Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ 60 min 180 min T.A.

α. Ταχεία πρόσθια κίνηση 7 % 3 % ≥ 32 % με πρόσθια κίνηση (κατηγορίες α. + β.)

β. Αργή ή νωθρή πρόσθια κίνηση 25 % 20 %

γ. Επιτόπια κίνηση 20 % 16 % ≥ 40 % ολική κινητικότητα (κατηγορίες α. + β. + γ.)

δ. Ακινησία 48 % 61 %

Διαβάθμιση κινητικότητας (0-4) 2-3 2 σε χρόνο 60min απο την εκσπερμάτιση

Δείκτης κινητικότητας (0-300) 91

ΖΩΤΙΚΟΤΗΤΑ( % ζώντα ) 67 % 54 % ≥ 58% ζώντα

ΑΛΛΑ ΚΥΤΤΑΡΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ

Στρογγυλά κύτταρα Λίγα 1-4 κοπ

Συγκόλληση Δεν ανευρέθη

Επιθηλιακά Σπάνια 0-1 κοπ

Τύπος συγκόλησης -

Ερυθρά -

MAR -

test IgG % -

Βακτήρια / πρωτόζωα Ουδέν ευρέθη   [ Τ.Α. < 10% Αρνητικό]

Εμενα η κινητικότητα μου φαίνεται πολύ καλή 

Τα ml μου φαίνονται μόνο λίγα. Αλλα το σύνολο μου φαίνεται πολύ υψηλό 

Θα τα διξεις λογικα στον ασβέστη ε; να σου πει την γνώμη του. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 αν μπορείς επισύναψε το pdf χωρίς τα στοιχεία του συζύγου βέβαια γιατί και εγώ δεν τα καταλαβαίνω καλά.

Σε πρώτη φαση από ποσότητα είστε πολύ καλά που η κιρσοκοίλη την επηρεάζει.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antonia2 εμένα μου φαίνεται καλό σύμφωνα με το ΤΑ δεν είναι άσχημο δεν ξέρω βέβαια οι αλλες οι κοπελες είναι πιο έμπειρες ας μας πουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

 

Τα αποτελεσματα οσον αφορα τον αριθμο μου φαινονται τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  💗💗😃😃😃Οσον αφορα αριθμο για τον ογκο υπολοιπα με κινητικοτητα κλπ δεν ξερω τιποτα!!!! 

@Antonia2Εχεις 87 εκατομμυρια/ml το και το οριο ειναι να εχεις πανω απο 15εκατομμυρια/ml (να σου θυμισω τους αριθμους μας, εμεις ειχαμε 1 εκατομμυριο/ml στο δευτερο και 300.000/ml στο πρωτο) Κοιτα εαν γραφει κατι για ιξωδες σπερματος, εμεις εχουμε αυξημενο και μαυτο θεμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ                                  60 min       180 min                    T.A.

α. Ταχεία πρόσθια κίνηση                7 %            3 %             ≥ 32 % με πρόσθια κίνηση (κατηγορίες α. + β.)

β. Αργή ή νωθρή πρόσθια κίνηση 25 %           20 %

γ. Επιτόπια κίνηση                           20 %            16 %         ≥ 40 % ολική κινητικότητα (κατηγορίες α. + β. + γ.)

δ. Ακινησία                                         48 %          61 %

Διαβάθμιση κινητικότητας (0-4)     2-3              2         σε χρόνο 60min απο την εκσπερμάτιση

Δείκτης κινητικότητας (0-300)         91

ΖΩΤΙΚΟΤΗΤΑ( % ζώντα )                  67 %          54 %            ≥ 58% ζώντα

ΑΛΛΑ ΚΥΤΤΑΡΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ

Στρογγυλά κύτταρα          Λίγα 1-4 κοπ

Συγκόλληση                       Δεν ανευρέθη

Επιθηλιακά Σπάνια          0-1 κοπ

Τύπος συγκόλησης           -

Ερυθρά                               -

MAR                                     -

test IgG %                            -

Βακτήρια / πρωτόζωα        Ουδέν ευρέθη                             [ Τ.Α. < 10% Αρνητικό]

προσπαθησα να τα βαλω σε σειρα...

τωρα καλυτερα;;;

ρε κοριτσια ποσο σας ευχαριστωωωωωωωω!!!

με πηρε τηλ ο προισταμενος και του λεω θα σε παρω σε 5' 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

@Antonia2 αν μπορείς επισύναψε το pdf χωρίς τα στοιχεία του συζύγου βέβαια γιατί και εγώ δεν τα καταλαβαίνω καλά.

Σε πρώτη φαση από ποσότητα είστε πολύ καλά που η κιρσοκοίλη την επηρεάζει.

 

πηρα τον αντρα μου και συγκινηθηκε. τωρα θα προσπαθησω να τις ανεβασω!!

αν δεις λιγο πιο πανω τις εβαλα και σε μια σειρα για να εχουν μια "στοιχιση"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

προσπαθησα να τα βαλω σε σειρα...

τωρα καλυτερα;;;

ρε κοριτσια ποσο σας ευχαριστωωωωωωωω!!!

με πηρε τηλ ο προισταμενος και του λεω θα σε παρω σε 5' 😂😂😂😂

Ελπίζω να σου έφυγε ένα άγχος!! ❤️Όσο αφορά την ποσότητα είναι μια χαρά αυτά με την κινητικότητα δεν τα καταλαβαίνω…δλδ μετά τα 180min μένουν ακίνητα; Ή πεθαίνουν; 
 

Καλά του είπες 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει και συμπερασμα.

1. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Σπέρμα μικρού όγκου, με αριθμό σπερματοζωαρίων και κινητικότητα εντός των ορίων αναφοράς.

2. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Μορφολογία εντός των ορίων αναφοράς, σύμφωνα με τα αυστηρά κριτήρια αξιολόγησης κατά Tygerberg.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

προσπαθησα να τα βαλω σε σειρα...

τωρα καλυτερα;;;

ρε κοριτσια ποσο σας ευχαριστωωωωωωωω!!!

με πηρε τηλ ο προισταμενος και του λεω θα σε παρω σε 5' 😂😂😂😂

Θύμισε μου... Εσείς βρήκατε κιρσοκυλη και έκανε χειρουργείο και θέλατε να δείτε πως είναι το σπέρμα; 

Ή δεν χρήζει χειρουργείο και απλά θέλατε να δείτε αν επηρεάστηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον ογκο εχουμε θεμα... ειναι 1,3 εκ ενω θελει >1,5 εκ.. ολα τα υπολοιπα πολυ καλα!!

του λεω με αυτο το σπερμα 5δυμα θα μου κανεις!!! θελει πανω απο 15 εκ και εχεις 87 εκ 😂😂🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

προσπαθησα να τα βαλω σε σειρα...

τωρα καλυτερα;;;

ρε κοριτσια ποσο σας ευχαριστωωωωωωωω!!!

με πηρε τηλ ο προισταμενος και του λεω θα σε παρω σε 5' 😂😂😂😂

Κορίτσι μου σαν εντελώς άσχετη με τις ΤΑ που βάζεις, φαίνονται εντάξει.... δεν τα στέλνεις ένα email στον Ασβέστη να τα δει πιο γρήγορα από το ραντεβού???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

προσπαθησα να τα βαλω σε σειρα...

τωρα καλυτερα;;;

ρε κοριτσια ποσο σας ευχαριστωωωωωωωω!!!

με πηρε τηλ ο προισταμενος και του λεω θα σε παρω σε 5' 😂😂😂😂

Τελεια που πήρες σήμερα ωραία νέα. Θα ξεκινήσει όμορφα η μέρα σου 😁

Το μονο που λείπει είναι η μορφολογία. Μάλλον δεν έκανες το πλήρης ε; δεν χρειαζόταν να δείτε μορφολογια ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antonia2 είπε:

με τον ογκο εχουμε θεμα... ειναι 1,3 εκ ενω θελει >1,5 εκ.. ολα τα υπολοιπα πολυ καλα!!

του λεω με αυτο το σπερμα 5δυμα θα μου κανεις!!! θελει πανω απο 15 εκ και εχει 87 εκ 😂😂🤣🤣🤣

Τώρα θα πάρει την μαμάκα του να περηφανεύεται 😂😂😂😂 ωραία μια χαρά ποτέ θα πατε γιατρο να σας το αξιολογήσει;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

με τον ογκο εχουμε θεμα... ειναι 1,3 εκ ενω θελει >1,5 εκ.. ολα τα υπολοιπα πολυ καλα!!

του λεω με αυτο το σπερμα 5δυμα θα μου κανεις!!! θελει πανω απο 15 εκ και εχει 87 εκ 😂😂🤣🤣🤣

Χάχα τέλεια 🤣🤣😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Θύμισε μου... Εσείς βρήκατε κιρσοκυλη και έκανε χειρουργείο και θέλατε να δείτε πως είναι το σπέρμα; 

Ή δεν χρήζει χειρουργείο και απλά θέλατε να δείτε αν επηρεάστηκε;

εμεις κοριτσι μου πηγαμε ουρολογο, καναμε τριπλεξ και μας ειπε απλο σπερμοδιαγραμμα. 

το τριπλεξ εδειξε κιρσοκηλη και αυτο ειναι το πρωτο σπερμοδιαγραμμα που κανει...

θα παω τη δευτερα στο γιατρο για να αξιολογησει ολα τα αποτελεσματα και να μας πει τι να κανουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, η αλήθεια είναι οτι ποτέ δεν είχα σταθερό κύκλο, τους τελευταίους μήνες με θεραπεία κλομιφαινης σταθεροποιήθηκε και δεδομένου της ovitrelle θα έπρεπε να μου είχε έρθει... τεστακι δεν κάνω ακόμα θα κάτσω να σκασω, γτ φοβάμαι οτι θα απογοητεύτω είμαι πολύ ψυχοφθόρο για εμένα..  όσο για την θερμοκρασία μου , εμένα 3 μέρες πριν την περίοδο πέφτει στα φυσιολογικά 

Οπότε εσύ είσαι μια γλυκύτατη μανούλα? 

Ναι είμαι μανούλα ενός πολύ γλυκού αγοριού 13 μηνών, και έγκυος 4 μηνών στο κοριτσάκι μου😊🥰🤗💞

Αα κάτι άλλο που με κάνει αισιόδοξη για σένα, ότι και τις δύο φορές ήμουν σίγουρη ότι είμαι έγκυος οπότε δεν έκανα κατευθείαν τεστ και το καθυστερούσα όπως εσύ, γιατί ήμουν τόσο σίγουρη που δεν ήθελα να δω κάτι άλλο και να απογοητευτώ😊

Εύχομαι να κάνεις τεστ σύντομα να είναι θετικό και να συζητάμε για μωρουδιακά μετά❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Raf123 είπε:

Τώρα θα πάρει την μαμάκα του να περηφανεύεται 😂😂😂😂 ωραία μια χαρά ποτέ θα πατε γιατρο να σας το αξιολογήσει;;; 

Κλαιωωωω 😂😂😂 χτυπιεμαι 😂😂😂😂 

Και χαίρομαι παααρα πολύ με τα αποτελέσματα @Antonia2 μου... και στο έλεγα μην προτρεεεχεις!!! Ουφφφ δεν θα στιψουμε τα μυαλά μσς να βρούμε λύση τώρα,  αφού στο είχα υποσχεθεί και δεν το ξέχασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Ελπίζω να σου έφυγε ένα άγχος!! ❤️Όσο αφορά την ποσότητα είναι μια χαρά αυτά με την κινητικότητα δεν τα καταλαβαίνω…δλδ μετά τα 180min μένουν ακίνητα; Ή πεθαίνουν; 
 

Καλά του είπες 😂😂😂

πηρα μεγαλη ανασα!!! χαμογελαω σαν τη χαζη!!! θα τις δει ολες μαζι τη δευτερα ο γιατρος.. τριπλεξ, αιματολογικες και τα μας πει.. ισως θελει καποια βιταμινη....

αυτο με την κινητικοτητα κλπ δεν ξερω ουτε εγω......😔 ασχετη τελειως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η babyblue94 είπε:

Τελεια που πήρες σήμερα ωραία νέα. Θα ξεκινήσει όμορφα η μέρα σου 😁

Το μονο που λείπει είναι η μορφολογία. Μάλλον δεν έκανες το πλήρης ε; δεν χρειαζόταν να δείτε μορφολογια ;

καναμε και μορφολογια. ειναι ολα εντος οριων!!!

 ειχε το συμπερασμα

"ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Μορφολογία εντός των ορίων αναφοράς, σύμφωνα με τα αυστηρά κριτήρια αξιολόγησης κατά Tygerberg."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

προσπαθησα να τα βαλω σε σειρα...

τωρα καλυτερα;;;

ρε κοριτσια ποσο σας ευχαριστωωωωωωωω!!!

με πηρε τηλ ο προισταμενος και του λεω θα σε παρω σε 5' 😂😂😂😂

Η ποσότητα ειναι πολύ καλή.

η κινητικότητα μέτρια προς καλή που οντως επηρεάζεται από την κιρσοκοίλη αλλα αν χρειατεί χειρουργείο ή οχι ειναι απόφαση του γιατρού σας.

Σίγουρα έχετε ένα πολύ καλό σπέρμα για υποβοηθούμενη (είτε σπερματέγχυση είτε εξωσωματική).

Κανείς δεν μπορεί να αποκλείσει την φυσική σύλληψη απλά ισως είναι πιο χρονοβόρα. Η επιτόπια κίνηση 60min. δηλαδή δείχνει πχ οτι οχι μόνο πρέπει να πετύχετε το ωάριο την ημέρα που πρέπει αλλά και εντός της 1 ώρας που έχετε κίνηση 7% γιατί μετά στα 180min πεφτει η κίνηση στο 3%. Οπότε αν το ωάριο σου ελευθερωθεί πχ στις 9 το πρωί και εσείς έχετε επαφή στις 9 το βράδυ καταλαβαίνεις οτι δεν θα γίνει σύλληψη.

Γενικά έχετε ένα καλό σπερμοδιάγραμμα για την ύπαρξη της κιρσοκοίλης.

Φυσιολογικές μορφές αναφέρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Τώρα θα πάρει την μαμάκα του να περηφανεύεται 😂😂😂😂 ωραία μια χαρά ποτέ θα πατε γιατρο να σας το αξιολογήσει;;; 

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ!!!!!!!!!! κλαιωωωωωωωωω!!!!! ξεκαθαρα θα το κανει!!!! η μαμα μου και η μαμα μου!!! μη του πειραξουν τη μανουλα!!!!

δευτερα στις 7 θα μαι κολωνακι!!!! μετα ελατε για καφε η κρασακι!!!!😉😉😉 κερναωωωω

(που να μεινω εγκυος τι θα γινει!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Ναι είμαι μανούλα ενός πολύ γλυκού αγοριού 13 μηνών, και έγκυος 4 μηνών στο κοριτσάκι μου😊🥰🤗💞

Αα κάτι άλλο που με κάνει αισιόδοξη για σένα, ότι και τις δύο φορές ήμουν σίγουρη ότι είμαι έγκυος οπότε δεν έκανα κατευθείαν τεστ και το καθυστερούσα όπως εσύ, γιατί ήμουν τόσο σίγουρη που δεν ήθελα να δω κάτι άλλο και να απογοητευτώ😊

Εύχομαι να κάνεις τεστ σύντομα να είναι θετικό και να συζητάμε για μωρουδιακά μετά❤️❤️

Ευχαριστώ κορίτσι μου, να χαίρεσαι το πλασματάκι Σου και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη.. Έτσι ακριβώς δεν θέλω να στεχωρεθω πάλι απο ενα αρνητικό τεστ.. 

Εσύ πεδευτηκες για να τα καταφέρεις? 

Και εσυ να νας στείλεις μπεμπεδοσκονη 💖👶💖👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

πηρα μεγαλη ανασα!!! χαμογελαω σαν τη χαζη!!! θα τις δει ολες μαζι τη δευτερα ο γιατρος.. τριπλεξ, αιματολογικες και τα μας πει.. ισως θελει καποια βιταμινη....

αυτο με την κινητικοτητα κλπ δεν ξερω ουτε εγω......😔 ασχετη τελειως...

Βρε εμεις χαμογελάμε εμεις σαν χαζές που δεν είναι ο άντρας μας 😂 χάρηκα παρά πολύ για εσας αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Η ποσότητα ειναι πολύ καλή.

η κινητικότητα μέτρια προς καλή που οντως επηρεάζεται από την κιρσοκοίλη αλλα αν χρειατεί χειρουργείο ή οχι ειναι απόφαση του γιατρού σας.

Σίγουρα έχετε ένα πολύ καλό σπέρμα για υποβοηθούμενη (είτε σπερματέγχυση είτε εξωσωματική).

Κανείς δεν μπορεί να αποκλείσει την φυσική σύλληψη απλά ισως είναι πιο χρονοβόρα. Η επιτόπια κίνηση 60min. δηλαδή δείχνει πχ οτι οχι μόνο πρέπει να πετύχετε το ωάριο την ημέρα που πρέπει αλλά και εντός της 1 ώρας που έχετε κίνηση 7% γιατί μετά στα 180min πεφτει η κίνηση στο 3%. Οπότε αν το ωάριο σου ελευθερωθεί πχ στις 9 το πρωί και εσείς έχετε επαφή στις 9 το βράδυ καταλαβαίνεις οτι δεν θα γίνει σύλληψη.

Γενικά έχετε ένα καλό σπερμοδιάγραμμα για την ύπαρξη της κιρσοκοίλης.

Φυσιολογικές μορφές αναφέρει?

Αα σε ευχαριστούμε για την πληροφορία αυτή με την κινητικότητα γιατί δε τα κατάλαβα 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Η ποσότητα ειναι πολύ καλή.

η κινητικότητα μέτρια προς καλή που οντως επηρεάζεται από την κιρσοκοίλη αλλα αν χρειατεί χειρουργείο ή οχι ειναι απόφαση του γιατρού σας.

Σίγουρα έχετε ένα πολύ καλό σπέρμα για υποβοηθούμενη (είτε σπερματέγχυση είτε εξωσωματική).

Κανείς δεν μπορεί να αποκλείσει την φυσική σύλληψη απλά ισως είναι πιο χρονοβόρα. Η επιτόπια κίνηση 60min. δηλαδή δείχνει πχ οτι οχι μόνο πρέπει να πετύχετε το ωάριο την ημέρα που πρέπει αλλά και εντός της 1 ώρας που έχετε κίνηση 7% γιατί μετά στα 180min πεφτει η κίνηση στο 3%. Οπότε αν το ωάριο σου ελευθερωθεί πχ στις 9 το πρωί και εσείς έχετε επαφή στις 9 το βράδυ καταλαβαίνεις οτι δεν θα γίνει σύλληψη.

Γενικά έχετε ένα καλό σπερμοδιάγραμμα για την ύπαρξη της κιρσοκοίλης.

Φυσιολογικές μορφές αναφέρει?

χμ... τωρα που μου τα εξηγησεις ολα αυτα και τα βαζω σε μια σειρα (με α. β. και γ.) αρχισ=ζω να νιωθω...

εχει απο κατω 2η σελιδα για τη μορφολογια και το παρακατω συμπερασμα:

"ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Μορφολογία εντός των ορίων αναφοράς, σύμφωνα με τα αυστηρά κριτήρια αξιολόγησης κατά Tygerberg."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...