Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Οκτώβρης κυλά και όλο ρούχα φορά 💃 μακρυά και χοντρά ... να καλύψει τις κοιλίτσες που θα μεγαλώσουν με καραμελιτσες 🤰🤰🤰


Mimi26

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Χαχαχα τι να κάνω, πραγματικά το μυαλό μου δεν συγκεντρώνετε πουθενά αλλού, ενα πράγμα παιδί θέλω τώρα το θελω! 

Κορίτσια να σας ρωτήσω κατι? Στους γονείς το έχετε πεί? Τουλάχιστον στις μαμαδες σας? Εγώ όχι και το σκέφτομαι,  εκει που παίρνω φορά να μιλήσω,  λέω αντε καλέ άλλη φορά..  Δεν φοβάμαι αντίδραση, αλλα ξέρω ότι θα στεναχωρεθει

Εμεις είπαμε ότι προς το παρόν δεν θα το πούμε σε κανένα! Είστε οι μόνες που το ξέρουν για τη προσπάθεια μας! Αγχώνομαι και μόνο στην σκέψη ότι θα το ξέρουν και θα περιμένουν και αυτοί πως και πως να ακούσουν τα χαρμόσυνα…! Μέχρι να γίνει ο γαμος δεν θα το πούμε σε κανένα εξάλλου εγώ τους το έκοψα από την αρχή κ στους δικούς μου καο στα πεθερικά μου γιατί κάθε λίγο ποτέ θα μας κάνετε εγγόνι κτλ κτλ και τους το έκοψα πριν το γάμο δεν έχει τίποτα δεν θα μου μπαίνε το νυφικό που το αγόρασα ήδη πριν το κορονοιο😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αν θες την άποψη μου κορίτσι μου Καλά έκανες κσι το είπες, δεν πειράζει ισα ισα καλο είναι να γνωρίζουν οι γονείς, στεναχωριουντε βέβαια, αλλα ξερουν!

Εγώ μοοολις το είπα στη μαμά μου , μόλις σας το έγραψα πήρα μια βαθειά ανάσα καο το είπα,  την είπα για εξωσωματική, βασικά μόνη της με ρώτησε αν το σκεφτόμαστε,με συμβούλεψε μωρε η γλυκουλα μου και ήσυχασα και εγώ λίγο 

Εμένα η μαμα μου μου είπε μολις αποφασίσετε για παιδί θα πατε να κάνετε ολες τις εξετάσεις βλέπεις ποσά νέα ζευγάρια έχουν προβλήματα και δυσκολεύονται … αχ μαμα μου που να ήξερες ελεγα από μέσα μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ κορίτσια μου εγώ το είπα και σαν να μου  έφυγε ενα βαρος, σα να πήρα οξυγόνο.. σε εσάς μιλάω εδώ μονο και στον άντρα μου και αυτός πόσα θα ακούσει ο έρμος, επίσης αλλιώς σε συμβουλεύει μια γυναίκα ποσο μάλλον η μανουλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αχχχ κορίτσια μου εγώ το είπα και σαν να μου  έφυγε ενα βαρος, σα να πήρα οξυγόνο.. σε εσάς μιλάω εδώ μονο και στον άντρα μου και αυτός πόσα θα ακούσει ο έρμος, επίσης αλλιώς σε συμβουλεύει μια γυναίκα ποσο μάλλον η μανουλες μας!!! 

Σίγουρα η μαμα μας θα μας συμβουλέψει ομως εγώ δεν μπορώ να της το πω δεν μου βγαίνει θα είμαι αγχωμένη περισσότερο από τώρα…

 

Εγω ήδη ονειρεύομαι και την έκπληξη που θέλω να τους κάνω 😆😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Σίγουρα η μαμα μας θα μας συμβουλέψει ομως εγώ δεν μπορώ να της το πω δεν μου βγαίνει θα είμαι αγχωμένη περισσότερο από τώρα…

 

Εγω ήδη ονειρεύομαι και την έκπληξη που θέλω να τους κάνω 😆😆😆

Αχχχ και οι εκπλήξεις τέτοιου είδους είναι τελειεεες!! Αντε βρε κορίτσια μου μακαρι τον άλλον μήνα να συζητάμε για τις εκπλήξεις που θα κάνουμε στους δικούς μας ανθρώπους 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αν θες την άποψη μου κορίτσι μου Καλά έκανες κσι το είπες, δεν πειράζει ισα ισα καλο είναι να γνωρίζουν οι γονείς, στεναχωριουντε βέβαια, αλλα ξερουν!

Εγώ μοοολις το είπα στη μαμά μου , μόλις σας το έγραψα πήρα μια βαθειά ανάσα καο το είπα,  την είπα για εξωσωματική, βασικά μόνη της με ρώτησε αν το σκεφτόμαστε,με συμβούλεψε μωρε η γλυκουλα μου και ήσυχασα και εγώ λίγο 

Αχ πριν 2 εβδομαδες που πηγαμε στο χωριο και την ειδα πως με κοιταγε ετοιμη να ρωτησει.. ημασταν οι 2 μας και της ειπα θα παμε να κανουμε εξετασεις. αλλα της λεω δεν θα πεις τπτ.. απλα να ξερουμε τι γινεται κι αν υπαρχει θεμα η ειμαστε ατυχοι..

οταν γυρισαμε Αθηνα, και καλα ετσι χαλαρα με ρωτησε ποτε θα παμε στους γιατρους και εκει της το ξεκοψα....

της λεω εχω την εννοια μου δεν θα χω κι εσενα: "ποτε πηγες στο γιατρο; τι σου ειπε; ποτε θα κανεις εξετασεις; πηρες αποτελεσματα;;"

ε μεχρι εκει το εφτασα.. ειπαμε να της πω 2 πραγματα γτ ηξερε απ το Μαρτη οτι εχουμε ξεκινησει προσπαθειες αλλα ολα εχουν κι ενα οριο.....😟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως η αληθεια ειναι ρε κοριτσια οτι εδω μεσα βγαζουμε τα σωψυχα μας!!!!

τρομερη ψυχοθεραπεια και εκτονωση!!

Φανταστειτε ολα αυτα που ειχαμε μεσα μας πριν τα πουμε εδω.. τοσο αγχος.. τοση στεναχωρια.. απογοητευση.. γτ κακα τα ψεματα, οταν η προσπαθεια δεν αποδιδει, τα περναμε αυτα τα σταδια...☹️

Εδω αδειαζουμε τις αρνητικες σκεψεις και γεμιζουμε δυναμη και ελπιδα!!!! 💪

Να στε καλα!!!

Στελνω μια αγκαλια στην καθεμια!!!❤️❤️❤️🌺🌺🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ πριν 2 εβδομαδες που πηγαμε στο χωριο και την ειδα πως με κοιταγε ετοιμη να ρωτησει.. ημασταν οι 2 μας και της ειπα θα παμε να κανουμε εξετασεις. αλλα της λεω δεν θα πεις τπτ.. απλα να ξερουμε τι γινεται κι αν υπαρχει θεμα η ειμαστε ατυχοι..

οταν γυρισαμε Αθηνα, και καλα ετσι χαλαρα με ρωτησε ποτε θα παμε στους γιατρους και εκει της το ξεκοψα....

της λεω εχω την εννοια μου δεν θα χω κι εσενα: "ποτε πηγες στο γιατρο; τι σου ειπε; ποτε θα κανεις εξετασεις; πηρες αποτελεσματα;;"

ε μεχρι εκει το εφτασα.. ειπαμε να της πω 2 πραγματα γτ ηξερε απ το Μαρτη οτι εχουμε ξεκινησει προσπαθειες αλλα ολα εχουν κι ενα οριο.....😟

Καλέ μανούλα είναι ανησυχεί,  δωσε της μια ολοκληρωμένη εικόνα να μην Ανησυχεί η γυναίκα... απο ενδιαφέρον ρωτάει και αγωνία.. εξηγήσαι τής κοριτσι μου λίγο καλύτερα και πιστεύω θα καταλάβει την αγωνία σου και δεν θα σε ρωτάει συνέχεια.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Παντως η αληθεια ειναι ρε κοριτσια οτι εδω μεσα βγαζουμε τα σωψυχα μας!!!!

τρομερη ψυχοθεραπεια και εκτονωση!!

Φανταστειτε ολα αυτα που ειχαμε μεσα μας πριν τα πουμε εδω.. τοσο αγχος.. τοση στεναχωρια.. απογοητευση.. γτ κακα τα ψεματα, οταν η προσπαθεια δεν αποδιδει, τα περναμε αυτα τα σταδια...☹️

Εδω αδειαζουμε τις αρνητικες σκεψεις και γεμιζουμε δυναμη και ελπιδα!!!! 💪

Να στε καλα!!!

Στελνω μια αγκαλια στην καθεμια!!!❤️❤️❤️🌺🌺🤗🤗

Έτσι ακριβώς όπως τα λες κορίτσι μου,  συμφωνώ απόλυτα,  τοσο πολύ που το νιώθω και εγώ που λέω μακάρι να βρισκόμασταν ολες μαζί σε κάποια φάση 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Καλέ μανούλα είναι ανησυχεί,  δωσε της μια ολοκληρωμένη εικόνα να μην Ανησυχεί η γυναίκα... απο ενδιαφέρον ρωτάει και αγωνία.. εξηγήσαι τής κοριτσι μου λίγο καλύτερα και πιστεύω θα καταλάβει την αγωνία σου και δεν θα σε ρωτάει συνέχεια.. 

μερικες φορες λεω "πω πω θα γινω μανα και θα μπω στο πετσι της!!!"😆😆😆

θα τη δικαιωνω σε πολλα...

αλλα αφου της εξηγησα απ κοντα πως εχει η κατασταση κι οτι θα ψαχτουμε..

δε μπορω να "παιζω και θεταρο" για να τη καθησυχαζω.... εννοω τυπου "ειμαι καλα και μην αγχωνεσαι"...και το να της λεω πηγαμε εκει, μας ειπαν αυτο, μετα να ξαναρωταει, νιωθω οτι με βαραινει πολυ.. θελω να συζηταμε αλλα θεματα να ξεφευγω οχι παλι τα ιδια και τα ιδια.. ειναι που ειναι στο κεφαλι μου.. 

ειναι καποια ζητηματα λεπτα που ειναι του ζευγαριου...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μερικες φορες λεω "πω πω θα γινω μανα και θα μπω στο πετσι της!!!"😆😆😆

θα τη δικαιωνω σε πολλα...

αλλα αφου της εξηγησα απ κοντα πως εχει η κατασταση κι οτι θα ψαχτουμε..

δε μπορω να "παιζω και θεταρο" για να τη καθησυχαζω.... εννοω τυπου "ειμαι καλα και μην αγχωνεσαι"...και το να της λεω πηγαμε εκει, μας ειπαν αυτο, μετα να ξαναρωταει, νιωθω οτι με βαραινει πολυ.. θελω να συζηταμε αλλα θεματα να ξεφευγω οχι παλι τα ιδια και τα ιδια.. ειναι που ειναι στο κεφαλι μου.. 

ειναι καποια ζητηματα λεπτα που ειναι του ζευγαριου...

 

Καλημέρα κορίτσια μου, εσυ ξέρεις κοπέλα μου ποιο είναι το καλύτερο και η καθε μαμα εχει το χαρακτήρα της και η καθε κόρη ξέρει να το χειρίζεται ανάλογα!!💗💕💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

μερικες φορες λεω "πω πω θα γινω μανα και θα μπω στο πετσι της!!!"😆😆😆

θα τη δικαιωνω σε πολλα...

αλλα αφου της εξηγησα απ κοντα πως εχει η κατασταση κι οτι θα ψαχτουμε..

δε μπορω να "παιζω και θεταρο" για να τη καθησυχαζω.... εννοω τυπου "ειμαι καλα και μην αγχωνεσαι"...και το να της λεω πηγαμε εκει, μας ειπαν αυτο, μετα να ξαναρωταει, νιωθω οτι με βαραινει πολυ.. θελω να συζηταμε αλλα θεματα να ξεφευγω οχι παλι τα ιδια και τα ιδια.. ειναι που ειναι στο κεφαλι μου.. 

ειναι καποια ζητηματα λεπτα που ειναι του ζευγαριου...

 

Καλημέρα Τονια μου 

εγω είπα πολλές φορές μαμα ποσό δίκιο είχες σε πολλά πράγματα ακόμα και στις σπουδες που μου έλεγε να σπουδάσω κάτι άλλο και ομως εγώ έκανα το δικό μου!! Και μετά είδα ποσό δίκιο είχε μετά από λίγα χρόνια! Γενικά ότι συμβουλή μου έδωσε ήταν σωστή απλά εγώ άλλη ηλικία αλλά μυαλά!! Και τωρα αν της πω ότι προσπαθούμε η αλήθεια είναι διακριτική δεν θα ρωτάει συνέχεια αλλά θα μου λέει τις συμβουλές της με τον τρόπο της όποτε είναι σωστό να τις πει! Εμένα ομως θα με καταβάλει το άγχος αν της το πω γιατί θα ξέρει ότι προσπαθούμε και ακόμα τίποτα θα νιώθω ένα βάρος αλήθεια! Όταν νιώσω έτοιμη ισως της το πω…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!! Μολις μιλησα μ τον αντρα μου.. ειχε το τριπλεξ σμρ.. του βρηκαν κιρσοκηλη.. μικρη μου λεει.. Ετσι ακριβως μας ειχε πει κι ο Ασβεστης.. "βλεπω μια μικρη κιρσοκηλη" μας ειχε πει ο γιατρος.. ας δουμε την αλλη βδομαδα (με το σπερμοδιαγραμμα) ποσο επηρεαζει κ το σπερμα....αχ να βρουμε το νημα να ξετυλιχθει το κουβαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Καλημέρα Τονια μου 

εγω είπα πολλές φορές μαμα ποσό δίκιο είχες σε πολλά πράγματα ακόμα και στις σπουδες που μου έλεγε να σπουδάσω κάτι άλλο και ομως εγώ έκανα το δικό μου!! Και μετά είδα ποσό δίκιο είχε μετά από λίγα χρόνια! Γενικά ότι συμβουλή μου έδωσε ήταν σωστή απλά εγώ άλλη ηλικία αλλά μυαλά!! Και τωρα αν της πω ότι προσπαθούμε η αλήθεια είναι διακριτική δεν θα ρωτάει συνέχεια αλλά θα μου λέει τις συμβουλές της με τον τρόπο της όποτε είναι σωστό να τις πει! Εμένα ομως θα με καταβάλει το άγχος αν της το πω γιατί θα ξέρει ότι προσπαθούμε και ακόμα τίποτα θα νιώθω ένα βάρος αλήθεια! Όταν νιώσω έτοιμη ισως της το πω…

Ετσι ειναι Ραφαελα μου!! Εμεις εχουμε τον ενθουσιασμο της ηλικιας κ οι γονεις εχουν την εμπειρια της ζωης!! Κι οπως μου λεει η μητερα μου "εκει που εισαι ημουνα, κι εδω που ειμαι θα ερθεις!!"😉🙄🙄

Οσο γ το αν θα συζητησουμε το θεμα μ τους γονεις, δεν υπαρχει σωστο κ λαθος... Οπως νιωθει η καθεμια!!! ❤️❤️

Ευχομαι συντομα ν τους πουμε γ το σπορακι μας!!!!!! 😉😉😉🤰💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!! Μολις μιλησα μ τον αντρα μου.. ειχε το τριπλεξ σμρ.. του βρηκαν κιρσοκηλη.. μικρη μου λεει.. Ετσι ακριβως μας ειχε πει κι ο Ασβεστης.. "βλεπω μια μικρη κιρσοκηλη" μας ειχε πει ο γιατρος.. ας δουμε την αλλη βδομαδα (με το σπερμοδιαγραμμα) ποσο επηρεαζει κ το σπερμα....αχ να βρουμε το νημα να ξετυλιχθει το κουβαρι...

Καλημερα Τονια μου!!! Οντως τωρα πρεπει να ψαξετε κατα ποσο αυτη η μικρη κιρσοκηλη επηρεαζει και επισης και ολα τα υπολοιπα αφου πηγατε.. Ειναι καλο οτι το ειδατε τωρα ωστε αν χρειαζεται καποια αντιμετωπιση να το ξεκινησετε κκλπ.. Καλα αποτελεσματα και στα υπολοιπα αγαπη μου💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!! Μολις μιλησα μ τον αντρα μου.. ειχε το τριπλεξ σμρ.. του βρηκαν κιρσοκηλη.. μικρη μου λεει.. Ετσι ακριβως μας ειχε πει κι ο Ασβεστης.. "βλεπω μια μικρη κιρσοκηλη" μας ειχε πει ο γιατρος.. ας δουμε την αλλη βδομαδα (με το σπερμοδιαγραμμα) ποσο επηρεαζει κ το σπερμα....αχ να βρουμε το νημα να ξετυλιχθει το κουβαρι...

Και στον άντρα μου του βρήκαν μια μικρή κιρσοκηλη αλλα σύμφωνα με το περμοδιαγραμμα δεν επηρεάζει κάπου, οπότε το αφήσαμε έτσι.. πιστεύω όταν καταλήξεις με τις περισσότερες εξετάσεις θα ησυχάσεις κοπέλα μου και θα είσαι πιο ήρεμη 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημερα Τονια μου!!! Οντως τωρα πρεπει να ψαξετε κατα ποσο αυτη η μικρη κιρσοκηλη επηρεαζει και επισης και ολα τα υπολοιπα αφου πηγατε.. Ειναι καλο οτι το ειδατε τωρα ωστε αν χρειαζεται καποια αντιμετωπιση να το ξεκινησετε κκλπ.. Καλα αποτελεσματα και στα υπολοιπα αγαπη μου💗

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!❤️❤️

απο τη μια στεναχωρεθηκα λιγο γτ ισως χρειαστει να κανει χειρουργειο ο αντρας μου.. απο την αλλη λεω αυτο μας εμποδιζε τοσο καιρο;; αν ειναι παθολογικο αιτιο αντιμετωπιζεται καπως.. αν ειναι ψυχολογικο (δλδ το αγχος) εκει σηκωνεις τα χερια ψηλα... θα φανει με τις υπολοιπες εξετασεις ποσο επηρεαζει.. τλχ δεν βρηκαν κτ αλλο στο τριπλεξ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Και στον άντρα μου του βρήκαν μια μικρή κιρσοκηλη αλλα σύμφωνα με το περμοδιαγραμμα δεν επηρεάζει κάπου, οπότε το αφήσαμε έτσι.. πιστεύω όταν καταλήξεις με τις περισσότερες εξετάσεις θα ησυχάσεις κοπέλα μου και θα είσαι πιο ήρεμη 💗

Αχ ναι!!! θελω να κλεισω και να ανοιξω τα ματια μου και να εχω οοολα τα αποτελεσματα!!! γινεται;;; 😆😆😆

Πολυ χαιρομαι κοριτσι μου που δεν σας επηρεαζει καπου!! 😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Κοριτσια μου καλημερα!! Μολις μιλησα μ τον αντρα μου.. ειχε το τριπλεξ σμρ.. του βρηκαν κιρσοκηλη.. μικρη μου λεει.. Ετσι ακριβως μας ειχε πει κι ο Ασβεστης.. "βλεπω μια μικρη κιρσοκηλη" μας ειχε πει ο γιατρος.. ας δουμε την αλλη βδομαδα (με το σπερμοδιαγραμμα) ποσο επηρεαζει κ το σπερμα....αχ να βρουμε το νημα να ξετυλιχθει το κουβαρι...

Θα σου πω ωραία γιατί θεωρώ ότι θα βρείτε την αιτία!! Μακάρι να μην επηρεάζει το σπερμα ομως και να το επηρεάζει βελτιώνεται μην αγχώνεσαι!! Θα περιμένουμε τα νεα σας ποτέ θα έχετε το σπερματοδιαγραμμα έτοιμο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Αχ ναι!!! θελω να κλεισω και να ανοιξω τα ματια μου και να εχω οοολα τα αποτελεσματα!!! γινεται;;; 😆😆😆

Πολυ χαιρομαι κοριτσι μου που δεν σας επηρεαζει καπου!! 😁😁😁

Χαχαχαχα τελικά ολες το ίδιο σκεφτόμαστε,  αυτό ακριβώς είχα πει στο γιατρό μου, να τελειώνω και να βρούμε το πρόβλημα, τουλάχιστον να ξέρουμε πως να κινηθούμε, έλα όμως που στο τέλος δεν βρηκαμε πρόβλημα 😂😂 προβληματάκια βρήκαμε τα οποία Δεν είναι λόγος να μην γίνετε η σύλληψη, σύμφωνα με τα λεγόμενα του γιατρού πάντα.. Άντε κορίτσια μού  σε 25 μέρες θα με δει ο πρώτος εξωσωματιστης να παρω τη γνώμη του και βλέπουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Θα σου πω ωραία γιατί θεωρώ ότι θα βρείτε την αιτία!! Μακάρι να μην επηρεάζει το σπερμα ομως και να το επηρεάζει βελτιώνεται μην αγχώνεσαι!! Θα περιμένουμε τα νεα σας ποτέ θα έχετε το σπερματοδιαγραμμα έτοιμο;

αχ κοριτσι μου ο αντρας μου ειναι πιο αναβλητικος πεθαινεις!! ειχαμε πει οτι θα το κανει την αλλη εβδομαδα που ειναι πρωινος (οποτε βολευουν οι ωρες) και το κεντρο κλεινει να φανταστεις στις 18.00. Οποτε εκλεισε την άλλη Παρασκευη στις 17.45!!!!  πιο τελευταια στιγμη πεθαινεις!!! 😆😆😆 το αποτελεσμα θελει 2 εργασιμες οποτε υποθετω Τριτη 19/10 θα ξερουμε..

αχ δε μπορω με αυτο τον αντρα!! τον αγαπω γτ με συμπληρωνει!! ❤️❤️ (εγω ψυχακι με την οργανωση και τον προγραμματισμο..🤓)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

αχ κοριτσι μου ο αντρας μου ειναι πιο αναβλητικος πεθαινεις!! ειχαμε πει οτι θα το κανει την αλλη εβδομαδα που ειναι πρωινος (οποτε βολευουν οι ωρες) και το κεντρο κλεινει να φανταστεις στις 18.00. Οποτε εκλεισε την άλλη Παρασκευη στις 17.45!!!!  πιο τελευταια στιγμη πεθαινεις!!! 😆😆😆 το αποτελεσμα θελει 2 εργασιμες οποτε υποθετω Τριτη 19/10 θα ξερουμε..

αχ δε μπορω με αυτο τον αντρα!! τον αγαπω γτ με συμπληρωνει!! ❤️❤️ (εγω ψυχακι με την οργανωση και τον προγραμματισμο..🤓)

Χαχαχα κοίταξε να είσαστε και οι 2 ψυχακι με την οργάνωση δε νομίζω να σου άρεσε 😄😄😆😆 έτσι ψυχακι είναι ο άντρας μου εγώ είμαι οργανωτική δεν είμαι της τελευταίας ώρας ομως αν προκύψει κάτι τελευταία στιγμή δεν θα πεθάνω κιολας βρίσκω λυσεισ, ενώ ο άντρας μου αγχώνεται! 
 

Δε πειράζει μόνο υπομονή ως τότε και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι!! Ο άντρας σου πως το πήρε οκ; Ή προβληματίστηκε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!❤️❤️

απο τη μια στεναχωρεθηκα λιγο γτ ισως χρειαστει να κανει χειρουργειο ο αντρας μου.. απο την αλλη λεω αυτο μας εμποδιζε τοσο καιρο;; αν ειναι παθολογικο αιτιο αντιμετωπιζεται καπως.. αν ειναι ψυχολογικο (δλδ το αγχος) εκει σηκωνεις τα χερια ψηλα... θα φανει με τις υπολοιπες εξετασεις ποσο επηρεαζει.. τλχ δεν βρηκαν κτ αλλο στο τριπλεξ!!

Σε καταλαβαινω πολυ κοριτσι μου ομως νομιζω οτι  εαν ειναι κατι, ευτυχως που το βρηκατε για να προχωρησετε. Ελπιζω ομως να μην ειναι☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα κοίταξε να είσαστε και οι 2 ψυχακι με την οργάνωση δε νομίζω να σου άρεσε 😄😄😆😆 έτσι ψυχακι είναι ο άντρας μου εγώ είμαι οργανωτική δεν είμαι της τελευταίας ώρας ομως αν προκύψει κάτι τελευταία στιγμή δεν θα πεθάνω κιολας βρίσκω λυσεισ, ενώ ο άντρας μου αγχώνεται! 
 

Δε πειράζει μόνο υπομονή ως τότε και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι!! Ο άντρας σου πως το πήρε οκ; Ή προβληματίστηκε ;

τωρα ειναι μια χαρα αλλα πριν που πρωτομιλησαμε ηταν καπως πεσμενος.. 

γνκ τον εχει πιασει κατι μετα τον ουρολογο... τυπου "θελω να ακουω συνεχεια ποσο με αγαπας". φοβαται ο χαζουλιακας οτι τι;;; αν εχει κατι δεν θα τον αγαπω;;;; οχι κυριε μου!!! θα με ανεχτεις μεχρι να μας χωρισει ο θανατος!!!!!!! 😇😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Raf123 είπε:

Χαχαχα κοίταξε να είσαστε και οι 2 ψυχακι με την οργάνωση δε νομίζω να σου άρεσε 😄😄😆😆 έτσι ψυχακι είναι ο άντρας μου εγώ είμαι οργανωτική δεν είμαι της τελευταίας ώρας ομως αν προκύψει κάτι τελευταία στιγμή δεν θα πεθάνω κιολας βρίσκω λυσεισ, ενώ ο άντρας μου αγχώνεται! 
 

Δε πειράζει μόνο υπομονή ως τότε και προσπάθησε να μην αγχώνεσαι!! Ο άντρας σου πως το πήρε οκ; Ή προβληματίστηκε ;

εχεις δικιο παντως!!! αν ειναι και οι 2 της ιδιας παστας (ή πολυ χαλαροι ή τελειως ψυχακια) δε δενει το γλυκο!! 👍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...