Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ για την απαντηση κορίτσι μου...αυτό θα κάνω  , θα βάλω τη σκέψη μου σε μια σειρά και θα τον πάρω..

Νομίζω η @Froufroέδωσε ωραία ιδέα!!! Κάντε την προσπάθειά σας σήμερα και το πολύ πολύ τον παίρνεις ένα τηλ και του λες μήπως πας το βράδυ. αλλά για να σου είπε αύριο το μεσημέρι, τότε θα είναι το ιδανικό βάσει της εμπειρίας του και των υπολογισμών του!!

Επίσης ααααν μπορείς, προσπάθησε όσο γίνεται να ξεαγχωθείς. (δε λέω ότι είναι εύκολο αλλά σίγουρα το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας στην προσπάθειά σας)

Σου στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια να πάνε όλα κατ'ευχήν!! ❤️💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κοριτσάκι μου να πω εγώ μια γνώμη κ όπως νομίζεις βέβαια...... Κάντε καμία αγαπούλα με τον αντρούλη σου σήμερα για να μην χάνεται καμία ευκαιρία (έτσι κ αλλιώς το σπέρμα έχει διάρκεια ζωής μέσα στη μήτρα) και ακολουθείς κ την υπόλοιπη διαδικασία κανονικά, έτσι κ αλλιώς όσο αφορά την δύναμη του σπέρματοςθα έχει τον χρόνο μετά την ένεση να φορτίσει ξανά μπαταρίες

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα τώρα που ηρέμησα λίγο...αλλά τον πήρα και του είπα να πάω το βράδυ πάλι για να είμαι σίγουρη...αύριο αν πήγαινα θα μου έκανε η μαία του κατευθείαν την ένεση χωρίς υπέρηχο ( δεν θα ήταν ο γιατρός εκεί) , ενώ τώρα θα πάω και θα είναι και εκείνος...έχω και πονάκια σήμερα πολλά!! Άρα πάω σήμερα ξανά το βράδυ και βλέπουμε!! Σας ευχαριστω πολύ κορίτσια , είμαι πραγματικά πάρα πολύ αγχωμενη..πρέπει να ηρεμήσω , έχετε δίκιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα τώρα που ηρέμησα λίγο...αλλά τον πήρα και του είπα να πάω το βράδυ πάλι για να είμαι σίγουρη...αύριο αν πήγαινα θα μου έκανε η μαία του κατευθείαν την ένεση χωρίς υπέρηχο ( δεν θα ήταν ο γιατρός εκεί) , ενώ τώρα θα πάω και θα είναι και εκείνος...έχω και πονάκια σήμερα πολλά!! Άρα πάω σήμερα ξανά το βράδυ και βλέπουμε!! Σας ευχαριστω πολύ κορίτσια , είμαι πραγματικά πάρα πολύ αγχωμενη..πρέπει να ηρεμήσω , έχετε δίκιο...

@Heartκορίτσι μου ηρέμησε !!!!!

Ξέρει ο γιατρός τι κάνει ! Κ εγώ όταν πήγαινα ήταν 20 κ μου έδινε οδηγίες !!! Μην ανησυχείς! Εγώ δεν θα έκανα επαφή πριν θα άφησα δύο μέρες για πιο δυνατός σπέρμα 🙂 πες μας το βράδυ τα νέα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

@Heartκορίτσι μου ηρέμησε !!!!!

Ξέρει ο γιατρός τι κάνει ! Κ εγώ όταν πήγαινα ήταν 20 κ μου έδινε οδηγίες !!! Μην ανησυχείς! Εγώ δεν θα έκανα επαφή πριν θα άφησα δύο μέρες για πιο δυνατός σπέρμα 🙂 πες μας το βράδυ τα νέα !!!!!!

Έχετε δίκιο όλες , σαν τρελή κάνω!! Θα πάω ξανά το βράδυ καλύτερα...γιατί αν πήγαινα αύριο μεσημέρι δεν θα ήταν ο γιατρός θα κάναμε ένεση χωρίς υπέρηχο.. τουλάχιστον το βράδυ θα μου κάνει πάλι υπέρηχο και ένεση ...εσυ mimi  πότε έκανες ένεση; Μήπως το 20 είναι λίγο;; Έχω τρελαθεί ...Εντωμεταξύ στην αρχή μου είπε να πάω το βράδυ μετά η μαία του του είπε θα είμαι εγώ το μεσημέρι αν θέλει να της την κάνω...έτσι άλλαξε γνώμη...τι να πω ρε κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Δυστυχώς η ακατανομαστη έκανε την εμφάνισή της 2 μέρες νωρίτερα.... Δεν έχει έρθει ακόμα κανονικά έχω λίγα καφέ-ροζ στο σκούπισμα αλλά έχω πόνους οπότε υποθέτω αν όχι σήμερα αύριο θα έρθει κανονικα

Έκανε την εμφάνιση της και η δίκη μου! στην ώρα της όπως πάντα! 😠 Επόμενη ημερομηνία 29/9..Ελπίζω και η τελευταία ή από τις τελευταίες γιατί αν όλα πάνε καλά με την επιτροπή, τελος του μήνα ξεκινάμε τη διαδικασία της εξωσωματικής! 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

Έκανε την εμφάνιση της και η δίκη μου! στην ώρα της όπως πάντα! 😠 Επόμενη ημερομηνία 29/9..Ελπίζω και η τελευταία ή από τις τελευταίες γιατί αν όλα πάνε καλά με την επιτροπή, τελος του μήνα ξεκινάμε τη διαδικασία της εξωσωματικής! 💪

Κορίτσι μου καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα !

Εγώ θα αδιαθετησω τώρα θα κάνω κ τη 2η δόση εμβολίου κ την επόμενη φορά θα πάω στο γιατρό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Έχετε δίκιο όλες , σαν τρελή κάνω!! Θα πάω ξανά το βράδυ καλύτερα...γιατί αν πήγαινα αύριο μεσημέρι δεν θα ήταν ο γιατρός θα κάναμε ένεση χωρίς υπέρηχο.. τουλάχιστον το βράδυ θα μου κάνει πάλι υπέρηχο και ένεση ...εσυ mimi  πότε έκανες ένεση; Μήπως το 20 είναι λίγο;; Έχω τρελαθεί ...Εντωμεταξύ στην αρχή μου είπε να πάω το βράδυ μετά η μαία του του είπε θα είμαι εγώ το μεσημέρι αν θέλει να της την κάνω...έτσι άλλαξε γνώμη...τι να πω ρε κορίτσια...

Αγάπη είμαι στην δουλειά θα σου γράψω αργότερα λεπτομέρειες @Heart μην ανησυχείς κ μην έχεις άγχος ξέρουν αυτοί !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Αγάπη είμαι στην δουλειά θα σου γράψω αργότερα λεπτομέρειες @Heart μην ανησυχείς κ μην έχεις άγχος ξέρουν αυτοί !!

Το ξέρω μωρέ αλλά με πιάνει άγχος ...δίκιο έχετε...περιμένω να μου πεις λεπτομέρειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Heart είπε:

Το ξέρω μωρέ αλλά με πιάνει άγχος ...δίκιο έχετε...περιμένω να μου πεις λεπτομέρειες!!!

Κορίτσια μου καλησπέρα...εμείς πήγαμε πρωί πρωί και κάναμε όλη την διαδικασία της σπερματεγχυσης....

Το σπέρμα από μόνο του ήταν πολύ καλό...15.000.000 ανά ml και κινητικότητα στην ταχεία 50%....που εδώ στην πόλη μου όλα τα μικροβιολογικα μας έβαζαν κινητικότητα 0....εδώ και ενάμιση χρόνο...

Όταν έγινε ο εμπλουτισμός έφτασε 90 % κινητικότητα και βάλαμε 18.000.000 σπερματοζωάρια τελικά...

Αρχικά είμαι παρά πολύ ευτυχισμένη που το σπέρμα του άντρα μου διορθώθηκε και αν δεν πετύχει αυτή τη φορά η σπερματεγχυση έχουμε τουλάχιστον ελπίδες πολλές επειδή έχουμε ένα παρά πολύ καλό σπέρμα...είτε με φυσική σύλληψη είτε με σπερματεγχυση....

Εμείς θα κάνουμε αυτά που πρέπει και εύχομαι και με τη βοήθεια της Παναγίτσας να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα...

Heart μου να ξέρεις ότι εγώ πήγα την Παρασκευή για υπέρηχο και ήταν 16 με 17 χιλιοστά το ωοθυλακιο και μου είπε να πάρω την ovitrelle και να την κάνω το Σάββατο στις 12 το βράδυ έτσι ώστε τη Δευτέρα το πρωί να σπάσει και να κάνουμε και την σπερματεγχυση....Σήμερα λοιπόν κατά τις 10 και μιση το πρωί δεν είχε σπάσει ακόμη για μα καταλάβεις...λογικά θα έσπαγε γύρω στις 12 το μεσημέρι....κάναμε παρόλα αυτά την σπερματεγχυση και μας είπε και ο γιατρός να έχουμε και επαφή Σήμερα οπωσδήποτε....

Αυτά από εμένα κορίτσια μου....είμαστε και οι δύο πολύ χαρούμενοι που ο άντρας μου φαίνεται ότι έχει ξεπεράσει το θεμα που είχε με την κινητικότητα...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα...εμείς πήγαμε πρωί πρωί και κάναμε όλη την διαδικασία της σπερματεγχυσης....

Το σπέρμα από μόνο του ήταν πολύ καλό...15.000.000 ανά ml και κινητικότητα στην ταχεία 50%....που εδώ στην πόλη μου όλα τα μικροβιολογικα μας έβαζαν κινητικότητα 0....εδώ και ενάμιση χρόνο...

Όταν έγινε ο εμπλουτισμός έφτασε 90 % κινητικότητα και βάλαμε 18.000.000 σπερματοζωάρια τελικά...

Αρχικά είμαι παρά πολύ ευτυχισμένη που το σπέρμα του άντρα μου διορθώθηκε και αν δεν πετύχει αυτή τη φορά η σπερματεγχυση έχουμε τουλάχιστον ελπίδες πολλές επειδή έχουμε ένα παρά πολύ καλό σπέρμα...είτε με φυσική σύλληψη είτε με σπερματεγχυση....

Εμείς θα κάνουμε αυτά που πρέπει και εύχομαι και με τη βοήθεια της Παναγίτσας να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα...

Heart μου να ξέρεις ότι εγώ πήγα την Παρασκευή για υπέρηχο και ήταν 16 με 17 χιλιοστά το ωοθυλακιο και μου είπε να πάρω την ovitrelle και να την κάνω το Σάββατο στις 12 το βράδυ έτσι ώστε τη Δευτέρα το πρωί να σπάσει και να κάνουμε και την σπερματεγχυση....Σήμερα λοιπόν κατά τις 10 και μιση το πρωί δεν είχε σπάσει ακόμη για μα καταλάβεις...λογικά θα έσπαγε γύρω στις 12 το μεσημέρι....κάναμε παρόλα αυτά την σπερματεγχυση και μας είπε και ο γιατρός να έχουμε και επαφή Σήμερα οπωσδήποτε....

Αυτά από εμένα κορίτσια μου....είμαστε και οι δύο πολύ χαρούμενοι που ο άντρας μου φαίνεται ότι έχει ξεπεράσει το θεμα που είχε με την κινητικότητα...

 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Εύχομαι να είναι τυχερή η προσπάθεια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα...εμείς πήγαμε πρωί πρωί και κάναμε όλη την διαδικασία της σπερματεγχυσης....

Το σπέρμα από μόνο του ήταν πολύ καλό...15.000.000 ανά ml και κινητικότητα στην ταχεία 50%....που εδώ στην πόλη μου όλα τα μικροβιολογικα μας έβαζαν κινητικότητα 0....εδώ και ενάμιση χρόνο...

Όταν έγινε ο εμπλουτισμός έφτασε 90 % κινητικότητα και βάλαμε 18.000.000 σπερματοζωάρια τελικά...

Αρχικά είμαι παρά πολύ ευτυχισμένη που το σπέρμα του άντρα μου διορθώθηκε και αν δεν πετύχει αυτή τη φορά η σπερματεγχυση έχουμε τουλάχιστον ελπίδες πολλές επειδή έχουμε ένα παρά πολύ καλό σπέρμα...είτε με φυσική σύλληψη είτε με σπερματεγχυση....

Εμείς θα κάνουμε αυτά που πρέπει και εύχομαι και με τη βοήθεια της Παναγίτσας να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα...

Heart μου να ξέρεις ότι εγώ πήγα την Παρασκευή για υπέρηχο και ήταν 16 με 17 χιλιοστά το ωοθυλακιο και μου είπε να πάρω την ovitrelle και να την κάνω το Σάββατο στις 12 το βράδυ έτσι ώστε τη Δευτέρα το πρωί να σπάσει και να κάνουμε και την σπερματεγχυση....Σήμερα λοιπόν κατά τις 10 και μιση το πρωί δεν είχε σπάσει ακόμη για μα καταλάβεις...λογικά θα έσπαγε γύρω στις 12 το μεσημέρι....κάναμε παρόλα αυτά την σπερματεγχυση και μας είπε και ο γιατρός να έχουμε και επαφή Σήμερα οπωσδήποτε....

Αυτά από εμένα κορίτσια μου....είμαστε και οι δύο πολύ χαρούμενοι που ο άντρας μου φαίνεται ότι έχει ξεπεράσει το θεμα που είχε με την κινητικότητα...

 

Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό κορίτσι μου τι νέα είναι αυτά υπέροχα 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Καλή επιτυχία εύχομαι ολόψυχα !

Τόσο άγχος περάσατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα...εμείς πήγαμε πρωί πρωί και κάναμε όλη την διαδικασία της σπερματεγχυσης....

Το σπέρμα από μόνο του ήταν πολύ καλό...15.000.000 ανά ml και κινητικότητα στην ταχεία 50%....που εδώ στην πόλη μου όλα τα μικροβιολογικα μας έβαζαν κινητικότητα 0....εδώ και ενάμιση χρόνο...

Όταν έγινε ο εμπλουτισμός έφτασε 90 % κινητικότητα και βάλαμε 18.000.000 σπερματοζωάρια τελικά...

Αρχικά είμαι παρά πολύ ευτυχισμένη που το σπέρμα του άντρα μου διορθώθηκε και αν δεν πετύχει αυτή τη φορά η σπερματεγχυση έχουμε τουλάχιστον ελπίδες πολλές επειδή έχουμε ένα παρά πολύ καλό σπέρμα...είτε με φυσική σύλληψη είτε με σπερματεγχυση....

Εμείς θα κάνουμε αυτά που πρέπει και εύχομαι και με τη βοήθεια της Παναγίτσας να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα...

Heart μου να ξέρεις ότι εγώ πήγα την Παρασκευή για υπέρηχο και ήταν 16 με 17 χιλιοστά το ωοθυλακιο και μου είπε να πάρω την ovitrelle και να την κάνω το Σάββατο στις 12 το βράδυ έτσι ώστε τη Δευτέρα το πρωί να σπάσει και να κάνουμε και την σπερματεγχυση....Σήμερα λοιπόν κατά τις 10 και μιση το πρωί δεν είχε σπάσει ακόμη για μα καταλάβεις...λογικά θα έσπαγε γύρω στις 12 το μεσημέρι....κάναμε παρόλα αυτά την σπερματεγχυση και μας είπε και ο γιατρός να έχουμε και επαφή Σήμερα οπωσδήποτε....

Αυτά από εμένα κορίτσια μου....είμαστε και οι δύο πολύ χαρούμενοι που ο άντρας μου φαίνεται ότι έχει ξεπεράσει το θεμα που είχε με την κινητικότητα...

 

Αχ κοριτσάκι μου , πολύ χαίρομαι για εσάς!!! Μακάρι , μακάρι σε 14 μέρες να έχετε το χαρμόσυνο νέο!! Ακόμη κι αυτό να μην συμβεί , διορθώσατε το σπέρμα!! Πολύ καλά νέα όλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Υπομονή κοριτσάκι μου γλυκό!!!

Θα ρθουν καλύτερες μέρες 🧡🧡🙏🙏

Ίσως επειδή ήρθε νωρίτερα απ ότι υπολόγιζα και δεν την περίμενα το έχω πάρει πολύ χαλαρά το μόνο πρόβλημα είναι ότι το στήθος μου είναι ακόμα τούμπανο και πονάει που πάντα ξεπρηζοταν από την προηγούμενη της περιόδου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό κορίτσι μου τι νέα είναι αυτά υπέροχα 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

Καλή επιτυχία εύχομαι ολόψυχα !

Τόσο άγχος περάσατε!!!!

Ναι πραγματικά κι εγώ όταν μας έδειξε τα αποτελέσματα λέω δεν γίνεται...και ενάμιση χρόνο κορίτσια είδαμε τρελαθεί για τα αποτελέσματα που κάθε φορά εδώ στην πόλη μου ήταν 0...με αντιβιωσεις..με παρά παρά πολλές βιταμίνες και με πολλά άλλα και πάλι η κινητικότητα 0...πεντακάθαροι όλοι οι υπέρηχοι και δεν μας έλεγε κανεις το φταιει...τελικά είναι μια χαρά τώρα τουλάχιστον και Ναι αν δεν πετύχει αυτή η φορά μας τουλάχιστον έχουμε ένα καλό σπέρμα να προσπαθούμε...

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας ...

Μου είπε κιόλας να ξεκινήσω και να παίρνω 2 χαπακια utrogestan τη μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Αχ κοριτσάκι μου , πολύ χαίρομαι για εσάς!!! Μακάρι , μακάρι σε 14 μέρες να έχετε το χαρμόσυνο νέο!! Ακόμη κι αυτό να μην συμβεί , διορθώσατε το σπέρμα!! Πολύ καλά νέα όλα!!! 

Εσύ τι έκανες τελικα;;πήγες στον γιατρό;;Την έκανες την ενεση;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Εσύ τι έκανες τελικα;;πήγες στον γιατρό;;Την έκανες την ενεση;;

11 η ώρα το βράδυ θα πάω...αλλά τώρα έχει μουδιάσει όλη μου η μέση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Heart είπε:

11 η ώρα το βράδυ θα πάω...αλλά τώρα έχει μουδιάσει όλη μου η μέση...

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Θα περιμένουμε νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Θα περιμένουμε νέα σου

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια...σας ευχαριστώ μέσα απ' την καρδιά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Heart είπε:

Σας ευχαριστώ βρε κορίτσια...σας ευχαριστώ μέσα απ' την καρδιά μου...

Μην αγχώνεσαι καθόλου.. σίγουρα ο γιατρός σου για να τον επέλεξες για όλα αυτά θα σου πει ότι είναι καλύτερο για εσάς.. 

Πραγματικά σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα όπως τα θέλετε και εννοείται όταν μπορέσεις να μας πεις τι έγινε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου , μόλις τελείωσα!! Πήγα , ήταν ίδιο 20 , αλλά έχουν αυξηθεί τα υγρά μου και έχω πονάκια ...κάναμε την ένεση και θα έχουμε επαφή σε 34-36 ώρες από την ώρα που την κάναμε!! Το 20αρι είναι καλή " διάσταση " ρε κορίτσια ;; Δεν ήθελα να τον ρωτήσω ξανά γιατί θα με φώναζε που διαβάζω στο ιντερνετ!! Για να μου την έκανε όμως καλή θα είναι!! Διαβάζω ότι την κάνουν 16 , 17...θα μου πείτε τι διαβάζεις και τρελενεσαι...όλα καλά !! Όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Κορίτσια μου , μόλις τελείωσα!! Πήγα , ήταν ίδιο 20 , αλλά έχουν αυξηθεί τα υγρά μου και έχω πονάκια ...κάναμε την ένεση και θα έχουμε επαφή σε 34-36 ώρες από την ώρα που την κάναμε!! Το 20αρι είναι καλή " διάσταση " ρε κορίτσια ;; Δεν ήθελα να τον ρωτήσω ξανά γιατί θα με φώναζε που διαβάζω στο ιντερνετ!! Για να μου την έκανε όμως καλή θα είναι!! Διαβάζω ότι την κάνουν 16 , 17...θα μου πείτε τι διαβάζεις και τρελενεσαι...όλα καλά !! Όλα καλά!!!

Δεν είπες ότι είχες κ αλλά δύο κ ήταν πιο μικρά? Οπότε γιατί αγχώνεσαι τόσο πολύ? Άσε που δεν νομίζω να μην ξέρει πότε πρέπει να γίνει.... χαλάρωσε κ σκέψου πως ότι περνούσε από το χέρι σου πάνω σε αυτό το κομμάτι το έκανες, τώρα μόνο άγχος προσθέτεις κ δεν είναι καθόλου καλό. Ηρέμησε κ προσπάθησε να το ξεχάσεις (όσο γίνεται...) Κ ετοιμάσου να περάσεις καλά με τον αντρούλη σου!!!! 😊❤ καλή επιτυχία κορίτσι μου, θα είμαστε σε αναμονή για τα νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:29/09

diana8:?

Lacostaki:02/10

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:?

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Antonia2:16/09

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Δεν είπες ότι είχες κ αλλά δύο κ ήταν πιο μικρά? Οπότε γιατί αγχώνεσαι τόσο πολύ? Άσε που δεν νομίζω να μην ξέρει πότε πρέπει να γίνει.... χαλάρωσε κ σκέψου πως ότι περνούσε από το χέρι σου πάνω σε αυτό το κομμάτι το έκανες, τώρα μόνο άγχος προσθέτεις κ δεν είναι καθόλου καλό. Ηρέμησε κ προσπάθησε να το ξεχάσεις (όσο γίνεται...) Κ ετοιμάσου να περάσεις καλά με τον αντρούλη σου!!!! 😊❤ καλή επιτυχία κορίτσι μου, θα είμαστε σε αναμονή για τα νέα σου!!!!

Είχα και δυο πιο μικρά ,αλλά μου είπε λίγο δύσκολο να σκάσουν γιατί δεν μεγάλωσαν αρκετά από τον πρώτο υπέρηχο ...έχεις δίκιο για την ηρεμία!! Είμαι πολύ καλύτερα σήμερα είναι η αλήθεια!!!ευχαριστώ για την υποστήριξη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...