Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σεπτέμβρη ζωγραφίζεις...χρώματα πολλά γεννάς...ευλογημένες..φουσκωτές κοιλίτσες άρχισε να μας σκορπάς!!!!!


lavie

Recommended Posts

Καλό μήνα κορίτσια μου..είπα να ανοίξω εγώ το νεο μας θεματάκι μιας και σε 3 μέρες θα κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση....

Σας περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου..είπα να ανοίξω εγώ το νεο μας θεματάκι μιας και σε 3 μέρες θα κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση....

Σας περιμένω...

Καλημέρα καλή σας επιτυχία!!😍 Ευχομαι συντομα ευχαριστα νεα κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η iriana είπε:

Καλό μήνα κορίτσια! Καλή τύχη σε όλες μας, σε όποια φάση κι αν βρισκομαστε! Εγώ σήμερα έκανα αιματολογικες για τον θυρεοειδή μου..αύριο θα ξέρω που βρίσκομαι! 

Καλα αποτελεσματα κοριτσι μου, μακαρι να βγουν καλες! Περιμενουμε νεα😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!καλο μηνα!!και μεις ξεκιναμε σιγα σιγα παλι τις προσπάθειες μετα απο τη διακοπη που κάναμε λογω εμβολίου!!καλη επιτυχια σε ολες!!😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Hopemumtobe είπε:

Καλημέρα καλή σας επιτυχία!!😍 Ευχομαι συντομα ευχαριστα νεα κοριτσι μου!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου...θετικά νεα και ευχάριστα από όλες εμάς εύχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλό και τυχερό μήνα με πολλα καινούρια μωράκια!

Εγώ πήρα σήμερα τα αποτελέσματα από τις ορμονικές και θα τα πάω την Παρασκευή στο γιατρό μαζί με τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας που θα κάνω αύριο.

Για την σαλπιγγογραφια διάβασα πολλά, ελπίζω να μην είναι τόσο τραγική εμπειρία, θα δείξει αυριο!

Οι ορμονικές μου δεν κατάλαβα αν είναι καλές γιατί είναι λιγο ανεβασμένη η TSH που έχω 5,76 ενώ οι φυσιολογικές τιμές είναι 0,27-4,2.

Έχει καμία εμπειρία με τέτοια τιμή TSH; Θα με φάει η αγωνία μέχρι να τα πούμε με τον γιατρό την Παρασκευή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lavie είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου..είπα να ανοίξω εγώ το νεο μας θεματάκι μιας και σε 3 μέρες θα κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση....

Σας περιμένω...

Κορίτσι μου γλυκό καλό μήνα και καλη επιτυχία ευχομαι μέσα από την καρδιά!😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lavie είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου..είπα να ανοίξω εγώ το νεο μας θεματάκι μιας και σε 3 μέρες θα κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση....

Σας περιμένω...

Τι ωραίος τίτλος!! Με το καλό κορίτσι μου!!!Καλή επιτυχία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!καλο μηνα!!και μεις ξεκιναμε σιγα σιγα παλι τις προσπάθειες μετα απο τη διακοπη που κάναμε λογω εμβολίου!!καλη επιτυχια σε ολες!!😊😊😊

Από την δεύτερη δόση περίμενες έναν ολόκληρο κύκλο; Βασικά πόσο περίμενες από τη δεύτερη δόση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶

geo2222:ΘΕΤΙΚΟ👶

👶

Riaa:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Princess28:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:02/04/22

Evaki:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Marakiii :ΘΕΤΙΚΟ👶

Froufro:ΘΕΤΙΚΟ 👶ΠΗΤ:04/02/22

Sandyb:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ🍼💙🎂💖

Ελενακι12:ΓΕΝΝΗΣΕ:29/06/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💖🎂

St3llina:ΓΕΝΝΗΣΕ ΑΓΟΡΑΚΙ💙🍼

Frogel:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ🎂💖

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ🍼💙

Tzortzina123:ΓΕΝΝΗΣΕ:08/08/20:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Μασα:ΓΕΝΝΗΣΕ: 06/12/20:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 💖🎂

Σταυρι:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Lactaki:ΓΕΝΝΗΣΕ:ΔΙΔΥΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ💖🎂💖🎂

annie:ΓΕΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ:ΑΓΟΡΑΚΙ - ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🍼💙🎂💖

Beatrice:ΓΕΝΝΗΣΕ:13/05/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 🍼💙

Smurf88:ΓΕΝΝΗΣΕ:28/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

DIAMANTW:ΓΕΝΝΗΣΕ:20/05/21:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 🎂💖

Princess1312:ΓΕΝΝΗΣΕ  

Clairy:ΓΕΝΝΗΣΕ:01/07/21:ΑΓΟΡΑΚΙ 💙🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

ΠΙΝΑΚΆΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΈΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ❤️🤰❤️

Maroulita:06/09

diana8:?

Lacostaki:08/09

Ntinaki83:?

Mimi26:10/09

 misofeggaro:22/07 

Ευάγγελος τ:10/09

evaioan:02/10

Αννι:20/09                                   

Heart:?

Sillia:?

Αννια27:?

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

 

Nikol:?

Litsadi:18/06

Pixies:? 

Matilda94:?

Dina970:? 

Tonakiv:? 

Elli:? 

Daizy28:? 

HopefulMama2Be:? 

elissavet90:? 

Mantiko:? 

 

Alexiamama:? 

Μαργαρίτσ:? 

boysland:? 

Hopemumtobe:30/08

Antonia2:16/09

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lavie είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου..είπα να ανοίξω εγώ το νεο μας θεματάκι μιας και σε 3 μέρες θα κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση....

Σας περιμένω...

Καλό μήνα!! 🥰  Τι όμορφος τίτλος!!!

Να σας πάνε όλα τέλεια και σε 15 μέρες να μας ανακοινώσεις ένα θετικό αποτέλεσμα!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Καλημέρα καλό και τυχερό μήνα με πολλα καινούρια μωράκια!

Εγώ πήρα σήμερα τα αποτελέσματα από τις ορμονικές και θα τα πάω την Παρασκευή στο γιατρό μαζί με τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας που θα κάνω αύριο.

Για την σαλπιγγογραφια διάβασα πολλά, ελπίζω να μην είναι τόσο τραγική εμπειρία, θα δείξει αυριο!

Οι ορμονικές μου δεν κατάλαβα αν είναι καλές γιατί είναι λιγο ανεβασμένη η TSH που έχω 5,76 ενώ οι φυσιολογικές τιμές είναι 0,27-4,2.

Έχει καμία εμπειρία με τέτοια τιμή TSH; Θα με φάει η αγωνία μέχρι να τα πούμε με τον γιατρό την Παρασκευή

Είναι αρκετά ανεβασμένη η tsh κορίτσι μου. Θα πρέπει να δεις ενδοκρινολόγο για να σου δώσει χαπάκι κ να ρυθμιστεί. Πέφτει πολύ άμεσα, σε ένα μήνα θα είναι οκ. Μπορεί να είναι κ ο λόγος που δεν συλλαμβάνεις, θυμάμαι πως μου είχαν πει πως πρέπει να είναι κάτω από δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η lavie είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου..είπα να ανοίξω εγώ το νεο μας θεματάκι μιας και σε 3 μέρες θα κάνουμε την πρώτη μας σπερματεγχυση....

Σας περιμένω...

Καλή επιτυχία σου εύχομαι ολόψυχα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η ntinaki83 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!καλο μηνα!!και μεις ξεκιναμε σιγα σιγα παλι τις προσπάθειες μετα απο τη διακοπη που κάναμε λογω εμβολίου!!καλη επιτυχια σε ολες!!😊😊😊

Πόσο καιρό κάνατε διακοπή ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η iriana είπε:

@Mimi26 τι κάνεις κορίτσι μου?? Πήρες τα αποτελέσματα της μαγνητικής σου?

Καλά είμαι !!!

Είμαι πολύ καλύτερα, πήρα τη μαγνητική στο πόδι μου πεντακάθαρη είναι δεν έχω κάτι.ολα.τελεια . Απλά μένω στο 4 ο χωρίς ανσασέρ 😱😱😱 χαχαχα κ μάλλον από κόπωση κ μόνο είναι.

Είμαι πρώτη μέρα στη νέα δουλειά... Όλα καλά κ με το εμβόλιο που έκανα χθες όλα καλά....

Κορίτσια θα κάνω τη 2η δόση 21/9 μπορώ να πάω για εξωσωματική λέτε τέλη Οκτωβρίου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά είμαι !!!

Είμαι πολύ καλύτερα, πήρα τη μαγνητική στο πόδι μου πεντακάθαρη είναι δεν έχω κάτι.ολα.τελεια . Απλά μένω στο 4 ο χωρίς ανσασέρ 😱😱😱 χαχαχα κ μάλλον από κόπωση κ μόνο είναι.

Είμαι πρώτη μέρα στη νέα δουλειά... Όλα καλά κ με το εμβόλιο που έκανα χθες όλα καλά....

Κορίτσια θα κάνω τη 2η δόση 21/9 μπορώ να πάω για εξωσωματική λέτε τέλη Οκτωβρίου; 

Τι να σου πω κι εγώ βρε κορίτσι...όσους γιατρους έχω ρωτήσει μου είπαν να μην σταματήσω καθόλου...ο δικός μου μου είπε αν θέλεις άφησε να περάσουν οι μέρες από την 1η δόση στη 2η....ο γιατρός στο εμβολιαστικο ,μου είπε , μη σταματήσετε καθόλου , το ίδιο κι ένας παθολόγος που επισκέφθηκα...δεν ξέρω καθόλου...την Παρασκευή θα ρωτήσω ξανά τον γυναικολόγο...γιατί από τη 2η δόση δεν αφήσαμε ολόκληρο κύκλο και πήρα τα σερπαφαρ , εμπιστεύτηκα τον γιατρό μου...τι στο καλό;! Εκείνοι δεν ξέρουν καλύτερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Καλά είμαι !!!

Είμαι πολύ καλύτερα, πήρα τη μαγνητική στο πόδι μου πεντακάθαρη είναι δεν έχω κάτι.ολα.τελεια . Απλά μένω στο 4 ο χωρίς ανσασέρ 😱😱😱 χαχαχα κ μάλλον από κόπωση κ μόνο είναι.

Είμαι πρώτη μέρα στη νέα δουλειά... Όλα καλά κ με το εμβόλιο που έκανα χθες όλα καλά....

Κορίτσια θα κάνω τη 2η δόση 21/9 μπορώ να πάω για εξωσωματική λέτε τέλη Οκτωβρίου; 

Κορίτσι μου συνίσταται πλέον κ στις έγκυες να κάνουν το εμβόλιο. Εγώ το είχα κάνει στην διάρκεια της εγκυμοσύνης ανεξάρτητα που δεν πήγε καλά. Δεν βρίσκω τον λόγο να μην κάνεις ετ αμέσως. Φυσικά θα σε καθοδηγήσει κ ο γιατρός σου. Καλή επιτυχία εύχομαι, να τα καταφέρεις με την πρώτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Καλημέρα καλό και τυχερό μήνα με πολλα καινούρια μωράκια!

Εγώ πήρα σήμερα τα αποτελέσματα από τις ορμονικές και θα τα πάω την Παρασκευή στο γιατρό μαζί με τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας που θα κάνω αύριο.

Για την σαλπιγγογραφια διάβασα πολλά, ελπίζω να μην είναι τόσο τραγική εμπειρία, θα δείξει αυριο!

Οι ορμονικές μου δεν κατάλαβα αν είναι καλές γιατί είναι λιγο ανεβασμένη η TSH που έχω 5,76 ενώ οι φυσιολογικές τιμές είναι 0,27-4,2.

Έχει καμία εμπειρία με τέτοια τιμή TSH; Θα με φάει η αγωνία μέχρι να τα πούμε με τον γιατρό την Παρασκευή

Καλησπέρα ναι έχω εγώ!! Είχα 5,5 πριν απο 1, 5 μηνα ! Ξεκινησα θεραπεια για να το ριξω στο 2,5 και κατω που ειναι το επιθυμητο για εγκυμοσυνη!  Καλη επιτυχια κοριτσι μου για σαλπιγογραφια, περιμενω νεα- σε καποιο διαστημα ακολουθω μαλλον κι εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Κορίτσι μου συνίσταται πλέον κ στις έγκυες να κάνουν το εμβόλιο. Εγώ το είχα κάνει στην διάρκεια της εγκυμοσύνης ανεξάρτητα που δεν πήγε καλά. Δεν βρίσκω τον λόγο να μην κάνεις ετ αμέσως. Φυσικά θα σε καθοδηγήσει κ ο γιατρός σου. Καλή επιτυχία εύχομαι, να τα καταφέρεις με την πρώτη!!

Μακάρι Παναγία μου 😍😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα και καλο μηνα να εχουμε!!! 

Ελπιζω να φερει πολλες θετικες χοριακες και μεγαλες χαρες σε ολες μας!!! 🙏💝💖💌

Ειμαι στη Ροδο και αυριο θα επισκεφθω την Παναγια Τσαμπικα!! (Συνηθως την επισκεπτονται γυναικες που εχουν θεμα γονιμοτητας.) Θα αναψω ενα κερακι για ολες μας!! 🤗

Να γεμισεις τις κοιλιτσες μας με γερα μωρακια!!!🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lilian90 είπε:

Καλημέρα καλό και τυχερό μήνα με πολλα καινούρια μωράκια!

Εγώ πήρα σήμερα τα αποτελέσματα από τις ορμονικές και θα τα πάω την Παρασκευή στο γιατρό μαζί με τα αποτελέσματα της σαλπιγγογραφίας που θα κάνω αύριο.

Για την σαλπιγγογραφια διάβασα πολλά, ελπίζω να μην είναι τόσο τραγική εμπειρία, θα δείξει αυριο!

Οι ορμονικές μου δεν κατάλαβα αν είναι καλές γιατί είναι λιγο ανεβασμένη η TSH που έχω 5,76 ενώ οι φυσιολογικές τιμές είναι 0,27-4,2.

Έχει καμία εμπειρία με τέτοια τιμή TSH; Θα με φάει η αγωνία μέχρι να τα πούμε με τον γιατρό την Παρασκευή

Καλησπέρα κορίτσι μου. Κ εμένα μου έριξε ο γιατρός με θεραπεία την TSH γιατί είχα ανεβασμένη, μάλιστα όταν του είπα ότι προσπαθούμε για μωρό την ήθελε κ λίγο παρακάτω κ ενίσχυσε το χάπι. Εμποδίζει κάπως τον οργανισμό να συλλάβει οπότε το συντομότερο ενδοκρινολόγο..... μετά δεν είναι τίποτα ρυθμίζετε πολύ γρήγορα με τη θεραπεία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...