Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

στις On 7/1/2022 at 3:32 ΜΜ, ο/η Dreamer1 είπε:

Ευχαριστούμε για τις συμβουλές... 

Χαχαχαχα εσύ νιώθεις ότι έχει δρόμο ακόμη εεεε;;; Εγώ από τότε που έγινε διψήφιος ο αριθμός των ημερών με έχει πιάσει ένας πανικός μπορώ να πω .. 

Θα μπω  αν και είχα μπει και στο παρελθόν γιατί το είχες ξανά αναφέρει κάποια στιγμή. Είμαι πολύ περίεργη ρε συ με τα ρούχα γενικά σαν άνθρωπος νομίζω γι'αυτό δυσκολεύομαι αρκετά. Και γενικά δεν μου αρέσουν καθόλου τα ψώνια, βέβαια για να πω την αλήθεια με αυτά τα ψώνια είναι διαφορετικά θέλω να πάρω πράγματα αλλά δεν μου αρέσει σχεδόν τίποτα. 

Χαχα ναι νιώθω ότι έχω δρόμο γμτο…😆 ίσως φταίει και ότι είμαι πιο ανυπόμονη αυτή τη φορά, ή ότι την προηγούμενη φορά πέρασα τις 40εβδ, οπότε μετράω μέχρι τις 40 τώρα και μου φαίνεται πολύ ακόμα….

Βρε πάρε εκεί μια 5αδα να κάνεις τη δουλειά σου, μην το σκέφτεσαι τόσο..ούτως ή άλλως σκέψου ότι κάθε τρεις μήνες θα αλλάζει νούμερο κ θα παίρνεις άλλα ρούχα..άρα μην τ ψάχνεις κ πολύ😄

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/1/2022 at 7:32 ΜΜ, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Κορινθία είμαστε εμείς!! Άστα και εδώ όλα πανάκριβα είναι!! Να δώσεις ναι κάτι παραπάνω, αλλά να το δώσεις όταν δεις πως μεγαλώνει, πως αναπτύσσετε να βλέπεις λίγο πάνω κάτω τα νούμερα.. τώρα να τα δώσεις για να τα φορέσει 1 μήνα και αν?? Θεωρούσα ότι τα τελείως μωρουδιακα δεν είναι τόσο ακριβά, γιατί θα είναι αυτά που θα φορέσουν λιγότερο.. 

Κορίτσι μπορείς πλέον να βρεις πολύ φθηνά μωρουδιακά στο ιντερνετ..στα μαγαζιά εκεί σίγουρα θα είναι πιο ακριβά..

Παρεπιπτόντως ήρθα Τρίκαλα Κορινθίας πριν λίγες μέρες😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/1/2022 at 11:29 ΠΜ, ο/η Lucky39 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου, καλή χρονιά σε όλες, υγεία στις οικογένειές σας και με το καλό όλα τα μωράκια να έρθουν στις αγκαλιές μας!!

Έχω μέρες να μπω να σας γράψω, αλλά όλα κυλούν ήρεμα. Είμαστε ακόμα στους γονείς μου, η μικρή μας κουνιέται συχνά πυκνά, φαίνεται και από την κοιλίτσα που χτυπάει! Έχει πλάκα γιατί το ζουν και οι γονείς μου από κοντά κι έχουμε ξεσαλώσει όλοι οικογενειακώς!

Για έξω, ούτε συζήτηση κι εμείς. Βγήκα προχθές να πάω για εξετάσεις αίματος και θυμήθηκα ότι η προηγούμενη φορά που βγήκα ήταν στις 22 Δεκεμβρίου που πήγα να κάνω την τρίτη δόση του εμβολίου!! 😂

Δε με πειράζει καθόλου όμως, το έχω πάρει απόφαση από την αρχή της εγκυμοσ΄΄υνης ότι θα περάσω αυτό το διάστημα κεκλεισμένων των θυρών. Ευτυχώς είμαστε στην εξοχή και περπατάω καθημερινά ένα μισαωράκι. Να είμαστε καλά εμείς και τα μωράκια μας και θα κάνουμε τις πιο ωραίες βόλτες μας μαζεμένες το καλοκαιράκι!! 👶

Ψώνια δεν έχω κάνει κι εγώ καθόλου! Είχα πει ότι θα αρχίσω να κοιτάζω Γενάρη. Η αλήθεια είναι ότι καρότσι 3 σε 1 με καλαθούνα και στήριξη, και αυγό για το αυτοκίνητο θα μας δώσουν οι κουμπάροι μας, οπότε έχω εφησυχαστεί για αυτό το κομμάτι που νομίζω είναι και ένα τεράστιο ζήτημα και έξοδο. Κατά τ'άλλα, τα τελευταία κάμποσα χρόνια βγάζω μία κάρτα μέλους orchestra με 30 ευρώ το χρόνο γιατί όλες μου οι φίλες έχουν παιδάκια και τους παίρνω δώρα κυρίως ρουχαλάκια. Με την κάρτα έχει μεγάλη έκπτωση σε όλα και μόλις ανέβω Αθήνα μετά τις 15 γενάρη θα πάω να ρίξω μια ματιά και πιστεύω θα πάρω από εκεί αρκετά ρουχαλάκια. 

Έκανα και την καμπύλη ζαχάρου και ο γυναικολόγος μου είπε να μιλήσω με ενδοκρινολόγο γιατί είναι αυξημένη η τελευταία μου μέτρηση και δεν έχει σχέση με τους 5-10 κουραμπιέδες που έφαγα στις γιορτές. 95 η πρώτη μου μέτρηση, 134 η δεύτερη και 156 η τρίτη (αυτή είναι εκτός ορίου). Πφφφ! Θα δούμε τι θα γίνει τώρα και με αυτό! 

Καλησπέραα καλή χρονιά!!🥰

Χαίρομαι που είναι όλα καλά😊

Μη σε αγχώνει η καμπύλη, ό,τι είναι θα το δείτε!!

Αχ εγώ πάλι δε μπορώ να κλειστώ με τίποτα μέσα…νιώθω ότι πνίγομαι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κορίτσι μπορείς πλέον να βρεις πολύ φθηνά μωρουδιακά στο ιντερνετ..στα μαγαζιά εκεί σίγουρα θα είναι πιο ακριβά..

Παρεπιπτόντως ήρθα Τρίκαλα Κορινθίας πριν λίγες μέρες😊

Αααα, πήγαινα συχνά, πριν αυξηθούν τόσο τα κρούσματα!! Είναι πολύ ωραία τα Τρίκαλα, και να μείνεις, και για φαγητό και για χιόνι.. κάθε μέρα λέμε ποτέ θα πάμε, ξανά γτ είναι πολύ κοντά μας, αλλά με τόσα κρούσματα φοβάμαι πολύ.. ελπίζω να πέρασατε υπέροχα!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Αααα, πήγαινα συχνά, πριν αυξηθούν τόσο τα κρούσματα!! Είναι πολύ ωραία τα Τρίκαλα, και να μείνεις, και για φαγητό και για χιόνι.. κάθε μέρα λέμε ποτέ θα πάμε, ξανά γτ είναι πολύ κοντά μας, αλλά με τόσα κρούσματα φοβάμαι πολύ.. ελπίζω να πέρασατε υπέροχα!! ❤️❤️

Όσο για τα μαγαζιά, υπάρχουν από όλα και εδώ, και πιο φθηνά και h&m και πιο ακριβά.. το θέμα είναι ότι από πιο πριν που είχα ρίξει μια ματιά, τώρα έχουν πολλά ακριβινει!! Από ίντερνετ δεν ξέρω.. θέλω να τα δω, και να αγοράσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/1/2022 at 8:20 ΜΜ, ο/η Dreamer1 είπε:

Κορίτσια έχει βγει αυτή η προκήρυξη δεν ξέρω αν ενδιαφέρεστε γενικά γιατί δεν ξέρω και τα επαγγέλματα σας. Εγώ θα κάνω τα χαρτιά μου και πείτε μου καλή τύχη... 

 https://www.google.com/amp/s/www.ethnos.gr/Economy/amp/189839/asep13k2f2021oloklhrhhneaprokhryxhgiatoysdhmoys1468monimesproslhpseis

 

Καλή τύχηη🤞🤞❤️❤️

Ευχαριστούμε!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα ομορφά μου και γλυκά μου κορίτσια!! Εύχομαι να είστε όλες καλά!! Ευχομαι από την καρδιά μου καλή χρονιά!! Το 2022 εύχομαι όχι να είναι αλλά ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ εμείς καλύτερο βάζοντας την αγάπη μας τη χαρά μας την αισιοδοξία μας σε ο,τι προκύψει!!!! Οι δυσκολίες είναι εδώ για να τις ξεπερναμε!!!

 

Είπα να κάνω μια αισιόδοξη εισαγωγή παρόλη την κακή ψυχολογία που είχα αυτόν τον καιρό... Έπαθα πάλι κολλικους εντέρου με εμετους κορίτσια μου παραμονή Πρωτοχρονιάς.μου είπε ο γιατρός να νοσηλευτώ για ενυδάτωση αλλά δεν ήθελα να αλλάξω χρόνια στο νοσοκομείο...έκατσα σπίτι έπινα μόνο νερό το οποίο έβγαζα κι αυτό....γενικά μια εβδομάδα ήμουν χάλια από στομαχόπονο και καούρες.... Σαν να μην έφταναν αυτά πρωτοχρονιά λογοδινοταν ο αδερφός μου και πήγα παρόλη την κακή μου κατάσταση...ήμασταν μόνο οικογενειες αλλά η κοπέλα του αδερφού της νύφης μου βγήκε θετική την επόμενη μέρα και εκτός από το στομαχόπονο είχα να διαχειριστώ και το άγχος μην έχω κολλήσει. Ευτυχώς μέχρι στιγμής είμαι αρνητική έχουν περάσει 10 μέρες.... Ίσως με φυλαξε ο Θεός να μην πάθω και αυτό!!! 

Ωστόσο τώρα μπήκα να διαβάσω τι κάνετε μιας και νιώθω καλύτερα...κυρίως ψυχολογικά...δεν ήθελα να σας ρίξω γιορτινες μέρες!!! 

Είδα ότι πολλές έχετε ψωνίσει...αυτόν τον καιρό ψώνισα κι εγώ αρκετά ρουχαλακια...από ρούχα νομίζω είναι έτοιμη...

Να κάνω μια ερώτηση εμείς που γεννάνε θεωρητικά Απρίλη θέλουμε φόρμα εξόδου;;;;; Έλεγα απλά να πάρω μια ζακετουλα......

Αυτά που μου έχουν μείνει και θα πάω σε μαγαζί αυτήν την εβδομάδα ( αν δεν με βρει και τίποτα άλλο 🤣🤣) είναι σελτεδακια και πάνες αγκαλιας σαλιαρες μπιμπερο θηλαστρο (;)...στο θηλαστρο έχω απορία να πάρω από τώρα...;; Δεν ξέρω αν θα θηλάσω... Επίσης πάνες για το μωρό επιθέματα στήθους για εμένα και νυχτικά για εμένα....γενικά μου έχουν μείνει τα πάντα όπως καταλάβατε εκτός από ρούχα...κουβέρτες και σεντόνια μου πήραν η πεθερά και η μαμά άρα είμαι καλυμμένη κι από αυτό. 

Καλές αγορές να έχουμε κορίτσια μου!!!! 

Χάρηκα που είστε όλες καλά!!  Ντριμερακι @Dreamer1 μου διάβασα για την ένεση τα είπαμε κιόλας και κάτι ιδίαν απ ο,τι κατάλαβα λύνεται αυτό και η ένεση είναι προληπτική...αλλά δεν παύει να είναι περιπέτεια κι αυτό!! Υπομονή αγαπάκι μου και για το γάμο και την ενεσουλα!! ♥️♥️

Καλησπέρα Διόνη μου!! 😊🌸

Ουφφ περαστικά κορίτσι μου κ με τους κολικούς…δε σ έχει πάει καλά η εγκυμοσύνη🙁

Όσο για τη φόρμα εξόδου, δεν πιστεύω ότι θα χρειαστείτε!! Ειδικά τώρα που είπατε ότι τον πρώτο μήνα δε θα βγείτε, δεν το είχα σκεφτεί αυτό…σίγουρα δε θα χρειαστείτε, με ζακετούλα κ κανα μπουφανάκι κ κουβερτούλα θα είστε οκ..και στην τελική αν χρειαστείτε αγοράζετε μία εκείνη τη στιγμή!!

Για το θήλαστρο που λες, αν δεν είσαι σίγουρη αν θες να θηλάσεις τότε μην το πάρεις από τώρα..τζάμπα έξοδα..αλλιώς αν θέλεις να θηλάσεις τότε είναι απαραίτητο, έστω κ μία φορά να το χρησιμοποιήσεις..εμένα που θηλάζω σκέψου δε με βόλεψε ποτέ, βαριόμουν να βγάζω κ δε δουλεύω ούτως ή άλλως οπότε είμαι συνέχεια με το μωρό, δε χρειαζόταν να βγάλω γάλα..1-2 φορές όμως που χρειάστηκε, αν δεν είχα το θήλαστρο να βγάλω δε θα μπορούσα να λείψω γιατί τι θα έτρωγε ο μικρός;

Οπότε σκέφτεσαι να μη θηλάσεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Αααα, πήγαινα συχνά, πριν αυξηθούν τόσο τα κρούσματα!! Είναι πολύ ωραία τα Τρίκαλα, και να μείνεις, και για φαγητό και για χιόνι.. κάθε μέρα λέμε ποτέ θα πάμε, ξανά γτ είναι πολύ κοντά μας, αλλά με τόσα κρούσματα φοβάμαι πολύ.. ελπίζω να πέρασατε υπέροχα!! ❤️❤️

Ναι περάσαμε πολύ ωραία😊 εύχομαι να ηρεμήσει η κατάσταση και να πάτε κι εσείς σύντομα!!

Όσο για τα ρούχα, ναι ονλαιν έχει πιο φθηνά κ βρίσκεις κ προσφορές..βέβαια πάντα μπορείς να βρεις κ καμια προσφορά από κοντά..αλλά στο ιντερνετ που ψώνισα πρόσφατα από next πχ που σας έλεγα, βρίσκεις 5 φορμάκια μακρυμάνικα με 23€ ή με 35€, ή 7 φορμάκια με 39€..κ για από μέσα βρίσκεις κ κοντομάνικα κ μακρυμάνικα τα 5 πχ 12 κ 14€..κ ποιότητα άψογη

Το ψάχνεις και βλέπεις..έχεις ακόμα χρόνο ούτως ή άλλως😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Εμείς έχουμε απλές χρυσές λίγο χοντρές.. κλασικές εντελώς δλδ.. είμαστε και οι 2 του κλασικού.. ❤️

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω βάλει ποτέ κάτι χρυσό σε κόσμημα και δεν ξέρω αν ταιριάζει κι όλας πάνω μου γιατί έχω πολύ λευκή επιδερμίδα χειμώνα καλοκαίρι, νομίζω ότι αυτό είναι ο λόγος που μου αρέσουν τα ασημένια κοσμήματα πάνω μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέραα!!

Ασημένιες φαντάζομαι εννοείς λευκόχρυσο!! Εμένα ο άντρας μου επέμενε να πάρουμε τέτοιες, αλλά εγώ είχα φαγωθεί να πάρουμε χρυσές γιατί λέω χρυσές είναι στο γάμο…τελικά το μετάνιωσα και λέω έπρεπε να ‘χαμε πάρει λευκόχρυσο…πιο κομψό το ασημί χρώμα στη βέρα!!

Ναι αυτό λευκοχρυσες έχεις δίκιο. Κι εγώ έτσι νομίζω αλλά όπως είπα και στο κουνελάκι έχω πολύ λευκή επιδερμίδα και νομίζω δένουν νπιο αρμονικά η ασημί αποχρώσεις. Ξέρουμε αν το λευκόχρυσο με το πέρασμα του χρόνου αλλάζει χρώμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα ναι νιώθω ότι έχω δρόμο γμτο…😆 ίσως φταίει και ότι είμαι πιο ανυπόμονη αυτή τη φορά, ή ότι την προηγούμενη φορά πέρασα τις 40εβδ, οπότε μετράω μέχρι τις 40 τώρα και μου φαίνεται πολύ ακόμα….

Βρε πάρε εκεί μια 5αδα να κάνεις τη δουλειά σου, μην το σκέφτεσαι τόσο..ούτως ή άλλως σκέψου ότι κάθε τρεις μήνες θα αλλάζει νούμερο κ θα παίρνεις άλλα ρούχα..άρα μην τ ψάχνεις κ πολύ😄

Χαχαχαχα γλυκάκι μου ανυπομονεις εεεε; Εγώ θα ήθελα να μείνω στην φάση που είμαι τώρα, που ακόμα μπορώ να κάνω ντα πάντα, λίγο ακόμα περνάω καλά μπορώ να πω!!! 😂😂😂

Έχεις δίκιο σε αυτό που λες κι εμείς αυτό συζητούσαμε να πάρουμε τώρα να έχουμε για τον πρώτο καιρό και μετά βλέπουμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφες μου εγκυουλες!!! ❤️🥰🤰

Τι μου κάνετε; Εμείς εχθές το βράδυ κάναμε πάρτυ. 2.30 η ώρα ξύπνησα για την καθιερωμένη τουαλέτα 😂 (κάθε μέρα ίδια ώρα) και η μπεμπα είχε τρελαθεί με κλωτσούσε συνεχώς και δυνατά, αφού κάποια στιγμή αγχώθη μήπως έπαθε κάτι μήπως την ενοχλεί κάτι δεν ξέρω τι την έπιασε. Εμένα όμως μου έφυγε ο ύπνος και ξανακοιμηθηκα στις πεντέμισι, οχτώ ξύπνησα να ετοιμάσω το πρωινο του μεγάλου μπεμπη και τώρα είμαι σαν ζόμπι... Ευτυχώς εχθές ξεστολισα και έκανα και όλες τις δουλειές οπότε σήμερα έχει μόνο μαγείρεμα και ξάπλες. 

Αχ ανέβηκα και στην ζυγαριά πρωί πρωί παναθεμα με τι το ήθελα είμαστε στα +10 😂😂😂 δεν το έχω καταλάβει ρε σεις. Το αστείο είναι ότι τα ρούχα μου ακόμα μου κάνουν δεν μπορώ να το εξηγήσω αυτό.  Το έχω πάρει βέβαια απόφαση ότι είμαι έγκυος 🤰😂 αλλά σκέφτομαι τι θα γινόταν αν δεν πρόσεχα τι τρώω και αν δεν έκανα ασκήσεις καθημερινά 😂😂😂 θεέ μου ούτε να το σκέφτομαι... 

Έχετε αποφάσισε το όνομα; Εμείς θα την πούμε ❤️Μαριάνθη❤️ στην πεθερουλα! 😍❤️🥰💗😘🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα όμορφες μου εγκυουλες!!! ❤️🥰🤰

Τι μου κάνετε; Εμείς εχθές το βράδυ κάναμε πάρτυ. 2.30 η ώρα ξύπνησα για την καθιερωμένη τουαλέτα 😂 (κάθε μέρα ίδια ώρα) και η μπεμπα είχε τρελαθεί με κλωτσούσε συνεχώς και δυνατά, αφού κάποια στιγμή αγχώθη μήπως έπαθε κάτι μήπως την ενοχλεί κάτι δεν ξέρω τι την έπιασε. Εμένα όμως μου έφυγε ο ύπνος και ξανακοιμηθηκα στις πεντέμισι, οχτώ ξύπνησα να ετοιμάσω το πρωινο του μεγάλου μπεμπη και τώρα είμαι σαν ζόμπι... Ευτυχώς εχθές ξεστολισα και έκανα και όλες τις δουλειές οπότε σήμερα έχει μόνο μαγείρεμα και ξάπλες. 

Αχ ανέβηκα και στην ζυγαριά πρωί πρωί παναθεμα με τι το ήθελα είμαστε στα +10 😂😂😂 δεν το έχω καταλάβει ρε σεις. Το αστείο είναι ότι τα ρούχα μου ακόμα μου κάνουν δεν μπορώ να το εξηγήσω αυτό.  Το έχω πάρει βέβαια απόφαση ότι είμαι έγκυος 🤰😂 αλλά σκέφτομαι τι θα γινόταν αν δεν πρόσεχα τι τρώω και αν δεν έκανα ασκήσεις καθημερινά 😂😂😂 θεέ μου ούτε να το σκέφτομαι... 

Έχετε αποφάσισε το όνομα; Εμείς θα την πούμε ❤️Μαριάνθη❤️ στην πεθερουλα! 😍❤️🥰💗😘🤩

Καλημέρα Dreamer, καλή εβδομάδα! 

Είμαστε καλά και πολύ ζωηρές κι εμείς! Μου έχει τύχει κι εμένα να χορεύει η μικρή μου την ώρα που ξυπνάω για τη βραδινή μου βόλτα στην τουαλέτα αλλά μετά από μισή, άντε μία ώρα ξανακοιμάμαι. Γενικά παρατηρώ ότι έχει κάνει κάπως πιο συγκεκριμένες τις ώρες της. Το πρωί που θα ξυπνήσω για παράδειγμα κι είμαι στο κρεβάτι, σίγουρα θα κουνηθεί. Και μετά το πρωινό μου και γενικά κοντά στα γεύματά μου πάντα κουνιέται! Δε ξέρω αλλά μου αρέσει πολύ αυτή η περίοδος, που κουνιέται και τη νιώθω έτσι έντονα κι εγώ και ο μπαμπάς της! Της μιλάμε, ο μπαμπάς της δίνει φιλάκια και γενικά έχουμε χαζέψει κι οι δύο! ❤️

Το ονοματάκι της μικρής μας είναι ... Μαρίλια, από τις δύο γιαγιάδες της, Μαρία και Ιουλία. Το έχουμε σκεφτεί εδώ και 4 χρόνια να πω την αλήθεια και μας είχε ενθουσιάσει! Οπότε το κοριτσίστικο όνομα το είχαμε καπαρώσει! Γενικά, μου αρέσει να έχουν τα εγγόνια ονόματα των παπούδων/γιαγιάδων (εκτός κι αν πραγματικά μιλάμε για άσχημα ονόματα ή για ανθρώπους που δε θέλουμε να θυμόμαστε). Κι εγώ το όνομα του παππού μου έχω και μου αρέσει που ξέρω ότι υπάρχει μία ιστορία πίσω από το όνομά μου, ένας άνθρωπος με τον οποίο είχα και μεγάλη αγάπη και αδυναμία! 

Κατα τ'άλλα, τα κιλά μου είναι πολύ καλά ακόμα, τολ΄μώ να πω ότι έχω πάρει μόνο 2 κιλά, τα οποία μάλιστα τα είχα χάσει τον Σεπτέμβρη/Οκτώβρη. Οπότε είμαι στα κιλά που ήμουν προ εγκυμοσύνης! Με την κοιλίτσα να πετάει βέβαια! Το υπόλοιπο σώμα μου έχει χάσει, να φανταστείς πρώτη φορά στα χρονικά πριν από ένα μήνα έβγαλα τη βέρα μου γιατί φοβόμουν ότι θα μου φύγει και δε θα το πάρω χαμπάρι! Μέχρι και τα δάχτυλά μου έχουν μαζέψει! Μάλλον έχει δουλψει η διατροφή που έχω κάνει προς την κατακράτηση υγρών τουλάχιστον! Μίλησα και με την ενδοκρινολόγο που μου σύστησε ο γυναικολόγος μου για το ζάχαρο κύησης και θα την δω την άλλη Τετάρτη που θα γυρίσω Αθήνα. Μέχρι τότε θα πάρω ένα μηχανάκι να μετράω μόνη μου το ζάχαρο πρωί νηστική και 1 ώρα μετά το κάθε γεύμα. 

Για τη βέρα που ρωτάς, εμείς έχουμε λευκόχρυση. Εμένα προσωπικά μου άρεσαν και η χρυσή και η λευκόχρυση αλλά του άντρα μου του έπεφτε πολύ περίεργο το χρυσό στο χέρι του, οπότε καταλήξαμε στην λευκόχρυση. Η πλάκα είναι ότι ο ίδιος δεν την φοράει ποτέ παρά μόνο σε επίσημες περιστάσεις, οπότε τελικά διάλεξε αυτός βέρα και τη φοράω εγώ! Χαχαχα!! Δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως τα 6,5 χρόνια που τη φοράω κι ούτε θα πάθει ποτέ το χρώμα της, μην ανησυχείς. Σε κάποιο σημείο, είχε μία ματ επίστρωση, η οποία μετά από 1 χρόνο εξαφανίστηκε και έγινε λεία. Μας το είχαν πει από το κοσμηματοπωλείο βέβαια ότι με τον χρόνο θα φθαρεί η ματ επικάλυψη αλλά δεν το πίστευα! 

Αχ, άλλη όμορφη διαδικασία κι αυτή του γάμου!! 👰🤵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέραα καλή χρονιά!!🥰

Χαίρομαι που είναι όλα καλά😊

Μη σε αγχώνει η καμπύλη, ό,τι είναι θα το δείτε!!

Αχ εγώ πάλι δε μπορώ να κλειστώ με τίποτα μέσα…νιώθω ότι πνίγομαι…

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου. Θα κάνω καθημερινές μετρήσεις για το ζάχαρο με ταινιούλες και την άλλη Τετάρτη έχω ραντεβού με την ενδοκρινολόγο να δούμε τα αποτελέσματα.

Να σου κάνω και μία άσχετη ερώτηση; 😇 Εσύ που έχεις εμπειρία, τι μάρκα απορρυπαντικό και είδη υγιεινής έχεις επιλέξει για το μωράκι σου; (ρωτάω εγώ που δεν έχω αγοράσει ούτε ένα καλτσάκι ακόμα για τη μικρή!! 😂)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

Ναι αυτό λευκοχρυσες έχεις δίκιο. Κι εγώ έτσι νομίζω αλλά όπως είπα και στο κουνελάκι έχω πολύ λευκή επιδερμίδα και νομίζω δένουν νπιο αρμονικά η ασημί αποχρώσεις. Ξέρουμε αν το λευκόχρυσο με το πέρασμα του χρόνου αλλάζει χρώμα;

Κ εμείς λευκόχρυσες βέρες έχουμε με τον άντρα μου..είναι ακριβώς το ίδιο υλικό με το χρυσό,μόνο το χρώμα αλλάζει δλδ στο κοσμηματοπωλείο θα σας πουν να διαλέξετε ανάμεσα σε 9,14,18 καράτια όπως ακριβώς κ στις χρυσές βέρες. Εμείς έχουμε πάρει 14 καράτια μας είπαν στο μαγαζί πως είναι ανθεκτικές. Τις φοράμε ήδη 4 χρόνια,είναι σαν καινούριες!! Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου το κίτρινο χρυσό στα κοσμήματα,προτιμώ το ροζ χρυσό κ για τις βέρες ήθελα μόνο λευκόχρυσο,υπάρχουν κ κάποια σχέδια με διαμαντακια που θα μπορούσες να δεις για εσένα κ αλλη για το σύζυγό,αλλά εγώ δεν τα προτίμησα γιατί σκέφτηκα πως θα τη βλέπω για πολλά χρόνια στο χέρι μου κ θα τη βαρεθω αν έχει πολλά στολίδια πάνω!! Απλως έχε στο μυαλό σου αν πρήζονται τα δάχτυλα σου τι ώρα θα πας να τη δοκιμάσεις γιατί εμείς έχουμε κ αυτό. Εμένα ακόμα μπαινοβγαίνει, αλλά φαίνονται ηδη τα δάχτυλα μου πιο πρησμένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου, τι κάνετε; Πως είναι τα μωράκια σας;; Εγώ έχω ήδη ξεκινήσει να μετράω αντίστροφα μιας κ η 37η εβδομάδα (αν φτάσουμε πρώτα ο Θεός εκεί) θα είναι η καταληκτική μας!! Φυσικά δεν έχω κάνει τπτ,μόνο χαζεύω στο ίντερνετ, κ ακόμη δεν έχουμε προχωρήσει με το καινούργιο σπίτι. Ελπίζω απλώς να προλάβουμε κ να πάνε όλα όπως πρέπει!! Δε θέλω ούτε να σκέφτομαι την πρόωρη γέννα, οπότε ξεκουράζομαι αρκετά κ προσπαθώ να μην αγχώνομαι!! Τα μωράκια δίνουν δυναμικά παρόν σχεδόν όλη τη μέρα κ τη νύχτα!! Κ εγώ από το απόγευμα κ μετά,ειδικά αν έχω κοιμηθεί νιώθω την κοιλιά μου ότι δεν μπορώ να την κουβαλήσω τουλάχιστον κανένα 2ωρο. Το βράδυ δε αν δε με πάρει ο ύπνος αμέσως τρελαίνομαι στην καούρα κ την παλινδρόμηση..αλλά να σας πω κ την αλήθεια, δε με πειράζει κ τόσο όλο αυτό. Μόνο να είναι καλά τα μωράκια με ενδιαφέρει..κ φοβάμαι ότι θα μου λείψει η περίοδος της εγκυμοσύνης όσο τρελό κ αν ακούγεται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Να σου πω την αλήθεια δεν έχω βάλει ποτέ κάτι χρυσό σε κόσμημα και δεν ξέρω αν ταιριάζει κι όλας πάνω μου γιατί έχω πολύ λευκή επιδερμίδα χειμώνα καλοκαίρι, νομίζω ότι αυτό είναι ο λόγος που μου αρέσουν τα ασημένια κοσμήματα πάνω μου.

Χαχα, ούτε εγώ είχα βάλει!! Και το Μονοπετρο φαντάσου, είναι λευκόχρυσο.. αλλά είχαμε καημό, η βέρα να είναι απλή, χρυσή, κλασική.. και μια χαρά την ταίριαξα με το Μονοπετρο.. κάνει αντίθεση.. 🤣🤣 η βερα απλή, χρυσή, το Μονοπετρο υπερπαραγωγή, τίγκα στο διαμάντι!! Πολύπετρο.. χαχαχα.. 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Ναι αυτό λευκοχρυσες έχεις δίκιο. Κι εγώ έτσι νομίζω αλλά όπως είπα και στο κουνελάκι έχω πολύ λευκή επιδερμίδα και νομίζω δένουν νπιο αρμονικά η ασημί αποχρώσεις. Ξέρουμε αν το λευκόχρυσο με το πέρασμα του χρόνου αλλάζει χρώμα;

Αλλαζει ναι.. μου το είπαν όταν πήγαμε για τις βερες.. ότι μετά από κάποιο διάστημα, θα τις πας να τις ξαναβάψεις.. φαντάζομαι όμως μετά από μεγάλο διάστημα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρα όμορφες μου εγκυουλες!!! ❤️🥰🤰

Τι μου κάνετε; Εμείς εχθές το βράδυ κάναμε πάρτυ. 2.30 η ώρα ξύπνησα για την καθιερωμένη τουαλέτα 😂 (κάθε μέρα ίδια ώρα) και η μπεμπα είχε τρελαθεί με κλωτσούσε συνεχώς και δυνατά, αφού κάποια στιγμή αγχώθη μήπως έπαθε κάτι μήπως την ενοχλεί κάτι δεν ξέρω τι την έπιασε. Εμένα όμως μου έφυγε ο ύπνος και ξανακοιμηθηκα στις πεντέμισι, οχτώ ξύπνησα να ετοιμάσω το πρωινο του μεγάλου μπεμπη και τώρα είμαι σαν ζόμπι... Ευτυχώς εχθές ξεστολισα και έκανα και όλες τις δουλειές οπότε σήμερα έχει μόνο μαγείρεμα και ξάπλες. 

Αχ ανέβηκα και στην ζυγαριά πρωί πρωί παναθεμα με τι το ήθελα είμαστε στα +10 😂😂😂 δεν το έχω καταλάβει ρε σεις. Το αστείο είναι ότι τα ρούχα μου ακόμα μου κάνουν δεν μπορώ να το εξηγήσω αυτό.  Το έχω πάρει βέβαια απόφαση ότι είμαι έγκυος 🤰😂 αλλά σκέφτομαι τι θα γινόταν αν δεν πρόσεχα τι τρώω και αν δεν έκανα ασκήσεις καθημερινά 😂😂😂 θεέ μου ούτε να το σκέφτομαι... 

Έχετε αποφάσισε το όνομα; Εμείς θα την πούμε ❤️Μαριάνθη❤️ στην πεθερουλα! 😍❤️🥰💗😘🤩

Αχχχ Και εμένα ζωηρος σήμερα!! Από τις 5 το πρωί με ξύπνησε!! Έτσι αγχώθηκα κ εγώ.. χαχχα... τώρα και εγώ περιμένω να γίνει ο αρακάς να πάω να πέσω!!! Ωραίο όνομα το Μαριάνθη!! Εμείς θα τον βγάλουμε Παναγιώτη πρώτα ο Θεός... Είναι τάγμενος στην Παναγία, και Παναγιώτης και ο μπαμπάς μου, που δεν πρόλαβε να τον δει.. (αλλά το ήξερε) Παναγιώτης και ο πεθερουλης, αλλά έχει και άλλο εγγόνι Παναγιώτη, οπότε ο μπεμπουλης είναι του μπαμπακα μου.. 🥰🥰❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lucky39 είπε:

Καλημέρα Dreamer, καλή εβδομάδα! 

Είμαστε καλά και πολύ ζωηρές κι εμείς! Μου έχει τύχει κι εμένα να χορεύει η μικρή μου την ώρα που ξυπνάω για τη βραδινή μου βόλτα στην τουαλέτα αλλά μετά από μισή, άντε μία ώρα ξανακοιμάμαι. Γενικά παρατηρώ ότι έχει κάνει κάπως πιο συγκεκριμένες τις ώρες της. Το πρωί που θα ξυπνήσω για παράδειγμα κι είμαι στο κρεβάτι, σίγουρα θα κουνηθεί. Και μετά το πρωινό μου και γενικά κοντά στα γεύματά μου πάντα κουνιέται! Δε ξέρω αλλά μου αρέσει πολύ αυτή η περίοδος, που κουνιέται και τη νιώθω έτσι έντονα κι εγώ και ο μπαμπάς της! Της μιλάμε, ο μπαμπάς της δίνει φιλάκια και γενικά έχουμε χαζέψει κι οι δύο! ❤️

Το ονοματάκι της μικρής μας είναι ... Μαρίλια, από τις δύο γιαγιάδες της, Μαρία και Ιουλία. Το έχουμε σκεφτεί εδώ και 4 χρόνια να πω την αλήθεια και μας είχε ενθουσιάσει! Οπότε το κοριτσίστικο όνομα το είχαμε καπαρώσει! Γενικά, μου αρέσει να έχουν τα εγγόνια ονόματα των παπούδων/γιαγιάδων (εκτός κι αν πραγματικά μιλάμε για άσχημα ονόματα ή για ανθρώπους που δε θέλουμε να θυμόμαστε). Κι εγώ το όνομα του παππού μου έχω και μου αρέσει που ξέρω ότι υπάρχει μία ιστορία πίσω από το όνομά μου, ένας άνθρωπος με τον οποίο είχα και μεγάλη αγάπη και αδυναμία! 

Κατα τ'άλλα, τα κιλά μου είναι πολύ καλά ακόμα, τολ΄μώ να πω ότι έχω πάρει μόνο 2 κιλά, τα οποία μάλιστα τα είχα χάσει τον Σεπτέμβρη/Οκτώβρη. Οπότε είμαι στα κιλά που ήμουν προ εγκυμοσύνης! Με την κοιλίτσα να πετάει βέβαια! Το υπόλοιπο σώμα μου έχει χάσει, να φανταστείς πρώτη φορά στα χρονικά πριν από ένα μήνα έβγαλα τη βέρα μου γιατί φοβόμουν ότι θα μου φύγει και δε θα το πάρω χαμπάρι! Μέχρι και τα δάχτυλά μου έχουν μαζέψει! Μάλλον έχει δουλψει η διατροφή που έχω κάνει προς την κατακράτηση υγρών τουλάχιστον! Μίλησα και με την ενδοκρινολόγο που μου σύστησε ο γυναικολόγος μου για το ζάχαρο κύησης και θα την δω την άλλη Τετάρτη που θα γυρίσω Αθήνα. Μέχρι τότε θα πάρω ένα μηχανάκι να μετράω μόνη μου το ζάχαρο πρωί νηστική και 1 ώρα μετά το κάθε γεύμα. 

Για τη βέρα που ρωτάς, εμείς έχουμε λευκόχρυση. Εμένα προσωπικά μου άρεσαν και η χρυσή και η λευκόχρυση αλλά του άντρα μου του έπεφτε πολύ περίεργο το χρυσό στο χέρι του, οπότε καταλήξαμε στην λευκόχρυση. Η πλάκα είναι ότι ο ίδιος δεν την φοράει ποτέ παρά μόνο σε επίσημες περιστάσεις, οπότε τελικά διάλεξε αυτός βέρα και τη φοράω εγώ! Χαχαχα!! Δεν έχει πάθει τίποτα απολύτως τα 6,5 χρόνια που τη φοράω κι ούτε θα πάθει ποτέ το χρώμα της, μην ανησυχείς. Σε κάποιο σημείο, είχε μία ματ επίστρωση, η οποία μετά από 1 χρόνο εξαφανίστηκε και έγινε λεία. Μας το είχαν πει από το κοσμηματοπωλείο βέβαια ότι με τον χρόνο θα φθαρεί η ματ επικάλυψη αλλά δεν το πίστευα! 

Αχ, άλλη όμορφη διαδικασία κι αυτή του γάμου!! 👰🤵

Τέλειο το Μαρίλια!!! 🤩🤩🤩🤩 Και εμένα μου αρέσουν να παίρνουν τα παιδιά τα ονόματα των παππούδων τους!!! Εγώ βέβαια δεν έχω κανενός παππού γιατί η μαμά μου με είχε τάξει αλλά τα αδέρφια μου έχουν. 

Ελπίζω να μην ακολουθούν αυτό το ωράριο και όταν γεννηθουν... Γιατί νδεν μας βλέπω καλά... 

Τι καλά που δεν έβαλες τίποτα... Εγώ πριν μείνω έγκυος είχα χάσει δέκα κιλά και τώρα τσουπ επέστρεψαν αλλά είναι για καλό σκοπό... Η αλήθεια είναι πως Δεν έχω πριστει καθόλου, μη σου πω ότι στο πρόσωπο φαίνομαι πιο αδύνατη από πριν. Αλλά κοιλίτσα και στήθος έχουν πάρει ντα πάνω τούς... 😂😂😂

Αχαχαχαχ σου την έφερε ο αντρουλης σου... Πολύ καλό το ότι δεν έχει πάθει τίποτα. Εμείς είπαμε θα αποφασίσω εγώ γιατί μου στο ξεκαθάρισε από τώρα ότι λόγω δουλειάς δεν θα την φοράει και θα την έχει στο λαιμό, οπότε η απόφαση είναι καθαρά δική μου 🤩🤩🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Αχχχ Και εμένα ζωηρος σήμερα!! Από τις 5 το πρωί με ξύπνησε!! Έτσι αγχώθηκα κ εγώ.. χαχχα... τώρα και εγώ περιμένω να γίνει ο αρακάς να πάω να πέσω!!! Ωραίο όνομα το Μαριάνθη!! Εμείς θα τον βγάλουμε Παναγιώτη πρώτα ο Θεός... Είναι τάγμενος στην Παναγία, και Παναγιώτης και ο μπαμπάς μου, που δεν πρόλαβε να τον δει.. (αλλά το ήξερε) Παναγιώτης και ο πεθερουλης, αλλά έχει και άλλο εγγόνι Παναγιώτη, οπότε ο μπεμπουλης είναι του μπαμπακα μου.. 🥰🥰❤️❤️❤️

Και εγώ στο +9 είμαι.. δεν έχω στερηθεί κάτι, όπως έτρωγα πάντα τρώω, απλά δεν πολυκινουμαι.. και όλα στην κοιλιά τα έχω πάρει.. ούτε ποπό, ούτε πρόσωπο, ούτε πουθενά αλλού γενικά.. μια κοιλιά μόνο έχω καταντήσει και όπως είπα είμαι και κοντή, δηλ μια κινούμενη κοιλιά.. 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Κ εμείς λευκόχρυσες βέρες έχουμε με τον άντρα μου..είναι ακριβώς το ίδιο υλικό με το χρυσό,μόνο το χρώμα αλλάζει δλδ στο κοσμηματοπωλείο θα σας πουν να διαλέξετε ανάμεσα σε 9,14,18 καράτια όπως ακριβώς κ στις χρυσές βέρες. Εμείς έχουμε πάρει 14 καράτια μας είπαν στο μαγαζί πως είναι ανθεκτικές. Τις φοράμε ήδη 4 χρόνια,είναι σαν καινούριες!! Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου το κίτρινο χρυσό στα κοσμήματα,προτιμώ το ροζ χρυσό κ για τις βέρες ήθελα μόνο λευκόχρυσο,υπάρχουν κ κάποια σχέδια με διαμαντακια που θα μπορούσες να δεις για εσένα κ αλλη για το σύζυγό,αλλά εγώ δεν τα προτίμησα γιατί σκέφτηκα πως θα τη βλέπω για πολλά χρόνια στο χέρι μου κ θα τη βαρεθω αν έχει πολλά στολίδια πάνω!! Απλως έχε στο μυαλό σου αν πρήζονται τα δάχτυλα σου τι ώρα θα πας να τη δοκιμάσεις γιατί εμείς έχουμε κ αυτό. Εμένα ακόμα μπαινοβγαίνει, αλλά φαίνονται ηδη τα δάχτυλα μου πιο πρησμένα!!

Ααααα μάλιστα εγώ νόμιζα ότι είναι χρυσές και από πάνω έχουν ασημένια επίστρωση ή κάτι τέτοιο το οποίο φεύγει με τον καιρό!!! Κι εγώ η αλήθεια είναι θα ήθελα κάτι πιο απλό γιατί όπως λές θα το φορας  για μια ζωή και θα το βαρεθείς. Προς το παρόν δεν πριζονται ευτυχώς τα δάχτυλα μου, δηλαδή το δαχτυλίδι του αρραβώνα είναι εντάξει ακόμα ούτε φαίνεται να υπάρχει πριξιμο γύρω γύρω. Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια όλες σας είστε μοναδικές... 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Χαχα, ούτε εγώ είχα βάλει!! Και το Μονοπετρο φαντάσου, είναι λευκόχρυσο.. αλλά είχαμε καημό, η βέρα να είναι απλή, χρυσή, κλασική.. και μια χαρά την ταίριαξα με το Μονοπετρο.. κάνει αντίθεση.. 🤣🤣 η βερα απλή, χρυσή, το Μονοπετρο υπερπαραγωγή, τίγκα στο διαμάντι!! Πολύπετρο.. χαχαχα.. 🤣🤣🤣

Χαχαχαχ χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη... Άμα τα ταιριάξετε είναι ντο καλύτερο σκοπός είναι να αρέσουν σε μας... Ναι κι εμάς το μονοπετρο για τα γούστα μου είναι λίγο υπερπαραγωγή, αλλά επειδή το διάλεξε η αγάπη μου το λατρεύω!!! 🥰😘🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Αλλαζει ναι.. μου το είπαν όταν πήγαμε για τις βερες.. ότι μετά από κάποιο διάστημα, θα τις πας να τις ξαναβάψεις.. φαντάζομαι όμως μετά από μεγάλο διάστημα.. 

Αλήθειααααα;;; Μάλιστα κουνελάκι μου τα χαλάς τώρα 😂😂😂 πάνω που είπα ότι πήρα επιτέλους μια απόφαση 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Αχχχ Και εμένα ζωηρος σήμερα!! Από τις 5 το πρωί με ξύπνησε!! Έτσι αγχώθηκα κ εγώ.. χαχχα... τώρα και εγώ περιμένω να γίνει ο αρακάς να πάω να πέσω!!! Ωραίο όνομα το Μαριάνθη!! Εμείς θα τον βγάλουμε Παναγιώτη πρώτα ο Θεός... Είναι τάγμενος στην Παναγία, και Παναγιώτης και ο μπαμπάς μου, που δεν πρόλαβε να τον δει.. (αλλά το ήξερε) Παναγιώτης και ο πεθερουλης, αλλά έχει και άλλο εγγόνι Παναγιώτη, οπότε ο μπεμπουλης είναι του μπαμπακα μου.. 🥰🥰❤️❤️❤️

 

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Και εγώ στο +9 είμαι.. δεν έχω στερηθεί κάτι, όπως έτρωγα πάντα τρώω, απλά δεν πολυκινουμαι.. και όλα στην κοιλιά τα έχω πάρει.. ούτε ποπό, ούτε πρόσωπο, ούτε πουθενά αλλού γενικά.. μια κοιλιά μόνο έχω καταντήσει και όπως είπα είμαι και κοντή, δηλ μια κινούμενη κοιλιά.. 🤣🤣🤣🤣

Αχ πολύ φίλη μου εσύ!!! 😂😂😂 Εγώ μόλις έκανα τραχανά για μένα 🤤🤤🤤 και για τον μπαμπάς μας θα κάνω πιο μετά φαγητό γιατί θα αργήσει σήμερα να είναι ζεστό. Θα του κάνουμε τηγανιά... 

Αχ θα είναι ο μικρός Παναγιωτάκης πολύ Μ αρέσει. Βασικά τα περισσότερα ονόματα όταν τα σκέφτομαι σε παιδάκια μου αρέσουν... Πολύ κρίμα γμτ, αλλά το καλό είναι ότι το ήξερε... 

Άσε κι εγώ αυτό σαν γιουβαρλάκια είμαι κι εγώ 1,60. Αλλά το στήθος μου συναγωνίζεται την κοιλιά μου. 😂😂😂 Μέχρι πριν λίγο καιρό ήμουν κινούμενα βυζιά τώρα που πετάχτηκε η κοιλιά είμαι μια μπάλα με πόδια νομίζω 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...