Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Απριλίου '22


Recommended Posts

Σήμερα είναι η μεγάλη μερααααα!!! Σε τρεις ώρες έχουμε την β επιπέδου... Κοιμήθηκα από τις 10 το βράδυ γιατί δεν έβλεπα την ώρα να περάσει η νύχτα 😂😂😂 και έχω ξυπνήσει από τις 5,30 😂😂😂

Μετά θα πάμε να δούμε και κάποια καροτσάκια ίσως και γενικά πραγματακια για την μπεμπουλα μας...

Ενώ μέχρι σήμερα δεν είχα άγχος για την εξέταση τώρα είμαι φουλ αγχωμενη για να είναι όλα καλά!!! Ελπίζω να είναι καλά το ζουζουνακι μου και συνεργάσιμο...  

Θα σας ενημερώσω μέσα στην μέρα για τα νέα μας!!! 🥰🥰🥰🥰😍🎉🤩❤️😘👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Σήμερα είναι η μεγάλη μερααααα!!! Σε τρεις ώρες έχουμε την β επιπέδου... Κοιμήθηκα από τις 10 το βράδυ γιατί δεν έβλεπα την ώρα να περάσει η νύχτα 😂😂😂 και έχω ξυπνήσει από τις 5,30 😂😂😂

Μετά θα πάμε να δούμε και κάποια καροτσάκια ίσως και γενικά πραγματακια για την μπεμπουλα μας...

Ενώ μέχρι σήμερα δεν είχα άγχος για την εξέταση τώρα είμαι φουλ αγχωμενη για να είναι όλα καλά!!! Ελπίζω να είναι καλά το ζουζουνακι μου και συνεργάσιμο...  

Θα σας ενημερώσω μέσα στην μέρα για τα νέα μας!!! 🥰🥰🥰🥰😍🎉🤩❤️😘👶

Κορίτσι μου..... Καλή επιτυχία!!! Χαχαχαχ τρομάρα μου τι αγωνία έχεις μωρέ!!! Είναι λογικό!!! Όμως θα αποζημιωθεις όταν θα τη δεις!!!! Εννοειται να μας στείλεις και εύχομαι και καλές αγορές!!!!!! 💗💗💗💗💗💗💗 Καλή επιτυχία!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η KonnaTa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Εγώ έχω ημερομηνία 5/5/22, αλλά επειδή η ομάδα σας είναι πολύ δραστήρια, θα ήθελα τη γνώμη και την εμπειρία σας.

Είμαι 16+4, πρώτο παιδάκι.

Τις τελευταίες ημέρες στην αριστερή μεριά της κοιλιάς εμφανίζονται κάτι "βουναλακια". Για λίγα δευτερόλεπτα το σημείο σφίγγεται, σαν κράμπα. Δεν πονάω καθόλου, ούτε βγάζω αίμα. 

Κάποιοι μου είπαν ότι είναι το μωράκι μου (πράγμα που μου φάνηκε απίθανο, γιατί θεωρώ είναι νωρίς), άλλοι μου είπαν μικρές συσπάσεις ή το έντερο μου.

Μίλησα με τον γιατρό, δεν είναι τίποτα ανησυχητικό. Συσπάσεις το απέρριψε γιατί δεν φουσκώνει όλο το σημείο, είπε μπορεί το έντερο μου.

Μήπως φταίει η δυσκοιλιότητα; Ήταν όντως το μωράκι (μου το κάνει 3 μέρες συνεχόμενα από 1-2 την ημέρα)

Παρόμοιες εμπειρίες;

Με το καλό σε όλες εύχομαι!!

 

Καλημέρα κορίτσι μου !!! Δεν έχω παρόμοια εμπειρία!!! Εγώ τα βουναλακια τ βλέπω γιατί κάνω αντιπηκτικες ενέσεις και δε διαλύεται καλά το φάρμακα καμιά φορά κι έχω σαν σγρουμπουλακια...δεν ξέρω εάν κάνεις κι εσύ κάτι τέτοιο!!!

Κι εγώ δεν νομίζω να είναι το μωράκι σου...

Πιστεύω θα είναι το εντερακι σου...επίσης η κοιλίτσα σου μεγαλώνει κι ίσως είναι στιγμιαίες κράμπες! Εάν ο γιατρός σου είπε να μην ανησυχείς μην ανησυχείς...απλά θα πρέπει να περιμένεις υπερηχο δυστυχώς να δεις ότι όλα είναι καλα που θα είναι αλλά το λέω για την αγωνία σου! Εύχομαι να μην αργεί!!!

Να ξέρεις πως οι περισσότερες κοπέλες έχουν θέμα με το έντερό τους τώρα στην εγκυμοσύνη.προσωπικα δεν το βίωσα γιατί κάνω ειδική διατροφή αλλά είναι πιθανό να είναι αυτό. Όπως σου είπε και η dreamer μήπως να προσέξεις λίγο τι τρως....να δούμε εάν είναι αυτό..;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η KonnaTa είπε:

Κορίτσια καλησπέρα. Εγώ έχω ημερομηνία 5/5/22, αλλά επειδή η ομάδα σας είναι πολύ δραστήρια, θα ήθελα τη γνώμη και την εμπειρία σας.

Είμαι 16+4, πρώτο παιδάκι.

Τις τελευταίες ημέρες στην αριστερή μεριά της κοιλιάς εμφανίζονται κάτι "βουναλακια". Για λίγα δευτερόλεπτα το σημείο σφίγγεται, σαν κράμπα. Δεν πονάω καθόλου, ούτε βγάζω αίμα. 

Κάποιοι μου είπαν ότι είναι το μωράκι μου (πράγμα που μου φάνηκε απίθανο, γιατί θεωρώ είναι νωρίς), άλλοι μου είπαν μικρές συσπάσεις ή το έντερο μου.

Μίλησα με τον γιατρό, δεν είναι τίποτα ανησυχητικό. Συσπάσεις το απέρριψε γιατί δεν φουσκώνει όλο το σημείο, είπε μπορεί το έντερο μου.

Μήπως φταίει η δυσκοιλιότητα; Ήταν όντως το μωράκι (μου το κάνει 3 μέρες συνεχόμενα από 1-2 την ημέρα)

Παρόμοιες εμπειρίες;

Με το καλό σε όλες εύχομαι!!

 

Καλημέρα κορίτσι μου !!! Δεν έχω παρόμοια εμπειρία!!! Εγώ τα βουναλακια τ βλέπω γιατί κάνω αντιπηκτικες ενέσεις και δε διαλύεται καλά το φάρμακα καμιά φορά κι έχω σαν σγρουμπουλακια...δεν ξέρω εάν κάνεις κι εσύ κάτι τέτοιο!!!

Κι εγώ δεν νομίζω να είναι το μωράκι σου...

Πιστεύω θα είναι το εντερακι σου...επίσης η κοιλίτσα σου μεγαλώνει κι ίσως είναι στιγμιαίες κράμπες! Εάν ο γιατρός σου είπε να μην ανησυχείς μην ανησυχείς...απλά θα πρέπει να περιμένεις υπερηχο δυστυχώς να δεις ότι όλα είναι καλα που θα είναι αλλά το λέω για την αγωνία σου! Εύχομαι να μην αργεί!!!

Να ξέρεις πως οι περισσότερες κοπέλες έχουν θέμα με το έντερό τους τώρα στην εγκυμοσύνη.προσωπικα δεν το βίωσα γιατί κάνω ειδική διατροφή αλλά είναι πιθανό να είναι αυτό. Όπως σου είπε και η dreamer μήπως να προσέξεις λίγο τι τρως....να δούμε εάν είναι αυτό..;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η MrsD είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Βλέπω ότι όλες μας λίγο πολύ αρχίσαμε να τα καταλαβαίνουμε και πολύ χαίρομαι!! Σας γράφω για να σας πω πως σήμερα είχα πάει μια βόλτα σε καταστήματα με βρεφικά να δω για καρότσι, να πάρω μια γεύση.. Είδα ένα inglesina που μου άρεσε, στο ένα είχε 836 και στο άλλο 909 (3 σε 1 κοιτούσα). Ε βρε κορίτσια μπήκα στο τρίτο (Λητώ) και το είχε 470 λόγω Black friday σε δύο χρώματα και το ένα αυτό που έψαχνα!! Το πήρα βουρ!! Σας το λέω αν θέλετε να το ψάξετε κι εσείς!! 😊

Αχ αλήθεια;;;;; Τι λες;;;; Καταρχάς κορίτσι μου με γεια σου!!! Να το χαρείτε με.πολλες βόλτες με το.μωρακι σας!!!  💗💗💗💗💗💗 Θα πάω και Λητώ!!! Είναι εδώ στη περιοχη μου!!! Εννοείται θα πάω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

Καλημέρααααα κοριτσαρες μου!!!!

@Kanelaa τις πρώτες φορές κι εγώ αναρωτιιμουν το ίδιο ακριβώς είναι το μωρό ή το έντερο μου; Και τελικά ήταν η μπέμπα μας!!! 🤩🤩🤩 Οποτε join the club!!! 😁😁😁

@Κουνελακι36 έρχεται και η σειρά σου αν ήδη δεν το έχεις νιώσει και δεν κατάλαβες ότι είναι το μπεμπακι... μέτρα αντίστροφα!!! 🥰🥰🥰

@Διόνη στην αρχή είχα πει να μην φοράω σερβιετακια και άλλαζα εσώρουχο 4-5 φορές την μέρα αλλά με κούρασε... Το συζήτησα με την γυναικολόγο και μου είπε αν και δεν είναι το πιο υγιεινό να φοράω με προσοχή όμως. Δηλαδή να αλλάζω πολύ συχνά και το βράδυ να μην βάζω. Επίσης μέσα να την μέρα να πλένω την περιοχή κανα δύο φορές είτε με σκέτο νερό είτε με σαπουνακι για την ευαίσθητη περιοχή! Πήρα της apivita ένα πάρα πολύ ωραίο. 

@Tvz κοριτσάκι μου λογικά τα πλευρά πονάνε επειδή μεγαλώνει οι κοιλίτσα και αλλάζουν όλα εκεί μέσα!!! Δεν έχω νιώσει στα πλευρά πόνο αλλά μερικές φορές με πιάνει στην λεκάνη και τότε μέχρι να βολευτω μου παίρνει κι εμένα πολύ!!! Φαντάζομαι με δύο μωράκια θα γίνεται πάρτυ μέσα στην κοιλίτσα σου!!! Εδώ ένα έχουμε και δεν σταματάει!!! 😁😁😁 Με γειά και το καροτσάκι σας!!! 🥰🥰🤩 Καλές βόλτες! 1,57 ακούγεται μακρύ αλλά νομίζω ότι δεν θα σε δυσκολοψει είμαι 1,60 χωράω παντού! 😂😂😂 Πέρα από την πλάκα πιστεύω με κάποιο τρόπο θα χωράει μετρησες καθόλου το ασανσέρ; 

@MrsD μεγάλη διαφορά ρε συ καλά έκανες και το πήρες!!! Με γειά σας λοιπόν και Καλές βόλτες να κάνετε κι εσείς!!! Εγώ ακόμα δεν πήγα έχω βάλει ειδοποιήσεις στο Σκρουτζ να με ενημερώνει για τιμές μέχρι στιγμής μικρές πτώσεις όχι κάτι σημαντικό... Γενικά πως τα πάτε εσείς;

Κορίτσι μου καλημέρα....κι εγώ πλύσεις κάνω...αλλιώς δεν μπορωω....

Ποιο της apivita πήρες;;; Πες μου να το δω κι αυτό;;λέγεται κάπως συγκεκριμένα;;

Έχω κρατήσει κάποια πράγματα που συζητάμε από δω να πάω φαρμακείο να τα πάρω...όπως και εκείνη την οδοντόκρεμα και το αρνικα το λαδάκι για το μελανιές αν είναι να πάρω και αυτό το σαπουνακι που Μ λες εσύ και θα ήθελε να πάρω και τη meleda την κρέμα για τις θηλες...τα γράφω να μην τα ξεχάσω τώρα 🤣 εντωμεταξυ εγώ περιμένω και την πληρωμή από το ΙΚΑ χαχαχαχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου καλημέρα....κι εγώ πλύσεις κάνω...αλλιώς δεν μπορωω....

Ποιο της apivita πήρες;;; Πες μου να το δω κι αυτό;;λέγεται κάπως συγκεκριμένα;;

Έχω κρατήσει κάποια πράγματα που συζητάμε από δω να πάω φαρμακείο να τα πάρω...όπως και εκείνη την οδοντόκρεμα και το αρνικα το λαδάκι για το μελανιές αν είναι να πάρω και αυτό το σαπουνακι που Μ λες εσύ και θα ήθελε να πάρω και τη meleda την κρέμα για τις θηλες...τα γράφω να μην τα ξεχάσω τώρα 🤣 εντωμεταξυ εγώ περιμένω και την πληρωμή από το ΙΚΑ χαχαχαχ 

Apivita intimate daily μου είχε προτείνει αυτό και της frezyderm, της apivita είχε την μισή τιμή. 

Επίσης μου αρέσει έτσι όπως μυρίζει και με κάνει να νιώθω πολύ άνετα μετά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στον γιατρό έχω ραντεβού την επόμενη εβδομάδα, δεν αργεί πάλι καλά. Με ταλαιπωρεί μια δυσκοιλιότητα είναι η αλήθεια, χωρίς να πονάω βέβαια. Απλά δεν πάω συχνά στην τουαλέτα. Αυτός ο σίδηρος με έχει πεθάνει 😛.

Προσπαθώ να τρώω φρούτα, λαχανικά, χόρτα κλπ που βοηθούν στο έντερο.

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!! Με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλά είμαι κορίτσι μου!!! Ήρεμα εγώ...ναι στολίσαμε!!!! Από τότε που σας είχα πει..έφερα και την αδερφή του άντρα μου και εγώ δεν έκανα πολλά μόνο οδηγίες..

..τα ένιωσες τα μικρακια σου;;;;τι τέλεια!!!!!πόσο μεγάλη ανακούφιση είναι ε; τουλάχιστον δεν έχεις τοοοση αγωνία μέχρι τον υπέρηχο.. Καταλαβαίνεις ποτε σε κλωτσαει το ένα και πότε το άλλο;;; Πιστεύω αργότερα θα το καταλαβαίνεις ... ή θα νιώθεις ότι το ένα είναι στη μεριά και το άλλο στην άλλη...πρέπει να είναι τέλειο!!!

1,57??? Μακρύ ακούγεται αλλά δεν του φαίνεται. Πήρες αυτό που είναι πάνω κάτω ε;;; Σε τι χρώμα το θέλει ο αντρρουλης σου;;;;μωρέ τι καλά!!με γεια,να το χαρείτε με τα μωράκια σας!!! Είναι τέλειες οι αγορές!! Εμας σήμερα μας ήρθαν οι πάνες και κάτι μωρομαντηλα που είχαμε παραγγείλει από το superpanes ... Δεν πήραμε πολλά γιατί δεν ξέρουμε πως θα πάει το θέμα με τα κιλά του μωρού αλλά έχει τρομερές εκπτώσεις τώρα με το blackfriday. Να ρίξετε μια ματιά γενικά γιατί πάντα βάζει προσφορές! Σήμερα που γύρισε από τη δουλειά ο άντρας μου και είδε τις κούτες πραγματικά ένιωσα μια πρωτόγνωρη χαρά να έχει!!!! Γελαγαν και τα αυτιά του με τις πάνες !! Κι άλλες φορές χαιρόταν αλλά δεν ξέρω τι έπαθε με τις πάνες χαχαχα χαιρομουν κι εγώ !!!!

Σας είπαν δηλαδή ότι δε θα πάρουν έκπτωση τα καροτσια;;; Ωωω κρίμα... Εγώ θέλω να πάω Παρασκευή. Σε ένα συγκεκριμένο θα πάω έχω δει ότι έχει κάποια που Μ αρέσουν και ξέρω ότι βάζει και προκαταβολές και κάνει διευκολύνσεις στην αποπληρωμή. 

Από αφρόλουτρα ποια εταιρεία σκέφτεσαι; Έχω ακούσει τη frezyderm...πιο καλές προσφορές θα βρούμε ιντερνετικά πιστεύω σε αυτά....κι όχι σε φαρμακεία...μαζί με τις πάνες και τα μωρομαντηλα έβαλα και μια κρέμα proderm γιατί ήμουν οριακά για τα μεταφορικά....δεν ξέρω βέβαια αν είναι καλή ούτε τι κάνει ακριβώς στο μωράκι... 🤣

Με το καλό η β επιπέδου σου κορίτσι μου!!! Θα δεις πόσο ωραία είναι και θα τα ευχαριστηθειτε!!!!! 

 

 

Εγώ δεν έχω στολίσει ακόμη.. Κάποια μέρα μέσα στο Δεκέμβρη σιγά σιγά θα το κάνουμε κ αυτό με τον άντρα μου.. Στα χρώματα του καρότσιου είμαστε ανάμεσα στο γκρι μελανζε ή του γραφίτη. Το μελανζε κάνει ένα μήνα να έρθει. Είναι μεν γκρι αλλά ανοιχτό, θεωρώ να μην φαίνεται αν λερώνεται.. Αυτό μας είπαν ότι το συγκεκριμένο καρότσι δεν πρόκειται να πάρει έκπτωση, εννοείται βέβαια ότι θα το παρακολουθώ.. Διάβασα χθες που λέγατε για θέματακια που έχετε με τα δόντια σας. Εγώ εμφάνισα περιοδοντιτιδα με τις ορμόνες της εξωσωματικής, οπότε η οδοντίατρος μου είχε πει να είμαι πολύ προσεκτική όταν μείνω έγκυος. Όταν έκλεισα κ τη 13η εβδομάδα, την επισκέφτηκα, κ έκανα κ τον καθαρισμό μου. Ματωναν κ τα δικά μου ούλα κ μου είπε πως είναι θέμα εγκυμοσύνης, ευτυχώς η περιοδοντιτιδα είχε μείνει σταθερή. Μου πρότεινε να πάρω την οδοντόκρεμα Pregnancy της frezyderm κ κάθε βράδυ να κάνω πλυσεις με ένα στοματικό διάλυμα της frezyderm το gingivital. Κ έχουν σταματήσει να ματωνουν τα ούλα. Φυσικά πριν γεννήσω κάπου στον 7ο μου είπε θα ξανά πάω να με δει γιατί μετα θα βαρύνω κ μετά μπλέκεις κ με τα μωρά κ που χρόνος.. Κ η περίοδος του θηλασμού είναι κρίσιμη για τα δόντια μας, να ξέρετε.. Πολύ καλά μου έχουν πει ότι είναι τα προϊόντα της pharmasept κ για κρέμες κ για αφρόλουτρα. Κ έχω δει κ τα μπιμπερό της Dr brown που έχουν ένα σωληνάκι μέσα που προστατεύουν τα μωρά από τους κολικούς. Είναι βέβαια λιγο ακριβά αλλά θεωρώ αξίζουν τα χρήματα τους. Είδα κ εγώ το superpanes αλλά θα κάνω κ μια σύγκριση γιατί κ στα φαρμακεία έχουν αρκετά καλές τιμες. Κ στις κρέμες κ αυτά σε κάποια οι εκπτώσεις φτάνουν κ στο 50%. Μακάρι να είναι όλα καλα κ στη Β επιπέδου να περάσουμε κ αυτό το σκαλοπάτι που θα μας φέρει πιο κοντά στα μωράκια μας!! Δε σου κρύβω ότι έχω αρχίσει να ανυπομονώ να τα γνωρίσω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Εγώ δεν έχω στολίσει ακόμη.. Κάποια μέρα μέσα στο Δεκέμβρη σιγά σιγά θα το κάνουμε κ αυτό με τον άντρα μου.. Στα χρώματα του καρότσιου είμαστε ανάμεσα στο γκρι μελανζε ή του γραφίτη. Το μελανζε κάνει ένα μήνα να έρθει. Είναι μεν γκρι αλλά ανοιχτό, θεωρώ να μην φαίνεται αν λερώνεται.. Αυτό μας είπαν ότι το συγκεκριμένο καρότσι δεν πρόκειται να πάρει έκπτωση, εννοείται βέβαια ότι θα το παρακολουθώ.. Διάβασα χθες που λέγατε για θέματακια που έχετε με τα δόντια σας. Εγώ εμφάνισα περιοδοντιτιδα με τις ορμόνες της εξωσωματικής, οπότε η οδοντίατρος μου είχε πει να είμαι πολύ προσεκτική όταν μείνω έγκυος. Όταν έκλεισα κ τη 13η εβδομάδα, την επισκέφτηκα, κ έκανα κ τον καθαρισμό μου. Ματωναν κ τα δικά μου ούλα κ μου είπε πως είναι θέμα εγκυμοσύνης, ευτυχώς η περιοδοντιτιδα είχε μείνει σταθερή. Μου πρότεινε να πάρω την οδοντόκρεμα Pregnancy της frezyderm κ κάθε βράδυ να κάνω πλυσεις με ένα στοματικό διάλυμα της frezyderm το gingivital. Κ έχουν σταματήσει να ματωνουν τα ούλα. Φυσικά πριν γεννήσω κάπου στον 7ο μου είπε θα ξανά πάω να με δει γιατί μετα θα βαρύνω κ μετά μπλέκεις κ με τα μωρά κ που χρόνος.. Κ η περίοδος του θηλασμού είναι κρίσιμη για τα δόντια μας, να ξέρετε.. Πολύ καλά μου έχουν πει ότι είναι τα προϊόντα της pharmasept κ για κρέμες κ για αφρόλουτρα. Κ έχω δει κ τα μπιμπερό της Dr brown που έχουν ένα σωληνάκι μέσα που προστατεύουν τα μωρά από τους κολικούς. Είναι βέβαια λιγο ακριβά αλλά θεωρώ αξίζουν τα χρήματα τους. Είδα κ εγώ το superpanes αλλά θα κάνω κ μια σύγκριση γιατί κ στα φαρμακεία έχουν αρκετά καλές τιμες. Κ στις κρέμες κ αυτά σε κάποια οι εκπτώσεις φτάνουν κ στο 50%. Μακάρι να είναι όλα καλα κ στη Β επιπέδου να περάσουμε κ αυτό το σκαλοπάτι που θα μας φέρει πιο κοντά στα μωράκια μας!! Δε σου κρύβω ότι έχω αρχίσει να ανυπομονώ να τα γνωρίσω!! 

Η αλήθεια είναι ότι στο σουπερπανες δεν θα βρεις τόσες κρέμες και αφρολουτρα οπότε κι εγώ από φαρμακείο θα τα πάρω. Είχε τις προδερμ και έτσι την πήρα να φτάσω το ποσό.δεν ήμουν έτοιμη για κρέμες και αφρολουτρα.απλα είχε εξαιρετικές τιμές τώρα στα μωρομαντηλα και στις πάνες...αλλιώς ίσως να μην έπαιρνα από τώρα αυτά τα δυο είδη..!!!! Μπράβο και φαρμασεπτ έχω ακούσει.... ποσααα πολλά έχουμε να βάλουμε σε σειρά!!!

Πάντα ήθελα να ψωνίσω αλλά μετά τη β επιπέδου με έπιασε μανια.προς το παρόν όμως θα μείνω στην αναζήτηση  καροτσιου!

Κοιταξε το χρώμα που μου λες είναι τέλειο!!!! Μ αρεσει πολύ!!! Να σου πω κάτι...δεν κοίταξα ποτέ εάν θα λερώνει το χρωμα σε ένα καρότσι...ας το χαρουμε μωρέ...άλλωστε αν λερωθεί κάτι ίσως είναι στο κάτω μέρος με τις ακαθαρσίες του δρόμου εκεί συνήθως είναι τα μέρη τα τα σιδερένια γκρι μαύρα του καροτσιου. Τώρα το μωρό δε θα είναι τόσο μεγάλο ώστε να λερώσει κι εμείς από τη μεριά μας θα είμαστε προσεκτικοί.μη σκας καθόλου. Να πάρεις αυτό που σας αρέσει. Έχουμε φάει και εμείς αγριο σκάλωμα στο χρώμα και φοβάμαι μήπως δεν βρούμε αυτό που θέλουμε ....θα δείξει!!

 

Τι είναι αυτή η περιοδοντίτιδα;;; είναι κάτι με τα ούλα;;; Παντως σου είναι σταθερή αλλά να μην το αμελήσεις στον 7ο μήνα να πας!!!

Αυτή η οδοντόκρεμα που λες είναι αυτή που πρότεινε κι άλλη κοπέλα. 

Dr brown θα κοιτάξω κι εγώ... το ξέρω αυτό με τους κολικούς από τη συννυφαδα μου,έχεις δίκιο...βέβαια θα ήθελα πολύ να θηλάσω και δεν ξέρω εάν χρειάζονται πολλά μπιμπερο ....γιατί ίσως και να μην τα καταφέρω με το θηλασμό....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

Σήμερα είναι η μεγάλη μερααααα!!! Σε τρεις ώρες έχουμε την β επιπέδου... Κοιμήθηκα από τις 10 το βράδυ γιατί δεν έβλεπα την ώρα να περάσει η νύχτα 😂😂😂 και έχω ξυπνήσει από τις 5,30 😂😂😂

Μετά θα πάμε να δούμε και κάποια καροτσάκια ίσως και γενικά πραγματακια για την μπεμπουλα μας...

Ενώ μέχρι σήμερα δεν είχα άγχος για την εξέταση τώρα είμαι φουλ αγχωμενη για να είναι όλα καλά!!! Ελπίζω να είναι καλά το ζουζουνακι μου και συνεργάσιμο...  

Θα σας ενημερώσω μέσα στην μέρα για τα νέα μας!!! 🥰🥰🥰🥰😍🎉🤩❤️😘👶

Καλή επιτυχία!!!! Να μας στείλεις να μας πεις νέα!!!! Και καλές αγορεεες!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kanelaa είπε:

Καλή επιτυχία!!!! Να μας στείλεις να μας πεις νέα!!!! Και καλές αγορεεες!!! ❤️

Καλή επιτυχία γλυκούλα μου!!!! Περιμένουμε τα όμορφα νεακιά σας!!! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

😁👶😘🤩😍🥰🎊🎉❤️🥂🥂🥂

Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω, κοριτσάκια μου εσείς που την έχετε κάνει αυτή την εξέταση θα με καταλάβατε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη σήμερα είδα το κοριτσάκι μου, το οποίο χαίρει άκρας υγείας που είναι το βασικό, αλλά αυτό που μου έμεινε στο μυαλό είναι ότι χαμογελούσε (θα βάλω πάλι τα κλάματα 😂😂😂) είναι φοβερή. Όλα λειτουργούν σωστά, φαίνεται ότι τις παρέχω τα απαραίτητα στο 100%, ο πλακούντας και ο τράχηλος είναι μια χαρά. 

Για έρευνα αγοράς δεν πήγαμε τελικά, γιατί φοβάμαι με τα κρούσματα στην Θεσσαλονίκη και είπα μια να κάνουμε το εμβόλιο και μετά. Δεν ξέρω φοβάμαι πολύ έτσι όπως έχει ξεφύγει η κατάσταση... 

Έβγαλα όμως τα πρώτα χριστουγεννιάτικα κι εγώ έτσι γιατί είχα πολύ καλή διάθεση!!! 🎄🎄🎄

Ααααα επίσης έκλεισα και για το Doppler από τώρα. Θα μου πείτε πολύ μακριά αλλά αφού θα πάω στην συγκεκριμένη και έχει αρκετή δουλίτσα είπαμε να το κλείσουμε... Μου είπε ότι παρόλο που δεν υπάρχει κανένα προβλημα στην περίπτωση μας, είναι μια σημαντική εξέταση. Ούτως η άλλως θα την κάναμε έτσι είχαμε πει, ε τώρα την κλείσαμε κι όλας... Μας είπε ότι είναι γύρω στα 70€ και ότι θα μας κάνει και μια φωτογραφία για κορνίζα με την φατσούλα της! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Dreamer1 είπε:

😁👶😘🤩😍🥰🎊🎉❤️🥂🥂🥂

Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω, κοριτσάκια μου εσείς που την έχετε κάνει αυτή την εξέταση θα με καταλάβατε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη σήμερα είδα το κοριτσάκι μου, το οποίο χαίρει άκρας υγείας που είναι το βασικό, αλλά αυτό που μου έμεινε στο μυαλό είναι ότι χαμογελούσε (θα βάλω πάλι τα κλάματα 😂😂😂) είναι φοβερή. Όλα λειτουργούν σωστά, φαίνεται ότι τις παρέχω τα απαραίτητα στο 100%, ο πλακούντας και ο τράχηλος είναι μια χαρά. 

Για έρευνα αγοράς δεν πήγαμε τελικά, γιατί φοβάμαι με τα κρούσματα στην Θεσσαλονίκη και είπα μια να κάνουμε το εμβόλιο και μετά. Δεν ξέρω φοβάμαι πολύ έτσι όπως έχει ξεφύγει η κατάσταση... 

Έβγαλα όμως τα πρώτα χριστουγεννιάτικα κι εγώ έτσι γιατί είχα πολύ καλή διάθεση!!! 🎄🎄🎄

Ααααα επίσης έκλεισα και για το Doppler από τώρα. Θα μου πείτε πολύ μακριά αλλά αφού θα πάω στην συγκεκριμένη και έχει αρκετή δουλίτσα είπαμε να το κλείσουμε... Μου είπε ότι παρόλο που δεν υπάρχει κανένα προβλημα στην περίπτωση μας, είναι μια σημαντική εξέταση. Ούτως η άλλως θα την κάναμε έτσι είχαμε πει, ε τώρα την κλείσαμε κι όλας... Μας είπε ότι είναι γύρω στα 70€ και ότι θα μας κάνει και μια φωτογραφία για κορνίζα με την φατσούλα της! ❤️❤️❤️

Τι τέλεια νεακιααα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Μπράβο μπράβο!!! Τι χαρά!!! Έχει τώρα και τη φατσούλα της, παρέα στη σκέψη σου τώρα!!! Αχχχχ, πολύ χάρηκα!!! Μπραβοοοο!!!❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Κουνελακι36 είπε:

Τι τέλεια νεακιααα!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Μπράβο μπράβο!!! Τι χαρά!!! Έχει τώρα και τη φατσούλα της, παρέα στη σκέψη σου τώρα!!! Αχχχχ, πολύ χάρηκα!!! Μπραβοοοο!!!❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!

Αχ εύχομαι και η δική σου εξέταση και όλων τον υπόλοιπων κοριτσιών να είναι έτσι και τα μπεμπακια σας  να είναι υγιέστατα και συνεργάσιμα... Είναι η καλύτερη εξέταση! 

Πότε έχεις εσύ ραντεβού;

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dreamer1 είπε:

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου!

Αχ εύχομαι και η δική σου εξέταση και όλων τον υπόλοιπων κοριτσιών να είναι έτσι και τα μπεμπακια σας  να είναι υγιέστατα και συνεργάσιμα... Είναι η καλύτερη εξέταση! 

Πότε έχεις εσύ ραντεβού;

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Εγω έχω 15/12.. μου φάνηκε λίγο αργά η αλήθεια είναι, αλλά οκ.. την άλλη εβδομάδα θα πάω για την nipt που μου είπε αν θέλω να την κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

😁👶😘🤩😍🥰🎊🎉❤️🥂🥂🥂

Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω, κοριτσάκια μου εσείς που την έχετε κάνει αυτή την εξέταση θα με καταλάβατε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη σήμερα είδα το κοριτσάκι μου, το οποίο χαίρει άκρας υγείας που είναι το βασικό, αλλά αυτό που μου έμεινε στο μυαλό είναι ότι χαμογελούσε (θα βάλω πάλι τα κλάματα 😂😂😂) είναι φοβερή. Όλα λειτουργούν σωστά, φαίνεται ότι τις παρέχω τα απαραίτητα στο 100%, ο πλακούντας και ο τράχηλος είναι μια χαρά. 

Για έρευνα αγοράς δεν πήγαμε τελικά, γιατί φοβάμαι με τα κρούσματα στην Θεσσαλονίκη και είπα μια να κάνουμε το εμβόλιο και μετά. Δεν ξέρω φοβάμαι πολύ έτσι όπως έχει ξεφύγει η κατάσταση... 

Έβγαλα όμως τα πρώτα χριστουγεννιάτικα κι εγώ έτσι γιατί είχα πολύ καλή διάθεση!!! 🎄🎄🎄

Ααααα επίσης έκλεισα και για το Doppler από τώρα. Θα μου πείτε πολύ μακριά αλλά αφού θα πάω στην συγκεκριμένη και έχει αρκετή δουλίτσα είπαμε να το κλείσουμε... Μου είπε ότι παρόλο που δεν υπάρχει κανένα προβλημα στην περίπτωση μας, είναι μια σημαντική εξέταση. Ούτως η άλλως θα την κάναμε έτσι είχαμε πει, ε τώρα την κλείσαμε κι όλας... Μας είπε ότι είναι γύρω στα 70€ και ότι θα μας κάνει και μια φωτογραφία για κορνίζα με την φατσούλα της! ❤️❤️❤️

Μπράβο κοριτσαρα μου, αυτά είναι τα καλύτερα νέα!!!!! Και η φωτογραφία θα είναι όλα τα λεφτά!!!!!! Έφυγε σίγουρα ένα μεγάλο άγχος και αυτό είναι πολύ σημαντικό!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

😁👶😘🤩😍🥰🎊🎉❤️🥂🥂🥂

Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω, κοριτσάκια μου εσείς που την έχετε κάνει αυτή την εξέταση θα με καταλάβατε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη σήμερα είδα το κοριτσάκι μου, το οποίο χαίρει άκρας υγείας που είναι το βασικό, αλλά αυτό που μου έμεινε στο μυαλό είναι ότι χαμογελούσε (θα βάλω πάλι τα κλάματα 😂😂😂) είναι φοβερή. Όλα λειτουργούν σωστά, φαίνεται ότι τις παρέχω τα απαραίτητα στο 100%, ο πλακούντας και ο τράχηλος είναι μια χαρά. 

Για έρευνα αγοράς δεν πήγαμε τελικά, γιατί φοβάμαι με τα κρούσματα στην Θεσσαλονίκη και είπα μια να κάνουμε το εμβόλιο και μετά. Δεν ξέρω φοβάμαι πολύ έτσι όπως έχει ξεφύγει η κατάσταση... 

Έβγαλα όμως τα πρώτα χριστουγεννιάτικα κι εγώ έτσι γιατί είχα πολύ καλή διάθεση!!! 🎄🎄🎄

Ααααα επίσης έκλεισα και για το Doppler από τώρα. Θα μου πείτε πολύ μακριά αλλά αφού θα πάω στην συγκεκριμένη και έχει αρκετή δουλίτσα είπαμε να το κλείσουμε... Μου είπε ότι παρόλο που δεν υπάρχει κανένα προβλημα στην περίπτωση μας, είναι μια σημαντική εξέταση. Ούτως η άλλως θα την κάναμε έτσι είχαμε πει, ε τώρα την κλείσαμε κι όλας... Μας είπε ότι είναι γύρω στα 70€ και ότι θα μας κάνει και μια φωτογραφία για κορνίζα με την φατσούλα της! ❤️❤️❤️

Συγχαρητήρια 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Η αλήθεια είναι ότι στο σουπερπανες δεν θα βρεις τόσες κρέμες και αφρολουτρα οπότε κι εγώ από φαρμακείο θα τα πάρω. Είχε τις προδερμ και έτσι την πήρα να φτάσω το ποσό.δεν ήμουν έτοιμη για κρέμες και αφρολουτρα.απλα είχε εξαιρετικές τιμές τώρα στα μωρομαντηλα και στις πάνες...αλλιώς ίσως να μην έπαιρνα από τώρα αυτά τα δυο είδη..!!!! Μπράβο και φαρμασεπτ έχω ακούσει.... ποσααα πολλά έχουμε να βάλουμε σε σειρά!!!

Πάντα ήθελα να ψωνίσω αλλά μετά τη β επιπέδου με έπιασε μανια.προς το παρόν όμως θα μείνω στην αναζήτηση  καροτσιου!

Κοιταξε το χρώμα που μου λες είναι τέλειο!!!! Μ αρεσει πολύ!!! Να σου πω κάτι...δεν κοίταξα ποτέ εάν θα λερώνει το χρωμα σε ένα καρότσι...ας το χαρουμε μωρέ...άλλωστε αν λερωθεί κάτι ίσως είναι στο κάτω μέρος με τις ακαθαρσίες του δρόμου εκεί συνήθως είναι τα μέρη τα τα σιδερένια γκρι μαύρα του καροτσιου. Τώρα το μωρό δε θα είναι τόσο μεγάλο ώστε να λερώσει κι εμείς από τη μεριά μας θα είμαστε προσεκτικοί.μη σκας καθόλου. Να πάρεις αυτό που σας αρέσει. Έχουμε φάει και εμείς αγριο σκάλωμα στο χρώμα και φοβάμαι μήπως δεν βρούμε αυτό που θέλουμε ....θα δείξει!!

 

Τι είναι αυτή η περιοδοντίτιδα;;; είναι κάτι με τα ούλα;;; Παντως σου είναι σταθερή αλλά να μην το αμελήσεις στον 7ο μήνα να πας!!!

Αυτή η οδοντόκρεμα που λες είναι αυτή που πρότεινε κι άλλη κοπέλα. 

Dr brown θα κοιτάξω κι εγώ... το ξέρω αυτό με τους κολικούς από τη συννυφαδα μου,έχεις δίκιο...βέβαια θα ήθελα πολύ να θηλάσω και δεν ξέρω εάν χρειάζονται πολλά μπιμπερο ....γιατί ίσως και να μην τα καταφέρω με το θηλασμό....

Καλησπέρα Διόνη μου!

Εγώ είχα πει για την οδοντόκρεμα της frezyderm!

Ήθελα να σου πω ότι σε πάνες και μωρομάντηλα πάντα έχουν προσφορά, οπότε μη σκας..😆

Επίσης αν θέλεις να θηλάσεις θα τα καταφέρεις..❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 22/11/2021 at 4:33 ΜΜ, ο/η MrsD είπε:

Καλησπέρα σε όλες!! Βλέπω ότι όλες μας λίγο πολύ αρχίσαμε να τα καταλαβαίνουμε και πολύ χαίρομαι!! Σας γράφω για να σας πω πως σήμερα είχα πάει μια βόλτα σε καταστήματα με βρεφικά να δω για καρότσι, να πάρω μια γεύση.. Είδα ένα inglesina που μου άρεσε, στο ένα είχε 836 και στο άλλο 909 (3 σε 1 κοιτούσα). Ε βρε κορίτσια μπήκα στο τρίτο (Λητώ) και το είχε 470 λόγω Black friday σε δύο χρώματα και το ένα αυτό που έψαχνα!! Το πήρα βουρ!! Σας το λέω αν θέλετε να το ψάξετε κι εσείς!! 😊

Καλησπέρα κορίτσι μου μεγεια το καρότσι σας!!

Να σε ρωτήσω ποιο πήρες;; 
Γιατί πέρσι πήρα κι εγώ το Inglesina Aptica κ είχε 900€, και λέω αν το έβαλαν τώρα 470€ θα σκάσω!! Γιατί μου είχαν πει δεν κάνουν τόσες εκπτώσεις σε αυτό..μαξ 100€…

Μόνο στο trilogy από 700-800€ που έχει κανονικά είχα ακούσει ότι κάνουν καλές εκπτώσεις..δηλαδή να πάει γύρω στα 500€..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

😁👶😘🤩😍🥰🎊🎉❤️🥂🥂🥂

Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω, κοριτσάκια μου εσείς που την έχετε κάνει αυτή την εξέταση θα με καταλάβατε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη σήμερα είδα το κοριτσάκι μου, το οποίο χαίρει άκρας υγείας που είναι το βασικό, αλλά αυτό που μου έμεινε στο μυαλό είναι ότι χαμογελούσε (θα βάλω πάλι τα κλάματα 😂😂😂) είναι φοβερή. Όλα λειτουργούν σωστά, φαίνεται ότι τις παρέχω τα απαραίτητα στο 100%, ο πλακούντας και ο τράχηλος είναι μια χαρά. 

Για έρευνα αγοράς δεν πήγαμε τελικά, γιατί φοβάμαι με τα κρούσματα στην Θεσσαλονίκη και είπα μια να κάνουμε το εμβόλιο και μετά. Δεν ξέρω φοβάμαι πολύ έτσι όπως έχει ξεφύγει η κατάσταση... 

Έβγαλα όμως τα πρώτα χριστουγεννιάτικα κι εγώ έτσι γιατί είχα πολύ καλή διάθεση!!! 🎄🎄🎄

Ααααα επίσης έκλεισα και για το Doppler από τώρα. Θα μου πείτε πολύ μακριά αλλά αφού θα πάω στην συγκεκριμένη και έχει αρκετή δουλίτσα είπαμε να το κλείσουμε... Μου είπε ότι παρόλο που δεν υπάρχει κανένα προβλημα στην περίπτωση μας, είναι μια σημαντική εξέταση. Ούτως η άλλως θα την κάναμε έτσι είχαμε πει, ε τώρα την κλείσαμε κι όλας... Μας είπε ότι είναι γύρω στα 70€ και ότι θα μας κάνει και μια φωτογραφία για κορνίζα με την φατσούλα της! ❤️❤️❤️

Τέλειααα πολύ ωραία νέα💞💞💞

Και τι ωραία που θα σας δώσει και τη φατσούλα της σε φωτογραφία!!!😍🥰💕💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Dreamer1 είπε:

😁👶😘🤩😍🥰🎊🎉❤️🥂🥂🥂

Δεν ξέρω πως να ξεκινήσω, κοριτσάκια μου εσείς που την έχετε κάνει αυτή την εξέταση θα με καταλάβατε. Είμαι πολύ ευτυχισμένη σήμερα είδα το κοριτσάκι μου, το οποίο χαίρει άκρας υγείας που είναι το βασικό, αλλά αυτό που μου έμεινε στο μυαλό είναι ότι χαμογελούσε (θα βάλω πάλι τα κλάματα 😂😂😂) είναι φοβερή. Όλα λειτουργούν σωστά, φαίνεται ότι τις παρέχω τα απαραίτητα στο 100%, ο πλακούντας και ο τράχηλος είναι μια χαρά. 

Για έρευνα αγοράς δεν πήγαμε τελικά, γιατί φοβάμαι με τα κρούσματα στην Θεσσαλονίκη και είπα μια να κάνουμε το εμβόλιο και μετά. Δεν ξέρω φοβάμαι πολύ έτσι όπως έχει ξεφύγει η κατάσταση... 

Έβγαλα όμως τα πρώτα χριστουγεννιάτικα κι εγώ έτσι γιατί είχα πολύ καλή διάθεση!!! 🎄🎄🎄

Ααααα επίσης έκλεισα και για το Doppler από τώρα. Θα μου πείτε πολύ μακριά αλλά αφού θα πάω στην συγκεκριμένη και έχει αρκετή δουλίτσα είπαμε να το κλείσουμε... Μου είπε ότι παρόλο που δεν υπάρχει κανένα προβλημα στην περίπτωση μας, είναι μια σημαντική εξέταση. Ούτως η άλλως θα την κάναμε έτσι είχαμε πει, ε τώρα την κλείσαμε κι όλας... Μας είπε ότι είναι γύρω στα 70€ και ότι θα μας κάνει και μια φωτογραφία για κορνίζα με την φατσούλα της! ❤️❤️❤️

Αααα θα τρελαθωωωωω με τη φωτογραφία για κορνίζα ρεεεε!!!!καλά έκανες και το έκλεισες κοριτσάκι μου!!!! Η χαρά δεν κρύβεται τι να κάνουμε;;;;

 

Αααχ δεν ήταν τέλεια;;;;; Για πες σας χάρισε χαμόγελο το μικρό;;;;; Μόνο η δικιά μας μα έκανε κόλπα χαχαχαχαχ το σημαντικό είναι που όλα είναι καλά!! Αλλά ρε παιδί μου όταν βλέπεις τη φατσούλα τους τα ξεχνάς κι αυτά!!!! Δεν πειράζει όμως!!!!  Όλα βαίνουν καλώς!!! Αισίως να είναι όλα καλά μέχρι το Doppler και ύστερα μέχρι να την πιάσεις στα χέρια σου κοριτσάκι μου!!! 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα Διόνη μου!

Εγώ είχα πει για την οδοντόκρεμα της frezyderm!

Ήθελα να σου πω ότι σε πάνες και μωρομάντηλα πάντα έχουν προσφορά, οπότε μη σκας..😆

Επίσης αν θέλεις να θηλάσεις θα τα καταφέρεις..❤️❤️

Χαχαχαχα ωραία κοριτσάκι μου!!! 💓💓💗💓💓💗💓💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια μου!!! Καλημέρα!!!!! Βρήκα αυτή τη φωτογραφία και γέλασα τοοοσο πολύ!! Κι ήθελα να σας τη στείλω!!!! 🤣😂🤣😂

IMG_20211124_101742.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Κοριτσουδια μου!!! Καλημέρα!!!!! Βρήκα αυτή τη φωτογραφία και γέλασα τοοοσο πολύ!! Κι ήθελα να σας τη στείλω!!!! 🤣😂🤣😂

IMG_20211124_101742.jpg

Χαχαχαχαχα πολύ γέλασα 😂😂🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...