Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Καλημέρα!Ευχαριστώ πολύ!Μακάρι να πάνε όλα καλά!..Θεσσαλονίκη μένω!εντάξει σίγουρα θα βρω κάποιον απλά είναι τόσες οι επιλογές που χάνεσαι!

Να σε ρωτήσω κορίτσι μου...Ποιας εταιρείας τεστ έκανες;; έχεις κάποιο σύμπτωμα εγκυμοσύνης;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Να σε ρωτήσω κορίτσι μου...Ποιας εταιρείας τεστ έκανες;; έχεις κάποιο σύμπτωμα εγκυμοσύνης;;

Self clear έκανα..Γενικά αυτόν τον μήνα είχα πόνους σαν τσιμπήματα χαμηλά κ πριν 2-3 μέρες είχα λιιιγο αίμα.Εγω νομιζα ότι ήταν περίοδος σε συνδυασμό με τους πόνους..ήμουν όμως και πρησμένη κ είχα και δυσκοιλιοτητα που δεν μου συμβαίνουν ποτέ αυτά στην περίοδο..Και το στομάχι μου το νιώθω περίεργα αλλά μπορεί να είναι κ ψυχολογικό αυτό!

Το αίμα που ήταν για λίγες ώρες, τα πονακια,  το πρήξιμο και η δυσκοιλιοτητα, συνδυαστικά, με έκαναν να το σκέφτομαι κ έκανα τεστ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Marakiii είπε:

Self clear έκανα..Γενικά αυτόν τον μήνα είχα πόνους σαν τσιμπήματα χαμηλά κ πριν 2-3 μέρες είχα λιιιγο αίμα.Εγω νομιζα ότι ήταν περίοδος σε συνδυασμό με τους πόνους..ήμουν όμως και πρησμένη κ είχα και δυσκοιλιοτητα που δεν μου συμβαίνουν ποτέ αυτά στην περίοδο..Και το στομάχι μου το νιώθω περίεργα αλλά μπορεί να είναι κ ψυχολογικό αυτό!

Το αίμα που ήταν για λίγες ώρες, τα πονακια,  το πρήξιμο και η δυσκοιλιοτητα, συνδυαστικά, με έκαναν να το σκέφτομαι κ έκανα τεστ!

Συγχαρητήρια και πάλι κορίτσι μου!  Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

Κι εγώ έχω πονάκια και τραβήγματα χαμηλά και πρησμένο στήθος... Αλλά δυστυχώς κάτι δεν πάει καλά.. Έκανα ένα predictor πριν λίγο και ήταν καρα αρνητικό... Δεν έχω πολλές ελπίδες.. Ακόμα και να παω για χοριακή το σκέφτομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως να μην κάνεις άλλο τεστ κ να πας για χοριακη αύριο; και τα τεστ έχουν ποσοστά λάθους!Μην αγχώνεσαι!εγώ θα σ ελεγα να κάνεις χοριακη!Να είσαι αισιόδοξη!..εγώ θα πάω να κάνω την Τρίτη που θεωρητικά θα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης κ ελπίζω κ πρακτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Ισως να μην κάνεις άλλο τεστ κ να πας για χοριακη αύριο; και τα τεστ έχουν ποσοστά λάθους!Μην αγχώνεσαι!εγώ θα σ ελεγα να κάνεις χοριακη!Να είσαι αισιόδοξη!..εγώ θα πάω να κάνω την Τρίτη που θεωρητικά θα είναι η πρώτη μέρα καθυστέρησης κ ελπίζω κ πρακτικά!

Σε ευχαριστώ πολύ!!Να είσαι καλά και να έχεις ένα ωραιότατο νούμερο χοριακής!!!Περιμένουμε νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!Να είσαι καλά και να έχεις ένα ωραιότατο νούμερο χοριακής!!!Περιμένουμε νέα!

Ευχαριστώ πολύ!Το ίδιο εύχομαι και για σένα!Μακάρι να μας πάνε όλα καλά ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Χρόνια πολλά Μαράκι να χαίρεσαι το όνομα σου..έγινε το θαύμα την ημέρα της γιορτής σου.. συγχαρητήρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά..να χαίρεστε όποιον έχετε..εύχομαι σε όλες να πάνε όλα καλά..εγώ συνεχίζω με 5η μέρα καθυστέρησης..είχα μερικά πονακια χαμηλά αλλά πέρασαν πάλι..στήθος ορισμένο δεν έχω αλλά είχα ορισμένη κοιλιά εδώ και μέρες και δισκιλιοτητα και πόνο και έφτασα σε σημείο να σκέφτομαι πως απλά είναι το στομάχι και τίποτα άλλο μετά τα αρνητικά τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! Χρονια πολλά σε όλες!!!! Να χαιρεστε τη γιορτη ή τους ανθρώπους σας που γιορταζουν!! ♥️

Ολο το βραδυ εβλεπα εφιαλτες οτι παω τουαλετα κ βλεπω ροζ. Δε μπορωωωω.. ποσο αγχος...😔

Παναγια μου Τσαμπικα κανε το θαυμα σου 🙏

Δυστυχως για μενα ουτε αυτο το μηνα εγινε το θαυμα.. μου κατεβηκε αιμα 😭😭😭😭 πολυ κλαμα κ καθολου ψυχραιμια.. πρεπει καπως να ηρεμησω κ να το ελεγξω..

Ελπιζω να γινει κατι τον επομενο μηνα με το καλο🙏

Ευχομαι τα καλυτερα για εσας!!! ♥️💝❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Δυστυχως για μενα ουτε αυτο το μηνα εγινε το θαυμα.. μου κατεβηκε αιμα 😭😭😭😭 πολυ κλαμα κ καθολου ψυχραιμια.. πρεπει καπως να ηρεμησω κ να το ελεγξω..

Ελπιζω να γινει κατι τον επομενο μηνα με το καλο🙏

Ευχομαι τα καλυτερα για εσας!!! ♥️💝❣️

Και για μένα αυτός ο μήνας είναι πολυ δυσκολος γενικά και δεν θα το παλεψω άλλο δεν έχω ψυχραιμία... Αλλά δεν ξέρω και ποτε θέλω να πάω για εξωσωματική... Να πάω Σεπτεμβρίο η Οκτώβριο... Εγώ έχω τρομοκρατηθεί με τα τόσα 0.01 που έχω δει τόσες φορές στη Χοριακη που πια έχω φόβο και για την εξωσωματική... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η αννι είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!!έκανα κ εγω σήμερα ένα predictor και βγήκε αρνητικό....Είμαι πλήρως απογοητευμένη.. Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει...

Επειδή τα predictor έχουν κάψει κόσμο εγω θα σου έλεγα να πας αύριο για χοριακη.... Τα έκανες και τα δύο τεστ μετά πρώτα πρωινά ουρά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antonia2 είπε:

Δυστυχως για μενα ουτε αυτο το μηνα εγινε το θαυμα.. μου κατεβηκε αιμα 😭😭😭😭 πολυ κλαμα κ καθολου ψυχραιμια.. πρεπει καπως να ηρεμησω κ να το ελεγξω..

Ελπιζω να γινει κατι τον επομενο μηνα με το καλο🙏

Ευχομαι τα καλυτερα για εσας!!! ♥️💝❣️

Κορίτσι μου νομίζω ότι όλες νιώθουμε την απογοήτευση κάθε φορά που έρχεται η σιχαμενη αλλά χρειάζεται ψυχραιμία.... Δεν ξέρω την ιστορία σου.... Πόσο χρονών είσαι; έχεις άλλο παιδάκι;; προσπαθείς καιρό;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Χρόνια πολλά Μαράκι να χαίρεσαι το όνομα σου..έγινε το θαύμα την ημέρα της γιορτής σου.. συγχαρητήρια..

Σε ευχαριστώ πολύ 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας!!!! Είμαι καινούργια σε αυτο το φορουμ, ευχομαι χρονια πολλα σε οσες και οσους γιορταζουν και σε οσες προσπαθειτε για παιδάκι να τα καταφέρετε γρήγορα :) :)
Να σας πω δυο λογια για μενα...Προσπαθούσα και γω πριν καποια χρονια για παιδάκι αλλα δεν ελεγε να ερθει...
Καναμε εξετασεις κι εγω και ο ανδρας μου για να δουμε τι συμβαινει. Ανακαλυψαμε λοιπόν οτι ειχε πρόβλημα ο ανδρας μου και μαλιστα μας εδιναν ελαχιστες πιθανοτητες να τα καταφερουμε φυσιολογικα. Και τοτε δεν ξερω κανω πως....επεσε το ματι μου σε μια δημοσιευση που ελεγε για την Ζωνη της Παναγιας. Εστειλα λοιπον γραμμα στο 
Αγιο Ορος και μου την εστειλαν....την φορεσα....και μετα απο χρονια προσπαθειων, εμεινα έγκυος τον ιδιο μηνα που εβαλα τη ζωνη. Ευχαριστω την Παναγια , μεγαλη η Χαρη της που μου χαρισε το παιδι μου και μου το εσωσε στη γεννα  που πηγα με πολυωρη αποκολληση(εγινε την ωρα που κοιμομουν!!!!). Να ειστε ολες καλα και να μην χανετε ΠΟΤΕ την πιστη σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hlektra123 είπε:

Καλησπέρα σας!!!! Είμαι καινούργια σε αυτο το φορουμ, ευχομαι χρονια πολλα σε οσες και οσους γιορταζουν και σε οσες προσπαθειτε για παιδάκι να τα καταφέρετε γρήγορα :) :)
Να σας πω δυο λογια για μενα...Προσπαθούσα και γω πριν καποια χρονια για παιδάκι αλλα δεν ελεγε να ερθει...
Καναμε εξετασεις κι εγω και ο ανδρας μου για να δουμε τι συμβαινει. Ανακαλυψαμε λοιπόν οτι ειχε πρόβλημα ο ανδρας μου και μαλιστα μας εδιναν ελαχιστες πιθανοτητες να τα καταφερουμε φυσιολογικα. Και τοτε δεν ξερω πως....επεσε το ματι μου σε μια δημοσιευση που ελεγε για την Ζωνη της Παναγιας. Εστειλα λοιπον γραμμα στο 
Αγιο Ορος και μου την εστειλαν....την φορεσα....και μετα απο χρονια προσπαθειων, εμεινα έγκυος τον ιδιο μηνα που εβαλα τη ζωνη. Ευχαριστω την Παναγια , μεγαλη η Χαρη της που μου χαρισε το παιδι μου και μου το εσωσε στη γεννα  που πηγα με πολυωρη αποκολληση(εγινε την ωρα που κοιμομουν!!!!). Να ειστε ολες καλα και να μην χανετε ΠΟΤΕ την πιστη σας.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Hlektra123 είπε:

Καλησπέρα σας!!!! Είμαι καινούργια σε αυτο το φορουμ, ευχομαι χρονια πολλα σε οσες και οσους γιορταζουν και σε οσες προσπαθειτε για παιδάκι να τα καταφέρετε γρήγορα :) :)
Να σας πω δυο λογια για μενα...Προσπαθούσα και γω πριν καποια χρονια για παιδάκι αλλα δεν ελεγε να ερθει...
Καναμε εξετασεις κι εγω και ο ανδρας μου για να δουμε τι συμβαινει. Ανακαλυψαμε λοιπόν οτι ειχε πρόβλημα ο ανδρας μου και μαλιστα μας εδιναν ελαχιστες πιθανοτητες να τα καταφερουμε φυσιολογικα. Και τοτε δεν ξερω κανω πως....επεσε το ματι μου σε μια δημοσιευση που ελεγε για την Ζωνη της Παναγιας. Εστειλα λοιπον γραμμα στο 
Αγιο Ορος και μου την εστειλαν....την φορεσα....και μετα απο χρονια προσπαθειων, εμεινα έγκυος τον ιδιο μηνα που εβαλα τη ζωνη. Ευχαριστω την Παναγια , μεγαλη η Χαρη της που μου χαρισε το παιδι μου και μου το εσωσε στη γεννα  που πηγα με πολυωρη αποκολληση(εγινε την ωρα που κοιμομουν!!!!). Να ειστε ολες καλα και να μην χανετε ΠΟΤΕ την πιστη σας.

Τρομερη η ιστορια σου @Hlektra123!! Να εισαι καλα και να χαιρεσαι το παιδακι σου! Να ειναι γερο και τυχερο!! 

Και υστερα λενε μην πιστευεις σε θαυματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Επειδή τα predictor έχουν κάψει κόσμο εγω θα σου έλεγα να πας αύριο για χοριακη.... Τα έκανες και τα δύο τεστ μετά πρώτα πρωινά ουρά; 

οχι...Ηταν το μεσημερακι το predictor...To self clear ήταν με τα πρωινα αλλά οχι τα πρώτα...Μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση ειλικρινά...Δεν έχω ξαναδει τέτοιο αποτέλεσμα και μαλιστα μέσα στους χρόνους..Πόσο άκυρα να είναι πια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

Τρομερη η ιστορια σου @Hlektra123!! Να εισαι καλα και να χαιρεσαι το παιδακι σου! Να ειναι γερο και τυχερο!! 

Και υστερα λενε μην πιστευεις σε θαυματα....

Σε ευχαριστω γλυκια μου, να σου πω αλλο ενα θαυμα γεννησα λογω της αποκολλησης 8 μηνων, μετα απο ωρες αιμορραγιας φαντασου ειχα αιματα μεχρι στα ποδια την ωρα που κοιμομουν. Ο γιατρος λοιπον ελεγε οτι μαλλον θα μπει σε θερμοκοιτιδα γιατι ειχε δει τα κιλα του ακριβως μια μερα πριν στον υπερηχο. Τελικα.........ηταν πολυ παραπανω και ψηλο σαν τελειομηνο μωρο. Ολα πηγαν καλα με τη βοηθεια της Παναγιας,στη βαφτιση εβγαλα δυο ονοματα, το ενα το ονομα της που μου το χαρισε οταν ολοι μου εδιναν πολυ λιγες πιθανοτητες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσι μου νομίζω ότι όλες νιώθουμε την απογοήτευση κάθε φορά που έρχεται η σιχαμενη αλλά χρειάζεται ψυχραιμία.... Δεν ξέρω την ιστορία σου.... Πόσο χρονών είσαι; έχεις άλλο παιδάκι;; προσπαθείς καιρό;; 

Γεια σου @Lacostaki και σε ευχαριστω για το νοιαξιμο.☺️ Ειμαι 32 χρονων. Δεν εχουμε αλλο παιδακι και προσπαθουμε απο τελος Ιανουαριου για παιδακι αλλα δεν μας θελει.. ολους αυτους τους μηνες ερχεται η μια απογοητευση πισω απο την αλλη. Περιμενα κι εγω οτι θα ηταν πιο ευκολα στην πραξη παρα στην αποφαση κ εχω αγχωθει παρα πολυ. Νομιζω οτι ξεκινησα με πολυ αγχος κι ολο αυτο με παει πισω. Περυσι (πριν ξεκινησουμε προσπαθειες) εκανα εξετασεις κ απο ενδοκρινολογο κ ηταν καλες. Αν δεν ερθει το χαρμοσυνο μεχρι οκτωβρη-νοεμβρη, θα κανουμε πιο εξειδιξευμενες εξετασεις κι ο θεος μαζι μας 🙏♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mimi26 είπε:

Και για μένα αυτός ο μήνας είναι πολυ δυσκολος γενικά και δεν θα το παλεψω άλλο δεν έχω ψυχραιμία... Αλλά δεν ξέρω και ποτε θέλω να πάω για εξωσωματική... Να πάω Σεπτεμβρίο η Οκτώβριο... Εγώ έχω τρομοκρατηθεί με τα τόσα 0.01 που έχω δει τόσες φορές στη Χοριακη που πια έχω φόβο και για την εξωσωματική... 

κορίτσι μου θα έλεγα ότι έχεις κάνει την εξωσωματική. Το δύσκολο κομμάτι είναι της διέγερσης που έκανες κ που στην ουσία παίρνεις τα φάρμακα. Εγώ πχ θεωρώ πως έχω κάνει μία εξωσωματική  κ όχι τεσσερις που ήταν οι εμβρυομεταφορες μου.Μακάρι να μείνεις με την πρώτη εμβρυομεταφορά, αλλά επειδή έχεις πολλά έμβρυα έχεις την δυνατότητα να κάνεις πολλές προσπάθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Γεια σου @Lacostaki και σε ευχαριστω για το νοιαξιμο.☺️ Ειμαι 32 χρονων. Δεν εχουμε αλλο παιδακι και προσπαθουμε απο τελος Ιανουαριου για παιδακι αλλα δεν μας θελει.. ολους αυτους τους μηνες ερχεται η μια απογοητευση πισω απο την αλλη. Περιμενα κι εγω οτι θα ηταν πιο ευκολα στην πραξη παρα στην αποφαση κ εχω αγχωθει παρα πολυ. Νομιζω οτι ξεκινησα με πολυ αγχος κι ολο αυτο με παει πισω. Περυσι (πριν ξεκινησουμε προσπαθειες) εκανα εξετασεις κ απο ενδοκρινολογο κ ηταν καλες. Αν δεν ερθει το χαρμοσυνο μεχρι οκτωβρη-νοεμβρη, θα κανουμε πιο εξειδιξευμενες εξετασεις κι ο θεος μαζι μας 🙏♥️

Μην απελπιζεσαι κορίτσι μου...Προσπαθουμε 7 χρόνια...Να έχεις πίστη και υπομονή!!!Και καλή διάθεση όσο μπορείς!Ολα να πανε καλά σ εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η αννι είπε:

οχι...Ηταν το μεσημερακι το predictor...To self clear ήταν με τα πρωινα αλλά οχι τα πρώτα...Μου κάνει πολύ μεγάλη εντύπωση ειλικρινά...Δεν έχω ξαναδει τέτοιο αποτέλεσμα και μαλιστα μέσα στους χρόνους..Πόσο άκυρα να είναι πια;;;

Ελπίζω να κανει λάθος το predictor, αλλά υπάρχει κ το ενδεχόμενο της βιοχημικής. Να ξεκίνησε δηλαδή να ανέβαινει, να μην πήγε κάτι καλά κ να πέφτει κ γί´ αυτό να είναι το δεύτερο αρνητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Ελπίζω να κανει λάθος το predictor, αλλά υπάρχει κ το ενδεχόμενο της βιοχημικής. Να ξεκίνησε δηλαδή να ανέβαινει, να μην πήγε κάτι καλά κ να πέφτει κ γί´ αυτό να είναι το δεύτερο αρνητικό.

Παίζει κ αυτό δυστυχώς γ εκεί το βλεπω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η αννι είπε:

Μην απελπιζεσαι κορίτσι μου...Προσπαθουμε 7 χρόνια...Να έχεις πίστη και υπομονή!!!Και καλή διάθεση όσο μπορείς!Ολα να πανε καλά σ εύχομαι!

@αννιμου σε ευχαριστω για τις ευχες σου!! 🤗 Νιωθω λιγο ασχημα γτ η δικη σας προσπαθεια ειναι πολυ πιο μεγαλη κ η δικη μου απογοητευση μοιαζει τοσο μικρη... 

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας ερθει ενα γερο και τυχερο παιδακι και να του δωσετε ολη σας την αγαπη!!! 🙏💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

@αννιμου σε ευχαριστω για τις ευχες σου!! 🤗 Νιωθω λιγο ασχημα γτ η δικη σας προσπαθεια ειναι πολυ πιο μεγαλη κ η δικη μου απογοητευση μοιαζει τοσο μικρη... 

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σας ερθει ενα γερο και τυχερο παιδακι και να του δωσετε ολη σας την αγαπη!!! 🙏💝

Αμήν για ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...