Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Αυγούστου το μελτεμι θα μας πάρει απ το χέρι το φεγγάρι θα γεμίσει η κοιλίτσα θα ανθίσει


Lacostaki

Recommended Posts

Καλή Παναγία κορίτσια!

Εύχομαι σε όλες να ξεκουραστείτε και να περάσετε πολύ πολύ όμορφα. 

Χρόνια πολλά, με υγεία και όνειρα που πραγματοποιούνται❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@αννι όλες βλεπουμε κάτι!!!! Συγχαρητήρια!!! Ευχομαι τη Δευτέρα να δεις ένα μεγάλο νούμερο στη χοριακη!! 🥰

Ευχαριστώ πολυ κορίτσι μου! Μακάρι!  Το εύχομαι απο καρδιάς σε όλες μας!!Η Χάρη της Παναγίας να μας βοηθήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

@αννι φαίνεται ξεκάθαρα!!! Καλη εγκυμοσύνη κοριτσάκι 😘😘😘😘😘😘

@Lacostaki εμένα βάλε με Σεπτέμβριο γενικά βάλε πχ 10/9 γιατί δεν θα έχω περιοδο οπότε πιστεύω με προγεστερονη κάπου εκεί θα μου έρθει 😛 Ωορηξια δεν εγώ!!! Αλλά δεν πειράζει δεν θα έχω περίοδο στις διακοπές!!! 

@Maroulita! καλη αρχή στο ξεκίνημα αυτό 😇😇😇😇😇😇😇

@Heart είμαι καλά αγάπη μου! Σας ευχαριστω που με σκέφτεστε! Μου περασε η κρίση αυτή με την περιοδο κ την ωορηξια τα έχω παρατήσει όλα κάθομαι αυτό το μήνα δεν δουλεύω... 

Πάω για τη γυμναστικούλα μου κάθε μέρα 1 ώρα ξεκουράζομαι, μαγειρευω διαβάζω έχω χρόνο... Πάω για ποτακια κ βόλτες... Περιμένω τις διακοπές... 

Κ έχω αποφασίσει να μην παω για εξωσωματική το Σεπτέμβριο πιθανό.... Ίσως για Οκτώβριο να κάνω ένα κυκλο με χαπάκια.... Κ να κάνω μια προσπαθεια μόνη μου βασικά!!! 

Με ενοχλουν τα άσπρα υγρά που βγάζω τα πουστικα 😤😤😤😤😤

Με καθαρή καλλιεργεια τι στο καλό πια είναι αυτά ;😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

Σε ευχαριστω πολύ πολύ!!!!Αμήν!!Και σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αφού μου έσπασε τα νεύρα τελικά αποφάσισε να κατέβει η ακατανομαστη μην χάσει... Πάντως απ ότι βλέπω πάει καλά ο μήνας έχω βάλει ήδη ένα θετικό στο πινακακι και περιμένω και την χοριακη της @αννινα βάλω και δεύτερο και της @Marakiii να βάλω και τριτο

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa κορίτσι μου δυστυχώς έχουμε περάσει πολλά κορίτσια εδώ μέσα το ίδιο και σε καταλαβαίνουμε απόλυτα. Προσωπικά και μόνο που το θυμάμαι θέλω να κλάψω. Όμως έτσι ήταν να γίνει! Το μόνο που μπορούσα να κάνω τότε ήταν να ψάξω το γιατί. Άρα συμφωνώ με τα άλλα κορίτσια ότι καλό είναι να το δεις. Μπορεί να ήταν τυχαίο μπορεί και όχι. Εσύ όμως από την μεριά σου θα κάνεις αυτό που πρέπει. 

Πιστεύω ότι καλά κάνεις και θέλεις να δώσεις χρόνο στον εαυτό σου! Το έχεις ανάγκη! Θα γεμίσεις τις μπαταρίες σου και θα κάνεις μια καινούργια αρχή!

Και το πιο σημαντικό... να μην ξεχνάς να απολαμβάνεις την ευλογία που έχεις να γεμίζει το σπίτι σου με δύο υπέροχα παιδιά! Αυτά είναι η δύναμη σου και η ευτυχία σου! Έχουν ανάγκη το χαμόγελο σου! Και είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα τους χαρίσεις και το αδερφάκι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια αφού μου έσπασε τα νεύρα τελικά αποφάσισε να κατέβει η ακατανομαστη μην χάσει... Πάντως απ ότι βλέπω πάει καλά ο μήνας έχω βάλει ήδη ένα θετικό στο πινακακι και περιμένω και την χοριακη της @αννινα βάλω και δεύτερο και της @Marakiii να βάλω και τριτο

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Συγχαρητήρια! Θα έλεγα να ξεκινήσεις βρίσκοντας γιατρό. Χοριακη αν υπάρχει μικροβιολογικο κοντά σου φυσικά να κάνεις να σιγουρευτείς 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου και σε σενα και στην @αννι..τι όμορφα νέα είναι αυτά..σας εύχομαι τα καλύτερα κορίτσια..αν θέλεις ναι κάνε και μια χοριακη τη Δευτέρα να δεις που βρίσκεσαι μπορεί να στη ζητήσει και ο γιατρός που θα βρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marinamanoulitsa σε σέβομαι για το κουράγιο σου να πηγαίνεις για τρίτο μωράκι και να το επιθυμείς τόσο πολύ! Η Παναγία να στο χαρίσει εύχομαι και κάθε πόνος που πέρασες να σβήσει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Από τη στιγμή που το τεστ βγήκε θετικό είσαι έγκυος  Τώρα αν θες να κάνεις και μια χοριακη τη Δευτέρα για να νιώσεις πιο σίγουρη φυσικά να την κανεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!😃🥳 Με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το μωράκι σου!💗💗

Να μην αγχώνεσαι καθόλου για τέτοια! Σημασία έχει ότι είσαι εγκυουλα! Όλα τα άλλα θα γίνουν. Θα βρεις την λύση. Σίγουρα θα υπάρχουν αρκετοί καλοί γιατροί κι εκεί! 

Προσπάθησε να βρεις έναν γιατί καλό είναι να επικοινωνήσεις μαζί του για να σε καθοδηγήσει στο τι πρέπει να κάνεις και για να σε δει φυσικά σε λίγες ημέρες. Έτσι θα είσαι κι εσύ πιο ήρεμη!😘🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! 💗

Καλή Παναγιά! Με υγεία! 

Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε και φυσικά χρόνια πολλά σε όσα κορίτσια μας γιορτάζουν ή έχουν κάποιο δικό τους άτομο που γιορτάζει!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Η χάρη της Παναγίας να βοηθήσει όλο τον κόσμο και ελπίζω να κάνει και σε εμάς το θαύμα της!!!! Χρόνια πολλα σε οσες γιορτάζουν και στους δικούς σας που γιορτάζουν!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η αννι είπε:

Σε ευχαριστω πολύ! Δεν μπορώ να το πιστέψω...Εχω δει τοσες αχνες γραμμές...Αλλά αυτή φαινεται ξεκάθαρα...Μακάρι!ΜΑΚΆΡΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑς!!!!!

Συγχαρητήρια Άννι!! Με το καλό αύριο η χοριακη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Συγχαρητηρια!!!! 😀😀 Αχ ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα!!! Αναμενουμε εξελιξεις με χοριακη κ το γιατρο!! Τωρα π ηρθαν τα ευχαριστα μην αγχωνεσαι για το γιατρο.

Σε ποια πολη μενεις; Μηπως σε βοηθησει καποια κοπελα απο την παρεα μας.. 😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! Χρονια πολλά σε όλες!!!! Να χαιρεστε τη γιορτη ή τους ανθρώπους σας που γιορταζουν!! ♥️

Ολο το βραδυ εβλεπα εφιαλτες οτι παω τουαλετα κ βλεπω ροζ. Δε μπορωωωω.. ποσο αγχος...😔

Παναγια μου Τσαμπικα κανε το θαυμα σου 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Συγχαρητηρια!!!! Δε φανταζεσαι ποσο χαιρομαι για εσενα!!!! Μακαρι να πανε ολα καλα!! Να εχεις μια ευκολη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! 🙏♥️💋🎉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Δεν άντεξα τελικά κ έκανα ένα τεστ σήμερα το απόγευμα και βγήκε θετικό!☺ 

Έχω αγχωθεί όμως γιατί πρόσφατα μετακόμισα σε νέα πόλη κ δεν έχω πάει σε κάποιον γιατρό εδώ και δεν ξέρω τι να κάνω!την Δευτέρα περιμένω περίοδο κανονικά!μήπως να παω τότε για χοριακη; να κάνω ένα τεστ ακόμα που έχω..; να περιμένω; ταυτόχρονα ψάχνω και γιατρό 

Μπράβο κορίτσι μου!Συγχαρητηρια!!!Να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Συγχαρητήρια Άννι!! Με το καλό αύριο η χοριακη σου!

Σε ευχαριστώ πολυ πολύ και εσένα και όλα τα κορίτσια...Να έχετε μια όμορφη μέρα και χρόνια πολλά σε όλες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η evaioan είπε:

@αννι συγχαρητήρια με το καλό και μια καλή χοριακη! 

Αμην!Σε ευχαριστώ πολυ!Και σε εσένα τα καλύτερα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Χρόνια Πολλά!Να μας έχει καλά όλους η Παναγία!Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές 🥰 είστε από τους πρώτους που το μάθατε κ μου δώσατε κουράγιο!..Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια!!!! 😀😀 Αχ ευχομαι απο καρδιας να πανε ολα καλα!!! Αναμενουμε εξελιξεις με χοριακη κ το γιατρο!! Τωρα π ηρθαν τα ευχαριστα μην αγχωνεσαι για το γιατρο.

Σε ποια πολη μενεις; Μηπως σε βοηθησει καποια κοπελα απο την παρεα μας.. 😉😘

Καλημέρα!Ευχαριστώ πολύ!Μακάρι να πάνε όλα καλά!..Θεσσαλονίκη μένω!εντάξει σίγουρα θα βρω κάποιον απλά είναι τόσες οι επιλογές που χάνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Πεταλουδιτσα94 είπε:

Και γω για clear blue πήγαινα που το εμπιστεύομαι πιο πολύ αλλά δεν είχε το φαρμακείο και αναγκαστικά έκανα predictor..

Καλημέρα κορίτσι μου!!έκανα κ εγω σήμερα ένα predictor και βγήκε αρνητικό....Είμαι πλήρως απογοητευμένη.. Δεν μπορώ να καταλάβω τι συμβαίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...