Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!


sunshine

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!

Μόλις πριν από λίγο έγινα μέλος της όμορφης παρέας σας και πραγματικά θεωρώ πολύ χρήσιμο ότι γράφεται και μοιράζεται σε αυτές τις σελίδες.

Εγώ δεν είμαι ακόμα μανούλα αλλά είμαι στην προσπάθεια!

Μετά από αρκετές καταστάσεις που έχουμε περάσει, μέσα στο μήνα θα κάνω λαπαροσκόπηση και υστεροσκόπηση για την απομάκρυνση ενός πολύποδα που έχω αλλά και για εκτενέστερο έλεγχο των οργάνων. Θέλω να πιστεύω ότι μετά από αυτό (και αφού θα κάνει και ο άνδρας μου έλεγχο σπέρματος), θα μπορούμε να κινηθούμε πλέον σε πιο σίγουρα μονοπάτια.

Ως μέλος της ομάδας αυτής λοιπόν, θα είναι χαρά μου να ανταλλάσουμε σκέψεις, απόψεις και εμπειρίες!!!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες sunshine στην παρεουλα μας!!!

Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να πανε ολα καλα και με το καλο και γρηγορα να ερθει και το μωρακι!!!

Με λενε Κωνσταντινα κι εγω στην προσπαθεια!Χαρηκα!!

Θα τα λεμε!!!Καθε αποψη ειναι σεβαστη,χρησιμη και πολυτιμη :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sunshine καλωσόρισες!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και παρά τις δυσκολίες που περνάς να έχεις σύντομα ένα μωράκι στην αγκαλιά σου!

Είμαι η Άννα και έχω 3 κοριτσάκια

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε :laugh:

Καλό βράδυ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sunshine καλώς όρισες!:) Εύχομαι ό,τι καλύτερο και σύντομα να έχεις τα πιο ευχάριστα νέα!:cheer: Θ'ανταλάσουμε φυσικά απόψεις και πραγματικά θα κερδίσεις και θα κερδίζουμε πολλά!:cheer:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσηρθες στη παρεα μας.οτι απορια εχεις εδω θα την λυσεις να σαι σιγουρη.και για τωρα αλλα και για μετα που θα αποκτησεις το μωρακι σου.ειναι πλουσια πηγη πληροφοριων.οτι χρειαστεις μην διστασει να ρωτησεις.ειμαι η ρεβεκκα και εχω μια κορη 3 μηνων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!

ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΛΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στην παρέα μας και σου εύχομαι όλα να πάνε καλά και σύντομα να αποκτήσεις ένα "σποράκι" στην κοιλίτσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sunshve kαλημερα κ καλως ηρθες στην παρεα μας, σου ευχομαι να πανε ολα καλα στις επεμβασεις που θα κανεις κ συντομα να μαθουμε τα ευχαριστα καλη σου επιτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια και τις ευχές σας. Τελικά έκανα εχθές την λαπαροσκόπηση και υστεροσκόπηση και όλα πήγαν καλά. Με ενοχλούν μόνο λίγο τα ράμματα αλλά είμαι χαρούμενη που τελείωσε και αυτό. Ανυπομονώ να κάνω και τις ενέσεις που μου έχει δώσει ο γιατρός, για ένα τρίμηνο και μετά να ξανακάνουμε προσπάθεια για παιδάκι. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sunshine τι ευχάριστα νέα!!!Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά,με το καλό να δεις και την κόκκινη γραμμούλα στο τέστ εγκυμοσύνης:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΠΕΡΣΥ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ!

ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΓΙΑ ΠΑΥΣΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!!

ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΔΙΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε συνέχεια της λαπαροσκόπησης που έκανα ο γιατρός μου έδωσε να κάνω για 3 μήνες ενέσεις Averkap. Αν έχετε παρόμοια εμπειρία θα με βοηθούσε πολύ να μάθαινα πως εξελίχθηκε η περίπτωσή σας. Θέλω να πιστεύω ότι και μετά τις ενέσεις θα έχουμε την ποθητή εγκυμοσύνη αλλά σίγουρα θα με ανακούφιζε αν ήξερα ότι όντως βοηθάει αυτή η θεραπεία. :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο κοπελα μου με το καλο ολα να πανε καλα και συντομα να αποκτησεις νινακι!!!Σιγουρα βοηθαει η θεραπεια συμφωνα με οσα διαβαζω εδω μεσα...καλη συνεχεια και ευχομαι οτι καλυτερο!!!:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...