Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Έχει άρωμα; κ η υφή πως είναι;

Καλημέρα, έχει άρωμα ναι. Πουδρενιο θα το έλεγα , η υφή του είναι κρέμα εύκολα απορροφησιμη 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Καλημέρα, έχει άρωμα ναι. Πουδρενιο θα το έλεγα , η υφή του είναι κρέμα εύκολα απορροφησιμη 🙂

Καλημέρα!Τέλεια!Θα την δοκιμάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! 🌸 Καλο σαββατοκύριακο να έχουμε❤️❤️❤️

Από κοιλίτσες πώς πάτε;; Έχουν φουσκώσει; Κιλά έχετε αρχίσει να παίρνετε ή όχι ακόμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 🌸 Καλο σαββατοκύριακο να έχουμε❤️❤️❤️

Από κοιλίτσες πώς πάτε;; Έχουν φουσκώσει; Κιλά έχετε αρχίσει να παίρνετε ή όχι ακόμα;

Καλημέρα κορίτσι μου!Επίσης 🥰 εγω έχω πρηστεί αλλά δεν νομίζω ότι είναι από την εγκυμοσύνη!κ κιλά δεν έχω πάρει αλλά είμαι σε επικοινωνία με διατροφολόγο για να πάρω αυτά που πρέπει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 🌸 Καλο σαββατοκύριακο να έχουμε❤️❤️❤️

Από κοιλίτσες πώς πάτε;; Έχουν φουσκώσει; Κιλά έχετε αρχίσει να παίρνετε ή όχι ακόμα;

Kαλημέρα, ναι εμένα έχει φουσκώσει αρκετά και φαίνεται πλεόν... ❤️ Σήμερα μάλιστα με ρώτησε μια γνωστή μου υπάλληλος στο σουπερ μαρκετ αν είμαι έγκυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1CF2F9D7-2BCD-4460-8487-E64AEF06CBAB.thumb.jpeg.b35178a97be6405bbb02b3d17c332a64.jpeg 

Εμένα φαίνεται ναι δεδομένου ότι πιο πριν είχα κοιλιακούς κ τώρα πουφφφ πάνε 🤣🤣🤣

τωρα από κιλά ξεκίνησα 43 είμαι 47 αλλά εντάξει είμαι γενικά λιποβαρης  όποτε θα ήθελα να μου μείνουν κ 4-5 να φτάσω στα 48 που ήμουν πριν την κόρη μου (1 το μήνα πήρα ως εδώ κ τρώω παρά πολύ γενικά ανέκαθεν απλά δύσκολα παρά πολύ δύσκολα παίρνω βάρος) νομίζω είχα αναφέρει ότι στην κόρη μου πήρα 10 κ έτρωγα πολύ πάλι κ τ έχασα με το που γεννησα!

για πείτε εσείς κορίτσια μου ❤️
καλο Σαββατοκύριακο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Εμένα ποια φαίνεται ξεκάθαρα και να θέλω να την κρύψω δηλαδή δεν μπορώ😄απλά όσο περνάει η μέρα πρήζεται περισσότερο και έχει αυξηθεί η όρεξη μου για φαγητό! Σήμερα 22η εβδομάδα ακριβώς και έχω πάρει 7 κιλά! Ξεκίνησα με φυσιολογικό βάρος στα 63 κιλά με ύψος 1.70. ελπίζω να μην πάρω πολλά μεχρι το τέλος, γενικά προσέχω αλλά τα κιλά μπαίνουν! Καλό σαββατοκύριακο σε όλες μας κορίτσια!919966905_IMG_20211011_2234572.thumb.jpg.8fe3e4c715992d19d7205439cb8ea5e1.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Εμένα ποια φαίνεται ξεκάθαρα και να θέλω να την κρύψω δηλαδή δεν μπορώ😄απλά όσο περνάει η μέρα πρήζεται περισσότερο και έχει αυξηθεί η όρεξη μου για φαγητό! Σήμερα 22η εβδομάδα ακριβώς και έχω πάρει 7 κιλά! Ξεκίνησα με φυσιολογικό βάρος στα 63 κιλά με ύψος 1.70. ελπίζω να μην πάρω πολλά μεχρι το τέλος, γενικά προσέχω αλλά τα κιλά μπαίνουν! Καλό σαββατοκύριακο σε όλες μας κορίτσια!919966905_IMG_20211011_2234572.thumb.jpg.8fe3e4c715992d19d7205439cb8ea5e1.jpg

Κούκλα κούκλα❤️❤️❤️❤️  Πες γεια στο μπεμπακο από εμάς! 💙💙💙💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Καλώς να φωλιασετε στο νέο σας σπίτι όλα τα καλά ν έχει το σπιτικό σας ❤️❤️ Κ εννοείται σε λίγους μήνες να συμπληρωθεί η ευτυχία σας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλώς να φωλιασετε στο νέο σας σπίτι όλα τα καλά ν έχει το σπιτικό σας ❤️❤️ Κ εννοείται σε λίγους μήνες να συμπληρωθεί η ευτυχία σας! 

Τι γλυκιά που είσαι!! 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές!

❤️❤️

Ολες μας να ευτυχισουμε με τους άντρες μας και με τα παιδάκια μας!🤗❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Χαίρομαι που βλέπω πως είστε όλες καλά!! Έχω μέρες να σας γράψω γιατί είχαμε μια δύσκολη εβδομάδα με πολύ στρες και ανυπομονώ να κλείσω αύριο ραντεβού με τον γιατρό για να δούμε ότι το μωράκι μας είναι εντάξει!! Αν και νομίζω ότι από την Παρασκευή άρχισα να νιώθω ότι κάτι γίνεται εκεί μέσα και εχθές το ένιωσε και ο άντρας μου!! Αχ ελπίζω να είναι η μπέμπα μας για να μου φύγει λίγο το άγχος μέχρι το ραντεβού μας!! Μέσα στη βδομάδα θα πάμε στο γιατρό αλλά για τη Β επιπέδου έχουμε μέρες ακόμη!! 

Βλέπω τις κοιλίτσες σας και χαίρομαι τόσο πολύ!!! ❤️❤️❤️❤️ 

Σας στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιαα, αχ βλέπω όλες τις φωτογραφίες σας και έχω ενθουσιαστεί, τι ωραίες κοιλίτσες είναι αυτές!!!❤️❤️❤️❤️

Είμαι έξω τώρα οπότε θα σας στείλω μετά κι εγώ φωτό😊🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια μου ❤️ Noμίζω φαίνεται αρκετά πλέον.... 16w+6D, σήμερα είμαι στα 50 κιλά και ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 44, βέβαια έχω αυξήσει πολύ τις ποσότητες του φαγητού καθώς το κανονικό μου βάρος ήταν 53 και από μια διατροφή που έκανα (κακώς) είχα πέσει στα 44  οπότε ελπιζω να μου μείνουν κάποια κιλάκια στο τέλος....

247850183_837968460932179_3138778637712633295_n.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου!!!τι ωραίες κοιλίτσες με το καλό τα μωράκια σας!!!!θα σας στείλω κ εγώ όταν μπορέσω...γιατί τώρα είμαι ξάπλα...έχω κάποιους έντονους πόνους περασα μια δύσκολη κατάσταση ανέβασα και πίεση και ο γιατρός μ μ είπε να μείνω στο κρεβάτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Δεν έχω άλλες καρδούλες για εσάς κ τις κοιλίτσες σας! Να τις χαϊδεύετε! Μην τσιγκουνεύεστε χάδια! 😉🥰💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!!!τι ωραίες κοιλίτσες με το καλό τα μωράκια σας!!!!θα σας στείλω κ εγώ όταν μπορέσω...γιατί τώρα είμαι ξάπλα...έχω κάποιους έντονους πόνους περασα μια δύσκολη κατάσταση ανέβασα και πίεση και ο γιατρός μ μ είπε να μείνω στο κρεβάτι...

Να μείνεις ξάπλα κ να κάνεις όμορφες σκέψεις! Γιατί ανέβασες πίεση; Ταράχτηκες με κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια μου ❤️ Noμίζω φαίνεται αρκετά πλέον.... 16w+6D, σήμερα είμαι στα 50 κιλά και ξεκίνησα την εγκυμοσύνη 44, βέβαια έχω αυξήσει πολύ τις ποσότητες του φαγητού καθώς το κανονικό μου βάρος ήταν 53 και από μια διατροφή που έκανα (κακώς) είχα πέσει στα 44  οπότε ελπιζω να μου μείνουν κάποια κιλάκια στο τέλος....

247850183_837968460932179_3138778637712633295_n.jpg

Καλημέρα τι ωραία Θεοδώρα!! 💓💓 Έχουμε σχεδόν ίδια κοιλίτσα εμείς🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Να κ η δική μου κοιλίτσα 17+3 σήμερα💓💓💓 την έκανα ζουμ γιατί από μακριά δε φαινόταν κ πολύ..αν τη συγκρίνουμε με την περσινή μου όμως που όταν ήμουν 5-6 μηνών ήταν πλάκα και την ψάχναμε, νομίζω είναι αρκετά καλή τώρα😄🥰🥰

Μια ζωή λιποβαρής κι εγώ και παίρνω δύσκολα κιλά, 47 κιλά με ύψος 1.70..βαριά πήγαινα 48..αυτή την εγκυμοσύνη κατάφερα(λόγω κ της προηγούμενης που ήταν πρόσφατη) να την ξεκινήσω με 56..έχασα λόγω των εμετών 3 κιλά, πήρα πάλι τα 2 κ τώρα είμαι 55, δεν έχω πάρει προς το παρόν είμαι μείον 1..αλλά είναι κ λογικό γιατί δεν τρώω κι όλας πολύ ανακατεύομαι κ κάνω ακόμα εμετούς..θέλω κι εγώ να μην πέσω πάλι στα κιλά, θέλω να μείνω στα 52-53 μετά την εγκυμοσύνη💓💓

Άντε κορίτσια όσο περνάει ο καιρός μεγαλώνουν κ τα μωράκια κ οι κοιλίτσες μας💓💓💓

DFD02A50-EAFE-4C6B-B639-1678F3E7D975.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!!!τι ωραίες κοιλίτσες με το καλό τα μωράκια σας!!!!θα σας στείλω κ εγώ όταν μπορέσω...γιατί τώρα είμαι ξάπλα...έχω κάποιους έντονους πόνους περασα μια δύσκολη κατάσταση ανέβασα και πίεση και ο γιατρός μ μ είπε να μείνω στο κρεβάτι...

Καλημέρα κορίτσι μου, πώς είσαι;; Γιατί πέρασες δύσκολα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Να μείνεις ξάπλα κ να κάνεις όμορφες σκέψεις! Γιατί ανέβασες πίεση; Ταράχτηκες με κάτι;

Ναι αστα ταραχτηκα με κάποια συγγενικά μ πρόσωπα ανέβασα 18πιεση...αλλά τώρα ηρέμησα προέχει το μικρούλι μ δεν ξανα μπαίνω στη διαδικασία να ασχοληθώ με τπτ άλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου, πώς είσαι;; Γιατί πέρασες δύσκολα;

Καλά είμαι δεν πονάω παρα πολυ αλλα οταν σηκώνομαι νιώθω τραβήγματα χαμηλά στην κοιλιά και ο γιατρός μ μ είπε να μείνω στο κρεβάτι στρεσαριστικα και μ ανέβηκε και πολυ η πίεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες σας κ στις όμορφες κοιλίτσες σας  ❤️❤️❤️
Σιγά σιγά λίγο η πολύ φαίνονται όλες ❤️❤️❤️❤️
 

Σήμερα μπήκα κ εγώ στον 5ο (18w νταν 👌🏽) εγω αυτό που παρατήρησα είναι ότι στην κόρη άργησε παρά πολύ να πεταχτεί αλλά μετά τον 7ο ήταν πολύ μεγάλη ενώ τώρα στον γιο έχει πεταχτεί πιο γρήγορα να δω ποσο μεγάλη θα γίνει 😂💙

 

@Ονομα χρήστη κάτσε χαλάρωσε όντως δν αξίζει να αναστατώνεσαι για τρίτους αν κ μερικές φορές ξέρεις συμβαίνει κ χωρίς να το θέλεις! ❤️❤️❤️ Γενικότερα όλοι επιζητάμε αυτήν την ηρεμία αλλά δεν….😂😂😂 

Καλή μέρα σε όλες σας κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...