Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 19 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

@Princess28 μου σε νιώθω!...Δεν βλέπω να μου φεύγουν οι εμετοί! Κ εμένα ο γιατρός μου είπε ότι και να μ φύγουν μετά θα με πιέζουν το στομάχι και τότε το θέμα θα είναι μηχανικό...καμία σωτηρία δηλαδή 😂 αλλά χαλάλι!

Αχχ, κουράγιο!! Σε λίγους μήνες θα τελειώσει🙏

Πώς πάνε τα μικράκια; Πότε έχεις υπέρηχο τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....τι κάνετε ;; Διάβασα τα νέα σας...

επειδή λέτε για pat pat ήθελα να σας ρωτήσω ..μια φίλη μου μου έλεγε ότι δεν είναι τόσο καλά ποιοτικά εσύ princess που έχεις ψωνίσει πάλι πως σου φαίνονται;;; Ωστόσο όλο μου το πετάει στο ινστα διαφημιση και μπαίνω σε πειρασμό!!! 

@Marakiii μου κι εμένα φίλη μου μου είπε ότι πίστευε μέχρι πέμπτο ότι ήταν κορίτσι και μετά βγηκε αγορι....συνήθως όταν σου λένε για κοριτσάκι δεν είναι σίγουρο.ενω το αγόρι φαίνεται κατευθείαν! Αλλά τώρα γιατί βασανιζεσαι; Κι εμείς ρωτήσαμε δεν μας είπε κάτι μόνος του...αν δε ρωτάγε ο άντρας μου δεν ξέρω αν θα μας έλεγε 😂🤣 περίμενε βέβαια μέχρι και τον άλλον υπέρηχο αν θες να είσαι σίγουρη αλλά δε νομίζω αν έγινε λάθος αγαπάκι!!

@Vasilique μου μόνο αγάπη σου στέλνω....πως είσαι;;;💗💗💗

Κοριτσια μου εγώ χτες έκλεισα β επιπέδου έχω 6 Δεκεμβρίου.

Κι επίσης από το Σάββατο νιώθω κάτι πολύ όμορφα χτυπήματα στην κοιλίτσα μου....μάλιστα τα ένιωσε κι ο άντρας μου ελαφρά... 🥺 Συγκινήθηκα τοοοοσο πολύ.... Από εχτές έχουν γίνει πιο έντονα! Κορίτσια μου η μπέμπα δεν είναι ;;; 💗💗💗💗

Καλημέραα, κι εγώ το ίδιο είπα για τ pat pat, ότι δεν είναι τόσο καλής ποιότητας αλλά είναι γουστόζικα μερικά😄 Και έχουν ψιλομεγάλες φόρμες! Εγώ θα ψώνιζα πάντως τώρα έχω βρει κάποια ωραία κοριτσίστικα!! Αλλά αν περνάνε τελωνείο κ πρέπει να πληρώσουμε δε ξέρω αν αξίζει…γιατί κ shein έχει ωραία ρουχαλάκια απλά pat pat έχει όντως περισσότερα κ λίγο πιο φθηνά!!

Καλέεε η μπέμπα είναι💓💓💓 να χαιδεύεις την κοιλίτσα σου💞💞💞🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Τι ωραία!!  Πιστεύω η μπέμπα θα είναι ναι!

Και εγώ αισθανομαι μια κινητικότητα κάποιες φορές στη κοιλίτσα. Σαν γαργαλητο να το πω; Πάντως κάτι διαφορετικό από το οτιδήποτε ως ωρας έχω αισθανθεί.

Κορίτσια βλέπω κλείσατε από τώρα για τη Β επιπέδου ε; Εμένα ο γιατρός μου,μου είπε να με δει πρώτα αυτός για υπερηχο σε δύο εβδομάδες περίπου από τώρα και μετά θα κλείσω για β επιπέδου. 

Σήμερα είμαι 16w και 2d.

Έχει αισθανθεί καμία αλλη το/α μωράκι/α της;; Εσείς σαν τι θα παρομοιαζατε την αίσθηση αυτή;😊

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!

Καλημέρα Ριάκι!! Πώς είσαι;

Εμείς είχαμε ραντεβού προχθές με το γιατρό και εκεί κλείσαμε για β’ επιπέδου στις 17 νοεμβρίου..💓 

Εγώ μόλις μπήκα στην 18η εβδ τώρα😊

Τη μπέμπα την έχω αισθανθεί από 15-16 εβδ, ακόμα όμως όχι συνέχεια, αλλά έτσι διάσπαρτα μες τη μέρα…στην αρχή αισθανόμουν αυτό σαν να σκάει κάτι στην κοιλιά μου, ένιωθα κ σαν κλωτσίτσες, βασικά δεν μπορώ να το εξηγήσω πολύ καλά για να πω την αλήθεια..απλά επειδή είναι δεύτερη φορά, με το που τ ένιωσα τ κατάλαβα αμέσως κ ήταν τόσο οικεία η αίσθηση που τ θυμήθηκα αμέσως…

Την πρώτη φορά πάντως άργησα να το καταλάβω, κάπου 18 εβδ άρχισα να νιώθω κάτι, κ ένιωθα αρκετά συχνά αλλά επειδή ήταν η πρώτη φορά δεν ήμουν σίγουρη..μετά τις 21-22 εβδ ήμουν 100% σίγουρη που πια ήταν πιο δυνατό κ ήταν έντονες οι κλωτσίτσες..είχα κ πρόσθιο πλακούντα που δυσκόλευε, ενώ τώρα έχω οπίσθιο που βοηθάει να το καταλάβω νωρίτερα κ πιο δυνατά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα Κορίτσι μου ναι πητ έχω 28/03 μ έκλεισε ραντεβού 22νοεμβρη που είμαι ακριβώς 22w αλλά 4 Νοέμβρη θα πάω κ στον γυναικολόγο μου να με δει!  

Αα ωραία, θα προλάβεις κι εσύ τ black friday😄 Εγώ δε θα ξαναπάω μέχρι τις 17 νοέμβρη ρε γμτο γιατί είχα προχθές ραντεβού😝 Άντε να περάσουν οι μέρες❤️❤️ Εγώ ανυπομονώ πιο πολύ για να σιγουρέψω και το φύλο💕 (κ για να δω κ το μωράκι φυσικά💞)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Η μπέμπα είναι φυσικά! Απόλαυσέ το! Να της μιλάς κ να την χαϊδεύεις! 💝

Καλά είμαστε κ εμείς! Εμάς κοντεύουν οι μέρες για την β´ επιπέδου κ έχω μεγάλη ανυπομονησία κ αγωνία να είναι όλα καλά! Λίγο η ηλικία βλέπεις, λίγο κ η δίδυμη κύηση με έχουν στην τσίτα λίγο πριν από κάθε εξέταση. Αλλά το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως προχωράμε βήμα βήμα κ αντιμετωπίζουμε τις καταστάσεις με ψυχραιμία. Εξάλλου έχουμε την επιστήμη με το μέρος μας! Ας μην το ξεχνάμε! 😉💚

Καλή επιτυχία στη β’ επιπέδου σας!! Όλα καλά θα πάνε🙏❤️❤️ Πότε έχετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Καλή επιτυχία στη β’ επιπέδου σας!! Όλα καλά θα πάνε🙏❤️❤️ Πότε έχετε;

Πες μου πως δεν μου μιλάς σε πληθυντικό ευγενείας;;; Θα τρελαθώ! Έχουμε 1/11 τον πρώτο κ τον επαναληπτικό στις 17/11…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Πες μου πως δεν μου μιλάς σε πληθυντικό ευγενείας;;; Θα τρελαθώ! Έχουμε 1/11 τον πρώτο κ τον επαναληπτικό στις 17/11…

Βασικά γενικά το είπα έτσι..εσύ κ ο άντρας σου πχ..κ για μένα λέω έχουμε β’ επιπέδου 17 νοέμβρη πχ😆 

Θα κάνετε 2 φορές β’ επιπέδου; Γιατί έτσι; 

Παρεπιπτόντως μαζί έχουμε στις 17 τώρα που το παρατήρησα χαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Αχχ, κουράγιο!! Σε λίγους μήνες θα τελειώσει🙏

Πώς πάνε τα μικράκια; Πότε έχεις υπέρηχο τώρα;

Καλα είναι τα γλυκουλια μας! Χθες πηγαμε στον γιατρό μας κ ολα πάνε καλά!Μας ειπε 85% κορίτσια! Απλά κάθονται πολύ ήσυχα ρε συ κ δεν κουνιούνται πολύ κ δεν μπορούσε να δει ακριβώς! Ξαναεχουμε έναν μεγάλο υπέρηχο στις 8 Νοεμβρίου, έναν μίνι β επιπέδου μας είπε. Οπότε όλα καλά!Συνεχίζουμε!Εσύ πώς τα πας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Βασικά γενικά το είπα έτσι..εσύ κ ο άντρας σου πχ..κ για μένα λέω έχουμε β’ επιπέδου 17 νοέμβρη πχ😆 

Θα κάνετε 2 φορές β’ επιπέδου; Γιατί έτσι; 

Παρεπιπτόντως μαζί έχουμε στις 17 τώρα που το παρατήρησα χαχαχ

Είπα κ εγώ! Είμαι μάλλον η μεγαλύτερη εδώ μέσα αλλά όχι κ για πληθυντικό! 😝

Ναι μαζί στις 17/11! Εγώ παρέμεινα στο κέντρο όπου έκανα την εξωσωματική για να με ξεγεννήσει ο γιατρός που μου την έκανε. Εκεί λοιπόν έχουν την τακτική να γίνεται δύο φορές ο έλεγχος από δύο διαφορετικούς γιατρούς με την λογική πως αν ξεφύγει κάτι από τον έναν μήπως το δει ο άλλος. Δεν με χαλάει όπως καταλαβαίνεις καθόλου ο διπλός αυτός έλεγχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Τι ωραία!!  Πιστεύω η μπέμπα θα είναι ναι!

Και εγώ αισθανομαι μια κινητικότητα κάποιες φορές στη κοιλίτσα. Σαν γαργαλητο να το πω; Πάντως κάτι διαφορετικό από το οτιδήποτε ως ωρας έχω αισθανθεί.

Κορίτσια βλέπω κλείσατε από τώρα για τη Β επιπέδου ε; Εμένα ο γιατρός μου,μου είπε να με δει πρώτα αυτός για υπερηχο σε δύο εβδομάδες περίπου από τώρα και μετά θα κλείσω για β επιπέδου. 

Σήμερα είμαι 16w και 2d.

Έχει αισθανθεί καμία αλλη το/α μωράκι/α της;; Εσείς σαν τι θα παρομοιαζατε την αίσθηση αυτή;😊

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!

Και εμένα το ίδιο Ρία μου, θα με δει άλλη μια φορά 8 Νοεμβρίου και μετά θα μου κλείσει για την Β επιπέδου, είμαστε μαζί εμείς, είμαι 16w και 3D,. Εγω ακόμα δεν έχω νιώσει κάτι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλημέρα Ριάκι!! Πώς είσαι;

Εμείς είχαμε ραντεβού προχθές με το γιατρό και εκεί κλείσαμε για β’ επιπέδου στις 17 νοεμβρίου..💓 

Εγώ μόλις μπήκα στην 18η εβδ τώρα😊

Τη μπέμπα την έχω αισθανθεί από 15-16 εβδ, ακόμα όμως όχι συνέχεια, αλλά έτσι διάσπαρτα μες τη μέρα…στην αρχή αισθανόμουν αυτό σαν να σκάει κάτι στην κοιλιά μου, ένιωθα κ σαν κλωτσίτσες, βασικά δεν μπορώ να το εξηγήσω πολύ καλά για να πω την αλήθεια..απλά επειδή είναι δεύτερη φορά, με το που τ ένιωσα τ κατάλαβα αμέσως κ ήταν τόσο οικεία η αίσθηση που τ θυμήθηκα αμέσως…

Την πρώτη φορά πάντως άργησα να το καταλάβω, κάπου 18 εβδ άρχισα να νιώθω κάτι, κ ένιωθα αρκετά συχνά αλλά επειδή ήταν η πρώτη φορά δεν ήμουν σίγουρη..μετά τις 21-22 εβδ ήμουν 100% σίγουρη που πια ήταν πιο δυνατό κ ήταν έντονες οι κλωτσίτσες..είχα κ πρόσθιο πλακούντα που δυσκόλευε, ενώ τώρα έχω οπίσθιο που βοηθάει να το καταλάβω νωρίτερα κ πιο δυνατά..

Οπότε άρχισε και η δική σου μπουμπούκα να δηλώνει τη παρουσία της!😊

Τι καλά! 😀

Είναι και ένας τρόπος να ξέρουμε πως είναι καλά, μιας και τώρα οι επισκέψεις στο γιατρό δεν είναι και τοοοσο συχνές!

Μπήκες κιόλας 18 η εβδομάδα;; Νόμιζα είμαστε κοντά στις Πητ, εγώ έχω 6 Απρίλη και είμαι 16w 2d🤔

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Theodora12 είπε:

Και εμένα το ίδιο Ρία μου, θα με δει άλλη μια φορά 8 Νοεμβρίου και μετά θα μου κλείσει για την Β επιπέδου, είμαστε μαζί εμείς, είμαι 16w και 3D,. Εγω ακόμα δεν έχω νιώσει κάτι....

Δε πειράζει πιστεύω πλησιάζει ο καιρός που θα το αισθανθείς!😀 Και εγώ περιμένω πως κ πως να μεγαλώσει κι άλλο για να το νοιωθω ακόμα πιο συχνά.

Μπορεί να παίζει ρόλο όπως λένε και τα κορίτσια, και η θέση του πλακούντα. Εμένα μου είχε πει ο γιατρός πως είναι στον πυθμένα της μητρας, βέβαια δε ξέρω αν παίζει ρόλο στο να νοιωθω το μπεμπακι πιο νωρίς. 

Αχ αυτή η β επιπέδου έχω ακούσει είναι όνειρο. Να περάσει ο καιρός να απολαύσουμε τα μωρουλια μας.😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Η μπέμπα είναι φυσικά! Απόλαυσέ το! Να της μιλάς κ να την χαϊδεύεις! 💝

Καλά είμαστε κ εμείς! Εμάς κοντεύουν οι μέρες για την β´ επιπέδου κ έχω μεγάλη ανυπομονησία κ αγωνία να είναι όλα καλά! Λίγο η ηλικία βλέπεις, λίγο κ η δίδυμη κύηση με έχουν στην τσίτα λίγο πριν από κάθε εξέταση. Αλλά το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως προχωράμε βήμα βήμα κ αντιμετωπίζουμε τις καταστάσεις με ψυχραιμία. Εξάλλου έχουμε την επιστήμη με το μέρος μας! Ας μην το ξεχνάμε! 😉💚

το μοτο σου εχει γινει πια μοτο μου!!! το λεω σε δυο φιλες μου που περνουν τον ιδιο δυσκολο δρομο με εμας!ενα βημα τη φορα!!😉

παρολα αυτα ολα ειναι μια χαρα !να μην αγχωνεσαι !εχουμε φτασει μεχρι εδω για να πανε ολα καλα!δεν υπαρχει αλλη εκδοχη χαχαχαχ 💜🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Είπα κ εγώ! Είμαι μάλλον η μεγαλύτερη εδώ μέσα αλλά όχι κ για πληθυντικό! 😝

Ναι μαζί στις 17/11! Εγώ παρέμεινα στο κέντρο όπου έκανα την εξωσωματική για να με ξεγεννήσει ο γιατρός που μου την έκανε. Εκεί λοιπόν έχουν την τακτική να γίνεται δύο φορές ο έλεγχος από δύο διαφορετικούς γιατρούς με την λογική πως αν ξεφύγει κάτι από τον έναν μήπως το δει ο άλλος. Δεν με χαλάει όπως καταλαβαίνεις καθόλου ο διπλός αυτός έλεγχος!

Αα κατάλαβα!! Χαχαχα λογικό, ούτε εμένα θα με χάλαγε καθόλου😄😄 

Με το καλό η πρώτη λοιπόν💞💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλα είναι τα γλυκουλια μας! Χθες πηγαμε στον γιατρό μας κ ολα πάνε καλά!Μας ειπε 85% κορίτσια! Απλά κάθονται πολύ ήσυχα ρε συ κ δεν κουνιούνται πολύ κ δεν μπορούσε να δει ακριβώς! Ξαναεχουμε έναν μεγάλο υπέρηχο στις 8 Νοεμβρίου, έναν μίνι β επιπέδου μας είπε. Οπότε όλα καλά!Συνεχίζουμε!Εσύ πώς τα πας;

Αχχ τέλεια!! Κοριτσάκια λοιπόν💞💞💞 και ήσυχα!! Χαχαχ

Εγώ καλά, πήγα κ εγώ προχθές στο γιατρό, όλα καλά μας είπε κι εμάς και πάλι κοριτσάκι 95% 🥰🎀🤗🌸

Περιμένω τώρα τη β’ επιπέδου πώς κ πώς!! Με το καλό κ η δικιά σας🙏💓😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Οπότε άρχισε και η δική σου μπουμπούκα να δηλώνει τη παρουσία της!😊

Τι καλά! 😀

Είναι και ένας τρόπος να ξέρουμε πως είναι καλά, μιας και τώρα οι επισκέψεις στο γιατρό δεν είναι και τοοοσο συχνές!

Μπήκες κιόλας 18 η εβδομάδα;; Νόμιζα είμαστε κοντά στις Πητ, εγώ έχω 6 Απρίλη και είμαι 16w 2d🤔

 

Ναι ναι έχει αρχίσει εδώ κ 2 εβδομάδες περίπου, βέβαια ακόμα δεν είναι τόσο έντονα ούτε τ κάνει όποτε θέλω για να λέω οκ είναι καλά! Είναι απαλές οι κινήσεις ακόμα αλλά έχει πλάκα..μετά να ξέρεις αρχίζει άλλο άγχος, αν δεν το νιώσεις πχ μια μέρα ξέρεις…🤣είχα βάλει τον άντρα μου να πάμε στα επείγοντα μια φορά πέρσι γιατί είχα διαβάσει κάτι άσχημα(μη διαβάζετε γενικά) κ μου είχε κάτσει ότι δε νιώθω κι εγώ το μωρό κ με έπιασαν τα ψυχολογικά μου..μέχρι που πήγαμε τ είδα κ ηρέμησα😆

Ναι εσύ είσαι στη 17η τώρα, εγώ έχω ΠΗΤ 1/4 οπότε είμαι λίγο πιο μπροστά😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ναι ναι έχει αρχίσει εδώ κ 2 εβδομάδες περίπου, βέβαια ακόμα δεν είναι τόσο έντονα ούτε τ κάνει όποτε θέλω για να λέω οκ είναι καλά! Είναι απαλές οι κινήσεις ακόμα αλλά έχει πλάκα..μετά να ξέρεις αρχίζει άλλο άγχος, αν δεν το νιώσεις πχ μια μέρα ξέρεις…🤣είχα βάλει τον άντρα μου να πάμε στα επείγοντα μια φορά πέρσι γιατί είχα διαβάσει κάτι άσχημα(μη διαβάζετε γενικά) κ μου είχε κάτσει ότι δε νιώθω κι εγώ το μωρό κ με έπιασαν τα ψυχολογικά μου..μέχρι που πήγαμε τ είδα κ ηρέμησα😆

Ναι εσύ είσαι στη 17η τώρα, εγώ έχω ΠΗΤ 1/4 οπότε είμαι λίγο πιο μπροστά😊

Όπως τα λες!

Και μια φίλη μου που γέννησε πριν λίγους μήνες, θυμάμαι μου έστελνε και μου έλεγε σήμερα ο μπέμπης δεν κουνήθηκε καθόλου.κι αν δεν είναι καλά;

Ελπίζω να είναι καθημερινά ενεργά τα μωράκια μας και να μη μας κοψοχολιασουν!

Αυτα με τις εβδομάδες με μπερδεύουν λίγο. Άρα είναι 16 κλεισμένες εβδομάδες, και περπατάω την 17η. Πάντως από ότι διάβασα στον 5ο μπαίνουμε όταν ολοκληρωθεί η 17w και 6d.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Όπως τα λες!

Και μια φίλη μου που γέννησε πριν λίγους μήνες, θυμάμαι μου έστελνε και μου έλεγε σήμερα ο μπέμπης δεν κουνήθηκε καθόλου.κι αν δεν είναι καλά;

Ελπίζω να είναι καθημερινά ενεργά τα μωράκια μας και να μη μας κοψοχολιασουν!

Αυτα με τις εβδομάδες με μπερδεύουν λίγο. Άρα είναι 16 κλεισμένες εβδομάδες, και περπατάω την 17η. Πάντως από ότι διάβασα στον 5ο μπαίνουμε όταν ολοκληρωθεί η 17w και 6d.

 

Χαχαχα την καταλαβαίνω τη φίλη σου!! Ένα άγχος είναι γενικά😄😆

Ναι ναι ακριβώς έχεις κλείσει τις 16εβδ κ είσαι στη 17η..Ο 4ος είναι μέχρι 17εβδ και από τη 18η μπαίνεις στον 5ο..είχα βρει κ ένα πινακάκι κάτσε να στο στείλω μήπως σε βοηθήσει γιατί κι εμένα πέρσι με μπέρδευαν αυτά😊💕

 

DD994CCA-5C30-4267-834B-E8016E9CC0B8.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Κορίτσια τι κρέμα χρησιμοποιείται για τις ραγάδες; 

Εγώ δεν χρησιμοποιώ ακόμη, πέρσι έβαζα τ bio oil αλλά όχι συστηματικά, οπότε μου έχουν μείνει ακόμη αρκετά κουτιά😅 Οπότε μάλλον αυτά θα χρησιμοποιώ κ τώρα μην πάνε κ χαμένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα την καταλαβαίνω τη φίλη σου!! Ένα άγχος είναι γενικά😄😆

Ναι ναι ακριβώς έχεις κλείσει τις 16εβδ κ είσαι στη 17η..Ο 4ος είναι μέχρι 17εβδ και από τη 18η μπαίνεις στον 5ο..είχα βρει κ ένα πινακάκι κάτσε να στο στείλω μήπως σε βοηθήσει γιατί κι εμένα πέρσι με μπέρδευαν αυτά😊💕

 

DD994CCA-5C30-4267-834B-E8016E9CC0B8.jpeg

Αχ μπράβο!Τσακωνομουν με τον άντρα μου το μεσημέρι για το πότε τελειώνει ο 4ος για να πάρω την άδεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Αχ μπράβο!Τσακωνομουν με τον άντρα μου το μεσημέρι για το πότε τελειώνει ο 4ος για να πάρω την άδεια!

Χαχαχα γιατί θα πάρεις από τον 5ο άδεια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Χαχαχα γιατί θα πάρεις από τον 5ο άδεια;;

Ναιιι είμαι στον στρατό και είναι λίγο στάνταρ πότε παίρνουμε την άδεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...