Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Καλησπέρα!! Έχω αγοράσει ναι για το αγοράκι μου..κοίτα δεν είναι τόσο καλή ποιότητα, κ η φόρμα του είναι άνετη να ξέρεις..αλλά έχει κάποια γουστόζικα ρουχαλάκια..εμένα θυμάμαι πριν κάτι μήνες που είχα πάρει, είχαν μείνει στο τελωνείο για λίγες μέρες κ μετά μου τα έστειλαν…δε με έβαλαν να πληρώσω κάτι πάντως..δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι τώρα

Kαλημέρα, Ναι κάτι έχει αλλάξει από τον Ιούλιο  νομίζω για αγορές από εξωτερικό τουλάχιστον στα ΕΛΤΑ, θα περνάνε όλα τα δέματα από τελωνείο ανεξαρτήτως ποσού, αγόραζα από wish πράγματα και σταμάτησα :( Μόνο απο το Shein δεν περνάνε τελωνείο. Τώρα για την ποιότητα μου το έχουν πει ότι είναι έτσι και έτσι αλλά είναι ρουχαλάκια που θα τα φοράνε για λίγο... Και στο shein οι φόρμες είναι μεγάλες, έχει παρόμοια ρουχαλάκια αλλά στο pat pat βλέπω μεγαλύτερη ποικιλια  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια χαίρομαι που βρήκα λίγο χρόνο κ διάβασα έτσι τα νέα σας! 
 

@Ονομα χρήστη έτσι να πηγαίνουν όλα καλά κ ευχομαι κ εγώ να είναι αυτό που επιθυμείς δλδ κοριτσάκι! Αντίστροφη μέτρηση τώρα για το επόμενο ραντεβού ❤️
 

@Princess28 κοριτσάκι είναι να ξέρεις αμφιβάλλω ότι είναι κάτι διαφορετικό αλλά άντε κρατήσου λίγο ακόμα για να πάρεις κάτι κοριτσίστικο σίγουρα χαχα💜💜💜 με τ καλό η β επιπέδου 

@Nantinaki κοπέλα μου διαβάζω για καμπύλη κ ήδη νιώθω κάπως δν είχα καλή εμπειρία στο πρώτο μ κ επειδή κ στο δεύτερο τώρα ανακατεύομαι φοβάμαι δν θα το γλιτώσω πάλι (ίσως βέβαια παίζει ρόλο αν σου δίνουν μπουκαλάκι μ κάποια γεύση ή σου δίνουν σκέτο νερό με ζάχαρη όπως εμένα ένα μισή ποτήρι όπως εμένα που δν άντεξα τ έβγαλα κ αναγκαστικά το ξανά ήπια 😂) σηκώθηκα κ η δόλια να περπατήσω λίγο η να σταθώ όρθια αλλά μου το απαγόρευσαν πρώτον μην ζαλιστώ κ δεύτερον λέει γιατί δν κάνει να κάψεις ενέργεια την γλυκόζη δλδ (χάθηκε να μας δώσουν 2 πάστες να φάμε; 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Τι ωραία που είναι τα νέα σας! Έχω καιρό να μπω σ´αυτό το topic και να γράψω, αν και στην ουσία εδώ ανήκω! Βλέπετε στον χρόνο που έχω κ μπορώ μπαίνω ακόμη στο topic της εξωσωματικής καθόσον πέρασα από αυτή την διαδικασία κ γνωρίζοντας τις δυσκολίες κ τις αγωνίες αυτής, όσο μπορώ βοηθάω τα κορίτσια που άφησα πίσω μου. Είμαι όμως σίγουρη πως σε λίγο καιρό θα περάσουν όλες απέναντι κ δεν θα με χρειάζονται πια… ☺️

Όσον αφορά τα δικά μου τώρα, είμαι σε δίδυμη κύηση κ αύριο μπαίνω αισίως στην 18η w. Την 1/11 πηγαίνω για τον πρώτο υπέρηχο β´ επιπέδου κ τον περιμένω πώς κ πώς για να πάρω το πράσινο φως κ να αρχίσω δειλά δειλά τις αγορές γιατί η λίστα μεγαλώνει επικίνδυνα καθόσον κ δύο! 😂

Εν ολίγοις αυτά από μένα! ☺️ Να είμαστε όλες καλά, να μεγαλώνουμε γερά μωράκια! 💚

Μπράβο Βασιλική μου που όλα είναι καλά σε είχα στο μυαλό μου ❤️❤️❤️ Εννοείται εκείνο το τοπικ κ γενικότερα η εξωσωματική είναι πολυ σημαντικό γιατί σε οδηγεί στο δικό μας τοπικ χωρίς αυτό δν γίνεται 🥰 όλα τ κορίτσια που προσπαθούν εύχομαι πολύ σύντομα να τ καταφέρουν κ να πετάξουν από χαρά! 
 

Με δυο μωράκια on the way όντως οι αγορές είναι κ πιο πολλές θέλουν κ πιο πολύ χρόνο με το καλό να το χαρείς γιατί είναι πολύ ωραία διαδικασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η I want a baby είπε:

Ακριβώς το ίδιο έπαθα και μόλις μπήκα στον 3ο κ μόλις μπήκα στον 4ο, χωρίς καθόλου πόνο όμως κ αίμα κατακόκκινο που έτρεξε μέχρι κ στο παντελόνι! Ήταν μια μέρα που ένιωθα πολύ καλά κ πήγα με μια φίλη στο εμπορικό κ μάλλον κουράστηκα, ορθοστασία περπάτημα, αν κ ο γιατρός μου είπε να κάνω τα πάντα κ ότι δεν ήταν απο αυτό εγώ έτσι ένιωσα! Σταμάτησε αμέσως όμως κ είχα για μέρες μετά καφε στο σκούπισμα. Ίσως να ήταν κάποιο αγγειάκι.

Αγοράκι είναι σίγουρα μου είπε ο γιατρός 2 βδομάδες πριν την β επιπέδου.

Πάντως διαπίστωσα πως απο κορίτσι μπορεί να γίνει ανατροπή, απο αγόρι δεν έχω ακούσει ποτέ  μετα να πούνε κοριτσι. Εμας μας έλεγαν απο την αυχενική μάλλον αγόρι κ τελικα μας το επιβεβσίωσε 100% ο γυναικολόγος. Β επιπέδου έχω 25 Οκτωβρίου κ δεν περιμένω καμία ανατροπή!

Καλημερααα το άλλαξα στο κεντρικό πινακακι 🥰

αγορακι λοιπόν με το καλό 💙👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Κοριτσια μ εγώ σήμερα νομίζω ότι ένιωσα λίγο το μωράκι...17 εβδομαδων λέτε να ήταν η ιδέα μου;;;;

Να σου πω την αλήθεια τώρα στην δεύτερη εγκυμοσύνη μ οπίσθιο πλακούντα το ένιωσα κ εγώ εκεί 16 κ κάτι αμυδρά ομωσ αλλά τώρα που είμαι 17+3 χθες βράδυ που έκατσα ήρεμη μου έδωσε 3 πολύ καλές δλδ ημουν σίγουρη ότι ήταν αυτό  κ μου ήρθαν όλες οι μνήμες από την κόρη μου πριν 2 χρόνια!

δεν την ξεχνάς αυτήν την αίσθηση πιστεύω ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η ALLOYSTINA είπε:

Γεια σας,

Πρώτη φορά γράφω εδώ. Περιμένω αγοράκι. Μου έχουν δώσει ΠΗΤ 18 Μαρτίου. Σε λίγο πάω για αμνιοπαρακέντηση και είμαι λίγο αγχωμένη....

Καλημέρα να πάνε όλα καλά εύχομαι κ ν είναι τ αποτελέσματα πολύ πολύ πολύ θετικά! 
 

γραψε μας τ νέα σου όταν βρεις χρόνο ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

Και γω έχω δει απ' το pat pat😄 και έχω καλάθι? Εκεί σίγουρα περίμενε black Friday ( 26 Νοεμβρίου φέτος είναι) πιστεύω θα έχει τιμές ξεφτίλα σε  αυτά τα σάιτ! Τρελαίνομαι και γω για αυτές τις αγορές το απόγευμα θα πάω να δω ένα φωτιστικό για το δωμάτιο του μπέμπη και ένα καρότσι που μου άρεσε. Σιγά σιγά να μπαίνουν τα πράγματα σε μια σειρά! 

Μόλις συνειδητοποίησα ότι η β’ επιπέδου μου είναι 1 εβδομάδα πριν τη black friday..τέλεια!!!😀😀😀💞💞💞🌸🌸🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλημέρα κορίτσια χαίρομαι που βρήκα λίγο χρόνο κ διάβασα έτσι τα νέα σας! 
 

@Ονομα χρήστη έτσι να πηγαίνουν όλα καλά κ ευχομαι κ εγώ να είναι αυτό που επιθυμείς δλδ κοριτσάκι! Αντίστροφη μέτρηση τώρα για το επόμενο ραντεβού ❤️
 

@Princess28 κοριτσάκι είναι να ξέρεις αμφιβάλλω ότι είναι κάτι διαφορετικό αλλά άντε κρατήσου λίγο ακόμα για να πάρεις κάτι κοριτσίστικο σίγουρα χαχα💜💜💜 με τ καλό η β επιπέδου 

@Nantinaki κοπέλα μου διαβάζω για καμπύλη κ ήδη νιώθω κάπως δν είχα καλή εμπειρία στο πρώτο μ κ επειδή κ στο δεύτερο τώρα ανακατεύομαι φοβάμαι δν θα το γλιτώσω πάλι (ίσως βέβαια παίζει ρόλο αν σου δίνουν μπουκαλάκι μ κάποια γεύση ή σου δίνουν σκέτο νερό με ζάχαρη όπως εμένα ένα μισή ποτήρι όπως εμένα που δν άντεξα τ έβγαλα κ αναγκαστικά το ξανά ήπια 😂) σηκώθηκα κ η δόλια να περπατήσω λίγο η να σταθώ όρθια αλλά μου το απαγόρευσαν πρώτον μην ζαλιστώ κ δεύτερον λέει γιατί δν κάνει να κάψεις ενέργεια την γλυκόζη δλδ (χάθηκε να μας δώσουν 2 πάστες να φάμε; 😂

Ευχαριστώ πολύ Χρυσάκι❤️❤️ Ναι χθες κ ο γιατρός μας είπε ότι είναι 95% σίγουρο για κοριτσάκι, για να μην πω 99% λέει😍😬🥰 Την προηγούμενη φορά μας είχε πει 90%🙈 Χαίρομαι που το πιστεύεις, κι εγώ ετσι λέω αλλά άντε να περιμένουμε τη β’ επιπέδου, η επόμενη εξέταση είναι ούτως ή άλλως🙈🌸

Εσύ πότε έχεις τη β’ επιπέδου; Είδα ότι πήγε 28/3 η δική σου ΠΗΤ οπότε είμαστε πάρα πολύ κοντά🤗🥰🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Να σου πω την αλήθεια τώρα στην δεύτερη εγκυμοσύνη μ οπίσθιο πλακούντα το ένιωσα κ εγώ εκεί 16 κ κάτι αμυδρά ομωσ αλλά τώρα που είμαι 17+3 χθες βράδυ που έκατσα ήρεμη μου έδωσε 3 πολύ καλές δλδ ημουν σίγουρη ότι ήταν αυτό  κ μου ήρθαν όλες οι μνήμες από την κόρη μου πριν 2 χρόνια!

δεν την ξεχνάς αυτήν την αίσθηση πιστεύω ❤️❤️❤️❤️

Πραγματικά κ εγώ ακριβώς το ίδιο έπαθα, νόμιζα ότι είχα ξεχάσει, αλλά μόλις άρχισα να νιώθω αυτό το μωράκι μου ήρθαν όλες οι μνήμες από την προηγούμενη φορά και μου φάνηκε τόσο οικείο☺️❤️❤️💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Στην πρώτη εγκυμοσυνη είχες πάλι εμετούς;;;

Ισχύει🤗 όπως τα λες, μόλις τα πάρουμε στα χέρια μας τα ξεχνάμε όλα!!😍 (δε θέλω να το ξαναπεράσω βέβαια🤣)

Ναι και στην πρώτη τα ίδια και τους 9 μήνες εμετούς κ ανακατωσούρες μέχρι την ώρα που γένναγα😣 και χθες μου είπε κάτι ο γιατρός και με ψιλοαπογοήτευσε, ότι αφού είμαι ακόμα έτσι ενώ πέρασε το τρίμηνο, θα είμαι πάλι μέχρι το τέλος 😕

Πολύ σας ζηλεύω τις κοπέλες που δεν έχετε τίποτα!! Θα ήθελα μια φορά να το ζήσω💞

Δεν πειράζει ας είναι καλά το κοριτσάκι μου, και θα κάνω υπομονή❤️💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ισχύει🤗 όπως τα λες, μόλις τα πάρουμε στα χέρια μας τα ξεχνάμε όλα!!😍 (δε θέλω να το ξαναπεράσω βέβαια🤣)

Ναι και στην πρώτη τα ίδια και τους 9 μήνες εμετούς κ ανακατωσούρες μέχρι την ώρα που γένναγα😣 και χθες μου είπε κάτι ο γιατρός και με ψιλοαπογοήτευσε, ότι αφού είμαι ακόμα έτσι ενώ πέρασε το τρίμηνο, θα είμαι πάλι μέχρι το τέλος 😕

Πολύ σας ζηλεύω τις κοπέλες που δεν έχετε τίποτα!! Θα ήθελα μια φορά να το ζήσω💞

Δεν πειράζει ας είναι καλά το κοριτσάκι μου, και θα κάνω υπομονή❤️💞

@Princess28 μου σε νιώθω!...Δεν βλέπω να μου φεύγουν οι εμετοί! Κ εμένα ο γιατρός μου είπε ότι και να μ φύγουν μετά θα με πιέζουν το στομάχι και τότε το θέμα θα είναι μηχανικό...καμία σωτηρία δηλαδή 😂 αλλά χαλάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια συγνώμη που δεν απαντάω σε όλες αλλά οι οθόνες μου προκαλούν ανακατωσούρες για κάποιον περίεργο λόγο! Σας διαβάζω όλες κ σας ευχαριστώ που μου απαντάτε σε ότι ρωτήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Kαλημέρα, Ναι κάτι έχει αλλάξει από τον Ιούλιο  νομίζω για αγορές από εξωτερικό τουλάχιστον στα ΕΛΤΑ, θα περνάνε όλα τα δέματα από τελωνείο ανεξαρτήτως ποσού, αγόραζα από wish πράγματα και σταμάτησα :( Μόνο απο το Shein δεν περνάνε τελωνείο. Τώρα για την ποιότητα μου το έχουν πει ότι είναι έτσι και έτσι αλλά είναι ρουχαλάκια που θα τα φοράνε για λίγο... Και στο shein οι φόρμες είναι μεγάλες, έχει παρόμοια ρουχαλάκια αλλά στο pat pat βλέπω μεγαλύτερη ποικιλια  

Κι εμένα είχε περάσει από τελωνείο όταν ψώνισα από pat pat, αυτό είπα και πιο πάνω..απλά δεν πλήρωσα κάτι..έμεινε μερικές μέρες στο τελωνείο και μετά μου ήρθε..έχει αλλάξει κάτι σε αυτό εννοείς; Δηλαδή πληρώνουμε τώρα;

Πάντως τώρα που είπες για το shein μου το θύμισες, και μπήκα κι έφτιαξα καλάθι κι εκεί..🙈🤣🤣🤣 Έχει και φθηνά και ωραία εγκυμοσύνης εκεί κορίτσια💞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Κι εμένα είχε περάσει από τελωνείο όταν ψώνισα από pat pat, αυτό είπα και πιο πάνω..απλά δεν πλήρωσα κάτι..έμεινε μερικές μέρες στο τελωνείο και μετά μου ήρθε..έχει αλλάξει κάτι σε αυτό εννοείς; Δηλαδή πληρώνουμε τώρα;

Πάντως τώρα που είπες για το shein μου το θύμισες, και μπήκα κι έφτιαξα καλάθι κι εκεί..🙈🤣🤣🤣 Έχει και φθηνά και ωραία εγκυμοσύνης εκεί κορίτσια💞

Ναι μέχρι τον Ιούλιο στα ΕΛΤΑ γινόταν δειγματοληπτικός έλεγχος και σε όσα δέματα ήταν κάτω απο 22 ευρώ δεν πλήρωνες κάτι ή εκτιμούσαν ότι η αξία τους δεν ξεπερνάει τα 22 ευρώ αλλά βγάλανε μια ανακοίνωση ότι πλέον θα περνάνε όλα τα δέματα και θα πληρώνεις ανεξαρτήτως ποσού το ΦΠΑ + το κόστος του ελέγχου 15 ευρω. Δεν ξέρω αν ισχύει... Απο το shein παντως σίγουρα δεν περνάνε, ερχονται μέσω Ευρωπαικών αποθηκών με ACS, αγοράζω συχνά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Ναι μέχρι τον Ιούλιο στα ΕΛΤΑ γινόταν δειγματοληπτικός έλεγχος και σε όσα δέματα ήταν κάτω απο 22 ευρώ δεν πλήρωνες κάτι ή εκτιμούσαν ότι η αξία τους δεν ξεπερνάει τα 22 ευρώ αλλά βγάλανε μια ανακοίνωση ότι πλέον θα περνάνε όλα τα δέματα και θα πληρώνεις ανεξαρτήτως ποσού το ΦΠΑ + το κόστος του ελέγχου 15 ευρω. Δεν ξέρω αν ισχύει... Απο το shein παντως σίγουρα δεν περνάνε, ερχονται μέσω Ευρωπαικών αποθηκών με ACS, αγοράζω συχνά

Ααα θα ψωνίζω μόνο από shein άμα είναι έτσι..δεν αξίζει να πληρώνουμε έξτρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ααα θα ψωνίζω μόνο από shein άμα είναι έτσι..δεν αξίζει να πληρώνουμε έξτρα..

Eκτός αν έχουν βρει και τα pat-pat άλλο τρόπο που τα στέλνουν... για αυτό προσπαθώ και εγώ να μάθω τι παίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου....τι κάνετε ;; Διάβασα τα νέα σας...

επειδή λέτε για pat pat ήθελα να σας ρωτήσω ..μια φίλη μου μου έλεγε ότι δεν είναι τόσο καλά ποιοτικά εσύ princess που έχεις ψωνίσει πάλι πως σου φαίνονται;;; Ωστόσο όλο μου το πετάει στο ινστα διαφημιση και μπαίνω σε πειρασμό!!! 

@Marakiii μου κι εμένα φίλη μου μου είπε ότι πίστευε μέχρι πέμπτο ότι ήταν κορίτσι και μετά βγηκε αγορι....συνήθως όταν σου λένε για κοριτσάκι δεν είναι σίγουρο.ενω το αγόρι φαίνεται κατευθείαν! Αλλά τώρα γιατί βασανιζεσαι; Κι εμείς ρωτήσαμε δεν μας είπε κάτι μόνος του...αν δε ρωτάγε ο άντρας μου δεν ξέρω αν θα μας έλεγε 😂🤣 περίμενε βέβαια μέχρι και τον άλλον υπέρηχο αν θες να είσαι σίγουρη αλλά δε νομίζω αν έγινε λάθος αγαπάκι!!

@Vasilique μου μόνο αγάπη σου στέλνω....πως είσαι;;;💗💗💗

Κοριτσια μου εγώ χτες έκλεισα β επιπέδου έχω 6 Δεκεμβρίου.

Κι επίσης από το Σάββατο νιώθω κάτι πολύ όμορφα χτυπήματα στην κοιλίτσα μου....μάλιστα τα ένιωσε κι ο άντρας μου ελαφρά... 🥺 Συγκινήθηκα τοοοοσο πολύ.... Από εχτές έχουν γίνει πιο έντονα! Κορίτσια μου η μπέμπα δεν είναι ;;; 💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....τι κάνετε ;; Διάβασα τα νέα σας...

επειδή λέτε για pat pat ήθελα να σας ρωτήσω ..μια φίλη μου μου έλεγε ότι δεν είναι τόσο καλά ποιοτικά εσύ princess που έχεις ψωνίσει πάλι πως σου φαίνονται;;; Ωστόσο όλο μου το πετάει στο ινστα διαφημιση και μπαίνω σε πειρασμό!!! 

@Marakiii μου κι εμένα φίλη μου μου είπε ότι πίστευε μέχρι πέμπτο ότι ήταν κορίτσι και μετά βγηκε αγορι....συνήθως όταν σου λένε για κοριτσάκι δεν είναι σίγουρο.ενω το αγόρι φαίνεται κατευθείαν! Αλλά τώρα γιατί βασανιζεσαι; Κι εμείς ρωτήσαμε δεν μας είπε κάτι μόνος του...αν δε ρωτάγε ο άντρας μου δεν ξέρω αν θα μας έλεγε 😂🤣 περίμενε βέβαια μέχρι και τον άλλον υπέρηχο αν θες να είσαι σίγουρη αλλά δε νομίζω αν έγινε λάθος αγαπάκι!!

@Vasilique μου μόνο αγάπη σου στέλνω....πως είσαι;;;💗💗💗

Κοριτσια μου εγώ χτες έκλεισα β επιπέδου έχω 6 Δεκεμβρίου.

Κι επίσης από το Σάββατο νιώθω κάτι πολύ όμορφα χτυπήματα στην κοιλίτσα μου....μάλιστα τα ένιωσε κι ο άντρας μου ελαφρά... 🥺 Συγκινήθηκα τοοοοσο πολύ.... Από εχτές έχουν γίνει πιο έντονα! Κορίτσια μου η μπέμπα δεν είναι ;;; 💗💗💗💗

Τι ωραία!!  Πιστεύω η μπέμπα θα είναι ναι!

Και εγώ αισθανομαι μια κινητικότητα κάποιες φορές στη κοιλίτσα. Σαν γαργαλητο να το πω; Πάντως κάτι διαφορετικό από το οτιδήποτε ως ωρας έχω αισθανθεί.

Κορίτσια βλέπω κλείσατε από τώρα για τη Β επιπέδου ε; Εμένα ο γιατρός μου,μου είπε να με δει πρώτα αυτός για υπερηχο σε δύο εβδομάδες περίπου από τώρα και μετά θα κλείσω για β επιπέδου. 

Σήμερα είμαι 16w και 2d.

Έχει αισθανθεί καμία αλλη το/α μωράκι/α της;; Εσείς σαν τι θα παρομοιαζατε την αίσθηση αυτή;😊

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....τι κάνετε ;; Διάβασα τα νέα σας...

επειδή λέτε για pat pat ήθελα να σας ρωτήσω ..μια φίλη μου μου έλεγε ότι δεν είναι τόσο καλά ποιοτικά εσύ princess που έχεις ψωνίσει πάλι πως σου φαίνονται;;; Ωστόσο όλο μου το πετάει στο ινστα διαφημιση και μπαίνω σε πειρασμό!!! 

@Marakiii μου κι εμένα φίλη μου μου είπε ότι πίστευε μέχρι πέμπτο ότι ήταν κορίτσι και μετά βγηκε αγορι....συνήθως όταν σου λένε για κοριτσάκι δεν είναι σίγουρο.ενω το αγόρι φαίνεται κατευθείαν! Αλλά τώρα γιατί βασανιζεσαι; Κι εμείς ρωτήσαμε δεν μας είπε κάτι μόνος του...αν δε ρωτάγε ο άντρας μου δεν ξέρω αν θα μας έλεγε 😂🤣 περίμενε βέβαια μέχρι και τον άλλον υπέρηχο αν θες να είσαι σίγουρη αλλά δε νομίζω αν έγινε λάθος αγαπάκι!!

@Vasilique μου μόνο αγάπη σου στέλνω....πως είσαι;;;💗💗💗

Κοριτσια μου εγώ χτες έκλεισα β επιπέδου έχω 6 Δεκεμβρίου.

Κι επίσης από το Σάββατο νιώθω κάτι πολύ όμορφα χτυπήματα στην κοιλίτσα μου....μάλιστα τα ένιωσε κι ο άντρας μου ελαφρά... 🥺 Συγκινήθηκα τοοοοσο πολύ.... Από εχτές έχουν γίνει πιο έντονα! Κορίτσια μου η μπέμπα δεν είναι ;;; 💗💗💗💗

Καλημέρα!! Αχ τι ωραία Διονη μου που ένιωσες το μωράκι σου! Για να το νιώσεις και συ και ο αντρας σου σίγουρα είναι το μωράκι σας❤️. Με το καλό να δυναμώνουν οι κλωτσιές του κάθε μέρα! Η μπέμπα σας είναι εδώ και κάνει αισθητή την παρουσία της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Riaa είπε:

Τι ωραία!!  Πιστεύω η μπέμπα θα είναι ναι!

Και εγώ αισθανομαι μια κινητικότητα κάποιες φορές στη κοιλίτσα. Σαν γαργαλητο να το πω; Πάντως κάτι διαφορετικό από το οτιδήποτε ως ωρας έχω αισθανθεί.

Κορίτσια βλέπω κλείσατε από τώρα για τη Β επιπέδου ε; Εμένα ο γιατρός μου,μου είπε να με δει πρώτα αυτός για υπερηχο σε δύο εβδομάδες περίπου από τώρα και μετά θα κλείσω για β επιπέδου. 

Σήμερα είμαι 16w και 2d.

Έχει αισθανθεί καμία αλλη το/α μωράκι/α της;; Εσείς σαν τι θα παρομοιαζατε την αίσθηση αυτή;😊

Καλημέρα σε όλες κορίτσια!

Καλημέρα! Η β επιπέδου πρέπει να γίνει ανάμεσα στις εβδομάδες 21 έως 24 οπότε έχεις ακόμα 5 εβδομάδες και εφόσον θα σε δει και ο γιατρός στο ενδιάμεσο έχεις χρόνο να κλείσεις ραντεβού! Εγώ έκλεισα 2 βδομάδες πριν το ραντεβού όχι νωρίτερα με βάση αυτά που μου ειπε ο γιατρός, οπότε μην αγχώνεσαι!

Τώρα για το μωρό και την αίσθηση που νιώθεις πιστεύω πως κάθε μία γυναίκα το αισθάνεται διαφορετικά! Εμένα πχ μου λέγανε ότι θα το αισθανθώ σαν φτερούγισμα σαν πεταρισμα, σαν ένα γρήγορο τρέμουλο μέσα στην κοιλιά. Όμως δεν το αισθάνθηκα έτσι, το ένιωσα σαν μικρό χτύπημα χαμηλά στην κοιλιά στην 19η εβδομάδα προς το τέλος. Όσο περνάνε οι μέρες το αισθάνομαι πιο δυνατά και νιώθω και διάφορες κινήσεις που κάνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Χρυσάκι❤️❤️ Ναι χθες κ ο γιατρός μας είπε ότι είναι 95% σίγουρο για κοριτσάκι, για να μην πω 99% λέει😍😬🥰 Την προηγούμενη φορά μας είχε πει 90%🙈 Χαίρομαι που το πιστεύεις, κι εγώ ετσι λέω αλλά άντε να περιμένουμε τη β’ επιπέδου, η επόμενη εξέταση είναι ούτως ή άλλως🙈🌸

Εσύ πότε έχεις τη β’ επιπέδου; Είδα ότι πήγε 28/3 η δική σου ΠΗΤ οπότε είμαστε πάρα πολύ κοντά🤗🥰🌸

Καλημέρα Κορίτσι μου ναι πητ έχω 28/03 μ έκλεισε ραντεβού 22νοεμβρη που είμαι ακριβώς 22w αλλά 4 Νοέμβρη θα πάω κ στον γυναικολόγο μου να με δει!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/10/2021 at 10:28 ΜΜ, ο/η Ονομα χρήστη είπε:

Κοριτσια μ εγώ σήμερα νομίζω ότι ένιωσα λίγο το μωράκι...17 εβδομαδων λέτε να ήταν η ιδέα μου;;;;

Καθόλου η ιδέα σου! Έχει αρχίσει κ δηλώνει παρουσία! Enjoy! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/10/2021 at 9:16 ΠΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Μπράβο Βασιλική μου που όλα είναι καλά σε είχα στο μυαλό μου ❤️❤️❤️ Εννοείται εκείνο το τοπικ κ γενικότερα η εξωσωματική είναι πολυ σημαντικό γιατί σε οδηγεί στο δικό μας τοπικ χωρίς αυτό δν γίνεται 🥰 όλα τ κορίτσια που προσπαθούν εύχομαι πολύ σύντομα να τ καταφέρουν κ να πετάξουν από χαρά! 
 

Με δυο μωράκια on the way όντως οι αγορές είναι κ πιο πολλές θέλουν κ πιο πολύ χρόνο με το καλό να το χαρείς γιατί είναι πολύ ωραία διαδικασία 

Έτσι είναι Χρύσα μου όπως τα λες! Μια πολύ δύσκολη διαδικασία αυτή της εξωσωματικής σωματικά, ψυχολογικά κ οικονομικά. Όμως όταν έρθει το πολυπόθητο ως δια μαγείας τα ξεχνάς όλα! 
Μακάρι να τα καταφέρουν κάποια στιγμή όλα τα κορίτσια που το θέλουν κ το προσπαθούν είτε μόνες τους, είτε με την βοήθεια της επιστήμης. 
 

Εμείς όλες που είμαστε στην αναμονή του να κρατήσουμε σε λίγους μήνες αγκαλιά τα μωράκια μας, να είμαστε καλά να τα χαρούμε γερά κ δυνατά! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου....τι κάνετε ;; Διάβασα τα νέα σας...

επειδή λέτε για pat pat ήθελα να σας ρωτήσω ..μια φίλη μου μου έλεγε ότι δεν είναι τόσο καλά ποιοτικά εσύ princess που έχεις ψωνίσει πάλι πως σου φαίνονται;;; Ωστόσο όλο μου το πετάει στο ινστα διαφημιση και μπαίνω σε πειρασμό!!! 

@Marakiii μου κι εμένα φίλη μου μου είπε ότι πίστευε μέχρι πέμπτο ότι ήταν κορίτσι και μετά βγηκε αγορι....συνήθως όταν σου λένε για κοριτσάκι δεν είναι σίγουρο.ενω το αγόρι φαίνεται κατευθείαν! Αλλά τώρα γιατί βασανιζεσαι; Κι εμείς ρωτήσαμε δεν μας είπε κάτι μόνος του...αν δε ρωτάγε ο άντρας μου δεν ξέρω αν θα μας έλεγε 😂🤣 περίμενε βέβαια μέχρι και τον άλλον υπέρηχο αν θες να είσαι σίγουρη αλλά δε νομίζω αν έγινε λάθος αγαπάκι!!

@Vasilique μου μόνο αγάπη σου στέλνω....πως είσαι;;;💗💗💗

Κοριτσια μου εγώ χτες έκλεισα β επιπέδου έχω 6 Δεκεμβρίου.

Κι επίσης από το Σάββατο νιώθω κάτι πολύ όμορφα χτυπήματα στην κοιλίτσα μου....μάλιστα τα ένιωσε κι ο άντρας μου ελαφρά... 🥺 Συγκινήθηκα τοοοοσο πολύ.... Από εχτές έχουν γίνει πιο έντονα! Κορίτσια μου η μπέμπα δεν είναι ;;; 💗💗💗💗

Η μπέμπα είναι φυσικά! Απόλαυσέ το! Να της μιλάς κ να την χαϊδεύεις! 💝

Καλά είμαστε κ εμείς! Εμάς κοντεύουν οι μέρες για την β´ επιπέδου κ έχω μεγάλη ανυπομονησία κ αγωνία να είναι όλα καλά! Λίγο η ηλικία βλέπεις, λίγο κ η δίδυμη κύηση με έχουν στην τσίτα λίγο πριν από κάθε εξέταση. Αλλά το είπαμε κ θα το ξαναπούμε πως προχωράμε βήμα βήμα κ αντιμετωπίζουμε τις καταστάσεις με ψυχραιμία. Εξάλλου έχουμε την επιστήμη με το μέρος μας! Ας μην το ξεχνάμε! 😉💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Theodora12 είπε:

Eκτός αν έχουν βρει και τα pat-pat άλλο τρόπο που τα στέλνουν... για αυτό προσπαθώ και εγώ να μάθω τι παίζει...

Θυμάμαι σε ένα σαιτ που είχα μπει να ψωνίσω σου τα έστελναν από Γερμανία αν έμενες Ευρώπη οπότε δεν πέρναγαν τελωνείο..δε θυμάμαι ποιο ήταν, νομίζω asos, γιατί από κει ψώνισα πρόσφατα..μακάρι να γινόταν έτσι κ στο pat pat, αλλά θα έπρεπε να έχουν κ γραφεία στην Ευρώπη🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...