Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η Monica 92 είπε:

@Xrisa95 @Riaa κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ. Να έχουμε όλες υγιή μωράκια. Μεγάλη χαρά πήραμε σήμερα!!!! Και φυσικά το ανακοινώσαμε. Έχει πρηστεί και η κοιλίτσα μου, οπότε ήταν η ώρα 💗💗💗 παιδιά μας έβγαλε και μια φωτογραφία του έγχρωμη, που τρίβει τα ματάκια του, τόσο γλυκό, μικρό και αβοήθητο. Το καλούλι μας💗💙💗💙💗💙

Έτσι έτσι λιώνουμε μ αυτά που μας λες κ περιμένουμε κ εμείς την σειρά μας! 
 

αχ βρε κορίτσια έχω την κόρη μου αυτές τις μερες όλο τσαχπινιά κ γλυκιες κ ναζάκια είναι τόσο γλύκα! 
 

ανυπομωνω να δω κ το δεύτερο μωράκι ❤️💜 @Monica 92 μας γλύκανες να σαι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Αχ τι γλυκό!! Λιώνω αλήθεια!! Πολύ χαίρομαι @Monica 92!!❤️❤️

Και στα δικά μας οι υπόλοιπες!

Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο να έχουμε!!

 

Καλό Σαββατοκύριακο ❤️❤️❤️❤️ Καλά να περάσετε κορίτσια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μελλοντικές μανούλες! Καλό κ ήρεμο σ/κ να έχουμε! 

Εμείς κάναμε την αυχενική μας την Τετάρτη κ δόξα τω Θεώ όλα φυσιολογικά! Μας είπε ο γιατρός πως το ένα bebi είναι σίγουρα αγοράκι κ το άλλο μάλλον κοριτσάκι αλλά τον επόμενο μήνα θα μας το πει με σιγουριά… ❤️

Εννοείται πως λόγω ηλικίας θα προχωρήσουμε σε αμνιο αλλά αργότερα για   να μην ρισκάρουμε στην παρούσα φάση… 🙏🏻

Εύχομαι να έχετε όμορφα νέα κ στους δικούς σας υπερήχους όσες είστε σε αναμονή αυχενικής! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΤ για τις εγκυουλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου-Απριλίου 2022❤️

@Bonbon 03/02 

@JNtina 06/02

@Nantinaki 26/02 αγόρι 👶💙

@mia2020  03/03 κορίτσι 👶💜

@geo2222 09/03 

@Louna     15/03 κορίτσι 👶💜

@Monica 92 20/03

@Vasilique 24/03 αγόρι 👶💙 κορίτσι 👶💜

@Xrisa95     25/03 

@Niki5s     28/03

@Evaki! 29/03

@Konstantina93 30/03

@Maria mariaa 31/03

@Princess28 02/04

@Theodora12 05/04

@Riaa   06/04

@Hailey 17/04

@Marakiii 25/04
 

 

κορίτσια μου δείτε το πινακακι αν είναι σωστο! 
@Vasilique
βασιλικη μου έβαλα αγόρι κορίτσι αν αλλάξει κάτι με το δεύτερο φύλο με χαρά να το αλλάξουμε 

ευχομαι ολόψυχα να έρθει η ευλογημένη στιγμή να τ κρατήσεις αγκαλιά! 
 

φανταζομαι ευτυχία κ συγκίνηση που θα ένιωσες όταν τ είδες τα μικρακια σου 💜💙💜💙💜💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Princess28 για πες μου κοπέλα μου να βάλω αγόρι ή να το αφήσω μέχρι την αυχενικη μήπως αλλάξει κάτι ;;; 💜💙💜💙💜💙 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

@Princess28 για πες μου κοπέλα μου να βάλω αγόρι ή να το αφήσω μέχρι την αυχενικη μήπως αλλάξει κάτι ;;; 💜💙💜💙💜💙 

Όχι καλέεε σιγά μη βάλεις 3 εβδομάδες πριν την αυχενική, θα σου πω στην αυχενική!! 

Νομίζω όμως ότι 2 άλλες κοπέλες που είχαν κάνει αυχενική σου είχαν πει να βάλεις κοριτσάκι αλλά τώρα σε αυτό το πινακάκι σβήστηκαν.. δε θυμάμαι ποιες ήταν, νομίζω η μια και η λουνα 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα μελλοντικές μανούλες! Καλό κ ήρεμο σ/κ να έχουμε! 

Εμείς κάναμε την αυχενική μας την Τετάρτη κ δόξα τω Θεώ όλα φυσιολογικά! Μας είπε ο γιατρός πως το ένα bebi είναι σίγουρα αγοράκι κ το άλλο μάλλον κοριτσάκι αλλά τον επόμενο μήνα θα μας το πει με σιγουριά… ❤️

Εννοείται πως λόγω ηλικίας θα προχωρήσουμε σε αμνιο αλλά αργότερα για   να μην ρισκάρουμε στην παρούσα φάση… 🙏🏻

Εύχομαι να έχετε όμορφα νέα κ στους δικούς σας υπερήχους όσες είστε σε αναμονή αυχενικής! 💚

Τι ωραία νέα και τα δικά σου!!

Να ναι και οι υπόλοιπες εξετάσεις σου τόσο καλές εύχομαι! 

Καλά άμα το πέτυχες αγορακι- κοριτσάκι θα ναι υπέροχο! 😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Όχι καλέεε σιγά μη βάλεις 3 εβδομάδες πριν την αυχενική, θα σου πω στην αυχενική!! 

Νομίζω όμως ότι 2 άλλες κοπέλες που είχαν κάνει αυχενική σου είχαν πει να βάλεις κοριτσάκι αλλά τώρα σε αυτό το πινακάκι σβήστηκαν.. δε θυμάμαι ποιες ήταν, νομίζω η μια και η λουνα 🤔

Όντως; Πρέπει να ψάξω πίσω πίσω ίσως έχασα γεγονότα κ μνμ 

Ίσως δλδ κ να απάντησα στα κορίτσια κ να μην το θυμάμαι! 🥲

 

κατσε να ψάξω να τα βάλω τ κορίτσια! 
σ ευχαριστώ για την βοήθεια αλήθεια 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Louna @mia2020  αχ κορίτσια μου συγχωρέστε με δν ξέρω γιατί είχε σβηστεί το φύλο το διόρθωσα 

μαλλον κατα λάθος γιατί μπαίνω από κινητό κ πατιούνται διαφορα ❤️
 

@Princess28 ευχαριστώ για την παρατήρηση αλήθεια το βάζω συνέχεια τ πινακακι γιατί όλο κ κάτι κάνω λάθος η όλο κ κάτι ξεχνάω η δν έχω δει 🤪

 

 

Στην σελίδα 3 το ανανεώνω πάντα όποτε θέλετε μπορείτε να το βρείτε εκεί ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα μελλοντικές μανούλες! Καλό κ ήρεμο σ/κ να έχουμε! 

Εμείς κάναμε την αυχενική μας την Τετάρτη κ δόξα τω Θεώ όλα φυσιολογικά! Μας είπε ο γιατρός πως το ένα bebi είναι σίγουρα αγοράκι κ το άλλο μάλλον κοριτσάκι αλλά τον επόμενο μήνα θα μας το πει με σιγουριά… ❤️

Εννοείται πως λόγω ηλικίας θα προχωρήσουμε σε αμνιο αλλά αργότερα για   να μην ρισκάρουμε στην παρούσα φάση… 🙏🏻

Εύχομαι να έχετε όμορφα νέα κ στους δικούς σας υπερήχους όσες είστε σε αναμονή αυχενικής! 💚

Εεεεελα βρε βασιλικουλα μου έλεγα που ήσουν....σκεφτόμουν συνέχεια μα συνέχεια την αυχενική σου....μπράβο κορίτσι μου! Πήγε μια χαρά...πάει και αυτό και προχωράμε δυναμικά....

Ένα αγόρι ένα κορίτσι;;;;;;;;;;; Δε θα χαρώ ακόμα μέχρι να μας πεις σίγουρα...αλλά μεγάλη ευτυχία και αυτό..... πραγματικά... Μπράβο καλουλα μου... 💗💗💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2021 at 4:04 ΜΜ, ο/η Monica 92 είπε:

Μόλις τελείωσα. Λειτούργησε. Όλα καλά Δόξα τον Θεό!!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!!! 💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/9/2021 at 6:26 ΜΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Χαχαχα εμένα βγήκε με μαλλάκι όντας μελαχρινή αλλά όχι πολύ μαλλί στο κεφάλι αλλά στο πρόσωπο κ σωμα σαν χνούδι είχε πολύ 

Δν είχα ποτε καούρες ευτυχώς 😂😂😂 (ο γιατρός στον υπέρηχο μου λέει πωπω πολύ μαλλί βλέπω αλλά καούρες μηδέν ) 

ακομα η καημένη ως μελαχρινή στο σωμα έχει χνούδι στο πρόσωπο κ στην πλατουλα 

στα μαλλιά είναι καστανόξανθη με σκούρα πράσινα Μάτια δν ξέρω που θα καταλήξει αν γίνει Μαύρο κ το μαλλάκι της 

Είναι ίδια ο άντρας μ σε χαρακτηριστικα (πόντιος κ μελαχρινός) άρα πιστεύω δεν θα την γλιτώσει  

οι μελαχρινοί τείνουν να έχουν μπόλικο μαλλί 😂 

Ααα οπότε τελικά ίσως να μην ισχυει αυτο με τις καούρες!!!!

Έλα μωρέ το γλυκουλι μου πρέπει να γεννήθηκε μια μικρή ζωγραφιά!!!!! Μελαχρινουλα με σκούρα πράσινα ματια;;;; Ε ρε άμα μεγαλώσει τι έχει να γίνει!!!!!Τα ματάκια τα έχει κρατήσει ακόμα;;;;

η αλήθεια είναι πως στους μελαχρινους έχω μια αγάπη...βλέπω και τον αδερφό μου και τον μπαμπά μου....αλλά αν κρίνω από εμένα και τον άντρα μου δε νομίζω να έχουμε τύχη!!! 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

ΠΗΤ για τις εγκυουλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου-Απριλίου 2022❤️

@Bonbon 03/02 

@JNtina 06/02

@Nantinaki 26/02 αγόρι 👶💙

@mia2020  03/03 κορίτσι 👶💜

@Louna     15/03 κορίτσι 👶💜

@Monica 92 20/03

@Vasilique 24/03 αγόρι 👶💙 κορίτσι 👶💜

@Xrisa95     25/03 

@Niki5s     28/03

@Evaki! 29/03

@Konstantina93 30/03

@Princess28 02/04

@Theodora12 05/04

@Riaa   06/04

@Marakiii 25/04
 

 

κορίτσια μου δείτε το πινακακι αν είναι σωστο! 
@Vasilique
βασιλικη μου έβαλα αγόρι κορίτσι αν αλλάξει κάτι με το δεύτερο φύλο με χαρά να το αλλάξουμε 

ευχομαι ολόψυχα να έρθει η ευλογημένη στιγμή να τ κρατήσεις αγκαλιά! 
 

φανταζομαι ευτυχία κ συγκίνηση που θα ένιωσες όταν τ είδες τα μικρακια σου 💜💙💜💙💜💙

Καλέ ακόμη δεν το πιστεύω! Ο άντρας μου με κοροϊδεύει! Μου λέει θα γεννηθούν κ ακόμη δεν θα το πιστεύεις! 😂

Σ´ευχαριστώ κ ανταποδίδω ευχές για τα καλύτερα! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Τι ωραία νέα και τα δικά σου!!

Να ναι και οι υπόλοιπες εξετάσεις σου τόσο καλές εύχομαι! 

Καλά άμα το πέτυχες αγορακι- κοριτσάκι θα ναι υπέροχο! 😀

Αν είναι ζευγαράκι θα είναι όντως το ιδανικό! ❤️ Γερά να είναι Παναγιά μου τα παιδάκια μας! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Εεεεελα βρε βασιλικουλα μου έλεγα που ήσουν....σκεφτόμουν συνέχεια μα συνέχεια την αυχενική σου....μπράβο κορίτσι μου! Πήγε μια χαρά...πάει και αυτό και προχωράμε δυναμικά....

Ένα αγόρι ένα κορίτσι;;;;;;;;;;; Δε θα χαρώ ακόμα μέχρι να μας πεις σίγουρα...αλλά μεγάλη ευτυχία και αυτό..... πραγματικά... Μπράβο καλουλα μου... 💗💗💗💗💗

Ευχαριστώ πολύ! 🥰

Σύντομα κ στα δικά σου! Ακολουθείς τώρα κοντά! Πότε με το καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Ααα οπότε τελικά ίσως να μην ισχυει αυτο με τις καούρες!!!!

Έλα μωρέ το γλυκουλι μου πρέπει να γεννήθηκε μια μικρή ζωγραφιά!!!!! Μελαχρινουλα με σκούρα πράσινα ματια;;;; Ε ρε άμα μεγαλώσει τι έχει να γίνει!!!!!Τα ματάκια τα έχει κρατήσει ακόμα;;;;

η αλήθεια είναι πως στους μελαχρινους έχω μια αγάπη...βλέπω και τον αδερφό μου και τον μπαμπά μου....αλλά αν κρίνω από εμένα και τον άντρα μου δε νομίζω να έχουμε τύχη!!! 😂

Τα Μάτια τ έχει κρατήσει ναι είναι πράσινα έτσι σκούρα μ λίγο καφέ στο κέντρο 

Λογικά θα μαυρίσει κ το μαλλί 

 

εγω καμία σχέση είμαι καστανόξανθη με μελί μάτια 

Εγώ ήμουν σίγουρη ότι θα μοιάζει στον άντρα μπυ αυτό το μελαχρινό είναι αναπόφευκτο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ ακόμη δεν το πιστεύω! Ο άντρας μου με κοροϊδεύει! Μου λέει θα γεννηθούν κ ακόμη δεν θα το πιστεύεις! 😂

Σ´ευχαριστώ κ ανταποδίδω ευχές για τα καλύτερα! 💚

Χαχαχα μια ζωή θα τα κοιτάς κ δν θα το πιστεύεις ❤️❤️❤️

 

εγω ακόμα χαζεύω την κόρη μου όταν κοιμάται κ ακόμα δν μπορώ να πιστέψω ότι είμαι έγκυος στο δεύτερο ❤️ 
 

Είναι έτσι αυτές οι χαρές της ζωής Παναγία μου που σε γεμίζουν όσο τίποτα άλλο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Όχι καλέεε σιγά μη βάλεις 3 εβδομάδες πριν την αυχενική, θα σου πω στην αυχενική!! 

Νομίζω όμως ότι 2 άλλες κοπέλες που είχαν κάνει αυχενική σου είχαν πει να βάλεις κοριτσάκι αλλά τώρα σε αυτό το πινακάκι σβήστηκαν.. δε θυμάμαι ποιες ήταν, νομίζω η μια και η λουνα 🤔

Ναι 🙃 εχω κοριτσακι 🧚🏼‍♂️ Εκανα αυχενική και εκανα και την nipt κοριτσια και βγηκαν πολυ καλες και οι 2. Ο γιατρος μου ειπε να σκεφτω αν θελω να κανω και αμνιοπαρακέντηση επειδη ειμαι 39 ετων … αλλα αφου βγηκαν καλες αυτες οι δυο δε θελω να το βαλω σε κινδυνο το μωρο. Εσεις πως αισθάνεστε μανούλες;;; Σε 3 μερες αλλαζω βδομαδα παω 16 και μπορω να πω δεν εχουν αλλαξει πολλα 🤪 αναγούλες λιγο καούρες ποναει το στηθος δε μπορω να πιω πολυ νερο ξυπναω 3 με 4 φορες τη νυχτα 😂🤪🤣 καταπληκτικα ολα 😂 την εγκυμοσύνη την θεωρω γενικα ενα ανχος 😒 ευτυχια θα ναι οταν θα κραταω τη νεράιδα μου. Εσεις μανούλες ;;;🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες τς μέλλουσες μαμάδες!!Με λένε Μαριέτα είμαι 31 ετών και είμαι 11 και κάτι στην δεύτερη εγκυμοσύνη...Περιμένω τν Μάρτιο και εγώ το νέο μέλος μας!!28 Σεπτεμβρίου έχω αυχενική(είχα στς 20 και μου το άλλαξε) περισσότερο άγχος και από ότι είχα στν πρώτη εγκυμοσύνη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria mariaa είπε:

Καλησπέρα σε όλες τς μέλλουσες μαμάδες!!Με λένε Μαριέτα είμαι 31 ετών και είμαι 11 και κάτι στην δεύτερη εγκυμοσύνη...Περιμένω τν Μάρτιο και εγώ το νέο μέλος μας!!28 Σεπτεμβρίου έχω αυχενική(είχα στς 20 και μου το άλλαξε) περισσότερο άγχος και από ότι είχα στν πρώτη εγκυμοσύνη μου 

Καλώς ήρθες! Με το καλό να έρθει το δεύτερο μωράκι σου! Έχουμε μαζί αυχενική στις 28 Σεπτεμβρη.☺️

Να πάρουμε θετικά νέα εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Louna είπε:

Ναι 🙃 εχω κοριτσακι 🧚🏼‍♂️ Εκανα αυχενική και εκανα και την nipt κοριτσια και βγηκαν πολυ καλες και οι 2. Ο γιατρος μου ειπε να σκεφτω αν θελω να κανω και αμνιοπαρακέντηση επειδη ειμαι 39 ετων … αλλα αφου βγηκαν καλες αυτες οι δυο δε θελω να το βαλω σε κινδυνο το μωρο. Εσεις πως αισθάνεστε μανούλες;;; Σε 3 μερες αλλαζω βδομαδα παω 16 και μπορω να πω δεν εχουν αλλαξει πολλα 🤪 αναγούλες λιγο καούρες ποναει το στηθος δε μπορω να πιω πολυ νερο ξυπναω 3 με 4 φορες τη νυχτα 😂🤪🤣 καταπληκτικα ολα 😂 την εγκυμοσύνη την θεωρω γενικα ενα ανχος 😒 ευτυχια θα ναι οταν θα κραταω τη νεράιδα μου. Εσεις μανούλες ;;;🥰

Αχ υπέροχα νέα μαθαίνουμε κ για τις εξετάσεις σου μπράβο  ❤️❤️❤️❤️ Υπομονή μ τα συμπτώματα σε κάθε τρίμηνο φεύγουν κ έρχονται άλλα ☺️

 

πάντως αφού βγήκαν όλα καλά έτσι να το απολαύσεις όλο αυτό το ταξίδι! 
 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Maria mariaa είπε:

Καλησπέρα σε όλες τς μέλλουσες μαμάδες!!Με λένε Μαριέτα είμαι 31 ετών και είμαι 11 και κάτι στην δεύτερη εγκυμοσύνη...Περιμένω τν Μάρτιο και εγώ το νέο μέλος μας!!28 Σεπτεμβρίου έχω αυχενική(είχα στς 20 και μου το άλλαξε) περισσότερο άγχος και από ότι είχα στν πρώτη εγκυμοσύνη μου 

Καλώς μας ήρθες θα σε βάλω αμέσως στο πινακακι μας! Θες να μου πεις την πητ σου;;;;; ❤️ Με το καλό η αυχενικη σου να δεις το θαυματακι σοτ 
 

ποσο είναι το πρώτο σου παιδάκι ;;;

οντας κ εγώ στο δεύτερο έγκυος τώρα πιστεύω ότι το άγχος πάντα υπάρχει ☺️

Επεξεργάστηκε από Xrisa95
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Riaa είπε:

Καλώς ήρθες! Με το καλό να έρθει το δεύτερο μωράκι σου! Έχουμε μαζί αυχενική στις 28 Σεπτεμβρη.☺️

Να πάρουμε θετικά νέα εύχομαι!

Να μας πάνε όλα καλά,γερά παιδάκια!!.κορίτσια  δεν ξέρω πως κάνουν like θα το βρω πιστεύω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλώς μας ήρθες θα σε βάλω αμέσως στο πινακακι μας! Θες να μου πεις την πητ σου;;;;; ❤️ Με το καλό η αυχενικη σου να δεις το θαυματακι σοτ 
 

ποσο είναι το πρώτο σου παιδάκι ;;;

οντας κ εγώ στο δεύτερο έγκυος τώρα πιστεύω ότι το άγχος πάντα υπάρχει ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Καλώς μας ήρθες θα σε βάλω αμέσως στο πινακακι μας! Θες να μου πεις την πητ σου;;;;; ❤️ Με το καλό η αυχενικη σου να δεις το θαυματακι σοτ 
 

ποσο είναι το πρώτο σου παιδάκι ;;;

οντας κ εγώ στο δεύτερο έγκυος τώρα πιστεύω ότι το άγχος πάντα υπάρχει ☺️

Πητ 31/3/22 αλλά ξέρω από τώρα ότι περίπου στς 18-20 Μαρτίου θα γεννήσω (Εγώ πάω με καθορισμένη καισαρική όπως και στο πρώτο έχω θρομβοφιλια) Το πρώτο μου παιδάκι είναι 10 μηνών 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...