Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!Εγώ έχω νέα να σας πω!..Με βάση την εφαρμογή που έχω στο κινητό μ έβγαζε ΠΗΤ 25/4 ..Έγινε ανατροπή όμως γιατί πηγαμε στο πρώτο ραντεβού μας και ακούσαμε 3 καρδούλες!🥴 Το σοκ τεράστιο γιατί η σύλληψη ήταν φυσιολογική και δεν έχουμε ιστορικό στις οικογένειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εγώ έχω νέα να σας πω!..Με βάση την εφαρμογή που έχω στο κινητό μ έβγαζε ΠΗΤ 25/4 ..Έγινε ανατροπή όμως γιατί πηγαμε στο πρώτο ραντεβού μας και ακούσαμε 3 καρδούλες!🥴 Το σοκ τεράστιο γιατί η σύλληψη ήταν φυσιολογική και δεν έχουμε ιστορικό στις οικογένειες!

Ουάου!!! Με το καλό τα τριδυμάκια σας! Πόσα είναι στον ίδιο σάκο; Πόσο εβδομάδων είσαι; Τριπλέτα! 👶🏻👶🏻👶🏻💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/9/2021 at 8:54 ΠΜ, ο/η thalaki είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! Είχα πολύ καιρό να μπω στο forum. Τυχαία έπεσα στην ομάδα σας "μωράκια Μαρτίου 2022" κ έτσι κάπως νοσταλγησα κ συγκινήθηκα. Πέρυσι ήμουν κι εγώ στα μωράκια Μαρτίου 2021 κ τώρα κρατώ έναν μικρό μπόμπιρα 5 μηνών στην αγκαλιά μου. Θέλω να σας ευχηθώ μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχετε, να το απολαυσετε γιατί αυτό που ζείτε τώρα είναι μοναδικό κ δεν έχει σχέση με το μετά (το οποίο είναι εξίσου υπέροχο αλλά με διαφορετικό τρόπο)

Με το καλό σε όλες σας 🙏 ❤️ 

Καλησπέρα κοπέλα μου να σου ζήσει το μωράκι σου!❤️ Σε νιώθω κι εγώ ήμουν πέρσι στα μωράκια Σεπτεμβρίου 2020 και φέτος βλέπω τα μωράκια Σεπτεμβρίου 2021 και ήθελα κι εγώ να γράψω💕 Να και τώρα που είμαι και στα μωράκια Μαρτίου 2022 με το δεύτερο μικρούλι μου! Να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!🙏🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Ουάου!!! Με το καλό τα τριδυμάκια σας! Πόσα είναι στον ίδιο σάκο; Πόσο εβδομάδων είσαι; Τριπλέτα! 👶🏻👶🏻👶🏻💚

Ευχαριστούμε!..Και τα 3 είναι στον ίδιο σάκο..είμαι 6 εβδομάδων και σε 2 εβδομάδες έχουμε πάλι ραντεβού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εγώ έχω νέα να σας πω!..Με βάση την εφαρμογή που έχω στο κινητό μ έβγαζε ΠΗΤ 25/4 ..Έγινε ανατροπή όμως γιατί πηγαμε στο πρώτο ραντεβού μας και ακούσαμε 3 καρδούλες!🥴 Το σοκ τεράστιο γιατί η σύλληψη ήταν φυσιολογική και δεν έχουμε ιστορικό στις οικογένειες!

Φοβερό!!!! Σοκαριστικές και μαγικό ταυτόχρονα πιστεύω!! Πρέπει να είναι απίστευτο συναίσθημα! Θα ήθελα να μάθω αντιδράσεις από οικογένεια και φίλους μόλις τους το πείτε!!

Κορίτσι μου σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και να υποδεχτείς τα μωράκια σου❤️❤️❤️ με μια πολύτεκνη!

Πάντως έχω γνωστή μου που έκανε τρίδυμα! Όχι με φυσική σύλληψη, αλλά με εξωσωματική και όλα πήγανε μια χαρά! Έχει 3 πανεμορφες κορούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Ευχαριστούμε!..Και τα 3 είναι στον ίδιο σάκο..είμαι 6 εβδομάδων και σε 2 εβδομάδες έχουμε πάλι ραντεβού!

Δηλαδή θα είναι πανομοιότυπα😮😮. Αυτό είναι εξαιρετικά σπάνιο! Είσαι τυχερή κοπέλα μου! Εύχομαι πάντα τύχη και υγεία και σένα και στην οικογένεια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantinaki είπε:

Φοβερό!!!! Σοκαριστικές και μαγικό ταυτόχρονα πιστεύω!! Πρέπει να είναι απίστευτο συναίσθημα! Θα ήθελα να μάθω αντιδράσεις από οικογένεια και φίλους μόλις τους το πείτε!!

Κορίτσι μου σου εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και να υποδεχτείς τα μωράκια σου❤️❤️❤️ με μια πολύτεκνη!

Πάντως έχω γνωστή μου που έκανε τρίδυμα! Όχι με φυσική σύλληψη, αλλά με εξωσωματική και όλα πήγανε μια χαρά! Έχει 3 πανεμορφες κορούλες!

Ευχαριστώ πολύ!..Εκείνη την στιγμή μαγευτηκαμε από τους ήχους των καρδιων και δεν σκεφτόμασταν τίποτα άλλο!..τώρα αρχίζουμε και το συνειδητοποιουμε!..

Το είπαμε αμέσως στους γονείς και τα αδέρφια μας και δεν το πίστευε κάνεις!Νόμιζαν ότι τους κάναμε πλάκα!

Μακάρι να πάνε όλα καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Δηλαδή θα είναι πανομοιότυπα😮😮. Αυτό είναι εξαιρετικά σπάνιο! Είσαι τυχερή κοπέλα μου! Εύχομαι πάντα τύχη και υγεία και σένα και στην οικογένεια σου!!

Ευχαριστούμε πολύ και ανταποδιδουμε!Με το καλό να έρθει και το δικό σου μωράκι!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Nantinaki είπε:

@Princess28 πώς πήγε το ραντεβού σου; Γράψε μας τα νέα σου♥️

@Nantinaki @Xrisa95 Καλησπέρα κορίτσια!! 
Πήγαμε χθες στο γιατρό, όλα καλά ευτυχώς!  Το μωράκι μας είχε μεγαλώσει! Μου είπε μάλιστα και το φύλο…αγοράκι λέει κι αυτό…γιατί είδαμε κάτι να κρέμεται ανάμεσα στα πόδια…μου είπε βέβαια στην αυχενική θα δούμε σίγουρα..απογοητεύτηκα λίγο η αλήθεια είναι γιατί ήθελα κοριτσάκι!! Και δεν περίμενα να το μάθουμε τόσο νωρίς οπότε έπαθα ένα ψιλοσοκ…αν ήξερα ότι μπορεί να το βλέπαμε τόσο νωρίς θα του έλεγα να μην μου το πει…να μείνω έστω με την ελπίδα μέχρι την αυχενική..!!😄 Τουλάχιστον είναι καλά και υγιές, οπότε αυτό μετράει!🙏🥰

Κλείσαμε και για την αυχενική στις 22/09 και ανυπομονώ να είναι όλα οκ! Τη μέρα των γενεθλίων μου συμπτωματικά…και χθες που μου είχε κλείσει ραντεβού ήταν η μέρα της γιορτής μου(Αθηνά). Δεν μου είχε και πολύ ωραία έκπληξη βέβαια με το φύλο χαχα😄

Εσείς τι κάνετε; Πώς είστε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εγώ έχω νέα να σας πω!..Με βάση την εφαρμογή που έχω στο κινητό μ έβγαζε ΠΗΤ 25/4 ..Έγινε ανατροπή όμως γιατί πηγαμε στο πρώτο ραντεβού μας και ακούσαμε 3 καρδούλες!🥴 Το σοκ τεράστιο γιατί η σύλληψη ήταν φυσιολογική και δεν έχουμε ιστορικό στις οικογένειες!

Πωπωω…τέλειο και σοκαριστικό ταυτόχρονα!! Με το καλό και να προσέχεις γιατί θα είναι κύηση υψηλού κινδύνου φαντάζομαι…δεν έχω ξανακούσει κανέναν να είχε τρίδυμα οπότε έχω ενθουσιαστεί!!😀 Εσύ πώς νιώθεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Marakiii είπε:

Ευχαριστούμε!..Και τα 3 είναι στον ίδιο σάκο..είμαι 6 εβδομάδων και σε 2 εβδομάδες έχουμε πάλι ραντεβού!

Τέλεια! Έχω διαβάσει ότι όταν είναι σε ξεχωριστό σάκο είναι κληρονομικό…όταν είναι στον ίδιο σάκο είναι εντελώς τυχαίο γεγονός!! Πωπω θα ‘χεις τρία ίδια παιδάκια!! Άντε να δούμε και το φύλο 😀 Να το χαρείς και να προσέχεις!! 😀❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πωπωω…τέλειο και σοκαριστικό ταυτόχρονα!! Με το καλό και να προσέχεις γιατί θα είναι κύηση υψηλού κινδύνου φαντάζομαι…δεν έχω ξανακούσει κανέναν να είχε τρίδυμα οπότε έχω ενθουσιαστεί!!😀 Εσύ πώς νιώθεις;

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Τέλεια! Έχω διαβάσει ότι όταν είναι σε ξεχωριστό σάκο είναι κληρονομικό…όταν είναι στον ίδιο σάκο είναι εντελώς τυχαίο γεγονός!! Πωπω θα ‘χεις τρία ίδια παιδάκια!! Άντε να δούμε και το φύλο 😀 Να το χαρείς και να προσέχεις!! 😀❤️❤️

Εγω ακόμα δεν το πιστεύω!Τρωω φλασιες μέσα στην μέρα και ψάχνω διάφορα για τρίδυμα..πχ αν υπάρχει καρότσι ή πως κάνεις ένα δωμάτιο!..Ειναι νωρίς ακόμα και σε 2 εβδομάδες θα έχουμε πιο ξεκάθαρη εικόνα αλλά είμαστε μια χαρά και οι 2!Το έχουμε δεχτεί, το θέλουμε και προχωράμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

@Nantinaki @Xrisa95 Καλησπέρα κορίτσια!! 
Πήγαμε χθες στο γιατρό, όλα καλά ευτυχώς!  Το μωράκι μας είχε μεγαλώσει! Μου είπε μάλιστα και το φύλο…αγοράκι λέει κι αυτό…γιατί είδαμε κάτι να κρέμεται ανάμεσα στα πόδια…μου είπε βέβαια στην αυχενική θα δούμε σίγουρα..απογοητεύτηκα λίγο η αλήθεια είναι γιατί ήθελα κοριτσάκι!! Και δεν περίμενα να το μάθουμε τόσο νωρίς οπότε έπαθα ένα ψιλοσοκ…αν ήξερα ότι μπορεί να το βλέπαμε τόσο νωρίς θα του έλεγα να μην μου το πει…να μείνω έστω με την ελπίδα μέχρι την αυχενική..!!😄 Τουλάχιστον είναι καλά και υγιές, οπότε αυτό μετράει!🙏🥰

Κλείσαμε και για την αυχενική στις 22/09 και ανυπομονώ να είναι όλα οκ! Τη μέρα των γενεθλίων μου συμπτωματικά…και χθες που μου είχε κλείσει ραντεβού ήταν η μέρα της γιορτής μου(Αθηνά). Δεν μου είχε και πολύ ωραία έκπληξη βέβαια με το φύλο χαχα😄

Εσείς τι κάνετε; Πώς είστε;

Μπράβο ωραία νέα! Χρόνια πολλά για χτες! Πολύχρονη, ότι επιθυμείς!🥳🥳🥳

Η αλήθεια ειναι ότι και μένα το είδε ο γιατρός στην 10η εβδομάδα που είχα τον απλό υπέρηχο, ότι είναι αγορι και έχω και φωτό που φαίνεται ξεκάθαρα! Βέβαια γελούσε και μου είπε ότι δεν λέω ακόμα περιμενε😄😄 

Ωραία είναι τα αγοράκια εγώ έχω αδυναμία💙💙💙 σκέψου ότι η γιοκας σου θα έχει τρομερή παρέα γιατί θα είναι και πολύ κοντά στην ηλικία! Θα κάνουν το καλύτερο team οι δυο τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Nantinaki είπε:

Μπράβο ωραία νέα! Χρόνια πολλά για χτες! Πολύχρονη, ότι επιθυμείς!🥳🥳🥳

Η αλήθεια ειναι ότι και μένα το είδε ο γιατρός στην 10η εβδομάδα που είχα τον απλό υπέρηχο, ότι είναι αγορι και έχω και φωτό που φαίνεται ξεκάθαρα! Βέβαια γελούσε και μου είπε ότι δεν λέω ακόμα περιμενε😄😄 

Ωραία είναι τα αγοράκια εγώ έχω αδυναμία💙💙💙 σκέψου ότι η γιοκας σου θα έχει τρομερή παρέα γιατί θα είναι και πολύ κοντά στην ηλικία! Θα κάνουν το καλύτερο team οι δυο τους!!

Πφφφ ναι και θα τρελαίνουν τη μαμά🤣 Εντάξει τι να κάνω κι εγώ θα το δεχτώ..αμάν κι αυτοί οι γιατροί, πώς τα βλέπουν τόσο σύντομα!! Δε μας αφήνουν ούτε να ελπίζουμε😆 Εγώ διάβαζα ότι σε πιο μετά εβδομάδα μπορείς να καταλάβεις😆

Σε ευχαριστώ για τις ευχές❤️❤️🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πφφφ ναι και θα τρελαίνουν τη μαμά🤣 Εντάξει τι να κάνω κι εγώ θα το δεχτώ..αμάν κι αυτοί οι γιατροί, πώς τα βλέπουν τόσο σύντομα!! Δε μας αφήνουν ούτε να ελπίζουμε😆 Εγώ διάβαζα ότι σε πιο μετά εβδομάδα μπορείς να καταλάβεις😆

Σε ευχαριστώ για τις ευχές❤️❤️🥰

Κορίτσι μου θα σου πω μόνο ένα περιστατικό τώρα πολύ καλής μου φίλης  μου που είναι 7μηνων 

στην αυχενικη κ τους μετέπειτα υπερήχους της έλεγαν κορίτσι σίγουρα έρχεται η β επιπέδου κ της λένε αγόρι κ όντως είναι αγόρι 

Έχει ήδη ένα αγόρι 2 ετών! Ήθελε κ αυτήν κορίτσι κ είχε ψωνίσει κιόλας! 
 

οποτε μην νομίζεις λάθη γίνονται μερικές φορές γιατί μπερδεύει κ ο ομφάλιος λωρος! 
 

οτι κ να είναι σου εύχομαι με το καλο!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
αντε θα περιμένουμε την αυχενικη για να βάλουμε το φύλο μήπως αλλάξει κάτι 😂😇🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Πφφφ ναι και θα τρελαίνουν τη μαμά🤣 Εντάξει τι να κάνω κι εγώ θα το δεχτώ..αμάν κι αυτοί οι γιατροί, πώς τα βλέπουν τόσο σύντομα!! Δε μας αφήνουν ούτε να ελπίζουμε😆 Εγώ διάβαζα ότι σε πιο μετά εβδομάδα μπορείς να καταλάβεις😆

Σε ευχαριστώ για τις ευχές❤️❤️🥰

Περιττό να πω ότι είχε ανακοινώσει ότι έχει κορίτσι τώρα το πήρε πάλι πίσω κ λέει αγόρι τι να κανεις αυτά συμβαίνουν 🤪

 

στην κόρη μ από την αυχενικη κ μ είχε πει ο γιατρός 100% κορίτσι γιατί είχαμε την σωστή στάση δλδ όχι τίποτα άλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εγώ έχω νέα να σας πω!..Με βάση την εφαρμογή που έχω στο κινητό μ έβγαζε ΠΗΤ 25/4 ..Έγινε ανατροπή όμως γιατί πηγαμε στο πρώτο ραντεβού μας και ακούσαμε 3 καρδούλες!🥴 Το σοκ τεράστιο γιατί η σύλληψη ήταν φυσιολογική και δεν έχουμε ιστορικό στις οικογένειες!

Ποσο ξεχωριστή μητέρα θα γίνεις κ ποσο ξεχωριστή εγκυμοσύνη θα έχεις!!! ❤️❤️❤️❤️
 

εισαι η πρώτη που γνωρίζω με τρίδυμα κ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα υπέροχα κ να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον Μάρτιο λοιπόν ❤️❤️❤️❤️❤️
 

αναμενουμε νέα σου όταν ξανά πας γιατρό θα σε σκεφτόμαστε αυτό είναι το μόνο σίγουρο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΤ για τις εγκυουλες Φεβρουαρίου-Μαρτίου-Απριλίου 2022❤️

@Bonbon 03/02 

@JNtina 06/02

@Nantinaki 26/02 αγόρι 👶💙

@mia2020 03/03 κορίτσι 👶💜

@geo2222  09/03

@Louna  15/03 κορίτσι 👶💜

@Monica 92 20/03

@Vasilique 24/03 αγόρι 👶💙 κορίτσι 💜

@Xrisa95     25/03 

@Niki5s     28/03

@Evaki! 29/03

@Konstantina93 30/03

@Princess28 02/04

@Theodora12 05/04

@Riaa   06/04

@Marakiii 25/04 
 

 

 

@Marakiii σ βάζω μ αυτήν την ημερομηνία βαση περιοδου κ με το καλό όταν μάθεις θα βάλουμε την τελική ημερομηνία ❤️

Επεξεργάστηκε από Xrisa95
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Ποσο ξεχωριστή μητέρα θα γίνεις κ ποσο ξεχωριστή εγκυμοσύνη θα έχεις!!! ❤️❤️❤️❤️
 

εισαι η πρώτη που γνωρίζω με τρίδυμα κ εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα υπέροχα κ να τα κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον Μάρτιο λοιπόν ❤️❤️❤️❤️❤️
 

αναμενουμε νέα σου όταν ξανά πας γιατρό θα σε σκεφτόμαστε αυτό είναι το μόνο σίγουρο! 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Κορίτσια με κάνετε και συγκινούμαι γιατι πραγματικά δεν το έχω συνειδητοποιήσει! Ευχαριστώ για όλες τις ευχές!Εύχομαι και σε εσάς να έρθουν όλα με το καλό και με υγεία πάνω από όλα!Ευχαριστώ για το θάρρος και την δύναμη που μου δίνετε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εγώ έχω νέα να σας πω!..Με βάση την εφαρμογή που έχω στο κινητό μ έβγαζε ΠΗΤ 25/4 ..Έγινε ανατροπή όμως γιατί πηγαμε στο πρώτο ραντεβού μας και ακούσαμε 3 καρδούλες!🥴 Το σοκ τεράστιο γιατί η σύλληψη ήταν φυσιολογική και δεν έχουμε ιστορικό στις οικογένειες!

Πω πω τι ωραία νέα!!! Και πόσο σπάνιο σε φυσική σύλληψη... Με το καλό κορίτσι μου!!!       ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Marakiii είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!Εγώ έχω νέα να σας πω!..Με βάση την εφαρμογή που έχω στο κινητό μ έβγαζε ΠΗΤ 25/4 ..Έγινε ανατροπή όμως γιατί πηγαμε στο πρώτο ραντεβού μας και ακούσαμε 3 καρδούλες!🥴 Το σοκ τεράστιο γιατί η σύλληψη ήταν φυσιολογική και δεν έχουμε ιστορικό στις οικογένειες!

Καταπληκτικό!!! Φοβερό νέο όντως Μαρία! Με το καλό, όλα να πάνε καλά και να απολαύσεις τα φοβερά τριδυμακια που έρχονται!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Theodora12 είπε:

Πω πω τι ωραία νέα!!! Και πόσο σπάνιο σε φυσική σύλληψη... Με το καλό κορίτσι μου!!!       ❤️❤️❤️ 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Καταπληκτικό!!! Φοβερό νέο όντως Μαρία! Με το καλό, όλα να πάνε καλά και να απολαύσεις τα φοβερά τριδυμακια που έρχονται!!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!Με το καλό να έρθουν και τα δικά σας μωράκια 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Xrisa95 είπε:

Κορίτσι μου θα σου πω μόνο ένα περιστατικό τώρα πολύ καλής μου φίλης  μου που είναι 7μηνων 

στην αυχενικη κ τους μετέπειτα υπερήχους της έλεγαν κορίτσι σίγουρα έρχεται η β επιπέδου κ της λένε αγόρι κ όντως είναι αγόρι 

Έχει ήδη ένα αγόρι 2 ετών! Ήθελε κ αυτήν κορίτσι κ είχε ψωνίσει κιόλας! 
 

οποτε μην νομίζεις λάθη γίνονται μερικές φορές γιατί μπερδεύει κ ο ομφάλιος λωρος! 
 

οτι κ να είναι σου εύχομαι με το καλο!!! ❤️❤️❤️❤️❤️
αντε θα περιμένουμε την αυχενικη για να βάλουμε το φύλο μήπως αλλάξει κάτι 😂😇🥰

Χαχα ναι ας περιμένουμε μπας και..η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία🤣😄😄

Κοίτα όταν λένε κορίτσι πολλές φορές μπορεί να κάνουν λάθος..ειδικά στην αυχενική…όταν λένε αγόρι όμως συνήθως δεν κάνουν λάθος, λίγες περιπτώσεις να γίνει λάθος..γιατί βλέπουν το τσουτσούνι ας πούμε οπότε πόσο λάθος να ναι😄 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Χαχα ναι ας περιμένουμε μπας και..η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία🤣😄😄

Κοίτα όταν λένε κορίτσι πολλές φορές μπορεί να κάνουν λάθος..ειδικά στην αυχενική…όταν λένε αγόρι όμως συνήθως δεν κάνουν λάθος, λίγες περιπτώσεις να γίνει λάθος..γιατί βλέπουν το τσουτσούνι ας πούμε οπότε πόσο λάθος να ναι😄 

 

Κοιτα κ ο λωρος καμία φορά μπερδεύει μην το λες 

σε μια άλλη πολύ καλή μπυ φίλη της είχαν πει αγόρι στην αυχενικη κ ήταν κορίτσι τελικά (αυτό βέβαια πριν 3 χρόνια όταν ήμασταν έγκυες στα πρώτα μας παιδάκια) έχουμε συγχρονιστεί γενικότερα 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...