Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με το καλό τα μωράκια Μαρτίου 2022❤️


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!ηρθα κι εγώ σε αυτό το θεματάκι! Είμαι 11+5 και έχω διδυμάκια!!!σημερα έκανα την αυχενική όλα καλά μου είπαν και περιμένω να μου πουν και τα αποτελέσματα του αίματος!το ένα μου είπαν 90% κοριτσάκι και το άλλο δεν φαινότανε ήταν πλατη χαχαχαχαχ δεν ήθελε να γυρίσει με τίποτα!

Γεια σου καλώς μας ήρθες με το καλό τα μωράκια σου ❤️❤️❤️❤️
 

διπλη χαρά λοιπόν κ εσυ με τα διδυμάκια

εύχομαι να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη! 
αν θέλεις πες μας την πητ σου να σε βάλουμε στο πινακακι μας! 🎈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου καλώς μας ήρθες με το καλό τα μωράκια σου ❤️❤️❤️❤️
 

διπλη χαρά λοιπόν κ εσυ με τα διδυμάκια

εύχομαι να έχεις μια όμορφη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη! 
αν θέλεις πες μας την πητ σου να σε βάλουμε στο πινακακι μας! 🎈

9/3 είμαι!!!σε ευχαριστώ πολύ και σε σένα ευχομαι τα καλύτερα!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eva80 είπε:

@Xrisa95 Μπορείτε να με αφαιρέσετε από τον πίνακα προς το παρόν, διότι παλινδρόμησε το μωράκι μας! Εύχομαι τα καλύτερα για τις υπόλοιπες και σύντομα να σας ξανά γράψω με ευχάριστα αυτή τη φορά νέα! 

Λυπάμαι πολύ! 

Εύχομαι να έχεις την άπλετη αγάπη και υποστήριξη από όλους τους δικούς σου.

Σου εύχομαι σύντομα να νοιώσεις καλύτερα!🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Eva80 είπε:

Καλημέρα, δυστυχώς το μωράκι μας παλινδρόμησε. Είμαι κομμάτια, σταμάτησε η καρδούλα του περίπου στην 8η εβδομάδα. Εγώ είχα συνέχεια αναγούλες και ναυτία και θεωρούσα ότι η εγκυμοσύνη συνεχίζεται. Προχθές είχα λίγο καφετί αίμα, ξάπλωσα και νόμιζα είναι φυσιολογικό. Το άλλο πρωί ξύπνησα και είχα μαζί με το καφετί και κάποια κόκκινα σαν περιόδου αλλά επειδή πονούσε και η μέση μου είπα να πάω να με δει γιατρός στο νοσοκομείο που είχα ανοίξει καρτέλα για παν ενδεχόμενο. Εκεί είδαμε ότι η ανάπτυξη του είναι για 7-8 εβδομάδες και όχι στην 9+6 όπως νόμιζα και μετά απλά δεν έβρισκαν καρδούλα. Εν τέλει η αποβολή ξεκίνησε μόνη της το άλλο πρωί δηλαδή χθες Κυριακή και πήγα νοσοκομείο γιατί είχα πολύ αίμα. Ολοκληρώθηκε η αποβολή και με βάλαν και για απόξεση. Πήγαν όλα καλά. Ψυχολογικά είμαι ράκος. Αλλά έχω ένα παιδάκι σπίτι και δεν πρέπει να με παίρνει από κάτω. Αυτά από εμένα. Εύχομαι ολόψυχα σε όλες σας καλή συνέχεια με τις εγκυμοσύνες σας και σύντομα να κρατήσετε στην αγκαλά σας τα μωράκια σας. Εμείς θα ξανά προσπαθήσουμε σίγουρα και δεν το βάζουμε κάτω , παρά την ηλικία και εύχομαι σύντομα να σας ξανα γράψω με ευχάριστα νέα. 

Αχ γλυκιά μου δεν υπάρχουν λόγια....φαντάζομαι τον πόνο σου.. όμως εύχομαι μέσα από την καρδιά μου όταν θα νιώσεις ότι θες να ξαναπροσπαθησεις να πάνε όλα θετικά...

Δυστυχώς κάποια πράγματα δεν μπορούμε να τα προβλέψουμε..

Να σου ζήσει το παιδάκι σου.σιγουρα θα του δώσεις ένα αδερφάκι αυτό να θυμάσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!ηρθα κι εγώ σε αυτό το θεματάκι! Είμαι 11+5 και έχω διδυμάκια!!!σημερα έκανα την αυχενική όλα καλά μου είπαν και περιμένω να μου πουν και τα αποτελέσματα του αίματος!το ένα μου είπαν 90% κοριτσάκι και το άλλο δεν φαινότανε ήταν πλατη χαχαχαχαχ δεν ήθελε να γυρίσει με τίποτα!

Κορίτσι μου καλώς ήρθες!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Eva80 είπε:

Καλημέρα, δυστυχώς το μωράκι μας παλινδρόμησε. Είμαι κομμάτια, σταμάτησε η καρδούλα του περίπου στην 8η εβδομάδα. Εγώ είχα συνέχεια αναγούλες και ναυτία και θεωρούσα ότι η εγκυμοσύνη συνεχίζεται. Προχθές είχα λίγο καφετί αίμα, ξάπλωσα και νόμιζα είναι φυσιολογικό. Το άλλο πρωί ξύπνησα και είχα μαζί με το καφετί και κάποια κόκκινα σαν περιόδου αλλά επειδή πονούσε και η μέση μου είπα να πάω να με δει γιατρός στο νοσοκομείο που είχα ανοίξει καρτέλα για παν ενδεχόμενο. Εκεί είδαμε ότι η ανάπτυξη του είναι για 7-8 εβδομάδες και όχι στην 9+6 όπως νόμιζα και μετά απλά δεν έβρισκαν καρδούλα. Εν τέλει η αποβολή ξεκίνησε μόνη της το άλλο πρωί δηλαδή χθες Κυριακή και πήγα νοσοκομείο γιατί είχα πολύ αίμα. Ολοκληρώθηκε η αποβολή και με βάλαν και για απόξεση. Πήγαν όλα καλά. Ψυχολογικά είμαι ράκος. Αλλά έχω ένα παιδάκι σπίτι και δεν πρέπει να με παίρνει από κάτω. Αυτά από εμένα. Εύχομαι ολόψυχα σε όλες σας καλή συνέχεια με τις εγκυμοσύνες σας και σύντομα να κρατήσετε στην αγκαλά σας τα μωράκια σας. Εμείς θα ξανά προσπαθήσουμε σίγουρα και δεν το βάζουμε κάτω , παρά την ηλικία και εύχομαι σύντομα να σας ξανα γράψω με ευχάριστα νέα. 

Τι να πω… και ποσο φτωχά ειναι τα λογια… καλη δυναμη κοριτσάρα μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/8/2021 at 2:05 ΜΜ, ο/η Xrisa95 είπε:

Εύχομαι κ πάλι να σε έχουμε στην παρέα μας σύντομα 🙏🏾

@Xrisa95Βγάλε και εμένα από το πινακάκι γιατί όπως σας είχα πει παλινδρομησε και εμένα το εμβρυακι μου!!!!! Λυπάμαι και για σένα @Eva80 ευχομαι ο Θεός να μας δίνει δύναμη και κουράγιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marinamanoulitsa είπε:

@Xrisa95Βγάλε και εμένα από το πινακάκι γιατί όπως σας είχα πει παλινδρομησε και εμένα το εμβρυακι μου!!!!! Λυπάμαι και για σένα @Eva80 ευχομαι ο Θεός να μας δίνει δύναμη και κουράγιο 

Γεια σου μαρίνα μου σε έχω βγάλει απλα επειδή έκανα copy paste το πινακακι σε κάποιες σελίδες μπορεί κ να σε βγάζει αλλά το έχω τροποποιήσει το αρχικό πινακακι θα τροποποιησω κ τις σελίδες 

λυπάμαι κ πάλι κ ελπίζω να είσαι κ εσυ κ η οικογένεια σου καλύτερα 🙏🏾

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Xrisa95 είπε:

Γεια σου μαρίνα μου σε έχω βγάλει απλα επειδή έκανα copy paste το πινακακι σε κάποιες σελίδες μπορεί κ να σε βγάζει αλλά το έχω τροποποιήσει το αρχικό πινακακι θα τροποποιησω κ τις σελίδες 

λυπάμαι κ πάλι κ ελπίζω να είσαι κ εσυ κ η οικογένεια σου καλύτερα 🙏🏾

Σε ευχαριστώ Χρύσα μου!!! Και εσείς με το καλό σε όλες!!! Έχω ακόμα αίμα η αλήθεια είναι... Επειδή δε με έξυσε πολύ για να έχω ελπίδες ξανά για μια μελλοντική εγκυμοσύνη... Και με κούρασε αυτη η αιμορραγια αλλά δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο μόνο υπομονή... Και μόλις συνέλθω θα κάνω εξετάσεις γιατί είναι 2η παλινδρομη κύηση σε 1 χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Να κάνω μια ερώτηση....έχετε ξεκινήσει να βάζετε κρέμες για την κοιλιά η είναι νωρίς;

Καλησπέρα! Με το καλό τα μωράκια σου! ❤️

Εγώ δεν έχω ξεκινήσει ακόμα, λέω μόλις τελειώσει το πρώτο τρίμηνο. Αλλά την έχω και εγώ αυτή την απορία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες 🥰

Εχετε αποφασίσει αν θα γεννήσετε σε δημοσιο ή ιδιωτικο; Και γνωρίζει καποια αν ο πατερας μπορει να ειναι παρών εξαιτίας της καταστασης με το κορονοιο; Τις ευχες σας θελω για σημερα κοριτσια, παω για την αυχενική σε λιγο και εχω ανχος να πανε ολα καλα. Καλη δυναμη σε ολες 🥰❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπέρα μανούλες 🥰

Εχετε αποφασίσει αν θα γεννήσετε σε δημοσιο ή ιδιωτικο; Και γνωρίζει καποια αν ο πατερας μπορει να ειναι παρών εξαιτίας της καταστασης με το κορονοιο; Τις ευχες σας θελω για σημερα κοριτσια, παω για την αυχενική σε λιγο και εχω ανχος να πανε ολα καλα. Καλη δυναμη σε ολες 🥰❤️

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου για σήμερα!!!ολα θα πάνε καλά!!θα το δεις κιόλας το μωρακι σου ποσό έχει μεγαλώσει!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπέρα μανούλες 🥰

Εχετε αποφασίσει αν θα γεννήσετε σε δημοσιο ή ιδιωτικο; Και γνωρίζει καποια αν ο πατερας μπορει να ειναι παρών εξαιτίας της καταστασης με το κορονοιο; Τις ευχες σας θελω για σημερα κοριτσια, παω για την αυχενική σε λιγο και εχω ανχος να πανε ολα καλα. Καλη δυναμη σε ολες 🥰❤️

Με το καλό να δεις το μωράκι σου σήμερα! Όλα θα πάνε μια χαρα!😘

Εμενα ο γιατρός μου συνεργάζεται με το Ρέα, άρα θεού θέλοντος αν όλα πάνε καλά εκεί θα γεννήσω. Δεν έχω ιδέα για το τι επιτρέπεται και τι όχι σε σχέση με τον πατέρα κτλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπέρα μανούλες 🥰

Εχετε αποφασίσει αν θα γεννήσετε σε δημοσιο ή ιδιωτικο; Και γνωρίζει καποια αν ο πατερας μπορει να ειναι παρών εξαιτίας της καταστασης με το κορονοιο; Τις ευχες σας θελω για σημερα κοριτσια, παω για την αυχενική σε λιγο και εχω ανχος να πανε ολα καλα. Καλη δυναμη σε ολες 🥰❤️

Καλημέρα!Όλα καλά θα πάνε σήμερα 🥰 Γέννησαν 2 φιλικά μας ζευγάρια πριν 1 μήνα περίπου σε ιδιωτικό στην Θεσσαλονίκη και μας είπαν ότι μπαίνει ο πατέρας μόνο ή ένας συνοδός ο οποίος δεν φεύγει καθόλου..δεν μπορεί να βγει και να ξαναμπεί!Στο ένα το ζευγάρι ημασταν stand by αν χρειαζόταν κάτι να πηγαίναμε εμεις μέχρι το νοσοκομείο και να κατεβαίνει αυτός να πάρει ότι ήταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Louna είπε:

Καλησπέρα μανούλες 🥰

Εχετε αποφασίσει αν θα γεννήσετε σε δημοσιο ή ιδιωτικο; Και γνωρίζει καποια αν ο πατερας μπορει να ειναι παρών εξαιτίας της καταστασης με το κορονοιο; Τις ευχες σας θελω για σημερα κοριτσια, παω για την αυχενική σε λιγο και εχω ανχος να πανε ολα καλα. Καλη δυναμη σε ολες 🥰❤️

Καλημέρα, δε ξέρω φέτος τι γίνεται, τον περασμένο Σεπτέμβρη που γέννησα εγώ στο Ρέα, επιτρεπόταν ο πατέρας και ήταν μέσα σε όλη τη διάρκεια της γέννας, και μετά όσες μέρες έμεινα μπαινόβγαινε όποτε ήθελε!! Ελπίζω μέχρι να γεννάμε να ισχύει το ίδιο και καλύτερα!!

Καλή επιτυχία σήμερα, θα πάνε όλα τέλεια!!🙏 Να μας γράψεις μετά τι σου είπαν, και αν είδατε το φύλο!! 😃

Να σου πω την αλήθεια έχω κι εγώ άγχος, γιατί απόταν άκουσα καρδιά δεν έχω ξανακάνει υπέρηχο και έχει περάσει λίγος καιρός και φοβάμαι…άκουγα και τις κοπέλες που έλεγαν ότι παλινδρόμησε και είχαν ακόμη συμπτώματα και δεν είχαν αίμα και αγχώνομαι ακόμα παραπάνω..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Riaa είπε:

Με το καλό να δεις το μωράκι σου σήμερα! Όλα θα πάνε μια χαρα!😘

Εμενα ο γιατρός μου συνεργάζεται με το Ρέα, άρα θεού θέλοντος αν όλα πάνε καλά εκεί θα γεννήσω. Δεν έχω ιδέα για το τι επιτρέπεται και τι όχι σε σχέση με τον πατέρα κτλπ

Καλημέρα κορίτσι μου, εσύ πήγες για υπέρηχο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 23/8/2021 at 4:27 ΜΜ, ο/η Nantinaki είπε:

Ευχαριστώ πολύ❤️. Αλήθεια δεν ξέρεις από πού μπορεί να έρθει... Μακριά από όλες μας κορίτσια...

Ευχαριστώ για την συμβουλή, εννοείται θα κάνω και μοριακό, απλά με συμβούλεψαν ( ο παθολόγος μου) να το αφήσω προς το τέλος γιατί γενικά μπορεί να  έχω κολλήσει και να εμφανίσω συμπτώματα και επώαση μετά από 10 μέρες!!!! Οπότε θα κάνω μοριακό την Παρασκευή. Απλά έτσι για να μου φύγει η ιδέα κάνω μια μέρα σελφ και μια μέρα ραπίντ ( έχει σε αρκετά σημεία στην πόλη μου και πάω νωρίς που δεν έχει κόσμο, σήμερα πήγα πρωί απ' τις 8 το πρωί!🤪🤪). Η φίλη μου το ανίχνευσε με σελφ βγήκε κατευθείαν θετικό, η αλήθεια είναι ότι τα έχουν βελτιώσει και αυτά κατά πολύ και είναι ποια αρκετά πιο έγκυρα αλλά όσο και να το πεις το μοριακό είναι αυτό που δείχνει 99%. Επίσης βάζω θερμόμετρο 3-4 φορές την μέρα για να σιγουρευτώ ότι δεν έχω ανεβάσει έστω κ λίγο πυρετό... 

Θα περάσει και αυτό υπομονή πρέπει να κανω

 

Κορίτσι μου εσύ τι κάνεις όλα καλά;; Έκανες τεστ; Δεν κόλλησες τελικά ελπίζω ε;; 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Louna είπε:

Καλησπέρα μανούλες 🥰

Εχετε αποφασίσει αν θα γεννήσετε σε δημοσιο ή ιδιωτικο; Και γνωρίζει καποια αν ο πατερας μπορει να ειναι παρών εξαιτίας της καταστασης με το κορονοιο; Τις ευχες σας θελω για σημερα κοριτσια, παω για την αυχενική σε λιγο και εχω ανχος να πανε ολα καλα. Καλη δυναμη σε ολες 🥰❤️

Καλημέρα @Louna!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα με την αυχενική!! Κι εγώ ήμουν πολύ αγχωμένη γιατί είχαμε καιρό να ακούσουμε το μωράκι. Την έκανα προχτές και όλα πήγαν μια χαρά!! Είδαμε και το μωράκι που έχει μεγαλώσει πολύ και ήταν πολύ συγκινητικό! Μπορεί να σου πει και το φύλο! Εμάς μας είπε 80% πιθανοτητες για κοριτσάκι!! Να δεις που όλα θα πάνε τέλεια και θα φύγεις απο εκεί ανάλαφρη και χαρούμενη!

Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα, γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου. Μόνο ένα άτομο μπορεί να έρχεται στα επισκεπτηρια από όσο ξέρω (προφανως ο πατερας), μετά από τεστ covid. Για το αν μπορεί να είναι παρών στον τοκετό δεν το γνωρίζω.

@geo2222 εγώ μόλις ξεκίνησα να βάζω το Maternity Stretch Marks Oil της Mustela για τις ραγάδες, που μετά από πολύ ψάξιμο μου φάνηκε το πιο ασφαλές ως προς τα συστατικά του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η mia2020 είπε:

Καλημέρα @Louna!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα με την αυχενική!! Κι εγώ ήμουν πολύ αγχωμένη γιατί είχαμε καιρό να ακούσουμε το μωράκι. Την έκανα προχτές και όλα πήγαν μια χαρά!! Είδαμε και το μωράκι που έχει μεγαλώσει πολύ και ήταν πολύ συγκινητικό! Μπορεί να σου πει και το φύλο! Εμάς μας είπε 80% πιθανοτητες για κοριτσάκι!! Να δεις που όλα θα πάνε τέλεια και θα φύγεις απο εκεί ανάλαφρη και χαρούμενη!

Εγώ θα γεννήσω στο Μητέρα, γιατί εκεί είναι ο γιατρός μου. Μόνο ένα άτομο μπορεί να έρχεται στα επισκεπτηρια από όσο ξέρω (προφανως ο πατερας), μετά από τεστ covid. Για το αν μπορεί να είναι παρών στον τοκετό δεν το γνωρίζω.

@geo2222 εγώ μόλις ξεκίνησα να βάζω το Maternity Stretch Marks Oil της Mustela για τις ραγάδες, που μετά από πολύ ψάξιμο μου φάνηκε το πιο ασφαλές ως προς τα συστατικά του 

Ααα τέλεια σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

@Xrisa95 μου εσύ τι κάνεις πώς είσαι;; Σταμάτησαν τα καφε; Μπορεί να ήταν κι από την κούραση..

Καλημέρα τώρα γύρισα από γιατρό έχω μικρού βαθμού αποκόλληση αλλά να πω την αλήθεια το περιμενα γιατί είχα καφέ σήμερα ενώ είχα να δω από το Σάββατο κ χθες πολύ έντονους πόνους σχεδόν αφόρητους 

πηγα σήμερα έκτακτα στο γιατρό μ έδωσε προγεστερονη 3 φορές την μέρα 

μου είπε δν είναι  σε βαθμό  που απειλεί την εγκυμοσύνη αλλά πρέπει να επανέλθει όποτε ξεκούραση κ πρέπει να βρω τρόπο να έχω βοήθεια με την κόρη μου 

 

το περίμενα δυστυχώς γιατί με ένα δίχρονο που είμαστε οι δυο μας όλη μέρα μονεσ Μας έχει πολύ σκύψιμο βάρος δουλειές κτλ κτλ συν το σπίτι 

ολα θα πάνε καλά όμως πιστεύω! Σήμερα μπήκα 10η εβδ 

 

Εσυ πως είσαι; Το μπεμπακι σου; Το εμβρυακι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα κάτσω να διαβάσω τα νέα σας κορίτσια μου 

Όσες έχετε υπέρηχο κ αυχενικη με το καλό να δείτε κ να απολαύσετε τ μωράκια σας! 
❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! @Louna περιμένουμε τα νέα σου όλα να πάνε τέλεια, καλές μετρήσεις να έχεις σου εύχομαι!

@mia2020 μπράβο τι όμορφα κοριτσακι! Με το καλό♥️♥️♥️. 1-1 το σκορ αγόρια - κορίτσια μέχρι τώρα😄

@Xrisa95 να κάτσεις να ξεκουραστείς τίποτα 2-3 βδομάδες ακόμα θέλει προσοχή. Είναι λογικό με τόσο τρέξιμο. Όλα καλά θα πάνε, ζητά βοήθεια και ενισχύσεις!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Princess28 ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου❤️. Φαίνεται ότι την γλυτώσαμε, έκανα χτες μοριακό τεστ, αλλά επειδή το έκανα σε νοσοκομείο περιμένω σήμερα να βγει το απόγευμα! Θα στείλω μόλις μάθω! Αλλά έχω ηρεμήσει γιατί πέρασαν 9 μέρες και ευτυχώς δεν έχω κανένα σύμπτωμα ( βοήθησαν κ τα 4 αρνητικά ραπίντ🤣). 

Μην αγχώνεσαι σε καταλαβαίνω γιατί και μένα θα περάσει καιρός μέχρι να κάνω τον επόμενο υπέρηχο και με τρώει το άγχος! Αλλά σκέψου μόνο θετικά! Πότε έχεις ραντεβού ξανά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...