Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, μόλις πήρα το pcr κ είναι αρνητικό. Τώρα θα ξανακάνω την Πέμπτη, αλλά κάθε μέρα rapid..... Ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτεσαι ❤

Μπραβο!!! Ολα βαίνουν καλως!! Ετσι να συνεχίσετε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, μόλις πήρα το pcr κ είναι αρνητικό. Τώρα θα ξανακάνω την Πέμπτη, αλλά κάθε μέρα rapid..... Ευχαριστώ πάρα πολύ που με σκέφτεσαι ❤

Σε έχω πολύ στο νου μου και με έχεις κάνει να προσέχω λίγο παραπάνω κι εγώ πλέον.... Έχετε πει κάτι με γιατρό να δείτε τι θα γίνει με το τοκετό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Σε έχω πολύ στο νου μου και με έχεις κάνει να προσέχω λίγο παραπάνω κι εγώ πλέον.... Έχετε πει κάτι με γιατρό να δείτε τι θα γίνει με το τοκετό? 

Προσέχετε πολύ κορίτσια.... Δεν είναι απλά να τύχει κ να το περάσουμε ήπια, είναι ότι τώρα στο τέλος είναι όλο αυτό το άγχος, αν θα έχουμε όλα όσα έχουμε προγραμματίσει... τον γιατρό μας, το μαιευτήριο, τους ανθρώπους που θα μας στηρίξουν, τα πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Προσέχετε πολύ κορίτσια.... Δεν είναι απλά να τύχει κ να το περάσουμε ήπια, είναι ότι τώρα στο τέλος είναι όλο αυτό το άγχος, αν θα έχουμε όλα όσα έχουμε προγραμματίσει... τον γιατρό μας, το μαιευτήριο, τους ανθρώπους που θα μας στηρίξουν, τα πάντα!

Ετσι ειναι κοριτσι μου! Εχεις δικιο, θελει προσοχή!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/1/2022 at 11:22 ΠΜ, ο/η Froufro είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Σήμερα δεν έρχομαι με τόσο καλά νέα... Χθες το βράδυ αφού σας είπα τα νέα μας, μας πήραν τηλ για να μας ενημερώσουν για τα προχθεσινά pcr... Εγώ κ ο μικρός αρνητικοί, ο μεγάλος θετικός ☹ Πρώτη μέρα που ήρθε ο άντρας μου σπίτι κοιμηθήκαμε χώρια, μην τυχόν κ τελικά κάποιο από τα επόμενα τεστ μου βγει θετικό κ πρωί πρωί αναγκαστήκαμε να αποχωριστούμε το παιδάκι μας. Του είπαμε να επιλέξει αν θέλει να είναι στο δωμάτιο του απομονωμένος κ να έχει όλα τα παιχνίδια κ ότι άλλο ζητήσει ή αν προτιμάει να πάει με τη μαμά κ την αδερφή μου για να έχει παρέα. Ευτυχώς διάλεξε το δεύτερο γιατί δεν θα άντεχα να τον νιώθω μόνο του κλεισμένο κ περιφρονημένο σε ένα δωμάτιο. Παρ' όλα αυτά είμαι σαν να έχω σπάσει σε δύο κομμάτια... νιώθω ότι έδιωξα το παιδάκι μου από το σπίτι κ όλα αυτά γίνονται εξαιτίας μου. Αύριο πάω ξανά για pcr, αλλά αφού τώρα βγήκε θετικό το παιδί πάλι δεν μπορώ  να είμαι σίγουρη για καμιά βδομάδα πως θα πάει η κατάσταση στο θέμα της γέννας 

Θα περασει γρηγορα ολο αυτο και μετα θα ειστε ολοι μαζι αγκσλιτσα!Θα ερθει και το νεο μελος και θα ειστε τρισευτυχισμενοι!!!!Σου στελνω ολες τις ευχες μου και θετικη ενεργεια!!🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Christine_ είπε:

@Froufroκαλησπέρα! Έχεις κάποιο νέο ; Τι γίνεται; Μπαίνεις την Τρίτη τελικά με το καλό ;

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Αφού μέχριτώρα βγαίνω αρνητική, το πρόγραμμα λέει πως μπαίνω την Τρίτη ❤ Το τελευταίο πράγμα που μπορεί να μας τα χαλάσει είναι το pcr που θα κάνω την Δευτέρα για την εισαγωγή! Αύριο ταξιδεύω για Αθήνα κ είμαι όλη μέρα στο πόδι..... Η μαμά μου βγαίνει ακόμα θετική στα τεστ, πράγμα που σημαίνει πως ετοιμάζω βαλίτσα κ πράγματα κ για τα μεγάλα παιδιά γιατί τελικά θα πάνε στην πεθερά μου αυτές τις μέρες, ενώ υπολόγιζα πως θα έμεναν σπίτι μου με τη μαμά μου! Αλλά δεν πειράζει.... Ας είναι μόνο αυτή η ταλαιπωρία κ να είμαστε καλά 

Εσείς τι κάνετε κορίτσια? Με αυτή την κατάσταση σας έχω χάσει εντελώς αλλά θα επανέλθω ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Αφού μέχριτώρα βγαίνω αρνητική, το πρόγραμμα λέει πως μπαίνω την Τρίτη ❤ Το τελευταίο πράγμα που μπορεί να μας τα χαλάσει είναι το pcr που θα κάνω την Δευτέρα για την εισαγωγή! Αύριο ταξιδεύω για Αθήνα κ είμαι όλη μέρα στο πόδι..... Η μαμά μου βγαίνει ακόμα θετική στα τεστ, πράγμα που σημαίνει πως ετοιμάζω βαλίτσα κ πράγματα κ για τα μεγάλα παιδιά γιατί τελικά θα πάνε στην πεθερά μου αυτές τις μέρες, ενώ υπολόγιζα πως θα έμεναν σπίτι μου με τη μαμά μου! Αλλά δεν πειράζει.... Ας είναι μόνο αυτή η ταλαιπωρία κ να είμαστε καλά 

Εσείς τι κάνετε κορίτσια? Με αυτή την κατάσταση σας έχω χάσει εντελώς αλλά θα επανέλθω ❤

Άντε με το καλό ! Εύχομαι να βγει αρνητικό το pcr και όλα να πάνε περίφημα!! 

Εμείς σε περιμένουμε όποτε θέλεις να έρθεις! 

Σε γενικές γραμμές όλα δείχνουν ότι θα γεννήσεις πρώτη απ' όλες μας ! 

Εγώ μόνο έχω προβληματιστεί λίγο διότι στη γενική ούρων τώρα βρέθηκαν ίχνη από λεύκωμα. Μετράω πίεση πρωί βράδυ.. θα δούμε ..

Καλό ταξίδι να έχετε και με το καλό όλα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Christine_ είπε:

Άντε με το καλό ! Εύχομαι να βγει αρνητικό το pcr και όλα να πάνε περίφημα!! 

Εμείς σε περιμένουμε όποτε θέλεις να έρθεις! 

Σε γενικές γραμμές όλα δείχνουν ότι θα γεννήσεις πρώτη απ' όλες μας ! 

Εγώ μόνο έχω προβληματιστεί λίγο διότι στη γενική ούρων τώρα βρέθηκαν ίχνη από λεύκωμα. Μετράω πίεση πρωί βράδυ.. θα δούμε ..

Καλό ταξίδι να έχετε και με το καλό όλα ❤️

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Εύχομαι να μην είναι τίποτα το θέμα σου κ να είναι όλα καλά.... Με το καλό σε όλες μας!!!! Εύχομαι να έχω να σας πω τα καλύτερα νέα τη Δευτέρα κ να κάνω αρχή για τα μωράκια μας ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Να είσαι καλά κορίτσι μου! Εύχομαι να μην είναι τίποτα το θέμα σου κ να είναι όλα καλά.... Με το καλό σε όλες μας!!!! Εύχομαι να έχω να σας πω τα καλύτερα νέα τη Δευτέρα κ να κάνω αρχή για τα μωράκια μας ❤

Αναμένουμε !! Και οπότε και αν θέλεις , απάντησε στο μνμ που σου είχα στείλει! 

Φιλάκια 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Froufro είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!! Αφού μέχριτώρα βγαίνω αρνητική, το πρόγραμμα λέει πως μπαίνω την Τρίτη ❤ Το τελευταίο πράγμα που μπορεί να μας τα χαλάσει είναι το pcr που θα κάνω την Δευτέρα για την εισαγωγή! Αύριο ταξιδεύω για Αθήνα κ είμαι όλη μέρα στο πόδι..... Η μαμά μου βγαίνει ακόμα θετική στα τεστ, πράγμα που σημαίνει πως ετοιμάζω βαλίτσα κ πράγματα κ για τα μεγάλα παιδιά γιατί τελικά θα πάνε στην πεθερά μου αυτές τις μέρες, ενώ υπολόγιζα πως θα έμεναν σπίτι μου με τη μαμά μου! Αλλά δεν πειράζει.... Ας είναι μόνο αυτή η ταλαιπωρία κ να είμαστε καλά 

Εσείς τι κάνετε κορίτσια? Με αυτή την κατάσταση σας έχω χάσει εντελώς αλλά θα επανέλθω ❤

Οοοοολα καλα θα πανε κοριτσι μου!!! Ευχομαι ενα αρνητικό τεστ ώστε να πάρουν ολα το δρομο τους και να σου φυγει και το αγχος!!! 
Με το καλο!!!! Εισαι η πρώτη μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε? Τα νέα μου είναι πως έκανα κ το τελευταίο pcr κ βγήκε αρνητικό 🎉🎉🎉🎉 Οπότε κάναμε απευθείας τον προγεννητικό έλεγχο κ το πρωί κάνω εισαγωγή για τη γέννα!!!!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε? Τα νέα μου είναι πως έκανα κ το τελευταίο pcr κ βγήκε αρνητικό 🎉🎉🎉🎉 Οπότε κάναμε απευθείας τον προγεννητικό έλεγχο κ το πρωί κάνω εισαγωγή για τη γέννα!!!!!! ❤

Μπράβο κορίτσι μου !!! Εύχομαι με το καλό ! Σύντομα θα έχεις τη μικρούλα σου αγκαλιά !! ❤️❤️❤️ 

Υπομονή και η μέρα εφτασεεεε 🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε? Τα νέα μου είναι πως έκανα κ το τελευταίο pcr κ βγήκε αρνητικό 🎉🎉🎉🎉 Οπότε κάναμε απευθείας τον προγεννητικό έλεγχο κ το πρωί κάνω εισαγωγή για τη γέννα!!!!!! ❤

Μπράβο!!! Τέλος καλό όλα καλά!!! Με το καλό λοιπόν αύριο να δεχτείς το κοριτσάκι σου ,όλα να σου πάμε τέλεια και να έχετε όλοι υγεία και ευτυχία!!! Όποτε μπορέσεις να μας γράψεις τα νέα σου και σε περιμένουμε ξανά στην παρέα μας . Φιλιά πολλά❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε? Τα νέα μου είναι πως έκανα κ το τελευταίο pcr κ βγήκε αρνητικό 🎉🎉🎉🎉 Οπότε κάναμε απευθείας τον προγεννητικό έλεγχο κ το πρωί κάνω εισαγωγή για τη γέννα!!!!!! ❤

Εεεεεελα κοριτσι μου!!! Τελειαααα!!! Αυριο λοιπον ειναι η μεγαλη μερα!! Με το καλο να παρεις το κοριτσακι σου αγκαλια!!! Οοοολα να σου πανε καλα!!! Φιλααααααακια 🥰🥰🥰❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε? Τα νέα μου είναι πως έκανα κ το τελευταίο pcr κ βγήκε αρνητικό 🎉🎉🎉🎉 Οπότε κάναμε απευθείας τον προγεννητικό έλεγχο κ το πρωί κάνω εισαγωγή για τη γέννα!!!!!! ❤

Με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου ❤ θα περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου κ όλες τις λεπτομέρειες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!! Τι κάνετε? Τα νέα μου είναι πως έκανα κ το τελευταίο pcr κ βγήκε αρνητικό 🎉🎉🎉🎉 Οπότε κάναμε απευθείας τον προγεννητικό έλεγχο κ το πρωί κάνω εισαγωγή για τη γέννα!!!!!! ❤

Τεεεεεεεεεεεελεια !!!! 🎉🎉🎉🎉🎉🎉 

Με το καλό όλα κορίτσι μου ❤️❤️❤️❤️ 

Περιμένουμε νέα !! 

😁😁😁😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είστε καλά κορίτσια, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!! Με το καλό να πάρετε σειρά μία μία!!! Θα σας στείλω φυσικά με την πρώτη ευκαιρία κ θα έρθω μόλις μπορέσω κ στην παρέα σας στο viber.... Δεν το έκανα ακόμα, γιατί με αυτές τις ιστορίες δεν ήμουν κ η καλύτερη παρέα κ δεν ήθελα να βαραίνω το κλήμα 

Σας εύχομαι οοοοοοτι καλύτερο ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Να είστε καλά κορίτσια, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!! Με το καλό να πάρετε σειρά μία μία!!! Θα σας στείλω φυσικά με την πρώτη ευκαιρία κ θα έρθω μόλις μπορέσω κ στην παρέα σας στο viber.... Δεν το έκανα ακόμα, γιατί με αυτές τις ιστορίες δεν ήμουν κ η καλύτερη παρέα κ δεν ήθελα να βαραίνω το κλήμα 

Σας εύχομαι οοοοοοτι καλύτερο ❤

Και σε σενα κοριτσι μου ο,οοοοοοοοτι καλυτερο!!! Πολλα πολλα Φιλακια και αγκαλιτσες να κανεις στο μωρουλακι σου!!!!! 
Θα σε περιμενουμε οταν μπορέσεις στο βαιμπερ! 🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Να είστε καλά κορίτσια, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!! Με το καλό να πάρετε σειρά μία μία!!! Θα σας στείλω φυσικά με την πρώτη ευκαιρία κ θα έρθω μόλις μπορέσω κ στην παρέα σας στο viber.... Δεν το έκανα ακόμα, γιατί με αυτές τις ιστορίες δεν ήμουν κ η καλύτερη παρέα κ δεν ήθελα να βαραίνω το κλήμα 

Σας εύχομαι οοοοοοτι καλύτερο ❤

Με το καλο να κρατησεις το μωρακι αγκαλιτσα!!!! Περιμενουμε με αγωνια!!!! Φιλια πολλα!!!!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Να σου ζήσει η μπεμπούλα!! Γερή κι ευτυχισμένη να είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Να σας ζήσει η κοπέλαρα σας!!!! Γερή και καλότυχη να είναι και εσείς πάντα καλά για να την καμαρώνετε ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Κορίτσια μου γεννήθηκε το κοριτσάκι μου!!!!!!! Είμαστε μια χαρά, όλα πήγαν τέλεια! 2.910 τελικά και 50 εκ! Εύχομαι σε όλες σας με το καλό να έρθει η σειρά σας 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Γερη και δυνατη κοριτσάρα μου🥰🌹 Συγκινήθηκα και ας μη γνωριζόμαστε 💐🥰 Σε περιμενουμε και στο viber να μας πεις οταν μπορεσεις για την χαρα σου❤️ Καλες αγκαλίτσες και φιλακια τωρα με τη μπεμπα 🧚‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...