Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

Στείλτε που οποία θέλει να κάνουμε το γκρουπ σε μήνυμα τον αριθμό της και θα μας φτιάξω την ομάδα , για κάτι πιο άμεσο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Στείλτε που οποία θέλει να κάνουμε το γκρουπ σε μήνυμα τον αριθμό της και θα μας φτιάξω την ομάδα , για κάτι πιο άμεσο. 

Στείλε εσύ στην @Mariam08 πρόλαβε 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariam08 είπε:

Κορίτσια στείλτε μου μνμ με το τηλ σας να σας προσθέσω, εχει ανοίξει η ομάδα. 

Καλησπέρα και από μένα κορίτσια. Νομίζω σου έστειλα μνμ. Με το τηλ μου Ελπίζω να το έκανα σωστά😝😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; @Froufro συλλυπητήρια για τους φίλους σου...πολύ κρίμα...γίνεται ένας χαμός με τον κορονοιο όντως εγώ προσπαθώ να αποφεύγω τέτοιες συζητήσεις γιατί με ρίχνουν... εννοείται προσοχή αλλά μην τρελαθουμε κιόλας....Να σας ρωτήσω κάτι..με το ξύρισμα πως τα πάτε εγώ με την κοιλιά δεν βλέπω τίποτα 😂😂 Όσο για την ομάδα στο viber εγώ δεν ξέρω πως στέλνουμε μήνυμα🤷🤷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; @Froufro συλλυπητήρια για τους φίλους σου...πολύ κρίμα...γίνεται ένας χαμός με τον κορονοιο όντως εγώ προσπαθώ να αποφεύγω τέτοιες συζητήσεις γιατί με ρίχνουν... εννοείται προσοχή αλλά μην τρελαθουμε κιόλας....Να σας ρωτήσω κάτι..με το ξύρισμα πως τα πάτε εγώ με την κοιλιά δεν βλέπω τίποτα 😂😂 Όσο για την ομάδα στο viber εγώ δεν ξέρω πως στέλνουμε μήνυμα🤷🤷

Εγώ το έχω εντάξει. Τυφλό σύστημα 😎 

Όσο για τα μνμτ. Μπαίνεις στο προφίλ που θες και πατάς το μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια. Εγω ειμαι χαλια. Καταρροή, πονόλαιμο, τα μάτια μου χάλια, το κεφάλι μου σκατα… Τσαι μου ειπε π γιατρος, φυτικές καραμέλες, ορό μύτης, σούπες, βιταμινη σε αλλά προτιμώ να πινω πορτοκαλια… Viber δεν εχω.. Εχω γουατς απ και σκάιπ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Froufro καλή δύναμη κορίτσι μου…. Δεν έχω λογια… Μείνε δυνατή για τα αγοράκια σου και τη μικρη ζουζουνα που έρχεται… ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Louna είπε:

Καλησπερα κοριτσια. Εγω ειμαι χαλια. Καταρροή, πονόλαιμο, τα μάτια μου χάλια, το κεφάλι μου σκατα… Τσαι μου ειπε π γιατρος, φυτικές καραμέλες, ορό μύτης, σούπες, βιταμινη σε αλλά προτιμώ να πινω πορτοκαλια… Viber δεν εχω.. Εχω γουατς απ και σκάιπ 

Δεν σου κάνουν καούρα τα πορτοκάλια; 😔😔 

Βιταμίνες ναι κάνουν δουλειά 

Περαστικά σου κορίτσι μου... Εύχομαι σύντομα να είσαι εντάξει 🤗🤗 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Δεν σου κάνουν καούρα τα πορτοκάλια; 😔😔 

Βιταμίνες ναι κάνουν δουλειά 

Περαστικά σου κορίτσι μου... Εύχομαι σύντομα να είσαι εντάξει 🤗🤗 

 

Τα πίνω κάθε πρωί μαζί με τα τοστακια μου, σκέτα μου κανουν ζημια.. Σε ευχαριστω κοριτσάρα μου, να περασει γρηγορα ευχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Louna αχ περαστικά κορίτσι μου..κορονοιο ή κρύωμα; Έκανες τεστ; Ελπιζω να σου περάσει σύντομα..

@Christine_ημου σίγουρη για σένα ότι θα έβρισκες τη λύση😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

@Louna αχ περαστικά κορίτσι μου..κορονοιο ή κρύωμα; Έκανες τεστ; Ελπιζω να σου περάσει σύντομα..

@Christine_ημου σίγουρη για σένα ότι θα έβρισκες τη λύση😂😂

Έκανα τεστ 30 του μήνα και πήγα και έκανα και σήμερα, είναι αρνητικά και τα δυο. Κρυωμα.. Σε ευχαριστω κοριτσι μου ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Sofi1 είπε:

@Louna αχ περαστικά κορίτσι μου..κορονοιο ή κρύωμα; Έκανες τεστ; Ελπιζω να σου περάσει σύντομα..

@Christine_ημου σίγουρη για σένα ότι θα έβρισκες τη λύση😂😂

Έχω εκπαιδευτεί μωρέ 😂😂😂 αυτό είναι το θέμα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofi1 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε; @Froufro συλλυπητήρια για τους φίλους σου...πολύ κρίμα...γίνεται ένας χαμός με τον κορονοιο όντως εγώ προσπαθώ να αποφεύγω τέτοιες συζητήσεις γιατί με ρίχνουν... εννοείται προσοχή αλλά μην τρελαθουμε κιόλας....Να σας ρωτήσω κάτι..με το ξύρισμα πως τα πάτε εγώ με την κοιλιά δεν βλέπω τίποτα 😂😂 Όσο για την ομάδα στο viber εγώ δεν ξέρω πως στέλνουμε μήνυμα🤷🤷Χ 

Αχ και εγώ έχω μεγάλο θέμα με το ξύρισμα αλλά ναι στα τυφλά. 😂😂😂😂

Τυχερές όσες έχουν κάνει λέιζερ αποτρίχωση η κερί 😂😂😂.

@Louna περαστικά σου εύχομαι να περάσει γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθεις πολύ..!!! Επίσης θα σου πρότεινα να κατεβάζεις το βαιμπερ. Έχουμε ωραίοι παρεάκι και εκεί και πιο γρήγορο 😝😝😝

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε? Εγώ όπως καταλαβαίνετε μπαίνω με το σταγονόμετρο αυτές τις μέρες! Αυτή τη στιγμή είμαι Αθήνα... πήγα για έλεγχο στη γιατρό μου , όλα είναι καλά, το μωράκι μου είναι 2.800 κ σε δύο εβδομάδες ακριβώς θα την πάρω αγκαλιά! Σε λίγες ώρες πετάω πίσω για το σπίτι..... Πολύ περίεργα συναισθήματα το τελευταίο διάστημα... στεναχώρια με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας, αλλά κ απίστευτη χαρά για αυτά που έρχονται!! Πώς μπορούν να συνδυάζονται όλα αυτά 🤷‍♀️ Άβυσσος η ψυχολογία της εγκύου! Με συγχωρείτε αν δεν συμμετέχω αυτές τις μέρες ή αν κάποια έχει απευθυνθεί σε εμένα κ έχω χάσει τα ποστ... Θα επανέλθω όταν όλα θα είναι πιο ήρεμα! Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Froufro είπε:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε? Εγώ όπως καταλαβαίνετε μπαίνω με το σταγονόμετρο αυτές τις μέρες! Αυτή τη στιγμή είμαι Αθήνα... πήγα για έλεγχο στη γιατρό μου , όλα είναι καλά, το μωράκι μου είναι 2.800 κ σε δύο εβδομάδες ακριβώς θα την πάρω αγκαλιά! Σε λίγες ώρες πετάω πίσω για το σπίτι..... Πολύ περίεργα συναισθήματα το τελευταίο διάστημα... στεναχώρια με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας, αλλά κ απίστευτη χαρά για αυτά που έρχονται!! Πώς μπορούν να συνδυάζονται όλα αυτά 🤷‍♀️ Άβυσσος η ψυχολογία της εγκύου! Με συγχωρείτε αν δεν συμμετέχω αυτές τις μέρες ή αν κάποια έχει απευθυνθεί σε εμένα κ έχω χάσει τα ποστ... Θα επανέλθω όταν όλα θα είναι πιο ήρεμα! Σας φιλώ!!!!

Να προσέχεις κορίτσι μου !!! Υπομονή δύο μερουλες για τον άντρα σου και δύο βδομάδες για τη Χρύσα μας 💗 να είσαι καλά και χαρούμενη !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες τι κάνετε? Σήμερα μάθαμε πως η μαμά μου κ η αδερφή μου είναι θετικές κ έχω φρικάρει!!!! Πήγαμε για τεστ εγώ κ τα παιδιά, για την ώρα δείχνει αρνητικό αλλά θα κάνω κάθε μέρα για να είμαστε σίγουροι. Δηλαδή πόση γκαντεμιά να μου τύχει τωρα αυτό?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Froufro είπε:

Μανούλες τι κάνετε? Σήμερα μάθαμε πως η μαμά μου κ η αδερφή μου είναι θετικές κ έχω φρικάρει!!!! Πήγαμε για τεστ εγώ κ τα παιδιά, για την ώρα δείχνει αρνητικό αλλά θα κάνω κάθε μέρα για να είμαστε σίγουροι. Δηλαδή πόση γκαντεμιά να μου τύχει τωρα αυτό?????

Προσπαθησε να εισαι ηρεμη κοριτσι μου… Δε παει να πει πως ειναι κατι κακο… Σαν ίωση θα το περασουν ελαφριά.. Καταλαβαινω πως ειναι… Ειχα και γω την αδερφη μου πριν κατι μηνες ασχημα… Αλλα ολα πηγαν καλα… Εγω ειμαι με καταρροή σκεψου 4 μερες τωρα και ενα κεφαλι καζανι. Τα τεστ αρνητικα αν και δεν ειδα κανεναν περα απο την οικογενεια μου που ολοι ειναι καλα… Γραψε μας οταν εχεις νεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Καλημέρα !!!!! Τις είχες δει ??? 😱

Κάθε μέρα!!!! Χθες που ήμουν Αθήνα η αδερφή μου πρόσεχε τα παιδιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...