Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Φεβρουαρίου 2022


Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εγώ έχω 17/1 την τρίτη δόση .. ο γιατρός μου είπε να πάω , οπότε θα το κάνω κ αυτό !! 

Το ίδιο είπε κ ο δικός μου, έχει 15 μερες που εκανα την 3η δόση. Όλα κομπλέ. 

@Christine_ το θέμα είναι θα το καταλάβει απο πριν οτι ηρθε η ώρα; στο δεύτερο παιδάκι δεν το είχαμε καταλάβει. Εκτός αν μπω με ραντεβού.

Καλα κατσε να έχει γυρίσει κιόλας πρώτα πφφφ πολύ αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πολύ προσοχή με το κορονοιο. Δεν είναι μόνο μη κολλήσουμε αλλά μη κολλήσουμε όταν έρθει η ώρα. Δε θελω ούτε να το σκέφτομαι να γεννήσω χωρίς το γιατρό μου. 

Χθες ανακάλυψα ένα tip για τους πόνους στη πλάτη μ και κατάφερα να κοιμηθώ σα πουλάκι 13 ώρες παρακαλώ. Πήρα το μαξιλάρι θηλασμου κ το έβαλα ανάποδα δλδ να αγκαλιαζει τη πλάτη μ έτσι είχα στήριξη όλο το βράδυ. Χρειάζεται 2 μαξιλάρια στο κεφάλι γτ ανέβηκε το σώμα μ κ το μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια μου. Ο άντρας μου βέβαια περιορίστηκε αλλά του είπα ότι έχει κ καναπέ 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Πραγματικά ένας χαμός με τον covid. Με όποιον και να μιλήσω μου λέει ή ότι κόλλησε ή ότι κάποιος δικός του κόλλησε . Θέλει πολύ προσοχή. 

Το νινι μου εχθές το βράδυ έδωσε ρεσιτάλ. Μάλλον κουνούσε  χέρια- ποδια και πήγαινε πέρα δώθε. Πρώτη φορά τέτοια κέφια. 

Αύριο έχουμε doppler και έχω λίγο άγχος . Έχουμε σχεδόν ένα μήνα να το δούμε 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mariam08τώρα τι να σου πω ότι έχεις άδικο; Δεν έχεις ! Κι εγώ γεννούσα και δεν είχα πάρει χαμπάρι το πρώτο μου ... 

Λογικά θα δει ο γιατρός σου και τον τράχηλο και όλα τα υπόλοιπα, θα έχει μια ιδέα. 

Και μια φίλη που γέννησε το δεύτερο, κι αυτό φυσιολογικά είχε πάει την προηγούμενη έκανε το μοριακό και μετά το πρωί εισαγωγή για να γεννήσει. 

Και δεν μπήκε με πρόκληση, απλά το έκρινε ο γιατρός

 

Με τον κοβιντ ναι θέλει πολύ προσοχή κορίτσια , γενικά να έχουμε τον νου μας απλά να μην τρελαθούμε κι όλας . Όχι παράνοια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πραγματικά ένας χαμός με τον covid. Με όποιον και να μιλήσω μου λέει ή ότι κόλλησε ή ότι κάποιος δικός του κόλλησε . Θέλει πολύ προσοχή. 

Το νινι μου εχθές το βράδυ έδωσε ρεσιτάλ. Μάλλον κουνούσε  χέρια- ποδια και πήγαινε πέρα δώθε. Πρώτη φορά τέτοια κέφια. 

Αύριο έχουμε doppler και έχω λίγο άγχος . Έχουμε σχεδόν ένα μήνα να το δούμε 🤗

Ωωω με το καλο. Να μας πεις νέα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam08 είπε:

Κορίτσια να προτείνω κάτι; θέλετε να φτιάξουμε μια ομάδα ή viber ή messenger οτι σας βολεύει.; 

Εγώ messenger δεν έχω μόνο Viber! 

Το είχα σκεφτεί κι εγώ αυτό 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Πραγματικά ένας χαμός με τον covid. Με όποιον και να μιλήσω μου λέει ή ότι κόλλησε ή ότι κάποιος δικός του κόλλησε . Θέλει πολύ προσοχή. 

Το νινι μου εχθές το βράδυ έδωσε ρεσιτάλ. Μάλλον κουνούσε  χέρια- ποδια και πήγαινε πέρα δώθε. Πρώτη φορά τέτοια κέφια. 

Αύριο έχουμε doppler και έχω λίγο άγχος . Έχουμε σχεδόν ένα μήνα να το δούμε 🤗

Με το καλό το ντοπλερ κορίτσι μου ! Να μας πεις τα νέα σου ! 

Τελευταία φορά είχε γυρίσει προς τα κάτω ; 

Γιατί συνήθως όταν χορεύουν τοοοσο πολύ γυρνάνε! 

Αύριο εγώ έχω γιατρό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Christine_ είπε:

Εγώ messenger δεν έχω μόνο Viber! 

Το είχα σκεφτεί κι εγώ αυτό 😅

Ναι μωρε θα μιλάμε πιο άμεσα απο εκει. Οτι θέλετε όμως και αν συμφωνείτε όλες εννοείται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Christine_ είπε:

Με το καλό το ντοπλερ κορίτσι μου ! Να μας πεις τα νέα σου ! 

Τελευταία φορά είχε γυρίσει προς τα κάτω ; 

Γιατί συνήθως όταν χορεύουν τοοοσο πολύ γυρνάνε! 

Αύριο εγώ έχω γιατρό! 

Σε ευχαριστώ πολύ. Καλά αποτελέσματα να έχουμε και οι δύο. 

Όχι την τελευταία φορά ήταν οριζόντια . Πριν λίγες μέρες το ένιωθα ότι γύρισε για χτυπούσε πολύ χαμηλά και πάνω από τον αφαλό αλλά από εχθές το νοιωθω πάλι αριστερά. Όλο βόλτες είναι το καμάρι μου😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

Ναι μωρε θα μιλάμε πιο άμεσα απο εκει. Οτι θέλετε όμως και αν συμφωνείτε όλες εννοείται. 

Ότι είναι στείλτε μου μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Καλά αποτελέσματα να έχουμε και οι δύο. 

Όχι την τελευταία φορά ήταν οριζόντια . Πριν λίγες μέρες το ένιωθα ότι γύρισε για χτυπούσε πολύ χαμηλά και πάνω από τον αφαλό αλλά από εχθές το νοιωθω πάλι αριστερά. Όλο βόλτες είναι το καμάρι μου😜

Εγώ έχω μια υποψία ότι γύρισε πάλι και έβαλε κεφάλι πάνω πόδια κάτω πριν λίγες μέρες. Θα το δω αύριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω καταλαβαίνω πολύ ψηλά κινήσεις, κάτω απο το στηθος δηλαδή. Κ κάτω χαμηλα κάτι αλλά πιο ελαφριά. Αλλα δεν μπορεις να βγάλεις και ακρη ώρες ώρες λεω είναι σαν χταπόδι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Εγώ έχω μια υποψία ότι γύρισε πάλι και έβαλε κεφάλι πάνω πόδια κάτω πριν λίγες μέρες. Θα το δω αύριο!!

Γιατι πως το νιώθεις; συνηθως οι πιο έντονες κινήσεις είναι τα ποδαράκια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mariam08 είπε:

Γιατι πως το νιώθεις; συνηθως οι πιο έντονες κινήσεις είναι τα ποδαράκια. 

Ένιωσα ότι έκανε σβούρες για αρκετή ώρα και από τότε νιώθω ότι με πιέζει στο στομάχι και δεν κατουριεμαι τόσο συχνά όσο πριν 😅 

Επίσης έντονες κινήσεις όπως λες νιώθω και στα πλάγια χαμηλά και ψηλά! 

Αν και έντονα δεν νιώθω μόνο τα πόδια απ' ότι έχω παρατηρήσει. Το ίδιο χτυπάει σε όλα .

Επίσης λόξυγκα που λέγαμε κατάλαβα πολύ ψηλά . 

Αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Christine_ είπε:

Εγώ έχω μια υποψία ότι γύρισε πάλι και έβαλε κεφάλι πάνω πόδια κάτω πριν λίγες μέρες. Θα το δω αύριο!!

Κυριακή κοντή γιορτή που λένε! Αύριο θα μάθουμε ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η fairydream είπε:

Κυριακή κοντή γιορτή που λένε! Αύριο θα μάθουμε ❤️

Με το καλο για αυριο!!! Φιλια στο μπεμπεδακι σου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mariam08 είπε:

Κορίτσια να προτείνω κάτι; θέλετε να φτιάξουμε μια ομάδα ή viber ή messenger οτι σας βολεύει.; 

Ναι κ εγώ θα ήθελα !! Viber καλύτερα για να έχουμε και οι περισσότερες ! 

Γιατί αυτό εδώ όλο κολλάει και δεν Μ αφηνει να γράψω πολλές φορές. Αφήστε που τώρα με τα μωρα θα είναι πιο έμμεσο το viber 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kallia.Geo είπε:

Εγώ έχω 17/1 την τρίτη δόση .. ο γιατρός μου είπε να πάω , οπότε θα το κάνω κ αυτό !! 

Εγω την εκανα και την τριτη δόση προς τρεις μερες! Έναν ερεθισμό στο χέρι μου εκανε και ολα κομπλέ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ναι κ εγώ θα ήθελα !! Viber καλύτερα για να έχουμε και οι περισσότερες ! 

Γιατί αυτό εδώ όλο κολλάει και δεν Μ αφηνει να γράψω πολλές φορές. Αφήστε που τώρα με τα μωρα θα είναι πιο έμμεσο το viber 

Εχω κι εγω Viber!!! Αλλα και messenger! Ο,τι αποφασίσετε πειτε μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Εχω κι εγω Viber!!! Αλλα και messenger! Ο,τι αποφασίσετε πειτε μου! 

Ας στείλουμε όλοι που θέλουμε τότε σε μια απ' όλες μας τους αριθμούς να φτιάξει την ομάδα !  @Mariam08 σου έρχονται τα μνμτ εσένα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kallia.Geo είπε:

Ναι κ εγώ θα ήθελα !! Viber καλύτερα για να έχουμε και οι περισσότερες ! 

Γιατί αυτό εδώ όλο κολλάει και δεν Μ αφηνει να γράψω πολλές φορές. Αφήστε που τώρα με τα μωρα θα είναι πιο έμμεσο το viber 

Ναι κ μένα το ίδιο. Κ μπαίνω κ απο το κινητό κ με δυσκολεύει. Συμφωνείτε όλες όμως κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam08 είπε:

Ναι κ μένα το ίδιο. Κ μπαίνω κ απο το κινητό κ με δυσκολεύει. Συμφωνείτε όλες όμως κορίτσια; 

Εγώ έχω μόνο viber οπότε μόνο εκεί μπορώ να ακολουθήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariam08 είπε:

@Christine_δεν εχω λάβει ποτέ μηνύματα δεν έχω ιδέα χαχαχα. Κάντε μια δοκιμή να δουμε

Αν είσαι από κινητό πρέπει να ρυθμίσεις την σύνδεσή σου να φαίνεται για υπολογιστή (Chrome) 

Αν είσαι από υπολογιστή τοτε βλέπεις πάνω πάνω δεξιά το σήμα με το μνμ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...