Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 48 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@BlackCat 6/4 🤞

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

@Kateriniwk ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@nikol88 ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

@TRigirl 50 🥰

 

@aggelikh_l 4/4  🙏

@Anna0912 11/4 🙏

@Luna777 11/4🙏

@Παρασκευαιδου 19/4 🙏

 

@aggelikh_l εύχομαι να πήγαν όλα καλά με την χοριακή σου αλλά ακόμα και αν όχι δεν είσαι μόνη και δεν είσαι μόνη. Περιμένουμε τα νέα σου μόλις μπορέσεις.

@Anna0912 @Luna777 @Παρασκευαιδου υπομονή στο δύσκολο διάστημα της αναμονής, όλα με το καλό. Είμαι πολύ αισιόδοξη και για τις τρεις σας. 

@Κατεριναπαπ με το καλό κορίτσι μου η χοριακή σου σήμερα. Επιβεβαιώνω και εγώ οτι είχα θετικό τεστ ωορηξίας (home test) στην πρώτη εγκυμοσύνη. Το είχα κάνει να δω αν ισχύει που το διάβαζα και όντως ήταν θετικό. Όλα γίνονται και όλα τα έχουμε διαβάσει εδώ πίστεψε στο θαύμα γιατί το έχεις στην κοιλίτσα σου😍

@Salvation78 και @Ανθη7 σας κάνω μεγάλες αγκαλιές έστω και νοερά.

Οι εγκυούλες στείλτε μπεμπεδόσκονη να πάνε όλα καλά.

Πάω και εγώ αύριο για την τελευταία ωοληψία της προσωπικής μου διαδρομής ,όχι με ιδιαίτερο καλό feeling, αλλά είπα θα το παλεψω και ότι γίνει.

Σας φιλώ όλες και περιμένω τα νέα σας.

Ευχομαι σε ολες θετικα νεακια!!!!👶👶👶👶👶👶💙💙💙💙💖💖💖💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Να ξεκινήσεις χορό!!!! Εγώ που λατρεύω να χορεύω και να γυμνάζομαι το έχω αφήσει τώρα 3 χρόνια και εχω ατονήσει. Άστα να πάνε. Έχει χαλάσει η διάθεση μου. Τα παντελόνια μου όλα δεν κλείνουν. Χθες όχι απλα το κουμπί ανοιχτό, αλλα και το φερμουαρ ανοιχτο. Δεν μπορούσα αλλιώς να κάτσω. Να κάνεις αυτό που αγαπάς και να έρθω να γίνεις δασκάλα μου (με πασατέμπο θα σε πληρώνω γιατί λεφτά με όλα αυτά γιοκ😂😂😂)

Εγώ πάντα αυτό που θαυμάζω σε όλα αυτά είναι το κόστος. Ρε φίλε.... τόσο οικονομικά τα πάντα όλα σε αυτη τη χώρα!!!!!

Συμπατριώτισσά μου, τι κάνεις? Πως τα περνάς.....?

 

 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!!!!

@TRigirl αναμένουμε να μας πεις τα νεα!!!

@Salvation78 τι ώρα θα πας σήμερα??? Είμαι δίπλα σου να ξέρεις!! 

Κάνω χορό από τσ 4.στσματησα όταν έκανα την εμβρυομετσφορα.σκεψου έχω κ 2 επαγγελματικά πτυχία ένα λάτιν κ ένα στο μοντερνο.η καλύτερη μου φίλη έχει τη σχολή που είμαστε από τα 10 μαζί.απλα δεν έκανα τώρα γιατί φοβόμουν μην κάνω τπτ στην εγκυμοσύνη.τωρα θα ξαναξελονησω γιατί είναι η ψυχοθεραπεία μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελα ρε κατερινιω μη πεφτεις! Δεν ηταν και κατι που περιμενες...ωραια θα ηταν να ειχε γινει αλλα δεν χαθηκε ο κοσμος... Το αρχικο σεναριο μετα τις χθεσινοβραδινες παρεμβολες ελεγε οτι το μωρακι και η προσπαθεια ειναι καπου παρακατω!!!!!θυμησου οτι εχεις ετοιμα εμβρυα ..αν στη βιδωσει πας και βαζεις!!!! Ολα μπροστα ειναι ρε τιποτα δν χαθηκε!!! Κοριτσια βγηκε η αμη!!!!!!!!! Γαζωνειιιιιιιιιιιιι χαχχαχαχ απο 1,15 που ηταν πριν δυο χρονια.. επεσε στο 1.07 ..... Ευχαριστω Θεε μουυυυυ! Αρχισα να αγαπω το σωμα μου!!!! Και οι βιταμινες στα υψη!!!!!! Τουρου ρουυυ ρουυυ!!! Οποτε τωρα επανερχομαστε μονο στο πως θα κανω διαγερση και πως τολμισω να κανω το βημα! Μηπως αντι για βιταμινες και τσοκαρα να με πιανατε απ το μαλλι και να λεγατε "εεεελα ..για προχωρα"???? 😋

Προχωρά μην φοβάσαι!

Θα προχωράμε μαζί! Είμαστε και στο ίδιο κέντρο

Εγώ περιμένω πως και πως να περάσει ο μήνας. Στον μεθεπομενο κύκλο ξεκινάω κάπου 10/5. Θα είμαστε μαζί μην φοβάσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Εχω μια φίλη με πολύ μεγάλο κύκλο που της είχε συμβεί το ίδιο και έκανε δύο ωορρηξίες με μεγάλη απόσταση μεταξύ τους. Μπορεί το ροζ και το θετικό τεστ να είναι ωορρηξία. Αν έχεις όρεξη και κουράγιο μπορείς να πας για έναν υπέρηχο από περιέργεια.

Είναι πολύ δύσκολο με όλα αυτά τα σκαμπανεβάσματα που βιώνουμε. Ελπίδα και μετά προσγείωση και φτου κι από την αρχή. Αλλά θα τα καταφέρουμε όλες να το θυμάσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μου έρχεται να κάνω ολα τα τεστ, έχω ακόμα 17 τεστ οωρηξιας..😅😅 ευχαριστώ κορίτσι μου,  σε ευχαριστώ παααρα πολύ!!!

τρελανε μας Κατερίνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Προχωρά μην φοβάσαι!

Θα προχωράμε μαζί! Είμαστε και στο ίδιο κέντρο

Εγώ περιμένω πως και πως να περάσει ο μήνας. Στον μεθεπομενο κύκλο ξεκινάω κάπου 10/5. Θα είμαστε μαζί μην φοβάσαι!

Δεν εχω αντιδρασεις!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️ Ναι ναι θα λεμε τα νεα μας! Η λιγο πριν θα ειμαι , η λιγο μετα!!!😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Έλα ρε γαμωτο. Κρίμα... Αλλα όπως σου είπαν τα κορίτσια έχεις τα μωρά σου που σε περιμένουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα δεν πέφτουμε λεμεεεεε.τα καλύτερα έρχονται!!!!!αφού σε περιμένουν τα εμβρυακια σου....

 

@BlackCatσε ευχαριστώ γισ την αγκαλίτσα!!!!!παίρνω κουράγιο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

 

Συμπατριώτισσά μου, τι κάνεις? Πως τα περνας?

Αχ εδώ βρε φρόιντιν, στην αναμονή. Δεν περνάνε οι μέρες!!! Και όλο σκέφτομαι το Βερολινάκι μας. Να κανάμε μια βολτούλα τώρα Kreuzberg 😍 Αν την πάρω πάλι την κουλούρα μου (εύχομαι όχι!!!) καπάκι κλείνω εισιτήριο. Εσύ; Πότε με το καλό θα βάλεις μπρος με το νέο γιατρό;

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Κρίμα βρε γλυκιά μου...θα ήταν όντως η καλύτερη έκπληξη. Μη στεναχωριέσαι ομως, έχεις και τα παγωτινάκια σου που περιμένουν! Αγκαλιά σου στέλνω 💜

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελα ρε κατερινιω μη πεφτεις! Δεν ηταν και κατι που περιμενες...ωραια θα ηταν να ειχε γινει αλλα δεν χαθηκε ο κοσμος... Το αρχικο σεναριο μετα τις χθεσινοβραδινες παρεμβολες ελεγε οτι το μωρακι και η προσπαθεια ειναι καπου παρακατω!!!!!θυμησου οτι εχεις ετοιμα εμβρυα ..αν στη βιδωσει πας και βαζεις!!!! Ολα μπροστα ειναι ρε τιποτα δν χαθηκε!!! Κοριτσια βγηκε η αμη!!!!!!!!! Γαζωνειιιιιιιιιιιιι χαχχαχαχ απο 1,15 που ηταν πριν δυο χρονια.. επεσε στο 1.07 ..... Ευχαριστω Θεε μουυυυυ! Αρχισα να αγαπω το σωμα μου!!!! Και οι βιταμινες στα υψη!!!!!! Τουρου ρουυυ ρουυυ!!! Οποτε τωρα επανερχομαστε μονο στο πως θα κανω διαγερση και πως τολμισω να κανω το βημα! Μηπως αντι για βιταμινες και τσοκαρα να με πιανατε απ το μαλλι και να λεγατε "εεεελα ..για προχωρα"???? 😋

Μπράβο ρε κοριτσάρα!!! Ένα βήμα τη φορά και ολα θα τα καταφέρεις! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Luna777 είπε:

Αχ εδώ βρε φρόιντιν, στην αναμονή. Δεν περνάνε οι μέρες!!! Και όλο σκέφτομαι το Βερολινάκι μας. Να κανάμε μια βολτούλα τώρα Kreuzberg 😍 Αν την πάρω πάλι την κουλούρα μου (εύχομαι όχι!!!) καπάκι κλείνω εισιτήριο. Εσύ; Πότε με το καλό θα βάλεις μπρος με το νέο γιατρό;

Κρίμα βρε γλυκιά μου...θα ήταν όντως η καλύτερη έκπληξη. Μη στεναχωριέσαι ομως, έχεις και τα παγωτινάκια σου που περιμένουν! Αγκαλιά σου στέλνω 💜

Μπράβο ρε κοριτσάρα!!! Ένα βήμα τη φορά και ολα θα τα καταφέρεις! 😘

@Luna777 μου!! Ευχαριστω!! Καλα αποτελεσματα!!!  Δωσε μας το καλο το στανταρακι μας!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ανθη7 είπε:

Δούλευα 2 χρονια στο δρομοκαιτειο σν θέλετε κανονίζω πτερυγουλα!😅😅😅😅.εγώ μόλις γύρισα από τον γυναικολογο.καναμε τον τελικό υπερηχο της απελπισίας.αυριο παίρνω φσρμακς κ πάμε για το επόμενο βήμα.

καλη δύναμη

ποσο εβδομάδων είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Σηκώνω τα χέρια ψηλά...

Κάνε τις επαφές σου όπως σωστά λέει η Γερμανίδα φίλη μας και βλέπουμε..😊

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα

Περνάω πολύ δύσκολα! Την παρασκευή ξαναειχα για μια μερα αιμορραγία κ τρομερούς πόνους! Χτες πήγα κι εκανα χοριακη κ βγηκε 50961 απο 17038 που ηταν την Τετάρτη! Στη κλινική δεν ήξεραν να μου πουν για το αίμα αν δε με εβλεπαν απο κοντά! Η χοριακή όμως μου είπαν ήταν πολύ καλή! Χαλαρωσα κι εγω κ ειπα να περιμενω την επόμενη μερα δηλαδή σήμερα να παω χαλαρα κ ομορφα το βραδυ στις 8 να κανω τον υπερηχο μου που χα κανονισμένο! Ξυπνάω μεσα στις 3:30 σημερα κ παλι αιμορραγια κ παλι πονοι μέχρι και τώρα! Ειλικρινά δε με έχει αφήσει λίγο να χαρώ ή να νιώσω σαν εγκυος! Μου κάνει όλο αιμορραγίες κ πονους κ φοβαμαι απιστευτα! Τι να συμβαίνει αραγε γαμώτο; Φοβάμαι μην παλινδρομήσει! Χίλιες φορες όμως να χα απο την αρχη μηδενικη χοριακή απο το να μπω σε τετοια διαδικασια!Θα μου πειτε κοντος ψαλμος αλληλουια! Το βραδυ θα ξερω! Ομως μεχρι τοτε θα τρελαθω!! Και νιωθω τοση απογοητευση!!! Θελω να ειναι ολα καλά και να δω να υπαρχει εξελιξη στο εμβρυακι/α μου! Δωστε μου λιγη θετική ενέργεια! Σας παρακαλώ!!!😔😔😔

@TRigirl συγχαρητήρια για τον διπλασιασμό!! Όλα να πάνε τέλεια!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσα πηγα στο γιατρο και το θρίλερ συνεχίζεται

 εμβρυικος σακοσ και λεκιθοσ εκει εμβρυικα στοιχεία , αλλα καρδια δεν ειδαμε και θα σασ θυμισω οι χοριακες μου πριν απο 8 μερες που σταματησα να κανω δεν είχαν  καλή ανάπτυξη, επιπλέον είδαμε και δεύτερο μικρότερο αδειο σακο που την προηγούμενη φορ΄΄α δε φαινόταν

 θα παω σε καμια εβδομαδα γιατι ο γιατροσ υποψιαζεται οτι θα δει καρδια

σημερα ειμαι 6w 2d, κανονικα δε θα επρεπε να φαινεται? επισησ τι σημαινει να φαινεται καιτι να ακουγεται

 εχω χαθει τελείως εξακολουθω και εχω 10% πιθανότητεε για βιώσιμη εγκυμοσύνη και δε σας κρύβω δεν ειδα αισιοδοξο το γιατρο(αίσθηση μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Περνάω πολύ δύσκολα! Την παρασκευή ξαναειχα για μια μερα αιμορραγία κ τρομερούς πόνους! Χτες πήγα κι εκανα χοριακη κ βγηκε 50961 απο 17038 που ηταν την Τετάρτη! Στη κλινική δεν ήξεραν να μου πουν για το αίμα αν δε με εβλεπαν απο κοντά! Η χοριακή όμως μου είπαν ήταν πολύ καλή! Χαλαρωσα κι εγω κ ειπα να περιμενω την επόμενη μερα δηλαδή σήμερα να παω χαλαρα κ ομορφα το βραδυ στις 8 να κανω τον υπερηχο μου που χα κανονισμένο! Ξυπνάω μεσα στις 3:30 σημερα κ παλι αιμορραγια κ παλι πονοι μέχρι και τώρα! Ειλικρινά δε με έχει αφήσει λίγο να χαρώ ή να νιώσω σαν εγκυος! Μου κάνει όλο αιμορραγίες κ πονους κ φοβαμαι απιστευτα! Τι να συμβαίνει αραγε γαμώτο; Φοβάμαι μην παλινδρομήσει! Χίλιες φορες όμως να χα απο την αρχη μηδενικη χοριακή απο το να μπω σε τετοια διαδικασια!Θα μου πειτε κοντος ψαλμος αλληλουια! Το βραδυ θα ξερω! Ομως μεχρι τοτε θα τρελαθω!! Και νιωθω τοση απογοητευση!!! Θελω να ειναι ολα καλά και να δω να υπαρχει εξελιξη στο εμβρυακι/α μου! Δωστε μου λιγη θετική ενέργεια! Σας παρακαλώ!!!😔😔😔

@TRigirl συγχαρητήρια για τον διπλασιασμό!! Όλα να πάνε τέλεια!!!😘

κοριτσι μου ποσο σε νιώθω και  πόσο σε καταλαβαίνω

παμε με δύναμη και πίστη

ειναι μεγάλο θεμα η πίστη να ξερεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

κοριτσι μου ποσο σε νιώθω και  πόσο σε καταλαβαίνω

παμε με δύναμη και πίστη

ειναι μεγάλο θεμα η πίστη να ξερεις!!

Να σαι καλά κοπέλα μου! Κι εσυ μην χάνεις τις ελπίδες σου! Υπομονή! Πότε έκανες ετ κ με εμβρυα πόσων ημερων θυμησε μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσα πηγα στο γιατρο και το θρίλερ συνεχίζεται

 εμβρυικος σακοσ   εκει και λεκιθος εκει εμβρυικα στοιχεία , αλλα καρδια δεν ειδαμε, ενω συναδει η ηλικία τησ κυησης με το μεγεθος  και θα σασ θυμισω οι χοριακες μου πριν απο 8 μερες που σταματησα να κανω δεν είχαν  καλή ανάπτυξη, επιπλέον είδαμε και δεύτερο μικρότερο αδειο σακο που την προηγούμενη φορ΄΄α δε φαινόταν

 θα παω σε καμια εβδομαδα γιατι ο γιατροσ υποψιαζεται οτι θα δει καρδια

σημερα ειμαι 6w 2d, κανονικα δε θα επρεπε να φαινεται? επισησ τι σημαινει να φαινεται καιτι να ακουγεται

 εχω χαθει τελείως εξακολουθω και εχω 10% πιθανότητεε για βιώσιμη εγκυμοσύνη και δε σας κρύβω δεν ειδα αισιοδοξο το γιατρο(αίσθηση μου)

στις πριν 5 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Να σαι καλά κοπέλα μου! Κι εσυ μην χάνεις τις ελπίδες σου! Υπομονή! Πότε έκανες ετ κ με εμβρυα πόσων ημερων θυμησε μου!!

9/3/2022  5 ημερων

Επεξεργάστηκε από Salvation78
λαθη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kateriniwk είπε:

Ελα ρε κατερινιω μη πεφτεις! Δεν ηταν και κατι που περιμενες...ωραια θα ηταν να ειχε γινει αλλα δεν χαθηκε ο κοσμος... Το αρχικο σεναριο μετα τις χθεσινοβραδινες παρεμβολες ελεγε οτι το μωρακι και η προσπαθεια ειναι καπου παρακατω!!!!!θυμησου οτι εχεις ετοιμα εμβρυα ..αν στη βιδωσει πας και βαζεις!!!! Ολα μπροστα ειναι ρε τιποτα δν χαθηκε!!! Κοριτσια βγηκε η αμη!!!!!!!!! Γαζωνειιιιιιιιιιιιι χαχχαχαχ απο 1,15 που ηταν πριν δυο χρονια.. επεσε στο 1.07 ..... Ευχαριστω Θεε μουυυυυ! Αρχισα να αγαπω το σωμα μου!!!! Και οι βιταμινες στα υψη!!!!!! Τουρου ρουυυ ρουυυ!!! Οποτε τωρα επανερχομαστε μονο στο πως θα κανω διαγερση και πως τολμισω να κανω το βημα! Μηπως αντι για βιταμινες και τσοκαρα να με πιανατε απ το μαλλι και να λεγατε "εεεελα ..για προχωρα"???? 😋

Ναι τα έχω και τα εμβρυακια μου, απλσ τώρα απογοητευτικά και ανησυχώ παράλληλα, για το τι μπορεί να σημαίνουν τα θετικά τεστ, αφού οωρηξια είδαμε... τι να πω 

Η αμη σου φυσάει κορίτσι μου, άντε και ολα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η lilian90 είπε:

Εχω μια φίλη με πολύ μεγάλο κύκλο που της είχε συμβεί το ίδιο και έκανε δύο ωορρηξίες με μεγάλη απόσταση μεταξύ τους. Μπορεί το ροζ και το θετικό τεστ να είναι ωορρηξία. Αν έχεις όρεξη και κουράγιο μπορείς να πας για έναν υπέρηχο από περιέργεια.

Είναι πολύ δύσκολο με όλα αυτά τα σκαμπανεβάσματα που βιώνουμε. Ελπίδα και μετά προσγείωση και φτου κι από την αρχή. Αλλά θα τα καταφέρουμε όλες να το θυμάσαι!

Τι να πω... και αυτό να συμβεί,  το ακούω για πρώτη φορά στη ζωή μου,  ίσως παω στο γιατρό, προς το παρόν φουλ απογοήτευση.. θα μου περάσει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Αχ εδώ βρε φρόιντιν, στην αναμονή. Δεν περνάνε οι μέρες!!! Και όλο σκέφτομαι το Βερολινάκι μας. Να κανάμε μια βολτούλα τώρα Kreuzberg 😍 Αν την πάρω πάλι την κουλούρα μου (εύχομαι όχι!!!) καπάκι κλείνω εισιτήριο. Εσύ; Πότε με το καλό θα βάλεις μπρος με το νέο γιατρό;

Κρίμα βρε γλυκιά μου...θα ήταν όντως η καλύτερη έκπληξη. Μη στεναχωριέσαι ομως, έχεις και τα παγωτινάκια σου που περιμένουν! Αγκαλιά σου στέλνω 💜

Μπράβο ρε κοριτσάρα!!! Ένα βήμα τη φορά και ολα θα τα καταφέρεις! 😘

Την πήρα την αγκαλίτσα,  σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Απλα πολλά τα σημάδια και άρχισα να το πιστέυω.. πίστη στα παγωτινακια μας λοιπόν και έχει ο θεος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

τρελανε μας Κατερίνα

Σας τρέλανα με τις βλακείες που μου συμβαίνουν!! 🤣🤣🤣 τζάμπα αναστάτωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Κάνω χορό από τσ 4.στσματησα όταν έκανα την εμβρυομετσφορα.σκεψου έχω κ 2 επαγγελματικά πτυχία ένα λάτιν κ ένα στο μοντερνο.η καλύτερη μου φίλη έχει τη σχολή που είμαστε από τα 10 μαζί.απλα δεν έκανα τώρα γιατί φοβόμουν μην κάνω τπτ στην εγκυμοσύνη.τωρα θα ξαναξελονησω γιατί είναι η ψυχοθεραπεία μου 

Αχχχχχ πολυ καλά κάνεις!!! Εγώ χορεύω σπίτι. Επαγγελματικά δεν το εκανα δυστυχώς ποτέ, παρόλο που το έχω στο αίμα μου... Δυστυχώς άλλα τα χρόνια τότε. Η φιλοσοφία ήταν βρες καλή δουλειά... γυμναστική και χορός ήταν μόνο χόμπυ. Όπως λες..ψυχοθεραπεία!

 

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Αχ εδώ βρε φρόιντιν, στην αναμονή. Δεν περνάνε οι μέρες!!! Και όλο σκέφτομαι το Βερολινάκι μας. Να κανάμε μια βολτούλα τώρα Kreuzberg 😍 Αν την πάρω πάλι την κουλούρα μου (εύχομαι όχι!!!) καπάκι κλείνω εισιτήριο. Εσύ; Πότε με το καλό θα βάλεις μπρος με το νέο γιατρό;

Κρίμα βρε γλυκιά μου...θα ήταν όντως η καλύτερη έκπληξη. Μη στεναχωριέσαι ομως, έχεις και τα παγωτινάκια σου που περιμένουν! Αγκαλιά σου στέλνω 💜

Μπράβο ρε κοριτσάρα!!! Ένα βήμα τη φορά και ολα θα τα καταφέρεις! 😘

Αυτό το Βερολίνο....... τώρα έχει κρύο. Δεν θέλω να παω. 😂 Μόνο αν μου τα δίνανε όλα δωρεάν😂 αχαχαχα Δεν πιστεύω όμως ότι θα πάρεις κουλούρα, αρα ας περιμένει το ταξιδάκι σου😀

Να σου πω την αλήθεια, δεν ξέρω πότε θα ξεκινήσω... αλήθεια δεν ξέρω.....🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️

στις πριν 29 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα

Περνάω πολύ δύσκολα! Την παρασκευή ξαναειχα για μια μερα αιμορραγία κ τρομερούς πόνους! Χτες πήγα κι εκανα χοριακη κ βγηκε 50961 απο 17038 που ηταν την Τετάρτη! Στη κλινική δεν ήξεραν να μου πουν για το αίμα αν δε με εβλεπαν απο κοντά! Η χοριακή όμως μου είπαν ήταν πολύ καλή! Χαλαρωσα κι εγω κ ειπα να περιμενω την επόμενη μερα δηλαδή σήμερα να παω χαλαρα κ ομορφα το βραδυ στις 8 να κανω τον υπερηχο μου που χα κανονισμένο! Ξυπνάω μεσα στις 3:30 σημερα κ παλι αιμορραγια κ παλι πονοι μέχρι και τώρα! Ειλικρινά δε με έχει αφήσει λίγο να χαρώ ή να νιώσω σαν εγκυος! Μου κάνει όλο αιμορραγίες κ πονους κ φοβαμαι απιστευτα! Τι να συμβαίνει αραγε γαμώτο; Φοβάμαι μην παλινδρομήσει! Χίλιες φορες όμως να χα απο την αρχη μηδενικη χοριακή απο το να μπω σε τετοια διαδικασια!Θα μου πειτε κοντος ψαλμος αλληλουια! Το βραδυ θα ξερω! Ομως μεχρι τοτε θα τρελαθω!! Και νιωθω τοση απογοητευση!!! Θελω να ειναι ολα καλά και να δω να υπαρχει εξελιξη στο εμβρυακι/α μου! Δωστε μου λιγη θετική ενέργεια! Σας παρακαλώ!!!😔😔😔

@TRigirl συγχαρητήρια για τον διπλασιασμό!! Όλα να πάνε τέλεια!!!😘

Πολλές κοπέλες με αιμορραγία... Θέλει πραγματικά ξεκούραση.. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Αναμένουμε τα νεα σου. ❤️

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Salvation78 είπε:

Λοιπόν κορίτσα πηγα στο γιατρο και το θρίλερ συνεχίζεται

 εμβρυικος σακοσ και λεκιθοσ εκει εμβρυικα στοιχεία , αλλα καρδια δεν ειδαμε και θα σασ θυμισω οι χοριακες μου πριν απο 8 μερες που σταματησα να κανω δεν είχαν  καλή ανάπτυξη, επιπλέον είδαμε και δεύτερο μικρότερο αδειο σακο που την προηγούμενη φορ΄΄α δε φαινόταν

 θα παω σε καμια εβδομαδα γιατι ο γιατροσ υποψιαζεται οτι θα δει καρδια

σημερα ειμαι 6w 2d, κανονικα δε θα επρεπε να φαινεται? επισησ τι σημαινει να φαινεται καιτι να ακουγεται

 εχω χαθει τελείως εξακολουθω και εχω 10% πιθανότητεε για βιώσιμη εγκυμοσύνη και δε σας κρύβω δεν ειδα αισιοδοξο το γιατρο(αίσθηση μου)

Πολλά έχουμε δει....σου στέλνω την αγκαλιά μου❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Σας τρέλανα με τις βλακείες που μου συμβαίνουν!! 🤣🤣🤣 τζάμπα αναστάτωση 

ελααα μη το λες

παμε θα δεις θα εινια παρακάτω εισαι πολυ θετικό παιδι εσυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Αρνητική η χοριακη μόλις πήρα αποτελέσματα.. πφφφ πραγματικά δεν ξέρω τι γίνεται.. κατι δεν πάει καλά μάλλον 

Κρίμα κρίμα... ελπίζαμε όλες να είναι θετική. Δεν πειράζει... γουτσου γούτσου και απόλαυση.... you never know 😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...