Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Ναι ναι αύριο έχουμε! Θα περιμένουμε τα φανταστικά νεα της @TRigirl γιατί εμένα είναι αρνητικό! Έκανα τεστ πάλι σήμερα (αυτό θυμάσαι μάλλον)! Όποτε πάμε πάλι παρακάτω! Έχω άλλες δυο κατάψυξη, θα δοκιμάσω κ μ αυτές κι αν πάλι δεν μετά μόνο με προεμφυτευτικο που ένας θεός ξέρει ποσό καιρό θα μου πάρει γιατί ενώ έχουμε πολλά εμβρυα αρχικά βλαστοκυστες μένουν λίγες! Ενιγουει δεν θα σκάσω πάλι, οτι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει!! 
 

@TRigirl μου ευχομαι μια τεράστια χοριακη!! 🥰

@Κατεριναπαπ χρονια πολλά και πολύ πολύ ευτυχισμένα! Με το καλό ο γάμος σου και καλούς και πολλούς απογόνους!! ❤️❤️

Σ’ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου , σε παρακαλώ κάνε υπομονή μέχρι αύριο γιατί ξέρω κοπέλες με αρνητικό τεστ ούρων και θετική χοριακή σε δίδυμα την επόμενη ημέρα! 
Μια αγκαλιά από μένα ❤️❤️

Εγω είχα μια παλλίνδρομη με και 4 συνεχόμενες αρνητικές κορίτσια όπως σας έχω ξαναγράψει. Βαρύ φορτίο και αρκετά χαστούκια. Σε μία μάλιστα ΕΤ ο γιατρός μου έβαλε 2 (πάρα την ηλικία μου) γιατί ήταν άριστες οι βλαστοκύστες. Τόσο σίγουρος ήταν! Αφού ο σύζυγος που δεν είναι τόσο δύσπιστος  γιατί εγώ είμαι, έφτασε να μου πει ότι μας κοροϊδεύουν. Ότι τις αξιολογούν 4ΑΑ αλλά δεν είναι.
Ελπίζω αυτή την φορά να είναι γενναιόδωρος ο θεός μαζί μας και να δουλμε θετική που θα προχωρήσει γιατί οι δυνάμεις μου δεν ξέρω αν φτάνουν για κάτι περισσότερο. 
Σας ευχαριστώ όλες πολύ, έχω τρομερό άγχος και άρνηση αυτή τη φορά να κάνω τεστ ακόμη και χοριακή, γιατί φοβάμαι το αποτέλεσμα. 
@Κατεριναπαπχρόνια πολλά, χαρούμενα και όμορφα!  Γρήγορα με μια εγκυμοσύνη, μπεμπέ και παιδικές φωνούλες στο σπιτικό σας! ❤️
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας που εψαχνε ραντεβου στο Ελενα μια κοπελα απο το αλλο φορπυμ θελει μα το ακυρωσει κ ειναι στις 14 Απριλη. Αν ενδιαφερεται..εστειλα ηδη στην κοπελα να ξερει κ να το κρατησει μηπως συνεννοηθουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Εσυ κοριτσαρα μου τι το θες; Εσυ θα περιμενεις το γιατρο ολα θα πανε με εσενα

 επειδή φανταζομαι οτι αργουν τα ραντεβού λειτουργώ Proactive

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατεριναπαπ Κατερινα Κατερινακι ...λαλαλαλα χρονια πολλαααα και ευτυχισμενα! Να εισαι παντα καλα χαρουμενη και αφου τον γαμπρο θα τον εχουμε και με την ευχη του Θεου , η επομενη ευχη και μεγαλυτερη ειναι το μικρο σπορακι να παει γρηγορα στη κοιλιτσα της μαμας του!!!!!!!! Ο Θεος να σε προσεχει συνονοματη και σειρουλα!!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Σ’ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου , σε παρακαλώ κάνε υπομονή μέχρι αύριο γιατί ξέρω κοπέλες με αρνητικό τεστ ούρων και θετική χοριακή σε δίδυμα την επόμενη ημέρα! 
Μια αγκαλιά από μένα ❤️❤️

Εγω είχα μια παλλίνδρομη με και 4 συνεχόμενες αρνητικές κορίτσια όπως σας έχω ξαναγράψει. Βαρύ φορτίο και αρκετά χαστούκια. Σε μία μάλιστα ΕΤ ο γιατρός μου έβαλε 2 (πάρα την ηλικία μου) γιατί ήταν άριστες οι βλαστοκύστες. Τόσο σίγουρος ήταν! Αφού ο σύζυγος που δεν είναι τόσο δύσπιστος  γιατί εγώ είμαι, έφτασε να μου πει ότι μας κοροϊδεύουν. Ότι τις αξιολογούν 4ΑΑ αλλά δεν είναι.
Ελπίζω αυτή την φορά να είναι γενναιόδωρος ο θεός μαζί μας και να δουλμε θετική που θα προχωρήσει γιατί οι δυνάμεις μου δεν ξέρω αν φτάνουν για κάτι περισσότερο. 
Σας ευχαριστώ όλες πολύ, έχω τρομερό άγχος και άρνηση αυτή τη φορά να κάνω τεστ ακόμη και χοριακή, γιατί φοβάμαι το αποτέλεσμα. 
@Κατεριναπαπχρόνια πολλά, χαρούμενα και όμορφα!  Γρήγορα με μια εγκυμοσύνη, μπεμπέ και παιδικές φωνούλες στο σπιτικό σας! ❤️
 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μού γλυκό,  εύχομαι και εγώ τα καλύτερα με υγεία για ολες μας!!!💗💗💗 Φωνούλες παιδικές παντού 💗💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Kateriniwk είπε:

@Κατεριναπαπ Κατερινα Κατερινακι ...λαλαλαλα χρονια πολλαααα και ευτυχισμενα! Να εισαι παντα καλα χαρουμενη και αφου τον γαμπρο θα τον εχουμε και με την ευχη του Θεου , η επομενη ευχη και μεγαλυτερη ειναι το μικρο σπορακι να παει γρηγορα στη κοιλιτσα της μαμας του!!!!!!!! Ο Θεος να σε προσεχει συνονοματη και σειρουλα!!!!!! ❤️

Σε ευχαριστώ παααρα πολύ κοριτσάκι μου, τι να πω βρε κορίτσια δεν έχω λόγια, με συγκίνητε τοοοσο πολύ!!! Τα καλύτερα να πάθουμε φέτος με υγεία!!!💗💗💗💗💗 άπειρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και χαρούμενα γεμάτα υγεία και ονειρα που θα πραγαματοποιούνται ενα - ενα !!

Με το καλό ο γαμος τα μωρά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 28/3/2022 at 3:56 ΜΜ, ο/η BlackCat είπε:

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 31/3 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Luna777 2/4 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

 

@nikol88  1/4 🙏

@TRigirl 1/4 🙏

Τα βαλαμε!!!!🙏🙏🙏🙏🤞🤞🤞🤞χοριακη 11/4!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η N.Angel είπε:

Κοριτσια δεν θυμαμαι το ονομα της κοπελας που εψαχνε ραντεβου στο Ελενα μια κοπελα απο το αλλο φορπυμ θελει μα το ακυρωσει κ ειναι στις 14 Απριλη. Αν ενδιαφερεται..εστειλα ηδη στην κοπελα να ξερει κ να το κρατησει μηπως συνεννοηθουν

Ναι εγώ έψαχνα.πως να έρθω σε επαφή μαζί με την κοπέλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

δεν χρειάζεται να το κανείς αυτό κοπέλα μου. Πάρε τον αντεουλη σου και πάτε λίγες μέρες κάπου..

Κ ο άντρας μου το ίδιο λέει θέλει να με πάρει να πάμε ένα ταξιδάκι.παρεα κάνετε?🤣🤣.εντάξει απλά λέω μήπως μας βοηθήσει γισ την επόμενη κ δεν πάει χαμένος ο χρόνος της αναμονής.ξερεις τώρα όλα σκάνε στο μυαλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ανθη7 είπε:

Κορίτσια σκευάσματα για μπουστ στο περμα κ τα ωαρια υπάρχουν?έχετε δοκιμάσει ποτε?τα χω βάλει με μένα ππυ πήγα βα κάνω μια προσπάθεια χωρίς να χω ψαχτεί πλήρως. Και μέσα σε όλα να έχεις να σε ρωτάνε κ τι εγινε κ να πρέπει να απαντάς!δεν θέλω να μιλάω σε κανέναν..... ο αντρουλης μου θέλει να με πάρει να φύγουμε να πάμε λέει ένα ταξίδι....  

Να φύγετε να πάτε ταξίδι αν μπορείτε!!!! Εννοείται.

Όσο για boost.... γενικά βιταμίνες Ε, C, Coq10 για τον αντρα κτλ και για γυναίκα, D, C, Coq10, φυλλικό, κτλ κτλ

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δώσε μου πηγή σε παρακαλώ.  Θέλω να το ανεβασω

womenlikeyou_ στο ινσταγκραμ θα το βρεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Ναι ναι αύριο έχουμε! Θα περιμένουμε τα φανταστικά νεα της @TRigirl γιατί εμένα είναι αρνητικό! Έκανα τεστ πάλι σήμερα (αυτό θυμάσαι μάλλον)! Όποτε πάμε πάλι παρακάτω! Έχω άλλες δυο κατάψυξη, θα δοκιμάσω κ μ αυτές κι αν πάλι δεν μετά μόνο με προεμφυτευτικο που ένας θεός ξέρει ποσό καιρό θα μου πάρει γιατί ενώ έχουμε πολλά εμβρυα αρχικά βλαστοκυστες μένουν λίγες! Ενιγουει δεν θα σκάσω πάλι, οτι περνάει από το χέρι μου το έχω κάνει!! 
 

@TRigirl μου ευχομαι μια τεράστια χοριακη!! 🥰

@Κατεριναπαπ χρονια πολλά και πολύ πολύ ευτυχισμένα! Με το καλό ο γάμος σου και καλούς και πολλούς απογόνους!! ❤️❤️

Ελπίζω να κάνει η χοριακή αύριο τη διαφορά!!!! Σου στέλνω αγάπη❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

 

Ωοληψία 🤞

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου 1/4 🤞

@BlackCat ?

@Lucia79 ?

@Γιάννα 36?

@Heart ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

@Luna777 2/4 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

@skorpina78 401 🥰

@Salvation78 390 🥰

@Joann 32 🥰

 

@nikol88  1/4 🙏

@TRigirl 1/4 🙏

@aggelikh_l 4/4  🙏

@Anna0912 11/4 🙏

 

@Anna0912 με το καλό η χοριακή σου, καλιοστέριωτα να είναι τα εμβρυάκια σου.🥰

@nikol88 & @TRigirl κορίτσια μου ξέρω πως αισθάνεστε, έμεινε μόλις μια ημέρα να πάρετε τα αποτελέσματά σας και εύχομαι να είναι τεράστιες οι χοριακές σας μέσα από την καρδιά μου.🥰

@Παρασκευαιδουμουρλέγκω της καρδιάς μου αύριο πήγαινε με το τεράστιο χαμόγελό σου και δώσε τα όμορφα ωάρια σου που θα σου φέρουν τα δίδυμα 😁😁

Και φυσικά ακολουθεί η @Luna777 με το δικό της χαμόγελο και όμορφα μωρά της να φωλιάσουν στην κοιλίτσα.

@athens25 εύχομαι να πήγαν όλα καλά με την επιτροπή εχθές και να ξεκινήσεις και εσύ το ταξίδι αυτό με δύναμη και αισιοδοξία.

@Joannκορίτσι μου εύχομαι σήμερα να πήρες εναν μεγάλο διπλασιασμό και μια μεγάλη ανάσα.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και αφήνω τελευταία την Καρντασίνα την ερωτιάρα @Kateriniwkγιατί περιμένω την χοριακή της πριν της ευχηθώ καλη επιτυχία στην επιτροπή.

Μακάρι να μην πας 🙃🙃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ανθη7 είπε:

Κ ο άντρας μου το ίδιο λέει θέλει να με πάρει να πάμε ένα ταξιδάκι.παρεα κάνετε?🤣🤣.εντάξει απλά λέω μήπως μας βοηθήσει γισ την επόμενη κ δεν πάει χαμένος ο χρόνος της αναμονής.ξερεις τώρα όλα σκάνε στο μυαλό 

ξέρω κοπέλα μου. είχα χάσει τον ύπνο μου εδώ και ένα μήνα να σκέφτομαι τα πάντα. και να μην έχω που να πω κάτι. κάθε βράδυ έπεφτα στο κρεβάτι και το μυαλό σκεφτόταν τα πάντα και όλη μέρα το μυαλό εκεί. αν μπορούσα να φύγω λίγες μέρες θα το έκανα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

ξέρω κοπέλα μου. είχα χάσει τον ύπνο μου εδώ και ένα μήνα να σκέφτομαι τα πάντα. και να μην έχω που να πω κάτι. κάθε βράδυ έπεφτα στο κρεβάτι και το μυαλό σκεφτόταν τα πάντα και όλη μέρα το μυαλό εκεί. αν μπορούσα να φύγω λίγες μέρες θα το έκανα. 

Δίκιο έχεις δε λέω όχι.θα δουμε βα συντονισουμε λίγο τις δουλειές μας και ίσως φύγουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μόλις είδα αυτό το post τυχαία στο Facebook, γίνονται αυτά;;; Της έβαλαν 2 έμβρυα και είναι και ένα άλλο τρίτο εκεί!! Μάλλον πήγε με κατεψυγμένα και έμεινε και μόνη της;
Τι να πω; Σαν θαύμα μου φαίνεται. 

9107127B-9E9A-411F-9066-330559FAD340.png

Γίνονται φυσικά και γίνονται!!!

Μαγικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μόλις είδα αυτό το post τυχαία στο Facebook, γίνονται αυτά;;; Της έβαλαν 2 έμβρυα και είναι και ένα άλλο τρίτο εκεί!! Μάλλον πήγε με κατεψυγμένα και έμεινε και μόνη της;
Τι να πω; Σαν θαύμα μου φαίνεται. 

9107127B-9E9A-411F-9066-330559FAD340.png

Τώρα είδα τι ρωτάς συμβαίνει να διασπαστεί η μια βλαστοκύστη σε δυο έμβρυα. Αν λοιπόν έχεις βάλει δυο βλαστοκύστες μπορείς να βρεθείς με τρία μωρά.

Το έπαθε προσφατα μια κοπέλα στο άλλο φόρουμ με δωρεά ωαρίων.

Έβαλε δυο βλαστοκύστες και στον πρώτο υπέρηχο είδε τρεις σάκους. Είχε διασπαστεί η μια βλαστοκύστη.

Τελικά το ένα ήταν πιο αδύναμο και παλινδρόμησε νωρίς και περιμένει τώρα τα δίδυμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Κορίτσια μόλις είδα αυτό το post τυχαία στο Facebook, γίνονται αυτά;;; Της έβαλαν 2 έμβρυα και είναι και ένα άλλο τρίτο εκεί!! Μάλλον πήγε με κατεψυγμένα και έμεινε και μόνη της;
Τι να πω; Σαν θαύμα μου φαίνεται. 


CDC80E77-4B2F-4FB5-806A-3341A9863497.thumb.jpeg.e7ec09ca8c824e9e2ea9da448e8ef970.jpeg

ο συγεκεριμενος δεν κάνει εξωσωματικές κορίτσια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Τώρα είδα τι ρωτάς συμβαίνει να διασπαστεί η μια βλαστοκύστη σε δυο έμβρυα. Αν λοιπόν έχεις βάλει δυο βλαστοκύστες μπορείς να βρεθείς με τρία μωρά.

Το έπαθε προσφατα μια κοπέλα στο άλλο φόρουμ με δωρεά ωαρίων.

Έβαλε δυο βλαστοκύστες και στον πρώτο υπέρηχο είδε τρεις σάκους. Είχε διασπαστεί η μια βλαστοκύστη.

Τελικά το ένα ήταν πιο αδύναμο και παλινδρόμησε νωρίς και περιμένει τώρα τα δίδυμα.

Δεν γνώριζα ότι μπορεί να συμβεί μία βλαστοκύστη να διασπαστεί σε 2 έμβρυα. Νόμιζα ότι η βλαστοκύστη είναι ένα έμβρυο. Τι μαθαίνεις! Σ’ ευχαριστώ! Εν τω μεταξύ κι εγώ δίδυμη είμαι, με αδερφό αλλά είμασταν σε διαφορετικό σάκο και στην μητέρα μου δεν το είχαν πει μέχρι που γέννησε για να μην φοβηθεί λέει επειδή ήταν 22χρ! Της είπαν περίμενε να σπρώξεις έχεις και άλλο, εμένα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η TRigirl είπε:

Δεν γνώριζα ότι μπορεί να συμβεί μία βλαστοκύστη να διασπαστεί σε 2 έμβρυα. Νόμιζα ότι η βλαστοκύστη είναι ένα έμβρυο. Τι μαθαίνεις! Σ’ ευχαριστώ! Εν τω μεταξύ κι εγώ δίδυμη είμαι, με αδερφό αλλά είμασταν σε διαφορετικό σάκο και στην μητέρα μου δεν το είχαν πει μέχρι που γέννησε για να μην φοβηθεί λέει επειδή ήταν 22χρ! Της είπαν περίμενε να σπρώξεις έχεις και άλλο, εμένα 🤣

Ελα τώρα αλήθεια?????????

Χαχαχαχαχα δεν υπάρχει αυτό!!

Φαντάζομαι την μούρη της μαμάς σου μετά την πρώτη ανακούφιση που βγήκε το μωρό 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kaposetsi είπε:

ο συγεκεριμενος δεν κάνει εξωσωματικές κορίτσια μου

Ναι αλλά λέει ότι έβαλαν 2 έμβρυα. Μπορεί να είχε άλλον για εξωσωματική και αυτός να είναι ο γυναικολόγος  της, συμβαίνει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η TRigirl είπε:

Ναι αλλά λέει ότι έβαλαν 2 έμβρυα. Μπορεί να είχε άλλον για εξωσωματική και αυτός να είναι ο γυναικολόγος  της, συμβαίνει. 

ναι. ελπίζω να μην πει για μείωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ελα τώρα αλήθεια?????????

Χαχαχαχαχα δεν υπάρχει αυτό!!

Φαντάζομαι την μούρη της μαμάς σου μετά την πρώτη ανακούφιση που βγήκε το μωρό 🤣🤣

Άσε, 🤣🤣🤣 έχει και άλλο γιο 18 μήνες μεγαλύτερο, τον μεγάλο αδερφό μου και ξαφνικά της ήρθαν άλλα 2! Πήγαιναν για 2ο και τους βγήκαν  3 στα 22 της…! τρία μωρά παιδιά, τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω κάπως πόσο ζορίστηκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...