Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Αχ βρε κορίτσια μου! Μου δώσατε κουράγιο! Μακάρι να δω την Δευτέρα μια θετική χοριακή! 
να στε καλά

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

@Παρασκευαιδουπαρασκευαιδακι τι γινεται μανα μου;;;; σε ποιο σταδιο εισαι;;;;;;

κοριτσια μου ελπιζω να ειστε ολες σουπερ!!! και καλα!!!!!! 

εγώ σήμερα εχω το απογευμα την β επιπεδου να δω τους τσολιαδες μας! 

σας στελνω ολες μου τις ευχες και φουλ θετικη ενεργεια σε ολες!!!! να μην το βαζετε ποτε κατω!!!

Καλά είμαι κοριτσαρα μου γλυκια... και σε σκεφτόμουν πριν λίγο.   Με το καλό είναι πολύ όμορφη εξέταση γτ έχεις πολύ ώρα να βλέπεις τα καμάρια σου 😊😊😊😍😍😍😍

 

Περιμένω να έρθει η περίοδος να ξεκινήσω..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@BlackCatαρχηγε μας, βάλε με στο πινακακι!! Την Παρασκευη 18/03 πάω για ωοληψια! Κ ο Θεός βοηθός!! 
 

Φιλιά σε όλες! ❤️

Επιτροπή📅

@Kateriniwk 04/04

@athens25 30/03

 

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 18/03 ✌️

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Hope19 ?

@Κατεριναπαπ ?

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@skorpina78 21/3

@Salvation78 21/3

@Joann 25/3

 

Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Δεν μας φτάνουν όλα τα υπόλοιπα , έχουμε και τον κόβιντ να μας δυσκολεύει τη ζωή! Ευχομαι περαστικά στο σύζυγο και ελπίζω να τη σκαπουλάρεις εσυ, όχι τίποτα άλλο για να μην αγχώνεσαι!! Τσαγάκια για το λαιμό, βιταμινούλες και ξεκούραση κι όλα θα πάνε καλά ❤️

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις να κανεις το αδερφάκι στον μικρούλη σου!! Καλή επιτυχία ❤️
 

 

@BlackCatαρχηγε μας, βάλε με στο πινακακι!! Την Παρασκευη 18/03 πάω για ωοληψια! Κ ο Θεός βοηθός!! 
 

Φιλιά σε όλες! ❤️

Αντε κοριτσάκι μου και εσύ πας για το Χριστούγεννιατικο δωράκι  . Με το καλοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου! Μου δώσατε κουράγιο! Μακάρι να δω την Δευτέρα μια θετική χοριακή! 
να στε καλά

❤️❤️❤️

Πράγματικα στο εύχομαι.  Μέσα απ την καρδιά μου είσαι απ τους ανθρώπους που πρέπει να ερθει. Και θα έρθει. Λοιπόν θα πάω να βγάλω τα τεστ φωτο να δείτε ποτε εμφάνισε δεύτερη γραμμή για να με πιστέψετε  🥴🥴🥴 στην 9ημερα δεν υπήρχε τίποτα τι φακούς τι ασπρόμαυρη φωτο ΔΕΝ υπήρχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Ειμαστε της ιδιας χρονιας μαλλον...και εγω μεγαλοκοπέλα ειμαι!
Και εγω μια αποβολη μονη μου και 1 εξωσωματικη με 2 αριστα εμβρυα αλλά τσιφος!

Σε ποιο κέντρο είσαι εαν επιτρεπεται???

Ααα δεν θέλω να ακούω αηδίες είμαστε και συνομηλικες άκου μεγαλοκοπελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΚορίτσια να ρωτήσω κάτι την υστεροσαλπιγγογραφια την καλύπτει ο εοπυ;; γιατί μπήκα να κλείσω στο Έλενα αλλά δεν βρίσκω τίποτα μέχρι τέλος του χρόνου βέβαια θα ξανά μπω αρχές του μήνα να δω μήπως απλά δεν έχει ανοιχτά ραντεβού ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Τι είναι αυτό; Έτσι λέγετε η εξέταση; 

Ναι. Αιματολογική εξέταση είναι με΄σα σε όλες είναι και αυτό. Στην ανάλυση νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Salvation78 είπε:

Oχι Κριάρι ειμαι 25/3

σε ολες μασ ασ ερθει το πολυπόθητο

Δικιά μου και εσυ 😁😁😁 θα βρεθούμε όλα τα κριάρια μαζι 🤣🤣 @Κατεριναπαπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kaposetsi είπε:

Κάτι μου λέει αυτή η εξέταση παίζει να την έχω κάνει αλλά δεν θυμάμαι αν γράφετε έτσι όπως το είπες 

Εγώ την είχα κάνει αλλά κανεις δεν μου είπε κάτι για αυτήν και την είδε όταν πήγαμε στο ραντεβου και μου το είπε. Και έκανα επαναληπτική και πρέπει να ξανακάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Μπράβο φιλενάδα!  Αντε με το καλο να χαράξεις τον δρόμο!

Εγω φυσικά ως φύσει και θέσει γκαντεμω ζω το εξής: ο άντρας μου είναι θετικός στον κοβιντ. 

Και αφού κοιμηθηκαμε αγκαλίτσα χθες το βράδυ σήμερα ξύπνησε και δεν ήταν καλά (αυτός γενικά δεν  νιώθει και δεν λέει ότι δεν είναι καλά με τιποτα)

Κάνει σελφ τεστ αρνητικό,  κάνει ραπιντ θετικό.

Έκανα και εγώ σελφ και ραπιντ είναι και τα 2 αρνητικά. Έκανα και μοριακό και περιμένουμε τα αποτελέσματα το βράδυ. Προς το παρόν μένει από κάτω που έχουμε μια γκαρσονιέρα. Αλλά έχει χαλάσει η τηλεόραση,  δεν έχει ίντερνετ, είναι και νευροσπασμα, δεν τον κόβω να αντέχει για πολυ. 

Θα δούμε ανάλογα το αποτέλεσμα μου γιατι πολύ φοβάμαι ότι θα βγω και εγω θετική.  Έχω μπούκωμα και πονόλαιμο. Έτσι και πάθει κάτι το μωρό λόγω κοβιντ,  εντάξει αυτό δεν νομίζω ότι θα μπορέσω να το αντέξω. 

Εν τω μεταξύ δεν βγαίνουμε, δεν κάνουμε παρέες ακριβώς για να μην κολλήσουμε σε αυτή την επικίνδυνη φάση. Πόση γκαντεμιά πλέον 

Ωωωωωωωω τι λες τώρα......!!!!

Άκου όμως..... και δυο κοπελες δικές μου εμβολιασμένες στο 1ο τρίμηνο κολλησαν.... ενώ πχ ο συζυγος τους δεν κολλησε... και επίσης γίνεται και το αντίστροφο....βλέπε @Παρασκευαιδου.... επίσης και 2 κοπέλες δικές μου ανεμβολίαστες δεν κολλησαν ποτέ..... Θα σου πω το εξής... πιστεύω πως ήρθε για να μείνει το σποράκι και πως όλα καλά θα πα΄νε. Αέριζε το σπίτι σου πιο πολύ απο το πολύ και ας κάνει κρύο.... και κράτησε αποστάσεις. Δωσε του βιβλία να διαβάσει και περιοδικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η noutelitsa είπε:

Βρε κορίτσια ξέρετε εαν γράφεται μεσώ εοππυ η εξέταση για κυστική 80%??
Για το καρυοτυπο τελικά μου την γράψανε και βρήκα μετά από 100 τηλέφωνα να μου την κάνουν

Επίσης για πείτε μου που να πάμε για εξετάσεις του άντρα μου??? Ξέρετε το κόστος ιδιωτικά??


(Με βλέπω με όλες αυτές τις εξετάσεις που πρεπει να κάνω και που όλοι τις χρεώνουν ένα κάρο λεφτά, να μην μου φτάσουν για την εξωσωματική).
Θα αρχίζω να μαζεύω τις παντόφλες που πετάει η @Παρασκευαιδου...για να τις πουλήσω σε πάγκο στη λαϊκή!!! 😜

Η κυστική γράφεται και γίνεται δωρεάν στο Λαϊκό. Μην την πατήσεις οπως εγώ που δεν το ήξερα και πλήρωσα 220€ ιδιωτικά. 

Και ο καρυοτυπος επίσης. Γίνεται δωρεάν στο Ινστιτούτο Υγείς Παιδιού στο Αγία Σοφία. Εκεί κάναμε εμείς καρυότυπο ζεύγους. Υπαρχεο ομως μεγαλο μπέρδεμα σχετικά με το τι ακριβώς πρέπει να γράφει το παραπεμπτικό. Γι'αυτό παρε τηλ πρώτα να σου πουν ακριβώς τι θέλουν και μετά στο γράφει ο γιατρός σου.

Και για τα 2 χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού πρώτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, τελικά την πατήσαμε και εμείς! Θετικός σήμερα ο δικός μου με κοβιντ, μετά απο 3 μέρες με ελαφριά συμπτώματα. Είναι στο εξωτερικό όμως, οπότε εγώ μαλλον θα τη σκαπουλαρω.

Τι κανουμε τώρα; @Παρασκευαιδου @BlackCat Σας είπαν πως μπορείτε να προχωρήσετε κανονικά σε εξωσωματική αυτο το μήνα; Φοβάμαι μήπως αυτό επηρρεάσει το σπερμα αρνητικά. Εγώ περιμένω περίοδο την Παρασκευή. Είμαστε σε αναμονή τώρα να δούμε τι θα μας συμβουλέψει ο Ασβ. Να πω την αλήθεια, δεν θέλω να το καθυστερήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Πράγματικα στο εύχομαι.  Μέσα απ την καρδιά μου είσαι απ τους ανθρώπους που πρέπει να ερθει. Και θα έρθει. Λοιπόν θα πάω να βγάλω τα τεστ φωτο να δείτε ποτε εμφάνισε δεύτερη γραμμή για να με πιστέψετε  🥴🥴🥴 στην 9ημερα δεν υπήρχε τίποτα τι φακούς τι ασπρόμαυρη φωτο ΔΕΝ υπήρχε!

Καλά εμένα μέχρι την 16η έβγαιναν αρνητικά και είχα 4 θετικές χοριακες ως τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ναι. Αιματολογική εξέταση είναι με΄σα σε όλες είναι και αυτό. Στην ανάλυση νομίζω.

Ωραία σε ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια μου, τελικά την πατήσαμε και εμείς! Θετικός σήμερα ο δικός μου με κοβιντ, μετά απο 3 μέρες με ελαφριά συμπτώματα. Είναι στο εξωτερικό όμως, οπότε εγώ μαλλον θα τη σκαπουλαρω.

Τι κανουμε τώρα; @Παρασκευαιδου @BlackCat Σας είπαν πως μπορείτε να προχωρήσετε κανονικά σε εξωσωματική αυτο το μήνα; Φοβάμαι μήπως αυτό επηρρεάσει το σπερμα αρνητικά. Εγώ περιμένω περίοδο την Παρασκευή. Είμαστε σε αναμονή τώρα να δούμε τι θα μας συμβουλέψει ο Ασβ. Να πω την αλήθεια, δεν θέλω να το καθυστερήσω.

Ο σφακ μου ακύρωσε τον κύκλο ασχετα που εγώ βγήκα αρνητική. ο Ασβ. είπε να πάμε ενα μήνα μετά την ανάρρωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Ωωωωωωωω τι λες τώρα......!!!!

Άκου όμως..... και δυο κοπελες δικές μου εμβολιασμένες στο 1ο τρίμηνο κολλησαν.... ενώ πχ ο συζυγος τους δεν κολλησε... και επίσης γίνεται και το αντίστροφο....βλέπε @Παρασκευαιδου.... επίσης και 2 κοπέλες δικές μου ανεμβολίαστες δεν κολλησαν ποτέ..... Θα σου πω το εξής... πιστεύω πως ήρθε για να μείνει το σποράκι και πως όλα καλά θα πα΄νε. Αέριζε το σπίτι σου πιο πολύ απο το πολύ και ας κάνει κρύο.... και κράτησε αποστάσεις. Δωσε του βιβλία να διαβάσει και περιοδικά. 

Να σαι καλά! Τι έγινε με τις φίλες σου που κόλλησαν στο πρώτο τρίμηνο ? Έπαθε τίποτα το μωρό?

Όλο το πρωι μέχρι το μεσημέρι,  τα  πάντα ήταν ορθάνοιχτα και τώρα ο άντρας μου μένει από κάτω. Του λέω να ανεβει, αλλά δεν θέλει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ο σφακ μου ακύρωσε τον κύκλο ασχετα που εγώ βγήκα αρνητική. ο Ασβ. είπε να πάμε ενα μήνα μετά την ανάρρωση!

Ωχχχχ...μη μου λες τέτοια! Έχουμε και οι δύο περίεργες δουλειές και φτιάξαμε όλο μας το πρόγραμμα ώστε να γίνει αυτό το μήνα. Πω πωωωω, αλλιώς πάμε Ιούλιο 😔. Θα ρωτήσω και στο κέντρο τι προτείνουν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια μήπως έχει κάποια κοπέλα κάνει την εξέταση ngs βιοψία ενδομητρίου;

Καλησπέρα! Την έχω κάνει εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Luna777 είπε:

Ωχχχχ...μη μου λες τέτοια! Έχουμε και οι δύο περίεργες δουλειές και φτιάξαμε όλο μας το πρόγραμμα ώστε να γίνει αυτό το μήνα. Πω πωωωω, αλλιώς πάμε Ιούλιο 😔. Θα ρωτήσω και στο κέντρο τι προτείνουν. 

Έλα ρς συ. Τόσο δύσκολα? Δες τι θα σου πουν και από το κέντρο, αλλά αν έχετε κάποιον ουρολογο, μήπως είναι καλύτερα να ρωτήσετε αυτόν? Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου, αλλά το θέμα είναι να πηγαίνουμε με τις καλύτερες προϋποθέσεις για να πετύχει. Δεν είναι ούτε οι ορμόνες που φορτωνομαστε λίγες ούτε τα χρήματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Αχ βρε κορίτσια μου! Μου δώσατε κουράγιο! Μακάρι να δω την Δευτέρα μια θετική χοριακή! 
να στε καλά

❤️❤️❤️

Θα δεις! Να το πιστέψεις και θα έρθει! Θετική διάθεση και αισιοδοξη! Απόλαυσε τις μέρες της χαλάρωσης προς το παρόν. Το τεστ εννοείται ότι δεν το λαμβάνεις υπόψιν, σαν να μην το έκανες. Και σε παρακαλώ μην κάνεις άλλο. 21/3 είναι ωραία ημερομηνία, η πρώτη μέρα της άνοιξης, που θα φέρει την άνοιξη στη ζωή σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Δεν μας φτάνουν όλα τα υπόλοιπα , έχουμε και τον κόβιντ να μας δυσκολεύει τη ζωή! Ευχομαι περαστικά στο σύζυγο και ελπίζω να τη σκαπουλάρεις εσυ, όχι τίποτα άλλο για να μην αγχώνεσαι!! Τσαγάκια για το λαιμό, βιταμινούλες και ξεκούραση κι όλα θα πάνε καλά ❤️

Άντε με το καλό να ξεκινήσεις να κανεις το αδερφάκι στον μικρούλη σου!! Καλή επιτυχία ❤️
 

 

@BlackCatαρχηγε μας, βάλε με στο πινακακι!! Την Παρασκευη 18/03 πάω για ωοληψια! Κ ο Θεός βοηθός!! 
 

Φιλιά σε όλες! ❤️

Σε ευχαριστώ , να σαι καλά! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια την Παρασκευή και να πάρεις πολλά και όμορφα ωάρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπερα κορίτσι μου! Όλα καλά, δόξα το θεό! Αυτές τις μέρες την έχουν πιάσει κάτι πονάκια μάλλον κολικοι και είναι λίγο ανήσυχη αλλά γενικά πολύ καλα ειναι ήσυχη. Το παλεύουμε και με τον θηλασμό, ενώ εχω κάνει σεμινάριο εχω κάποιες απορίες, εχω ακούσει και 10 διαφορετικές απόψεις και εχω μπερδευτεί κάπως. Τα βραδια καμία φορά κάνει 3ωρο ύπνο αλλά συνήθως κάνει 2ωρα.. ή ξυπνάει και στην 1 ωρα καμία φορά. Εντάξει έχει κούραση, αλλά λογικο, ειναι νινι ακόμα! Πιστεύω στις 40 μέρες και μετά που εδραιώνεται ο θηλασμός, θα στρώσει κάπως. Εσείς πως τα πάτε;
    • @nanouko την τρίτη κλείνει 2 μήνες ❤️οι κολικοί είναι ότι πιο δύσκολο δεν το συζητώ αλλά αφού έχεις τον άντρα σου μια χαρά ..η καλύτερη βοήθεια είναι... @Demy93όχι κορίτσι μου καλύτερα μακριά κι αγαπημένοι κι ας μην έχεις βοήθεια...Άμα είναι να τους έχεις κι υποχρέωση και να σου βγάζουν και την ψυχή άστο να μου λείπει... @Elkέτσι είναι το σωστό..πρέπει κάποιος να τους βάζει όρια γιατί μετά δημιουργούνται αλλά προβλήματα...άμα δεν υπάρχει κάποιος να μιλήσει πάει το χάσεις το παιχνίδι μετα μια ζωή θα παρεμβαίνουν και θα εμπλέκονται..μη νομίζεις ξέρει κιόλας ότι αν πει κάτι για σένα η τσακωθείτε μια ζωή θα το θυμάσαι μετά ενώ αν πει μια κουβέντα με το γιο της θα ξεχαστεί γρηγορα Γι αυτό εγώ κορίτσια δεν ήθελα και βοήθεια ούτε να έχω άλλον μέσα στο σπίτι στην αρχή...δεν μπορώ ..
    • Επίσης λένε ότι η επαφή μια μέρα πριν την ωορρηξια είναι η καλύτερη. Και με το ιστορικό που έχεις δεν το θεωρώ καθοοοοοολου απίθανο να εχεις μεινει😜😍
    • Κορίτσι μου είναι όντως μεγάλο το δίλημμα σου ! Είχα κ εγώ ένα παρόμοιο, ίσως λίγο μικρότερο μιας κ θα είχα κάπου να αφήσω τον μικρό( με δυσκολία αλλά θα είχα ). Κ είπα για τκ δεύτερο " ε άστο ας μην το ζοριζουμε" γιατί ψάχναμε κ εμείς και σπίτι καιρό... τελικά με μια μόλις επαφή- κ αυτή όχι επί τούτου ή κοιτώντας γόνιμες- έμεινα έγκυος τον Ιούνιο και παρέτεινα τον χρόνο που θα έχω με τον μικρό 😜😜😍😍 επίσης έτυχε βρήκαμε σπίτι τώρα κ έχω κ εγώ μετακόμιση αλλά λέω έστω είναι νωρίς κ είμαι λειτουργική! Τελικά λέω..... όλα για κάποιον λόγο γίνονται και βλέποντας τον γιο μου σκέφτομαι ότι δεν θα άντεχα τελικά να τον αφήσω 🤣
    • Μακάρι να είσαι έγκυος 🤰🏼 🙏 και να πάνε όλα καλά το κυριότερο!!! συγχαρητήρια επίσης που μετά από όλη αυτή την ταλεπωρια που τράβηξες την ψυχική και σωματική ξεκινάς άμεσα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...