Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μακάρι κορίτσι μού... ξέρεις τώρα το μυαλό μου κανει παιχνίδια, μήπως δεν τα κατάφερα,  μήπως κάτι δεν έκανα σωστά,  μήπως.. Μήπως.. βέβαια παροδικά και μετά μου περνάει.. Αλλά αυτές οι μέρες ρε κορίτσια είναι μαρτύριο, βραζω στο ζουμί μου!   

Δευτέρα έκανα ετ, είμαι 4η ή  5η μέρα σήμερα? Δλδ σαν πρώτη μέρα μετράω την Δευτέρα ή την Τρίτη? 

Αυτη την απορια να σου πω την εχω κ γω που ετοιμαζομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! 

Βγηκαν τα αποτελέσματα! 

250 η χοριακη 15η μέρα απο την ετ.

😀😀Μας έφτιαξες την μέρα.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!!!!!😀😀 

Ετοιμάσου να απολαύσεις το πιο συναρπαστικό ταξίδι της ζωης σου!!!! Μονο δάκρυα χαράς απο δω και πέρα!!!!!! 🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

την Δευτερα θα παω! Στα γενεθλια μου θα παω ❤️❤️❤️ 

Αχ τι ωραία το καλύτερο δώρο γενεθλίων να δεις το σποράκι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Αυτη την απορια να σου πω την εχω κ γω που ετοιμαζομαι ❤️

Καλή αρχή κορίτσι μου και εύχομαι το αποτέλεσμα να σε δικαίωση!! 

Αναμένουμε να μάθουμε λοιπόν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

την Δευτερα θα παω! Στα γενεθλια μου θα παω ❤️❤️❤️ 

Συγχαρητήρια @tina21 μανούλα!!!!!!!!!!!!! Το καλύτερο δώρο γενεθλίων σου ενα γερό μωρο....!!!!!!!! Μόνο δάκρυα χαράς απο δω και πέρα!!!! Απόλαυσε το!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου,  μια τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις, ολα καλά θα πάνε απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου! 

 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Hope19 είπε:

Αχ τι ωραία το καλύτερο δώρο γενεθλίων να δεις το σποράκι σου!!!!

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Συγχαρητηριααα…μακαρι να σε ακολουθησουμε κ μεις ❤️❤️❤️❤️

κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ! αληθεια δεν μπορω να το πιστεψω!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

την Δευτερα θα παω! Στα γενεθλια μου θα παω ❤️❤️❤️ 

αχ τι περιφημα!! φτου φτου!! να πανε ολα τελεια ευχομαι!!!!! 🤞🤞🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antonia2 είπε:

αχ τι περιφημα!! φτου φτου!! να πανε ολα τελεια ευχομαι!!!!! 🤞🤞🤰

❤️❤️❤️ νομιζω οι μερες δεν θα μπρουσαν να ειχαν πεσει καλυτερα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μία προς μία πάρα πολύ! Ειλικρινά η στηριξη που έχω πάρει αυτές τις μέρες είναι απερίγραπτη! Δεν έχω λόγια...

Μου τελείωσαν και οι αντιδράσεις, οπότε σας στέλνω καρδούλες από εδώ!

Ο πρώτος στόχος επετεύχθη! Πάμε βήμα βήμα και φορά τη φορά για τα επόμενα. 

Σήμερα ενώ είχα ξυπνήσει από τις 7, δεν ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι, δεν ήθελα να πάω, δεν ήθελα να ξέρω...

Και 8 το πρωί μου στέλνει μήνυμα ο γυναικολόγος μου που είχα να μιλήσω μαζί του από πριν την ετ. Και μου λέει:"Σήμερα να πας να κάνεις προγεστερονη και οιστραδιολη " . Και αναρωτιέμαι "τι φάση? Πού το θυμηθηκε? Εδώ δεν έχω κάνει χοριακη και θα πάω να μετρήσω αυτά?"

Του στέλνω λοιπόν ότι σήμερα πάω για χοριακή. Με παίρνει τηλέφωνο. Μου λέει:"σε ποιο θα πας?" Του λέω:" θα πάω στο τάδε για αλλαγή, μπας και αλλάξει λίγο η τύχη μου.  "

Και μου λεει:" Ρε συ συνελθε. Κάναμε τα πάντα. Προσέξαμε τα πάντα. Δεν αφήσαμε τίποτα στην τύχη. Σηκω και πήγαινε τώρα για χοριακη "

Με παίρνει αργότερα και μου λέει:" Δεν πήγες ακόμα για χοριακή?" 

Πήγα του λέω αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα τα αποτελέσματα. 

Καλά, μου λέει, είσαι έγκυος. 245. Πήρα τηλέφωνο και μου το είπαν.

Με συγκίνησε πολύ, γιατί είναι συνεργάτης του Παν... εδώ και έχει πααααρα πολλές γυναίκες που βλέπει.

Θα πάω αύριο το πρωί να μου δώσει λέει οδηγίες. Πήρα και τη μαία κ αι μου είπε να μειώσω τα σικλακουρ και να κόψω το μεσημεριανό ουτρογεσταν από το στόμα. 

@tina21

Είδες κοπέλα μου? Όλα τέλεια! Όλα σημαδιακα! Χοριακή στις 14/2 , υπερηχος στα γενέθλιά σου! Όλα πάνε φανταστικά!

@Κατεριναπαπ λίγες μέρες υπομονή και θα μας πεις και εσύ τη θετική χοριακη σου. Και μη μου αγχώνεσαι γιατί σαν να ψυχανεμιζομαι ότι μου αγχώνεσαι παααρα πολύ! 

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια,  τις συναγωνιστριες @BlackCat

@Lucia79

@ΧΑΡΜΑ 

@Παρασκευαιδου

 

Και τόσα άλλα κορίτσια (συγγνώμη που δεν σας γράφω ολες) μόνο θετικά νέα να μαθαίνετε από εδώ και στο εξής και βήμα βήμα να φτάνετε πιο κοντά στον στόχο σας! 

Είμαστε μαραθωνοδρομοι όλες μας και αξίζει σε όλες μας ένα τεράστιο "μπράβο " !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! 

Βγηκαν τα αποτελέσματα! 

250 η χοριακη 15η μέρα απο την ετ.

Τί υπέροχα νέα!!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου,,,,χαλάλι τα μίλια και όσα πέρασες. Ήρθε η στιγμή σας,,,απολαυσε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η condios είπε:

Τί υπέροχα νέα!!!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου,,,,χαλάλι τα μίλια και όσα πέρασες. Ήρθε η στιγμή σας,,,απολαυσε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι σύντομα και στα δικά σου! Μπορεί να είναι βουνό αυτά που πέρασες και που θα περάσεις,  αλλά τουλάχιστον θα αποκατασταθεί το θέμα και θα προχωρήσετε στην ετ με άλλον αέρα έχοντας λύσει οποια θέματα υπάρχουν. Να σε ρωτήσω, επειδή διάβασα και για το κόστος, έχεις ιδιωτικη ασφάλιση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μία προς μία πάρα πολύ! Ειλικρινά η στηριξη που έχω πάρει αυτές τις μέρες είναι απερίγραπτη! Δεν έχω λόγια...

Μου τελείωσαν και οι αντιδράσεις, οπότε σας στέλνω καρδούλες από εδώ!

Ο πρώτος στόχος επετεύχθη! Πάμε βήμα βήμα και φορά τη φορά για τα επόμενα. 

Σήμερα ενώ είχα ξυπνήσει από τις 7, δεν ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι, δεν ήθελα να πάω, δεν ήθελα να ξέρω...

Και 8 το πρωί μου στέλνει μήνυμα ο γυναικολόγος μου που είχα να μιλήσω μαζί του από πριν την ετ. Και μου λέει:"Σήμερα να πας να κάνεις προγεστερονη και οιστραδιολη " . Και αναρωτιέμαι "τι φάση? Πού το θυμηθηκε? Εδώ δεν έχω κάνει χοριακη και θα πάω να μετρήσω αυτά?"

Του στέλνω λοιπόν ότι σήμερα πάω για χοριακή. Με παίρνει τηλέφωνο. Μου λέει:"σε ποιο θα πας?" Του λέω:" θα πάω στο τάδε για αλλαγή, μπας και αλλάξει λίγο η τύχη μου.  "

Και μου λεει:" Ρε συ συνελθε. Κάναμε τα πάντα. Προσέξαμε τα πάντα. Δεν αφήσαμε τίποτα στην τύχη. Σηκω και πήγαινε τώρα για χοριακη "

Με παίρνει αργότερα και μου λέει:" Δεν πήγες ακόμα για χοριακή?" 

Πήγα του λέω αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα τα αποτελέσματα. 

Καλά, μου λέει, είσαι έγκυος. 245. Πήρα τηλέφωνο και μου το είπαν.

Με συγκίνησε πολύ, γιατί είναι συνεργάτης του Παν... εδώ και έχει πααααρα πολλές γυναίκες που βλέπει.

Θα πάω αύριο το πρωί να μου δώσει λέει οδηγίες. Πήρα και τη μαία κ αι μου είπε να μειώσω τα σικλακουρ και να κόψω το μεσημεριανό ουτρογεσταν από το στόμα. 

@tina21

Είδες κοπέλα μου? Όλα τέλεια! Όλα σημαδιακα! Χοριακή στις 14/2 , υπερηχος στα γενέθλιά σου! Όλα πάνε φανταστικά!

@Κατεριναπαπ λίγες μέρες υπομονή και θα μας πεις και εσύ τη θετική χοριακη σου. Και μη μου αγχώνεσαι γιατί σαν να ψυχανεμιζομαι ότι μου αγχώνεσαι παααρα πολύ! 

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια,  τις συναγωνιστριες @BlackCat

@Lucia79

@ΧΑΡΜΑ 

@Παρασκευαιδου

 

Και τόσα άλλα κορίτσια (συγγνώμη που δεν σας γράφω ολες) μόνο θετικά νέα να μαθαίνετε από εδώ και στο εξής και βήμα βήμα να φτάνετε πιο κοντά στον στόχο σας! 

Είμαστε μαραθωνοδρομοι όλες μας και αξίζει σε όλες μας ένα τεράστιο "μπράβο " !

Μπράβο στο γιατρό σου!! Χαλάλι και τα ουτροτζεσταν που πήρες με τη σέσουλα χαλάλι όλα!!! Ένα υπέροχο ταξίδι ξεκινάει για εσένα από σήμερα!!! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μακάρι κορίτσι μού... ξέρεις τώρα το μυαλό μου κανει παιχνίδια, μήπως δεν τα κατάφερα,  μήπως κάτι δεν έκανα σωστά,  μήπως.. Μήπως.. βέβαια παροδικά και μετά μου περνάει.. Αλλά αυτές οι μέρες ρε κορίτσια είναι μαρτύριο, βραζω στο ζουμί μου!   

Δευτέρα έκανα ετ, είμαι 4η ή  5η μέρα σήμερα? Δλδ σαν πρώτη μέρα μετράω την Δευτέρα ή την Τρίτη? 

Εαν δεν πετάχτηκες να βοηθήσεις κανενα γείτονα σε μετακόμιση, δεν παίζει να εκανες απολύτως τίποτα λάθος! Ψυχραιμία, απασχοληση όσο γίνεται για να μη σκέφτεσαι και απόλαυση μικρών καθημερινών χαρών της ζωής (καφές με φίλες, βόλτα στη λιακάδα, πράγματα που σε ευχαριστούν} και όλα θα έρθουν. Δεν είναι εύκολο αυτό το διάστημα, όλες σιγοβράζουμε. Και τα κορίτσια με τις θετικές χοριακες, τι νομίζεις, θα φάγανε τα λυσσακά τους τις προηγούμενες μέρες. Νομίζω σαν 1η μέρα μετράμε τη μέρα της ετ αλλά κάτσε να σου απαντήσει και καμία άλλη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Εύχομαι σύντομα και στα δικά σου! Μπορεί να είναι βουνό αυτά που πέρασες και που θα περάσεις,  αλλά τουλάχιστον θα αποκατασταθεί το θέμα και θα προχωρήσετε στην ετ με άλλον αέρα έχοντας λύσει οποια θέματα υπάρχουν. Να σε ρωτήσω, επειδή διάβασα και για το κόστος, έχεις ιδιωτικη ασφάλιση?

Έχω ναι,,,αλλά δε θα τη μπλέξω καθώς έχω ίδιο χειρουργείο και στο παρελθόν και θα με ξεψαχνίσουν,,,,άρα ,,,, και η ιδιωτική κλινική θα το πάει πανω απο 5500€ το κόστος αν ακουσει ιδιωτική ασφάλεια,,,,και αν ειναι να φάω και ξεψάχνισμα και να παρω στο τελος μονο 500€ πίσω και να δηλώσω και άλλη επεμβαση απο αυτή που θα κάνω,,,,κουραστηκα ήδη και μονο που τα γραφω. Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου,,,μακάρι να έρθει και η στιγμή μας σύντομα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η tina21 είπε:

κοριτσια βγηκε! 780 απο 370 την τεταρτη! 

Μπράβο ρε μικρό! Όλα τέλεια! Απόλαυσε το όσο πάει!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα! 

Βγηκαν τα αποτελέσματα! 

250 η χοριακη 15η μέρα απο την ετ.

Μπραβο βρε κορίτσι!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις! 

@Tina Συγχαρητήρια!!! Αρα μάλλον λόγω διαφορετικού εργαστηρίου ειχε φανεί λιγο χαμηλότερη η δευτερη χοριακή. Όλα να πάνε καλά και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 

@Κατεριναπαπ Περιμένουμε με αγωνία και τα δικά σου θετικά νέα! 

Σούπερ πάει το γκρουπάκι μας κορίτσια!!! 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Ρε με εκανες κ εκλαψα γιατι εχουμε περασει πολλα ιδια με την βλαμμενη ενδομητριωση. Ποσο πολυ με στεναχωρησες με την εξελιξη κ ποσο σε θαυμαζω για την δυναμη σου για αυτα που ηρθαν. Ευχομαι ρε να ειναι η τελευταια ταλαιπωρια σου κ ναι ουτε η σαλπιγγες χρειαζοντε για να κρατησεις ενα μωρακι αγκαλια κ αυτη τη φορα να ειναι η τυχερη σου

Ήταν η πανσεληνος κιολας η οποια πρόσταζε βαθιά ανασκόπηση,,,,κλάμα φιλενάδα πολύ,,,ευτυχω΄ς η λιακάδα εδώ και 2 μερες εφτιαξε αρκετα τη διάθεσή μου. Όλα καλα θα πανε ναι....για όλες μας!!!!!!! Κάπου διάβασα,,,,εφόσον υπάρχει μήτρα μωρό θα κάνουμε.

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Στα είπα και πριβέ αλλά θα στα πω και δημόσια..

Οταν πέφτω ψυχολογικά , σωματικά και οικονομικά και εκεί που λέω θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκήπισσα...εσύ και κάποιες άλλες μαχήτριες από εδώ και τα διπλανά καφέ που διαβάζω, είστε εσείς που μου δίνετε δύναμη να σηκωθώ στα πόδια μου και να παλέψω..

Είστε τα αόρατα χέρια που με τραβάτε από τον πάτο και με σηκώνετε..

Και ας μην σας έχω δει ποτέ, κάποιες ούτε καν ξέρουν οτι υπάρχω & τις διαβάζω χρόνια και όμως κοινότητες σαν αυτές είναι τόσο μεγάλες αγκαλιές που δεν το χωράει το μυαλό μου!!

Κλάψε, γέλα , ξέσπασε, φώναξε ,ΝΙΩΣΕ όπως γουστάρεις και μπες στην μάχη..Κάθε βήμα είναι & πιο κόντά στο όνειρό σου, λίγο έμεινε!!

ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ!!💗

Αχ μαυρογατάκι μου αχ,,,,έτσι είναι αγαπημένη,,,,η μία σηκώνει την άλλη,,,,το έχω ξαναπεί και εγώ,,,,το μηδέν μόνο προς τα πάνω έχει ευτυχώς , άρα μόνο προς τη δόξα τραβάμε,,,ή προς τη λόξα,,,ανάλογα,,,αχαχαχαχα 

Φώναξα τα μάλλα,,,,φτάνει,,τώρα ανασες και ζεν και υπομονή. Όπως πάντα. 

Μεγαλύτερη αγκαλιά εγώ ,,,γιατί είναι και Παρασκευούλαααααααα 💖

@tina21 συγχαρητήρια κορίτσι μου για την εγκυμοσύνη σου ,,,, απόλαυσέ τη !!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μία προς μία πάρα πολύ! Ειλικρινά η στηριξη που έχω πάρει αυτές τις μέρες είναι απερίγραπτη! Δεν έχω λόγια...

Μου τελείωσαν και οι αντιδράσεις, οπότε σας στέλνω καρδούλες από εδώ!

Ο πρώτος στόχος επετεύχθη! Πάμε βήμα βήμα και φορά τη φορά για τα επόμενα. 

Σήμερα ενώ είχα ξυπνήσει από τις 7, δεν ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι, δεν ήθελα να πάω, δεν ήθελα να ξέρω...

Και 8 το πρωί μου στέλνει μήνυμα ο γυναικολόγος μου που είχα να μιλήσω μαζί του από πριν την ετ. Και μου λέει:"Σήμερα να πας να κάνεις προγεστερονη και οιστραδιολη " . Και αναρωτιέμαι "τι φάση? Πού το θυμηθηκε? Εδώ δεν έχω κάνει χοριακη και θα πάω να μετρήσω αυτά?"

Του στέλνω λοιπόν ότι σήμερα πάω για χοριακή. Με παίρνει τηλέφωνο. Μου λέει:"σε ποιο θα πας?" Του λέω:" θα πάω στο τάδε για αλλαγή, μπας και αλλάξει λίγο η τύχη μου.  "

Και μου λεει:" Ρε συ συνελθε. Κάναμε τα πάντα. Προσέξαμε τα πάντα. Δεν αφήσαμε τίποτα στην τύχη. Σηκω και πήγαινε τώρα για χοριακη "

Με παίρνει αργότερα και μου λέει:" Δεν πήγες ακόμα για χοριακή?" 

Πήγα του λέω αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα τα αποτελέσματα. 

Καλά, μου λέει, είσαι έγκυος. 245. Πήρα τηλέφωνο και μου το είπαν.

Με συγκίνησε πολύ, γιατί είναι συνεργάτης του Παν... εδώ και έχει πααααρα πολλές γυναίκες που βλέπει.

Θα πάω αύριο το πρωί να μου δώσει λέει οδηγίες. Πήρα και τη μαία κ αι μου είπε να μειώσω τα σικλακουρ και να κόψω το μεσημεριανό ουτρογεσταν από το στόμα. 

@tina21

Είδες κοπέλα μου? Όλα τέλεια! Όλα σημαδιακα! Χοριακή στις 14/2 , υπερηχος στα γενέθλιά σου! Όλα πάνε φανταστικά!

@Κατεριναπαπ λίγες μέρες υπομονή και θα μας πεις και εσύ τη θετική χοριακη σου. Και μη μου αγχώνεσαι γιατί σαν να ψυχανεμιζομαι ότι μου αγχώνεσαι παααρα πολύ! 

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια,  τις συναγωνιστριες @BlackCat

@Lucia79

@ΧΑΡΜΑ 

@Παρασκευαιδου

 

Και τόσα άλλα κορίτσια (συγγνώμη που δεν σας γράφω ολες) μόνο θετικά νέα να μαθαίνετε από εδώ και στο εξής και βήμα βήμα να φτάνετε πιο κοντά στον στόχο σας! 

Είμαστε μαραθωνοδρομοι όλες μας και αξίζει σε όλες μας ένα τεράστιο "μπράβο " !

@twinkletwinlkle Τι να λέμε τώρα! Ο Π… ούλης το έκανε το θαύμα του πάλι! 😊 Εγώ δεν είχα καμία αμφιβολία! Πέρασες κ εσύ διάφορα αλλά τώρα ήρθε η δικαίωση επιτέλους! Κ πόσο γλυκό το συναίσθημα αυτό ε! Τα κατάφερα λες κ δεν μπορείς να συγκρατήσεις τα δάκρυα χαράς! Κ ξεσπάς κ σε πιάνει το παράπονο κ έρχεται η λύτρωση! Κ αρχίζει το όνειρο! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Καλούς κ όμορφα μεγάλους διπλασιασμούς! Να ζήσεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! 💚
Για όλες τις κοπέλες εδώ χαίρομαι όταν ανακοινώνουν τα νούμερα των χοριακών τους, αλλά για εκείνες τις παλιές που ξεκινούσαμε μαζί κ ακόμη προσπαθούν να περάσουν απέναντι, επιτρέψτε μου να νιώθω το κάτι παραπάνω … Εξάλλου αυτό είναι που σε δένει με τον άλλον η αμοιβαία “υποχρέωση” στήριξης, βοήθειας όταν αυτό απαιτείται. Κ αυτά εδώ μέσα τα βρίσκεις μπόλικα! Πετάει η ομάδα!


@tina21 Πήρατε φόρα καλή! 😉 Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου!

@Κατεριναπαπ Λιγάκι ακόμη υπομονή για να πάρεις την σκυτάλη την επόμενη εβδομάδα! Στο εύχομαι από καρδιάς! 💚

@ΧΑΡΜΑ αγαπημένο μου! Μου έστειλες κ μνμ θα μπω να σου γράψω κ εκεί. Οι ευχές κ οι προσευχές μου μαζί σου την Δευτέρα! Fingers crossed! 🤞🏻
 

Όλες εσείς οι υπόλοιπες παλιές κ νέες ξέρετε τι πρέπει να κάνετε ε! Ψηλά το κεφάλι! Η δύναμή σου πέλαγο κι η θέλησή μου βράχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Εαν δεν πετάχτηκες να βοηθήσεις κανενα γείτονα σε μετακόμιση, δεν παίζει να εκανες απολύτως τίποτα λάθος! Ψυχραιμία, απασχοληση όσο γίνεται για να μη σκέφτεσαι και απόλαυση μικρών καθημερινών χαρών της ζωής (καφές με φίλες, βόλτα στη λιακάδα, πράγματα που σε ευχαριστούν} και όλα θα έρθουν. Δεν είναι εύκολο αυτό το διάστημα, όλες σιγοβράζουμε. Και τα κορίτσια με τις θετικές χοριακες, τι νομίζεις, θα φάγανε τα λυσσακά τους τις προηγούμενες μέρες. Νομίζω σαν 1η μέρα μετράμε τη μέρα της ετ αλλά κάτσε να σου απαντήσει και καμία άλλη. 

Χαχαχαχα με έκανες και γέλασα με την μετακόμιση... αυτο προσπαθώ να κάνω κυρίως απο σήμερα που βγήκα απο το καβούκι μου! Σε ευχαριστώ βρε κορίτσι μου για τις συμβουλές σου και την εμψύχωση ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

Ωοληψία ✌️

@Margitc ?

@rouseva ?

@skorpina78 ?

@Libra81 ?

@TRigirl ?

@nikol88 ?

@renata1986 ?

@Ditimama ?

@Παρασκευαιδου ?

@Luna777 ?

@Γιάννα 36?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Anna0912 ?

@Natassou85 ?

@ΧΑΡΜΑ 21/2 🙏

 

Χοριακή 

@Sandyb 357 🥰

@Vasilique 1729 🥰

@Διόνη 703 🥰

@Tvz 1358 🥰 

@Katerinaki83 365 🥰

@Eva29 294 🥰

@Massa 234 🥰

@Apol 663 🥰

@elena0212 187 🥰

@kk88 750 🥰

@Χριστινα. 191 🥰

@angel35 901 🥰

@Mary.Ger 248 🥰

@blueheart128 🥰

@tina21 224 🥰

@twinkletwinlkle 245 🥰

 

@Κατεριναπαπ 28/2

 

@twinkletwinlkle κοίτα τι ωραίο που είναι το νουμεράκι σου αγάπη..

Δώσε σκυτάλη στην @Κατεριναπαπ γιατί η ομάδα πετάει..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@tina21 @twinkletwinlkle Συγχαρητήρια και στις δυο σας!!!! 😀😀🥰❤️ αυτά να βλέπουμε και να παίρνουμε κουράγιο όλες που προσπαθούμε και μας παίρνει από κάτω!!!!! Πραγματικά είναι ευχάριστα νεα!!!!

 

@BlackCat ακριβώς όπως τα λες είναι!!! Γι'αυτο και η @Vasilique σου έδωσε την σκυτάλη της αρχηγίας. Παίρνεις κουράγιο από μαχήτριες και με την σειρά μας παίρνουμε και εμείς κουράγιο. Όλες μαχήτριες μεν αλλά με πολλά συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα. 

Και ειδικά δύσκολες περιπτώσεις όπως περνάει τώρα και η @condios δίνουν κουράγιο σε όλες μας να συνεχίσουμε να παλέψουμε. 

@Κατεριναπαπ θα σου πω κάτι το οποίο εγω δεν γουστάρω καθόλου μα καθόλου να το ακούω. Και ξέρω είναι ενοχλήτικο να σου το λένε κτλ κτλ. Αλλά συγχώρα με σε παρακαλώ. Χρειάζεται λίγο να αποβάλεις αυτα τα παιχνίδια του μυαλού. Ξέρω ξερω πολύ καλά πως δεν γινεται εύκολα. Αλλά απο την ετ ως σήμερα είσαι σε αναμμένα κάρβουνα και πίστεψε με δεν έχει τόσο κρύο για να ανάψουμε φωτιά. Τι θέλω να πω.... δες ταινίες και σειρές, πήξε και ζαβλακώσου κανονικότατα, απόλαυσε την άδεια σου, μίλησε με φίλους στο τηλ. και γράφε εδω περί ανέμων και υδάτων. Όλες έχουμε τα άγχοι μας, τις στεναχώριες κτλ κτλ (και εγώ αυτό τον καιρό έτσι ακριβώς είμαι. Άγχος, στεναχώρια και σκέψεις) αλλά δεν γίνεται έτσι καλό μου. Σου στέλνω μια αγκαλιά να νιώσεις καλύτερα.

@Margitc ραντεβού εκεί! Θα με δεις, να μου μιλήσεις, γιατί έχω μισή ωρα πριν απο σένα ραντεβού και θα είμαι εκεί από τις 2.30. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@twinkletwinlkle Τι να λέμε τώρα! Ο Π… ούλης το έκανε το θαύμα του πάλι! 😊 Εγώ δεν είχα καμία αμφιβολία! Πέρασες κ εσύ διάφορα αλλά τώρα ήρθε η δικαίωση επιτέλους! Κ πόσο γλυκό το συναίσθημα αυτό ε! Τα κατάφερα λες κ δεν μπορείς να συγκρατήσεις τα δάκρυα χαράς! Κ ξεσπάς κ σε πιάνει το παράπονο κ έρχεται η λύτρωση! Κ αρχίζει το όνειρο! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Καλούς κ όμορφα μεγάλους διπλασιασμούς! Να ζήσεις μια τέλεια εγκυμοσύνη! 💚
Για όλες τις κοπέλες εδώ χαίρομαι όταν ανακοινώνουν τα νούμερα των χοριακών τους, αλλά για εκείνες τις παλιές που ξεκινούσαμε μαζί κ ακόμη προσπαθούν να περάσουν απέναντι, επιτρέψτε μου να νιώθω το κάτι παραπάνω … Εξάλλου αυτό είναι που σε δένει με τον άλλον η αμοιβαία “υποχρέωση” στήριξης, βοήθειας όταν αυτό απαιτείται. Κ αυτά εδώ μέσα τα βρίσκεις μπόλικα! Πετάει η ομάδα!


@tina21 Πήρατε φόρα καλή! 😉 Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου!

@Κατεριναπαπ Λιγάκι ακόμη υπομονή για να πάρεις την σκυτάλη την επόμενη εβδομάδα! Στο εύχομαι από καρδιάς! 💚

@ΧΑΡΜΑ αγαπημένο μου! Μου έστειλες κ μνμ θα μπω να σου γράψω κ εκεί. Οι ευχές κ οι προσευχές μου μαζί σου την Δευτέρα! Fingers crossed! 🤞🏻
 

Όλες εσείς οι υπόλοιπες παλιές κ νέες ξέρετε τι πρέπει να κάνετε ε! Ψηλά το κεφάλι! Η δύναμή σου πέλαγο κι η θέλησή μου βράχος!

Μα τι όμορφα τα λόγια σου!!! Μα με έκανες να συγκινήθω!!! Εννοείται πως οι πιο παλιές εδώ μεσα με μεγαλύτερους αγώνες αξίζουν τα σέβη μας και τον θαυμασμό μας λιιίγο παραπάνω.. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, μακάρι να ανοίξει και για εμένα η γέφυρα και να βρεθώ στην απέναντι όχθη! Πφφφ συγκινήθηκα,  μα τι πράγμα είναι αυτό,  έτσι ήμουν με τις ενέσεις τώρα γτ πάλι? Εχθές έκλαιγα με την σειρά Του Αγίου Παΐσιου, Μιλαμε για κλάμα όμως! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@tina21 @twinkletwinlkle Συγχαρητήρια και στις δυο σας!!!! 😀😀🥰❤️ αυτά να βλέπουμε και να παίρνουμε κουράγιο όλες που προσπαθούμε και μας παίρνει από κάτω!!!!! Πραγματικά είναι ευχάριστα νεα!!!!

 

@BlackCat ακριβώς όπως τα λες είναι!!! Γι'αυτο και η @Vasilique σου έδωσε την σκυτάλη της αρχηγίας. Παίρνεις κουράγιο από μαχήτριες και με την σειρά μας παίρνουμε και εμείς κουράγιο. Όλες μαχήτριες μεν αλλά με πολλά συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα. 

Και ειδικά δύσκολες περιπτώσεις όπως περνάει τώρα και η @condios δίνουν κουράγιο σε όλες μας να συνεχίσουμε να παλέψουμε. 

@Κατεριναπαπ θα σου πω κάτι το οποίο εγω δεν γουστάρω καθόλου μα καθόλου να το ακούω. Και ξέρω είναι ενοχλήτικο να σου το λένε κτλ κτλ. Αλλά συγχώρα με σε παρακαλώ. Χρειάζεται λίγο να αποβάλεις αυτα τα παιχνίδια του μυαλού. Ξέρω ξερω πολύ καλά πως δεν γινεται εύκολα. Αλλά απο την ετ ως σήμερα είσαι σε αναμμένα κάρβουνα και πίστεψε με δεν έχει τόσο κρύο για να ανάψουμε φωτιά. Τι θέλω να πω.... δες ταινίες και σειρές, πήξε και ζαβλακώσου κανονικότατα, απόλαυσε την άδεια σου, μίλησε με φίλους στο τηλ. και γράφε εδω περί ανέμων και υδάτων. Όλες έχουμε τα άγχοι μας, τις στεναχώριες κτλ κτλ (και εγώ αυτό τον καιρό έτσι ακριβώς είμαι. Άγχος, στεναχώρια και σκέψεις) αλλά δεν γίνεται έτσι καλό μου. Σου στέλνω μια αγκαλιά να νιώσεις καλύτερα.

@Margitc ραντεβού εκεί! Θα με δεις, να μου μιλήσεις, γιατί έχω μισή ωρα πριν απο σένα ραντεβού και θα είμαι εκεί από τις 2.30. 

Έχεις απόλυτο δίκιο κορίτσι μου, το καλο είναι πως είναι παροδικά έρχονται καο φεύγουν... ξουυτ λοιπόν και να μην ξανά έρθουν! Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου! ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ όλες μία προς μία πάρα πολύ! Ειλικρινά η στηριξη που έχω πάρει αυτές τις μέρες είναι απερίγραπτη! Δεν έχω λόγια...

Μου τελείωσαν και οι αντιδράσεις, οπότε σας στέλνω καρδούλες από εδώ!

Ο πρώτος στόχος επετεύχθη! Πάμε βήμα βήμα και φορά τη φορά για τα επόμενα. 

Σήμερα ενώ είχα ξυπνήσει από τις 7, δεν ήθελα να σηκωθώ από το κρεβάτι, δεν ήθελα να πάω, δεν ήθελα να ξέρω...

Και 8 το πρωί μου στέλνει μήνυμα ο γυναικολόγος μου που είχα να μιλήσω μαζί του από πριν την ετ. Και μου λέει:"Σήμερα να πας να κάνεις προγεστερονη και οιστραδιολη " . Και αναρωτιέμαι "τι φάση? Πού το θυμηθηκε? Εδώ δεν έχω κάνει χοριακη και θα πάω να μετρήσω αυτά?"

Του στέλνω λοιπόν ότι σήμερα πάω για χοριακή. Με παίρνει τηλέφωνο. Μου λέει:"σε ποιο θα πας?" Του λέω:" θα πάω στο τάδε για αλλαγή, μπας και αλλάξει λίγο η τύχη μου.  "

Και μου λεει:" Ρε συ συνελθε. Κάναμε τα πάντα. Προσέξαμε τα πάντα. Δεν αφήσαμε τίποτα στην τύχη. Σηκω και πήγαινε τώρα για χοριακη "

Με παίρνει αργότερα και μου λέει:" Δεν πήγες ακόμα για χοριακή?" 

Πήγα του λέω αλλά δεν μου έχουν στείλει ακόμα τα αποτελέσματα. 

Καλά, μου λέει, είσαι έγκυος. 245. Πήρα τηλέφωνο και μου το είπαν.

Με συγκίνησε πολύ, γιατί είναι συνεργάτης του Παν... εδώ και έχει πααααρα πολλές γυναίκες που βλέπει.

Θα πάω αύριο το πρωί να μου δώσει λέει οδηγίες. Πήρα και τη μαία κ αι μου είπε να μειώσω τα σικλακουρ και να κόψω το μεσημεριανό ουτρογεσταν από το στόμα. 

@tina21

Είδες κοπέλα μου? Όλα τέλεια! Όλα σημαδιακα! Χοριακή στις 14/2 , υπερηχος στα γενέθλιά σου! Όλα πάνε φανταστικά!

@Κατεριναπαπ λίγες μέρες υπομονή και θα μας πεις και εσύ τη θετική χοριακη σου. Και μη μου αγχώνεσαι γιατί σαν να ψυχανεμιζομαι ότι μου αγχώνεσαι παααρα πολύ! 

Και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια,  τις συναγωνιστριες @BlackCat

@Lucia79

@ΧΑΡΜΑ 

@Παρασκευαιδου

 

Και τόσα άλλα κορίτσια (συγγνώμη που δεν σας γράφω ολες) μόνο θετικά νέα να μαθαίνετε από εδώ και στο εξής και βήμα βήμα να φτάνετε πιο κοντά στον στόχο σας! 

Είμαστε μαραθωνοδρομοι όλες μας και αξίζει σε όλες μας ένα τεράστιο "μπράβο " !

 

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Μπραβο βρε κορίτσι!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις! 

@Tina Συγχαρητήρια!!! Αρα μάλλον λόγω διαφορετικού εργαστηρίου ειχε φανεί λιγο χαμηλότερη η δευτερη χοριακή. Όλα να πάνε καλά και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη! 

@Κατεριναπαπ Περιμένουμε με αγωνία και τα δικά σου θετικά νέα! 

Σούπερ πάει το γκρουπάκι μας κορίτσια!!! 💜

 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ήταν η πανσεληνος κιολας η οποια πρόσταζε βαθιά ανασκόπηση,,,,κλάμα φιλενάδα πολύ,,,ευτυχω΄ς η λιακάδα εδώ και 2 μερες εφτιαξε αρκετα τη διάθεσή μου. Όλα καλα θα πανε ναι....για όλες μας!!!!!!! Κάπου διάβασα,,,,εφόσον υπάρχει μήτρα μωρό θα κάνουμε.

Αχ μαυρογατάκι μου αχ,,,,έτσι είναι αγαπημένη,,,,η μία σηκώνει την άλλη,,,,το έχω ξαναπεί και εγώ,,,,το μηδέν μόνο προς τα πάνω έχει ευτυχώς , άρα μόνο προς τη δόξα τραβάμε,,,ή προς τη λόξα,,,ανάλογα,,,αχαχαχαχα 

Φώναξα τα μάλλα,,,,φτάνει,,τώρα ανασες και ζεν και υπομονή. Όπως πάντα. 

Μεγαλύτερη αγκαλιά εγώ ,,,γιατί είναι και Παρασκευούλαααααααα 💖

@tina21 συγχαρητήρια κορίτσι μου για την εγκυμοσύνη σου ,,,, απόλαυσέ τη !!!!!! 

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

@tina21 @twinkletwinlkle Συγχαρητήρια και στις δυο σας!!!! 😀😀🥰❤️ αυτά να βλέπουμε και να παίρνουμε κουράγιο όλες που προσπαθούμε και μας παίρνει από κάτω!!!!! Πραγματικά είναι ευχάριστα νεα!!!!

 

@BlackCat ακριβώς όπως τα λες είναι!!! Γι'αυτο και η @Vasilique σου έδωσε την σκυτάλη της αρχηγίας. Παίρνεις κουράγιο από μαχήτριες και με την σειρά μας παίρνουμε και εμείς κουράγιο. Όλες μαχήτριες μεν αλλά με πολλά συναισθηματικά σκαμπανεβάσματα. 

Και ειδικά δύσκολες περιπτώσεις όπως περνάει τώρα και η @condios δίνουν κουράγιο σε όλες μας να συνεχίσουμε να παλέψουμε. 

@Κατεριναπαπ θα σου πω κάτι το οποίο εγω δεν γουστάρω καθόλου μα καθόλου να το ακούω. Και ξέρω είναι ενοχλήτικο να σου το λένε κτλ κτλ. Αλλά συγχώρα με σε παρακαλώ. Χρειάζεται λίγο να αποβάλεις αυτα τα παιχνίδια του μυαλού. Ξέρω ξερω πολύ καλά πως δεν γινεται εύκολα. Αλλά απο την ετ ως σήμερα είσαι σε αναμμένα κάρβουνα και πίστεψε με δεν έχει τόσο κρύο για να ανάψουμε φωτιά. Τι θέλω να πω.... δες ταινίες και σειρές, πήξε και ζαβλακώσου κανονικότατα, απόλαυσε την άδεια σου, μίλησε με φίλους στο τηλ. και γράφε εδω περί ανέμων και υδάτων. Όλες έχουμε τα άγχοι μας, τις στεναχώριες κτλ κτλ (και εγώ αυτό τον καιρό έτσι ακριβώς είμαι. Άγχος, στεναχώρια και σκέψεις) αλλά δεν γίνεται έτσι καλό μου. Σου στέλνω μια αγκαλιά να νιώσεις καλύτερα.

@Margitc ραντεβού εκεί! Θα με δεις, να μου μιλήσεις, γιατί έχω μισή ωρα πριν απο σένα ραντεβού και θα είμαι εκεί από τις 2.30. 

αχχ κοριτσια μου!! εννοειται παλι ξεμεινα απο αντιδρασεις! οποτε καρδουλες σε ολες απο εδω ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Κατεριναπαπ είπε:

Μα τι όμορφα τα λόγια σου!!! Μα με έκανες να συγκινήθω!!! Εννοείται πως οι πιο παλιές εδώ μεσα με μεγαλύτερους αγώνες αξίζουν τα σέβη μας και τον θαυμασμό μας λιιίγο παραπάνω.. 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου, μακάρι να ανοίξει και για εμένα η γέφυρα και να βρεθώ στην απέναντι όχθη! Πφφφ συγκινήθηκα,  μα τι πράγμα είναι αυτό,  έτσι ήμουν με τις ενέσεις τώρα γτ πάλι? Εχθές έκλαιγα με την σειρά Του Αγίου Παΐσιου, Μιλαμε για κλάμα όμως! 

💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γιατί όμως σου έκαναν ολική;; Υπήρχε κάποιος ιατρικός λόγος;; Εγώ ήξερα πως αν τα αιμοπετάλια μου έπεφταν πάρα πολύ τότε θα πηγαίναμε με ολική. Για καλή μου τύχη επανήλθαν στα φυσιολογικά επίπεδα πριν τη γέννα κ δεν το περίμενα, γιατί το τελευταίο τρίμηνο έπεφταν σε κάθε εξέταση όλο κ περισσότερο.
    • Μέχρι τις 40 μέρες θα το παλέψω κ με τον θηλασμό κ με το ξένο, αν όμως το μωρό αρχίζει κ κλαίει μετά από κάθε θηλασμό κι αυξήσουμε τα γεύματα στο ξένο γάλα, τότε πιστεύω σιγά σιγά θα κόψω τον θηλασμό. Ξέρω ότι είναι το καλύτερο για το μωρό, αλλά βλέπω κ μόνη μου ότι δε βγάζω γάλα. Υποτίθεται έπρεπε να πατάω ελαφρώς το στήθος κ να βγαίνει σταγόνα πάνω στη θηλή κ δε μπορώ να τη βγάλω ούτε με το χέρι 😔😥😢. Κ το βλέπω και στο θηλαστρο, από την αρχή μέχρι τώρα κι από τα δύο στήθη βγάζω σε σαράντα λεπτά το πολύ 30ml γάλα. Φαντάσου πως από τις 9 το πρωί που έχει περάσει η επιρροή από το ξένο γάλα κ ξεκινάμε τον θηλασμό χωρίς να παίρνει ξένο μέχρι το μεσημέρι κατά τις 3 που παίρνει έξτρα ξένο γάλα από τον θηλασμό κ μετά ξανά το βράδυ μετά τις 10 που ξεκινάμε πάλι τη μεικτή διατροφή το μωρό μπαίνει στο στήθος κ από τις δύο πλευρές κάθεται μια ώρα περίπου κ βγαίνει μόνο του, ηρεμεί το πολύ για είκοσι λεπτά κ μετά ξανά ψάχνει στήθος για να φάει. Είμαι όλη μέρα με το στήθος έξω. Κ τον λυπάμαι που βλέπω ότι δεν χορταινει από εμένα όλη μέρα που προσπαθούμε με τον θηλασμό 😥😔. Κι εμάς κάνει ήχους ο γλυκούλης!! Ακόμη κ στο θηλασμό...σαν να του βγαίνει ένα παράπονο.
    • Ναι Αννα πηραμε πολυ ωραια νεα σμρ!!!😊🤩✨️💙💖 Με το καλο κ οι επομενες εξετασεις στην παρεα μας!!!🙏🧿
    • @Antonia2 @annitakianna @Xrisa95 Μπράβο κορίτσια!!!πολύ ωραία τα νέα σας!!έτσι να συνεχίσουμε όλες!!!💖💖
    • Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Πριν λίγο γύρισα απ τον γιατρο, όλα καλά με την μπουμπου, έφτασε τα 3 κιλά και καρδιοτοκογραφημα καλό. Θα με δει πάλι την Παρασκευή που θα είμαι 39+1 και βλέπουμε…
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...