Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Χρήζω την @Kiddo υπαρχηγό γιατί ειναι κινητη Εγκυκλοπαιδεια!!!❤️🤣🤣

@Kiddo help meeeeeeeeee

Και αφού λέει θα είναι εδώ για χρόνια ακόμα...🤣🤣🤣🤣

Αγαπάμε γατούλες!!😍 Πως θα μπορούσα να σου αντισταθώ;; Μου λες;!😘

Αλλά νομίζω πως η αγαπημένη @troia είναι καλύτερη υποψήφια από μένα..! Άλλωστε ως γνήσιο καρκινακι δεν μπορώ και τα φώτα της δημοσιότητας..!😳 😂😂😂

Όμως οτιδήποτε χρειάζεται κάποια και γνωρίζω να βοηθήσω, θα το κάνω πολύ ευχαρίστως!🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Μα ΑΑ ειναι αριστες οποτε εισαι σούπερ γιατι να φοβασαι;

Η εμβρυολογος μου είπε ότι είναι μέτριας ποιότητας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Μπορείς να την κάνεις και αλλού αλλά γιατί να πληρώσεις τόσα χρήματα???? Σε παίρνει ο χρόνος....εγώ λέω να κλείσουμε εκεί...... δεν ξέρω όμως που βρίσκουμε ραντεβού

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kiddo είπε:

Το Λαϊκό είναι το πλέον αξιόπιστο! Είναι κέντρο αναφοράς πληθυσμού στην Ελλάδα για κυστική ίνωση και μεσογειακή αναιμία. Με το παραπεμπτικό καλύπτεται το 90-92% των μεταλλάξεων και δωρεάν!

Τα ραντεβού κλείνονται μέσω του 1535.gr βάζεις στην επιλογή που σου έχει το Λαϊκό νοσοκομείο και στο τμήμα γράφεις "εργαστήριο κυστικής ίνωσης". Για την προηγούμενη ερώτηση σου, τα ραντεβού θυμάμαι ανοίγουν κάθε τρίμηνο. Λογικά από Ιανουάριο τώρα αλλά επειδή δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι πάρε καλύτερα ένα τηλέφωνο να σου πουν πότε ανοίγουν.

Αα! Κορίτσια επειδή εσείς τώρα είστε και εγκυουλες και πρέπει να εξεταστειτε μέχρι την 16η εβδομάδα, γνωρίζω ότι θα σας δεχτούν και χωρίς ραντεβού. Ήταν μια κοπέλα με το σύντροφό της τη μέρα που είχαμε εμείς το ραντεβού μας και τη δέχτηκαν χωρίς ραντεβού λόγο εγκυμοσύνης η μόνη διαφορά ήταν ότι την άφησαν να περιμένει μέχρι να ολοκληρωθούν τα προγραμματισμένα ραντεβού. Πάρτε όμως ένα τηλέφωνο και οι δύο σας να το επιβεβαιώσετε και κάντε ότι σας πούνε!

Α ώστε για αυτό δεν βρηκα ραντεβού που το έψαξα πριν ! Γιατί έβαλα μέχρι και τέλος της άλλης χρονιάς και έλεγε κανένα διαθέσιμο και λέω δεν παίζει κάτι άλλο γίνεται εδώ... Οκ θα μιλήσω με τον γιατρό μου τη Δευτέρα που έχω ραντεβού και θα του πω να το κάνω στο λαϊκό τότε γιατί να δώσω ένα σκασμό λεφτά ! Θα πάρω τηλέφωνο μετά να τους πω ότι είμαι έγκυος και να πάω μια μέρα να περιμένω μέχρι να τελειώσουν τα ραντεβού.. ♥️♥️♥️ καρδουλωμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Έλα να πιούμε καφέ 🤣🤣

Να σε δω να σε χαρώ από βδομάδα...😉

Είσαι ανετουρα τώρα 🤣🤣

😂😂😂😂😂 Μου την φιλάς το ξέρω χαχαχαχαχαχαχαχα, θα μου λες στ λεγα εγωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

 

Α ώστε για αυτό δεν βρηκα ραντεβού που το έψαξα πριν ! Γιατί έβαλα μέχρι και τέλος της άλλης χρονιάς και έλεγε κανένα διαθέσιμο και λέω δεν παίζει κάτι άλλο γίνεται εδώ... Οκ θα μιλήσω με τον γιατρό μου τη Δευτέρα που έχω ραντεβού και θα του πω να το κάνω στο λαϊκό τότε γιατί να δώσω ένα σκασμό λεφτά ! Θα πάρω τηλέφωνο μετά να τους πω ότι είμαι έγκυος και να πάω μια μέρα να περιμένω μέχρι να τελειώσουν τα ραντεβού.. ♥️♥️♥️ καρδουλωμα 

Επίσης!! ♥️♥️♥️♥️

Να πάρεις πρωί τηλέφωνο και να επιμείνεις αν δεν στο σηκώσουν απευθείας! Αν δεν βρεις το τηλέφωνο τους, πες μου να στο στείλω..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Apol είπε:

Χάχα δεν κατάλαβα ότι ήθελες κ ονομα 😂😂 όχι Σωτηριαδης Αλεξανδρος λέγεται αλλά από ότι διάβασα ακριβώς το ίδιο κάνουν... Θα μου πεις η θα με σκάσεις;;;;; 

Έχω κάνει στον Σωτηριάδη 3 λήψη τροφοβλαστη, την Β επιπέδου κ το ντόπλερ του μικρού μου. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα. Φίλη μου πήγαινε στο Αθαν… πολύ καλά λόγια έχω ακούσει κ γι ´αυτόν. Νομίζω πως είναι οι δύο top στη Θεσσαλονίκη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Και αφού λέει θα είναι εδώ για χρόνια ακόμα...🤣🤣🤣🤣

Αγαπάμε γατούλες!!😍 Πως θα μπορούσα να σου αντισταθώ;; Μου λες;!😘

Αλλά νομίζω πως η αγαπημένη @troia είναι καλύτερη υποψήφια από μένα..! Άλλωστε ως γνήσιο καρκινακι δεν μπορώ και τα φώτα της δημοσιότητας..!😳 😂😂😂

Όμως οτιδήποτε χρειάζεται κάποια και γνωρίζω να βοηθήσω, θα το κάνω πολύ ευχαρίστως!🤗

Η @troia αγαπη βαράει υπερωρίες κ στα δυο φόρουμ κ να είναι καλά έχει βοηθησει κόσμο και ντουνιά!! Επίσης έχει ανεβεί σκάλα από το αρχηγός έχει πάει στο Πρόεδρος😂 
Επισης θα φτιάξει την ΜΚΟ (βλ.parents) που μακάρι πλάκα πλάκα να γινόταν ,θα ήταν ο κόσμος της υπογονιμότητας ένα Τσακ ευκολότερος!

Δεν την επέλεξα γιατί σε λίγες μέρες θα βαράει γερμανικά στο ξενύχτι 🥰🥰🥰 με την κορακλα ,θα βγει σε άδεια μητρότητας στο φόρουμ😂

Πες ότι είσαι Καρκινακι έχω Καρμική σχέση με καρκινακια❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Επίσης!! ♥️♥️♥️♥️

Να πάρεις πρωί τηλέφωνο και να επιμείνεις αν δεν στο σηκώσουν απευθείας! Αν δεν βρεις το τηλέφωνο τους, πες μου να στο στείλω..!

Ρε αγάπη κάνε ένα κόπο και γράψτο αν μπορείς, ήδη εγώ το ψάχνω και δεν το βρίσκω....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σ όλες!!! Μόλις έφτασα στα μισά της εξωσωματικής, σήμερα Μ ενημέρωσε η έμβρυο λόγος ότι από τα ψάρια που με πηραν δυστυχώς μόνο ένα τα κατάφερε και την Δευτέρα θα Μ ενημερώσει γιατί πρεπει να περασουν 5 μέρες αν θα προχωρησω στην έμβρυο μεταφορά, καντε μια προσευχουλα ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Katrin85 είπε:

Καλησπερα σ όλες!!! Μόλις έφτασα στα μισά της εξωσωματικής, σήμερα Μ ενημέρωσε η έμβρυο λόγος ότι από τα ψάρια που με πηραν δυστυχώς μόνο ένα τα κατάφερε και την Δευτέρα θα Μ ενημερώσει γιατί πρεπει να περασουν 5 μέρες αν θα προχωρησω στην έμβρυο μεταφορά, καντε μια προσευχουλα ❤❤

Καλή επιτυχία να έχεις!!!!! Να σκέφτεσαι θετικά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Vasilique μας!!!!!!! Σε ευχαριστούμε για όλα!!!!!🌹είμαστε από το Πάσχα εδώ και συνεχίζουμε!!! Φαντάζομαι πως θα μπαίνεις να μας ενημερώνεις για το πώς πας και να δίνεις το παρόν!!!!!! Είμαστε κ άλλες εδώ που όλο κ κάτι γίνεται κ πάμε πάρα πίσω 😉 Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!!! ❤️

@BlackCat μαυρογατατο πάρε σκυτάλη !!!!! Βαστα γερά και δυνατά!!!!! Δώσε δύναμη και αισιοδοξία!!!!!! 🤩😍🤩

Εύχομαι το γουρλιδικο αυτό πινακακι να συνεχιστεί για νέες και παλιές κοπέλες!!!! 

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!!! Και με το καλό σε όλες τις εγκυουλες της ομάδας μας!!!!!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Katrin85 είπε:

Καλησπερα σ όλες!!! Μόλις έφτασα στα μισά της εξωσωματικής, σήμερα Μ ενημέρωσε η έμβρυο λόγος ότι από τα ψάρια που με πηραν δυστυχώς μόνο ένα τα κατάφερε και την Δευτέρα θα Μ ενημερώσει γιατί πρεπει να περασουν 5 μέρες αν θα προχωρησω στην έμβρυο μεταφορά, καντε μια προσευχουλα ❤❤

Ένα και καλό θέλεις μη φοβάσαι!!

Ολα θα πάνε καλά❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

@Vasilique μας!!!!!!! Σε ευχαριστούμε για όλα!!!!!🌹είμαστε από το Πάσχα εδώ και συνεχίζουμε!!! Φαντάζομαι πως θα μπαίνεις να μας ενημερώνεις για το πώς πας και να δίνεις το παρόν!!!!!! Είμαστε κ άλλες εδώ που όλο κ κάτι γίνεται κ πάμε πάρα πίσω 😉 Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!!! ❤️

@BlackCat μαυρογατατο πάρε σκυτάλη !!!!! Βαστα γερά και δυνατά!!!!! Δώσε δύναμη και αισιοδοξία!!!!!! 🤩😍🤩

Εύχομαι το γουρλιδικο αυτό πινακακι να συνεχιστεί για νέες και παλιές κοπέλες!!!! 

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!!! Και με το καλό σε όλες τις εγκυουλες της ομάδας μας!!!!!! ❣️❣️❣️

Πάμε δυνατά να το γεμίσουμε το κάτω μέρος με τις θετικές χοριακες και να αδειάσουμε το πάνω μέρος 🙃

Ειμαστε πολλές που πάμε κουτσα κουτσα αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν θα είναι εδώ μαζί μας να μοιράζουν τύχη & ευχές γιατί έχουν φορέσει τα ίδια παππουτσια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

@Vasilique μας!!!!!!! Σε ευχαριστούμε για όλα!!!!!🌹είμαστε από το Πάσχα εδώ και συνεχίζουμε!!! Φαντάζομαι πως θα μπαίνεις να μας ενημερώνεις για το πώς πας και να δίνεις το παρόν!!!!!! Είμαστε κ άλλες εδώ που όλο κ κάτι γίνεται κ πάμε πάρα πίσω 😉 Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας!!!!!! ❤️

@BlackCat μαυρογατατο πάρε σκυτάλη !!!!! Βαστα γερά και δυνατά!!!!! Δώσε δύναμη και αισιοδοξία!!!!!! 🤩😍🤩

Εύχομαι το γουρλιδικο αυτό πινακακι να συνεχιστεί για νέες και παλιές κοπέλες!!!! 

Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν!!!! Και με το καλό σε όλες τις εγκυουλες της ομάδας μας!!!!!! ❣️❣️❣️

Και εγώ σας ευχαριστώ Όλια μου! Για όλα όσα αποκόμισα από τις συζητήσεις μας αλλά και την στήριξη που είχα εδώ μέσα. Γιατί κ εγώ πέρασα δύσκολα. Τίποτε δεν ήρθε εύκολα. Γι’ αυτό και επιμένω πως για όλες θα έρθει η μέρα που θα απολαύσουν τους καρπούς των κόπων τους… Δεν θεωρώ πως έκανα κάτι το ιδιαίτερο, απλά επέστρεφα την δύναμη που εισέπραττα! Το ότι ξαφνικά με χρίσατε αρχηγό, ήταν ιδιαίτερα τιμητικό και συγκινητικό … Εγώ εδώ θα είμαι και πάλι για ό,τι μπορώ να βοηθήσω. Και θα το ξαναπώ για να το καταλάβετε: Σας περιμένω ΟΛΕΣ ΣΑΣ απέναντι… Θα κάνω καταμέτρηση! Μην λακίσει κάποια, την έφαγα! 😘😘😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πάμε δυνατά να το γεμίσουμε το κάτω μέρος με τις θετικές χοριακες και να αδειάσουμε το πάνω μέρος 🙃

Ειμαστε πολλές που πάμε κουτσα κουτσα αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν θα είναι εδώ μαζί μας να μοιράζουν τύχη & ευχές γιατί έχουν φορέσει τα ίδια παππουτσια ❤️

Έτσι ακριβώς αρχηγέ! 😉😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Η @troia αγαπη βαράει υπερωρίες κ στα δυο φόρουμ κ να είναι καλά έχει βοηθησει κόσμο και ντουνιά!! Επίσης έχει ανεβεί σκάλα από το αρχηγός έχει πάει στο Πρόεδρος😂 
Επισης θα φτιάξει την ΜΚΟ (βλ.parents) που μακάρι πλάκα πλάκα να γινόταν ,θα ήταν ο κόσμος της υπογονιμότητας ένα Τσακ ευκολότερος!

Δεν την επέλεξα γιατί σε λίγες μέρες θα βαράει γερμανικά στο ξενύχτι 🥰🥰🥰 με την κορακλα ,θα βγει σε άδεια μητρότητας στο φόρουμ😂

Πες ότι είσαι Καρκινακι έχω Καρμική σχέση με καρκινακια❤️❤️❤️❤️

 

Έχεις ένα δίκιο! Έχει γεμάτα τα χέρια της μωρέ..! Μεταφορικά και σε λίγες μέρες με το καλό η γλυκιά μου και κυριολεκτικά!!😍😍😍

Αλλά δεν σε φοβάμαι αγάπη! Τη τύχη μας τη κάνουμε μόνοι μας και παρά το nickname η μεταδοτικότητα της θετικής σου ενέργειας αρκεί για να φέρει τύχη σε όλες! Η @Vasilique πιστεύω έκανε τη καλύτερη επιλογή! Όπως και να έχει όμως όπως μπορώ να βοηθήσω, θα το κάνω! Στις υπηρεσίες σας λοιπόν, αρχηγέ! ♥️♥️

Καρμικη σχέση με καρκίνο..; Τι είσαι; Τοξότης ή Υδροχόος;; 😂😂😂 Αν και σε έκανα σε γης κάτι.. 🤣🤣🤣

στις πριν 18 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Ρε αγάπη κάνε ένα κόπο και γράψτο αν μπορείς, ήδη εγώ το ψάχνω και δεν το βρίσκω....

 

Κέντρο Εμπειρογνωμοσύνης Σπανίων Αιματολογικων & Σπανίων Μεταβολικών Νοσημάτων: 2132060977

&

Εργαστήριο Γενετικής-Κυστικής Ινωσης: 2132060920 email: genetiki.kma@laiko.gr

 

Τηλεφωνικό κέντρο Λαϊκό νοσοκομείο: 2132060800

 

Έχω άλλα δύο τηλέφωνα για το εργαστήριο πληθυσμιακού ελέγχου και για το εργαστήριο μοριακού ελέγχου, αλλά αν θυμάμαι καλά, δεν σχετίζονται για να σε βοηθήσουν. Δοκίμασε σε αυτά τα τηλέφωνα που σου γράφω γιατί πάνε και κάτι χρόνια.. δεν είμαι και σίγουρη σε πιο θα σε βοηθήσουν για να σου πω τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Έτσι ακριβώς αρχηγέ! 😉😘

Είστε εσείς τρία μουτράκια (εσυ κ τα μωρα σου ντε) άλλο πράγμα όμως, τσαχπινικα 😂

Και ας μη σε έχω δει ποτέ στη ζωή μου!!

Πες στον άντρα σου εκ μέρους μου ότι είσαι μεγάλη μπαλαδόρος  😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσιαααααααααααα κλαιωωωωωωωωωω 750!!!!!!!!!!!!!!! Είμαι έγκυος κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβοοοο!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kiddo είπε:

Έχεις ένα δίκιο! Έχει γεμάτα τα χέρια της μωρέ..! Μεταφορικά και σε λίγες μέρες με το καλό η γλυκιά μου και κυριολεκτικά!!😍😍😍

Αλλά δεν σε φοβάμαι αγάπη! Τη τύχη μας τη κάνουμε μόνοι μας και παρά το nickname η μεταδοτικότητα της θετικής σου ενέργειας αρκεί για να φέρει τύχη σε όλες! Η @Vasilique πιστεύω έκανε τη καλύτερη επιλογή! Όπως και να έχει όμως όπως μπορώ να βοηθήσω, θα το κάνω! Στις υπηρεσίες σας λοιπόν, αρχηγέ! ♥️♥️

Καρμικη σχέση με καρκίνο..; Τι είσαι; Τοξότης ή Υδροχόος;; 😂😂😂 Αν και σε έκανα σε γης κάτι.. 🤣🤣🤣

 

Ας μιλήσουμε επιστημονικά λοιπόν 😂😂😂

Παρθενος είμαι -πιο γη πεθαίνεις- αλλά έχω ωροσκόπο Καρκίνο & η αγαπη της ζωής μου είναι ένα καλοψυχο & ευαίσθητο καρκινακι που με αντέχει ☺️☺️☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Είστε εσείς τρία μουτράκια (εσυ κ τα μωρα σου ντε) άλλο πράγμα όμως, τσαχπινικα 😂

Και ας μη σε έχω δει ποτέ στη ζωή μου!!

Πες στον άντρα σου εκ μέρους μου ότι είσαι μεγάλη μπαλαδόρος  😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Katrin85 είπε:

Καλησπερα σ όλες!!! Μόλις έφτασα στα μισά της εξωσωματικής, σήμερα Μ ενημέρωσε η έμβρυο λόγος ότι από τα ψάρια που με πηραν δυστυχώς μόνο ένα τα κατάφερε και την Δευτέρα θα Μ ενημερώσει γιατί πρεπει να περασουν 5 μέρες αν θα προχωρησω στην έμβρυο μεταφορά, καντε μια προσευχουλα ❤❤

Πολύ καλή επιτυχία σου εύχομαι κοριτσάκι!  Να γίνει μία όμορφη βλαστοκύστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Και εγώ σας ευχαριστώ Όλια μου! Για όλα όσα αποκόμισα από τις συζητήσεις μας αλλά και την στήριξη που είχα εδώ μέσα. Γιατί κ εγώ πέρασα δύσκολα. Τίποτε δεν ήρθε εύκολα. Γι’ αυτό και επιμένω πως για όλες θα έρθει η μέρα που θα απολαύσουν τους καρπούς των κόπων τους… Δεν θεωρώ πως έκανα κάτι το ιδιαίτερο, απλά επέστρεφα την δύναμη που εισέπραττα! Το ότι ξαφνικά με χρίσατε αρχηγό, ήταν ιδιαίτερα τιμητικό και συγκινητικό … Εγώ εδώ θα είμαι και πάλι για ό,τι μπορώ να βοηθήσω. Και θα το ξαναπώ για να το καταλάβετε: Σας περιμένω ΟΛΕΣ ΣΑΣ απέναντι… Θα κάνω καταμέτρηση! Μην λακίσει κάποια, την έφαγα! 😘😘😘😘😘😘

Το ξέρουμε πόσο δύσκολο ήταν για σένα! Η καλύτερα εσύ μας άφησες και το μάθαμε.... Τις δυσκολίες που αντιμετώπισες σε όλη αυτή την διαδρομή!!!!! Και ξέρεις πόσο θάρρος και δύναμη πήραμε όλες όταν τα κατάφερε τελικά!!!! Έτσι γίνεται με κάθε κοπέλα εδώ μέσα!!!! Όλες χαιρόμαστε με τα θετικά αποτελέσματα των άλλων κοριτσιών και αυτό μας κάνει να μην το βάζουμε κάτω!!!!!Είναι αγχολυτικό αυτό το παρεάκι!!!! ❣️

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Πάμε δυνατά να το γεμίσουμε το κάτω μέρος με τις θετικές χοριακες και να αδειάσουμε το πάνω μέρος 🙃

Ειμαστε πολλές που πάμε κουτσα κουτσα αλλά είμαι σίγουρη ότι όλα τα κορίτσια που τα κατάφεραν θα είναι εδώ μαζί μας να μοιράζουν τύχη & ευχές γιατί έχουν φορέσει τα ίδια παππουτσια ❤️

Αυτό είναι και το πιο ωραίο!!!! Ότι ολα τα κορίτσια είναι εδώ γιατί νιώθουν το ίδιο!!!! Καλή αρχηηηηηηη λοιπόν!!!!!!! 😍😉😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ας μιλήσουμε επιστημονικά λοιπόν 😂😂😂

Παρθενος είμαι -πιο γη πεθαίνεις- αλλά έχω ωροσκόπο Καρκίνο & η αγαπη της ζωής μου είναι ένα καλοψυχο & ευαίσθητο καρκινακι που με αντέχει ☺️☺️☺️☺️

Ας μιλήσουμε επιτέλους και επιστημονικά βρε παιδάκι μου!! Έτσι!!!😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

Χαχαχαχαχαχα! Για παρθένο σε έκανα ή αιγόκερω! Μα είπα, να έπεσα τόσο έξω;; 😂😂😂

Ωωω μωρέ ο γλυκός σου!! Καρκινακι ε;! Έχεις και ωροσκόπο, τέλεια!! Έχεις δίκιο! Ταιριάζετε απόλυτα!! Τι γλυκό..!!! Μπα..! Μάλλον εσύ τον ανέχεσαι..! Γνωρίζοντας από καρκίνους δηλαδή.. 😂😂 Εγώ ευτυχώς ωροσκόπο Τοξότη.. με σώζει από το πολύ κλαψομουμουνιασμα! 🤣🤣🤣 

Καθαρά επιστημονικά πάντα! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...