Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ναι φαντάζομαι και με δίδυμα θα έχει φουσκώσει μπόλικο η κοιλίτσα... Εδώ και εμένα έχει φουσκώσει και μου το είπε και κ άντρας μου.. μου είπε για αυχενική να κλείσω 25-30/11 θα την κάνουμε στο μητέρα... Ήθελε να με στείλει κάπου αλλού ιδιωτικά που συνεργάζεται μάλλον αλλά του είπαμε πως επειδή έχουμε μια ιδιωτική ασφάλεια από τη δουλειά του άντρα μου έχουν ένα πακέτο για το μητέρα για κάποιες εξετάσεις μαζί με τοκετό σε καλή τιμή... Οπότε θα τα κάνουμε εκεί τα βασικά. Νομίζω είναι καλή κλινική... Τι λέτε ? Αλλά ναι νομίζω ότι για δίδυμα είναι παραπάνω η αυχενική.... 

Μου είπε κάποιους γιατρούς με βολεύει μια γιατρός στο ψυχικό όποτε εκεί θα πάω ελπιζω να μην θέλει μετά και καμία εξέταση τροφοβλαστη γιατί αυτη έχει 800 ευρώ για ένα μωρό και την φοβαμαι παρά πολύ να την κάνω . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena0212 είπε:

Ναι το ξέρω ότι δεν είναι φυτικό. Σαν άλλη επιλογή το έδωσα να δω αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω. Σκεφτηκα ότι επειδή είναι γαργαρες και δεν καταπινεις μεγάλη ποσότητα, ίσως Επιτρέπεται. Φυτικό έχω ένα σιρόπι της Kaiser. 

Ειδικος για το τι επιτρεπεται δεν ειμαι παρε καλυτερα το φυτικο κ ρωτα το γιατρο σου αυριο 😉για σιγουρια μην παιζουμε με αυτα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ειδικος για το τι επιτρεπεται δεν ειμαι παρε καλυτερα το φυτικο κ ρωτα το γιατρο σου αυριο 😉για σιγουρια μην παιζουμε με αυτα 

Ευχαριστω κορίτσι μου. Θα τον καλέσω το πρωι. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Σε άλλα νέα από τα 2 ωάρια μόνο το ένα γονιμοποιήθηκε😏 νεότερα θα έχω την Τρίτη 🤞

Καλησπέρα,

Σου χρωστάω όνομα ενδοκρινολόγου στη Θεσ/νίκη. Λοιπόν, η γνωστή μου συστήνει τους Γουλή και Τσαμέτη στο Παπαγεωργίου, μπορεί κανείς να τους δει και σε πρωινό και σε απογεματινό ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μια χαρά θα πάει θα γίνει μια τέλεια βλαστοκύστη .Με φυσικό τρόποποιημενο πας ;

Ναι αλλά ίσως η ηλικία μου να είναι η αιτία τις μικρής ανταπόκρισης 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ναι αλλά ίσως η ηλικία μου να είναι η αιτία τις μικρής ανταπόκρισης 

Ποσό χρονων είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerinaki83 είπε:

Μου είπε κάποιους γιατρούς με βολεύει μια γιατρός στο ψυχικό όποτε εκεί θα πάω ελπιζω να μην θέλει μετά και καμία εξέταση τροφοβλαστη γιατί αυτη έχει 800 ευρώ για ένα μωρό και την φοβαμαι παρά πολύ να την κάνω . 

Μην σκέφτεσαι το αν και το αν ! Πολλά αν αν το πάμε έτσι ! Δεν θα χρειαστεί το πιο πιθανό ! Όλα καλά θα είναι ! Τα μωράκια σου είναι σούπερ! ♥️😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

41 εσύ;

38 .Ναι καλά κανείς και μαζεύεις με φυσικό τροποποιημένο πιστευω είναι η καλύτερη λύση.4 εμβρυακια άμα μαζέψεις πιστευω είναι σίγουρη η επιτυχία .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Μην σκέφτεσαι το αν και το αν ! Πολλά αν αν το πάμε έτσι ! Δεν θα χρειαστεί το πιο πιθανό ! Όλα καλά θα είναι ! Τα μωράκια σου είναι σούπερ! ♥️😘

Τι να κάνουμε ποτέ δεν ησυχάζουμε. Και όσο κάθεσαι σπίτι όλο και διαβάζεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Σε άλλα νέα από τα 2 ωάρια μόνο το ένα γονιμοποιήθηκε😏 νεότερα θα έχω την Τρίτη 🤞

Απ τα 2 το ένα είναι πάρα πολύ καλό 😉 

Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να μαζέψεις τα εμβρυακια σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Εγώ χαλαρά... ξύπνησα πολύ νωρίς...ξανακοιμηθηκα....ξαναξυπνησα....και χαλαρώνω εδώ στον καναπέ... κατά τ αλλά.... όλη μέρα έχω τραβήγματα στη μέση και πόνους περιόδου κάτω χαμηλά στην κοιλιά....είπαμε δεν δίνω σημασία... ξέρω... ξέρω..... αυτά τα νέα μου!!!! Αύριο δεν είναι για χοριακη η @hope501 καλά δεν θυμάμαι???? @FAITH_ και εσύ αύριο???

 

Ξερεις ξέρεις θα πάρεις ναι τη δεύτερη παντόφλα... να τις κάνεις ζευγάρι..  πρόσεχε:-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Eva29κοριτσάκι μου αυτό θέλεις να φύγει για αυτό και έχεις αιματακι. Σίγουρα θα είχες αίμα , πως θα το απορροφούσε ο οργανισμός? 🤔 

Ξέρω ότι φρικάρεις λογικό αλλά είναι για καλό αυτό το καφέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Eva29κοριτσάκι μου αυτό θέλεις να φύγει για αυτό και έχεις αιματακι. Σίγουρα θα είχες αίμα , πως θα το απορροφούσε ο οργανισμός? 🤔 

Ξέρω ότι φρικάρεις λογικό αλλά είναι για καλό αυτό το καφέ. 

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ ♥️😘😘 ♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Ξέρετε μήπως τι γίνεται με τα ραντεβού του ιατρείου αποβολών στο Έλενα; Υποτίθεται σήμερα άνοιγαν οι ημερομηνίες του Δεκεμβρίου. Ξύπνησα απο τις 6 για να προλάβω να κλείσω και δεν βρήκα κανένα! Πότε τα έκλεισαν όλα δηλαδή; Απογοήτευση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ξέρετε μήπως τι γίνεται με τα ραντεβού του ιατρείου αποβολών στο Έλενα; Υποτίθεται σήμερα άνοιγαν οι ημερομηνίες του Δεκεμβρίου. Ξύπνησα απο τις 6 για να προλάβω να κλείσω και δεν βρήκα κανένα! Πότε τα έκλεισαν όλα δηλαδή; Απογοήτευση...

Καλημέρα! Καλό μήνα, εύχομαι ο Νοέμβριος να φέρει ό,τι καλύτερο! Ψάχνω και εγώ ραντεβού από το πρωί και δεν βρίσκω, κατά τις 7.15 κάλεσα στο 1535 και έλεγε ότι το νοσοκομείο δεν έχει ακόμα καταχωρίσει ραντεβού για το μήνα Δεκέμβριο, οπότε περιμένουμε, δεν νομίζω να έχουν εξαντληθεί. Υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ξερεις ξέρεις θα πάρεις ναι τη δεύτερη παντόφλα... να τις κάνεις ζευγάρι..  πρόσεχε:-) 

Χαχχαχαχ έλα μη στείλεις δεν είπα τίποτα η καημένη....... κορίτσια μου να έχουμε έναν υπέροχο μήνα όλες μας!!!!Να ρωτήσω κάτι σήμερα το πρωί που πήγα τουαλέτα είχα πολλά υπολείμματα από την κρέμα βασκλορ που βάζω και μέσα σε αυτά υπήρχαν και σκούρα καφέ μικρά υπολείμματα..... λετε να τραυματίστηκα πουθενά έτσι όπως την βάζω????Δεν νιώθω βέβαια κάπου πόνο η ερεθισμό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ξέρετε μήπως τι γίνεται με τα ραντεβού του ιατρείου αποβολών στο Έλενα; Υποτίθεται σήμερα άνοιγαν οι ημερομηνίες του Δεκεμβρίου. Ξύπνησα απο τις 6 για να προλάβω να κλείσω και δεν βρήκα κανένα! Πότε τα έκλεισαν όλα δηλαδή; Απογοήτευση...

Δεν έχουν ανοίξει ακόμα νομίζω. Μπορεί σήμερα κάποια στιγμή μπορεί και αύριο.

Δοκίμασε και τηλεφωνικά στο 1535.

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ξέρετε μήπως τι γίνεται με τα ραντεβού του ιατρείου αποβολών στο Έλενα; Υποτίθεται σήμερα άνοιγαν οι ημερομηνίες του Δεκεμβρίου. Ξύπνησα απο τις 6 για να προλάβω να κλείσω και δεν βρήκα κανένα! Πότε τα έκλεισαν όλα δηλαδή; Απογοήτευση...

Καλημερα!!!και γω απο τις 12 το βραδυ εχω μπει και φαινεται οτι τα εχουν κλεισει ολα...πηρα τηλ.. και μου ειπαν οτι δεν ανοιξαν ακομα... μπορει να ανοιξουν και στις 2 η 3 του μηνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Katerinaki83 είπε:

38 .Ναι καλά κανείς και μαζεύεις με φυσικό τροποποιημένο πιστευω είναι η καλύτερη λύση.4 εμβρυακια άμα μαζέψεις πιστευω είναι σίγουρη η επιτυχία .

Για να μαζέψω 4 θα πρέπει να κάνω άλλο ένα ίδιο κύκλο και οικονομικά και μόνο είναι αδύνατον. Προς το παρόν έχω μόνο 1 να με περιμένει, ελπίζω για το δεύτερο αύριο να έχει καλή εξέλιξη 🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Απ τα 2 το ένα είναι πάρα πολύ καλό 😉 

Μακάρι να συνεχίσει έτσι και να μαζέψεις τα εμβρυακια σου. 

Μακάρι 🌸🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Luna777 είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Ξέρετε μήπως τι γίνεται με τα ραντεβού του ιατρείου αποβολών στο Έλενα; Υποτίθεται σήμερα άνοιγαν οι ημερομηνίες του Δεκεμβρίου. Ξύπνησα απο τις 6 για να προλάβω να κλείσω και δεν βρήκα κανένα! Πότε τα έκλεισαν όλα δηλαδή; Απογοήτευση...

Δεν πρέπει να έχουν ανοίξει ακόμα...Μην αγχώνεσαι, δεν θα είναι τόσο λίγα όσο στον καιρό της καραντίνας. Να μπαίνεις ανά τακτά χρονικά διαστήματα να βλέπεις αν άνοιξαν. Συνήθως όλο και κάποια κοπέλα βρίσκεται να ενημερώσει ότι άνοιξαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα.

Δυστυχώς εγώ δεν έχω θετική χοριακή το αποτέλεσμα είναι <2.00 mIU/ml.

 

Λυπάμαι για το αρνητικό αποτέλεσμα ειλικρινά.

Ζήτα γραπτή ανάλυση από το κέντρο σου για την ποιότητα των εμβρύων και την επεξεργασία του σπέρματος.

ΓΙα όλες τις μεταφορές που έχεις κάνει εκεί.

Γιατί βάση των λεγομένων τους δεν μετέφερες βλαστοκύστες αλλά 3ων ημερών.

Είναι υποχρεωμένοι να σου δώσουν αν ρωτήσουν γιατί πες ή οτι το θες για το επίδομα εξωσωματικής (δεν ισχύει αλλά εσύ πες το αμφιβάλλω αν το ξέρουν) ή γιατί θέλεις να πας για έλεγχο των αποβολών σου και το χρειάζεσαι.

Κανονικά οφείλουν να στα δώσουν χωρίς μα & μου είναι ο ιατρικός σου φάκελος. Αλλά επειδή τους κόβω οτι θα σε ρωτήσουν γιατί πες τους έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...