Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 6 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Σε Ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι. Ότι είναι ας γίνει.  Μόνο να μην ταλαιπωρηθώ γτ η προηγούμενη ετ ήταν πολύ ταλαιπωρία πολύ ψυχοφθόρα . Δεν θέλω καμια να το ζήσει ούτε και εγώ φυσικά. 

Μίλα με το γιατρό σου να σε ησυχάσει λίγο και ξεκουρασου αν πονάς δε χρειάζεται να πας δουλειά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ καλημερα .. θα ρωτησω βλακεια .. αλλα θα ρωτησω .. εγω νοσησα με κοβιντ τη προηγουμενη Παρασκευη κ τη Κυριακη κολλησε κ ο αντρας μ .. εγω σημερα μετα απο μια εβδομαδα βγηκα αρνητικη αλλα ο αντρας μ παραμενει θετικος κ με συμπτωματα ακομα .. υπαρχει περιπτωση να ξανακολλησω;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα .. θα ρωτησω βλακεια .. αλλα θα ρωτησω .. εγω νοσησα με κοβιντ τη προηγουμενη Παρασκευη κ τη Κυριακη κολλησε κ ο αντρας μ .. εγω σημερα μετα απο μια εβδομαδα βγηκα αρνητικη αλλα ο αντρας μ παραμενει θετικος κ με συμπτωματα ακομα .. υπαρχει περιπτωση να ξανακολλησω;;;

Καλημερα!!! Οχι καλε καμια περιπτωση! Κ εγω ετσι δεν ημουν; Μετα το τριμηνο ειναι πιθανο να ξανακολλησεις απο αλλου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ρε κορίτσια γτ έχω τόσους έντονους πονους περιοδου; αφού λέω θα πάω στην τουαλέτα και θα δω αίμα. Τόσο πολύ πονάω και έντονους. 😕 έλεγα απ την ωοληψια κτλ αλλά τόσο καιρό να πκναω; παρόλο που παίρνω και μαγνήσιο.  Σταματάει μόλις το πάρω και μετά από κάποια ώρα ξαναξεκιναει . 

Κοριτσαρα μου καλημερα, εγω θα σου πω πως το βλεπω για καλο σημαδι αυτο κ αλλες κοπελες ειχαν τα ιδια συμτωματα θυμαμαι την @kk88 και νομιζω κ η σκορπινουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Αμάν αυτό το ντουφαστον 😂 όποτε θα κανείς ωορρηξία σωστά; Η όχι;

Καλημέρα κορίτσια μου! Και οωρηξια να κάνω το ωάριο Εχθές ήταν 13 χλ δεν εξηγείται να βγαίνει το τεστ θετικό απο την Δευτέρα.. δεν ξέρω τι κάνω 😂 απο την άλλη αν οφείλεται το εμβόλιο γιατι έχω ροζ σπο την προηγούμενη Παρασκευή μέχρι και Εχθές.. Ολα αυτά βέβαια τα ρώτησα.. μου είπε τεστ εγκυμοσύνης την Δευτέρα και αφού βγει αρνητικό,να παρω ντουφαστον, δεν αποκλείετε λέει να έχασα κύκλο.. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα .. θα ρωτησω βλακεια .. αλλα θα ρωτησω .. εγω νοσησα με κοβιντ τη προηγουμενη Παρασκευη κ τη Κυριακη κολλησε κ ο αντρας μ .. εγω σημερα μετα απο μια εβδομαδα βγηκα αρνητικη αλλα ο αντρας μ παραμενει θετικος κ με συμπτωματα ακομα .. υπαρχει περιπτωση να ξανακολλησω;;;

Δεν ξανά κολλας (ευτυχώς!!!). και μεις έτσι το περάσαμε.. βγήκα θετική εγώ και μετά από λίγες μέρες ο άντρας μου.. εγώ μετά από 6 μερες βγήκα αρνητική αλλά φυσικά δεν ξανά κόλλησα.. εξάλλου μπορεί το ραπίντ μου μετά μια βδομάδα να έδειξε αρνητικό, το μοριακό μου ομως ηταν ακόμα θετικό.. Μην αγχώνεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα .. θα ρωτησω βλακεια .. αλλα θα ρωτησω .. εγω νοσησα με κοβιντ τη προηγουμενη Παρασκευη κ τη Κυριακη κολλησε κ ο αντρας μ .. εγω σημερα μετα απο μια εβδομαδα βγηκα αρνητικη αλλα ο αντρας μ παραμενει θετικος κ με συμπτωματα ακομα .. υπαρχει περιπτωση να ξανακολλησω;;;

Καλημερα πολυ δύσκολο εως απιθανο να κολλησεις τωρα καθως ακομα εχεις ιικο φορτιο της covid κ φτιαχνεις τα αντισωματα  .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ρε κορίτσια γτ έχω τόσους έντονους πονους περιοδου; αφού λέω θα πάω στην τουαλέτα και θα δω αίμα. Τόσο πολύ πονάω και έντονους. 😕 έλεγα απ την ωοληψια κτλ αλλά τόσο καιρό να πκναω; παρόλο που παίρνω και μαγνήσιο.  Σταματάει μόλις το πάρω και μετά από κάποια ώρα ξαναξεκιναει . 

Καλημέρα Ελπιδάκι μου, δεν μπορείς να μιλήσεις με κάποιον γιατρό να σε ηρεμήσει?

Γενικά πονάς στην περίοδο? Είναι της ίδιας έντασης ή κάτι διαφορετικό?

Αν πας σήμερα δουλειά να προσέχεις να μην κουραστείς πολύ.

στις πριν 9 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

 

Σε Ευχαριστώ πολύ  κοριτσάκι. Ότι είναι ας γίνει.  Μόνο να μην ταλαιπωρηθώ γτ η προηγούμενη ετ ήταν πολύ ταλαιπωρία πολύ ψυχοφθόρα . Δεν θέλω καμια να το ζήσει ούτε και εγώ φυσικά. 

Δεν θα είναι όπως την προηγούμενη φορά, κοιτάμε μπροστά..

Καταλαβαίνω τον φόβο και είναι λογικό αλλά δεν βοηθάει πουθενά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Margitc μου

καταλαβαίνω οτι πονάς κ ανησυχείς! Κι εγω 4 μερες μετα την ετ ποναγα τρελά! Νομιζα θα κατέβει αίμα! Επινα μπουσκοπαν ανα 6ωρο! 5 μέρες μετα είδα ροζ κοκκινο αιμα στο σκουπισμα και 3 μερες μετα θετικότατη χοριακή! 
Δεν είναι πάντα για κακό οι πόνοι! (Βεβαια σε μενα συνεχίζονται πονοι κ αιμα ακόμα και τώρα που βρισκομαι 6 εβδ + 4 που έχω ακούσει τις καρδούλες απο τα διδυμάκια μου αλλά όσο κι αν με φοβίζει προσπαθώ να ειμαι αισιοδοξη οτι όλα θα πανε καλα! Μονο η κατακλιση με κουραζει! Ο γιατρος μου πε μονο σηκωμα για τουαλετα)

όλα καλά θα πάνε καλή μου!! Έχε πίστη και κάνε υπομονή! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Ναι κοπέλα μου. Επίσης αν πάρεις ρωτά πως γίνεται να δόσω το ραντεβού σε κάποια αλκή πρέπει να κάνω κάτι; Δλδ να τους πάρω τηλ να ενημερώσω;

Αν δε βρεθεί άλλη κοπέλα από εδώ να το πάρει, απλώς το ακυρώνεις και θα το πάρει κάποια άλλη που θα κάνει αναζήτηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα .. θα ρωτησω βλακεια .. αλλα θα ρωτησω .. εγω νοσησα με κοβιντ τη προηγουμενη Παρασκευη κ τη Κυριακη κολλησε κ ο αντρας μ .. εγω σημερα μετα απο μια εβδομαδα βγηκα αρνητικη αλλα ο αντρας μ παραμενει θετικος κ με συμπτωματα ακομα .. υπαρχει περιπτωση να ξανακολλησω;;;

Από τον αντρα σου όχι! Αλλά εχω ακούσει και ατομα που εχουν κολλησει στο μηνα επάνω! Οποτε προσοχή οπως και να χει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

@Margitc μου

καταλαβαίνω οτι πονάς κ ανησυχείς! Κι εγω 4 μερες μετα την ετ ποναγα τρελά! Νομιζα θα κατέβει αίμα! Επινα μπουσκοπαν ανα 6ωρο! 5 μέρες μετα είδα ροζ κοκκινο αιμα στο σκουπισμα και 3 μερες μετα θετικότατη χοριακή! 
Δεν είναι πάντα για κακό οι πόνοι! (Βεβαια σε μενα συνεχίζονται πονοι κ αιμα ακόμα και τώρα που βρισκομαι 6 εβδ + 4 που έχω ακούσει τις καρδούλες απο τα διδυμάκια μου αλλά όσο κι αν με φοβίζει προσπαθώ να ειμαι αισιοδοξη οτι όλα θα πανε καλα! Μονο η κατακλιση με κουραζει! Ο γιατρος μου πε μονο σηκωμα για τουαλετα)

όλα καλά θα πάνε καλή μου!! Έχε πίστη και κάνε υπομονή! 😘

Αγαπη η μικρη μας @Παρασκευαιδου ποναει κ εχει κανει μεταφορα απλα δεν θυμομουν πως γραφοταν το nickname σου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αγαπη η μικρη μας @Παρασκευαιδου ποναει κ εχει κανει μεταφορα απλα δεν θυμομουν πως γραφοταν το nickname σου .

Μπερδευτηκα! Συγνωμη βρε κοριτσια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Κοριτσια μ καλημερα .. θα ρωτησω βλακεια .. αλλα θα ρωτησω .. εγω νοσησα με κοβιντ τη προηγουμενη Παρασκευη κ τη Κυριακη κολλησε κ ο αντρας μ .. εγω σημερα μετα απο μια εβδομαδα βγηκα αρνητικη αλλα ο αντρας μ παραμενει θετικος κ με συμπτωματα ακομα .. υπαρχει περιπτωση να ξανακολλησω;;;

οχι καμία ,για 3 εβδομαδες τουλαχιστον δε κολλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriors  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriers  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

Οτι θελετε καντε ειμαι μεσα σε ολα ... Μονο μη με ξεχασετε αλλιως δνε κανω εξωσωματικη. Να ξες! 

Σας διαβαζω αλλα εχω τρελη δουλεια και επισης εγινε παπαρια μς τον φρονιμιτη και ξανα απ την αρχη... Αυτα! Καλησπεεεερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriers  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

καλημερα κοριτσάρες!

εγώ επιλέγω το 3!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Margitc είπε:

Κοριτσαρα μου καλημερα, εγω θα σου πω πως το βλεπω για καλο σημαδι αυτο κ αλλες κοπελες ειχαν τα ιδια συμτωματα θυμαμαι την @kk88 και νομιζω κ η σκορπινουλα

Σωστά θυμάσαι την μόνη φορά μου πέτυχε ήταν εκείνη που είχα πόνους περιόδου από το απόγευμα της μεταφοράς......οπότε @Παρασκευαιδου εγώ το βλέπω καλό σημάδι ψυχραιμία.....και υπομονή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Σωστά θυμάσαι την μόνη φορά μου πέτυχε ήταν εκείνη που είχα πόνους περιόδου από το απόγευμα της μεταφοράς......οπότε @Παρασκευαιδου εγώ το βλέπω καλό σημάδι ψυχραιμία.....και υπομονή....

Συμφωνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriers  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

Εγω ψηφίζω ή το 3 ή το 5

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Εγω ψηφίζω ή το 3 ή το 5

Εσυ, εσυ...αχ!  εσυυυυυ που ψηφιζεις κιολας!!!!! Εσυ κανε μια ομαδα που θα λεει κοριτσια σας περιμενω και ριξε σχοινι να ερθουμε να σε βρουμε!!!!!!πουλακι εισαι αυτη στη στιγμη σε διαφορες ομαδες!!!!😋😋😋😋πως παει το μπεμπακι φιλολογαρα?????? Θα το φερεις σαλονικα οταν με το καλο γεννηθει να δει που γυρναγε η μανα του ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriers  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Εδώ οι επιλογές για το νέο θέμα... θα το ανοίξω λοιπόν, αλλά θέλω τη συμμετοχή σας βεβαίως βεβαίως:

1) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023🙏🏼🤰🏽

2) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽   & Warriers  

3) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023  🙏🏼🤰🏽  & Μαχήτριες 

4) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023... & Μαχήτριες...

5) Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2023 & Σια (ΟΕ, ΕΠΕ, ΑΕ)😂

Η κανετε copy paste την πρόταση ή γράφεται σκέτο νούμερο

Σας στέλνω την αγάπη μου

 

 

Ελααααααα το 5!!! Αυτό το "&Σια" όλα τα λεφτά!!! χαχαα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Κάνενα θέμα αλλά νομίζω από την στιγμή που έχεις πάει περνεις τηλ και σου κλείνει άμεσος ραντεβού χωρίς αναμονή 

στις πριν 13 ώρες, ο/η kaposetsi είπε:

Ναι κοπέλα μου. Επίσης αν πάρεις ρωτά πως γίνεται να δόσω το ραντεβού σε κάποια αλκή πρέπει να κάνω κάτι; Δλδ να τους πάρω τηλ να ενημερώσω;

Πήρα τηλέφωνο στο Ελενα και έλειπε η Οικονομοπούλου...γκαντεμιά! Αλλά μου είπε πως θα πάρω τη Δευτέρα και μπορεί να μου κλείσει να πάω και την επόμενη μέρα...θα με ενημερώσει η γιατρός!

Όποτε δεν θα χρειαστώ το ραντεβού σου! Σε ευχαριστώ!
Ρώτησα και για σένα ....αλλά με ρώτησε το όνομά σου...τι να πω..η "kaposetsi" ....αχαχούχα!!
Μου είπε να πάρεις τηλέφωνο τη Δευτέρα και εσύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...