Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Τις δύο πρώτες μέρες πολύ προσοχή κ μετά απλά να μην σηκώνω βάρη. Το άγχος δεν παλεύεται. Όλο σκέφτομαι αν εμφυτεύτηκε ή όχι… 

Ε βεβαια κ εγω ετσι θα μαι σε λιγο καιρο ..εβαλες τη μια η και τις 2 ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Σε 2 εβδομάδες από τώρα, δηλαδή στις 17 του μήνα. Όμως επειδή το 18 θεωρητικά είναι το αγαπημένο μου νούμερο και έχω φάει σκάλωμα (ο γάμος μου έγινε στις 18/08/18 και ώρα 8 και το θέμα του στολισμού κτλ ήταν το άπειρο που είναι το ξαπλωμένο 8 ) λεω να κάνω την ανατροπή και να πάω στις 18. Πάντα βιάζομαι και πάω νωρίτερα και πάντα μου βγαίνει σε κακό. Οπότε λέω να κάνω την αλλαγή και να πάω μια μέρα μετά. 

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Να σας ζήσει!! Να είναι πάντα γερή και μόνο χαρες να έχει στη ζωή της!! Τα καλύτερα σας ευχομαι μέσα από την καρδιά μου ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Κορίτσι μου γλυκό να σας ζήσει!!! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!! Όλα να σας πάνε υπέροχα από δω και πέρα αγκαλίτσα με το θαυματακι σας!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!! Να σας ζήσει!! Να είναι πάντα γερή και μόνο χαρες να έχει στη ζωή της!! Τα καλύτερα σας ευχομαι μέσα από την καρδιά μου ❣️❣️❣️

Ευχαριστούμε παρα πολυ κοριτσι μου!!! Τα καλυτερα και για εσας μεσα και απο την δικη μου καρδια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσι μου γλυκό να σας ζήσει!!! Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!! Όλα να σας πάνε υπέροχα από δω και πέρα αγκαλίτσα με το θαυματακι σας!! ❤️❤️❤️

Σε ευχαριστω κοριτσι μου γλυκο!!! Σύντομα και το δικο σου θαύματακι να ερθει για να γεμίσει η αγκαλια σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Να σας ζήσει. Να την καμαρώνετε και να την δείτε όπως επιθυμείτε ☺️☺️
Μας δίνει κουράγιο όταν ακούμε πως μετά από μάχη τα καταφέρνουν οι κοπέλες. Όλες θα τα καταφέρουμε θέλω να πιστεύω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79 Χρόνια σου πολλά κοριτσάρα μου γλυκια.🎉🎊🎁🎉🎊🎁 Χρόνια καλά και χρόνια υπέροχα.🥳🥳🥳 Με υγεία πάνω απ’ολα!!! Ευτυχία, αισιοδοξία, αγάπη, ελπίδα και χαρά!! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα!! Να αποκτήσεις σύντομα το μωράκι σου και ο,τι άλλο επιθυμείς. Να παραμένεις πάντα χαμογελαστή 😀😀😀 Να περνάς πάντα καλά 💃🏻💃🏻💃🏻 Και ειδικά σήμερα να το γιορτάσεις!!!

Σε φιλώ 😘😘 σου στέλνω την αγκαλιά μου🫂🤗 και κλείνω τις ευχές μου με δυο κρητικες μαντινάδες:

Σεισμο δα κάμω τ´ουρανού τ´αστρα να πέσουν χάμω και με τσι πιο θερμές μου τσι ευχές δώρο να σου κάμω. 

Ποιανου λαού αλφάβητο, ποιες λέξεις να ταιριάξω, να περιγράψουν τις ευχές που θέλω να σου γράψω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Να σας ζήσει. Να την καμαρώνετε και να την δείτε όπως επιθυμείτε ☺️☺️
Μας δίνει κουράγιο όταν ακούμε πως μετά από μάχη τα καταφέρνουν οι κοπέλες. Όλες θα τα καταφέρουμε θέλω να πιστεύω. 

Ευχαριστω κοριτσι μου!!!

Οοοοολες θα τα καταφέρετε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Όπως νιώσεις θα κάνεις! Να πας στις 18 απο την στιγμή που το νιώθεις έτσι.

Πάντως κοριτσάρες μου γλυκές, ένα έχω να πω. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται!!!!!!

Ακούστε τώρα.... (μικρό σεντόνι)

Το ημερολόγιο μου γράφει πως θα αδιαθετήσω σε 6 μέρες. Αντε να πέσει έξω 1-2 μερες μπρος πίσω. Λέει λοιπόν το ιατρείο να παω αύριο να μιλήσουμε, να δουμε τις εξετάσεις μου και να δούμε πως θα προχωρήσουμε κτλ. Μου είπε επίσης να παω να πάρω κάποια φάρμακα απο το φαρμακείο να τα έχω για να ξεκινήσουμε αν όλα καλά την άλλη εβδομάδα. Να παω και στο κέντρο εξωσωματικής να ανοίξω φάκελο.

Εγώ λοιπόν τον τελευταίο καιρό για κάποιο λόγο αισθανόμουν πως δεν θέλω να κάνω τωρα 100% ετ (ούτε να κάνω σκορπιο😂😂) και γενικά ήμουν ούτε κρύο ούτε ζέστη. Την μια έλεγα πως δεν θέλω να παω τώρα για να μπορέσω να γυμναστώ έναν μήνα, την άλλη τα έβαζα με τον εαυτό μου κτλ κτλ.

Και παω τώρα να κάνω πιπι μου και τι να δω..... αδιαθετώ σήμερα. Πηρα τον άντρα και του λεω όλη την σκέψη μου κτλ. και ότι για να αδιαθετώ 6 μέρες νωρίτερα κάτι μου λέει η ανωτέρα βια. Και του λέω "δεν θέλω τώρα να τρέξω να να να, γιατί όποιος βιάζεται σκοντάφτει".  

Τώρα περιμένω να μιλήσω με το ιατρείο, να δω τι θα μου πει. Επίσης θα μπορώ να παω άνετα στις 23/02 για υπέρηχο μαζί με την @Margitc 

 

Ετσι ακριβως κ μην ξεχνας 5 μερες πριν να παρεις την οικονομοπουλου να μας γραψει τον υπερηχο. Ετσι μου ειχε πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Πολύ καλά τα νέα σου ρε μαυρογατα, περίμενες περίμενες αλλά πας για καλή σοδειά!

@twinkletwinlkle Με το καλό αγάπη να μας πεις ένα τεράστιο νούμερο στις 18! Κι έχεις και κάβα, τι άλλο θες! 
να δεις που το 18 θα γίνει το αγαπημένο σου νούμερο για έναν ακόμα λόγο! Τώρα ξεκούραση και ηρεμία!
 

εγω είμαι πολύ απογοητευμένη, μετά βίας μπηκα να γράψω.

σημερα 8η μέρα κύκλου έχω ενδομητριο 11 (αν κ δε μας νοιάζει διότι δεν θα γίνει μεταφορά τώρα), οιστραδιολη 1263 (ή 4640 σε pmol) και η δεξιά ωοθηκη δεν έχει δώσει τίποτα! Ο γιατρός μέτρησε 4 στην αριστερή σε διαστάσεις από 13-17. Σήμερα κια αύριο συνεχίζω gonal και cetrotide, Σάββατο πάω ξανά για υπέρηχο και μάλλον Δευτέρα ωοληψια (αλλά σίγουρα θα ξέρουμε το Σάββατο). 
εχω απογοητευτεί παρά πολύ από το σκορ, οι διεγέρσεις πάνε από το κακό στο χειροτερο και αν έχω 4 ωάρια, λίγο το ένα να μην είναι ώριμο, λίγο το άλλο να μην γονιμοποιηθεί, κινδυνεύω να μείνω χωρίς τίποτα. Δεν ξέρω πλέον τι να πω…..φταίει το gonal ή πραγματι είμαι τόσο άτυχη που έχω πέσει στη φάση που η στρόφιγγα κλείνει με τραγικούς ρυθμούς? Η εξέλιξη μιλάμε δεν παίζεται, έχω πάει σε λιγότερο από χρόνο από 20 σε 24 μετά σε 8 και τώρα σε 4 ωάρια…νιώθω λες και κάποιος με τρολαρει συνεχώς…

σιγουρα με τρολαρε και ο γιατρός που τς βρήκε όλα καλά και μου είπε « ε νέα είσαι, θα έχεις 2 έμβρυα απ αυτα»….βγήκα και νέα πανάθεμά με! Μου ρθε να του πω, όπως λέω συνήθως όταν με περνάνε για μικρότερη «γιατρέ κοντή είμαι, όχι μικρή»…

γενικα έχω πεσει τελείως, ξέρω τι θα πείτε, ότι μας νοιάζει η ποιότητα μπλα μπλα μπλα αλλά πραγματικά αυτή η εξέλιξη με έχει τρελάνει..

Γλυκια μου συμμαθήτρια ευχομαι να μονιμοποιηθούν αριστα κ τα 4 κ να βαλεις κ καταψυξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Αχ δωσε δυναμη σε ολες μας. Να την χαιρεσαι κ παντα να την βλεπεις ευτυχισμενη.❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@JNtina

Αχ δεν το πιστεύω! Να σας ζήσει αγαπημένη μου! Πόσο πολύ χάρηκα! Σαν τωρα θυμάμαι που τα λέγαμε εδώ, που πήρες την πρώτη χοριακη γύρω στα 110 , το αγχος , τις ανησυχίες... Πώς πέρασε ο καιρός! Πόσο συγκινούμαι να βλέπω γυναίκες που παλευαμε μαζί, παρέα να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας, τα άγχη μας , τους φόβους μας, να τα έχουν καταφέρει και να κρατάνε στην αγκαλια τους το μικρό θαυματακι τους! Και πόσο κουράγιο παίρνουμε όλες μας! Ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι τα καλύτερα και μόνο ευτυχισμένες στιγμές να έχετε από εδώ και πέρα! Όποτε έχεις χρόνο και διάθεση μανούλα, στείλε λεπτομέρειες!

@Vasilique

Αρχηγέ της καρδιάς  μας και στα δικά σου! Πλησιάζει ο καιρός και για σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lucia79

Χρόνια σου πολλά και όμορφα πολύ κοπέλα μου! Εύχομαι του χρόνου να είστε τρεις να σβήσετε τα κεράκια!

@tina21 

Πήγες για ετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Ετσι ακριβως κ μην ξεχνας 5 μερες πριν να παρεις την οικονομοπουλου να μας γραψει τον υπερηχο. Ετσι μου ειχε πει

Δεν το θυμόμουν. Θα το σημειώσω. Αν και δεν ξέρω πως θα το κάνουν, μιας και θα είμαι πανω απο 12η μερα. Για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@Lucia79

Χρόνια σου πολλά και όμορφα πολύ κοπέλα μου! Εύχομαι του χρόνου να είστε τρεις να σβήσετε τα κεράκια!

@tina21 

Πήγες για ετ?

Είμαι στην ανάνηψη! Μεταφέραμε 2 5αα και βάλαμε κατάψυξη 5 ακόμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αχ δωσε δυναμη σε ολες μας. Να την χαιρεσαι κ παντα να την βλεπεις ευτυχισμενη.❤️

Σε ευχαριστω παααρα πολυ!!! Ερχεται και η δικη σου στιγμη κοριτσι μου… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η twinkletwinlkle είπε:

@JNtina

Αχ δεν το πιστεύω! Να σας ζήσει αγαπημένη μου! Πόσο πολύ χάρηκα! Σαν τωρα θυμάμαι που τα λέγαμε εδώ, που πήρες την πρώτη χοριακη γύρω στα 110 , το αγχος , τις ανησυχίες... Πώς πέρασε ο καιρός! Πόσο συγκινούμαι να βλέπω γυναίκες που παλευαμε μαζί, παρέα να μοιραζόμαστε τις ανησυχίες μας, τα άγχη μας , τους φόβους μας, να τα έχουν καταφέρει και να κρατάνε στην αγκαλια τους το μικρό θαυματακι τους! Και πόσο κουράγιο παίρνουμε όλες μας! Ειλικρινά μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι τα καλύτερα και μόνο ευτυχισμένες στιγμές να έχετε από εδώ και πέρα! Όποτε έχεις χρόνο και διάθεση μανούλα, στείλε λεπτομέρειες!

@Vasilique

Αρχηγέ της καρδιάς  μας και στα δικά σου! Πλησιάζει ο καιρός και για σένα!

Κοριτσακι μου γλυκο το ξερω οτι χαιρεσαι απο καρδιάς!!! Μαζι αγωνιζόμασταν και θυμαμαι οταν ειχα τις μαύρες μου με ανέβαζες με τα γλυκα σου λογια!!! 
Εισαι μαχήτρια!!!! Τωρα ειμαι εγω εδω να σου πω οτι απο την πλευρά σου εκανες οτι καλυτερο και τωρα περιμενουμε… θα ειμαι εδω να διαβάσω τα θετικά σου νεα με πολλή μεγαλη χαρα!!!!! Καλη επιτυχια κοριτσαρα μου να εχεις, ο Θεός στο πλαι σου!!! 
Και εννοειται κι εγω περιμενω με λαχτάρα τα γεννητούρια της @Vasilique!!!! 🙏🙏❤️❤️
Το μωρακι μου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι ενα αγγελάκι τοσο καλο και τοσο γλυκο που εχουμε λιώσει!!!! 
Κοριτσια οι μυρωδιές εδω μεσα σου παίρνουν το μυαλο!!! Να γεμίσουν τα σπίτια σας μωρουδιλα σύντομα!!! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο το ξερω οτι χαιρεσαι απο καρδιάς!!! Μαζι αγωνιζόμασταν και θυμαμαι οταν ειχα τις μαύρες μου με ανέβαζες με τα γλυκα σου λογια!!! 
Εισαι μαχήτρια!!!! Τωρα ειμαι εγω εδω να σου πω οτι απο την πλευρά σου εκανες οτι καλυτερο και τωρα περιμενουμε… θα ειμαι εδω να διαβάσω τα θετικά σου νεα με πολλή μεγαλη χαρα!!!!! Καλη επιτυχια κοριτσαρα μου να εχεις, ο Θεός στο πλαι σου!!! 
Και εννοειται κι εγω περιμενω με λαχτάρα τα γεννητούρια της @Vasilique!!!! 🙏🙏❤️❤️
Το μωρακι μου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ειναι ενα αγγελάκι τοσο καλο και τοσο γλυκο που εχουμε λιώσει!!!! 
Κοριτσια οι μυρωδιές εδω μεσα σου παίρνουν το μυαλο!!! Να γεμίσουν τα σπίτια σας μωρουδιλα σύντομα!!! 
 

Πω πω ναι αυτές οι μυρωδιές... τρελαίνομαι! Σνιφαρε μπόλικη μωρουδιλα!

Όσο για μένα, όπως είπες, έκανα ο, τι καλύτερο μπορούσα και τουλάχιστον ως προς αυτό το κομμάτι είμαι ήσυχη. Από εκεί και πέρα ο, τι είναι να γίνει, θα γίνει. Πάντως προς το παρόν δεν έχω καθόλου άγχος, είμαι πολύ χαλαρή γιατί πλέον δεν μπορώ να κάνω τίποτα πέρα από το να προσέχω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η tina21 είπε:

Είμαι στην ανάνηψη! Μεταφέραμε 2 5αα και βάλαμε κατάψυξη 5 ακόμη 

Ουαου! Τέλεια! Είσαι στην ανάνηψη? Τι εννοείς? Έκανες μέθη?

Με το καλό να τα πάρεις αγκαλια σε 9 μηνες (στο είπα και χθες σε κόβω με διδυμακια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η twinkletwinlkle είπε:

Ουαου! Τέλεια! Είσαι στην ανάνηψη? Τι εννοείς? Έκανες μέθη?

Με το καλό να τα πάρεις αγκαλια σε 9 μηνες (στο είπα και χθες σε κόβω με διδυμακια)

Αχχχ μακάρι! Όχι όχι εννοούσα στο χώρο π περιμένεις 10 λεπτακια... 14/02 τ Αγίου Βαλεντίνου πάω για χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Να σας ζήσει!!!! Να είναι γερή και καλοτυχη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Να σου ζήσει κοριτσι μ! Γερή και καλότυχη να είναι ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια την avrekap πως την εφαρμόζετε? Ενδομυϊκά η υποδόρια? Βρήκα αυτή την φωτογραφία και μπερδεύτηκα. Είχα την εντύπωση ότι είτε 45 μοίρες είτε 90 το ίδιο είναι 

unnamed.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Στις 18 θα αγωνιώ κι εγω μαζι σου… 

Οπως αγωνιώ ειτε χαιρομαι για ολα τα κορίτσια!!! Ειμαστε μαχήτριες και θα τα καταφέρουμε!! Σας στελνω οοοοοολη μου τη θετική ενέργεια κι εγω και η μπεμπα μου που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κραταω αγκαλιτσα!!!! Μετα απο μια αποβολή και μια παλινδρομη, το ονειρο ηρθε και πραγματοποιήθηκε!!! Αξιζε την αγωνια και το αγχος την εξωσωματικής ώστε να την γνωρίσω!!!! Η καρδια μου γέμισε με αγαπη και ξεχασα την απελπισία, οχι ομως τα δυο αγγελούδια μου! Τωρα εχω αλλο ενα εδω διπλα μου ομως να το αγαπω με οοοοολη μου τη δύναμη! 

Κοριτσακια μου σας περιμενω απέναντι με τα μωράκια σας αγκαλια!!! Εγω τα κατάφερα γιατι οχι και εσεις!! Ο Χριστος να ειναι μαζι σας, οπως ηταν μαζι μου ολο τον καιρο, να σας προστατεύει, να σας δίνει δύναμη, κουράγιο, θάρρος και μαγκιά να συνεχίζετε!!!! Το ονειρο της καθεμιάς ερχεται!!!! Λιγο υπομονη!!!! 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Να σας ζήσει γλυκιά μου!!😍😍😍 Υγιής να είναι πάντα στη ζωή της και ευτυχισμένη!! Και εσείς να έχετε την υγεία σας να τη καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!! 

Καλή ανάρρωση να έχεις και εσύ γλυκιά μανούλα και να επιστρέψετε σύντομα σπιτάκι σας οικογενειακώς!!😘♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εμένα με χρεώνει 120 ευρώ τώρα δεν ξέρω αν το ανέβασε στα 140 γιατί β επιπέδου έκανε αύξηση και εγω μια από τα ίδια 1,5 ώρα να πάω 1,5 να γυρίσω ζόρικο σε καταλαβαίνω να κανείς ολόκληρο ταξίδι για έναν υπέρηχο  ναι κάποιοι το έχουν υποχρεωτικό και εγω έτσι ήξερα πως είναι δηλαδή μετά μου είπε ο ιδιώτης γιατρός που είχα ότι αυτός κρίνει πια κοπέλα θα πάει και πια όχι και ότι δεν τις στέλνει όλες για Doppler  Εεε μετά από αυτήν την εξέταση δεν μένει κάτι άλλο να κάνουμε είναι η τελευταία..  μετα καρδιοτοκογραφημα που ελέγχουν συσπάσεις   
    • Τώρα θα πω και κάτι άλλο, μπορεί να είμαι υπερβολική αλλά τα ψάχνω λίγο όλα χαχα. Κάνω ενέσεις ηπαρίνης γιατί βρέθηκα θετική σε δύο γονίδια MTHFR και λόγω ιστορικού αποβολής. Και αναρωτιέμαι αν ευθύνεται και αυτό για το αιμάτωμα, δηλαδή αφού κάνω τις ενέσεις δε θα έπρεπε να με προστατεύουν; Διάβασα διάφορα και λένε πως σε μερικές περιπτώσεις προστατεύουν σε άλλες όχι. Βέβαια στην προηγουμενη εγκυμοσύνη που δεν έπαιρνα ηπαρίνη, είχα αιμοραγία εξ αρχής και μεγάλο αιμάτωμα. Η γυναικολόγος και η βοηθός της αιματολόγου που μίλησα σήμερα μου είπαν να τις συνεχίσω εκτός και αν δω αίμα.  Απλά με βάζει σε δεύτερες σκέψεις το ότι χωρίς να είναι κάτι εντελώς σίγουρο για την αποτελεσματικότητά του ή για το αν τελικά μπορεί να δημιουργεί και αυτό πρόβλημα, εμείς "πρέπει" να το το ακολουθήσουμε.  
    • Νομίζει υπάρχει μαξιλάρι θηλασμού που κάνει κ για ύπνο. Αν θα παρω θα παρω αυτο.  άρχισα κ δεν μπορω να κοιμηθώ παλι. Δεν με βολεύει η αριστερή πλευρά. Χτες καθώς κοιμόμουν με έπιασα κ μια κράμπα… άσε! Νόμισα θα παραλύσει το πόδι μου! 
    • Εγω Νομιζα δεν θα την κανω γιατι  νομιζω είναι προαιρετική. Εμενα η γιατρός μ π πηγα χτες μ ειπε οτι στέλνει όλες τις εγκυούλες της για σιγουριά κ αναγκαστικά θα παω! Είναι 100 ευρώ. Εγω την απόσταση σκέφτομαι γιατι θελω 2 ωρες να παω και 2 να επιστρέψω.    έκλεισα στις 28 Ιουνίου! 
    • Δοκίμασε να φας ακτινίδια μήπως σε βοηθήσουν ..  2 μήνες έμειναν κορίτσια!! Και μετά θα έχουμε στην αγκαλιά μας τα πλασματακια που τώρα μας κλωτσανε..🩷🩵🩷🩵🩷🩵 Έχω αρχίσει να αγχώνομαι σιγά σιγά για τον τοκετό για να πω την αλήθεια .. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...