Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

Καλησπέρα. Για όποια κοπέλα ενδιαφέρεται, τα ραντεβού στο τμήμα αποβολών του Έλενα ξανανοίγουν στις αρχές του νέου έτους για τους μήνες Φεβρουάριο και Μάρτιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια αύριο πάω για χοριακή στις 14 μέρες να δούμε τελικά το νούμερο αν είμαι πραγματικά έγκυος!!!

Εγώ πιστεύω ότι θα είσαι!! Καλή επιτυχία!! 🤗🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Joann είπε:

Hope 501 σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου..κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια και θα ήθελα να μου πείτε για την εξωσωματική γτ θα είναι η πρώτη μου φορά που θα κάνω..πείτε μου κάποια πράγματα αν θέλετε να με βοηθήσετε.. σε δημόσιο θα την κάνω σας ευχαριστώ όλες προκαταβολικά 😘

 

στις πριν 17 ώρες, ο/η condios είπε:

@hope501 εσύ μάλλον έχεις ταμπέλα "free hugs" δεν εξηγειται αλλιώς,,,,,εν τω μεταξύ κλαίω στα γελια που θα βρεθειτε ολες μαζι στο Ελενα,,,,μα πραγματικά,,,,εκει να κανετε γαϊτανάκι αγκαλιάς όλες μαζί και να στειλετε και βιντεακι να σας καμαρωσουμε!!!! Πόσο όμορφη ομως η επαφή αγκαλιάς και ανθρωπιάς?????? Μπραβο στο κοριτσι που στην εδωσε,,,,μπραβο στον ανθρωπο,,,,αυτος ειναι το καλυτερο δωρο στις ζωες μας,,,,ο Α Ν Θ Ρ Ω Π Ο Σ

@BlackCat & @Vibet παρούσα και αχρείαστη να είμαι ! 😍 

@Lucia79 μου , οι ανταύγεις δεν ακουμπάνε στο δέρμα,,,,βάψε κορίτσι μου τα μαλλάκια σου,,,δεν ε΄χεις θέμα! 

Συγχαρητήρια στις νέες εγκυούλες της ομάδας,,,είστε το φως στο τούνελ όλων μας,,,,φιλιά στις υπάρχουσες μανούλες και αγωνιστικούς χαιρετισμούς στις υπόλοιπες !!! Καλά Χριστούγεννα σε όλη την ομάδα μας!!!!

ναι ναι θα κρατάω ταμπέλα όπως κάνουν στους δρόμους και θα φωνάζω free hugs (κλάψτε ελευθερα) 😍🤗είμαι σίγουρη πως με κάποιες έχουμε βρεθει και κοιταχτεί και με την @Margitc σίγουρα θα βρεθώ, εκτός αν αλλάξει κάτι στο δικό μου ραντεβού.

@Mimi26 τι έκανες με την χοριακή????

Κορίτσια μου καλά, αναφέρομαι και στις "παλαιότερες" και την αρχηγό μας @BlackCat @Kiddo @troia και δεν θυμάμαι ποια άλλη....🙈🙈 πιο πάνω η καινου΄ργια κοπέλα @Joann ρωτάει για εξωσωματική σε δημόσιο. Εγώ δεν ξέρω τίποτα.. μήπως γνωρίζετε κάτι?? Χάνεται και το μήνυμα της μιας και είναι δοκιμαστικό μελος...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Έχω κρίσιμη ερώτηση… διαβάζω πως αν δεις δεύτερη γραμμή στο τεστ εγκυμοσύνης σημαίνει θετικό άσχετα με το πόσο άχνη είναι η γραμμούλα… ισχύει αυτό; Έκανα σήμερα ένα predictor early και βλέπω άχνη δεύτερη γραμμή. Ξέρω πως είναι πολύ νωρίς (18/12 έκανα ΕΤ) αλλά επηρεάστηκα από τα κορίτσια που έκαναν τεστ νωρίς και είδαν θετικό 😬 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

 

Κορίτσια μου καλά, αναφέρομαι και στις "παλαιότερες" και την αρχηγό μας @BlackCat @Kiddo @troia και δεν θυμάμαι ποια άλλη....🙈🙈 πιο πάνω η καινου΄ργια κοπέλα @Joann ρωτάει για εξωσωματική σε δημόσιο. Εγώ δεν ξέρω τίποτα.. μήπως γνωρίζετε κάτι?? Χάνεται και το μήνυμα της μιας και είναι δοκιμαστικό μελος...

 

 

Δεν έχω εμπειρία από Δημόσιο για να είμαι ειλικρινής ή βασικά έκανα ένα πέρασμα από το Ναυτικό Νοσοκομείο αλλά δεν προ΄χωρησα. Το πρόβλημα ήταν η χημεία με τον γιατρό (που αυτό δεν έχει να κάνει με δημόσιο /ιδιωτικό) αλλά από αυτά που είδα στα 3 ραντεβού που έκανα σου έλεγαν έλα στις 10.00 πχ το πρωί και τελικά ο γιατρός με έβλεπε στις 13.00. Ως εργαζόμενη στον Ιδιωτικό τομέα με ότι αυτό συνεπάγεται δεν θα μπορούσα να ακολουθήσω αυτό το πρόγραμμα και να χρεώνομαι συνεχώς άδειες επομένως δεν θα με βόλευε.

Κατά τα άλλα το ΝΑΥΤΙΚΟ σε οργάνωση, εγκαταστάσεις κλπ δεν έχει να ζηλέψει κάτι από τα υπόλοιπα ιδιωτικά. Για εμβρυολογικό δεν έχω εμπειρία αλλά έχουν πετύχει πολλές κοπέλες που κατά καιρούς συμμετείχαν εδώ.

Στα δυο ιδιωτικά κέντρα που έχω πάει οι υπέρηχοι και οι αιματολογικές που είναι μέρα παρά με΄ρα σχεδόν για 1,5 εβδομάδα γίνονται πολύ πρωινή ώρα επομένως προλαβαίνω να πηγαίνω στην δουλειά μου χωρίς να ξέρει κανείς τι έκανα πριν. Στις πράξεις Ωοληψία & ΕΤ σαφώς και παίρνω άδειες αλλά ειναι πιο ελεγχόμενες.

Προσωπική μου γνώμη, αν ήμουν έως 33 ετών και μια απλή περίπτωση υπογονιμότητας πχ πολυκιστικές  με σπέρμα τέλειο θα έκανα προσπάθεια σε δημόσιο. Στην δικιά μας περίπτωση που είναι περισσότερο πολύπλοκη και άλλες ηλικίες το πρώτο που με ενδιαφέρει είναι το εμβρυολογικό + ο γιατρός επομένως δεν θα επέλεγα έυκολα δημόσιο από άποψη εργαστηρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Έχω κρίσιμη ερώτηση… διαβάζω πως αν δεις δεύτερη γραμμή στο τεστ εγκυμοσύνης σημαίνει θετικό άσχετα με το πόσο άχνη είναι η γραμμούλα… ισχύει αυτό; Έκανα σήμερα ένα predictor early και βλέπω άχνη δεύτερη γραμμή. Ξέρω πως είναι πολύ νωρίς (18/12 έκανα ΕΤ) αλλά επηρεάστηκα από τα κορίτσια που έκαναν τεστ νωρίς και είδαν θετικό 😬 

Δεν έχω εμπειρία δυστυχώς σε θετικό τεστ αλλά νομίζω οτι αν είναι πρώιμης ανίχνευσης είναι έγκυρο.

ΕΤ με βλαστοκύστες έκανες?

Συγχαρητήρια όπως και να έχει όλα με το καλό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Έχω κρίσιμη ερώτηση… διαβάζω πως αν δεις δεύτερη γραμμή στο τεστ εγκυμοσύνης σημαίνει θετικό άσχετα με το πόσο άχνη είναι η γραμμούλα… ισχύει αυτό; Έκανα σήμερα ένα predictor early και βλέπω άχνη δεύτερη γραμμή. Ξέρω πως είναι πολύ νωρίς (18/12 έκανα ΕΤ) αλλά επηρεάστηκα από τα κορίτσια που έκαναν τεστ νωρίς και είδαν θετικό 😬 

Καλημέρα!Κ εγώ το δεύτερο τεστ που ειχα κάνει ήταν αχνο πολύ αχνοοο θετικό κ την επόμενη μέρα καραμπίνατο!

Νομιζω θα δούμε κ μεγάλη χοριακη!Με το καλό κορίτσι μου!Στις 27 έχεις ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Joann είπε:

Hope 501 σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου..κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια και θα ήθελα να μου πείτε για την εξωσωματική γτ θα είναι η πρώτη μου φορά που θα κάνω..πείτε μου κάποια πράγματα αν θέλετε να με βοηθήσετε.. σε δημόσιο θα την κάνω σας ευχαριστώ όλες προκαταβολικά 😘

Δεν γνωρίζω προσωπικά κάτι για εξωσωματική σε δημόσιο και για αυτό δεν απάντησα.. αλλά αυτό που θα ήθελα να σε ρωτήσω είναι γιατί πάτε σε εξωσωματική; Έχετε πάει σε όλες τις απαραίτητες ειδικότητες γιατρών να σας δουν; Γιατί ο γυναικολόγος μόνο δεν αρκεί! Για παράδειγμα, έχετε πάει σε εξειδικευμένο ανδρολόγο υπογονιμότητας; Το υπόλοιπο 50% της εξίσωσης που είναι το σπέρμα, έχει εξεταστεί ενδελεχώς; Εξειδικευμένο ενδοκρινολόγο αναπαραγωγικών; Αιματολόγο με ειδίκευση στην ανοσολογία; Έχετε κάνει όλες τις απαραίτητες εξετάσεις πριν την έναρξη της όποιας προσπάθειας; Αν θέλεις πες μας και εσύ λίγα λόγια για εσένα για να σε βοηθήσουμε περισσότερο και τι πληροφορίες ακριβώς ζητάς και όποια κοπέλα γνωρίζει θα σου απαντήσει!

στις πριν 34 λεπτά, ο/η hope501 είπε:

 

ναι ναι θα κρατάω ταμπέλα όπως κάνουν στους δρόμους και θα φωνάζω free hugs (κλάψτε ελευθερα) 😍🤗είμαι σίγουρη πως με κάποιες έχουμε βρεθει και κοιταχτεί και με την @Margitc σίγουρα θα βρεθώ, εκτός αν αλλάξει κάτι στο δικό μου ραντεβού.

@Mimi26 τι έκανες με την χοριακή????

Κορίτσια μου καλά, αναφέρομαι και στις "παλαιότερες" και την αρχηγό μας @BlackCat @Kiddo @troia και δεν θυμάμαι ποια άλλη....🙈🙈 πιο πάνω η καινου΄ργια κοπέλα @Joann ρωτάει για εξωσωματική σε δημόσιο. Εγώ δεν ξέρω τίποτα.. μήπως γνωρίζετε κάτι?? Χάνεται και το μήνυμα της μιας και είναι δοκιμαστικό μελος...

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BlackCat είπε:

Δεν έχω εμπειρία δυστυχώς σε θετικό τεστ αλλά νομίζω οτι αν είναι πρώιμης ανίχνευσης είναι έγκυρο.

ΕΤ με βλαστοκύστες έκανες?

Συγχαρητήρια όπως και να έχει όλα με το καλό 🥰

Σε ευχαριστώ παρα πολύ! Ναι βλαστοκύστες εβαλα. Κρατάω μικρό καλάθι αλλά ελπίζω να είναι όντως θετικό! Υπομονή μέχρι τη Δευτέρα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Καλημέρα!Κ εγώ το δεύτερο τεστ που ειχα κάνει ήταν αχνο πολύ αχνοοο θετικό κ την επόμενη μέρα καραμπίνατο!

Νομιζω θα δούμε κ μεγάλη χοριακη!Με το καλό κορίτσι μου!Στις 27 έχεις ε?

Ναι στις 27! Μακάρι να είναι όπως τα λες ! 
Μου φαίνεται πολύ αχνό η αλήθεια είναι, αλλά το βλέπω! Αν δεν αντέξω θα κάνω άλλο ένα αύριο να δω αν έχει αλλάξει κάτι. 

 

11DFFC75-CAF1-403F-A761-56B3981C03F1.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η blueheart είπε:

Ναι στις 27! Μακάρι να είναι όπως τα λες ! 
Μου φαίνεται πολύ αχνό η αλήθεια είναι, αλλά το βλέπω! Αν δεν αντέξω θα κάνω άλλο ένα αύριο να δω αν έχει αλλάξει κάτι. 

 

11DFFC75-CAF1-403F-A761-56B3981C03F1.jpeg

Καλέ ξεκάθαρο είναι

6η μέρα με βλαστοκυστες θεωρώ οτι ναι είσαι ε΄γκυος 😁

Πολλά συγχαρήτηρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Έχω κρίσιμη ερώτηση… διαβάζω πως αν δεις δεύτερη γραμμή στο τεστ εγκυμοσύνης σημαίνει θετικό άσχετα με το πόσο άχνη είναι η γραμμούλα… ισχύει αυτό; Έκανα σήμερα ένα predictor early και βλέπω άχνη δεύτερη γραμμή. Ξέρω πως είναι πολύ νωρίς (18/12 έκανα ΕΤ) αλλά επηρεάστηκα από τα κορίτσια που έκαναν τεστ νωρίς και είδαν θετικό 😬 

Ειναι θετικό!! Θετικότατο!! Κι εμένα ακριβώς 6η μέρα μετά την ετ μου έβγαλε την άχνη γραμμουλα. Σε δύο μέρες ξανακάνα κι ήταν κανονική γραμμή και μετά επιβεβαιώθηκε με τη χοριακη. 

Φίλη μου πάει το πρώτο βηματακι! Υπομονή λίγες μέρες και θα σου δείξει κι η χοριακη ! Αλήθεια το πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Ειναι θετικό!! Θετικότατο!! Κι εμένα ακριβώς 6η μέρα μετά την ετ μου έβγαλε την άχνη γραμμουλα. Σε δύο μέρες ξανακάνα κι ήταν κανονική γραμμή και μετά επιβεβαιώθηκε με τη χοριακη. 

Φίλη μου πάει το πρώτο βηματακι! Υπομονή λίγες μέρες και θα σου δείξει κι η χοριακη ! Αλήθεια το πιστεύω!

 

Αλήθεια και εσένα τόσο αχνή ήταν η γραμμούλα; Μακάρι Παναγία μου! σε ευχαριστώ πάρα πολύ! 

 

  

στις πριν 17 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Καλέ ξεκάθαρο είναι

6η μέρα με βλαστοκυστες θεωρώ οτι ναι είσαι ε΄γκυος 😁

Πολλά συγχαρήτηρια.

❤️❤️❤️ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Joann είπε:

Hope 501 σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου..κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια και θα ήθελα να μου πείτε για την εξωσωματική γτ θα είναι η πρώτη μου φορά που θα κάνω..πείτε μου κάποια πράγματα αν θέλετε να με βοηθήσετε.. σε δημόσιο θα την κάνω σας ευχαριστώ όλες προκαταβολικά 😘

Καταρχας να πιστέψεις στον εαυτό σου, να το δεις θετικά, να μην αγχωθεις και θα πετύχει. Εμείς είχαμε ανεξήγητη υπογονιμότητα, δεν κάναμε εξειδικευμένες εξετάσεις αλλά επειδή είχε αρχίσει να μας επηρεαζει συναισθηματικά  και σεξουαλικά αποφασίσαμε να κινηθουμε πιο δραστικά και να κάνουμε εξωσωματική. 

Ειλικρινά δεν είναι κάτι που πρέπει να φοβηθείς. Αν πιστέψεις ότι θα τα καταφέρεις θα γίνει. Προσευχησου ή άντλησε δύναμη και θετική ενέργεια από ότι εσύ πίστευεις ότι θα σε βοηθήσει κι όλα θα πάνε τέλεια. Βήμα βήμα. Είναι μια απλή διαδικασία! 

Σκέψου μόνο θετικά! Να λες στον εαυτό σου μπράβο κάθε μέρα και θα περάσει ο καιρός γρήγορα. Εμείς ξεκινήσαμε 28/10 και στις 19/12 έμαθα ότι είμαι έγκυος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η blueheart είπε:

 

Αλήθεια και εσένα τόσο αχνή ήταν η γραμμούλα; Μακάρι Παναγία μου! σε ευχαριστώ πάρα πολύ! 

 

  

❤️❤️❤️ 

 

Κάτσε να δω αν μπορώ να σου ανεβάσω τη φωτογραφία! Στο πρώτο ήταν αχνουλα και μετά κανονικη! Θα γίνουμε μαμάδες σου λέω!!

IMG_20211221_060852.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mary.Ger είπε:

Κάτσε να δω αν μπορώ να σου ανεβάσω τη φωτογραφία! Στο πρώτο ήταν αχνουλα και μετά κανονικη! Θα γίνουμε μαμάδες σου λέω!!

IMG_20211221_060852.jpg

αχ δεν μπορείς να φανταστείς πόση δύναμη μου δίνεις! ❤️❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η blueheart είπε:

Ναι στις 27! Μακάρι να είναι όπως τα λες ! 
Μου φαίνεται πολύ αχνό η αλήθεια είναι, αλλά το βλέπω! Αν δεν αντέξω θα κάνω άλλο ένα αύριο να δω αν έχει αλλάξει κάτι. 

 

11DFFC75-CAF1-403F-A761-56B3981C03F1.jpeg

Είσαι έγκυος συνχαρητηρια !!!!εμενα να σκεφτείς ήταν πιο αχνό από εσένα 7η μέρα και ήμουνα έγκυος σε δίδυμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueheart είπε:

Ναι στις 27! Μακάρι να είναι όπως τα λες ! 
Μου φαίνεται πολύ αχνό η αλήθεια είναι, αλλά το βλέπω! Αν δεν αντέξω θα κάνω άλλο ένα αύριο να δω αν έχει αλλάξει κάτι. 

 

11DFFC75-CAF1-403F-A761-56B3981C03F1.jpeg

Καλέ μια χαρά θετικότατο είναι!!! Λογικά αύριο θα είναι πιο σκούρο. Όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η blueheart είπε:

 

Αλήθεια και εσένα τόσο αχνή ήταν η γραμμούλα; Μακάρι Παναγία μου! σε ευχαριστώ πάρα πολύ! 

 

  

❤️❤️❤️ 

 

Ποια αχνη καλε γραμμουλα ξεκαθαρη ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εμένα το θρίλερ όπως πολυυ σωστά είπε το μαυρογατακι μας,συνεχίζεται.311 την Δευτέρα η χοριακη,είχα υπέρηχο σήμερα,είδαμε κάτι που μοιάζει με σάκο ενδομήτρια αλλά δεν είναι σίγουρος ο γιατρός.Και να είναι σάκος είπε κατά 99% δεν θα συνεχιστεί η κυηση.Επειδη έχω αίμα πια πίστευε ότι η χοριακη θα έχει πέσει αυτή όμως πήγε στο 430😥Οπότε συνεχίζω χάπια και δεν μπορούμε να αποκλείσουμε το εξωμήτριο.Υπερηχο κ χοριακη ξανά Τετάρτη.Η ψυχολογία μου στα τάρταρα κ πρέπει να εμφανιστω κ σε πόσα τράπεζια..

Πφφφ τεσπά... πιστεύετε πρέπει να κλείσω κ εγώ ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Κορίτσια μου εμένα το θρίλερ όπως πολυυ σωστά είπε το μαυρογατακι μας,συνεχίζεται.311 την Δευτέρα η χοριακη,είχα υπέρηχο σήμερα,είδαμε κάτι που μοιάζει με σάκο ενδομήτρια αλλά δεν είναι σίγουρος ο γιατρός.Και να είναι σάκος είπε κατά 99% δεν θα συνεχιστεί η κυηση.Επειδη έχω αίμα πια πίστευε ότι η χοριακη θα έχει πέσει αυτή όμως πήγε στο 430😥Οπότε συνεχίζω χάπια και δεν μπορούμε να αποκλείσουμε το εξωμήτριο.Υπερηχο κ χοριακη ξανά Τετάρτη.Η ψυχολογία μου στα τάρταρα κ πρέπει να εμφανιστω κ σε πόσα τράπεζια..

Πφφφ τεσπά... πιστεύετε πρέπει να κλείσω κ εγώ ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα?

@BlackCat γιατί μου θυμίζει την δικιά μου ιστορία  😕

κοπέλα μου ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΧΑΠΙΑ και φυσικά μην κάνεις κάποια άλλη παρέμβαση εφόσον μιλάμε για 400 χοριακη.  Στην εξωμητρια κύηση πονάς πολύ δεν μπορείς να πάρεις ανάσα (είχε η κοπέλα δίπλα μου) 

δεν ξέρεις πόσο μα πόσο σε νιωθω. :-( θέλω να σε πάρω αγκαλίτσα το πέρασα τον Σεπτέμβριο . Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία λένε οπότε και εσύ να σκέφτεσαι θετικά μόνο.  Αν δεν θες μην πας σε τραπέζι(πες είσαι λιγακι κρυωμένη ) αλλά φρόντισε να είσαι εσύ καλά.  Μη διστάσεις να μου στείλεις μήνυμα για όποια ερώτηση έχεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα να σας πω καλά Χριστούγεννα με υγεία και ευτυχία.  Εύχομαι ο καινούργιος χρόνος που έρχεται να σας βρει όλες με γεμάτες αγκαλίτσες. 

Έχω "κλειστεί λιγακι στο κλουβάκι μου " μετά από τον προηγούμενο μήνα για αυτό χρειάζομαι τον χρόνο μου. Θα επανέλθω όμως και θα είμαι εδώ να πετάω παντόφλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Εχεις καθόλου συμπτώματα? εγω χτες σα να ενιωθα κατι τσιμπηματα, αλλά μπορει να είναι και ιδέα μου

Βασικά έχω λίγα τσιμπήματα και ένα τεράστιο βάρος χαμηλά. Αισθάνομαι σαν γιουβαρλάκι και θέλω να κοιμάμαι συνέχεια. Φαντάζομαι όμως πως αυτά είναι από τα φάρμακα 🤷‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η rouseva είπε:

Κορίτσια μου εμένα το θρίλερ όπως πολυυ σωστά είπε το μαυρογατακι μας,συνεχίζεται.311 την Δευτέρα η χοριακη,είχα υπέρηχο σήμερα,είδαμε κάτι που μοιάζει με σάκο ενδομήτρια αλλά δεν είναι σίγουρος ο γιατρός.Και να είναι σάκος είπε κατά 99% δεν θα συνεχιστεί η κυηση.Επειδη έχω αίμα πια πίστευε ότι η χοριακη θα έχει πέσει αυτή όμως πήγε στο 430😥Οπότε συνεχίζω χάπια και δεν μπορούμε να αποκλείσουμε το εξωμήτριο.Υπερηχο κ χοριακη ξανά Τετάρτη.Η ψυχολογία μου στα τάρταρα κ πρέπει να εμφανιστω κ σε πόσα τράπεζια..

Πφφφ τεσπά... πιστεύετε πρέπει να κλείσω κ εγώ ένα ραντεβού στο τμήμα αποβολών στο Έλενα?

Εγώ θα έλεγα να περιμένεις και να μην απογοητεύεσαι από τώρα. Κάνε λίγη υπομονή ακόμη μέχρι την επόμενη χοριακη και υπέρηχο. Κι αν δεν νιώθεις καλά μην εμφανιστείς στα τραπέζια που λες. Η ψυχική σου υγεία προέχει. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...