Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 16 ώρες, ο/η hope501 είπε:

Ναι δυστυχώς τους χρειαζόμαστε για να πληρώνουμε τις εξετάσεις...ξέρω....

Και η αγκαλιά ήρθε από εκεί που δεν το περίμενα. Πόσο έκλαιγε η κοπέλα, πόσο της έλεγα να μην στεναχωριέται για μένα κτλ κτλ , ποσο κοκκίνησα και εγώ και βούρκωσα όταν έφυγε... με τον κ@@λ@@, γ@μη@@νο κορονοιο ΄΄εχουμε ξεχάσει να αγκαλιαζόμαστε, να είμαστε αυθόρμητη και να την δεχόμαστε την αγκαλιά. Ελα να αγκαλιαστούμε 🤗❤️

Χαχαχαχα😄 με συγκινείς ...πολλές αγκαλίτσες όλα τα κορίτσια εδώ μέσα!!!! Πολύ χάρηκα που σας γνωρισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η hope501 είπε:

ένα τριαντάφυλλο και να φορας και καπέλο🌹🎩😂😂

Καλα λοιπον αν δεις μια τρελη με καπελο θα ειμαι εγω χαχα😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mary.Ger Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! 👶

Κοριτσια και τα 3 εμβρυακια μας έγιναν βλαστό κύστες!!! Μου είπε ότι το ένα είναι στη κατηγορία Α και τα αλλά δυο στην κατηγορία Β.. Δεν το καταλαβα πολύ αυτό το τελευταίο απ τη χαρά μου αλλά είναι καλό απ ότι μου είπε!!! 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια 8η μερα μετά την εμβρυομεταφορα! Χοριακη 248!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο χαρήκαμε.🥰

Συγχαρητηρια!!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎈🎈🎈 Τα πιο ωραια Χριστουγεννα!!!! 🎁

Ευχομαι κοριτσι μου μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!🙏🙏🙏🤰❤️❤️❤️❤️ Ό,τι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Maroulita! είπε:

@Mary.Ger Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! 👶

Κοριτσια και τα 3 εμβρυακια μας έγιναν βλαστό κύστες!!! Μου είπε ότι το ένα είναι στη κατηγορία Α και τα αλλά δυο στην κατηγορία Β.. Δεν το καταλαβα πολύ αυτό το τελευταίο απ τη χαρά μου αλλά είναι καλό απ ότι μου είπε!!! 😁

Ευχαριστώ πολύ!! Καλή επιτυχία στην εμβρυομεταφορά σου!!! Με το καλό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Antonia2 είπε:

Συγχαρητηρια!!!!!!!!! 🎉🎉🎉🎈🎈🎈 Τα πιο ωραια Χριστουγεννα!!!! 🎁

Ευχομαι κοριτσι μου μια ηρεμη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!🙏🙏🙏🤰❤️❤️❤️❤️ Ό,τι καλυτερο!!!

Ευχαριστώ πολύ!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια 8η μερα μετά την εμβρυομεταφορα! Χοριακη 248!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο χαρήκαμε.🥰

Συγχαρητήρια!!!! 🎉🎊 Καλούς διπλασιασμούς εύχομαι!!!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Bestrong είπε:

Συγχαρητήρια!!!! 🎉🎊 Καλούς διπλασιασμούς εύχομαι!!!🥰

ευχαριστώ πολ΄ύ !! Μακάρι να τα καταφέρουν και τα 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια 8η μερα μετά την εμβρυομεταφορα! Χοριακη 248!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο χαρήκαμε.🥰

Μα τι ευχάριστα νέα!!! Συγχαρητήρια 

εύχομαι μία τέλεια εγκυμοσύνη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

@Mary.Ger Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! 👶

Κοριτσια και τα 3 εμβρυακια μας έγιναν βλαστό κύστες!!! Μου είπε ότι το ένα είναι στη κατηγορία Α και τα αλλά δυο στην κατηγορία Β.. Δεν το καταλαβα πολύ αυτό το τελευταίο απ τη χαρά μου αλλά είναι καλό απ ότι μου είπε!!! 😁

Υπέροχα νέα! Καλή ΕΤ να έχεις :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια 8η μερα μετά την εμβρυομεταφορα! Χοριακη 248!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο χαρήκαμε.🥰

Συγχαρήτηρια. Καλούς διπλασιασμούς να έχεις 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita! είπε:

@Mary.Ger Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! 👶

Κοριτσια και τα 3 εμβρυακια μας έγιναν βλαστό κύστες!!! Μου είπε ότι το ένα είναι στη κατηγορία Α και τα αλλά δυο στην κατηγορία Β.. Δεν το καταλαβα πολύ αυτό το τελευταίο απ τη χαρά μου αλλά είναι καλό απ ότι μου είπε!!! 😁

Σούπερα τα πήγατε!! Με το καλό να τα μεταφέρετε😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/12/2021 at 6:12 ΜΜ, ο/η rouseva είπε:

Πω βρε κορίτσια  @BlackCat  @Nefeliap εκτός από την ταλαιπωρία έχουν κ κόστος παραπάνω οι φυσικοί ε?Ας είναι όμως,τι να κάνουμε...Ότι μπορούμε θα κάνουμε🙏

Εμένα σήμερα η χοριακη είναι 311😳, ενισχύεται η εκδοχή για εξωμήτριο.Την Πέμπτη μου είπε να πάω για υπέρηχο κ βλέπουμε.

Υπάρχει καμία κοπέλα με εξωμήτριο να μου πει λίγο χοριακες κ συμπτώματα? 

@blueheart @Mimi26  @Mary.Ger

Τερααααστιες χοριακες κ το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο σας εύχομαι!

Κορίτσια αύριο πάω για χοριακή στις 14 μέρες να δούμε τελικά το νούμερο αν είμαι πραγματικά έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια 8η μερα μετά την εμβρυομεταφορα! Χοριακη 248!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο χαρήκαμε.🥰

Αχ κ στο είπα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰

Καλούς διπλασιασμους κοριτσάκι μου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Κορίτσια αύριο πάω για χοριακή στις 14 μέρες να δούμε τελικά το νούμερο αν είμαι πραγματικά έγκυος!!!

Σου εύχομαι να δείξει ένα τεράστιο νούμερο και να πάθεις κι εσύ ένα τεράστιο σοκ όπως εγώ χιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Mary.Ger είπε:

Σου εύχομαι να δείξει ένα τεράστιο νούμερο και να πάθεις κι εσύ ένα τεράστιο σοκ όπως εγώ χιχιχ

Έκανα κ την Δευτέρα κ ήταν 1066! 😋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope 501 σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση σου..κορίτσια καλησπέρα είμαι καινούργια και θα ήθελα να μου πείτε για την εξωσωματική γτ θα είναι η πρώτη μου φορά που θα κάνω..πείτε μου κάποια πράγματα αν θέλετε να με βοηθήσετε.. σε δημόσιο θα την κάνω σας ευχαριστώ όλες προκαταβολικά 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια 8η μερα μετά την εμβρυομεταφορα! Χοριακη 248!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο χαρήκαμε.🥰

Συγχαρηστήρια!!!! Καλούς διπλασιασμούς να έχεις 😀

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@Mary.Ger Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! 👶

Κοριτσια και τα 3 εμβρυακια μας έγιναν βλαστό κύστες!!! Μου είπε ότι το ένα είναι στη κατηγορία Α και τα αλλά δυο στην κατηγορία Β.. Δεν το καταλαβα πολύ αυτό το τελευταίο απ τη χαρά μου αλλά είναι καλό απ ότι μου είπε!!! 😁

Με το καλό η εμβρυομεταφορά🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mary.Ger είπε:

Κορίτσια 8η μερα μετά την εμβρυομεταφορα! Χοριακη 248!! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσο χαρήκαμε.🥰

Συγχαρητήρια, το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο της ζωής σου! Καλούς διπλασιασμούς τώρα!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulita! είπε:

@Mary.Ger Συγχαρητήρια!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσυνη!! 👶

Κοριτσια και τα 3 εμβρυακια μας έγιναν βλαστό κύστες!!! Μου είπε ότι το ένα είναι στη κατηγορία Α και τα αλλά δυο στην κατηγορία Β.. Δεν το καταλαβα πολύ αυτό το τελευταίο απ τη χαρά μου αλλά είναι καλό απ ότι μου είπε!!! 😁

Μαρουλιτα μπράβο, πολύ καλό σκορ, μη νοιάζεσαι για τις κατηγορίες, τα έχουμε δει όλα εδώ μέσα. Με το καλό η μεταφορά τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Mimi26 είπε:

Έκανα κ την Δευτέρα κ ήταν 1066! 😋

ΑΑΑΑααααα εχω χάσει επεισόδια λόγω διαβάσματος τις τελευταίες μέρες!!! Νομιζα θα πας την Πέμπτη!!! Ποσο χαίρομαι!! Ειδες δεν ήταν η ovitrelle τελικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Συγχαρητήρια, το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο της ζωής σου! Καλούς διπλασιασμούς τώρα!

 

Μαρουλιτα μπράβο, πολύ καλό σκορ, μη νοιάζεσαι για τις κατηγορίες, τα έχουμε δει όλα εδώ μέσα. Με το καλό η μεταφορά τώρα!

Ευχαριστώ πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Mary.Ger είπε:

ΑΑΑΑααααα εχω χάσει επεισόδια λόγω διαβάσματος τις τελευταίες μέρες!!! Νομιζα θα πας την Πέμπτη!!! Ποσο χαίρομαι!! Ειδες δεν ήταν η ovitrelle τελικα!

Ο γιατρός μου είπε πως κατά 99% πρόκειται για κυηση αλλά θα τα πούμε αύριο μετά τη χοριακή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@hope501 εσύ μάλλον έχεις ταμπέλα "free hugs" δεν εξηγειται αλλιώς,,,,,εν τω μεταξύ κλαίω στα γελια που θα βρεθειτε ολες μαζι στο Ελενα,,,,μα πραγματικά,,,,εκει να κανετε γαϊτανάκι αγκαλιάς όλες μαζί και να στειλετε και βιντεακι να σας καμαρωσουμε!!!! Πόσο όμορφη ομως η επαφή αγκαλιάς και ανθρωπιάς?????? Μπραβο στο κοριτσι που στην εδωσε,,,,μπραβο στον ανθρωπο,,,,αυτος ειναι το καλυτερο δωρο στις ζωες μας,,,,ο Α Ν Θ Ρ Ω Π Ο Σ

@BlackCat & @Vibet παρούσα και αχρείαστη να είμαι ! 😍 

@Lucia79 μου , οι ανταύγεις δεν ακουμπάνε στο δέρμα,,,,βάψε κορίτσι μου τα μαλλάκια σου,,,δεν ε΄χεις θέμα! 

Συγχαρητήρια στις νέες εγκυούλες της ομάδας,,,είστε το φως στο τούνελ όλων μας,,,,φιλιά στις υπάρχουσες μανούλες και αγωνιστικούς χαιρετισμούς στις υπόλοιπες !!! Καλά Χριστούγεννα σε όλη την ομάδα μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...