Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις Just now, ο/η BlackCat είπε:

Εγώ ρώτησα πριν την ωοληψια δεν ήξερα ακόμα ποσά θα έχω καν ,με τι έμβρυα προχωραμε; Με 3 ημερών ή με βλαστοκυστες; 
Στην φάση σου θα έκανα την ίδια ερώτηση πριν την ωοληψια. Αν σου πει βλαστοκυστες αντιπρότεινε του αυτό που λες και δες τι θα απαντήσει. 
Συμφωνω με @Lucia79 το θέμα είναι να μην έρθεις σε ρήξη λίγο πριν την ΕΤ αλλά σε μια λύση που θα σας ικανοποιεί κ τους δυο.

Επισης τα εξήγησε πολύ ωραία και η @kk88

Μαυρογατο τι κάνεις τέτοια ώρα ξύπνια???? Ετοιμάζεσαι για δουλειά υποθέτω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μαυρογατο τι κάνεις τέτοια ώρα ξύπνια???? Ετοιμάζεσαι για δουλειά υποθέτω.....

Χαχαχα όχι δεν δουλεύω σε ορυχείο 😂😂

παω για υπερηχο για να πάω μετά δουλειά 

Ταξίδι ολόκληρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Χαχαχα όχι δεν δουλεύω σε ορυχείο 😂😂

παω για υπερηχο για να πάω μετά δουλειά 

Ταξίδι ολόκληρο!!!

Χαχαχχαχαχαχα!!!! Υπομονή κορίτσι μου!!! Αναμένουμε νέα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Αχχχ κι εγώ στα ίδια είμαι. Ίδια μέρα θα κάνουμε χοριακή, Παρασκευη αλλά δεν ξέρω τι με έχει πιάσει αυτή τη φορά, έχω τώρα τρεις μέρες που βάζω τα κλάματα το πρωί γιατί είμαι σίγουρη ότι πάλι μηδέν χοριακη θα παρω.
Μέχρι που έχω κάνει λίστα με τις εξετάσεις που θέλω να κάνω μετά την αποτυχία….μιλάμε από ψυχολογια το ‘χω τερματίσει. 
@kk88και @BlackCat καλή επιτυχία με τους υπερήχους σας αύριο! Συντομα να έχουμε τα καλύτερα νέα!

Καλημερα, μην απελπιζεσαι βρε απο τωρα ποτε δεν ξερεις😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Κορίτσια εγώ πάω για μεταφορά Πέμπτη κι έχω ξεκινήσει και τις prolutex.. Σας πιάνει φαγούρα στη κοιλιά μετά που τις κάνετε? Και αν ναι βάζετε κάποια κρέμα για ανακούφιση? 

Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Lucia79 είπε:

Κοιτά πολλές φορές οι γιατροί δε ρωτάνε και θεωρητικά εκείνοι ξέρουν καλύτερα ή έτσι θα έπρεπε να είναι. Το σύνηθες είναι όταν βλέπουν πολλά ωάρια να τα αφήνουν για βλαστοκυστες (όταν ελπίζουν ότι θα μείνουν 3-4). Και μένα στις δυο πρώτες ωοληψιες με τα 20 ωάρια δεν τέθηκε θέμα. Μου είπε ο γιατρός τα αφήνουμε 5ης μερας, δεν ήξερα κι εγώ τίποτα τότε, συμφώνησα. Τώρα με τα 8 ωάρια όμως ενώ και πάλι πηγαίναμε για βλαστοκυστες, επειδή την 3η μέρα που είχαν μείνει 2 έμβρυα φοβήθηκα μήπως δε φτάσει κάποιο από τς δυο (ή και κανενα), του πρότεινα μόνη μου μήπως κάνουμε μεταφορά νωρίτερα και το δέχτηκε. 
*ξεχασα να αναφέρω ότι τις δυο πρώτες φορές θα πήγαιναν όλα για κατάψυξη και μεταφορά σε επόμενο κύκλο οπότε σχετίζεται με την ερώτηση σου για την κατάψυξη. 

Καλημέρα @Lucia79 μου, έχω αγχωθεί τώρα. έμενα είναι 3 ή 4 με΄ρες. Δεν μπορώ να θυμηθώ. Νομίζω 3 μέρες είναι. Την πρώτη φόρα έκανα βιοχημική αποβολή. Δεν ξέρω εαν οφείλεται στις μέρες των εμβρύων. Τώρα μου είπαν πως θα τα ξεπαγώσουν το πρωί και το απόγευμα κάνω την ετ. Μληπως πρέπει να τους πάρω τηλ να τους πω να τα κρατήσουν δύο μέρες? Δεν κατάλαβα αυτό που είπε η @Zoupakiγια το καλλιεργητικό υγρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η elena0212 είπε:

@Eva29 πως είσαι κορίτσι μου;σταμάτησε το αίμα;

Καλημέρα κορίτσι μου ! Ναι σταμάτησε ευτυχώς !! Εχω καφέ μόνο που και που όχι όλη μέρα.... Συνεχίζω την ξεκούραση και ξάπλα... Ελπίζω όλα να είναι καλά προσεύχομαι να είναι όλα καλά και να μεγαλώνουν τα μωράκια μου... Αλλά δεν τα χαϊδεύω δεν τους μιλάω δεν τίποτα κάνω σαν να μην υπάρχουν... Φοβάμαι μη τα χάσω... 

Εσύ πως είσαι ? Πως νιώθεις ? Υπομονή λίγες μερουλες ακόμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

αυτο ειναι κατι που διαφωνουν πολλοι οτι δηλαδη το καλλιεργητικο υγρο δεν ειναι το ιδιο με την μητρα.

 

ξερεις κατι την προηγουμενη φορα ειχα 14 ωαρια που φτασανε 4 βλαστοκυστες.Δε με ρωτησανε,μου ανακοινωσανε.Θελω απλα να ξερω τα δικαιωματα μου και δεν ειναι κ μια ερωτηση που απλα πετας στο γιατρο σου,πρεπει να ξερω πριν μιλησω.

Σε καταλαβαίνω. Αλλά νομίζω όπως σου ανακοινώνει ο γιατρός με τι πρωτόκολλο θα πάτε έτσι σου ανακοινώνει για τις βλαστοκυστες. Εμένα από το δεύτερο  ραντεβού που κάναμε συνάντηση και είχαμε τα αποτελέσματα των εξετάσεων μας μας είπε θα πάμε με βραχυ πρωτόκολλο με ανταγωνιστές και με βλαστοκυστες 5 ημερών. Μας το ανακοίνωσε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Χαχαχχαχαχαχα!!!! Υπομονή κορίτσι μου!!! Αναμένουμε νέα σου!!!!

Ερώτηση στα κορίτσια που κάνουν ή έχουν κάνει φυσικούς :

8η μέρα του κύκλου είχα LH: 4 - Ε2: 5 και η πρώτη εντύπωση ήταν οτι ο κύκλος δεν θα είναι καλός μάλιστα μου είπαν οτι μάλλον θα είναι κενό.

Ειμαι 14η μέρα και είχα σήμερα LH: 8 - E2: 56 και τρία ωοθυλάκια κοντά 14-16 χιλιοστά.

Και μου είπαν να ξαναπάω σε δυο μέρες δηλαδή 16η μέρα.

LH & E2 πόσο πρέπει να είναι για να πούμε οτι οκ πάμε καλά και πάμε σε ωοληψία?

Και άλλη ερώτηση (χαζή) ει΄ναι δυνατόν χωρίς καθόλου φάρμακα να έχω 3 ωοθυλάκια? που μεγαλώνουν και όμοια? εγώ νόμιζα οτι στον φυσικό επικρατεί 1 μόνο το ωάριο του μήνα.

Δηλαδή σε ωοληψία με φυσικό μπορεί να πάρει και παραπάνω από ένα ωάρια την ίδια μέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ολες σας ευχαριστω για τις απαντησεις το ξερω οτι μπορει να σας φανηκε αστειο σιγουρα ομως ξερετε πως οποιος εχει καει με το χυλο φυσα κ το γιαουρτι.....απλα με κατελαβε το αγχος ευχαριστω για την στηριξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η hope501 είπε:

Καλημέρα @Lucia79 μου, έχω αγχωθεί τώρα. έμενα είναι 3 ή 4 με΄ρες. Δεν μπορώ να θυμηθώ. Νομίζω 3 μέρες είναι. Την πρώτη φόρα έκανα βιοχημική αποβολή. Δεν ξέρω εαν οφείλεται στις μέρες των εμβρύων. Τώρα μου είπαν πως θα τα ξεπαγώσουν το πρωί και το απόγευμα κάνω την ετ. Μληπως πρέπει να τους πάρω τηλ να τους πω να τα κρατήσουν δύο μέρες? Δεν κατάλαβα αυτό που είπε η @Zoupakiγια το καλλιεργητικό υγρό.

υπαρχουν μελετες που υποστηριξαν οτι ενα εμβρυο που αλλοιωνεται σε καλλιεργητικο υλικο σε επωαστηρα ισως στη μητρα να επιβιωνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ερώτηση στα κορίτσια που κάνουν ή έχουν κάνει φυσικούς :

8η μέρα του κύκλου είχα LH: 4 - Ε2: 5 και η πρώτη εντύπωση ήταν οτι ο κύκλος δεν θα είναι καλός μάλιστα μου είπαν οτι μάλλον θα είναι κενό.

Ειμαι 14η μέρα και είχα σήμερα LH: 8 - E2: 56 και τρία ωοθυλάκια κοντά 14-16 χιλιοστά.

Και μου είπαν να ξαναπάω σε δυο μέρες δηλαδή 16η μέρα.

LH & E2 πόσο πρέπει να είναι για να πούμε οτι οκ πάμε καλά και πάμε σε ωοληψία?

Και άλλη ερώτηση (χαζή) ει΄ναι δυνατόν χωρίς καθόλου φάρμακα να έχω 3 ωοθυλάκια? που μεγαλώνουν και όμοια? εγώ νόμιζα οτι στον φυσικό επικρατεί 1 μόνο το ωάριο του μήνα.

Δηλαδή σε ωοληψία με φυσικό μπορεί να πάρει και παραπάνω από ένα ωάρια την ίδια μέρα?

Καλημέρα. Εγώ στον τελευταίο φυσικό που έκανα είχα 7η μέρα κύκλου lh 9.54, e2 198.20 προγεστερόνη 0,209 και είχα τρία σύνολο τα οποία όμως δεν είχαν το ΄ίδιο μέγεθος και πήραμε το ένα. Και ε΄γω ξέρω ότι ένα επικρατεί και ένα παίρνουν στον φυσικό. Επίσης ναι χωρίς φάρμακα μπορείς να έχεις παραπάνω από ένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

Κοριτσια ολες σας ευχαριστω για τις απαντησεις το ξερω οτι μπορει να σας φανηκε αστειο σιγουρα ομως ξερετε πως οποιος εχει καει με το χυλο φυσα κ το γιαουρτι.....απλα με κατελαβε το αγχος ευχαριστω για την στηριξη!

Καμία απορία δεν είναι χαζή ρε τι λες

Μίλα με τον γιατρό σου και πες του τις απορίες και τις προτάσεις σου, κακό δεν είναι.

Το θέμα είναι να είσαι ψυχολογικά καλά και να μην έχεις αμφιβολίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Libra81 είπε:

Καλημέρα. Εγώ στον τελευταίο φυσικό που έκανα είχα 7η μέρα κύκλου lh 9.54, e2 198.20 προγεστερόνη 0,209 και είχα τρία σύνολο τα οποία όμως δεν είχαν το ΄ίδιο μέγεθος και πήραμε το ένα. Και ε΄γω ξέρω ότι ένα επικρατεί και ένα παίρνουν στον φυσικό. Επίσης ναι χωρίς φάρμακα μπορείς να έχεις παραπάνω από ένα.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η δικιά μου η Ε2 πάει κουτσα κούτσα δηλαδή ξέρω γω πόσες πιθανότητες να ειναι ώριμο? Ρώτησα τι τιμή την θέλουμε και μου είπαν πάνω από 100. Και εχω 56 14η μέρα. Δηλαδή παίζει σε δυο μέρες να κάνει το double?

Τι να πω θα τον χορέψω και αυτόν τον χορό..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

γενικα ομως η χτεσινη νυχτα ηταν δυσκολη κοριτσια λογω αγχους δεν εχω πολλα ψυχικα αποθεματα.

Ζουπάκι πάρε τα πάνω σου γιατί έχουμε δρόμο ακόμα..🥰

Ξέρεις τι άγχος έχεις μετά την θετική χοριακή?

Ας σου πουν οι μανούλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η δικιά μου η Ε2 πάει κουτσα κούτσα δηλαδή ξέρω γω πόσες πιθανότητες να ειναι ώριμο? Ρώτησα τι τιμή την θέλουμε και μου είπαν πάνω από 100. Και εχω 56 14η μέρα. Δηλαδή παίζει σε δυο μέρες να κάνει το double?

Τι να πω θα τον χορέψω και αυτόν τον χορό..

 

Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω ψάξει και ιδιαίτερα όσο αφορά τις τιμές. Αλλά νομίζω ότι δύσκολο να ανέβει τόσο σε δύο μέρες....Υπομονή. Ούτως η άλλως για αυτή την διαδικασία χρειάζεται αρκετή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

γενικα ομως η χτεσινη νυχτα ηταν δυσκολη κοριτσια λογω αγχους δεν εχω πολλα ψυχικα αποθεματα.

Λογικό είναι... Δεν είναι λίγα όλα αυτά που περνάμε και έχεις περάσει πολλά και εσύ... Αν πιστεύεις ότι θα είναι καλύτερα 3ης ημέρας ρώτα τον γιατρό σου να κάνετε αυτήν τη συζήτηση χωρίς να γίνει κάποια παρεξήγηση να δεις τι θα σου πει... Δοκίμασε την επόμενη φορά με 3ης ημέρας αν θα σε κάνει να νιώσεις λίγο πιο σίγουρη και λίγο καλύτερα... σημασία έχει να νιώθεις εσύ καλά γιατί είναι σημαντικό να πας με ανεβασμένη διάθεση ! ♥️😘

στις πριν 21 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Ερώτηση στα κορίτσια που κάνουν ή έχουν κάνει φυσικούς :

8η μέρα του κύκλου είχα LH: 4 - Ε2: 5 και η πρώτη εντύπωση ήταν οτι ο κύκλος δεν θα είναι καλός μάλιστα μου είπαν οτι μάλλον θα είναι κενό.

Ειμαι 14η μέρα και είχα σήμερα LH: 8 - E2: 56 και τρία ωοθυλάκια κοντά 14-16 χιλιοστά.

Και μου είπαν να ξαναπάω σε δυο μέρες δηλαδή 16η μέρα.

LH & E2 πόσο πρέπει να είναι για να πούμε οτι οκ πάμε καλά και πάμε σε ωοληψία?

Και άλλη ερώτηση (χαζή) ει΄ναι δυνατόν χωρίς καθόλου φάρμακα να έχω 3 ωοθυλάκια? που μεγαλώνουν και όμοια? εγώ νόμιζα οτι στον φυσικό επικρατεί 1 μόνο το ωάριο του μήνα.

Δηλαδή σε ωοληψία με φυσικό μπορεί να πάρει και παραπάνω από ένα ωάρια την ίδια μέρα?

Τι ωραία νέα ειναι αυτά ! Τέλεια ! Δεν ξέρω για τις τιμές πόσο πρέπει να είναι, αλλά για να λέει ο γιατρός να ξαναπάς σε 2 μέρες λογικά πάτε να πάρετε ωαριο-ωαριακια!!! ♥️♥️🤞🤞🙏🙏🙏 

Με το καλό κορίτσι μου να είναι κ τυχερός μήνας αυτός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

υπαρχουν μελετες που υποστηριξαν οτι ενα εμβρυο που αλλοιωνεται σε καλλιεργητικο υλικο σε επωαστηρα ισως στη μητρα να επιβιωνε.

Τ΄ωρα θα με θεωρήσεις χαζη που πάλι δεν το καταλαβαίνω. Ποιά η διάφορα δηλαδή με τις μέρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ! Ναι σταμάτησε ευτυχώς !! Εχω καφέ μόνο που και που όχι όλη μέρα.... Συνεχίζω την ξεκούραση και ξάπλα... Ελπίζω όλα να είναι καλά προσεύχομαι να είναι όλα καλά και να μεγαλώνουν τα μωράκια μου... Αλλά δεν τα χαϊδεύω δεν τους μιλάω δεν τίποτα κάνω σαν να μην υπάρχουν... Φοβάμαι μη τα χάσω... 

Εσύ πως είσαι ? Πως νιώθεις ? Υπομονή λίγες μερουλες ακόμα 

Όχι κορίτσι μου. Γιατί να τα χάσεις;;προσπάθησε σε παρακαλω να μην σκεφτεσαι ετσι. Είσαι εγκυουλα κ ολα θα πάνε άψογα. Ποτε έχεις πάλι υπέρηχο να τα δεις να ηρεμήσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η δικιά μου η Ε2 πάει κουτσα κούτσα δηλαδή ξέρω γω πόσες πιθανότητες να ειναι ώριμο? Ρώτησα τι τιμή την θέλουμε και μου είπαν πάνω από 100. Και εχω 56 14η μέρα. Δηλαδή παίζει σε δυο μέρες να κάνει το double?

Τι να πω θα τον χορέψω και αυτόν τον χορό..

 

Το κάθε ωοθηλακιο θέλει οιστραδιολη τουλάχιστον 150 για να είναι ώριμο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Το κάθε ωοθηλακιο θέλει οιστραδιολη τουλάχιστον 150 για να είναι ώριμο .

Ευχαριστώ Κατερινιώ, εντάξει δεν παίζει να το πάρω αυτό τον μήνα κρίμα τα χιλιόμετρα που κάνω μέρα παρά μέρα.

Και από το να το πάρω και να μην γονιμοποιηθεί ε καλύτερα να μην το πάρω.

Θα φανεί την Τετάρτη αλλά το βλέπω χλωμό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ! Ναι σταμάτησε ευτυχώς !! Εχω καφέ μόνο που και που όχι όλη μέρα.... Συνεχίζω την ξεκούραση και ξάπλα... Ελπίζω όλα να είναι καλά προσεύχομαι να είναι όλα καλά και να μεγαλώνουν τα μωράκια μου... Αλλά δεν τα χαϊδεύω δεν τους μιλάω δεν τίποτα κάνω σαν να μην υπάρχουν... Φοβάμαι μη τα χάσω... 

Εσύ πως είσαι ? Πως νιώθεις ? Υπομονή λίγες μερουλες ακόμα 

Καλά κάνεις και είσαι ξάπλα, αλλά άσχετα εαν δεν τα χαϊδεύεις ή δεν τους μιλάς, εκείνα καταλαβαίνουν πως ειναι όλη την ώρα στο μυαλό σου. Και νιώθουν την αγάπη σου. Και αν θέλεις μίλησε και χάιδεψε.  Ελπίζω να γίνεις σύντομα καλά και να μην έχεις άλλες ταραχές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η elena0212 είπε:

Όχι κορίτσι μου. Γιατί να τα χάσεις;;προσπάθησε σε παρακαλω να μην σκεφτεσαι ετσι. Είσαι εγκυουλα κ ολα θα πάνε άψογα. Ποτε έχεις πάλι υπέρηχο να τα δεις να ηρεμήσεις;;;

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου, να είσαι καλά. Έχω την Παρασκευή υπέρυχο αλλά λέω να πάρω σήμερα το απόγευμα να το κάνω Τετάρτη αν υπάρχει διαθεσιμότητα γιατί δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τη Παρασκευή. Εξάλλου ο γιατρός μου είχε πει οπότε θέλω να ξαναπάω. Αλλά είχα κλείσει για παρασκευή σε περίπτωση που είχα ακόμα αίμα να ηρεμήσω λίγο... 

Θα σας πω νέα μου μόλις έχω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat μου δεν μπορώ να βοηθήσω με τις τιμές της οιστροδιολης γιατί έναν φυσικό είχα και δεν είδα την μέτρηση της..... Αλλά κάτσε ρε παιδί μου ποιος ξέρει τι μπορεί να γίνει μέχρι την Τετάρτη εδώ κατέβασες από το πουθενά 3 ωοθυλάκια....

Εγώ κορίτσια μου 12 η μέρα με σικλακουρ και ενδομήτριο 8,1 συνεχίζω κανονικά και ξεκινάω και προγεστερόνη και μεταφορά θα κάνω την Δευτέρα 19 η μέρα....τώρα πάω να μετρήσω και προγεστερόνη....

@Eva29 κοριτσάκι μου όλα καλά θα είναι θα το δεις.....σου στέλνω τεράστια αγκαλιά.....μην στρεσαρεσε μόνο αυτό προσπάθησε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...