Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 10 ώρες, ο/η kk88 είπε:

 

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου να είστε καλά!!!!!! Όχι άγχος δεν έχω μόνο μια αγωνία για το εάν θα τα προλάβω όλα...🤣🤣🤣🤣🤣 εντάξει πλάκα κάνω.....αν και το σκέφτηκα και εγώ να μην λέω ψέματα..... @Eva29 επίσης δεν έχω καμία αγωνία για σένα, προβλέπω την χοριακη άνω των 1.000 @Massa κορίτσι μου τι να πω για σένα..... είσαι πραγματικά αυτό που όλες θα θέλαμε.... έγινε το θαύμα λίγο πριν μπεις στον αγώνα... πήγαινε άναψε μια λαμπάδα ίσα με το μπόι σου!!!! @Παρασκευαιδου μωρη μέσα θα την βγάλεις???? Δεν θα πας σπίτι σου???

Ποια ξέχασα ααααα θυμήθηκα... @Katerinaki83 και σε εσένα εύχομαι μια τεράστια χοριακη αυτή την φορά ήρθε για να μείνει δεν υπάρχει περίπτωση 

 

Αυριο πρωί μόλις ξυπνήσω θέλω να βλέπω μεγάλα νούμερα έτσι.......

σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

 

 

Αχ φαντάσου.. κοιμήθηκα απ της 6 το απόγευμα και τώρα ξύπνησα... 

Αυριο είναι ένας σημαντικός υπέρηχος που θα πρέπει να μας δείξει... εκτός και αν είναι 2 . Με έχει τρελάνει πραγματικά τέτοια αγωνία. Χθες αφού δεν είχα τόσο καιρό  καφέ ας κάνω μια βόλτα εδώ γύρω.  Πάλι κρεβατωθηκα πφφ... δεν την παλεύω αλλά άμα είναι για το μωράκι θα μείνω ξάπλα. 

Όλα θα πάνε τέλεια και θα ακολουθήσεις την Black cat είμαι σίγουρη και για εσένα... 

Να σας πω και εγώ ένα τρελό?

Εδω μέσα όλα το κλίμα με ειχε ανεβάσει πολύ ψυχολογικά (παίζει πολύ μεγάλο ρόλο)  και όταν έκανα την εμβρυομεταφορα μόλις βάλανε τα έμβρυα άρχισα να τα μιλάω (όχι φωναχτά και με περάσουν για τρελή.. όχι ότι δεν είμαι) τα καλωσορισα και έλεγα η μαμά είναι εδω κτλ κτλ 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Massa

@Eva29

Τι κάνετε κορίτσια? Κάνατε την χοριακη; 

Εγω έδωσα αίμα και σε κάνα 2ωρο ευελπιστώ να μάθω πως πήγε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

@Massa

@Eva29

Τι κάνετε κορίτσια? Κάνατε την χοριακη; 

Εγω έδωσα αίμα και σε κάνα 2ωρο ευελπιστώ να μάθω πως πήγε. 

Καλημέρα κορίτσια ! Ναι εγώ έδωσα αίμα αλλά το θέμα είναι πως θα έχουν το αποτέλεσμα το απόγευμα μετά τις 6 μου είπαν !! Αν είναι δυνατόν, εσείς κορίτσια σε ποια διαγνωστικά πηγαίνετε και τα έχετε σε 4 ωρίτσες που έχω  διαβάσει αλλη φορά ? 

Εσύ @Παρασκευαιδου μόλις κάνεις τον υπέρηχο πες μας με έχει φάει η αγωνία !! Πως είσαι σήμερα έχεις ενοχλήσεις η καφέ ? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Ναι εγώ έδωσα αίμα αλλά το θέμα είναι πως θα έχουν το αποτέλεσμα το απόγευμα μετά τις 6 μου είπαν !! Αν είναι δυνατόν, εσείς κορίτσια σε ποια διαγνωστικά πηγαίνετε και τα έχετε σε 4 ωρίτσες που έχω  διαβάσει αλλη φορά ? 

Εσύ @Παρασκευαιδου μόλις κάνεις τον υπέρηχο πες μας με έχει φάει η αγωνία !! Πως είσαι σήμερα έχεις ενοχλήσεις η καφέ ? 

 

Χθες πήγα για περπάτημα εδώ τριγύρω και έχω καφέ κανα 2-3 σταγόνες αλλά ξέρετε πως είναι.  

Καλά και εμένα ήρθαν 6:00 με ξύπνησαν μου πήραν αίμα πέρασε και ο γιατρός αλλά η χοριακη ακόμα δεν ήρθε πφ... 

Συνήθως τα μικρά διαγνωστικά έχουν πιο σύντομα τις απαντήσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Χθες πήγα για περπάτημα εδώ τριγύρω και έχω καφέ κανα 2-3 σταγόνες αλλά ξέρετε πως είναι.  

Καλά και εμένα ήρθαν 6:00 με ξύπνησαν μου πήραν αίμα πέρασε και ο γιατρός αλλά η χοριακη ακόμα δεν ήρθε πφ... 

Συνήθως τα μικρά διαγνωστικά έχουν πιο σύντομα τις απαντήσεις. 

Ελπίζω σήμερα να δείτε κάτι για να ηρεμήσεις και εσύ κοριτσάκι μου... Να μην σηκώνεσαι ούτε περπάτημα ούτε τίποτα ξεκούραση θες ! 

Υποτίθεται πήγα και σε μικρό αυτή τη φορά για να μην αργήσουν τα αποτελέσματα. Μάλλον όλα εδώ που μένω τα αργούν ! Αναγκαστικά αναμονή τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 24/9/2021 at 5:05 ΜΜ, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσια μου καλησπερα!!! ευχομαι ολες να ειστε καλα!!!! δεν προλαβα να διαβασω τα μηνυματα ολων σας!!!

εγω ειχα μια περιπετεια...νοσηλευτηκα στο νοσοκομειο τη δευτερα και καθισα μεχρι και τεταρτη...πηγα με εμετους στομαχοπονους και κολικους εντερου...πολυ χαλια...δεν καταλαβαμε τελικα αν ηταν απο την εγκυμοσυνη αλλα οι πονοι που εζησα δε νομιζω να ηταν απο εγκυμοσυνη μαλλον ηταν να γινει


την τριτη ειχα αυχενικη την οποια εχασα!!!!με επιασε ενας καημος αλλα ευτυχως βρηκαμε ραντεβου σημερα!!! και ειδαμε ενα υγιεστατο μωρακι!!!!!!
ολα καλα και περιμενουμε την αιματολογικη να το επιβεβαιωσει φουλ αλλα ο γιατρος ειπε οτι ολα ειναι πολυ καλα μεχρι στιγμης!!
παω να διαβασω τα μηνυματα σας γιατι τοσες μερες θα εχετ πολλα σημαντικα πραγματα!!!
 

Τέλος καλό όλα καλά! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ελπίζω σήμερα να δείτε κάτι για να ηρεμήσεις και εσύ κοριτσάκι μου... Να μην σηκώνεσαι ούτε περπάτημα ούτε τίποτα ξεκούραση θες ! 

Υποτίθεται πήγα και σε μικρό αυτή τη φορά για να μην αργήσουν τα αποτελέσματα. Μάλλον όλα εδώ που μένω τα αργούν ! Αναγκαστικά αναμονή τώρα... 

Το καλό πράμα αργεί να γίνει! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@kk88Πολύ πολύ καλή επιτυχία σήμερα κορίτσι μου!!! 💖

@BlackCat Μπράβο 4 στα 4!!! Ο τυχερός σου αριθμός που τα σου φέρει το πολυπόθητο! 🍀

Τετάρτη 29/9 προχωράω με εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκύστεων (ελπίζουμε!) και βουρ για χοριακή στις 8/10. Μεγάλη αγωνία! Μάτι δεν κλείνω! @Vasilique Πολύ χαίρομαι που προχωράω και εγώ σταθερά στο τυχερό πινακάκι!

Ανυπομονώ να ακούσω τις σούπερ χοριακές σας σήμερα κορίτσια 😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Luna777 είπε:

@kk88Πολύ πολύ καλή επιτυχία σήμερα κορίτσι μου!!! 💖

@BlackCat Μπράβο 4 στα 4!!! Ο τυχερός σου αριθμός που τα σου φέρει το πολυπόθητο! 🍀

Τετάρτη 29/9 προχωράω με εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκύστεων (ελπίζουμε!) και βουρ για χοριακή στις 8/10. Μεγάλη αγωνία! Μάτι δεν κλείνω! @Vasilique Πολύ χαίρομαι που προχωράω και εγώ σταθερά στο τυχερό πινακάκι!

Ανυπομονώ να ακούσω τις σούπερ χοριακές σας σήμερα κορίτσια 😘

 

Τετάρτη ?? Ουαου τέλεια !! Με το καλό κορίτσι μου !! Ετοιμάσου να υποδεχτεις τα μωράκια σου μεθαύριο !! ♥️🥰🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Ελπίζω σήμερα να δείτε κάτι για να ηρεμήσεις και εσύ κοριτσάκι μου... Να μην σηκώνεσαι ούτε περπάτημα ούτε τίποτα ξεκούραση θες ! 

Υποτίθεται πήγα και σε μικρό αυτή τη φορά για να μην αργήσουν τα αποτελέσματα. Μάλλον όλα εδώ που μένω τα αργούν ! Αναγκαστικά αναμονή τώρα... 

Αυτό με τα εργαστήρια πολυ με νευριάζει, είναι η δουλειά μου, δούλευα σε μικροβιολογικο και δούλευα τα δείγματα, μια χοριακη κάνει δέκα λεπτά να φυγοκεντρηθει το δείγμα και σαράντα λεπτά να δουλευτεί, μια ώρα οπότε. Εγώ σου βάζω άλλη μια αντε και δύο για να μαζευτούν δείγματα γιατί δε μπορείς να βάλεις μόνο ένα, ο μόνος λόγος που μπορώ να σκεφτώ να πάρεις αποτέλεσμα στις 6 είναι να στέλνουν τα δείγματα σε άλλο διαγνωστικό, εμείς τουλάχιστον έτσι κάναμε σε κάποιες εξειδικευμένες εξετάσεις, τις χοριακες τις δούλευα κ απόγευμα κ έβγαζα τα αποτελέσματα σε μια ώρα και κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Λυπάμαι πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ κοριτσάκι μου.... Δεν θα έπρεπε να συμβαίνουν αυτά αλλά δυστυχώς συμβαίνουν.... 

Μάζεψε τα κομμάτια σου και όταν θα είσαι έτοιμη πάλι εμείς εδώ θα είμαστε ♥️ θα σε περιμένουμε 🤍🤍🤍

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Πάρε τον χρόνο σου καλή μου… Ξέρεις πού θα μας βρεις όταν θελήσεις… Αγκαλιές κ φιλιά από όλες μας! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Ναι εγώ έδωσα αίμα αλλά το θέμα είναι πως θα έχουν το αποτέλεσμα το απόγευμα μετά τις 6 μου είπαν !! Αν είναι δυνατόν, εσείς κορίτσια σε ποια διαγνωστικά πηγαίνετε και τα έχετε σε 4 ωρίτσες που έχω  διαβάσει αλλη φορά ? 

Εσύ @Παρασκευαιδου μόλις κάνεις τον υπέρηχο πες μας με έχει φάει η αγωνία !! Πως είσαι σήμερα έχεις ενοχλήσεις η καφέ ? 

 

Αυτό με τα διαγνωστικά ήθελα να το ρωτήσω κι εγώ γιατί κάθε φορά με τρελαίνουν στην αναμονή ή με ξεχνάνε και αναγκάζομαι να τους παίρνω 4 φορές τη μέρα τηλέφωνο για να μου στείλουν τα αποτελέσματα. Πείτε λίγο μερικά καλά που βγάζουνε αποτέλεσμα ίδια μέρα αλλά νωρίς!!!

 

καλα αποτελέσματα Ευακι αλλά νομίζω όλες είμαστε σίγουρες ότι θα σπάσεις τα κοντέρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Παρασκευαιδακι πραγματικά λύπαμαι πάρα πολύ.... Πάρε το χρόνο σου και κάθε τι που αισθάνεσαι να ξέρεις είναι απόλυτα φυσιολογικό.. Είμαστε εδώ... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Ωχ βρε κορίτσι μου λυπάμαι πολύ!!! Να πάρεις εννοείται όσο χρόνο χρειάζεσαι να ηρεμήσεις.. σε καταλαβαίνουμε.. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Λυπόμαστε πολύ όλες νομίζω! Σε είχαμε παράδειγμα αισιοδοξίας εδώ, όμως τώρα προέχει να μαζέψεις τις δυνάμεις σου. Ότι θελεις γράφε μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Αυτό με τα διαγνωστικά ήθελα να το ρωτήσω κι εγώ γιατί κάθε φορά με τρελαίνουν στην αναμονή ή με ξεχνάνε και αναγκάζομαι να τους παίρνω 4 φορές τη μέρα τηλέφωνο για να μου στείλουν τα αποτελέσματα. Πείτε λίγο μερικά καλά που βγάζουνε αποτέλεσμα ίδια μέρα αλλά νωρίς!!!

 

καλα αποτελέσματα Ευακι αλλά νομίζω όλες είμαστε σίγουρες ότι θα σπάσεις τα κοντέρ!

Ε ναι να μάθουμε ποια διαγνωστικά τα βγάζουν νωρίς για να ξέρουμε ! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Λυπαμαι πολυ παρασκευουλακι μου λυπαμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Λυπάμαι παρα πολυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

λυπάμαι αλήθεια πάρα πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Λυπάμαι κορίτσι μου και σε νοιώθω πολύ.

Δεν είσαι μόνη και δεν είσαι η μόνη.

Είσαι ένα γελαστό πλάσμα με αισιοδοξία, θετική σκέψη και μεταδίδεις θετική ενέργεια. Και ας μην σε ξέρουμε δια ζώσης, το εκπέμπεις όλο αυτό.

Πάρε αγκαλιά τον άντρα σου και το παιδάκι σου, πάρε τον χρόνο σου να κλάψεις και να θρηνήσεις και πάτα γερά στα πόδια σου να συνεχίσεις τον αγώνα σου.

Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Κορίτσια μου εγω το έχασα 😭😭😭😭😭 η τιμή κατέβηκε από 1140 πήγε 400. 

Παω για λαμπαροσκοπηση.  

Θέλω να ζητήσω συγνώμη  στα κορίτσια που θα λείψω αλλα θέλω να μαζέψω τα κομμάτια μου.  

Λυπάμαι πολύ...και όπως είπε και η @BlackCat δεν είσαι μόνη σου νιώθουμε τον πόνο σου και τον συμμεριζόμαστε...οτι και να σου πω τώρα ξέρω οτι δεν θα απαλύνει αυτο που νιώθεις μόνο ο χρόνος μπορεί να το κάνει...........μια μεγάλη αγκαλιά και απο μένα ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Παρασκευαιδου λυπάμαι πάρα πολύ κορίτσι μου... Είναι δύσκολο πολύ..εσύ ξέρεις πώς νιώθεις...

Να πάρεις το χρόνο σου, να ηρεμησεις..

Αλλά μη χάσεις την πίστη και την αισιοδοξία σου! Εμείς θα σε περιμένουμε εδώ!

Τα φιλιά μου... ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...