Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Λυπάμαι πολύ και εγώ την ίδια απορια έχω .πάλι είδα καφέ το πρωί στο σκούπισμα δεν γίνεται 5 φορές να είναι όλα προβληματικά τα έμβρυα .τώρα περιμένω να με πάρει τηλέφωνο ο γιατρός .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Περίπου;;; τριγύρω;;😄 και εγώ έκανα πριν λίγους μήνες αλλά υποθέτω λόγω ηλικίας;είμαι και 41 αλλά θα πάρω αύριο τηλέφωνο γιατί μου την δίνει που μου είπε δεν είναι ακριβή και έχει από 10€ και πάνω 

Αν έχεις αυλη πες στον γιατρό να σου γράψει καρδιογράφημα και στην βιοϊατρική έχει 60 λεπτά συμμετοχή .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Olia4 είπε:

Ελπίζω σύντομα!!!!!! Τέλος Ιουνίου κάναμε την πρώτη (αποτυχημένη) διέγερση .... Είπαμε σε ένα τετράμηνο πάλι διέγερση!!!!! Αν δεν γίνει τέλος Οκτωβρίου θα γίνει τέλος Νοεμβρίου!!!!!αναλόγως με την περίοδο!!!! Ωστόσο είμαι εδώ !!!!! Σας βλέπω κ σας χαίρομαι!!!!! Ελπίζω αυτήν την φορά να φτάσουμε μέχρι την ωοληψια και να μπω κ εγώ στο πινακακι το γουρλιδικο!!!!!!! ♥️🌹♥️🌹♥️🌹♥️🌹♥️😘😘😘😘😘

Σε περιμένω! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Πάρε τον χρόνο σου γλυκια μου. Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου.  Όταν με το καλό νιώσεις έτοιμη πες μας. 

Μπορείς να πέσεις να κλάψεις αλλά να θυμάσαι πρέπει να σηκωθείς. :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Αχ τέλεια!! Καλύτερα σε επόμενο κύκλο με ιδανικές συνθήκες.. με το καλό να ξεκινήσεις την προετοιμασία για να μεταφέρεις τα μωράκια σου και να πάρεις ένα τέλειο θετικό αποτέλεσμα!! Σχετικά εύκολη εγκυμοσύνη εχω δόξα το θεό.. έχω αναγουλες βέβαια αλλά αυτές τις χαίρομαι και ας με ταλαιπωρούν λίγακι.. το σημαντικό είναι ότι το εμβρυακι μου δείχνει να αναπτύσσετε καλά και περιμένω από υπέρηχο σε υπέρηχο για να ηρεμώ και να χαίρομαι.. 

Τελικά κοριτσάκι μου :-) αχ αυτοί οι υπρηχοι :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Θα το βρείτε κοριτσάκι μου… Αρκεί να μην εγκαταλείψεις! Ξέρω πως σήμερα όλα όσα θα σου πούμε θα είναι λίγα κ κενά μπροστά στην απογοήτευση που νιώθεις… Εύχομαι  ο χρόνος να σε βοηθήσει να επανέλθεις δριμύτερη κ δυνατή! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Εε   σιγα σιγα θα φύγουν όλα. :-) αντε κοριτσαρα τα μωράκια μεγαλώνουν και θα αρχίσουν τις κλωτσιές:-* 

Αυτές τις περιμένω πώς κ πώς! 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Λυπάμαι πολύ και εγώ την ίδια απορια έχω .πάλι είδα καφέ το πρωί στο σκούπισμα δεν γίνεται 5 φορές να είναι όλα προβληματικά τα έμβρυα .τώρα περιμένω να με πάρει τηλέφωνο ο γιατρός .

Έκανες χοριακή κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/9/2021 at 7:32 ΠΜ, ο/η Διόνη είπε:

@Vasilique καλημέρα γλυκιά μου βασιλικουλα μου!!! Αααχ τι να πω για εσένα...ένα στέλνεις κάθε φορά από αυτά τα κατεβατα σου και η συγκίνηση δεν περιγράφεται με αυτά που λες! Εγώ μόνο υπομονή κάνω! δεν έμεινε πολύ γιατί πραγματικά θέλω να το συνειδητοποιήσω και να νιώσω αυτό που μου λες ότι πραγματικά είμαι έγκυος γιατί ακόμα ο φόβος και η αγωνία δεν με αφήνει!!!

Εσένα βρε κορίτσι μου σε ταλαιπωρούν οι ναυτίες ε;; τσάι με τζίντζερ μου είπε η γιατρός κάνε μια προσπάθεια και με αυτό...φάε και κάνα κριτσινακι ναι και κάνα κρακερακι αλλά πιστεύω το τζίντζερ θα σε βοηθήσει πολύ! Υπομονή άλλωστε αυτά είναι ομορφα συμπτώματα πιστεύω πια νιώθοντάς τα εμείς που είμαστε από αυτή την ομαδα λέμε και ευχαριστώ 😉😉❤️

Καλημέρα κοριτσάκι μου! Έκανες την αυχενική; Το χάρηκες το bebi; Για πες! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Έκανες χοριακή κορίτσι;

Με πήραν από το κέντρο μου είπαν πως είναι πολύ νωρίς για χοριακη είμαι 6η μέρα από εμβρυομεταφορα και να κάνω ένεση προγεστερονης .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις.

Μάζεψε τα κομμάτια σου και αν το αντέχετε μην εγκαταλείψετε την προσπάθεια.💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Κορίτσι μου λυπάμαι! Ισως να μην είναι ακόμα η ώρα .....έτσι λέω κ για μενα όταν γίνεται κάτι κ με πάει πίσω!!    Πάρε τον χρόνο σου κ όταν νιώσεις έτοιμη ξανα προσπαθείτε!!!!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Με πήραν από το κέντρο μου είπαν πως είναι πολύ νωρίς για χοριακη είμαι 6η μέρα από εμβρυομεταφορα και να κάνω ένεση προγεστερονης .

Τότε γιατί ρε κορίτσι μου απογοητεύεσαι; Είναι νωρίς για οποιοδήποτε συναίσθημα… Άρα πότε σου είπε να κάνεις; Έκανες lentogest; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Λυπάμαι κοριτσι μου!!!! Θα το βρεις τι παει λαθος δεν μπορει και θα ερθει η στιγμη που ολα θα πανε καλα!!! Εδω θα ειμαστε παλι οταν και άμα θελεις με το καλο να ξεκινήσεις παλι… ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Με πήραν από το κέντρο μου είπαν πως είναι πολύ νωρίς για χοριακη είμαι 6η μέρα από εμβρυομεταφορα και να κάνω ένεση προγεστερονης .

Είναι η μέρα που θα σου ερχόταν υπό άλλες συνθήκες περίοδος; έχεις πολύ καφέ ή μόνο στο σκούπισμα; κ εγώ είχα δε θυμάμαι αν στο έχω πει τη μέρα που θα περίμενα περίοδο, το ίδιο βράδυ κ μετά την άλλη μέρα, στο σκούπισμα πιο πολύ. Βέβαια εγώ έβαζα κ κολπικό υπόθετο, έκανα κ ένεση, έπαιρνα κ κ χάπια προγεστερονης. Αλλά κράτησε μόνο μια μέρα κ τώρα αύριο κλείνω τη 12η εβδομάδα έγκυος σε δίδυμα.. Μην αποθαρρύνεσαι, μπορεί να είναι κ για καλό.. Εμένα τουλάχιστον έτσι έγινε.. Κ ο γιατρός μου είχε πει μονο αν δω κόκκινο αίμα με ροή να ανησυχήσω, αλλιώς δεν είναι κάτι.. Πότε έχεις χοριακη κανονικά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η blueocean είπε:

τελικά είναι αρνητικό. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω τι πηγαίνει λάθος κάθε φορά.  Ευχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις κοπέλες που περιμένουν χοριακή.

Κρίμα κορίτσι μου, δε μου έχει τύχει αλλά μπορώ να καταλάβω πόσο δύσκολο είναι.. Ότι κ να σου πούμε εμείς είναι λίγο, μακάρι να σου πάνε όλα καλά την επόμενη φορά.. Έχεις εμβρυακια στην κρυοσυντηρηση για να ξανά προσπαθήσεις; δεν ξέρω κ από εξετάσεις τι έχεις κάνει, μια κοπέλα εδώ η @kk88έκανε υστεροσκόπηση κ scratching κ τώρα ξανά προσπαθεί.. Δεν ξέρω βέβαια ποιο είναι το πρόβλημα σας, κ τι εξετάσεις έχετε κάνει, ο γιατρός σας είναι ο αρμόδιος για αυτά!! Εγώ σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά, να σου πάνε όλα καλύτερα γρήγορα!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Τότε γιατί ρε κορίτσι μου απογοητεύεσαι; Είναι νωρίς για οποιοδήποτε συναίσθημα… Άρα πότε σου είπε να κάνεις; Έκανες lentogest; 

Τώρα πάει ο μπαμπάς μου να βρει την ένεση .και τις 4 προηγούμενες πάλι τα ίδια καφέ είχα γιαυτο έχω στενοχωρηθεί .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Είναι η μέρα που θα σου ερχόταν υπό άλλες συνθήκες περίοδος; έχεις πολύ καφέ ή μόνο στο σκούπισμα; κ εγώ είχα δε θυμάμαι αν στο έχω πει τη μέρα που θα περίμενα περίοδο, το ίδιο βράδυ κ μετά την άλλη μέρα, στο σκούπισμα πιο πολύ. Βέβαια εγώ έβαζα κ κολπικό υπόθετο, έκανα κ ένεση, έπαιρνα κ κ χάπια προγεστερονης. Αλλά κράτησε μόνο μια μέρα κ τώρα αύριο κλείνω τη 12η εβδομάδα έγκυος σε δίδυμα.. Μην αποθαρρύνεσαι, μπορεί να είναι κ για καλό.. Εμένα τουλάχιστον έτσι έγινε.. Κ ο γιατρός μου είχε πει μονο αν δω κόκκινο αίμα με ροή να ανησυχήσω, αλλιώς δεν είναι κάτι.. Πότε έχεις χοριακη κανονικά; 

Την Δευτέρα έχω χοριακη μακάρι να μείνει και το δικό μου μωρό το θελουμε τόσο πολύ .Ναι ήταν η μέρα να αδιαθετησω .Όχι δεν βλέπω πολύ καφέ ελπιζω να μην ξαναδώ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Katerinaki83 είπε:

Την Δευτέρα έχω χοριακη μακάρι να μείνει και το δικό μου μωρό το θελουμε τόσο πολύ .Ναι ήταν η μέρα να αδιαθετησω .Όχι δεν βλέπω πολύ καφέ ελπιζω να μην ξαναδώ .

Κορίτσι μου μην προτρέχουμε όλα θα πάνε καλά.... Πες μας λίγο τι φάρμακα παίρνεις μέσα στην ημέρα ? ♥️♥️😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Natassou85 είπε:

Θα τα καταφερεις τωρα στο λεει μια Σαββατογεννημενη .. το προβλημα σας αν επιτρεπεται φυσικα ποιο ειναι κ η ηλικια σας;; Εγω παω στα 36

Μακάρι Παναγία μου αυτή την φορά να τα καταφέρουμε....το πρόβλημα ήταν στο σπέρμα...το οποίο βέβαια έχει επανέλθει...και εγώ έχω χαμηλή ΑΜΗ 1,67 και είμαι 33

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@blueocean λυπάμαι πραγματικά. Δε θα σου πω τίποτα παραπανω. Τα είπαν ολα τα κορίτσια. Σου στελνω μονο μια μεγάλη αγκαλιά 

@Katerinaki83 Κοριτσάκι μου μην προδικάζεις τίποτα. Το καφε δεν είναι ανησυχητικό. Εγώ έχω πλέον μόνιμα μια lentogest στο σπίτι γιατί την προηγούμενη φορα δεν βρίσκαμε πουθενα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τη α νέα μου έχουν ως εξής.....3 17 άρια 3 14 άρια, ωοληψια την Δευτέρα.....αλλά μεταφορά αποφασίσαμε στον επόμενο κύκλο....θα κάνουμε τεχνητό.... είπαμε να αλλάξουμε ρώτα..... δεν θέλει να τα βάλουμε στον ίδιο κύκλο που πήρα ορμόνες, όπως κάναμε και την προηγούμενη φορά.. @BlackCat πες μου τα νέα σου???? @blueocean πόσες αποτυχημένες προσπάθειες έχεις???? Τι εξετάσεις έχεις κάνει???? λυπάμαι κορίτσι μου αλήθεια.....ξέρω πόσο πονάει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου τη α νέα μου έχουν ως εξής.....3 17 άρια 3 14 άρια, ωοληψια την Δευτέρα.....αλλά μεταφορά αποφασίσαμε στον επόμενο κύκλο....θα κάνουμε τεχνητό.... είπαμε να αλλάξουμε ρώτα..... δεν θέλει να τα βάλουμε στον ίδιο κύκλο που πήρα ορμόνες, όπως κάναμε και την προηγούμενη φορά...

Σούπερ συναγωνίστρια..Μια χαρά θα τα πάτε και θα είναι η τυχερή σας φορά αυτή θα δεις..

Άλλωστε έχεις κάνει πραγματάκια διαφορετικά πας με άλλον αέρα. Υστεροσκόπηση, scratching, βελτίωση στο σπέρμα, κατάψυξη..

Όλα με το καλό💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου τη α νέα μου έχουν ως εξής.....3 17 άρια 3 14 άρια, ωοληψια την Δευτέρα.....αλλά μεταφορά αποφασίσαμε στον επόμενο κύκλο....θα κάνουμε τεχνητό.... είπαμε να αλλάξουμε ρώτα..... δεν θέλει να τα βάλουμε στον ίδιο κύκλο που πήρα ορμόνες, όπως κάναμε και την προηγούμενη φορά...

Μια χαρά! Εύχομαι να σου δώσουν γερά κ υγιή εμβρυακια 😍 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

 @BlackCat πες μου τα νέα σου????

 

Δεν έχω νέα.

Έκανα εχθές το βράδυ στις 9,00 την ovitrelle και πάω αύριο 7,30 το πρωί για ωοληψία.

Εμε΄να ήταν από 14-18 χιλιοστά ήδη οπότε τώρα έχω πάθει το άλλο κοκομπλόκο αν τα προλάβουμε ή τα χάσουμε. Αλλά μετά δίνω μια νοητική σφαλιάρα στον εαυτό μου και λέω "Ξεκόλα μαρή γιατρός είναι τον εμπιστέυτηκες ξέρει" 😄😄

Θα ενημερώσω αύριο μόλις μπορέσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...