Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

 

Επιτροπή 📅


@dep14--> 18/5

@Vasilique--> 20/5

@Litsadi--> 31/5

@N.Angel --> 14/6

@FAITH_--> 22/7

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@JNtina --> ?

@Vibet--> ?

@Apol--> ?

@Nansi--> ?

@geo2222--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

 

Χοριακή 

@AvocandoΘΕΤΙΚΟ 🥰

@Layla85 --> ?

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Vasilique είπε:

 

Eπιτροπή 📆

@Vasilique-->  20/5

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@JNtina --> ?

@Vibet--> ?

@Apol--> ?

@Nansi--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

Χοριακή 

@Avocando --> 10/5

@Layla85 --> ?

 

Εγκυμοσύνη 🤰

 

 

 

 

Ξέχασα κάποια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!! 

Ξύπνησα χαράματα, έβλεπα εφιάλτες ολη νύχτα.. Πήγα το πρωί για χωριακη, μόλις μου έστειλαν το αποτέλεσμα 256!!!! Καλο δεν ειναι? Τρέμω ολόκληρη.. Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια, εύχομαι σε όλες μια θετική χοριακή και να παραμένει ανοδική φυσικα!!! Το βλέπω κ δεν το πιστεύω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είμαι καινούρια στην παρέα σας! Ξεκινάω με την έλευση της περιόδου πρωτόκολλο ανταγωνιστών. Έχουμε θεματάκια με το σπέρμα που θα τα ξεπεράσουμε ελπίζω με την εξωσωματική. Έκανα μια αποτυχημένη προσπάθεια αυτόν τον μήνα με φυσικό κύκλο αλλά ήταν άδειο το ωοθυλάκιο. Όποτε ξεκινάω από την αρχή. Καλή επιτυχία σε όλες μας. Καλώς σας βρήκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

 

Eπιτροπή 📆

@Vasilique-->  20/5

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@JNtina --> ?

@Vibet--> ?

@Apol--> ?

@Nansi--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

Χοριακή 

@Avocando --> 10/5

@Layla85 --> ?

 

Εγκυμοσύνη 🤰

 

 

 

 

Τη ωραίο πινακακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Το αναλαμβάνω! Γράψτε μου σε τι φάση είστε!

Καλημέρα κ καλή μας εβδομάδα!

Σε φάση αναμονής περιόδου 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kaposetsi είπε:

Τη ωραίο πινακακι!!!

Σ' ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Κάνε μου όμως μια χάρη; Να βγάλεις αυτό το θλιμμένο φατσάκι που έχεις φωτο! Όχι θλίψη! Αισιοδοξία κ πίστη είπαμε! 😃💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα....καλή αρχή και κάθε επιτυχία και ευτυχία στα σπίτια όλων μας!!!! Εύχομαι μία μία να αλλάζουμε "χωράφι" και να περνάμε σε αυτό που η σοδιά θα δώσει και θα "θερίσουμε" επιτέλους!!!!!

Και εγώ είχα χαθεί γιατί μετά τη 2η ετ ενώ είδα θετικό τεστ η χοριακή βγήκε χαμηλή και "γύρισε",,,αλλά το όνειρο είναι εκεί ζωντανό,,,μένει μόνο να γεμίσει αρχικά τις κοιλίτσες μας και στη συνέχεια τις αγκαλίτσες μας!!!! Πλέον άλλαξα κέντρο και γιατρό εξωσωματικής και περιμένουμε τα καλύτερα,αυτά που δε ζήσαμε ακόμα!!!! Ευελπιστώ σε μια καλοκαιράρα 2021 που θα γεμίσει τις μπαταρίες μας και ξανά προς την προσπάθεια θα τραβήξουμε! Πίστη και δύναμη σε όλες όσες προσπαθούμε. Θα γίνει κορίτσια ,,, θέμα χρόνου και σειράς θαυμάτων ,,, ξέρει η Παναγίτσα μας! 

Πολλές νοερές αγκαλιές από μένα. @Taggeris  ξέρεις 💖, άρχισες έναν χορό αγγελικό,,,δώσε μας τα βήματα !!!! @Ευάγγελοςτ @kaounmar  και όσα κορίτσια είστε εδώ μόνο χαρές στη ζωή σας!! 

🙏👶💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Ξέχασα κάποια;;;

Σουπερ το πινακακι!!!! Αντε να γεμίσει η στήλη με τις εγκυμοσύνες!!! Ακομα δεν ξερω την ημερομηνία ωοληψιας... θα σε ενημερωσω! Ευχαριστούμε για το πινακακι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

 

Eπιτροπή 📆

@Vasilique-->  20/5

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@JNtina --> ?

@Vibet--> ?

@Apol--> ?

@Nansi--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

Χοριακή 

@Avocando --> 10/5

@Layla85 --> ?

 

Εγκυμοσύνη 🤰

 

 

 

 

Εγκυμοσύνη κούκλα μου μπορείς να προσθέσεις εμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η N.Angel είπε:

Ειμαι κ εγω εδω! 😜

Αργω βεβαια αλλα περναω επιτροπη 14/6..

Αγάπη μου! Πώς είναι δυνατόν να σε ξέχασα! Σε περνάω ευθύς αμέσως! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

 

Eπιτροπή 📆

@Vasilique--> 20/5

@N.Angel --> 14/6

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@JNtina --> ?

@Vibet--> ?

@Apol--> ?

@Nansi--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

Χοριακή 

@Avocando --> 10/5

@Layla85 --> ?

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

 

 

 

Α τι ωραίο πινακακι ρε κορίτσι!!εγώ περιμένω να μου πούνε ποτε θα κάνω νέα έμβρυομεταφορά άρα είμαι με ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Sandyb είπε:

Α τι ωραίο πινακακι ρε κορίτσι!!εγώ περιμένω να μου πούνε ποτε θα κάνω νέα έμβρυομεταφορά άρα είμαι με ?

Noted!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To πιο ωραίο απ΄ολα είναι που η αγαπημένη @Taggeris είναι στο νεο θεματάκι στη λίστα με τις εγκυμοσύνες! Για όλες τις κοπέλες που παίρνουν θετικό αποτελεσμα χαίρομαι αλλα για την Taggeris η χαρά μου είναι τεράστια! Ποτε δε το εβαλε κάτω, είχε τόσες αναποδιές και παντα τις αντιμετώπιζε με θάρρος και πίστη! Μονο θαυμασμό νιώθω! Ολα να σου πάνε σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

 

Eπιτροπή 📆

@Vasilique--> 20/5

@N.Angel --> 14/6

 

Ωοληψία ✌️

@Vasilique--> ?

@JNtina --> ?

@Vibet--> ?

@Apol--> ?

@Nansi--> ?

 

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Sandyb--> ?

 

Χοριακή 

@Avocando --> 10/5

@Layla85 --> ?

 

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

 

 

 

Καλησπέρα και εγώ για επιτροπή είμαι 31 Μαΐου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/5/2021 at 7:17 ΠΜ, ο/η Taggeris είπε:

Όση θέλεις...... σύντομα να ακούσουμε και τα δικά σου όμορφα νέα...

 

στις On 9/5/2021 at 11:26 ΠΜ, ο/η Vasilique είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Πώς είστε; Περίεργη η μέρα σήμερα ε; Εγώ όμως θα ήθελα να ευχηθώ ...

Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες!! 

Χρόνια πολλά σε αυτή που έφερε στον κόσμο ένα μωρό, χρόνια πολλά σε αυτή που το περιμένει, χρόνια πολλά σε εκείνη που το έχασε, χρόνια πολλά σε εκείνη που παλεύει να το αποκτήσει, χρόνια πολλά στη μαμά της καρδιάς, χρόνια πολλά σε αυτή που νοιώθει μάνα για τα ζώα της!! 

Μαμά σημαίνει ανιδιοτελής αγάπη! Όταν βιώσεις αυτό το συναίσθημα, σημαίνει ότι είσαι ΜΑΜΑ με όποιον τρόπο.... 

@VibetΚαλώς όρισες κορίτσι! Εδώ είμαστε και τα λέμε! Και στα καλά και στα άσχημα! 

@Avocando Καλώς μας ήρθες! Εύχομαι αύριο να μας κάνεις την πιο όμορφη ανακοίνωση! Να είσαι η πρώτη θετική! Να έχεις πίστη! 🙏🏻

γεια σας κοριτσια...εγω εχω επιτροπη 18/5...να ρωτησω κατι ασχετο πως βαζουμε λαικ η καρδουλες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η peacock είπε:

To πιο ωραίο απ΄ολα είναι που η αγαπημένη @Taggeris είναι στο νεο θεματάκι στη λίστα με τις εγκυμοσύνες! Για όλες τις κοπέλες που παίρνουν θετικό αποτελεσμα χαίρομαι αλλα για την Taggeris η χαρά μου είναι τεράστια! Ποτε δε το εβαλε κάτω, είχε τόσες αναποδιές και παντα τις αντιμετώπιζε με θάρρος και πίστη! Μονο θαυμασμό νιώθω! Ολα να σου πάνε σουπερ!

Με συγκινείς.... αλλά να ξέρεις για το δικό σου θετικό θα κλάψω...... Ο θεός και η Παναγία μαζί σου... Τελικά η εξωσωματική είναι σπορ για πολύ γενναίους...δεν σηκώνει λιγοψυχους..... κουράγιο και πίστη στον εαυτό σας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εγώ έχω ραντεβού με τον γιατρό την Πέμπτη να δούμε πως πάμε!σημερα κάνω την δεύτερη bemfola!αντε ανυπομονώ να μου δούμε τι γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα.. 10η μέρα σήμερα πήγα για υπέρηχο κ ορμόνες, ανέβηκε αρκετά η οιστραδιολη κ μου είπε πως δεν θα προχωρήσουμε σε φρέσκια έμβρυομεταφορά γιατί φοβάται την υπερδιέγερση.. Αύριο ξανά πάω, ωοληψια μάλλον Τετάρτη ή Πέμπτη.. Αύριο θα μάθω σίγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.. 10η μέρα σήμερα πήγα για υπέρηχο κ ορμόνες, ανέβηκε αρκετά η οιστραδιολη κ μου είπε πως δεν θα προχωρήσουμε σε φρέσκια έμβρυομεταφορά γιατί φοβάται την υπερδιέγερση.. Αύριο ξανά πάω, ωοληψια μάλλον Τετάρτη ή Πέμπτη.. Αύριο θα μάθω σίγουρα. 

Αντε με το καλό και οπλισμένη με υπομονή!! Εύχομαι να βγάλεις αρκετά υγιή αυγουλακια κ να γονιμοποιηθούν ολα!!! Ο Μάης ειναι ο αγαπημένος μου μήνας, και ελπίζω τυχερός για όλες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.. 10η μέρα σήμερα πήγα για υπέρηχο κ ορμόνες, ανέβηκε αρκετά η οιστραδιολη κ μου είπε πως δεν θα προχωρήσουμε σε φρέσκια έμβρυομεταφορά γιατί φοβάται την υπερδιέγερση.. Αύριο ξανά πάω, ωοληψια μάλλον Τετάρτη ή Πέμπτη.. Αύριο θα μάθω σίγουρα. 

Και σε μια φίλη μου έγινε αυτό και της είπε ότι θα την άφηνε ένα μήνα να ξεκουραστεί ο οργανισμός της και της έκανε Εμβρυομεταφορα τον επόμενο μήνα και όλα πήγαν πολύ καλά έχει γεννήσει ήδη!!!μην σε αγχώνει αυτό!!!😀😀😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!!! 
Πολυ χαιρομαι που διαβάζω εξελίξεις, γίνονται πραγματα!!! Σας ειπα οτι ο Μάιος θα ειναι δυνατός μηνας και ευχομαι και θετικός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωχ βρε κορίτσι μου τι γκαντεμιά είναι αυτήν τουλάχιστον το αμαξι είναι μόνο ζημιές αλλά και πάλι μια στεναχώρια σε πιάνει είναι λογικό ελπίζω να μην χτύπησε ούτε η άλλη κοπέλα.. αχ και εμένα πριν 2 βδομαδες παιθανε και η δικιά μου γατούλα 😕  Τουλάχιστον με το λαπτοπ τρίτο σε τίποτα αλλο δεν θα συμβεί τώρα 😊 περιμένουμε τα νέα σου από τα γιατρό ήρθε ώρα να μάθεις το φύλο επλιζω μόνο αν έχει καλή θέση να το δει καθαρά 😊 Να σας ζήσει ο ανήψιος καλοφωτιστος να είναι γέρος και ευτυχισμένος   Και εγω άρχισα να το νιωθω αλλά όχι συνέχεια συνήθως μόνο όταν ξαπλώνω στο κρεβατι καταλαβαίνω καμία ελαφριά κλωτσιά 😂 
    • Λυπάμαι για τα στραβά που σου έτυχαν κορίτσι μου!!!!Άντε να πας το βράδυ να δεις το μικρουλι σου και μακάρι να σας κάνει και τα αποκαλυπτήρια!!!Εγώ προσωπικά συνεχίζω πολύ καλα,έκανα και την β' επιπέδου και πλέον νιώθω καθημερινά τον μικρό 🧿🧿🧿...πότε περισσότερο πότε λιγότερο!!!
    • Εγώ είμαι 1,74 και κάνα δύο εκατοστά πιο κοντός ο άντρας μου. Δεν τον λες και πρώτο μπόι 😂😂 Ααα θα έχετε και γενέθλια μετά; Τέλεια θα συμπέσουν με μια μέρα διάφορα 🥳  Με το μπουσουλημα θέλουν προσοχή και επίβλεψη να υποθέσω; Γιατί σκέφτομαι ότι θα έχει πρόσβαση σε όλα τα σημεία του σπιτιού. Χτες άρπαξε ένα πιάτο από το τραπέζι και το πέταξε κάτω 😂😂 Το τέρας 😂😂 Πολύ συγκινητικό το μήνυμα σου. Δεν έχω ζήσει την υπογονιμότητα αλλά έχω βιώσει δύο απώλειες και δώστου εξετάσεις και απογοήτευση και κλάμα.... Έγινε όμως το θαύμα και είμαι σίγουρη ότι θα γίνει για όλες τις γυναίκες που με τόση υπομονή παλεύουν 🫶🤞 Μπράβο στον καλό σου για την υποστήριξη και το κουράγιο που σου δίνει!! 
    • Η αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετές μέρες! Πάρε ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να του το πεις, μήπως σου πει να πας να κάνεις έναν υπέρηχο να αποκλείσετε οτιδήποτε όπως μια κύστη ας πούμε!
    • Χρόνια πολλά κορίτσια μου και Καλή Σαρακοστή να έχουμε. Συγγνώμη που χάθηκα αλλά έχουν συμβεί διάφορα. Την Πέμπτη το πρωί έφυγα από Λευκάδα για Αθήνα. Φτάνοντας Αθήνα μαθαίνω ότι τράκαρα το αυτοκίνητο του μπαμπά μου. Ευτυχώς μόνο υλικές ζημιές που θα πληρωθούν από τη ασφάλεια της κοπέλας που έφταιγε. Μετά το laptop μου αποφάσισε να μην ανοίξει. Το έχω πάει στο μαγαζί για επισκευή και περιμένω. 3ον πέθανε δυστυχώς η μία μου γατούλα. Μέσα σε 5 μέρες σταμάτησε να τρώει κι έφυγε. Αυτά τα αρνητικά... Τα θετικά τώρα... Την Κυριακή βαφτίσαμε τον ανηψιό μου. Και σήμερα πάω να δω το μωράκι μου το βράδυ μπας και μάθω και τι είναι! Την Κυριακή νομίζω πως άρχισα να το αισθάνομαι κιόλας.!!!  Πως είστε εσείς κορίτσια μου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...