Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Αυτό ακριβώς λέω κ εγώ! Προεμφυτευτικο! Ένα έχω αλλά θα πάω για καινουρια γιατί είναι από την ίδια ωοληψια και φοβάμαι ότι κ αυτό θα έχει την ίδια κατάληξη! 

Αυτός είναι ο μεγαλύτερος φόβος μου και εμένα ότι τα έμβρυα είναι από την ίδια ωοληψια όμως όλοι οι γιατροί που πήγα και κυρίως ο γενετιστής, μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτο..εμένα δεν με άφησαν να κάνω καινούρια διέγερση αλλά ούτε και προεμφυτευτικο λόγω νομοθεσιας..αν μπορείς πες μας τι θα σου πουν και εσένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Αυτό ακριβώς λέω κ εγώ! Προεμφυτευτικο! Ένα έχω αλλά θα πάω για καινουρια γιατί είναι από την ίδια ωοληψια και φοβάμαι ότι κ αυτό θα έχει την ίδια κατάληξη! 

Τι να πω ρε κοριτσι μου καλο… περιμενε να δεις τι θα σου πει και ο εξωσωματικός σου!!! Δεν μπορει κατι θα φταίει που δεν προχωράει. Και να σε συμβουλεύσει ανάλογα πως θα κινηθείς απο δω και πέρα! Και να δεις αν μπορεις να κανεις προεμφυτευτικο, λόγω νομοθεσίας. 
Χαιρομαι που δε το βαζεις κατω ομως και κυνηγάς το στόχο σου! Σε θαυμάζω για την επιμονή σου ώστε να επιτυχείς το στόχο σου! Μια μεγαλη αγκαλια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αυτός είναι ο μεγαλύτερος φόβος μου και εμένα ότι τα έμβρυα είναι από την ίδια ωοληψια όμως όλοι οι γιατροί που πήγα και κυρίως ο γενετιστής, μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτο..εμένα δεν με άφησαν να κάνω καινούρια διέγερση αλλά ούτε και προεμφυτευτικο λόγω νομοθεσιας..αν μπορείς πες μας τι θα σου πουν και εσένα..

Σου ευχομαι μέσα απ την καρδιά μου εσυ να είσαι πολύ πιο τυχερή από μένα! Και να παν όλα τέλεια! Εγώ τους είχα πει για προεμφυτευτικο αλλά δεν μου είπαν τίποτα για νομοθεσία απλά επειδή είχα μόνο τρία φοβήθηκαν τις απώλειες! Κ δεν με άφηναν κ εμένα να κάνω διέγερση απ την αρχη γιατί θεώρησαν ότι ήταν τυχαίο γεγονός την προηγούμενη και ότι τώρα θα πήγαινε μια χαρά! Τώρα να δω τι θα μου πουν! Όταν μιλήσω θα σας ενημερώσω! Αν και νομίζω ότι θ αργήσω λόγω Δεκαπενταύγουστου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Τι να πω ρε κοριτσι μου καλο… περιμενε να δεις τι θα σου πει και ο εξωσωματικός σου!!! Δεν μπορει κατι θα φταίει που δεν προχωράει. Και να σε συμβουλεύσει ανάλογα πως θα κινηθείς απο δω και πέρα! Και να δεις αν μπορεις να κανεις προεμφυτευτικο, λόγω νομοθεσίας. 
Χαιρομαι που δε το βαζεις κατω ομως και κυνηγάς το στόχο σου! Σε θαυμάζω για την επιμονή σου ώστε να επιτυχείς το στόχο σου! Μια μεγαλη αγκαλια!!! 

Προσπαθώ όσο μπορώ! Η ψυχολογία μου είναι στα πατώματα βέβαια αλλά και τι να κάνω;; Απλά τώρα πρέπει να τα κάνω όλα σπ την αρχη και μου φαίνεται βουνό! Τέλος πάντων θα σηκωθούμε και θ συνεχίσουμε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! Σ ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/8/2021 at 12:04 ΜΜ, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Γεια σας κορίτσια... Για μένα το ταξίδι της εξωσωματικής έφτασε στο τέλος τουλάχιστον για τα επόμενα δύο χρόνια ... Δυστυχώς παλλινδρομισε και αύριο θα με καθαρίσουν... Καλή δύναμη σε όλες ..καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη σε όσες είναι και καλή δύναμη στα υπόλοιπα κορίτσια!

Κορίτσι πάρε το χρόνο σου ξεκουράσου, ηρέμησε και φρόντισε τον εαυτό σου. Μην το βάζεις κάτω, να έχεις πίστη! Απλώς εξέτασε προσεκτικά όλα τα δεδομένα που έχεις μέχρι σήμερα ώστε να εξαλείψεις οποιοδήποτε ρίσκο την επόμενη φορά. Κουράγιο και έχεις τη συμπαράσταση όλων μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/8/2021 at 12:19 ΜΜ, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσια μου καλημερα!!!!!! σημερα ειχα υπερηχο!!!ακουσαμε μια τελεια καρδουλα εναν πανεμορφο ηχο!!!!!! ειναι ενα τελικα μαλλον μας ξεγελασε γιατι ηταν μεγαλωμενο!!! ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!

Συγχαρητήρια Διονη μας! Απόλαυσε τη χαρά γιατί με τόσο κόπο που έχεις καταβάλει την αξίζεις! Μακάρι όλες μας στο τέλος να μας περιμενει μια χαρά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!  Μόλις γύρισα από το κέντρο έκανα την εμβρυομεταφορα, όλα πήγαν καλά.. Σε 10 μερούλες χοριακη μου είπε.. 

Μπράβο, ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου τώρα, ξεκουράσου, και να σκέφτεσαι θετικά! Τεράστια χοριακη σου εύχομαι.  
 

Συνδεθηκα μετά από μια βδομάδα και όπως διαβάζω τα νέα, γράφω διαφορα μηνύματα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ, τι να κάνω όλη μέρα σπίτι σαν το κοτόπουλο από την προγεστερονη!! Λίγο είναι, αλλά δε λέει να φύγει κιόλας να ηρεμήσω.. Μακάρι να πάνε όλα καλά γιατί δδ σου κρύβω πως επειδή δεν ξέρω απο τι είναι, ανησυχώ αν είναι καλά τα εμβρυακια μου.. Βέβαια υπάρχει κ το ενδεχόμενο να είναι αυτό που λένε οπότε αλλάζεις εβδομάδα, γιατί χθες άλλαξα όντως εβδομάδα!! Εντάξει έχει κ ζέστη εδώ τουλάχιστον τη γλιτώνω με το air condition 😂😂

Θα πάνε όλα καλά θα το δεις! Όπως φάνηκε και από αλλα κορίτσια μάλλον είναι κάτι συνηθισμένο αυτό στις δίδυμες κυήσεις που είναι λίγο πιο απαιτητικές! Ξεκουράσου και ηρέμησε, κανεις διπλή δουλίτσα κάθε μέρα σε σχέση με μια έγκυο με ένα έμβρυο οποτε ψυχραιμία όσο μπορεις. Είναι δύσκολο να μην αγχώνεσαι το καταλαβαίνουμε όλες μας αλλα άκου και τις άλλες δίδυμομανουλες εδώ που είναι λίγο πιο προχωρημένες να παίρνεις κουράγιο. Να είσαι δυνατή και να ξέρεις εμείς που είμαστε στην αρχή ακόμα, εσάς βλέπουμε και παίρνουμε κουράγιο! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sandyb είπε:

Αυτός είναι ο μεγαλύτερος φόβος μου και εμένα ότι τα έμβρυα είναι από την ίδια ωοληψια όμως όλοι οι γιατροί που πήγα και κυρίως ο γενετιστής, μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτο..εμένα δεν με άφησαν να κάνω καινούρια διέγερση αλλά ούτε και προεμφυτευτικο λόγω νομοθεσιας..αν μπορείς πες μας τι θα σου πουν και εσένα..

Το επιβεβαιώνω κορίτσια, δεν ισχύει ότι αν είναι από την ίδια ωοληψια θα έχουν όλα ίδια κατάληξη. Έχω κάνει δυο φορές προεμφυτευτικο, τη μια είχα ένα καλό και δυο με ανωμαλίες και τη δεύτερη φορά είχαν όλα ανωμαλίες αλλά αυτό έτυχε. Γενικα δεν έχει καμία σχέση το αν προέρχονται από ίδια ωοληψια. Το κάθε έμβρυο τραβάει το δικό του δρόμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Προσπαθώ όσο μπορώ! Η ψυχολογία μου είναι στα πατώματα βέβαια αλλά και τι να κάνω;; Απλά τώρα πρέπει να τα κάνω όλα σπ την αρχη και μου φαίνεται βουνό! Τέλος πάντων θα σηκωθούμε και θ συνεχίσουμε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! Σ ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη!! ❤️❤️

Όπως είπαν και οι άλλες κοπέλες μάλλον κάποιος λόγος θα υπάρχει που ακόμα δεν έχετε ανακαλύψει. Είσαι 33? Ρωτάω για να καταλάβω ίσως γιατί δεν σου έχουν προτείνει προεμφυτευτικο. 
Καρυοτυπο έχετε κανει? Είναι φυσιολογικός και των δυο σας?
Εμεις έχουμε θέμα με τον καρυοτυπο του άντρα μου γι αυτό κάνουμε πάντα προεμφυτευτικο αλλά και πάλι, παρότι είμαι 42 ο εξωσωματιστης μου προτείνει να μην κάνω την επόμενη φορά. 
ισως υπάρχουν όμως ακόμα πράγματα μα ψάξετε. 
Ξερω ότι ακούγεται κλισέ αλλά ΜΗΝ απογοητεύεσαι. Έχεις το χρόνο σύμμαχο κι αυτό είναι πολύ σημαντικό. Θα τα καταφέρεις απλώς όπως φαίνεται θα σε τυραννήσει λίγο ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Lucia79 είπε:

Το επιβεβαιώνω κορίτσια, δεν ισχύει ότι αν είναι από την ίδια ωοληψια θα έχουν όλα ίδια κατάληξη. Έχω κάνει δυο φορές προεμφυτευτικο, τη μια είχα ένα καλό και δυο με ανωμαλίες και τη δεύτερη φορά είχαν όλα ανωμαλίες αλλά αυτό έτυχε. Γενικα δεν έχει καμία σχέση το αν προέρχονται από ίδια ωοληψια. Το κάθε έμβρυο τραβάει το δικό του δρόμο. 

Ναι και μένα έτσι μου τα είπαν..κάθε έμβρυο είναι διαφορετικό και επειδή είμαι 33 υποθέτουν ότι τα υπόλοιπα έμβρυα είναι οκ..θα δείξει αν υποθέτουν σωστά γιατί προεμφυτευτικο απαγορεύεται να κάνω χωρίς συγκεκριμένο λόγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikol88λυπάμαι για την εξέλιξη... Φυσικά να  κάνεις όπως νιώθεις πιο καλά αλλά σου επιβεβαιώνω κ γω ότι δεν έχει σχέση αν είναι από την ίδια ωοληψια! Εγώ είχα 2 υγιή, 1 με σύνδρομα κ 1 άγνωστο (χωρίς διάγνωση). Όπως είπε η @Lucia79κάθε έμβρυο τραβάει το δρόμο του!

@Sandybκαλά αποτελέσματα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Προσπαθώ όσο μπορώ! Η ψυχολογία μου είναι στα πατώματα βέβαια αλλά και τι να κάνω;; Απλά τώρα πρέπει να τα κάνω όλα σπ την αρχη και μου φαίνεται βουνό! Τέλος πάντων θα σηκωθούμε και θ συνεχίσουμε, αυτό είναι το μόνο σίγουρο!! Σ ευχαριστώ τόσο πολύ για τη στήριξη!! ❤️❤️

Να εισαι εσυ καλα κοριτσι μου καλο και θα τα καταφέρεις!!!! Και εμενα ο δρόμος μου ηταν πολυ δύσκολος για να φτάσω εδω που ειμαι τωρα!!! Αυτο να θυμασαι για να παιρνεις θάρρος, οτι ολες θα τα καταφέρουμε! Η στιγμη σου θα ερθει, αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@nikol88Είσαι δυνατό κορίτσι! Έχεις τον θαυμασμό κ την αγάπη μου! 💚 Για τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τις καταστάσεις! Κ θα ανταμειφθείς γι’αυτό! Να το ξέρεις! Θα έρθει κ η σειρά σου. Γνώμη μου είναι να μιλήσεις με τον Π να ακούσεις τι θα σου προτείνει για την συνέχεια κ έπειτα να αποφασίσεις αν όντως θέλεις να αλλάξεις κέντρο… Καταλαβαίνω τον ψυχολογικό παράγοντα που αναφέρεις αλλά προσωπικά πιστεύω πως ένας γιατρός αρχικά πάει με την πεπατημένη κ εν συνεχεία κ εκ του αποτελέσματος αλλάζει κ αυτός πλάνα κ προσπαθεί να βρει πιθανές αιτίες αποτυχίας… Ξεκουραστείτε, φύγετε κ ξεφύγετε μακριά απ´όλα αυτά κ από το φθινόπωρο έχει ο Θεός… Εμείς θα είμαστε εδώ, θα τα λέμε κ θα τα ξαναλέμε! Μεγάλη αγκαλιά! 💚

@Sandyb Εύχομαι να πάνε όλα κατ´ευχήν κορίτσι μου! Να είσαι ήρεμη κ να προσέχεις τα εμβρυάκια σου! Θετικές σκέψεις κ πίστη! 🙏🏻

@Tvz διδυμομανούλα μου! Υπομονή! Φάση είναι κ θα περάσει! Κ εγώ δεν έχω ακόμη καθαρίσει από τα καφέ. Με θυμούνται πού κ πού! 🤗 Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Sandyb @JNtina @Tokyo @Lucia79 @Vasilique

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση και τις πληροφορίες!! Δεν το βάζω κάτω! Ποτέ δεν το έκανα, και σ αυτό, που ειναι το πιο σημαντικό, έχω πεισμώσει ακόμα περισσότερο!! Απλά η απογοήτευση ειναι μεγάλη! Περνάνε οι μήνες και δεν βλέπεις αποτέλεσμα, εκεί που δεν έπαιρνα φάρμακα ποτέ, έχω κατεβάσει του κόσμου τα χάπια κι έχω κατατρυπηθεί! Όλες το ξέρετε και μόνο εσείς μπορείτε να καταλάβετε την απογοήτευση της αποτυχίας μετά απ όλα αυτά!! Πραγματικά είμαι τυχερή που σας βρήκα και μπορώ κάπου να μιλάω!  Περιμένω να μιλήσω με τον γιατρό να δω τι θα μου πει! Απλά κανένας μέχρι τώρα δεν μου έχει πει τι φταίει όχι μόνο στην εξωσωματική αλλά και φυσικά! Όλες μας οι εξετάσεις ήταν κι είναι φυσιολογικές! Γι αυτό έχουν σπάσει τα νεύρα μου! Τέλος πάντων θα προσπαθήσω να χαλαρώσω και μόλις έχω νέα θα σας ενημερώσω!! 
Σας φιλω όλες!! ❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

@nikol88Είσαι δυνατό κορίτσι! Έχεις τον θαυμασμό κ την αγάπη μου! 💚 Για τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τις καταστάσεις! Κ θα ανταμειφθείς γι’αυτό! Να το ξέρεις! Θα έρθει κ η σειρά σου. Γνώμη μου είναι να μιλήσεις με τον Π να ακούσεις τι θα σου προτείνει για την συνέχεια κ έπειτα να αποφασίσεις αν όντως θέλεις να αλλάξεις κέντρο… Καταλαβαίνω τον ψυχολογικό παράγοντα που αναφέρεις αλλά προσωπικά πιστεύω πως ένας γιατρός αρχικά πάει με την πεπατημένη κ εν συνεχεία κ εκ του αποτελέσματος αλλάζει κ αυτός πλάνα κ προσπαθεί να βρει πιθανές αιτίες αποτυχίας… Ξεκουραστείτε, φύγετε κ ξεφύγετε μακριά απ´όλα αυτά κ από το φθινόπωρο έχει ο Θεός… Εμείς θα είμαστε εδώ, θα τα λέμε κ θα τα ξαναλέμε! Μεγάλη αγκαλιά! 💚

@Sandyb Εύχομαι να πάνε όλα κατ´ευχήν κορίτσι μου! Να είσαι ήρεμη κ να προσέχεις τα εμβρυάκια σου! Θετικές σκέψεις κ πίστη! 🙏🏻

@Tvz διδυμομανούλα μου! Υπομονή! Φάση είναι κ θα περάσει! Κ εγώ δεν έχω ακόμη καθαρίσει από τα καφέ. Με θυμούνται πού κ πού! 🤗 Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; 

Στην 6η..μπήκα χθες.. ειναι μια σταλιτσα, αλλά είναι ακόμα εκεί.. Να βγω μια βολτίτσα θέλω ίσα ίσα να δω λίγο θάλασσα, εμείς εδώ έχουμε 2 σκάλες να ανέβουμε κ να κατέβουμε κ ίσως φταίει κ αυτό. Εσυ βγαίνεις καθόλου; σου έχει πει ο γιατρός από τι μπορεί να είναι; εμένα μου είπε πως κ τελείως στο κρεβάτι να ήμουν πάλι μπορεί να είχα καφέ, δεν έχει να κάνει κ τόσο ότι έκανα κάποια δραστηριότητα extreme..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Επειδή σήμερα θα ήταν κλειστό την Πέμπτη πήγα και έκανα και στην κλινική που πήγα και σήμερα ( εκτός από το μικροβιολογικό) και ήταν 172,8 και σήμερα 171,6. Όποτε δεν έχει νόημα να ξαναπάω! Το ξέρω οτι καλύτερα τώρα που είναι νωρίς αλλά έχουν σπάσει τα νεύρα μου γιατί όλες μα όλες μα οι εξετάσεις είναι καλές κι όμως δεν πετυχαίνει! Το οτι εμφυτεύεται βέβαια μου δίνει λίγο θάρρος αλλά και πάλι η απογοήτευση είναι τεράστια! Την επόμενη θα ζητήσω προεμφυτευτικο! Γιατί μέχρι τώρα μου έλεγαν ότι δεν χρειάζεται εφόσον είμαστε μικροί ακόμα! Και το θέμα είναι ότι τώρα πρέπει να κάνω διέγερση από την αρχη γιατί έχω μόνο ένα στην κατάψυξη από την ίδια φουρνιά και δεν το ρισκάρω! 

Γνώμη μου καθαρά και μόνο να δοκιμάσεις και αυτο το ένα.  Με προεμφυτευτικο  έλεγχο.  3η και τυχερή θα είναι. Σου έστειλα και προσωπικό σε αυτό που ρώτησε με τους γιατρούς.   Μπορείς να το δεις , εάν αλλάξεις διάθεση θα σε βοηθήσει και νομίζω αυτό χρειαζόμαστε τωρα.

Απ την αρχή το είπα μια μερα πριν θα κάνω παρτυ θα βγω για φαγητό και νυχτερινή έξοδο τα 2 μας ..  θα χορέψω γενικά ότι μου φτιάχνει τη διάθεση. 

Ο δικός μου ο γιος ετσι ηρθε δεν ήξερα καν ποτε περιμένω να αδιαθετησω τα είχα γράψει όλα κανονικότατα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Γνώμη μου καθαρά και μόνο να δοκιμάσεις και αυτο το ένα.  Με προεμφυτευτικο  έλεγχο.  3η και τυχερή θα είναι. Σου έστειλα και προσωπικό σε αυτό που ρώτησε με τους γιατρούς.   Μπορείς να το δεις , εάν αλλάξεις διάθεση θα σε βοηθήσει και νομίζω αυτό χρειαζόμαστε τωρα.

Απ την αρχή το είπα μια μερα πριν θα κάνω παρτυ θα βγω για φαγητό και νυχτερινή έξοδο τα 2 μας ..  θα χορέψω γενικά ότι μου φτιάχνει τη διάθεση. 

Ο δικός μου ο γιος ετσι ηρθε δεν ήξερα καν ποτε περιμένω να αδιαθετησω τα είχα γράψει όλα κανονικότατα. 

Ναι το είδα και σ ευχαριστώ! Σου απάντησα αλλά δεν ξέρω πως γίνεται με τα προσωπικά μηνύματα οπότε μπορεί να μην το έστειλα σωστά! 
Έχεις δίκιο! Αν το βγάλουμε απ το μυαλό μιας και αφήσουμε για λίγο το άγχος στην άκρη μπορεί και να έρθει ευκολότερα!! 
Θα προσπαθήσω όσο μπορώ κ εγω!! Κ εσυ ευχομαι να μην ταλαιπωρηθείς άλλο και να τα καταφέρεις αμέσως!! 💋💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Ναι το είδα και σ ευχαριστώ! Σου απάντησα αλλά δεν ξέρω πως γίνεται με τα προσωπικά μηνύματα οπότε μπορεί να μην το έστειλα σωστά! 
Έχεις δίκιο! Αν το βγάλουμε απ το μυαλό μιας και αφήσουμε για λίγο το άγχος στην άκρη μπορεί και να έρθει ευκολότερα!! 
Θα προσπαθήσω όσο μπορώ κ εγω!! Κ εσυ ευχομαι να μην ταλαιπωρηθείς άλλο και να τα καταφέρεις αμέσως!! 💋💋

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου

Χαίρομαι που  σε βλέπω δυνατή,  έτσι να κοιτάμε πάντα μπροστά. Μόνο με θέληση και δύναμη:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Αυτός είναι ο μεγαλύτερος φόβος μου και εμένα ότι τα έμβρυα είναι από την ίδια ωοληψια όμως όλοι οι γιατροί που πήγα και κυρίως ο γενετιστής, μου είπαν ότι δεν ισχύει αυτο..εμένα δεν με άφησαν να κάνω καινούρια διέγερση αλλά ούτε και προεμφυτευτικο λόγω νομοθεσιας..αν μπορείς πες μας τι θα σου πουν και εσένα..

Κοριτσι μου λυπαμαι πολυ, πολλα κοριτσια εχουν μιλησει για μια Τσεκουρα στο Ελενα που πηγαν μετα απο αποβολες κ τις ξεσκονισε κ τους βρηκε πραγματα να διορθωσουν. Τωρα κ εγω δεν ξερω πολλα να σου πω σιγουρα καποια κοπελα θα σου απαντησει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλη Παναγια !!! Να μας προστατεύει ολες, να μας δίνει δύναμη και να φροντίσει το θαύμα να ερθει σε ολες!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κορίτσια μου καλη Παναγια !!! Να μας προστατεύει ολες, να μας δίνει δύναμη και να φροντίσει το θαύμα να ερθει σε ολες!!! ❤️❤️❤️

Καλό Δεκαπενταύγουστο!! Μακαρι η Παναγίτσα να βάλει το χεράκι της να γίνουμε όλες μανούλες!! Να είναι πάντα δίπλα μας να μας βοηθάει να συνεχίζουμε! Και να βοηθήσει τις εγκυουλες όλου του κόσμου να έχουν μια εύκολη και υγιή εγκυμοσύνη!! Να είστε όλες καλά!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό δεκαπενταυγουστο κορίτσια.. Να είστε όλες καλά, να χαίρεστε εορτάζοντες κ εορτάζουσες κ να μας προστατεύει η Παναγιτσα όλες μας τις εγκυμονουσες κ στις υπόλοιπες να στείλει γρήγορα το θαύματακι τους!! Χρόνια πολλά 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια με υγεία και Θεία Ευλογία! Η Χάρη της Παναγίας να μας σκεπάζει, να μας βοηθάει και να μας δίνει δύναμη! Χρόνια πολλά σε όλες και σε όλους και ιδιαίτερα στις εορτάζουσες και εορτάζοντες! Φως και αγάπη στην ψυχή μας! Να έχουμε υγεία και καθαρή σκέψη! Μεγάλη η Χάρη της! Όλες θα μας φροντίσει!  🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου , 

Για εμενα έγινε... αυτό που ήθελα... 

Αυριο ο πρώτος υπέρηχος ξεκινάω διαδικασια 😀

Πως γίνεται να μη σκέφτομαι θετικά; όταν είχα άγχος ότι θα έχανα και αυτόν τον κύκλο; ότι πάλι ξανά μάνα για άλλον έναν Χ λόγο θα πηγαίναμε πάλι πίσω. 

Η γυναικολόγος μου είπε με βάση παλιές περιόδους 01.08 μάλλον η ωοληψια.  Αλλά σίγουρα αυτό θα το δούμε με τα ωαρια. 

Καλή εβδομάδα κορίτσια με χαμόγελα και αισιοδοξία.  

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...