Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Αχ βρε κορίτσια εγώ σήμερα έχω κάτι πονάκια σαν περιόδου αριστερά κ δεξιά.. Τι λέτε οι πιο προχωρημένες από μένα; είναι φυσιολογικό ή να φοβηθω;; 

Μια φίλη μου που είναι πάντως έγκυος, κοντεύει να γεννήσει στην αρχη μου έλεγε όλη την ώρα κάτσε και θα δεις μου έρχεται περίοδος! Κ έπαιρνε και τον γιατρό όλη την ώρα τηλέφωνο!! Τίποτα δεν είναι! Είναι φυσιολογικό απ ότι λένε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου!! Και σε σένα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια!! Καλά αποτελέσματα!! 🙏❤️

Ευχαριστώ πολύ καλή μου ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Εγω τους ειχα αυτούς τους πόνους περιόδου σχεδόν ολο το πρώτο τρίμηνο!!! Ρωτησα τον γιατρο και μου ειπε ειναι φυσιολογικό γιατι μεγαλώνει η μήτρα. Οταν πας για τον υπέρηχο να τον ρωτήσεις κι εσυ ο,τι σε απασχολεί για να μην σε αγχώνουν ολα αυτα… 

Καλα ναι εννοείται, θα τον ρωτήσω τι πρέπει να περιμένω κάθε εβδομάδα που θα περασει μέχρι να με ξανά δει..θα είμαι κ μακριά από Αθήνα, μην είμαι όλη μέρα μέσα στο άγχος!! Απλώς μου φαίνεται κάπως νωρίς γιατί μόλις προχθές έκανα 2η χοριακη για αυτό αγχώθηκα, βέβαια αν είναι όντως 2 έχει κάποια λογική!! Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Όχι κανονικά στις 14 ήταν! Τώρα δεν ξέρω αν μετραει κ ότι ήταν 4 ημερών τα έμβρυα κ πρέπει να μετράω 4 μέρες λιγότερες! Έχω λίγο μπερδευτεί μ αυτό! Ναι είναι διαφορετική, αυτό σκέφτομαι κ προσπαθώ ΝΔ είμαι αισιόδοξη!! 

Εμενα μου είχε πει ο γιατρός πως η εμφύτευση στις βλαστοκυστες γίνεται τη μέρα που τα βάζεις ή την επόμενη. Εμένα μου τα έβαλε την 20η μερα του κύκλου, οπότε επειδή ο κύκλος μου είναι 28 ημερών τη μέρα που περίμενα κ καλά περίοδο μου ήρθε αυτό το καφέ, στην ουσία μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορα.. Όμως από ότι μου είπε κ ο γιατρός που τον πήρα τηλ μόλις είδα το καφέ, μόνο αν έχεις κανονική περίοδο να ανησυχήσεις, διαφορετικά μικρές σταγόνες δεν είναι καθόλου ανησυχητικες ακόμη κ αν έρχονται κ από τη μήτρα!! Οπότε μπορεί να είναι κ για σένα θετικό σημάδι!! Εγώ πάντως στο εύχομαι 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Καλα ναι εννοείται, θα τον ρωτήσω τι πρέπει να περιμένω κάθε εβδομάδα που θα περασει μέχρι να με ξανά δει..θα είμαι κ μακριά από Αθήνα, μην είμαι όλη μέρα μέσα στο άγχος!! Απλώς μου φαίνεται κάπως νωρίς γιατί μόλις προχθές έκανα 2η χοριακη για αυτό αγχώθηκα, βέβαια αν είναι όντως 2 έχει κάποια λογική!! Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Λογικο πιστευω στα δυο!!!! Και ο,τι εχεις να του στελνεις μηνυμα για οσο εισαι μακρια!!! Κι εσυ οσο εχεις πονάκια να ξεκουραζεσαι κοριτσι μου🙂!! Αραγμα οσο μπορεις!! 😴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Ποσό πολύ σε καταλαβαίνω! Κ εγώ ένα πακέτο και τις τελευταίες μέρες από την αγωνία μου μη σου πω και παραπάνω! Κ από την ημέρα της ετ μαχαίρι! Το τι εκνευρισμό μου δημιουργεί δεν λέγεται!! Αλλά είναι αυτό το θαύμα που λες κι εσυ που δεν θέλουμε να το πειράξουμε για κανένα λογο!! Μακαρι να έχουμε τέλεια νέα και οι δυο μας! Θα κρατηθείς για Τετάρτη;; 

Σκέψου πως στο παρελθόν για κάποιο θέμα υγείας που φαινόταν σοβαρό, ο γιατρός μου έχει "επιβάλλει" να κόψω το κάπνισμα κι εγω ούτε που το σκέφτηκα. Ενω τώρα λεω.. οκ, εννοείται το κόβω( άσχετα με το πόσο με επηρεάζει αυτό). 

Για το ροζ που είδες, η βοηθός του γιατρού, που στην εμ μου έδωσε οδηγίες, μέσα σε όλα, μου είπε να περιμένω σε κάποιες μέρες να δω λίγο αιματάκι. Ρώτησα για το χρώμα και μου είπε δεν είναι δεδομένο και οτι αν δω, θα είναι καλό!! Οπότε θετικό το ακούω... πράγμα που δεν έχω δει εγω και το περίμενα απο την 5η μέρα κ μετά.

Θα κρατηθώ μέχρι Τετάρτη. Το άγχος εκείνης της μέρας θα είναι το μεγαλύτερο, οπότε το παρατείνω...

Εύχομαι να έχουμε όμορφα αποτελέσματα!!! Λίγο ακόμα 💪💪💪🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Αχ βρε κορίτσια εγώ σήμερα έχω κάτι πονάκια σαν περιόδου αριστερά κ δεξιά.. Τι λέτε οι πιο προχωρημένες από μένα; είναι φυσιολογικό ή να φοβηθω;; 

Έχω ακούσει να αναφέρεται συχνά ακόμα και πριν την 1η χοριακή ως σύμπτωμα εγκυμοσύνης 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tvz είπε:

Εμενα μου είχε πει ο γιατρός πως η εμφύτευση στις βλαστοκυστες γίνεται τη μέρα που τα βάζεις ή την επόμενη. Εμένα μου τα έβαλε την 20η μερα του κύκλου, οπότε επειδή ο κύκλος μου είναι 28 ημερών τη μέρα που περίμενα κ καλά περίοδο μου ήρθε αυτό το καφέ, στην ουσία μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορα.. Όμως από ότι μου είπε κ ο γιατρός που τον πήρα τηλ μόλις είδα το καφέ, μόνο αν έχεις κανονική περίοδο να ανησυχήσεις, διαφορετικά μικρές σταγόνες δεν είναι καθόλου ανησυχητικες ακόμη κ αν έρχονται κ από τη μήτρα!! Οπότε μπορεί να είναι κ για σένα θετικό σημάδι!! Εγώ πάντως στο εύχομαι 🙏🙏

Σ ευχαριστώ παρα πολύ!! 
Εγω έκανα ετ τη 14η μερα του κύκλου όποτε δεν μπορώ να υπολογίσω καθόλου! Ενιγουει θα δείξει!! Με το καλό να δεις τα μικρούλια σου αύριο!!  😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Λογικο πιστευω στα δυο!!!! Και ο,τι εχεις να του στελνεις μηνυμα για οσο εισαι μακρια!!! Κι εσυ οσο εχεις πονάκια να ξεκουραζεσαι κοριτσι μου🙂!! Αραγμα οσο μπορεις!! 😴

Καλα μόνο άραγμα κανω όλη μέρα, είμαι φουλ διακοπές!! Ναι όταν πονάω κ εγώ το παίρνω σαν σημάδι για ξάπλα!! Μακάρι να πάνε όλα καλά κ αύριο!! Θα σας ενημερώσω!! Ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Μπα για καρδιά είναι πολύ νωρίς ακομα!! Μάλλον εσύ θα ακούσεις κατευθείαν κ καρδιά!! Εσύ δεν τα έχεις δει, έτσι δεν είναι; 

ναι μου ειχε πει ετσι κι αλλιως θα σε βαλω οσο πιο αργα μπορουμε να ακουσουμε κατευθειαν καρδουλα γιατι οι περισσοτερες κιοπελες δεν ακουνε και ανησυχουν μεχρι να ακουσουν....αλλα και τωρα ανησυχω που δεν το εχω δει!!!!χαχαχαχαχ δε σταματα η ανησυχια..... καλη επιτυχοα για σημερα μολις εχεις νεα πες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

Συγχαρητήρια!!

Καθόλου μικρό δεν είναι το νούμερο , να πάνε όλα καλά και προσπάθησε να σκέφτεσαι το επόμενο βήμα κάθε φορά. Βήμα βήμα.

Είσαι έγκυος σήμερα και θα είσαι για τους επόμενους 9 μήνες. Αυτό να σκέφτεσαι!!

Με το καλό🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

κοριτσακι μου εγω ολεω να σου πω συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααααα!!!

καμια φορα δεν ειναι ιδια με την προηγουμενη!!!!να μην σκεφτεσαι ετσι!!!παρε τα πανω σου να το χαρεις!!!! και μιλα με το γιατρο σου για τις επομενες κινησεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@BlackCat @Διόνη Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που μ εμψυχώνετε! Η αλήθεια είναι δεν μπορώ να χαρώ καθόλου! Ελπίζω να με διαψεύσουν οι επόμενες χοριακες! Τι να πω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριαααααααααααα @nikol88!! Με το καλό να έχεις διπλασιασμόυς κ τριπλασιασμόυς σου εύχομαι!! Μπορείς να χαρείς, εννοείται να χαρείς, ένα βήμα τη φορά, κ το κάθε βήμα έχει τη χαρά του!! Εγώ κορίτσια μόλις έφυγα από τον υπέρηχο, είδαμε 2 σακουλάκια με εμβρυικα στοιχεια κ το ενα αμυδρά έδινε κ χτυπο καρδιάς είπε ο γιατρός!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!! Κάναμε κ άλλο ένα βήμα, κ μακάρι να με αξίωσει ο Θεός κ η Παναγία να ακουσω 2 δυνατές καρδουλες🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααα @nikol88!! Με το καλό να έχεις διπλασιασμόυς κ τριπλασιασμόυς σου εύχομαι!! Μπορείς να χαρείς, εννοείται να χαρείς, ένα βήμα τη φορά, κ το κάθε βήμα έχει τη χαρά του!! Εγώ κορίτσια μόλις έφυγα από τον υπέρηχο, είδαμε 2 σακουλάκια με εμβρυικα στοιχεια κ το ενα αμυδρά έδινε κ χτυπο καρδιάς είπε ο γιατρός!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!! Κάναμε κ άλλο ένα βήμα, κ μακάρι να με αξίωσει ο Θεός κ η Παναγία να ακουσω 2 δυνατές καρδουλες🙏🙏

θα ακουσεις κοριτσι μου θα δεις αντε ολα καλα!!!! δοξα το θεο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

@BlackCat @Διόνη Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου που μ εμψυχώνετε! Η αλήθεια είναι δεν μπορώ να χαρώ καθόλου! Ελπίζω να με διαψεύσουν οι επόμενες χοριακες! Τι να πω;;

μην πεφτεις καθολου κοριτσι μου!!!!! κατσε να δουμε τη χοριακη τη δευτερη!!!κανε προσευχουλα κι ολα θα ειναι καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Αφού είναι θετικό και είσαι εγκυουλα να χαρείς!! Καταλαβαίνω τι σκέφτεσαι αλλά μη συγκρίνεις χοριακες της προηγούμενης φορας..καλούς διπλασιασμους, αυτό έχει σημασία, και θετική σκέψη!!όλα θα πανε καλά!!🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Αφού είναι θετικό και είσαι εγκυουλα να χαρείς!! Καταλαβαίνω τι σκέφτεσαι αλλά μη συγκρίνεις χοριακες της προηγούμενης φορας..καλούς διπλασιασμους, αυτό έχει σημασία, και θετική σκέψη!!όλα θα πανε καλά!!🙏🙏🙏

Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου! Μακαρι να πάνε όλα καλά!! Κ σ εσένα ευχομαι τα καλύτερα!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααα @nikol88!! Με το καλό να έχεις διπλασιασμόυς κ τριπλασιασμόυς σου εύχομαι!! Μπορείς να χαρείς, εννοείται να χαρείς, ένα βήμα τη φορά, κ το κάθε βήμα έχει τη χαρά του!! Εγώ κορίτσια μόλις έφυγα από τον υπέρηχο, είδαμε 2 σακουλάκια με εμβρυικα στοιχεια κ το ενα αμυδρά έδινε κ χτυπο καρδιάς είπε ο γιατρός!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!! Κάναμε κ άλλο ένα βήμα, κ μακάρι να με αξίωσει ο Θεός κ η Παναγία να ακουσω 2 δυνατές καρδουλες🙏🙏

Μπράβο ρε κοριτσι μου!! Συγχαρητήρια!! Με το καλό να τις ακούσεις και να πάρεις αγκαλιά 2 υγιέστατα μωράκια!! 
Όσο για μένα κρατάω μικρό καλάθι! Θα δούμε τι θα γίνει! Σ ευχαριστώ πάντως!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Τι κάνετε;; Εγώ φυσικά δεν άντεξα και πήγα για τη χοριακη! 108 το αποτέλεσμα! Θετικό μεν αλλά εγώ φοβάμαι μην είναι πάλι βιοχημική σαν την προηγούμενη. Είναι 12η μέρα από ετ σήμερα με 4 ημερών έμβρυα! 
Την προηγούμενη φορά φανταστείτε είχα πάει την 11η μέρα από ετ με 3 ημερών έμβρυα κ είχε δείξει 163, αυξήθηκε την επόμενη και μετά πήρε την κάτω βόλτα! 
Και τωρα φοβάμαι ότι θα γίνει πάλι το ίδιο! Ενώ ειναι θετικό, φοβάμαι να χαρώ! Θεωρώ ότι ειναι πολύ χαμηλό το νούμερο! Τι λέτε; 

Κοριτσι μου μην συγκρίνεις με την προηγούμενη, σου το λεω γιατι κι εγω το ιδιο εκανα!!! Αλλη η προηγούμενη φορα αλλη αυτη!!! 
Συγχαρητήρια κοριτσακι μου!!! Καλούς διπλασιασμούς και ολα να πανε θετικά!!! Μπραβο!!! Ολα με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααα @nikol88!! Με το καλό να έχεις διπλασιασμόυς κ τριπλασιασμόυς σου εύχομαι!! Μπορείς να χαρείς, εννοείται να χαρείς, ένα βήμα τη φορά, κ το κάθε βήμα έχει τη χαρά του!! Εγώ κορίτσια μόλις έφυγα από τον υπέρηχο, είδαμε 2 σακουλάκια με εμβρυικα στοιχεια κ το ενα αμυδρά έδινε κ χτυπο καρδιάς είπε ο γιατρός!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!! Κάναμε κ άλλο ένα βήμα, κ μακάρι να με αξίωσει ο Θεός κ η Παναγία να ακουσω 2 δυνατές καρδουλες🙏🙏

Μπράβο κοριτσι!! Διδυμακιαααα!! Τέλεια!! Με το καλό και οι καρδούλες στον επόμενο υπέρηχο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Καλα ναι εννοείται, θα τον ρωτήσω τι πρέπει να περιμένω κάθε εβδομάδα που θα περασει μέχρι να με ξανά δει..θα είμαι κ μακριά από Αθήνα, μην είμαι όλη μέρα μέσα στο άγχος!! Απλώς μου φαίνεται κάπως νωρίς γιατί μόλις προχθές έκανα 2η χοριακη για αυτό αγχώθηκα, βέβαια αν είναι όντως 2 έχει κάποια λογική!! Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι.. εγώ μέχρι τη δεύτερη χοριακη είχα αυτούς τους πόνους.. και συνεχίζουν ακόμη. Είμαι 6 εβδομάδων κι έχω κάνει υπερυχο με διδυμακια.. οι πόνοι είναι φυσιολογικοί μου είπαν. Κάποιες μέρες έχω κάποιες όχι κάποιες είναι και πιο έντονοι. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Συγχαρητήριαααααααααααα @nikol88!! Με το καλό να έχεις διπλασιασμόυς κ τριπλασιασμόυς σου εύχομαι!! Μπορείς να χαρείς, εννοείται να χαρείς, ένα βήμα τη φορά, κ το κάθε βήμα έχει τη χαρά του!! Εγώ κορίτσια μόλις έφυγα από τον υπέρηχο, είδαμε 2 σακουλάκια με εμβρυικα στοιχεια κ το ενα αμυδρά έδινε κ χτυπο καρδιάς είπε ο γιατρός!! Έχω τρελαθεί από τη χαρά μου!! Κάναμε κ άλλο ένα βήμα, κ μακάρι να με αξίωσει ο Θεός κ η Παναγία να ακουσω 2 δυνατές καρδουλες🙏🙏

Μπραβο κοριτσακι μου!!!! Με το καλο θα ακουσεις δυο δυνατές καρδούλες!!!! ❤️❤️ καλη συνεχεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου μην συγκρίνεις με την προηγούμενη, σου το λεω γιατι κι εγω το ιδιο εκανα!!! Αλλη η προηγούμενη φορα αλλη αυτη!!! 
Συγχαρητήρια κοριτσακι μου!!! Καλούς διπλασιασμούς και ολα να πανε θετικά!!! Μπραβο!!! Ολα με το καλο!!! 

Σ ευχαριστώ πολύ!! Μακαρι κορίτσια να έχετε όλες δίκιο! 🤞🤞🤞

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...