Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

κοριτσακι μου 3 ημερες πριν την χοριακη ειχα ροζ αιμα...στο ειχα αναφερει αλλα δεν ηθελα να σταθω πολυ για να μην σας αγχωνω...θεωρητικα θα ηταν και η δικη μου μερα αρχης περιοδου τοτε. δεν ηταν βεβαια καφε ηταν ροζ σε εμενα... αλλα δε νομιζω να χει σημασια......χωρις να θελω να σου δινω ελπιδες μαλλον ειναι θετικο..💓💓💓

Το θυμόμουν πως κάτι είχες πει αλλά δεν ήμουν κ πολύ σίγουρη. Εγώ είχα καφέ την Παρασκευή το βράδυ κ ένα ελάχιστο ροζ στο χέρι μου χθες το βράδυ που έβαλα το υπόθετο. Ευτυχώς όλη μέρα τίποτα. Τρέμω να σου πω την αλήθεια τι θα συναντήσω απόψε το βράδυ μήπως όντως είναι η αρχή της περιόδου. Τι να πω μακάρι να τη βγάλω ως την Τετάρτη "αναίμακτη" κ ψύχραιμη πάνω από όλα. Σας ευχαριστώ όλες για τη στήριξη!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Το θυμόμουν πως κάτι είχες πει αλλά δεν ήμουν κ πολύ σίγουρη. Εγώ είχα καφέ την Παρασκευή το βράδυ κ ένα ελάχιστο ροζ στο χέρι μου χθες το βράδυ που έβαλα το υπόθετο. Ευτυχώς όλη μέρα τίποτα. Τρέμω να σου πω την αλήθεια τι θα συναντήσω απόψε το βράδυ μήπως όντως είναι η αρχή της περιόδου. Τι να πω μακάρι να τη βγάλω ως την Τετάρτη "αναίμακτη" κ ψύχραιμη πάνω από όλα. Σας ευχαριστώ όλες για τη στήριξη!! ❤️❤️

βαστα γερα και συνεχισε τις διακοπουλες σου!!!! νομιζω ολα βαινουν καλως!!!!💓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

βαστα γερα και συνεχισε τις διακοπουλες σου!!!! νομιζω ολα βαινουν καλως!!!!💓

Από το στόμα σου κ στου Θεού τ αυτι!! 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

δεν παλευεται το αγχος και περισσοτερο η αγωνια, ειναι λογικο απολυτα.....  κανε υπομονη και σκεψου θετικα οσο πιο πολυ μπορεις.. 💓💓

Προσπαθώ τι να κάνω;; Τουλάχιστον εδώ μέσα καταλαβαίνει η μια την άλλη και ΦΕΝ μας περνάνε για τρελλές!! Εσυ πως τα πας;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nikol88 είπε:

Προσπαθώ τι να κάνω;; Τουλάχιστον εδώ μέσα καταλαβαίνει η μια την άλλη και ΦΕΝ μας περνάνε για τρελλές!! Εσυ πως τα πας;; 

Αχ κορίτσι μου μακάρι να υπήρχε ένα μαγικό κουμπί να ξέραμε τι συμβαίνει μέσα μας κ να μη σκαμε. Κάνε υπομονή όσο μπορείς κ προσπάθησε να κάνεις πράγματα να απασχολείς το μυαλό σου.. Δες καμία σειρά, διάβασε κανένα βιβλίο!! Εγώ τουλάχιστον έτσι την πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα που ήμουν κ μόνη μου στο σπιτι!! Κ τώρα τα ίδια κανω, πάω τουαλέτα κ φοβάμαι τι θα δω.. Όσο άγχος δεν είχα τις προηγούμενες μέρες μου το φύλουσε για τις τελευταίες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Τι να πω μακάρι.. Μακάρι να μην ξανά εμφανιστεί δλδ κιόλας να ηρεμήσω κ εγώ. Τα είχα βάλει όλα σε μια σειρά, ήμουν ηρεμη, να κάνω υπομονή ως την Τετάρτη κ όλα καλά. Κ τώρα ήρθε αυτό το παλιό καφέ κ με τάραξε.. Τι να πω μήπως επειδή χθες πήγα αεροδρόμιο, άργησα κ λίγο τα χάπια της προγεστερονης, να μου ήρθε αυτό το πράγμα; καλά εννοειται πως ως την Τετάρτη δεν πρόκειται να κάνω βήμα δωμάτιο, ξαπλώστρα, δωμάτιο.. Κ να πάνε όλα καλα🙏🙏

Όλα θα πάνε σούπερ! Τα καφέ καλό σημάδι! 😉

Με τον ήλιο θα σου το ξαναπώ κάνε λίγο κράτει να σε χαρώ! 🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Όλα θα πάνε σούπερ! Τα καφέ καλό σημάδι! 😉

Με τον ήλιο θα σου το ξαναπώ κάνε λίγο κράτει να σε χαρώ! 🤪

Την πιο σκιερή ξαπλώστρα έχω διαλέξει, καθόλου ήλιο τπτ, σε ακολουθώ πίστα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/7/2021 at 7:02 ΜΜ, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσια δεν περνάνε οι μέρες για να πάω για τον πρώτο υπέρηχο!!!!!!!Δευτέρα έχω και με έχει πιάσει αγωνία δεν ξέρω καν πόσο βδομάδων είμαι και αν θα ακούσω καρδια... Επίσης δεν ξέρω έχω αγχωθεί χθες ήμουν χάλια σήμερα μόνο καούρα ...φοβάμαι μη μου πει ο γιατρός ότι δεν βλέπει τίποτα ...

Με το καλό κοριτσάκι μου να δείτε κ να ακούσετε το bebi! Λίγες ώρες μείνανε! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Την πιο σκιερή ξαπλώστρα έχω διαλέξει, καθόλου ήλιο τπτ, σε ακολουθώ πίστα!! 

Μπράβο! Βλέπεις πόσο επιμένω ε! 🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tvz είπε:

Αχ κορίτσι μου μακάρι να υπήρχε ένα μαγικό κουμπί να ξέραμε τι συμβαίνει μέσα μας κ να μη σκαμε. Κάνε υπομονή όσο μπορείς κ προσπάθησε να κάνεις πράγματα να απασχολείς το μυαλό σου.. Δες καμία σειρά, διάβασε κανένα βιβλίο!! Εγώ τουλάχιστον έτσι την πέρασα την προηγούμενη εβδομάδα που ήμουν κ μόνη μου στο σπιτι!! Κ τώρα τα ίδια κανω, πάω τουαλέτα κ φοβάμαι τι θα δω.. Όσο άγχος δεν είχα τις προηγούμενες μέρες μου το φύλουσε για τις τελευταίες.. 

Έτσι κάνω κ εγώ!! Ειμαι μόνη μου όποτε νετφλιξ κ αγιος ο Θεος!! Θα περάσουν οι μερες που θα πάει;; Απλά μέχρι τότε θα σκάσουμε!! Εσένα καημενουλα μου τώρα στις διακοπές βρήκε να έρθει να σε αγχώσει το καφέ!! Αν και πραγματικά πιστεύω ότι είναι για καλό! Τρεις μέρες μείναν όλες κ όλες προσπάθησε να χαρείς τις διακοπουλες σου και όταν το μάθετε θα κάνετε παρτάκι!! Θα σαι ακόμα διακοπές όταν το μάθετε με το καλό;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η nikol88 είπε:

Προσπαθώ τι να κάνω;; Τουλάχιστον εδώ μέσα καταλαβαίνει η μια την άλλη και ΦΕΝ μας περνάνε για τρελλές!! Εσυ πως τα πας;; 

Εγώ έχω αγωνία για τον υπέρηχο!! Χαχαχχαχα δε σταματά η αγωνία...δεν έχω και συμπτώματα και μου μπαίνουν ιδέες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Καλό μήνα βασιλική μου!!! Καλά είσαι;;;πως τα πας;;;

Σ´ευχαριστώ Διόνη μου! Καλό μήνα κ σ´εσένα κ σε όλα τα κορίτσια! Μακάρι η Παναγία να μας βοηθήσει όλες μας! 

Καλά είμαι, δόξα τω Θεώ! Δεν έχω ναυτίες, δεν έχω ανακατωσούρες αντιθέτως θέλω να τρώω συνέχεια! Πονάκια κάτω χαμηλά ακόμη έχω κ μέχρι 10/8 που ξαναπάω για υπέρηχο θα με φάει η αγωνία! 

Εσύ πότε είπαμε πας; Έκανες κ 3η χοριακή; Μέτρησες Ε2 και prg αυτές τις ημέρες; Εάν όχι να το κάνεις κοριτσάκι μου να δεις που βρίσκεσαι… 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Έτσι κάνω κ εγώ!! Ειμαι μόνη μου όποτε νετφλιξ κ αγιος ο Θεος!! Θα περάσουν οι μερες που θα πάει;; Απλά μέχρι τότε θα σκάσουμε!! Εσένα καημενουλα μου τώρα στις διακοπές βρήκε να έρθει να σε αγχώσει το καφέ!! Αν και πραγματικά πιστεύω ότι είναι για καλό! Τρεις μέρες μείναν όλες κ όλες προσπάθησε να χαρείς τις διακοπουλες σου και όταν το μάθετε θα κάνετε παρτάκι!! Θα σαι ακόμα διακοπές όταν το μάθετε με το καλό;; 

Ναι την Πέμπτη γυρίζουμε κ μετά θα συνεχίσουμε στο νησί του άντρα μου με πεθερικά κτλ.. Την Τετάρτη εδώ θα κάνω την εξέταση, μετά θα μείνω λίγο Αθήνα αν χρειαστεί κ βλέπουμε ποτέ θα ξανά φύγουμε. Καλά εννοείται πως θα κανουμε παρτάκι!! Κάθε ώρα που περνάει κ δεν έχω αίμα ή κάτι παρόμοιο είναι κέρδος, τι να κάνω έτσι λέω για να αναθαρρησω λιγάκι. Ας ελπίσουμε ότι θα συνεχιστεί έτσι ως κ τη μέρα της χοριακη κ αν είναι κ θετική θα καεί το πελεκουδι 😂😂!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Διόνη είπε:

Εγώ έχω αγωνία για τον υπέρηχο!! Χαχαχχαχα δε σταματά η αγωνία...δεν έχω και συμπτώματα και μου μπαίνουν ιδέες....

Η καθεμία μας με τα δικά της!! Νομίζω ότι το άγχος μας δεν θα σταματήσει ποτέ πια! Ακόμα και με το καλό όταν πάρουμε αγκαλιά τα παιδάκια μας θ αγχωνόμαστε γι αυτά!! Κοριτσια τη βάψαμε!! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Ναι την Πέμπτη γυρίζουμε κ μετά θα συνεχίσουμε στο νησί του άντρα μου με πεθερικά κτλ.. Την Τετάρτη εδώ θα κάνω την εξέταση, μετά θα μείνω λίγο Αθήνα αν χρειαστεί κ βλέπουμε ποτέ θα ξανά φύγουμε. Καλά εννοείται πως θα κανουμε παρτάκι!! Κάθε ώρα που περνάει κ δεν έχω αίμα ή κάτι παρόμοιο είναι κέρδος, τι να κάνω έτσι λέω για να αναθαρρησω λιγάκι. Ας ελπίσουμε ότι θα συνεχιστεί έτσι ως κ τη μέρα της χοριακη κ αν είναι κ θετική θα καεί το πελεκουδι 😂😂!! 

Άντε βρε κούκλα μου!! Τι άγχος σ εχω!! Μακαρι να σου ρθουν ολα τελεια! Ας είναι από δω και πέρα  να βλέπουμε μόνο θετικά!! ❤️❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλο μηνα σε ολες μας κορίτσια!!! Και να συνεχίσουμε με θετικά νεα και θετικές εξελίξεις!!! Φιλια!!! 🥰🥰🥰

Κορίτσι κάτι για αυχενική δεν είχες πει? Έκανες? Πώς πήγε?

Καλό μήνα σε όλες κορίτσια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Κορίτσι κάτι για αυχενική δεν είχες πει? Έκανες? Πώς πήγε?

Καλό μήνα σε όλες κορίτσια μου!!

Καλα θυμασαι φιλη μου!!! Πηγα την Παρασκευή! Ολα καλα, δόξα το Θεό!!! Ολα πηγαίνουν καλα και μου στέλνει ενα κοριτσακι!!! 
Εσυ πως εισαι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Καλα θυμασαι φιλη μου!!! Πηγα την Παρασκευή! Ολα καλα, δόξα το Θεό!!! Ολα πηγαίνουν καλα και μου στέλνει ενα κοριτσακι!!! 
Εσυ πως εισαι;; 

Τελειααα!! Με το καλό το γλυκό σας κοριτσάκι!! απόλαυσε το!! Εγώ καλά είμαι ξανά ξεκίνησα προετοιμασία για ετ και προς το παρόν διακοπαρω στην όμορφη Χαλκιδική ευτυχώς είναι σχετικα κοντά το κέντρο και από εδώ γιατί δεν την παλεύω με τον καύσωνα να κάτσω Θεσσαλονίκη..την Πέμπτη θα παω για υπέρηχο και θα δούμε πώς πάμε και τι θα κάνουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Τελειααα!! Με το καλό το γλυκό σας κοριτσάκι!! απόλαυσε το!! Εγώ καλά είμαι ξανά ξεκίνησα προετοιμασία για ετ και προς το παρόν διακοπαρω στην όμορφη Χαλκιδική ευτυχώς είναι σχετικα κοντά το κέντρο και από εδώ γιατί δεν την παλεύω με τον καύσωνα να κάτσω Θεσσαλονίκη..την Πέμπτη θα παω για υπέρηχο και θα δούμε πώς πάμε και τι θα κάνουμε..

Ευχαριστω!!! 
Αντε ρε κοριτσι μου!!! Μπραβο! Καλη αρχη λοιπον και θα περιμενω με χαρα τις εξελίξεις! Και πολυ καλα κανεις και για μπανακια κτλ να φευγει λιγο και το αγχος!! Απόλαυσε το κι εσυ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nikol88 είπε:

Άντε βρε κούκλα μου!! Τι άγχος σ εχω!! Μακαρι να σου ρθουν ολα τελεια! Ας είναι από δω και πέρα  να βλέπουμε μόνο θετικά!! ❤️❤️ 

Μακάρι να ΜΑΣ έρθουν όλα τέλεια!! Νομίζω ότι χρειαζόμαστε λίγο θετική σκέψη σε όλο αυτό το άγχος που ζούμε!! 😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Καλα θυμασαι φιλη μου!!! Πηγα την Παρασκευή! Ολα καλα, δόξα το Θεό!!! Ολα πηγαίνουν καλα και μου στέλνει ενα κοριτσακι!!! 
Εσυ πως εισαι;; 

Τι ωραία νέα!! Μπράβο κοριτσι μου!! Με το καλό να την πάρεις αγκαλίτσα!! Σου ευχομαι τα καλύτερα!! 👩‍🍼❣️👩‍🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...