Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Κορίτσι μου καλησπέρα... Αν σου πω ότι δεν είχα σχεδόν τίποτα και έχω χοριακη 1949 θα πάρεις θάρρος;; Έψαχνα να βρω συμπτώματα... Στις δύο πρώτες μου προσπάθειες είχα πόνους περιόδου είχα πόνο στη μέση και αυτή τη φορά από την 6η μέρα και μετά είχα λίγα τσιμπήματα και είχα μετρήσει και την θερμοκρασία μου και είχα τα κλασικά δεκατακια .. μην αγχώνεσαι θα πάνε όλα πολύ καλά!!!

 

στις πριν 20 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου μη δινεις σημασια, οσο μπορεις βεβαια, σε αυτα… κι εγω δεν ειχα τιποτα απο συμπτώματα μονο πονάκια περιόδου και ελεγα αποκλείεται! Και να που ειμαι έγκυος!! Ευχομαι κι εσυ κοριτσι μου!!! 

πείτε της ρε κορίτσια μου γιατί έχει πέσει πολύ το διονάκι μας αυτές τις μέρες!!!!! απόλυτα κατανοητό ότι δεν έχουμε όλες τα ιδια συμπτώματα και εννοείται να έχει το κορίτσι μας άγχος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Κορίτσι μου γλυκό και λατρεμενοοοο συγχαρητήρια τι τέλεια χοριακηηη είναι αυτή !!!!!!! Σου εύχομαι ολόψυχα ❤️ μια υγιή τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!!

Σε  Σκεφτόμουν..δεν ήθελα να σε ενοχλήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλησπερα κοριτσια !!! δεν ηθελα να γραψω απο το πρωι για να δει η βασιλικουλα τα σχολια!αλλα δεν αντεξα κι ειπα να σας γραψω!
τελικα δεν κρατησα σθενος!! αγχωθηκα!! σημερα 5η μερα εμβρυμεταφορας και ψαχνω για σημαδια, συμπτωματα και λοιπα!νιωθω οτι δεν βλεπω τιποτα! καμια συμβουλη;;


@Jesabell ολα καλα με την εμβρυομεταφορα;;;

Διονη μου γεννησα και δεν είχα ούτε ένα μα ένα συμπτώμα.  

Συγκεκριμένα την ημερα που έκανα τεστ και βγήκε θετικό  έβαλα σερβιέτα γιατί πονούσα(πονους περιόδου)

Επίσης ποτέ δεν έρχεται συμπτώμα στην τρίτη εβδομάδα.  Όσες έχουν συμπτώματα ξεκινά εκει στην 6. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλησπερα κοριτσια !!! δεν ηθελα να γραψω απο το πρωι για να δει η βασιλικουλα τα σχολια!αλλα δεν αντεξα κι ειπα να σας γραψω!
τελικα δεν κρατησα σθενος!! αγχωθηκα!! σημερα 5η μερα εμβρυμεταφορας και ψαχνω για σημαδια, συμπτωματα και λοιπα!νιωθω οτι δεν βλεπω τιποτα! καμια συμβουλη;;


@Jesabell ολα καλα με την εμβρυομεταφορα;;;

Κορίτσι μου μην πτοεισαι. Εγώ δεν είχα απολύτως τίποτα.... Κι όμως έγκυος είμαι πάω για 5ο μήνα. Όλα θα πάνε τέλεια θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου μη δινεις σημασια, οσο μπορεις βεβαια, σε αυτα… κι εγω δεν ειχα τιποτα απο συμπτώματα μονο πονάκια περιόδου και ελεγα αποκλείεται! Και να που ειμαι έγκυος!! Ευχομαι κι εσυ κοριτσι μου!!! 

 

στις πριν 10 ώρες, ο/η angel35 είπε:

 

πείτε της ρε κορίτσια μου γιατί έχει πέσει πολύ το διονάκι μας αυτές τις μέρες!!!!! απόλυτα κατανοητό ότι δεν έχουμε όλες τα ιδια συμπτώματα και εννοείται να έχει το κορίτσι μας άγχος!!!!

 

στις πριν 7 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Διονη μου γεννησα και δεν είχα ούτε ένα μα ένα συμπτώμα.  

Συγκεκριμένα την ημερα που έκανα τεστ και βγήκε θετικό  έβαλα σερβιέτα γιατί πονούσα(πονους περιόδου)

Επίσης ποτέ δεν έρχεται συμπτώμα στην τρίτη εβδομάδα.  Όσες έχουν συμπτώματα ξεκινά εκει στην 6. 

 

 

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Κορίτσι μου μην πτοεισαι. Εγώ δεν είχα απολύτως τίποτα.... Κι όμως έγκυος είμαι πάω για 5ο μήνα. Όλα θα πάνε τέλεια θα δεις!

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Σας ευχαριστω πάρα πολύ!! Όλες... Μου δώσατε μεγάλο θάρρος! Δεν ξέρω ακριβώς τι περίμενα να δω.. μάλλον η αναμονή με έχει ξεκάνει!! 

Σας ευχαριστώ όμως όλες την αακθεμια ξεχωριστά που μου είπατε την εμπειρία σας!! Αλήθεια με βοήθησε πολύ για να πάψω να ψάχνω 💕💕  να έχετε μια όμορφη Κυριακή!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Tvz ->23/7

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@kaposetsi--> 754 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 27/7

@dep14 -> 28/7

Μετράω και ξαναμετράω και δεν χορταίνω ευχές και αγάπη! 🥰  Με χαροποιήσατε τόσο πολύ, με συγκινήσατε! Τα social media τελικά μας φέρνουν πιο κοντά! 😜 Έχω πάρει τεράστια χαρά με τα μηνύματά σας, σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Είμαι ευγνώμων! Είμαι ευγνώμων στον Θεό κ στον γιατρό μου! 🙏🏻 Με κάποια κορίτσια έχω μιλήσει λιγάκι περισσότερο και με μηνύματα και είπαμε κάποια πράγματα παραπάνω (ξέρετε εσείς ποιες είστε) και χαίρομαι εάν έστω κ λιγάκι βοήθησα να αναθεωρήσετε κάποια πράγματα κ να μην τα παρατήσετε… Θέλει υπομονή κ πίστη! Όλες θα τα καταφέρουμε! Γιατί το θέλουμε πολύ! Ανταποδίδω, στέλνω μεγάλη διαδικτυακή αγκαλιά κ τα καλύτερα μπορεί να καθυστερούν αλλά είναι στο δρόμο… έρχονται! 💚

4517DC3C-B84F-4CF2-A0BA-F20F96B6B92F.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Παρασκευαιδου--> ?

@Lucia79--> ?

@kk88 -> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@Tvz ->23/7

Χοριακή 

@Ιωάννα28iwantababy--> 66 🥰

@kaposetsi--> 754 🥰

@Vasilique--> 1729 🥰

@Διόνη -> 27/7

@dep14 -> 28/7

Μετράω και ξαναμετράω και δεν χορταίνω ευχές και αγάπη! 🥰  Με χαροποιήσατε τόσο πολύ, με συγκινήσατε! Τα social media τελικά μας φέρνουν πιο κοντά! 😜 Έχω πάρει τεράστια χαρά με τα μηνύματά σας, σας ευχαριστώ πολύ πολύ! Είμαι ευγνώμων! Είμαι ευγνώμων στον Θεό κ στον γιατρό μου! 🙏🏻 Με κάποια κορίτσια έχω μιλήσει λιγάκι περισσότερο και με μηνύματα και είπαμε κάποια πράγματα παραπάνω (ξέρετε εσείς ποιες είστε) και χαίρομαι εάν έστω κ λιγάκι βοήθησα να αναθεωρήσετε κάποια πράγματα κ να μην τα παρατήσετε… Θέλει υπομονή κ πίστη! Όλες θα τα καταφέρουμε! Γιατί το θέλουμε πολύ! Ανταποδίδω, στέλνω μεγάλη διαδικτυακή αγκαλιά κ τα καλύτερα μπορεί να καθυστερούν αλλά είναι στο δρόμο… έρχονται! 💚

4517DC3C-B84F-4CF2-A0BA-F20F96B6B92F.jpeg

Η φωτο ειναι Τελεια!!!! Μεγαλη αληθεια!!!

Βασιλικουλα απόλαυσε το!!! Αναμένουμε τους διπλασιασμούς σου!

Ολα τα καλα σε ολες μας κορίτσια!!!! Συνεχίζουμε δυνατα ολες!!! 🙂🙂🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Διόνη είπε:

Καλησπερα κοριτσια !!! δεν ηθελα να γραψω απο το πρωι για να δει η βασιλικουλα τα σχολια!αλλα δεν αντεξα κι ειπα να σας γραψω!
τελικα δεν κρατησα σθενος!! αγχωθηκα!! σημερα 5η μερα εμβρυμεταφορας και ψαχνω για σημαδια, συμπτωματα και λοιπα!νιωθω οτι δεν βλεπω τιποτα! καμια συμβουλη;;


@Jesabell ολα καλα με την εμβρυομεταφορα;;;

Γλυκό μου κορίτσι! Πώς φαίνεται όταν ένας άνθρωπος έχει αξίες κ ήθος… Δεν έχω κάτι να πω, ειλικρινά νιώθω πολύ τυχερή που είμαι μέλος αυτής της τόσο όμορφης κ υποστηρικτικής παρέας! 

Να σου πω κάτι; Όλες τις φορές είχα αυτά που αποκαλούν συμπτώματα αλλά τελικά μόνο αυτή τη φορά στάθηκα τυχερή… Μην ψάχνεις κ μην το σκέφτεσαι! Το σώμα μας ξέρει τι πρέπει να κάνει κ όταν είναι έτοιμο απλά θα συμβεί! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Η φωτο ειναι Τελεια!!!! Μεγαλη αληθεια!!!

Βασιλικουλα απόλαυσε το!!! Αναμένουμε τους διπλασιασμούς σου!

Ολα τα καλα σε ολες να κορίτσια!!!! Συνεχίζουμε δυνατα ολες!!! 🙂🙂🥰🥰🥰

Κ εγώ μόλις την είδα ανατρίχιασα! Κ την ανεβάζω για να παίρνουμε κουράγιο κ να μην το βάζουμε κάτω! 

Σ´ευχαριστώ Ντινάκι μου! Όλα να μας πάνε καλά! 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Καλησπέρα! Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έχουν θετικές χοριακές, καλό φώλιασμα σε αυτές που περιμένουν και καλή επιτυχία και χαλάρωση σε όσες είναι πριν τη διέγερση! Σας παρακολουθώ καιρό, αλλά πρώτη φορά γράφω στην ομάδα σας

Έκανα εμ την προηγούμενη Κυριακή (βλαστοκύστες 5 ημερών) και ήδη από την Παρασκευή τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης βγαίνουν θετικά. Συμπτώματα δεν έχω καθόλου. Μέχρι χθες Σάββατο απόγευμα που ένιωσα κάποια ελαφριά ενόχληση και σαν να έχω ροή. Είχα κόκκινο στο σκούπισμα και το βράδυ έγινε περισσότερο. Σήμερα έχω πολύ καφέ, σαν 1-2 μέρες πριν την περίοδο. Πλέον χρειάζομαι σερβιετάκι. Λόγω του ΣΚ δεν έχω τρόπο επικοινωνίας με τον γιατρό μου. Η μαία μου σύστησε να πάρω 1 utrogestan παραπάνω και να επικοινωνήσω αυριο με γιατρό. Εγώ όμως έχω τρομάξει, κάθομαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και αποφεύγω τις επισκέψεις στην τουαλέτα γιατί με στεναχωρούν.

Αισθάνομαι πως τη χαρά που πήρα την Παρασκευή, μου την παίρνουν πίσω.

Θα ήθελα να ρωτήσω τις πιο έμπειρες. Πόσο πιθανό είναι το αίμα αυτό να είναι ένδειξη εμφύτευσης (ιδίως εφόσον είχα ήδη θετικό τεστ δηλ η εμφύτευση έχει ήδη γίνει) ή αν τα μωράκια μου με εγκαταλείπουν. Σήμερα πέρα από τα πολλά καφέ, δεν νιώθω απολύτως τίποτα.. ούτε πόνο (γενικά δεν πονάω στην περίοδο) ούτε όμως κ τσιμπιές σαν να μεγαλώνει η μήτρα.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Evaki! είπε:

 

Καλησπέρα! Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έχουν θετικές χοριακές, καλό φώλιασμα σε αυτές που περιμένουν και καλή επιτυχία και χαλάρωση σε όσες είναι πριν τη διέγερση! Σας παρακολουθώ καιρό, αλλά πρώτη φορά γράφω στην ομάδα σας

Έκανα εμ την προηγούμενη Κυριακή (βλαστοκύστες 5 ημερών) και ήδη από την Παρασκευή τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης βγαίνουν θετικά. Συμπτώματα δεν έχω καθόλου. Μέχρι χθες Σάββατο απόγευμα που ένιωσα κάποια ελαφριά ενόχληση και σαν να έχω ροή. Είχα κόκκινο στο σκούπισμα και το βράδυ έγινε περισσότερο. Σήμερα έχω πολύ καφέ, σαν 1-2 μέρες πριν την περίοδο. Πλέον χρειάζομαι σερβιετάκι. Λόγω του ΣΚ δεν έχω τρόπο επικοινωνίας με τον γιατρό μου. Η μαία μου σύστησε να πάρω 1 utrogestan παραπάνω και να επικοινωνήσω αυριο με γιατρό. Εγώ όμως έχω τρομάξει, κάθομαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και αποφεύγω τις επισκέψεις στην τουαλέτα γιατί με στεναχωρούν.

Αισθάνομαι πως τη χαρά που πήρα την Παρασκευή, μου την παίρνουν πίσω.

Θα ήθελα να ρωτήσω τις πιο έμπειρες. Πόσο πιθανό είναι το αίμα αυτό να είναι ένδειξη εμφύτευσης (ιδίως εφόσον είχα ήδη θετικό τεστ δηλ η εμφύτευση έχει ήδη γίνει) ή αν τα μωράκια μου με εγκαταλείπουν. Σήμερα πέρα από τα πολλά καφέ, δεν νιώθω απολύτως τίποτα.. ούτε πόνο (γενικά δεν πονάω στην περίοδο) ούτε όμως κ τσιμπιές σαν να μεγαλώνει η μήτρα.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Κοριτσι μου καλως ηρθες! 
Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!! Ειναι πιθανό να ειναι αίμα εμφύτευσης. Κι εγω την πρώτη φορα ειχα αίμα, τη δεύτερη μονο καφε… 

Απλα προσπαθησε να μην αγχωνεσαι γιατι ακομα δεν εχει τελειωσει τιποτα. Ποτε εχεις την χοριακη σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια.. έκανα κι εγώ την πρώτη μου έμβρυομεταφορά τη Παρασκευή κι έχω χοριακη τη Δευτέρα στις 26.. 

Ξέρετε αν πρέπει να νιώθω κάτι;; Η αν υπάρχει κάποιο σύμπτωμα;; Θα δω κάτι αυτές τις μέρες;; Θετικό η αρνητικό;;; Μέχρι στιγμής δε νιώθω κάτι πέρα από πολλά υγρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου καλως ηρθες! 
Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!! Ειναι πιθανό να ειναι αίμα εμφύτευσης. Κι εγω την πρώτη φορα ειχα αίμα, τη δεύτερη μονο καφε… 

Απλα προσπαθησε να μην αγχωνεσαι γιατι ακομα δεν εχει τελειωσει τιποτα. Ποτε εχεις την χοριακη σου; 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Την Τρίτη, μεθαύριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Κοριτσι μου καλως ηρθες! 
Ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!! Ειναι πιθανό να ειναι αίμα εμφύτευσης. Κι εγω την πρώτη φορα ειχα αίμα, τη δεύτερη μονο καφε… 

Απλα προσπαθησε να μην αγχωνεσαι γιατι ακομα δεν εχει τελειωσει τιποτα. Ποτε εχεις την χοριακη σου; 

Και αν επιτρέπεται πώς πήγαν οι αντίστοιχες προσπάθειες; Είχες αρκετή ποσότητα; Χθες αίμα είχα λίγο, αλλά σήμερα πολύ καφέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Evaki! είπε:

Και αν επιτρέπεται πώς πήγαν οι αντίστοιχες προσπάθειες; Είχες αρκετή ποσότητα; Χθες αίμα είχα λίγο, αλλά σήμερα πολύ καφέ. 

Τωρα ειμαι έγκυος κοριτσι μου!! Και ειχα καφε μεχρι και μετα τη χοριακη μου! Ειχα πιο πολυ στο σκούπισμα και λιγότερο στο σερβιετακι. 
Καλη επιτυχια για τη Τρίτη, ευχομαι να εχεις θετικά νεα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Evaki! είπε:

Μακάρι!! Σε ευχαριστώ πολύ! Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο! Με το καλό να πάρεις αγκαλιά το μωρουδάκι σου!

Και στα δικα σου σύντομα!!! Να ερθεις στη θέση μου πολυ πολυ σύντομα!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Evaki! είπε:

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. Την Τρίτη, μεθαύριο.

Κορίτσι μου συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου καταρχάς ! Μια τελειομηνη και εύκολη εγκυμοσύνη σου εύχομαι από καρδιάς ♥️

Αίμα εμφύτευσης είναι πιστεύω... Το καφέ είναι παλιό αίμα γενικά, επειδή είναι καιρό μεσα αλλάζει το χρώμα σε καφέ... Δεν είναι ανησυχητικό! 

Αν είναι πχ καμία μικρή αποκόλληση θα φτιάξει με το utrogestan. . Όλα καλά θα πάνε !! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο πολύ έχω χαρεί κορίτσια μου με τα θετικά σας αποτελέσματα! Δώστε κ σε μας λίγη μπεμπεδόσκονη να μας έρθουν κι εμάς τα καλά αποτελέσματα! Δε ξέρω ακόμα αλλά μέσα στον Αύγουστο θα κάνω την ετ στο τελευταίο παγωτινάκι μου! Όταν έχω ημερομηνία @Vasilique θα σου την γράψω να με βάλεις στο πινακάκι ξανά!

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ!!

❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

Πόσο πολύ έχω χαρεί κορίτσια μου με τα θετικά σας αποτελέσματα! Δώστε κ σε μας λίγη μπεμπεδόσκονη να μας έρθουν κι εμάς τα καλά αποτελέσματα! Δε ξέρω ακόμα αλλά μέσα στον Αύγουστο θα κάνω την ετ στο τελευταίο παγωτινάκι μου! Όταν έχω ημερομηνία @Vasilique θα σου την γράψω να με βάλεις στο πινακάκι ξανά!

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ!!

❤️❤️❤️

Σου στελνω μπεμπεδοσκονη κοριτσι μιυ και οταν ερθει η ωρα για την εμβρυομεταφορα σου θα σου στειλω με τα κιλά, φουλ έξτρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! 

Σήμερα έμαθα πως έχουμε 8 τέλειες βλαστοκυστες στην κατάψυξη ! είμαι πολύ χαρούμενη ! Ο γιατρός μου είπε ότι είναι σούπερ. Εμβρυομεταφορα θα κάνουμε Σεπτέμβρη γιατί κλείνει η μονάδα 9-22/8. Τον ρώτησα για το εμβόλιο του κορονοιου και μου ειπε να το κάνω πριν την εμβρυομεταφορα αυτό έχει προτεραιότητα είπε... Λόγω του εμβολίου μπορεί να πάμε και Οκτωβρη μου είπε και εκεί τρελάθηκα !!! Λέω τι ? Μου λέει αυτό θα το δούμε κάτσε να κάνεις το εμβόλιο να δούμε πως θα είσαι και βλέπουμε... Το θέμα είναι πως θα αφήσουμε τον Αύγουστο δεν πειράζει θα κάνουμε διακοπές και από Σεπτέμβρη ξεκινάμε διαδικασία για εμβρυομεταφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

Πόσο πολύ έχω χαρεί κορίτσια μου με τα θετικά σας αποτελέσματα! Δώστε κ σε μας λίγη μπεμπεδόσκονη να μας έρθουν κι εμάς τα καλά αποτελέσματα! Δε ξέρω ακόμα αλλά μέσα στον Αύγουστο θα κάνω την ετ στο τελευταίο παγωτινάκι μου! Όταν έχω ημερομηνία @Vasilique θα σου την γράψω να με βάλεις στο πινακάκι ξανά!

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ!!

❤️❤️❤️

Εδώ θα είμαι κ θα σε περιμένω! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! 

Σήμερα έμαθα πως έχουμε 8 τέλειες βλαστοκυστες στην κατάψυξη ! είμαι πολύ χαρούμενη ! Ο γιατρός μου είπε ότι είναι σούπερ. Εμβρυομεταφορα θα κάνουμε Σεπτέμβρη γιατί κλείνει η μονάδα 9-22/8. Τον ρώτησα για το εμβόλιο του κορονοιου και μου ειπε να το κάνω πριν την εμβρυομεταφορα αυτό έχει προτεραιότητα είπε... Λόγω του εμβολίου μπορεί να πάμε και Οκτωβρη μου είπε και εκεί τρελάθηκα !!! Λέω τι ? Μου λέει αυτό θα το δούμε κάτσε να κάνεις το εμβόλιο να δούμε πως θα είσαι και βλέπουμε... Το θέμα είναι πως θα αφήσουμε τον Αύγουστο δεν πειράζει θα κάνουμε διακοπές και από Σεπτέμβρη ξεκινάμε διαδικασία για εμβρυομεταφορα!

Μπράβο Εύα! Θα πας διακοπές με άλλον αέρα κ μετά βουρ για τα καλύτερα! Να ξεκουραστείτε, να χαλαρώσετε κ όλα στην ώρα τους! 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Κορίτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!! 

Σήμερα έμαθα πως έχουμε 8 τέλειες βλαστοκυστες στην κατάψυξη ! είμαι πολύ χαρούμενη ! Ο γιατρός μου είπε ότι είναι σούπερ. Εμβρυομεταφορα θα κάνουμε Σεπτέμβρη γιατί κλείνει η μονάδα 9-22/8. Τον ρώτησα για το εμβόλιο του κορονοιου και μου ειπε να το κάνω πριν την εμβρυομεταφορα αυτό έχει προτεραιότητα είπε... Λόγω του εμβολίου μπορεί να πάμε και Οκτωβρη μου είπε και εκεί τρελάθηκα !!! Λέω τι ? Μου λέει αυτό θα το δούμε κάτσε να κάνεις το εμβόλιο να δούμε πως θα είσαι και βλέπουμε... Το θέμα είναι πως θα αφήσουμε τον Αύγουστο δεν πειράζει θα κάνουμε διακοπές και από Σεπτέμβρη ξεκινάμε διαδικασία για εμβρυομεταφορα!

Δυστυχώς ο κάθε γιατρός έχει τη δική του άποψη σχετικά με το εμβόλιο, το οποίο δε βοηθάει κ πολύ στο να αποφασίσουν οι ανεμβολιαστοι να κάνουν εμβόλιο. Για μένα έτσι πως έχουν πάει τα πράγματα με τις μεταλλάξεις πρέπει να πας για εμβόλιο, δες τα ρβ γιατί λένε πως υπάρχουν κενά να το κάνεις όσο είναι κλειστό το κέντρο αν είναι δυνατόν έτσι ώστε να μη χάσεις άλλο κύκλο!! Όχι ότι θα αλλάξει κάτι στα μέτρα προστασίας αλλά απλώς όταν μείνεις έγκυος να είσαι πιο προστατευμενη από σοβαρή νοσηση. Τα νέα για τις βλαστοκυστες σου είναι υπέροχα, είδες που στα έλεγα;; ξεκουρασου τώρα κ πάμε από Σεπτέμβρη γερά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...