Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η troia είπε:

Ε, αν σου έλεγε για τα nk και μάλιστα ότι δε γράφονται...Τουλάχιστον αναξιόπιστος...

Αυτό ήταν το λιγότερο.. στην προσπάθεια προσέγγισης για 2ο ρντβ ήταν απαράδεκτος και αυτός και οι συνεργάτες του.  Θεωρώ ότι υπάρχει πολύ κοροϊδία, μας βλέπουν εύκολα θύματα γιατί ξέρουν ότι το θέλουμε πολύ! Αλλά όλα έχουν και το όριο τους. Δεν θα θυσιάσω και την αξιοπρέπεια μου για όλους αυτούς τους επιτήδειους! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αρχή μας τα έλεγε οκ τα πράγματα ρεαλιστικά αλλά χωρίς τέτοια αποθάρρυνση! Τώρα δεν ξέρω τι έπαθε και του γύρισε το μυαλό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Ποια είναι το κανάλι ;;; Θέλω και εγώ!!!!

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva29 είπε:

Κι εγώ θέλω να το δω ! Πες μας ποιο είναι !! ♥️♥️♥️

Στείλτε μου μήνυμα κορίτσια!!!! 

Να σας πω σε προσωπικό μήνυμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

χανονται ωαρια ,τα βαζουν 2ης μερας ,δε δινουν φωτο ,δεν εξηγουν κλπ στα παιρνουν κ στα ραντεβου κλπ κλπ αστα μονο κουβεντα και pr ειναι..πραγματικα απειρα λαθη και απορω ..εχω διαβασει κ μου εχουνε πει τα χειροτερα για αυτον και για τον Τζεφ!χανουν χρονο ,χρημα κ ψυχολογια πολλες γυναικες 

o Tζεφ ποιός είναι? Εγώ έχω ακούσει τα καλλίτερα...ειδικά για τον συνεργάτη του τον Γατο πολλές γνωστές και φίλες κάνανε τα παιδάκια τους εκεί. Τι να πω ειλικρινά. Πάντως εγώ που μίλησα με τον Παράσχο μου ήταν πολύ οικεία η όλη κατάσταση, αμέσως μου είπαν τιμές για το όποιο πρόγραμμα με ενδιαφέρει και φυσικά μου είπε ότι πρέπει αρχικά να κάνουμε διαγνωστική υστεροσκόπιση και ύστερα όλα τα άλλα. Γενικά όμως για όλους λένε και καλά και κακά. Πχ έχουν γεννήσει πολύ καλές μου φίλες στον Πάντο και λένε τα καλλίτερα...εγώ είχα2 αποτυχημένες προσπάθειες εκεί και όχι την κατάλληλη προσοχή. Το ίδιο και στο κέντρο που είμαι τώρα...έχω κάνει ήδη 2 αποτυχημένες προσπάθειες και θα κάνω και μια τρίτη προσπάθεια μιας κ έχω ένα παγωτινάκι έτοιμο. όμως γνωστή μου εκεί έπιασε με την πρώτη. Και πραγματικά κανείς γιατρος τουλαχιστον σε μενα δε μπορεί να μου πει γιατί υπάρχουν αποτυχίες αφού και τα έμβρυα μου είναι πολύ καλά και ενδομήτριο καταπληκτικό εχω. Τι να πει κανείς....  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ιωάννα28iwantababy είπε:

Πως είστε κορίτσια;; Εγώ έχω πολύ άγχος μέχρι την Δευτέρα που θα επαναλάβω την χοριακη... Την θεωρώ πολύ μικρή αν και ο γιατρός μου ήταν πολύ χαρούμενος και δε μου είπε ότι είναι προβληματισμένος.... Μου είπε ότι κανονικά έπρεπε Κυριακή να την κάνω απλώς επειδή είναι κλειστά θα πάω την Δευτέρα.. μέχρι στιγμής έχω τα ίδια με τις προηγούμενες 2  μέρες αρκετά υγρά και καούρες με ότι και να φάω ακόμα και με το νερο .. !

Καλούς διπλασιασμούς αχ αυτά τα υγρά τα έχω κι εγώ νιώθω ότι από στιγμή σε στιγμή θα μου έρθει περίοδος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

o Tζεφ ποιός είναι? Εγώ έχω ακούσει τα καλλίτερα...ειδικά για τον συνεργάτη του τον Γατο πολλές γνωστές και φίλες κάνανε τα παιδάκια τους εκεί. Τι να πω ειλικρινά. Πάντως εγώ που μίλησα με τον Παράσχο μου ήταν πολύ οικεία η όλη κατάσταση, αμέσως μου είπαν τιμές για το όποιο πρόγραμμα με ενδιαφέρει και φυσικά μου είπε ότι πρέπει αρχικά να κάνουμε διαγνωστική υστεροσκόπιση και ύστερα όλα τα άλλα. Γενικά όμως για όλους λένε και καλά και κακά. Πχ έχουν γεννήσει πολύ καλές μου φίλες στον Πάντο και λένε τα καλλίτερα...εγώ είχα2 αποτυχημένες προσπάθειες εκεί και όχι την κατάλληλη προσοχή. Το ίδιο και στο κέντρο που είμαι τώρα...έχω κάνει ήδη 2 αποτυχημένες προσπάθειες και θα κάνω και μια τρίτη προσπάθεια μιας κ έχω ένα παγωτινάκι έτοιμο. όμως γνωστή μου εκεί έπιασε με την πρώτη. Και πραγματικά κανείς γιατρος τουλαχιστον σε μενα δε μπορεί να μου πει γιατί υπάρχουν αποτυχίες αφού και τα έμβρυα μου είναι πολύ καλά και ενδομήτριο καταπληκτικό εχω. Τι να πει κανείς....  

ειναι ο τζαφερακος .ο Π μπορει να νομιζεις οτι δεν σε προσεξε διοτι δεν ειναι «γλυκουλης» οπως ο Παρ.προσωπικα δε θελω κουβεντες κ φιλιες με το γιατρο αλλα  να εχει εμπειρια και να μη με κοροιδευει με γλυκόλογα. και να μη πετυχαίνω.το οτι δε πετυχες με Π δε σημαινει κατι και εγω στη τριτη ετ πετυχα..δυστυχως τα ποσοστα ειναι χαμηλα και ειναι και θεμα τυχης.εχω ακουσει και διαβασει τα χειροτερα και 1000% κατι παιζει με το εμβρυολογικο..ρωτα και τη @Mari84εγω ευχομαι πραγματικα η 3η προσπαθεια σου να ειναι η τυχερη  και να μη χρειαστει καν να πας αλλου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η skorpina78 είπε:

κορίτσια μου ξέρετε τι είναι το PRP μήτρας και πόσο κοστίζει?

https://ygeiamou.gr/επιστημονικές-εξελίξεις/23128/i-epanastatiki-elliniki-methodos-pou-epanaferi-ti-gonimotita/
μου ειχε πει οτι σε καποιες γυναικες πιανει και κανει θαυματα και πετυχανε που κανονικα δεν θα μενανε ποτε εγκυες ...και σε αλλες δεν δουλευει και δεν ξερουνε γιατι..κοστος δε ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η skorpina78 είπε:

κορίτσια μου ξέρετε τι είναι το PRP μήτρας και πόσο κοστίζει?

Μια φίλη μου το έκανε πρόσφατα μαζί με ωοληψια και υστεροσκοπηση. Το τι είναι περιγράφεται ωραία και στο λινκ που έβαλε η Νεφέλη πιο πάνω. Τώρα για την αποτελεσματικότητα, και στη φίλη μου ο γιατρός είπε ότι δεν έχει αποδειχθεί ότι βοηθάει αλλά δε χάνει και κάτι να το δοκιμάσει. Επειδή το έκανε μαζί και με ωοληψια και υστεροσκοπηση δεν ξέρω κόστος, μπορώ όμως να ρωτήσω. Αυτό που μου είπε σίγουρα είναι ότι η αιμοληψία που σου κάνουν για να πάρουν το αίμα και να το επεξεργαστούν κατάλληλα, γίνεται με λίγο διαφορετικό τρόπο από αυτόν που έχουμε συνηθίσει για τις αιματολογικές εξετάσεις. Πρέπει να γίνεται αργά και της φάνηκε λίγο ενοχλητικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια .. Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν προλαβαίνω και λόγω δουλειάς . Κάποιες μέρες σας πιάνει λογοδιάρροια και γεμίζετε σελίδες! Προτείνω στο τέλος κάθε μέρας να αναλάβει κάποια κοπέλα να γράφει κάποια σύνοψη για να παρακολουθούμε τις εξελίξεις !! 😍

Λοιπόν εγώ αδιαθέτησα τελικά Παρασκευή απόγευμα .. Πήγα χθες στο γιατρό και από σήμερα ξεκινάω διέγερση με menopur και puregon. Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Ας είναι αυτή η φορά η τυχερή μου προσεύχομαι !!🤚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Γεια σας κορίτσια .. Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν προλαβαίνω και λόγω δουλειάς . Κάποιες μέρες σας πιάνει λογοδιάρροια και γεμίζετε σελίδες! Προτείνω στο τέλος κάθε μέρας να αναλάβει κάποια κοπέλα να γράφει κάποια σύνοψη για να παρακολουθούμε τις εξελίξεις !! 😍

Λοιπόν εγώ αδιαθέτησα τελικά Παρασκευή απόγευμα .. Πήγα χθες στο γιατρό και από σήμερα ξεκινάω διέγερση με menopur και puregon. Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Ας είναι αυτή η φορά η τυχερή μου προσεύχομαι !!🤚

Καλή αρχή και καλή επιτυχία εύχομαι! Είναι η πρώτη φορά ?  Ποιο πρωτόκολλο θα ακολουθήσετε και πόσες μονάδες θα κάνεις ? Θα κάνετε εμβρυμεταφορα στον ίδιο κύκλο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλή αρχή και καλή επιτυχία εύχομαι! Είναι η πρώτη φορά ?  Ποιο πρωτόκολλο θα ακολουθήσετε και πόσες μονάδες θα κάνεις ? Θα κάνετε εμβρυμεταφορα στον ίδιο κύκλο? 

Ευχαριστώ πολύ ! Είναι η τρίτη διέγερση που θα κάνω σε διάστημα 2 χρόνων .. Τις προηγούμενες φορές πέτυχα εγκυμοσύνη αλλά δυστυχώς παλινδρόμησαν και οι 2 φορές .. Θα κάνω 300 menopur και 150 puregon. Βραχύ θα είναι ,μάλλον με ανταγωνιστές .. Θα το δούμε στη πορεία αυτό . Αυτή τη φορά όσα προκύψουν θα τα στείλουμε για προεμφυτευτικό καθώς στην τελευταία παλίνδρομη έδειξε τρισωμία ,οπότε θα ελέγξουμε πρώτα τα εμβρυάκια που θα έχουμε και μετά θα γίνει η μεταφορά . Εύχομαι να έχω αρκετές βλαστοκύστες για να τα καταφέρουμε στο τέλος .. Βήμα βήμα το πάω με πίστη και αισιοδοξία 🙏😃

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Γεια σας κορίτσια .. Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν προλαβαίνω και λόγω δουλειάς . Κάποιες μέρες σας πιάνει λογοδιάρροια και γεμίζετε σελίδες! Προτείνω στο τέλος κάθε μέρας να αναλάβει κάποια κοπέλα να γράφει κάποια σύνοψη για να παρακολουθούμε τις εξελίξεις !! 😍

Λοιπόν εγώ αδιαθέτησα τελικά Παρασκευή απόγευμα .. Πήγα χθες στο γιατρό και από σήμερα ξεκινάω διέγερση με menopur και puregon. Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Ας είναι αυτή η φορά η τυχερή μου προσεύχομαι !!🤚

Γεια σου κορίτσι μου!!! Καλή αρχή καλή επιτυχία σου εύχομαι, όλα να σου πάνε υπέροχα......σύνολο θα κάνεις δηλαδή 450 μονάδες???? Πάντα τόσες μονάδες κάνεις στις διεγέρσεις σου???? Θα είναι η τυχερή κορίτσι μου αφού πετυχαίνεις εμφυτεύσεις και θα κάνεις και προεμφυτευτικο όλα θα πάνε τέλεια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

Γεια σας κορίτσια .. Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν προλαβαίνω και λόγω δουλειάς . Κάποιες μέρες σας πιάνει λογοδιάρροια και γεμίζετε σελίδες! Προτείνω στο τέλος κάθε μέρας να αναλάβει κάποια κοπέλα να γράφει κάποια σύνοψη για να παρακολουθούμε τις εξελίξεις !! 😍

Λοιπόν εγώ αδιαθέτησα τελικά Παρασκευή απόγευμα .. Πήγα χθες στο γιατρό και από σήμερα ξεκινάω διέγερση με menopur και puregon. Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Ας είναι αυτή η φορά η τυχερή μου προσεύχομαι !!🤚

Κοπελα μου καλή επιτυχία να έχεις!!!!!! Να πάνε όλα υπέροχα!!!!!!! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!!! Καλή αρχή καλή επιτυχία σου εύχομαι, όλα να σου πάνε υπέροχα......σύνολο θα κάνεις δηλαδή 450 μονάδες???? Πάντα τόσες μονάδες κάνεις στις διεγέρσεις σου???? Θα είναι η τυχερή κορίτσι μου αφού πετυχαίνεις εμφυτεύσεις και θα κάνεις και προεμφυτευτικο όλα θα πάνε τέλεια......

στην πρώτη διέγερση ήμουν σε άλλο κέντρο κι έκανα 300 μονάδες gonal  μόνο και μου πήραν 7 ωάρια , τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 4 προχώρησαν σε βλαστοκύστες . Έβαλα τα 2 που πέτυχα εγκυμοσύνη παλλίνδρομη και 2 στην κατάψυξη . Έκανα μετά μετάφορα με τη μία βλαστοκύστη γιατί η άλλη δε τα κατάφερε στην απόψυξη οπο΄εκεί είχα πάλι θετική χοριακή , είδαμε σάκο , χωρίς εμβρυικά στοιχεία . Πήγα στο κέντρο πυ είμαι τώρα κι έκανα διέγερση με gonal που είχα ήδη πάρει από την επιτροπή και μου πρόσθεσε 150 menopur . Μου πήραν 4 και γονιμοποιήθηκαν τα 3 κι έφτασε σε βλαστοκύστη η μία που έβαλα και μου παλινδρομησε στις 8 έβδομάδες όπου και έιδαμε τρισωμία. Ο γιατρός μου είπε την επόμενη φορα προεμφυτευτικό γιατί εμφυτεύεις εύκολά αλλά έχουν θέμα τα εμβρυάκια .. Που θα πάει θα το πετύχουμε .. Τώρα ξεκίνησα με καινούρια απόφαση επιτροπής και Puregon  που δεν ξέρω πιστεύω ότι θα ταιριάξει καλυτερα. 🙏 

 Μακάρι .. Ξεκινάω αισιόδοξα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, κορίτσια ! Καλη Κυριακη! 
Να σας ρωτησω κατι; Προετοιμάζομαι για ετ, κ οπως Παει το πραγμα μαλλον η εμβρυομεταφορα θα γινει 24η μερα τ κυκλου. Δεν ειναι πολυ αργα; Ρωτησα κι μου ειπαν ο,τι ειμαστε ενταξει κ ολα δείχνουν ( υπέρηχος κ ορμόνες ) να γινει την Παρασκευη 16/7.εχω παρα πολυ αγχος, δε μπορω να το διαχειριστώ. Θα ειναι η 3η μου.. οι 2 προηγούμενες ειχαν 0 . Please τα φώτα σας🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημερα, κορίτσια ! Καλη Κυριακη! 
Να σας ρωτησω κατι; Προετοιμάζομαι για ετ, κ οπως Παει το πραγμα μαλλον η εμβρυομεταφορα θα γινει 24η μερα τ κυκλου. Δεν ειναι πολυ αργα; Ρωτησα κι μου ειπαν ο,τι ειμαστε ενταξει κ ολα δείχνουν ( υπέρηχος κ ορμόνες ) να γινει την Παρασκευη 16/7.εχω παρα πολυ αγχος, δε μπορω να το διαχειριστώ. Θα ειναι η 3η μου.. οι 2 προηγούμενες ειχαν 0 . Please τα φώτα σας🙏🏻

Καλη επιτυχια ολοψυχα ! Αναλογα τις ορμονες παει και την ωορηξια σου.. μην αγχωνεσαι..προσπαθησε τουλαχιστον να ξεχνιεσαι, μονο αυτο μας σωζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καλη επιτυχια ολοψυχα ! Αναλογα τις ορμονες παει και την ωορηξια σου.. μην αγχωνεσαι..προσπαθησε τουλαχιστον να ξεχνιεσαι, μονο αυτο μας σωζει..

Δεν εχω ξαναδιαβάσει για τοσο αργα ετ.. κι αυτο με προβληματίζει. Εχω ακουσει μεχρι 21η Νεφελακι μου. Κι σκεφτομαι μηπως παραπάει μακρυα.. πως να ξεχαστώ θεε μου. Που ολο το ατιμο μυαλο γυρνάει εκει; Οτι κι αν κανω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Καλημερα, κορίτσια ! Καλη Κυριακη! 
Να σας ρωτησω κατι; Προετοιμάζομαι για ετ, κ οπως Παει το πραγμα μαλλον η εμβρυομεταφορα θα γινει 24η μερα τ κυκλου. Δεν ειναι πολυ αργα; Ρωτησα κι μου ειπαν ο,τι ειμαστε ενταξει κ ολα δείχνουν ( υπέρηχος κ ορμόνες ) να γινει την Παρασκευη 16/7.εχω παρα πολυ αγχος, δε μπορω να το διαχειριστώ. Θα ειναι η 3η μου.. οι 2 προηγούμενες ειχαν 0 . Please τα φώτα σας🙏🏻

Καλή επιτυχία κορίτσι μου....μην αγχώνεσαι αφού σου μέτρησαν ορμόνες ξέρουν τι κάνουν...έχε εμπιστοσύνη και ελπίδα ότι όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά....και έχω έχω κάνει 2 ετ με 0 αποτέλεσμα....ελέγξεις κάτι παραπάνω αυτή την φορά πριν την ετ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η FAITH_ είπε:

στην πρώτη διέγερση ήμουν σε άλλο κέντρο κι έκανα 300 μονάδες gonal  μόνο και μου πήραν 7 ωάρια , τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 4 προχώρησαν σε βλαστοκύστες . Έβαλα τα 2 που πέτυχα εγκυμοσύνη παλλίνδρομη και 2 στην κατάψυξη . Έκανα μετά μετάφορα με τη μία βλαστοκύστη γιατί η άλλη δε τα κατάφερε στην απόψυξη οπο΄εκεί είχα πάλι θετική χοριακή , είδαμε σάκο , χωρίς εμβρυικά στοιχεία . Πήγα στο κέντρο πυ είμαι τώρα κι έκανα διέγερση με gonal που είχα ήδη πάρει από την επιτροπή και μου πρόσθεσε 150 menopur . Μου πήραν 4 και γονιμοποιήθηκαν τα 3 κι έφτασε σε βλαστοκύστη η μία που έβαλα και μου παλινδρομησε στις 8 έβδομάδες όπου και έιδαμε τρισωμία. Ο γιατρός μου είπε την επόμενη φορα προεμφυτευτικό γιατί εμφυτεύεις εύκολά αλλά έχουν θέμα τα εμβρυάκια .. Που θα πάει θα το πετύχουμε .. Τώρα ξεκίνησα με καινούρια απόφαση επιτροπής και Puregon  που δεν ξέρω πιστεύω ότι θα ταιριάξει καλυτερα. 🙏 

 Μακάρι .. Ξεκινάω αισιόδοξα !!

Να ξεκινάς όπως λες αισιόδοξα και με πίστη...όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά αφού θα κάνετε προεμφυτευτικο έλεγχο και αφού πετυχαίνεις εύκολα εμφύτευση....καλή επιτυχία κορίτσι μου μέσα από την καρδιά μου σου στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια ✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου....μην αγχώνεσαι αφού σου μέτρησαν ορμόνες ξέρουν τι κάνουν...έχε εμπιστοσύνη και ελπίδα ότι όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά....και έχω έχω κάνει 2 ετ με 0 αποτέλεσμα....ελέγξεις κάτι παραπάνω αυτή την φορά πριν την ετ????

Βρηκαμε αντίσταση στην ινσουλίνη, παιρνω glucophase , τα εχω κανει ολα. Κι οταν λεω ολα το εννοω, απο υσταροσκοπισεις, ορμονικές, αιματολογο, ανοσολογο, ενδοκρινολόγο.Ο θεος μαζι μας 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Βρηκαμε αντίσταση στην ινσουλίνη, παιρνω glucophase , τα εχω κανει ολα. Κι οταν λεω ολα το εννοω, απο υσταροσκοπισεις, ορμονικές, αιματολογο, ανοσολογο, ενδοκρινολόγο.Ο θεος μαζι μας 🙏🏻

Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα...... αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Όλα να πάνε καλά κορίτσι μου σου εύχομαι ολόψυχα...... αυτή η φορά να είναι η τυχερή σου!!!!!

Αμήν κοριτσι μου. Ανταποδίδω να μου εισαι καλα 🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η FAITH_ είπε:

Γεια σας κορίτσια .. Σας διαβάζω όσο μπορώ αλλά δεν προλαβαίνω και λόγω δουλειάς . Κάποιες μέρες σας πιάνει λογοδιάρροια και γεμίζετε σελίδες! Προτείνω στο τέλος κάθε μέρας να αναλάβει κάποια κοπέλα να γράφει κάποια σύνοψη για να παρακολουθούμε τις εξελίξεις !! 😍

Λοιπόν εγώ αδιαθέτησα τελικά Παρασκευή απόγευμα .. Πήγα χθες στο γιατρό και από σήμερα ξεκινάω διέγερση με menopur και puregon. Ευχηθείτε μου καλή επιτυχία ! Ας είναι αυτή η φορά η τυχερή μου προσεύχομαι !!🤚

Καλή επιτυχία να πάνε όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η FAITH_ είπε:

στην πρώτη διέγερση ήμουν σε άλλο κέντρο κι έκανα 300 μονάδες gonal  μόνο και μου πήραν 7 ωάρια , τα 6 γονιμοποιήθηκαν και τα 4 προχώρησαν σε βλαστοκύστες . Έβαλα τα 2 που πέτυχα εγκυμοσύνη παλλίνδρομη και 2 στην κατάψυξη . Έκανα μετά μετάφορα με τη μία βλαστοκύστη γιατί η άλλη δε τα κατάφερε στην απόψυξη οπο΄εκεί είχα πάλι θετική χοριακή , είδαμε σάκο , χωρίς εμβρυικά στοιχεία . Πήγα στο κέντρο πυ είμαι τώρα κι έκανα διέγερση με gonal που είχα ήδη πάρει από την επιτροπή και μου πρόσθεσε 150 menopur . Μου πήραν 4 και γονιμοποιήθηκαν τα 3 κι έφτασε σε βλαστοκύστη η μία που έβαλα και μου παλινδρομησε στις 8 έβδομάδες όπου και έιδαμε τρισωμία. Ο γιατρός μου είπε την επόμενη φορα προεμφυτευτικό γιατί εμφυτεύεις εύκολά αλλά έχουν θέμα τα εμβρυάκια .. Που θα πάει θα το πετύχουμε .. Τώρα ξεκίνησα με καινούρια απόφαση επιτροπής και Puregon  που δεν ξέρω πιστεύω ότι θα ταιριάξει καλυτερα. 🙏 

 Μακάρι .. Ξεκινάω αισιόδοξα !!

Καλη επιτυχια κοριτσι μου!!! Μακαρι ο προεμφυτευτικος να ειναι μια λύση και να διαλέξετε τα καλυτερα για να προχωρήσουν αυτη τη φορα κοριτσι μου και να πανε ολα καλα!!! Καλη επιτυχια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...