Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Λυπάμαι κοριτσι μου καλο!!! Στενοχωρηθείτε, ηρεμήστε, ανασυνταχθείτε  και σηκωθείτε παλι για μια καινουρια προσπάθεια οποτε και αν θέλετε!!! Λυπάμαι κοριτσακι μου!! Δύναμη τωρα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Sandyb είπε:

Α τώρα κατάλαβα είπα και γω..δύσκολο αυτό αλλά οχι ακατορθωτο..οπότε θα συνεχίσεις με προεμφυτευτικους μέχρι να έχετε υγιη εμβρυακια? Μην χάνεις τις ελπίδες σου όσο έχεις κουράγιο να προσπαθείς κορίτσι μου..

Αυτό είναι το πλάνο μας αν και ο εξωσωματιστης μου λέει τώρα να δοκιμάσουμε στην επόμενη προσπάθεια χωρίς προεμφυτευτικο, με τη λογική πως αν ένα έμβρυο δεν είναι καλό δεν θα προχωρήσει από μόνο του. Δεν έχω αποφασίσει κι εγώ, είναι δύσκολη απόφαση. Ήδη μου το είχε προτείνει από τη 2η διέγερση και εγώ δεν ήθελα να τον ακούσω. Τις τελευταίες μέρες όμως διάβασα διαφορα άρθρα από σκεπτικιστές γιατρούς που υποστηρίζουν ότι σε γυναίκες άνω των 40 μπορεί να μην είναι καλός ο προεμφυτευτικος συν ότι η βιοψία έχει και ένα ρίσκο για τα έμβρυα. Είναι λίγο μπέρδεμα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

😔😔😔 Κορίτσι μου γλυκό... Δεν έχω λόγια ... Ότι και να πω είναι λίγο... Μόνο ένα θα σου πω... Σήκω πάνω και προγραμμάτισε το επόμενο βήμα σου ! Θα ξαναπροσπαθήσετε και θα τα καταφέρετε ! Δυστυχώς είναι και θέμα τύχης... 50 50 στην καλύτερη κάθε φορά...θα γίνει κορίτσι μου θα γίνει κάνε λίγο υπομονή... Πάρε αγκαλιά τον άντρα σου και κάντε μαζί τον προγραμματισμό των επόμενων βημάτων σας .... Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια και μια μεγάλη μεγάλη αγκαλιά ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ.......σήμερα είναι η ημέρα του θρήνου...αυριο θα σηκωθω καλύτερα....άλλωστε έχω αποφασίσει ότι ότι και να γίνεται στο τέλος θα σηκώνομαι και θα ξαναπροσπαθώ....αυτο εχω μάθει να κάνω πάντα και αυτο θα κάνω και τώρα.....καποια στιγμή θα έρθει και η δική μου η στιγμή....μέχρι τότε θα δω τι αλλες εξετάσεις μπορώ να κάνω...θα σας παρακολουθώ και θα χαίρομαι με τα δικά σας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Είναι λίγα ναι. Να εύχεσαι όμως να είναι καλά ποιοτικά. Ωοληψία πότε;

αα δεν ξερω θα παω την τεταρτη παλι κ θα ρωτησω...πιστευω οτι εχω ακομα...τις ενεσεις που τις βρω δεν ξερω...εψαξα σε λιγα στην περιοχη μου αλλα ολοι μου λενε οτι ειναι σε ελλειψη κ οι 2 που θελω...τι προβλημα κ αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Λυπάμαι πολυ κοριτσι μου. Ειλικρινά. Παρε αγκαλια τον αντρα σου. Ειστε μαζι. Αυριο ειναι μια αλλη μερα.. το μέλλον ειναι μπροστά και ο επιμένων νικά! Τουλαχιστον το φορουμ μας εδω αυτο μας διδάσκει. Σου στελνω μεγαλη αγκαλια κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kk88 είπε:

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ.......σήμερα είναι η ημέρα του θρήνου...αυριο θα σηκωθω καλύτερα....άλλωστε έχω αποφασίσει ότι ότι και να γίνεται στο τέλος θα σηκώνομαι και θα ξαναπροσπαθώ....αυτο εχω μάθει να κάνω πάντα και αυτο θα κάνω και τώρα.....καποια στιγμή θα έρθει και η δική μου η στιγμή....μέχρι τότε θα δω τι αλλες εξετάσεις μπορώ να κάνω...θα σας παρακολουθώ και θα χαίρομαι με τα δικά σας.....

Λυπάμαι πολύ!! Πάρε το χρόνο σου και μόλις είστε έτοιμοι να ξαναπροσπαθήσετε!! Όλες θα τα καταφέρουμε στο τέλος!! Υπομονή επιμονή και πίστη χρειάζεται!! Έχετε ο ένας τον άλλον κ έτσι ενωμένοι θα φτάσετε στο στόχο! 
 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ.......σήμερα είναι η ημέρα του θρήνου...αυριο θα σηκωθω καλύτερα....άλλωστε έχω αποφασίσει ότι ότι και να γίνεται στο τέλος θα σηκώνομαι και θα ξαναπροσπαθώ....αυτο εχω μάθει να κάνω πάντα και αυτο θα κάνω και τώρα.....καποια στιγμή θα έρθει και η δική μου η στιγμή....μέχρι τότε θα δω τι αλλες εξετάσεις μπορώ να κάνω...θα σας παρακολουθώ και θα χαίρομαι με τα δικά σας.....

Πάρε τον χρόνο σου, στηρίξου στα πόδια σου και την αγκαλιά του άντρα σου και όποτε νιώσεις έτοιμη εμείς θα είμαστε εδώ να σε περιμένουμε..❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η troia είπε:

Καλησπέρα,

Ήθελα να ενημερώσω ότι άνοιξαν τα ραντεβού Σεπτεμβρίου για το τμ. αποβολών του Έλενα (κα. Τσεκούρα) και έχουν μείνει ακόμα κάποια διαθέσιμα για όποια ενδιαφέρεται. Δυστυχώς δε θυμάμαι τα username των κοριτσιών που ενδιαφέρονταν για να τις κάνω tag. Αν κάποια άλλη κοπέλα τα θυμάται, παρακαλώ ας το κάνει εκείνη, ώστε να το δουν πιο σίγουρα. 

Εγώ ενδιαφερόμουν σίγουρα. Μπήκα 1η του μήνα και δε βρήκα και νόμιζα ότι εξαντλήθηκαν αλλά και τώρα δε μου βγάζει διαθέσιμο. Μάλλον  ήταν πολύ λίγα και δεν τα πρόλαβα πάλι…ευχαριστώ πάντως που μας θυμήθηκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η kk88 είπε:

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ.......σήμερα είναι η ημέρα του θρήνου...αυριο θα σηκωθω καλύτερα....άλλωστε έχω αποφασίσει ότι ότι και να γίνεται στο τέλος θα σηκώνομαι και θα ξαναπροσπαθώ....αυτο εχω μάθει να κάνω πάντα και αυτο θα κάνω και τώρα.....καποια στιγμή θα έρθει και η δική μου η στιγμή....μέχρι τότε θα δω τι αλλες εξετάσεις μπορώ να κάνω...θα σας παρακολουθώ και θα χαίρομαι με τα δικά σας.....

Δεν θα σου πω τίποτα… Ξέρεις εσύ … Μια αγκαλιά σφιχτή κ ένα φιλί γλυκό μόνο… 💚

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Επιτροπή📅

@angel35-->22/7

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Διόνη -- 8/7

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

@Lucia79--?

Εμβρυομεταφορά 🙏

 

 Χοριακή 

@kk88-->5/7

@Ιωάννα28iwantababy--> 8/7

@Vasilique--> 16/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

@mia2020

@geo2222

Καλημέρα κ καλή μας εβδομάδα! Πώς είστε κοριτσάκια μου; Περιμένουμε εναγωνίως τα νέα της @kk88! Ας της στείλουμε όλες μας την θετική μας ενέργεια! 🥰

@Maroulita!και @Lucia79καλώς μας ήρθατε! Εδώ θα είμαστε κ θα τα λέμε παρεούλα!

Ευχαριστούμε!!
Εγώ για ωοληψια με βλέπω πλέον τέλος Αυγούστου γιατί μέσα στον Ιούλιο δε θα προλάβω. Βάλε με στο 30 Αυγούστου να το βλέπω να έχω ένα πλάνο για να μην απογοητεύομαι και αν δε γίνει (κυρίως λόγω του ότι μπορεί για μια δυο μέρες να με κρεμάσει το κέντρο εξωσωματικής που δεν θα έχει ανοίξει ακόμα) το μετατοπίζουμε μετά. 

ελπίζω αυτοί οι 2 ή 3 κύκλοι που θα μείνουν ανεκμετάλλευτοι να μην έχουν σημαντική επίπτωση στην ποιότητα των ωαρίων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Λυπάμαι κοριτσάκι μου. Είναι δύσκολο το πρώτο σοκ. Σιγά σιγά θα βρεις τη δύναμη να προσπαθησεις πάλι. Κ η επόμενη ννα είναι η τυχερή σου. Σου στελνω μια μεγάλη αγκαλιά 🤗🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ.......σήμερα είναι η ημέρα του θρήνου...αυριο θα σηκωθω καλύτερα....άλλωστε έχω αποφασίσει ότι ότι και να γίνεται στο τέλος θα σηκώνομαι και θα ξαναπροσπαθώ....αυτο εχω μάθει να κάνω πάντα και αυτο θα κάνω και τώρα.....καποια στιγμή θα έρθει και η δική μου η στιγμή....μέχρι τότε θα δω τι αλλες εξετάσεις μπορώ να κάνω...θα σας παρακολουθώ και θα χαίρομαι με τα δικά σας.....

Να στενοχωρηθείς και να πενθήσεις σήμερα αλλά από αύριο είναι μια καινουρια μέρα. Να εκμεταλλευτείς το μεσοδιάστημα για χαλάρωση και προετοιμασία για τα επόμενα. Και όσο μπορείτε να βάλετε το καλύτερο πλάνο με το γιατρό για να κάνετε όσες διορθωτικές κινήσεις μπορείτε, είτε άλλο πρωτόκολλο, είτε άλλη μέθοδο, η ακόμα και κάποιες επιπλέον εξετάσεις. Η τύχη παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και όλες εδώ την κυνηγάμε. Όσο την κυνηγάμε κάτι θα βγαίνει. Κουράγιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Μπράβο κορίτσι μου πολύ καλά.... Κι εμένα μου την κατέβασε μετά από 5 μέρες στα 150... Αλλά 10 Χιλ είναι πολύ καλά!! Κι εγώ olgalutran πήρα... Αλλά για διεγερση gonal.. 

Δεν πειράζει υπομονή!! Τα έχεις πάει πολύ καλά λίγο που τα συγκρίνω με τα δικά μου τώρα... Γιατί δεν έχω άλλη εμπειρία.. 

Καλή συνέχεια και σε εσένα λοιπόν !!! 

Καλή ωοληψια κορίτσι μου σου εύχομαι και πολλές καλές βλαστοκυστουλες!!! Τα πας απαιχτα διαβάζω και αναμένετε πολλά ωάρια ε ? Τελειαααα! 

Μου δίνεις κουράγιο χαίρομαι που πάμε καλά ! Εσείς θα κάνετε έμβρυο μεταφορά με κατεψυγμένα σε άλλο κύκλο η κατευθείαν στον ίδιο κύκλο με φρέσκα ? 

Εμείς θα καταψυξουμε με το καλό εφόσον έχουμε και θα τα μεταφέρουμε σε επόμενο κύκλο.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eva29 είπε:

Καλή ωοληψια κορίτσι μου σου εύχομαι και πολλές καλές βλαστοκυστουλες!!! Τα πας απαιχτα διαβάζω και αναμένετε πολλά ωάρια ε ? Τελειαααα! 

Μου δίνεις κουράγιο χαίρομαι που πάμε καλά ! Εσείς θα κάνετε έμβρυο μεταφορά με κατεψυγμένα σε άλλο κύκλο η κατευθείαν στον ίδιο κύκλο με φρέσκα ? 

Εμείς θα καταψυξουμε με το καλό εφόσον έχουμε και θα τα μεταφέρουμε σε επόμενο κύκλο.

 

Αχ ειλικρινά δεν ξέρω. Ο, τι μου λένε τα κορίτσια εδώ... Η γιατρός σήμερα μου είπε ότι είναι πολλά που είναι καλό και σε καλό μέγεθος αύριο θα ξαναπάω να δούμε.. Κρατάω επιφύλαξη και μικρό καλάθι.. Όμως απ' ο, τι βλέπω κι εσύ τέλεια τα πας κάπως έτσι ήμουν κι εγώ την Παρασκευή όταν πήγα για υπέρηχο στις 5 μέρες... Ίσως και καλύτερα όπως σε κόβω!! 😉Με το καλό κι οι 2 μας.. 

Προς το παρόν πρώτα ο Θεός αυτόν τον μήνα εμβρυομεταφορα... Εκτός κι αν προκύψει κάτι άλλο. Τώρα αν έχουμε αρκετά θα τα καταψυξουμε μήπως κάτι δεν πάει καλά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Διόνη είπε:

Αχ ειλικρινά δεν ξέρω. Ο, τι μου λένε τα κορίτσια εδώ... Η γιατρός σήμερα μου είπε ότι είναι πολλά που είναι καλό και σε καλό μέγεθος αύριο θα ξαναπάω να δούμε.. Κρατάω επιφύλαξη και μικρό καλάθι.. Όμως απ' ο, τι βλέπω κι εσύ τέλεια τα πας κάπως έτσι ήμουν κι εγώ την Παρασκευή όταν πήγα για υπέρηχο στις 5 μέρες... Ίσως και καλύτερα όπως σε κόβω!! 😉Με το καλό κι οι 2 μας.. 

Προς το παρόν πρώτα ο Θεός αυτόν τον μήνα εμβρυομεταφορα... Εκτός κι αν προκύψει κάτι άλλο. Τώρα αν έχουμε αρκετά θα τα καταψυξουμε μήπως κάτι δεν πάει καλά... 

Μπραβο κοριτσι μου!!! Σουπερ τα πας!!! Καλη συνεχεια και με το καλο για την ωοληψια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Κρίμα κοριτσάκι μου πόσο κρίμα.. Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι πως σκέφτεσαι πολύ σωστά, για σήμερα θα κάνεις αυτό που είναι λογικό κ από αύριο προχωράς. Μακάρι αυτά να είναι τα τελευταία κακά νέα που παίρνεις κ από δω κ πέρα μόνο χαρές.. Να έχεις επιμονή κ πίστη κ θα συμβεί κ για σένα το καλό, είμαι σίγουρη!! Απεριόριστη συμπαράσταση ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η dep14 είπε:

ναι πρωτη φορα κανω...ναι μονο 2...την προηγουμενη τεταρτη ξεκινησα...ειναι λιγα δλδ;κ την τεταρτη ξεκιναω κ ουλτρατζεσταν καπως ετσι

Κοπέλα μου χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω εγώ ξεκίνησα με 225 μονάδες χωρίς ανταπόκριση πήγα στις 300με που μικρή ανταπόκριση έκανα μόνο μια μερα cetrodite δεν ανταποκρίνεται ο οργανισμός μου.σημερα σταματάω κάθε ένεση κ Τετάρτη θα ξέρω τι θα κάνω ....λογικά πάλι διέγερση σε άλλον κύκλο. Ωστόσο κάθε περίπτωση είναι τελείως διαφορετική !!!!!ενα κ καλό θέλουν!!!!!!! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Δεν μας μαυρίζεις.... Γι'αυτό είμαστε εδώ .... Όχι μόνο για τα θετικά αλλά κυρίως για τα αρνητικά για να παίρνουμε δύναμη η μία από την άλλη .... Πάρε τον χρόνο σου!!!! Όσο εσύ θα χρειαστείς κ όταν εσύ θα είναι έτοιμη θα επιστρεψεις πιο δυνατή για να προχωρήσεις!!!!!! 😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η JNtina είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!! Σουπερ τα πας!!! Καλη συνεχεια και με το καλο για την ωοληψια! 

Σ ευχαριστώ πολύ καλό μου κοριτσάκι!!!!!  Κι εσύ χαλάρωσε με αυτό που μας έλεγες... Κι αν δεν νιώθεις καλά να πας να σε δει ο γιατρός σου για να αισθανθείς καλύτερα και να ηρεμήσεις!! 💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

κοριτσια καλημερα!Σκεφτομουνα να μην γραψω να μην μαυρισω την ημερα στις κοπελες που προσπαθουνε τωρα και περιμενουν αλλα επεσε η χωριακη στο 1,6 οποτε βιοχημικη.Το καλο ειναι οτι ηταν βιοχημικη και δεν ηταν τιποτα εξωμητριο,τουλαχιστον αυτο.Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε ολες ευχομαι! 

Πάρε τον χρόνο σου , 

Να ξέρεις ότι το παράθυρο εμφύτευση είναι ανοιχτό αρα μια εξωσωματική θα παει καλύτερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου θα σας μαυρίσω και εγω.........δυστυχώς είναι αρνητική η χοριακή...........δεν τα καταφεραμε..........

Ποσο λυπάμαι :-( τα λόγια δεν ξερω κατά πόσο βοηθάνε, ειναι αυτό που κάποιες φορές μια αγκαλιά μπορεί να απαλύνει... 

Μακάρι να μπορούσα να σε αγκαλιάσω να σου δώσω το χέρι και να σου πω μην το βάζεις κάτω είμαστε εδώ όλες για σένα. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Ποσο λυπάμαι :-( τα λόγια δεν ξερω κατά πόσο βοηθάνε, ειναι αυτό που κάποιες φορές μια αγκαλιά μπορεί να απαλύνει... 

Μακάρι να μπορούσα να σε αγκαλιάσω να σου δώσω το χέρι και να σου πω μην το βάζεις κάτω είμαστε εδώ όλες για σένα. 

 

Μου αρκούν καλή μου όλα αυτά που μου γράφετε....ξέρω ότι σας έχω δίπλα μου... όπως και εγώ θα είμαι δίπλα σας....καθε αποτυχημένη προσπάθεια θα είναι πιο κοντά στην επίτευξη του στόχου.....καθε φορά θα είμαι ενα βήμα πιο κοντά.....τωρα θα κερδίσω τον χρόνο του καλοκαιριού να κάνω όσο το συνατον περισσότερες εξετάσεις......Και ήδη ξεκινάω για να νιώσω καλύτερα....Οποτε κορίτσια μ για πείτε που να παω να κάνω κυστική ίνωση και καρυότυπο ζεύγους τα φώτα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Μου αρκούν καλή μου όλα αυτά που μου γράφετε....ξέρω ότι σας έχω δίπλα μου... όπως και εγώ θα είμαι δίπλα σας....καθε αποτυχημένη προσπάθεια θα είναι πιο κοντά στην επίτευξη του στόχου.....καθε φορά θα είμαι ενα βήμα πιο κοντά.....τωρα θα κερδίσω τον χρόνο του καλοκαιριού να κάνω όσο το συνατον περισσότερες εξετάσεις......Και ήδη ξεκινάω για να νιώσω καλύτερα....Οποτε κορίτσια μ για πείτε που να παω να κάνω κυστική ίνωση και καρυότυπο ζεύγους τα φώτα σας....

https://www.laiko.gr/wp-content/uploads/2009/11/images_pdfs_an_pli_kist.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...