Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Σούπερ!!!! Καλές γονιμοποιήσεις!!όλα καλά θα πάνε μπόλικα σου πήραν..μια χαρά..

Ευχαριστώ πολύ!!!❤️Επειδή ειναι μπόλικα γι αυτό φοβήθηκε για υπερδιέγερση και θα κάνω έμβρυομεταφορά σε άλλο κύκλο, δεν πειράζει όμως ας γονιμοποιηθει ένας ικανοποίητικος βαθμός κ οποτε είναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα!!!! Λοιπόν πήραμε 17 ωράρια μου είπε βέβαια ότι δεν ήξερε εκείνη την ώρα πόσα θα είναι τα ώριμα αλλα μου είπε πως τα μισά θα είναι οκ λογικα, αύριο θα με πάρει να μου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν ✌🏾🏾🏾

Πήγες πολύ καλά. Καλές γονιμοποιήσεις τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα!!!! Λοιπόν πήραμε 17 ωράρια μου είπε βέβαια ότι δεν ήξερε εκείνη την ώρα πόσα θα είναι τα ώριμα αλλα μου είπε πως τα μισά θα είναι οκ λογικα, αύριο θα με πάρει να μου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν ✌🏾🏾🏾

Εγώ πάω αύριο για ωοληψια  και έχω κάποιες απορίες..🤣🤣Πως ήταν η διαδικασία?? Πόση ώρα κράτησε?? Συνήλθες αμέσως??μέτα πονουσες? Τι χρειάστηκε να έχεις μαζί σου??

Αυτά τα λίγα ..🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nansi είπε:

Εγώ πάω αύριο για ωοληψια  και έχω κάποιες απορίες..🤣🤣Πως ήταν η διαδικασία?? Πόση ώρα κράτησε?? Συνήλθες αμέσως??μέτα πονουσες? Τι χρειάστηκε να έχεις μαζί σου??

Αυτά τα λίγα ..🤣

Καλή επιτυχία για αύριο!!! Καταρχάς κοιμήθηκα εντελώς 😝 11.00 μου βάλανε τη νάρκωση όταν ξύπνησα ήταν 11.30 μου  μίλησε η μαία κ αμέσως ξύπνησα, με πήγανε στην ανάνηψη έμεινα ξαπλωμένη 1 ώρα τελείωσα ο όρος μου κ σηκώθηκα δεν πονεσα κ δεν ποναω προς το παρόν αλλά είμαι καλυμμένη μέχρι τις 5 γιατί μου έδωσαν παρακεταμολη κ βολτάρεν. Δεν χρειάστηκε να έχω τίποτα μαζί ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Apol είπε:

Καλή επιτυχία για αύριο!!! Καταρχάς κοιμήθηκα εντελώς 😝 11.00 μου βάλανε τη νάρκωση όταν ξύπνησα ήταν 11.30 μου  μίλησε η μαία κ αμέσως ξύπνησα, με πήγανε στην ανάνηψη έμεινα ξαπλωμένη 1 ώρα τελείωσα ο όρος μου κ σηκώθηκα δεν πονεσα κ δεν ποναω προς το παρόν αλλά είμαι καλυμμένη μέχρι τις 5 γιατί μου έδωσαν παρακεταμολη κ βολτάρεν. Δεν χρειάστηκε να έχω τίποτα μαζί ☺️

Ααα μάλιστα... Μπράβο πολύ χαίρομαι για εσένα, όλα καλά θα πάνε θα το δεις ...τώρα που μιλάμε φτιάχνονται τα εμβρυακια σου και σε περιμένουν 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα!!!! Λοιπόν πήραμε 17 ωράρια μου είπε βέβαια ότι δεν ήξερε εκείνη την ώρα πόσα θα είναι τα ώριμα αλλα μου είπε πως τα μισά θα είναι οκ λογικα, αύριο θα με πάρει να μου πει πόσα γονιμοποιηθηκαν ✌🏾🏾🏾

Σούπερ! Ποιότητα θέλουμε! Μην απογοητευτείς από το νούμερο αύριο ε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Koralia είπε:

Καλησπέρα και καλως σας βρήκα όλες!! Καλή επιτυχία σε όλες και τελειόμηνες κυήσεις στις εγκυμονούσες!!

Να σας πως 2 λόγια και για μένα καθώς βρίσκομαι κι εγώ στο ταξίδι της εξωσωματικής 🙂 Είμαι 38 με ενδομητρίωση και χαμηλή ΑΜΗ. Έχω 4 κατεψυγμένα 3ων ημερών από φυσικούς κύκλους όλα και στο τέλος του μήνα θα προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά 3 εξ αυτών. Σήμερα είναι η μέρα που αδιαθέτησα και αύριο ξεκινάω με τις αιματολογικές για να δούμε τα φάρμακα 🥰

Προς το παρόν έχω λίγο άγχος αλλά πολύ χαρά και ενθουσιασμό!! 

Καλώς μας ήρθες Κοραλία! Υπέρμαχος του φυσικού και εσύ ε! Εμείς του φυσικού -ας μου επιτραπεί από τις υπόλοιπες κοπέλες ο διαχωρισμός- είμαστε λιγάκι πιο ταλαιπωρημένες από την διαδικασία αυτή καθόσον προχωράμε με αργά βήματα και όχι πάντοτε αποτελεσματικά. Κάθε μήνα με το άγχος εάν θα βρεθεί αυτό το ένα το καλό. Σου εύχομαι λοιπόν το ταξίδι σου αυτό να είναι σύντομο και να σου φέρει τις πιο όμορφες εμπειρίες! Καλή επιτυχία! 🧿

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Σούπερ! Ποιότητα θέλουμε! Μην απογοητευτείς από το νούμερο αύριο ε! 

Όχι όχι το γνωρίζω, εγώ ελπίζω στα 7-8 μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Koralia είπε:

Καλησπέρα και καλως σας βρήκα όλες!! Καλή επιτυχία σε όλες και τελειόμηνες κυήσεις στις εγκυμονούσες!!

Να σας πως 2 λόγια και για μένα καθώς βρίσκομαι κι εγώ στο ταξίδι της εξωσωματικής 🙂 Είμαι 38 με ενδομητρίωση και χαμηλή ΑΜΗ. Έχω 4 κατεψυγμένα 3ων ημερών από φυσικούς κύκλους όλα και στο τέλος του μήνα θα προχωρήσουμε σε εμβρυομεταφορά 3 εξ αυτών. Σήμερα είναι η μέρα που αδιαθέτησα και αύριο ξεκινάω με τις αιματολογικές για να δούμε τα φάρμακα 🥰

Προς το παρόν έχω λίγο άγχος αλλά πολύ χαρά και ενθουσιασμό!! 

2 εξ αυτων, όχι 3!😀

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς μας ήρθες Κοραλία! Υπέρμαχος του φυσικού και εσύ ε! Εμείς του φυσικού -ας μου επιτραπεί από τις υπόλοιπες κοπέλες ο διαχωρισμός- είμαστε λιγάκι πιο ταλαιπωρημένες από την διαδικασία αυτή καθόσον προχωράμε με αργά βήματα και όχι πάντοτε αποτελεσματικά. Κάθε μήνα με το άγχος εάν θα βρεθεί αυτό το ένα το καλό. Σου εύχομαι λοιπόν το ταξίδι σου αυτό να είναι σύντομο και να σου φέρει τις πιο όμορφες εμπειρίες! Καλή επιτυχία! 🧿

 

Να είσαι καλα @Vasilique !! Καλή επιτυχία και σε σένα!

Είναι ένα τσακ πιο ψυχοφθόρα διαδικασία, ισχύει.

Έχω κάνει 6 μέχρι στιγμής, οι 5 μόνο Ovitrelle και ο 1 με κλομιφαίνη και Ovitrelle. Έχω πάρει ωάρια και 2ης φάσης του κύκλου. Όποια έχει απορίες για φυσικούς, εδω! χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλησπέρα! Ενώ έχω διαβάσει σχεδόν όλο το περσινό αντίστοιχο θέμα, αυτό εδώ θα το ξεψειρίσω σε λίγο οπότε και δεν ξέρω σε ποια να ευχηθώ τι, ας πω με το καλό και πολλή υπομονή, ευχές που ταιριάζουν σε όλες μας τις φάσεις 😊😊

Εμείς κάναμε εξωσωματική μετά από 10 χρόνια γάμου (δε λέω προσπάθειας γιατί υπήρχαν περίοδοι που το αποφεύγαμε, συνήθως για λόγους δουλειάς), με εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκυστών την Πέμπτη 6/5. Χοριακή κανονικά είχα αύριο αλλά έσπασε ο διάολος το ποδάρι του και ενώ είχα κάνει μοριακό Τετάρτη πρωί πριν την ετ, Τετάρτη μεσημέρι με κόλλησε ένας πελάτης στο μαγαζί και είμαι ταμπουρωμένη απ'το Σάββατο ως τις 20/5, ευτυχώς δεν έχω συμπτώματα αλλά εννοείται πως για χοριακή δεν μπορώ να πάω. 

Οι βλαστοκύστες ήταν άριστες (υπάρχουν άλλες 2 στην κατάψυξη) αλλά σήμερα έκανα τεστακι της hometest και πιο αρνητικό δεν μπορούσε να είναι. Τα συναισθήματά μου τα φαντάζεστε, το κενό μέσα μου δεν περιγράφεται και απλά ήθελα να το πω κάπου. 

Σκέφτομαι να αλλάξουμε γιατρό στην επόμενη (την οποία τοποθετώ μετά το καλοκαίρι). Απλά μου κάνει εντύπωση ότι τα τελευταία χρόνια που άρχισε να με απασχολεί το θέμα του παιδιού, έχω μία εγκυμοσύνη που χάθηκε την 6η εβδομάδα, ενώ είχα και πολλές βιοχημικές (προφανώς είχα και παλιότερα αλλά δεν το πρόσεξα ποτέ). Δεν έχει κάποιος απ'τους δυο μας πρόβλημα, καλό το σπέρμα, μια χαρά υποτίθεται κι εγώ, αν και τώρα με τρώει μήπως υπάρχει κάτι που δεν έχουμε κάνει -γι' αυτό και η αλλαγή στο κέντρο που σκέφτομαι. Εμφυτεύσεις είχα στο παρελθόν φυσικά, είναι δυνατόν εδώ να μην φτάσαμε ούτε στην εμφύτευση; Μ' έχει πάρει πολύ από κάτω.. 

 

(Σεντόνι το κείμενό μου, όχι αστεία..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Apol είπε:

Όχι όχι το γνωρίζω, εγώ ελπίζω στα 7-8 μακάρι 

Σουπερ ο αριθμός των ωαρίων σου οποτε αυξάνονται και οι πιθανότητες να εχεις και περισσότερα ποιοτικά!! Καλές γονιμοποιήσεις να εχεις κοριτσι μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η AnnieGr είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Ενώ έχω διαβάσει σχεδόν όλο το περσινό αντίστοιχο θέμα, αυτό εδώ θα το ξεψειρίσω σε λίγο οπότε και δεν ξέρω σε ποια να ευχηθώ τι, ας πω με το καλό και πολλή υπομονή, ευχές που ταιριάζουν σε όλες μας τις φάσεις 😊😊

Εμείς κάναμε εξωσωματική μετά από 10 χρόνια γάμου (δε λέω προσπάθειας γιατί υπήρχαν περίοδοι που το αποφεύγαμε, συνήθως για λόγους δουλειάς), με εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκυστών την Πέμπτη 6/5. Χοριακή κανονικά είχα αύριο αλλά έσπασε ο διάολος το ποδάρι του και ενώ είχα κάνει μοριακό Τετάρτη πρωί πριν την ετ, Τετάρτη μεσημέρι με κόλλησε ένας πελάτης στο μαγαζί και είμαι ταμπουρωμένη απ'το Σάββατο ως τις 20/5, ευτυχώς δεν έχω συμπτώματα αλλά εννοείται πως για χοριακή δεν μπορώ να πάω. 

Οι βλαστοκύστες ήταν άριστες (υπάρχουν άλλες 2 στην κατάψυξη) αλλά σήμερα έκανα τεστακι της hometest και πιο αρνητικό δεν μπορούσε να είναι. Τα συναισθήματά μου τα φαντάζεστε, το κενό μέσα μου δεν περιγράφεται και απλά ήθελα να το πω κάπου. 

Σκέφτομαι να αλλάξουμε γιατρό στην επόμενη (την οποία τοποθετώ μετά το καλοκαίρι). Απλά μου κάνει εντύπωση ότι τα τελευταία χρόνια που άρχισε να με απασχολεί το θέμα του παιδιού, έχω μία εγκυμοσύνη που χάθηκε την 6η εβδομάδα, ενώ είχα και πολλές βιοχημικές (προφανώς είχα και παλιότερα αλλά δεν το πρόσεξα ποτέ). Δεν έχει κάποιος απ'τους δυο μας πρόβλημα, καλό το σπέρμα, μια χαρά υποτίθεται κι εγώ, αν και τώρα με τρώει μήπως υπάρχει κάτι που δεν έχουμε κάνει -γι' αυτό και η αλλαγή στο κέντρο που σκέφτομαι. Εμφυτεύσεις είχα στο παρελθόν φυσικά, είναι δυνατόν εδώ να μην φτάσαμε ούτε στην εμφύτευση; Μ' έχει πάρει πολύ από κάτω.. 

 

(Σεντόνι το κείμενό μου, όχι αστεία..)

Καλως ηρθες στην παρεα μας κοριτσι μου!!! 
Ειναι λογικο να σε παίρνει απο κατω αλλα η χοριακη θα σου δωσει καλυτερα αποτελέσματα, οποτε ακομα τιποτα δεν εχει τελειωσει! Κι ετσι να ειναι θα βρεις τη δύναμη παλι να πας παλι απο την αρχη, δύναμη που κι εσενα θα σε εκπλήξει! Σε μενα τουλάχιστον ετσι εχει συμβεί! Μερικές φορες κι εγω η ιδια απορω που βρίσκω το κουράγιο! 
 Ελπιζω να πανε ολα καλα και να γινει η ανατροπή! Να μας ενημερώνεις!! Περαστικα για τον κορονοιο και ευχομαι σύντομα να μάθεις αν ειναι θετική η έκβαση...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Καλως ηρθες στην παρεα μας κοριτσι μου!!! 
Ειναι λογικο να σε παίρνει απο κατω αλλα η χοριακη θα σου δωσει καλυτερα αποτελέσματα, οποτε ακομα τιποτα δεν εχει τελειωσει! Κι ετσι να ειναι θα βρεις τη δύναμη παλι να πας παλι απο την αρχη, δύναμη που κι εσενα θα σε εκπλήξει! Σε μενα τουλάχιστον ετσι εχει συμβεί! Μερικές φορες κι εγω η ιδια απορω που βρίσκω το κουράγιο! 
 Ελπιζω να πανε ολα καλα και να γινει η ανατροπή! Να μας ενημερώνεις!! Περαστικα για τον κορονοιο και ευχομαι σύντομα να μάθεις αν ειναι θετική η έκβαση...

 

Σ'ευχαριστώ @JNtina ❣️

Είναι φρέσκο φρέσκο και είμαι χάλια ακόμη, δεν το περίμενα. Μα ούτε εμφύτευση, αν είναι δυνατόν.. Είμαι θυμωμένη, είμαι απογοητευμένη και ξέρω ότι θα περάσει όλο αυτό και θα ξαναπροσπαθήσουμε αλλά πολύ χάλια 😔 

Κάτι λείπει νομίζω κι απλά δεν μπήκαν στη διαδικασία να το βρουν, μου έχει κολλήσει στο μυαλό αυτή η ιδέα. 

Μακάρι να κάνω χοριακή και να μην είναι μηδέν αλλά την εμπιστεύομαι την hometest, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη (ο Θεός να την κάνει, 2 βδομάδες χάρηκα) βγήκε αχνό στην πρώτη μέρα καθυστέρησης, τώρα τίποτα 😔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η AnnieGr είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα! Ενώ έχω διαβάσει σχεδόν όλο το περσινό αντίστοιχο θέμα, αυτό εδώ θα το ξεψειρίσω σε λίγο οπότε και δεν ξέρω σε ποια να ευχηθώ τι, ας πω με το καλό και πολλή υπομονή, ευχές που ταιριάζουν σε όλες μας τις φάσεις 😊😊

Εμείς κάναμε εξωσωματική μετά από 10 χρόνια γάμου (δε λέω προσπάθειας γιατί υπήρχαν περίοδοι που το αποφεύγαμε, συνήθως για λόγους δουλειάς), με εμβρυομεταφορά 2 βλαστοκυστών την Πέμπτη 6/5. Χοριακή κανονικά είχα αύριο αλλά έσπασε ο διάολος το ποδάρι του και ενώ είχα κάνει μοριακό Τετάρτη πρωί πριν την ετ, Τετάρτη μεσημέρι με κόλλησε ένας πελάτης στο μαγαζί και είμαι ταμπουρωμένη απ'το Σάββατο ως τις 20/5, ευτυχώς δεν έχω συμπτώματα αλλά εννοείται πως για χοριακή δεν μπορώ να πάω. 

Οι βλαστοκύστες ήταν άριστες (υπάρχουν άλλες 2 στην κατάψυξη) αλλά σήμερα έκανα τεστακι της hometest και πιο αρνητικό δεν μπορούσε να είναι. Τα συναισθήματά μου τα φαντάζεστε, το κενό μέσα μου δεν περιγράφεται και απλά ήθελα να το πω κάπου. 

Σκέφτομαι να αλλάξουμε γιατρό στην επόμενη (την οποία τοποθετώ μετά το καλοκαίρι). Απλά μου κάνει εντύπωση ότι τα τελευταία χρόνια που άρχισε να με απασχολεί το θέμα του παιδιού, έχω μία εγκυμοσύνη που χάθηκε την 6η εβδομάδα, ενώ είχα και πολλές βιοχημικές (προφανώς είχα και παλιότερα αλλά δεν το πρόσεξα ποτέ). Δεν έχει κάποιος απ'τους δυο μας πρόβλημα, καλό το σπέρμα, μια χαρά υποτίθεται κι εγώ, αν και τώρα με τρώει μήπως υπάρχει κάτι που δεν έχουμε κάνει -γι' αυτό και η αλλαγή στο κέντρο που σκέφτομαι. Εμφυτεύσεις είχα στο παρελθόν φυσικά, είναι δυνατόν εδώ να μην φτάσαμε ούτε στην εμφύτευση; Μ' έχει πάρει πολύ από κάτω.. 

 

(Σεντόνι το κείμενό μου, όχι αστεία..)

Καλησπέρα, καταρχάς θα έλεγα αν μπορούσες να πάρεις τηλ σε ένα  μικροβιολογικο να ενημερώσεις για την κατάσταση σου μήπως και έρθει κάποιος για αιμοληψία κατ'οίκον.. Δεν έχω καταλάβει είναι η πρώτη εξωσωματικη σας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Apol είπε:

Καλησπέρα, καταρχάς θα έλεγα αν μπορούσες να πάρεις τηλ σε ένα  μικροβιολογικο να ενημερώσεις για την κατάσταση σου μήπως και έρθει κάποιος για αιμοληψία κατ'οίκον.. Δεν έχω καταλάβει είναι η πρώτη εξωσωματικη σας; 

Ναι, η πρώτη είναι. Μέχρι τώρα είχα βιοχημικές κυήσεις αλλά από φυσική σύλληψη. Στο κέντρο αρχικά συζητήσαμε για προεμφυτευτικό, αλλά μας είπαν πως δεν πρόκειται να πάρουμε έγκριση. Μας είπαν όμως πως τα έμβρυα που θα βάζαμε θα είχαν περάσει ήδη κάποια στάδια οπότε δεν υπήρχε λόγος να αγχωνόμαστε τόσο (και το δέχομαι, έδωσα 8, 7 ώριμα, 6 γονιμοποιηθηκαν και φτάσαν σε βλαστοκύστη τα 4). Ήμουν απλά πιο αισιόδοξη απ' ό,τι έπρεπε νομίζω, έπρεπε να κρατήσω μικρότερο καλάθι 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το πρώτο σκέλος, θα μιλήσω με το κέντρο τη Δευτέρα κι αν δεν υπάρχει πρόβλημα με τα φάρμακα που παίρνω προτιμώ να περιμένω, άσε μην κολλήσει κανένας και το έχω βάρος μετά. Αλλιώς θα πάρω στο μικροβιολογικό να με κατευθύνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου, με κατεψυγμαενες βλαστοκυστες BC εχω καμια πιθανότητα; ξερετε γιατι μου φαινονται μετριες προς κακες... Ειχα εμπειρια με Α και εχω ενα παιδακι και με BB και ΒΑ και απεβαλλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η AnnieGr είπε:

Σ'ευχαριστώ @JNtina ❣️

Είναι φρέσκο φρέσκο και είμαι χάλια ακόμη, δεν το περίμενα. Μα ούτε εμφύτευση, αν είναι δυνατόν.. Είμαι θυμωμένη, είμαι απογοητευμένη και ξέρω ότι θα περάσει όλο αυτό και θα ξαναπροσπαθήσουμε αλλά πολύ χάλια 😔 

Κάτι λείπει νομίζω κι απλά δεν μπήκαν στη διαδικασία να το βρουν, μου έχει κολλήσει στο μυαλό αυτή η ιδέα. 

Μακάρι να κάνω χοριακή και να μην είναι μηδέν αλλά την εμπιστεύομαι την hometest, στην πρώτη μου εγκυμοσύνη (ο Θεός να την κάνει, 2 βδομάδες χάρηκα) βγήκε αχνό στην πρώτη μέρα καθυστέρησης, τώρα τίποτα 😔 

Δυστυχως κοριτσι μου ετσι ειναι με την εξωσωματικη! Παμε εντελώς στην τυχη!! Οποτε μπορει να μην γινει καν εμφύτευση... κριμα!! Λυπάμαι... 

Ειναι νωρις ακομα εχεις δικιο! Κι εγω ετσι σουπερ αισιόδοξη ημουν και έπεσα απότομα!!! Ελπιζω την επόμενη να εισαι πιο τυχερη κοριτσι μου!!! Κατσε να ηρεμησεις λιγακι γιατι στην αρχη τα βλεπεις ολα μαύρα!! Αστα να πανε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλότυχος να είναι το νέο θεματακι! Εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα! Εγώ περνάω επιτροπή την Πέμπτη! 

Χάρηκα τόσο που είδα τόσες πολλές κοπέλες που ξεκινησαν την προσπάθειά! 

Εύχομαι από την καρδιά μου καλή επιτυχία σε όλες! 

Όσο φτάνουν οι μέρες της επιτροπής αγχώνομαι όλο και πιο πολύ! 

Αν και μετά θα πρέπει όλο αυτό να το αποβάλλω... Αλλά θέλω τόσο να φύγουν τα γραφειοκρατία και να ξεκινήσουν οι πράξεις!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα επίσης να συγχαρώ την @Taggeris και την @Avocando που επιτέλους η κοιλίτσα τους γέμισε! Σας εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Χαράξτε το δρόμο και για τις υπόλοιπες!! 🙏🙏🙏👏👏👏👏 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Apol είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!❤️Επειδή ειναι μπόλικα γι αυτό φοβήθηκε για υπερδιέγερση και θα κάνω έμβρυομεταφορά σε άλλο κύκλο, δεν πειράζει όμως ας γονιμοποιηθει ένας ικανοποίητικος βαθμός κ οποτε είναι! 

Περιμένουμε τα επόμενα ευχάριστα αύριο!! Πήγες πολύ καλά ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...