Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Λιώνουμε απτην ζέστη και μιλάμε στην κοιλίτσα μας μπας και έρθουν αυγουλάκια για να προχωρήσουμε!!!!!!🤣🤣🤣 Εσύ πως μου είσαι??????περιμένω βιντεάκι με φαγητουλι ε.....(κάτι γιουβαρλάκια που είχες κάνει χαχαχαχαχα) 

είμαι δύο μέρες με τραγικό πονοκέφαλο σερί, δεν ξέρω αν είναι από την ζέστη, αν ειναι επειδή είμαι σε γόνιμες μέρες, ή αν επειδή είμαι τρελή και έχω πεθάνει από αγχος!!!!

θα τα κάνω άτιμη τα γιουβαρλάκια μόνο για σένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

Συγχαρητηριααααααα!!!μπράβο βρε κορίτσι μου σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη...καλά με τέτοιο τεστ περίμενες μικρότερο νούμερο?τέλεια είναι για 11η μέρα τα έχεις τα διδυμακια σίγουρα...προχωρα ακάθεκτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

είμαι δύο μέρες με τραγικό πονοκέφαλο σερί, δεν ξέρω αν είναι από την ζέστη, αν ειναι επειδή είμαι σε γόνιμες μέρες, ή αν επειδή είμαι τρελή και έχω πεθάνει από αγχος!!!!

θα τα κάνω άτιμη τα γιουβαρλάκια μόνο για σένα!!!!

Αχ κ εγώ έτσι ήμουν σήμερα λόγω ζέστης!!!!!! Κάνε υπομονή κοριτσαραααα θα λιωσουμε το καλοκαίρι αλλά τι να κάνουμε!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Άνοιξε κλιματιστικό κ άραξε!!!!! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Επίσης κάνω update το εξής: πλέον όταν το θέμα της εξωσωματικής είναι ο αντρικός παράγοντας περνάει και η σαλπιγγογραφια με αφρό..... δεν χρειάζεται δηλαδή η κλασσική σαλπιγγογραφια.......τονίζω όμως μόνο όταν λόγος εξωσωματικής είναι ο αντρικός παράγοντας....

Αυτο ειναι το πιο ενδιαφερον ειναι αυτη η ηπερυχοσαλπιγγογραφια που λενε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Δεν θα βάλω βλαστοκύστες... Θα κατέβω με άλλο σχήμα αυτή τη φορά! Θα τα βάλω τεσσάρων ημερών, μορίδια ένα στάδιο πριν την βλαστοκύστη. Έτσι για αλλαγή! 🤩

Ετσι για την αλλαγή λέει χαχαχα... για αυτό θα πετύχει ετσι για την αλλαγή:-* 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@geo2222εγω να βάλω το χέρι μου στη φωτιά ότι είναι δίδυμα? :-* στο είπα μόλις είδα το τεστ ήταν πολύ έντονο  😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τώρα που είπατε βράσιμο....κάπου είχα δει διαβάσει ακούσει θα σας γελάσω έχω και μια ηλικία βλέπετε 😀

Ελεγε ότι η ζέστη βοηθάει στην μητρα και έχουμε πιο συχνές εμφύτευσης...λιώστε χωρίς τύψεις τωρα κι εσείς χαχαχαχαχ

Παντως εδω παγωνιά 15 βαθμούς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Κορίτσια έχω πάθει σοκ! 847 η χοριακη!δεν είναι πολύ υψηλή για 11η μέρα;

Μπράβο βρε κορίτσι μου! Είναι υψηλή γιατί μάλλον μιλάμε για δυο νινάκια! Με το καλό καρδούλα μου! Όλα να πάνε καλά!!!❤️❤️❤️

Δεν ξέρω αν το έχεις αναφέρει αλλά σε ποιό κέντρο έκανες την εξωσωματική;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Margitc είπε:

Αυτο ειναι το πιο ενδιαφερον ειναι αυτη η ηπερυχοσαλπιγγογραφια που λενε;

Σωστά αυτή με τον αφρό....εγώ αυτή είχα στην επιτροπή... άλλωστε εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω την κλασσική με το ιώδιο γιατί έχω όζους στον θυρεοειδή και ο ενδοκρινολόγος μου το απαγορευσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και τώρα που είπατε βράσιμο....κάπου είχα δει διαβάσει ακούσει θα σας γελάσω έχω και μια ηλικία βλέπετε 😀

Ελεγε ότι η ζέστη βοηθάει στην μητρα και έχουμε πιο συχνές εμφύτευσης...λιώστε χωρίς τύψεις τωρα κι εσείς χαχαχαχαχ

Παντως εδω παγωνιά 15 βαθμούς 

Εγώ γτ λιωωνω άδικα;;;;; χαχαχαχαχαχα 

Έχω καιρό ακόμα!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Μπράβο βρε κορίτσι μου! Είναι υψηλή γιατί μάλλον μιλάμε για δυο νινάκια! Με το καλό καρδούλα μου! Όλα να πάνε καλά!!!❤️❤️❤️

Δεν ξέρω αν το έχεις αναφέρει αλλά σε ποιό κέντρο έκανες την εξωσωματική;

Ευχαριστώ πολύ ναι δεν το έχω αναφέρει στο Μητέρα!με αυτό συνεργάζεται ο γιατρός μου ο οποίος είναι γιατρός μου από τα 18 μου και είμαι 32!μεγαλη συγκίνηση σήμερα με τον γιατρό μου που τα καταφέραμε ξέρεις το είχε πάρει προσωπικά χαχαχαχαχ πρέπει να χάρηκε πιο πολύ και από κενά που λέει ο λόγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Εγώ γτ λιωωνω άδικα;;;;; χαχαχαχαχαχα 

Έχω καιρό ακόμα!!!!!! 

Δεν έχεις καιρό... 😉 σύντομα καο εσύ κάνε προετοιμασία από τώρα βιταμίνη D ...φωτοσύνθεση θα αρχίσουμε να κάνουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Δεν έχεις καιρό... 😉 σύντομα καο εσύ κάνε προετοιμασία από τώρα βιταμίνη D ...φωτοσύνθεση θα αρχίσουμε να κάνουμε 

Και D πρέπει να πάρω;;;;; γτ μου τα λέτε ένα ένα;;;; κάνεις δεν με λυπάται μωρεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου.. Τι υπέροχα νέα άκουσα κ σήμερα!! Ψηλή χοριακη πολλά συγχαρητήρια @geo2222!! Γονιμοποιησεις: με το καλό σου εύχομαι να τα δεχτείς στην κοιλίτσα σου @Vasilique!! Κ να μείνουν εκεί 9 μήνες μέχρι να τα αγκαλιάσετε!! Εγώ πήγα στο γιατρό μου σήμερα χωρις φυσικά να μου έχει έρθει ακόμη η περίοδος. Είχα ένα ωοθηλακιο που δεν έσπασε τελικά κ για αυτό δε μου έχει έρθει ακόμα περίοδος!! Η αλήθεια είναι πως 1η φορά μου έτυχε αυτό γιατί εγώ με κυστικα μια χαρά περίοδο είχα αλλά από την άλλη σκέφτηκα με τόσο τούρμπο που έφαγε ο οργανισμός μου με τις ενέσεις λογικό ακούγεται να απορρυθμιστει κ εκείνος. Τα καλά νέα είναι πως θα πάρω τελικά χάπια duphaston κ μόλις τελικα μου έρθει η ακατανομαστη ξεκινάω βουρ προετοιμασία για εμβρυομεταφορα!!! Τέλος Ιουλίου καλως εχόντων των πραγμάτων θα συναντηθώ κεγω με τα εμβρυακια μου!! Καλό μήνα κορίτσια μου να έχουμε κ μακάρι αυτό το καλοκαίρι να είναι το ομορφότερο της ζωής μας κ να το θυμόμαστε για πολλά χρόνια γιατί θα είναι το πρώτο μας καλοκαίρι με τα μωρά μας!!! ❤️❤️🙏🙏

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ναι δεν το έχω αναφέρει στο Μητέρα!με αυτό συνεργάζεται ο γιατρός μου ο οποίος είναι γιατρός μου από τα 18 μου και είμαι 32!μεγαλη συγκίνηση σήμερα με τον γιατρό μου που τα καταφέραμε ξέρεις το είχε πάρει προσωπικά χαχαχαχαχ πρέπει να χάρηκε πιο πολύ και από κενά που λέει ο λόγος!

Να σε ρωτήσω κάτι @geo2222είναι η πρώτη σου εμβρυομεταφορα; αντε άνοιξες το χορό των υψηλών  χοριακων να παίρνουν κ οι υπόλοιπες που περιμένουν, σειρά!! Τρομερή χαρά μου έδωσες σήμερα!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Να σε ρωτήσω κάτι @geo2222είναι η πρώτη σου εμβρυομεταφορα; αντε άνοιξες το χορό των υψηλών  χοριακων να παίρνουν κ οι υπόλοιπες που περιμένουν, σειρά!! Τρομερή χαρά μου έδωσες σήμερα!! 

 

Ναι η πρώτη μου φορά είναι βάλαμε 2 βλαστοκυστες 5ημερων ΑΑ! Όλες θα τα καταφέρουμε κορίτσια όλες!!!!υπομονη επιμονή και πίστη!!!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η geo2222 είπε:

Ναι η πρώτη μου φορά είναι βάλαμε 2 βλαστοκυστες 5ημερων ΑΑ! Όλες θα τα καταφέρουμε κορίτσια όλες!!!!υπομονη επιμονή και πίστη!!!!😘

Κ εμένα θα είναι η πρώτη μου φορά κ σε ρωτάω για να παίρνω θάρρος!! Η θετική σου έκβαση μου το έδωσε κ με το παραπανω.. Όλα να πάνε καλά κ σε 9 μήνες να μιλάμε για πάνες, γάλατα κ μωρό μαντήλα!! 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;Συνεχιζουμε βλεπω δυναμικα με τις εγκυουλες!!!Ετσι να συνεχισουν κ οι υπολοιποι μηνες!!!εγω σημερα ξεκινησα την πρωτη ενεση κ ειμαι πολυ χαρουμενη κ την δευτερα εχω υπερηχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tvz είπε:

Κ εμένα θα είναι η πρώτη μου φορά κ σε ρωτάω για να παίρνω θάρρος!! Η θετική σου έκβαση μου το έδωσε κ με το παραπανω.. Όλα να πάνε καλά κ σε 9 μήνες να μιλάμε για πάνες, γάλατα κ μωρό μαντήλα!! 🤣🤣

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!!!θα δεις όλα θα πάνε καλά και θα μιλαμε όλες μαζί δε άλλο θέμα μετά 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η geo2222 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ναι δεν το έχω αναφέρει στο Μητέρα!με αυτό συνεργάζεται ο γιατρός μου ο οποίος είναι γιατρός μου από τα 18 μου και είμαι 32!μεγαλη συγκίνηση σήμερα με τον γιατρό μου που τα καταφέραμε ξέρεις το είχε πάρει προσωπικά χαχαχαχαχ πρέπει να χάρηκε πιο πολύ και από κενά που λέει ο λόγος!

 Θα σου ξανά πω.. Τέτοια χοριακη είχα κ εγώ 11η μέρα κ τώρα έχω στο κρεβάτι μου δυο μαρουλια🤣💕💕με το καλό να μπεις στο κλαμπ των δίδυμο μαμάδων💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Και τώρα που είπατε βράσιμο....κάπου είχα δει διαβάσει ακούσει θα σας γελάσω έχω και μια ηλικία βλέπετε 😀

Ελεγε ότι η ζέστη βοηθάει στην μητρα και έχουμε πιο συχνές εμφύτευσης...λιώστε χωρίς τύψεις τωρα κι εσείς χαχαχαχαχ

Παντως εδω παγωνιά 15 βαθμούς 

Ακριβός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η kk88 είπε:

Σωστά αυτή με τον αφρό....εγώ αυτή είχα στην επιτροπή... άλλωστε εγώ δεν θα μπορούσα να κάνω την κλασσική με το ιώδιο γιατί έχω όζους στον θυρεοειδή και ο ενδοκρινολόγος μου το απαγορευσε

Κι εγώ που έχω όζους κανονικά την κλασική έκανα δεν μου είπαν κάτι τέτοιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η dep14 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου τι κανετε;Συνεχιζουμε βλεπω δυναμικα με τις εγκυουλες!!!Ετσι να συνεχισουν κ οι υπολοιποι μηνες!!!εγω σημερα ξεκινησα την πρωτη ενεση κ ειμαι πολυ χαρουμενη κ την δευτερα εχω υπερηχο

Καλή αρχή κορίτσι μου!!με το καλό και υπέρηχος..μακάρι να συνεχίσουμε έτσι όλες με θετικά νέα..θα είναι τέλειο καλοκαίρι αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 Θα σου ξανά πω.. Τέτοια χοριακη είχα κ εγώ 11η μέρα κ τώρα έχω στο κρεβάτι μου δυο μαρουλια🤣💕💕με το καλό να μπεις στο κλαμπ των δίδυμο μαμάδων💕💕

Μακαρι κορίτσι μου να είναι και τα δυο μακαρι!!!😇😇😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...