Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

κοιτα το τοπε θα σε βλεπει θα καθοριστει απο την πρωτη συναντηση που σε αφηνει 5-6 μερες να δει τι εκανες με την διεγερση και απο κει και περα θα κρινει καθε ποτε θα σε βλεπει πχ αν κανεις πολλα-πολλα θα σε βλεπει μπορει και μερα παρα μερα αν δει οτι εκανες 5-6 θα σε παει πιο χαλαρα.Μην φοβασαι αυτα που λενε στα χαρτια και στα φυλαδια των κεντρων πιο πολυ διαφημιστικα-ενημερωτικα ειναι.Μην αγχωνεσαι και ολα καλα θα πανε!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!! Και εγώ έτσι το έχω στο μυαλό μου πάντως!!!!! Βήμα βήμα...... Κάθε φορά που θα με βλέπει θα μου λέει κ πως θα πηγαίνουμε!!!!!!! Σου εύχομαι κ εσένα τα καλύτερα!!!!!!!

❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!! Και εγώ έτσι το έχω στο μυαλό μου πάντως!!!!! Βήμα βήμα...... Κάθε φορά που θα με βλέπει θα μου λέει κ πως θα πηγαίνουμε!!!!!!! Σου εύχομαι κ εσένα τα καλύτερα!!!!!!!

❣️

ολα καλα θα πανε μην ανυσηχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Εσύ και αν τα έχεις περάσει όλα.....πωωωωωωωω μωρη κορίτσι μου.......τι να πω πραγματικά είσαι πολύ δυνατή....... είναι ανεξέλεγκτα πάντως τα συναισθήματα αλήθεια......και όλες νιώθουμε τα ίδια είναι φοβερό.......για αυτό και εγώ ήθελα να πάω στις 9 μέρες να ηρεμήσει η ψυχούλα μου αλλά ο Ντοκ δεν κάνει πίσω......τεστ δεν θα κάνω για κανένα λόγο.....άρα θα με υπομενετε εσείς 🤣🤣🤣🤣

Εεε όχι και θα σε υπομείνουμε όλες τα ίδια κάνουμε και χειρότερα!! Μπράβο σου πάντως που δεν πας νωρίτερα!! Εύχομαι η αναμονή σου να τελειώσει με απίστευτη χαρά 😉 :-) !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η χοριακη πέφτει Σάββατο λοιπον αν μετρήσω από την μέρα της ετ γίνονται χοριακες Σάββατο έτσι;εννοώ να βγαίνουν αποτελέσματα Σάββατο και όχι Δευτέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η BlackCat είπε:

Αυτό που απελευθερώνει εμένα (που στα υπόλοιπα είμαι control freak ενώ στην εξωσωματική δεν γίνεται και σε πάει μπάλα το ανεξέλεγκτο) είναι η σκέψη ό,τι ΔΕΝ είναι στο χέρι μου. Ότι είναι να γίνει ΘΑ γίνει τον κώλο μου να χτυπάω κάτω.

Μέχρι την ημέρα της χοριακής καλά τα πάω (μαθημένα τα βουνά από τα χιόνια). Το μετά πρέπει να δουλέψω γιατί αν έρθει η ευλογημένη μέρα και τα καταφέρω με υγιή τελειόμηνη κύηση ε ας την ευχαριστηθώ και λίγο βρε αδερφέ.

Σου εύχομαι η τρίτη να είναι η τυχερή και να νιώσεις πληρότητα και ευγνωμοσύνη.

Κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας, προσευχόμαστε όπου και όπως πιστεύει ο καθένας μας και ευελπιστούμε για το καλύτερο. 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό και εσύ να έρθει η στιγμή που θα ζήσεις μια τελειομηνη και χαρούμενη εγκυμοσύνη 😉 ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Στην ωοληψια όχι????? Η πριν???? Δεν ξέρω γι'αυτό σε ρωτάω .... Είμαι κ εγώ πρωτάρα 🥰🥰🥰

Ααα κορίτσι μου εγώ μιλάω μετά για τον κύκλο που έκανα έμβρυο μεταφορά ,στο κύκλο με την ωοληψια με έβλεπε συνέχεια αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τις ημέρες, συγνώμη κοπελα μου εάν σε μπέρδεψα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η geo2222 είπε:

Εμένα η χοριακη πέφτει Σάββατο λοιπον αν μετρήσω από την μέρα της ετ γίνονται χοριακες Σάββατο έτσι;εννοώ να βγαίνουν αποτελέσματα Σάββατο και όχι Δευτέρα 

ναι φυσικα και γινονται απλα να πας πρωι πρωι.Με το καλο η μπεμπεδοσκονη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Εεε όχι και θα σε υπομείνουμε όλες τα ίδια κάνουμε και χειρότερα!! Μπράβο σου πάντως που δεν πας νωρίτερα!! Εύχομαι η αναμονή σου να τελειώσει με απίστευτη χαρά 😉 :-) !!!!

Αννια σου χω στειλει μηνυμα πηρες τηλεφωνο τελικα εκει που ελεγες?Ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι..... Έχω ξεκινήσει ενέσεις για διέγερση!!!! Ξέρετε αν επιτρέπεται το αλκοόλ??????καμιά μπύρα δλδ μην φανταστείτε?????η δεν έχει να κάνει???? Λόγω φαρμάκου ρωτάω δλδ...... 

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Αννια27 είπε:

Ααα κορίτσι μου εγώ μιλάω μετά για τον κύκλο που έκανα έμβρυο μεταφορά ,στο κύκλο με την ωοληψια με έβλεπε συνέχεια αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς τις ημέρες, συγνώμη κοπελα μου εάν σε μπέρδεψα!!!

Όχι όχι δεν με μπέρδεψε.... Απλά εγώ έχω διάφορες απορίες.... Κ όπως είπα βήμα βήμα θα το πάμε!!!!! 😜🥰😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι..... Έχω ξεκινήσει ενέσεις για διέγερση!!!! Ξέρετε αν επιτρέπεται το αλκοόλ??????καμιά μπύρα δλδ μην φανταστείτε?????η δεν έχει να κάνει???? Λόγω φαρμάκου ρωτάω δλδ...... 

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

Εμένα να σου πω την αλήθεια ο γιατρός μου είχε πει όλα κομμένα!!!αλατι ζάχαρη ποτό!!!φουλ διατροφή σε βιταμίνες για να κάνουμε δυνατά και καλά ωάρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι..... Έχω ξεκινήσει ενέσεις για διέγερση!!!! Ξέρετε αν επιτρέπεται το αλκοόλ??????καμιά μπύρα δλδ μην φανταστείτε?????η δεν έχει να κάνει???? Λόγω φαρμάκου ρωτάω δλδ...... 

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

Εμένα Δε μου απαγόρευσε τίποτα. Μόνο το αλατι μου είπε να περιορίσω Για να μην κάνω κατακράτηση κ νιώθω δυσφορία. Για την ακρίβεια χθες το βραδυ ήπια μισό ποτηράκι κρασι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι..... Έχω ξεκινήσει ενέσεις για διέγερση!!!! Ξέρετε αν επιτρέπεται το αλκοόλ??????καμιά μπύρα δλδ μην φανταστείτε?????η δεν έχει να κάνει???? Λόγω φαρμάκου ρωτάω δλδ...... 

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

Εμένα μου είχαν πει αλκοόλ κάπνισμα κομμένα αλλά δεν ξέρω αν ήταν λόγω φαρμάκου δηλαδή για παρενέργειες και τετοια..αλλά το αλκοόλ κάνει και κατακράτηση πρόσεξε το μην πρηστεις..εμενα και για διατροφή μου είχαν πει, δεν τους πολυακουσα και το μετάνιωσα γιατι πρήστηκα και είναι ζόρι αυτό..ρωτά κιόλας το γιατρό σου να σου πει για σιγουριά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι..... Έχω ξεκινήσει ενέσεις για διέγερση!!!! Ξέρετε αν επιτρέπεται το αλκοόλ??????καμιά μπύρα δλδ μην φανταστείτε?????η δεν έχει να κάνει???? Λόγω φαρμάκου ρωτάω δλδ...... 

😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️❤️❤️

αλκοολ,ζαχαρη,καφεινη και αλατια καλο θα ηταν να τα αποφυγεις για λιγουλακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Όχι όχι δεν με μπέρδεψε.... Απλά εγώ έχω διάφορες απορίες.... Κ όπως είπα βήμα βήμα θα το πάμε!!!!! 😜🥰😘😘😘😘

βημα βημα μια χαρα σε βρισκω!ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Εμένα μου είχαν πει αλκοόλ κάπνισμα κομμένα αλλά δεν ξέρω αν ήταν λόγω φαρμάκου δηλαδή για παρενέργειες και τετοια..αλλά το αλκοόλ κάνει και κατακράτηση πρόσεξε το μην πρηστεις..εμενα και για διατροφή μου είχαν πει, δεν τους πολυακουσα και το μετάνιωσα γιατι πρήστηκα και είναι ζόρι αυτό..ρωτά κιόλας το γιατρό σου να σου πει για σιγουριά..

και μενα την προηγουμενη φορα μου τα ειχε κοψει ολα αυτα που λες δια ροπαλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

O μονος που ξερει παραπανω μας κοιταει απο ψηλα και θα μας δοκιμασει αλλες πολυ κι αλλες λιγοτερο αλλα θα μας στειλει αυτο που θελουμε.

Έχεις τόσο δίκιο!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αννια27 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου εμένα ο γιατρός με είδε πρώτη φορά την 6 ημέρα μετά 8 μετά 10 και αμέσως μετά την ημέρα της έμβρυο μεταφορας!!! Καλή αρχηηηη και και καλή επιτυχίαααα 😉 ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου είδα μετά απάντησες στην ολια ότι μιλούσες για την εμβρυομεταφορά εμένα μου είπε να ξεκινήσω ενέσεις αύριο 4η μέρα περιόδου λόγω αντισυλληπτικων που έπαιρνα... Τώρα βέβαια θα μιλάει και η γιατρός που έχω εδώ στον τόπο μου μαζί του!! 

Από αύριο ξεκινάω κι εγώ οπότε διαβάζω κομμένη ζάχαρη αλάτια... Χαχαχα το παγωτάκι κάθε μέρα θα μου λείψει 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Διόνη είπε:

Κορίτσι μου είδα μετά απάντησες στην ολια ότι μιλούσες για την εμβρυομεταφορά εμένα μου είπε να ξεκινήσω ενέσεις αύριο 4η μέρα περιόδου λόγω αντισυλληπτικων που έπαιρνα... Τώρα βέβαια θα μιλάει και η γιατρός που έχω εδώ στον τόπο του μαζί του!! 

Από αύριο ξεκινάω κι εγώ οπότε διαβάζω κομμένη ζάχαρη αλάτια... Χαχαχα το παγωτάκι κάθε μέρα θα μου λείψει 😜

Καταρχας πολυ καλη αρχη σου ευχομαι και καθε επιτυχια μεσα απο την καρδια μου!!!Δε χρειαζεται να σου λειψει τιποτα κοριτσι μου υπαρχει και η στεβια και το μελι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Zoupaki είπε:

και μενα την προηγουμενη φορα μου τα ειχε κοψει ολα αυτα που λες δια ροπαλου!

Καλά τα λες..εγώ δεν τρώω και πολλά αλατια και τέτοια και δεν αλλάξα κάτι ιδιαίτερο από διατροφή αλλά δεν ξέρω τι με έπιασε ρε συ τη μέρα της ωοληψιας και όταν γύρισα σπίτι χαλάρωσα και έφαγα σουβλάκια και πέθανα στον πόνο, το έντερο μου είπε ειναι..μα είμαι ζώο του λέω ρε γιατρέ..μέχρι την έμβρυομεταφορά λίγες μέρες μετά είχα στρώσει ευτυχώς..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Καλά τα λες..εγώ δεν τρώω και πολλά αλατια και τέτοια και δεν αλλάξα κάτι ιδιαίτερο από διατροφή αλλά δεν ξέρω τι με έπιασε ρε συ τη μέρα της ωοληψιας και όταν γύρισα σπίτι χαλάρωσα και έφαγα σουβλάκια και πέθανα στον πόνο, το έντερο μου είπε ειναι..μα είμαι ζώο του λέω ρε γιατρέ..μέχρι την έμβρυομεταφορά λίγες μέρες μετά είχα στρώσει ευτυχώς..

Παλι καλα κοριτσι μου!Η αληθεια ειναι οτι δε μου αρεσουν τα πολλα αλατια ουτε και μενα αλλα μου ειχε δωσει πολλες συμβουλες ν τρωω πιο πολλα λαχανικα,σαλατες φρουτα και να πινω ντεκαφεινε και οχι αλκοολ.Να σου πω και το κουφο οτι πλεον πινω μονο ντεκαφ φρεντο γιατι μου αρεσει πιο πολυ και δε με πιανει και η κοιλια μου πλεον το πρωι αχχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zoupaki είπε:

Παλι καλα κοριτσι μου!Η αληθεια ειναι οτι δε μου αρεσουν τα πολλα αλατια ουτε και μενα αλλα μου ειχε δωσει πολλες συμβουλες ν τρωω πιο πολλα λαχανικα,σαλατες φρουτα και να πινω ντεκαφεινε και οχι αλκοολ.Να σου πω και το κουφο οτι πλεον πινω μονο ντεκαφ φρεντο γιατι μου αρεσει πιο πολυ και δε με πιανει και η κοιλια μου πλεον το πρωι αχχαχαχαχαχαχαχα

Αχ τι καλό αυτό!!εγώ τήρησα τον έναν κανονικό καφέ τη μέρα που μου είπε αλλά τώρα τους έχω ξανά αρχίσει και πίνω πάλι κάνα 3 τη μέρα νομίζω είμαι εθισμενη και πρέπει να κάνω κάτι γιαυτο τώρα που θα μπω πάλι για προσπάθεια..το κάπνισμα πάντως το έκοψα από πριν ξεκινήσω διέγερση και το έχω κρατησει..δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω πια..κάτι καλό βγαίνει πάντως..σε τι φάση είσαι εσύ?ξεκινάς νέα προσπάθεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Sandyb είπε:

Αχ τι καλό αυτό!!εγώ τήρησα τον έναν κανονικό καφέ τη μέρα που μου είπε αλλά τώρα τους έχω ξανά αρχίσει και πίνω πάλι κάνα 3 τη μέρα νομίζω είμαι εθισμενη και πρέπει να κάνω κάτι γιαυτο τώρα που θα μπω πάλι για προσπάθεια..το κάπνισμα πάντως το έκοψα από πριν ξεκινήσω διέγερση και το έχω κρατησει..δεν μπορώ ούτε να το μυρίσω πια..κάτι καλό βγαίνει πάντως..σε τι φάση είσαι εσύ?ξεκινάς νέα προσπάθεια?

μολις ανναρωσα απο κοβιντ και εχασα ενα κυκλο και αυτον οποτε θα ξεκινησω τελη ιουλιου την διεγερση.Σου λεω εχω παθει πλακα με τον ντεκαφ.Εχει ομως λιγη καφεινη σε πολυ μικρο ποσοστο αλλα η γευση δεν υπαρχει.Απο τσιγαρα δε καπνιζα πριν χρονια το κοψα αλλα φαντασου εκανα 1-2 την ημερα.Εκανα λιγο ηλεκτρονικο αλλα το πεταξα κι αυτο.Οντως μου βρωμαει αλλα επειδη καπνιζα και γω δε μπορω να την πω σε ανθρωπο.Σιγουρα βγαινει καλο ή μαλλον καλα γιατι και διατροφη κανεις και αλατι κοβεις και αλκοολ δηλαδη αν συνεχιζαμε ετσι εφορου ζωης φανταζομαι οτι και κιλα θα χαναμε και η υγεια μας θα ηταν σε καλυτερη φαση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Zoupaki είπε:

μπράβο με τον τροπο που σκεφτεσαι πραγματικα!!!!!Μακαρι να τερματησεις τρισευτυχισμενη τον μαραθωνιο της εξωσωματικης!!!!

Σε ευχαριστώ αλλά μακάρι να είχα πετύχει με την πρώτη (όπως το εύχομαι για όλες τι μαχήτριες) και ας μην σκεφτόμουν έτσι..

Αλλά επειδή όντως είναι μαραθώνιος ,είτε πετύχεις με την πρώτη είτε με περισσότερες, σημασία έχει ότι "Όταν η ζωή σου δίνει λεμόνια ε κάνε λεμονάδα και εσύ.."

❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
    • Ήθελα να αποθηλασω φυσικά... Το έκανα παρά πολύ αργά για να μην τη πατήσω αλλά κουράστηκα πολύ τις τελευταίες μέρες και μείωσα τις αντλήσεις πολύ... Οπότε την πάτησα.... Πονάει πολύ, νιώθω ερείπιο.  Εμένα έχει και πάνω και κάτω δόντια - σωστό κουνέλι δηλ. 🤣 Αλλά η γκρίνια δε φεύγει ποτέ 🤣 αγκαλίτσα και παιχνίδι μαζί αλλιώς γίνεται χαμός! Βρήκατε βρεφονηπιακό;  Εγώ δεν ανυπομονώ να γυρίσω στη δουλειά να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω πως όταν επιστρέψω θα νιώσω καλά... Παράνοια η κατάσταση.
    • Ξέρω ότι πρέπει να το δω σίγουρα απλά δεν μπορω να πάω αυτήν την βδομαδα με το καλο  που θα γυρίσω θα ψαξω να βρω γιατρό γιατί ξέρεις εδώ στο χωριό δεν έχει κιολας όποτε δεν είναι τόσο εύκολο να πω πετάγομαι παω σε έναν ενδοκρινολόγο, πρέπει κάνω ολόκληρο ταξίδι... αν ήμουν στο πρώτο τρίμηνο σίγουρα δεν θα το άφηνα καθόλου.. ευχαριστώ κορίτσι μου 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...