Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές Μανούλες Εξωσωματικής 2022🌺


Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Αχ, ναι! Κοντοζυγώνει κ για μένα η μεγάλη ημέρα! Λες να είναι έτοιμα τα γλυκούλια μου να έρθουν να με βρουν; Με πόση αγωνία κ λαχτάρα τα περιμένουμε μακάρι να ήξεραν ... 🙏

Ειναι έτοιμα κοριτσι μου!!!! Κι εκείνα σε περιμένουν!!! Με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η JNtina είπε:

Ειναι έτοιμα κοριτσι μου!!!! Κι εκείνα σε περιμένουν!!! Με το καλο!!! 

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι! Πώς είσαι εσύ; Κάτι πονάκια που είχες; Την άλλη εβδομάδα ακούμε καρδούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

Κορίτσια μου όμορφα και μελλοντικές μανούλες την καλημέρα μου!!!

Θα ήθελα όποια έχει την καλή διάθεση και θέληση να μου πει λίγο πως γίνεται η ωοληψία σαν διαδικασία;

σου κάνουν μέθη; καταλαβαίνεις ή κοιμασαι; σε μια γνωστή μου έκαναν ολική νάρκωση.
Μετά πονάς; φεύγεις αμέσως;

Και κρατάει πολύ ώρα αυτό.

Πρώτα ο Θεός εμείς θα το κάνουμε στο Ρέα.

Θα χαιρόμουν πολύ αν μου λέγατε, να μου φύγει λίγο και το άγχος! 

Στο Ιασώ που ήμουν εγώ ήταν πάντα με μέθη, ήταν πολύ γλυκός ύπνος, σύνολο πρέπει να διαρκούσε ένα τέταρτο αλλά εγώ ένιωθα οτι κοιμόμουν ολόκληρο 8ωρο, ένιωθα ξεκούραστη μετά.

Στο ξύπνημα μου έδιναν χυμό ή καφέ μαζί με κέικ. Καθόμουν για λιγα λεπτά μη τυχόν ζαλιστώ και ντυνόμουν και έφευγα.

Ελάχιστους πόνους περιόδου είχα την πρώτη φορά που είχα και τα περισσοτερα ωάρια (σύνολο 6! δεν τα λές και πολλά). Στις επόμενες που πήραν μόνο δυο γύρισα σπίτι και δεν ένιωθα τίποτα. Ήμουν πολύ καλά και απόλυτα λειτουργική.

Μην φοβάσαι δεν είναι τίποτα.

Καλή επιτυχία.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλέ τίποτε δεν είναι! Το καλύτερο κομμάτι της διαδικασίας εφόσον κάνεις μέθη βέβαια! Άλλες κοπέλες που έτυχε να μιλήσω στην κλινική κάνουν ωοληψία χωρίς μέθη. Εγώ προσωπικά που πηγαίνω κάθε μήνα να πάρω το ωάριο του μήνα, κάνω πάντα μέθη. Δεν θα ήθελα να κουνηθώ στο τσίμπημα που σου κάνουν για να σου πάρουν το ωάριο κ κάτι να πάει στραβά... Αφού μας δίνεται η δυνατότητα της νάρκωσης, γιατί όχι; Μετά ξυπνάς κ είσαι σούπερ! Μπορεί να έχεις λίγο αιματάκι εκείνη την ημέρα ή κ την επόμενη, κ κάτι πονάκια τύπου περιόδου. Όλα καλά!

Την πρώτη μου ωοληψία την έκανα στο Ρέα... Μια χαρά θα τα πας!

αχ σαγαπω!!!! δεν εχω ιδεα καν πως ειναι η μέθη!!! μετά κάθεσαι και για ανάνηψη;;;; επιτρέπεται να μου πεις με ποιο γιατρό πήγες;;;; (δεν εχω ακόμα και την δυνατότητα να στείλω μηνυματα... και σε λίγο θα μου πει οτι εφτασα και το όριο των δημοσιεύσεων που εκανα σήμερα και θα με κόψουν πανω στο καλό!!!! χαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Vasilique είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι! Πώς είσαι εσύ; Κάτι πονάκια που είχες; Την άλλη εβδομάδα ακούμε καρδούλα;

Ακούσαμε ηδη καρδουλα!!! Την επόμενη εβδομάδα θα με ξαναδεί!!! Τα πονάκια ηταν απο το έντερο εκει που του έδειξα του γιατρού, τα σημεία δλδ, ετσι μου ειπε! Αυτα τα αντέχω!!! Κατι καφε εχω μονο που με ανησυχούν αλλιως θα ημουν σουπερ! 
Αντε με το καλο κι εσυ να ερθεις να με βρεις!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η BlackCat είπε:

Στο Ιασώ που ήμουν εγώ ήταν πάντα με μέθη, ήταν πολύ γλυκός ύπνος, σύνολο πρέπει να διαρκούσε ένα τέταρτο αλλά εγώ ένιωθα οτι κοιμόμουν ολόκληρο 8ωρο, ένιωθα ξεκούραστη μετά.

Στο ξύπνημα μου έδιναν χυμό ή καφέ μαζί με κέικ. Καθόμουν για λιγα λεπτά μη τυχόν ζαλιστώ και ντυνόμουν και έφευγα.

Ελάχιστους πόνους περιόδου είχα την πρώτη φορά που είχα και τα περισσοτερα ωάρια (σύνολο 6! δεν τα λές και πολλά). Στις επόμενες που πήραν μόνο δυο γύρισα σπίτι και δεν ένιωθα τίποτα. Ήμουν πολύ καλά και απόλυτα λειτουργική.

Μην φοβάσαι δεν είναι τίποτα.

Καλή επιτυχία.💗

α το κεκάκι θα το τιμήσω δεόντως αν δίνουν και στο ρέα! χαχαχαχ γιατί διάβασα πως πρεπει να είσαι νηστική!!!! ελπίζω πραγματικα να πάνε όλα καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η JNtina είπε:

Ακούσαμε ηδη καρδουλα!!! Την επόμενη εβδομάδα θα με ξαναδεί!!! Τα πονάκια ηταν απο το έντερο εκει που του έδειξα του γιατρού, τα σημεία δλδ, ετσι μου ειπε! Αυτα τα αντέχω!!! Κατι καφε εχω μονο που με ανησυχούν αλλιως θα ημουν σουπερ! 
Αντε με το καλο κι εσυ να ερθεις να με βρεις!!!! 

Όλα καλά κοπέλα μου!!! Με το καλό το μωράκι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

α το κεκάκι θα το τιμήσω δεόντως αν δίνουν και στο ρέα! χαχαχαχ γιατί διάβασα πως πρεπει να είσαι νηστική!!!! ελπίζω πραγματικα να πάνε όλα καλα!

Η αλήθεια είναι οτι στο Ιασώ δίνουν κέεικ, βέβαια όχι πάντα. Σε άλλα κέντρα δεν ξέρω για να είμαι ειλικρινής.

Αλλά ναι πρέπει για 12ώρες πριν την μέθη να είσαι νηστική και χωρίς νερό. Το νερό με ζόρισε περισσότερο από ολα.

Μετά βέβαια στο σπίτι έφαγα φουλ πρωινό γιατί ψωμολύσσαξα. 😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η kaposetsi είπε:

Όλα καλά κοπέλα μου!!! Με το καλό το μωράκι σας!!!

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!!! Αντε να παιρνεις κι εσυ σειρά!!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτροπή📅

@Margitc--> 23/9

Ωοληψία ✌️

@Vasilique -- > ?

@elena0212--> 28/6

@Παρασκευαιδου--> ?

@Jesabell --> ?

@Eva29--> ?

Εμβρυομεταφορά 🙏

@kk88 --> 24/6

@elena0212--> 3/7

 Χοριακή

@Dimi1981 194 🥰

@geokou  359 🥰

@JNtina 111 🥰

@Nansi 940 🥰

@Sabinaret812 🥰

@geo2222-->

@skorpina78--> 28/6

@kk88-->5/7

Εγκυμοσύνη 🤰

@Taggeris

@Avocando

@carpe

@Dimi1981

@Nansi

@geokou

@JNtina

@Sabinaret

@Sylia

Καλό σ/κ κορίτσια μου! Να περνάτε όμορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η angel35 είπε:

αχ σαγαπω!!!! δεν εχω ιδεα καν πως ειναι η μέθη!!! μετά κάθεσαι και για ανάνηψη;;;; επιτρέπεται να μου πεις με ποιο γιατρό πήγες;;;; (δεν εχω ακόμα και την δυνατότητα να στείλω μηνυματα... και σε λίγο θα μου πει οτι εφτασα και το όριο των δημοσιεύσεων που εκανα σήμερα και θα με κόψουν πανω στο καλό!!!! χαχαχαχ

Ε, να μην σε κρατώ σε αγωνία! Μετά ναι, κάθεσαι για ανάνηψη. Οι κοπέλες είναι καταπληκτικές κ τα έχουν όλα υπό έλεγχο! Εκεί θα δεις κ άλλες γύρω σου σαν κ εσένα! Θα πιάσεις κ την κουβέντα κ όλα θα πάνε τέλεια σου λέω! Με τον Τζεφεράκο την έκανα ... Α, και πριν την ωοληψία περνάς κ καρδιολόγο ε! 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλήσπερα σε όλες σας!!!!!!!! Σήμερα πήγα να κάνω τον 1ο υπέρηχο και τις πρώτες αιματολογικές.ειμαι στην 2η μέρα του κύκλου μου! Πήρα τον γιατρό μου να τον ενημερώσω και μου είπε να ξεκινήσω ενεσουλες σήμερα menopur ....και ότι ακριβώς λέει το χαρτάκι με τις οδηγίες.... Κάθε απόγευμα και την 6ημερα θα πάω να με ξανά δεί. . 

Για πείτε καμιά συμβουλή ρε κορίτσια για την φάση της διέγερσης!! Τι να κάνω...τι να προσέχω ...καμιά συμβουλή κανένα tips τι ώρα να κάνω την ένεση πώς τι να τρώω χαχαχαχα και όλα αυτά τα ερωτήματα που έχει μια πρωτάρα!!!!!! Όλα καλοδεχούμενα!!!!   Άγχος πολύ και χαρά αφάνταστη έχω που ξεκινάω!!!    Καλή συνέχεια σε όλες!!!!!!!! Και όλα τα καλά!!!!!! 💓💓💓💓💓💓💓💓❣️❣️❣️❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Κοριτσια μου καλήσπερα σε όλες σας!!!!!!!! Σήμερα πήγα να κάνω τον 1ο υπέρηχο και τις πρώτες αιματολογικές.ειμαι στην 2η μέρα του κύκλου μου! Πήρα τον γιατρό μου να τον ενημερώσω και μου είπε να ξεκινήσω ενεσουλες σήμερα menopur ....και ότι ακριβώς λέει το χαρτάκι με τις οδηγίες.... Κάθε απόγευμα και την 6ημερα θα πάω να με ξανά δεί. . 

Για πείτε καμιά συμβουλή ρε κορίτσια για την φάση της διέγερσης!! Τι να κάνω...τι να προσέχω ...καμιά συμβουλή κανένα tips τι ώρα να κάνω την ένεση πώς τι να τρώω χαχαχαχα και όλα αυτά τα ερωτήματα που έχει μια πρωτάρα!!!!!! Όλα καλοδεχούμενα!!!!   Άγχος πολύ και χαρά αφάνταστη έχω που ξεκινάω!!!    Καλή συνέχεια σε όλες!!!!!!!! Και όλα τα καλά!!!!!! 💓💓💓💓💓💓💓💓❣️❣️❣️❣️❣️❣️

 Αν μπορείς να κάνεις γιόγκα καθημερινά, κάνε το! Για να ξεαγχώνεσαι και να κυλά το αιματάκι ζεστό μέσα σου. Διατροφή: κόψε τη ζάχαρη! Αν μπορείς περιόρισε τη γλουτένη. Βιταμίνες σου έδωσε; D, w3, c, e. Ρόδι σε χυμό, πατζάρια, κρέας μη λιπαρό, αλλά αγνό, π.χ. αρνάκι. Φυσικά φυτικές ίνες από φρούτα και δημητριακά. 

Πολύ καλή επιτυχία!!!!! Η χαρά είναι καλός σύμμαχος!!!! Έτσι να μείνει...και να πολλαπλασιάζεται. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

Σου εύχομαι την Δευτέρα να ανατραπεί αυτή η εξέλιξη και να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα του κόσμου όλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η carpe είπε:

 Αν μπορείς να κάνεις γιόγκα καθημερινά, κάνε το! Για να ξεαγχώνεσαι και να κυλά το αιματάκι ζεστό μέσα σου. Διατροφή: κόψε τη ζάχαρη! Αν μπορείς περιόρισε τη γλουτένη. Βιταμίνες σου έδωσε; D, w3, c, e. Ρόδι σε χυμό, πατζάρια, κρέας μη λιπαρό, αλλά αγνό, π.χ. αρνάκι. Φυσικά φυτικές ίνες από φρούτα και δημητριακά. 

Πολύ καλή επιτυχία!!!!! Η χαρά είναι καλός σύμμαχος!!!! Έτσι να μείνει...και να πολλαπλασιάζεται. 

Well said..👍

Βοηθάει και το κόψιμο του αλατιού και για υπερδιέγερση αλλά και για να μη νιώθεις πολύ φουσκωμένη.

Καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η carpe είπε:

 Αν μπορείς να κάνεις γιόγκα καθημερινά, κάνε το! Για να ξεαγχώνεσαι και να κυλά το αιματάκι ζεστό μέσα σου. Διατροφή: κόψε τη ζάχαρη! Αν μπορείς περιόρισε τη γλουτένη. Βιταμίνες σου έδωσε; D, w3, c, e. Ρόδι σε χυμό, πατζάρια, κρέας μη λιπαρό, αλλά αγνό, π.χ. αρνάκι. Φυσικά φυτικές ίνες από φρούτα και δημητριακά. 

Πολύ καλή επιτυχία!!!!! Η χαρά είναι καλός σύμμαχος!!!! Έτσι να μείνει...και να πολλαπλασιάζεται. 

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!!! Βιταμίνες μου έχει δώσει μια πολυβιταμίνη (inofert plus). Και πίνω κ κάθε πρωί μια c  αυτήν την κλασσική!!!! 🤗👍🤗👍🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

Λυπάμαι κορίτσι μου παρά πολύ αλήθεια......νομίζω έχεις πει ότι έχεις κάνει αρκετές προσπάθειες σωστά???? Εξετάσεις φαντάζομαι τις έχεις κάνει όλες δηλαδή υστεροσκοπιση, λαπαροσκόπηση έχεις κάνει??? Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο θέμα ... συγγνώμη αν σε τρελαίνω ρωτάω μόνο για να δω μήπως μπορώ να σου πω κάτι να βοηθήσω .. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

Μακάρι την Δευτέρα να αλλάξουν όλα !!!!!!!! ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η BlackCat είπε:

Well said..👍

Βοηθάει και το κόψιμο του αλατιού και για υπερδιέγερση αλλά και για να μη νιώθεις πολύ φουσκωμένη.

Καλή επιτυχία.

Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!! Κομμένο και το αλάτι λοιπόν 😂😂😂😂💪💪💪💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η kk88 είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου παρά πολύ αλήθεια......νομίζω έχεις πει ότι έχεις κάνει αρκετές προσπάθειες σωστά???? Εξετάσεις φαντάζομαι τις έχεις κάνει όλες δηλαδή υστεροσκοπιση, λαπαροσκόπηση έχεις κάνει??? Υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο θέμα ... συγγνώμη αν σε τρελαίνω ρωτάω μόνο για να δω μήπως μπορώ να σου πω κάτι να βοηθήσω .. 

Τα πάντα όλα έχω κάνει! Κ ο γιατρός ο ίδιος δε ξέρει να μου πει γιατί δε μπορώ να το κρατήσω ενώ το ενδομήτριο μου ειναι παρα πολύ καλο! Τι να πω! Αυτή ηταν η 6η προσπαθεια μου! Η 2η μεσα στο ετος! Ειχα κανει αλλες 4 μεταξυ 11-13 με 3 αποτυχημενες κ μια παλινδρομη!! 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

Δεν ξέρω αν σε βοηθάω αλλά αν είναι αργοπορημένη εμφύτευση δεν είναι λογικό 3 μέρες πριν την ημερομηνία που σου εδωσε ο γιατρός να μην έχει ανέβει ακόμη η χοριακη; μπορεί φυσικά να λέω κ βλακειες γιατί ακόμη δεν έχω φτάσει ούτε καν στην εμβρυομεταφορα αλλά μήπως να ενημερωνες το γιατρό σου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

Κορίτσι μου γλυκό κρατά μια ελπίδα πτι ίσως αλλάξει αυτό την Δευτέρα αλλά χαίρομαι που λες θα μαζέψεις τα κομμάτια σου και θα συνεχίσεις σας θαυμάζω εσάς που είστε τόσο δυνατές!το ταξίδι της εξωσωματική φτάνει στο τέλος όταν το αφήνουμε εμείς η όταν τα καταφέρουμε και στην δικιά μας περίπτωση θα είναι όταν τα καταφέρουμε!!!!αγαπη και υγεια να υπάρχει και θα έρθουν και τα μωράκια μας!!αν θες κάτι να συζητήσεις να βγάλεις θυμό να πεις ότι θες είμαστε εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Olia4 είπε:

Μακάρι την Δευτέρα να αλλάξουν όλα !!!!!!!! ❣️

Αχ κορίτσι μου! Τίποτα δε γίνεται να αλλάξει μεσα σε 3 μερες! Αν υπήρχε κάτι θα φαινόταν έστω κ με μια μικρη ελαχιστη χοριακή!!! 😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Αννια27 κοριτσι μου χαιρομαι που επανηλθες τοσο γρηγορα και απεκτησες τοση δυναμικοτητα για να το παλεψεις!!ηταν λογικη η αντιδραση σου ομως πραγματικα μπραβο σου που ανασυγκροτηθηκες!!!

στις πριν 21 ώρες, ο/η kk88 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.....μόλις γύρισα από την έμβρυομεταφορά και πλέον δεν είμαι μόνη αλλά έχω και δύο εμβρυακια στην κοιλίτσα μου!!!! Τα κατάφερε τελικά το εμβρυακι μου από τον φυσικό κύκλο και έγινε μια βλαστοκυστη 4ΑΑ, οπότε το έβαλα μαζί με την κατεψυγμένη 5ΑΑ....χοριακη στις 05.07....κοριτσια μου στείλτε μου όλη την θετική σας ενέργεια..... 

με το καλο κοριτσι μου!!! να γαντζωθουν και να μεγαλωσουν μεσα σου για 9 μηνες ευχομαι!!! 💛

 

στις πριν 19 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

Κάτι ήρθε κ από εδώ! 😀

Σήμερα πήγα για υπέρηχο, 7η ημέρα ήπιας διέγερσης κ δεν τα πήγαμε άσχημα… Σύνολο 6! Το Σάββατο ξανά υπέρηχο, αιματολογικές κ θα μάθω κ την ημερομηνία της ωοληψίας. Για Δευτέρα με κόβω! Οψόμεθα!

Θα σε αλλάξω αμέσως!

μπραβο κοριτσι μου!με το καλο!!

 

στις πριν 16 λεπτά, ο/η skorpina78 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Δυστυχώς πάλι για μένα μια αποτυχημένη προσπάθεια! Ήταν να κάνω χοριακή στις 28/6! Βιάστηκα κ έκανα τεστ εμπορίου την Τεταρτη το οποιο βγηκε αρνητικο κ μέχρι σήμερα έβλεπα όλο εφιάλτες οπότε πήγα κ έκανα χοριακη αίματος κ μου ρθε ενα 0,10! Θα το κάνω κ για τα μάτια του κόσμου την Δευτέρα αλλά δε πρόκειται να αλλάξει κατι! Θα αρχίσω πάλι να μαζεύω τα κομμάτια μου για να συνεχίσω….😔

λυπαμαι παρα πολυ! μην πεφτεις ομως!!!ισως δευτερα να υπαρχει οντως μια αλλαγη!!! οπως και να εχει προσπαθησε να επανελθεις γρηγορα!!οπως ελεω συνεχεια τιποτα δεν τελειωνει μεχρι να φτασουμε στο στοχο μας!!!!



 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...