Μετάβαση σε περιεχόμενο

Koritsia SOS!!


maraki_1978

Recommended Posts

Koritsia exw pathei plaka alla krataw thn psixraimia mou!:silly: Exw kyklo 31-32 hmerwn kai adiathethsa teleytaia fora 12/01.opote perimenw 11-12/02!Prin 4 meres ekana self clear kai vghke arnhtiko.Hmoun sigouri giati to ekana nwris(to eixa kanei kai meshmeri)!!H anypomonysia mou vlepete!!!Yposxethika ston eayto mou oti den tha kanw allo alla simera to prwi xanaekana!Epeidh viazomoun gia th douleia sigouri pali oti tha vgei arnhtiko(apaisiodoxia)to afhsa mesa se deyterolepta kai efyga gia to grafeio!prepei kana lepto to poly na perase kai an!Den eixe sxhmatistei gramoula(pali self clear).Twra prin apo ligo phga na to petaxw kai ti na dw!!!!!Eixe kanei grammh!!!!!!!!!!:blink: Axnh alla pantakatharhhhh!!!!!!:S Leei vevaia na mhn dinoume shmasia sto apotelesma pera twn 10 leptwn alla egw koufathika!!!!!!Nas sas pw oti ponaei h koilia mou les kai tha adiathethsw apo stigmh se stigmh exw dekata kai eixa tsimpimatakia xamhla sthn koilia tis prohgoumenes meres!!!!!:blink: Ayta!Ante na koimhthw twra!!!!Den thelw na enthousiastw mhpws einai kati lathos!Xerw kai gw!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 64
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια μου το μονο που μπορω να σου πω ειναι οτι στα τεστ που εκανα εγω και βγηκαν θετικα το αποτελεσμα δεν εχει αλλαξει εδω και 8 μηνες περιπου.Τα εχω κρατησει για γουρι...

Δεν αλλαξε καμια στιγμη.

Μπορεις αυριο να κανεις ακομη ενα!

Μακαρι κοριτσακι να εισαι εγκυος!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax!tha xazepsw apopse!!!Einai pentakathara thetiko!Mia grammh na!To exw mprosta mou!!!Apla ayto pou me anyshxei einai pou to eida prin apo ligo Enw to prwi den eixe emfanistei tipota!!Kai exoun perasei polles wres!!!Makari lovie mou!!!!!!Lew na kanw ypomonh kai na kanw thn Deytera pali isws kai xoriakh(an antexw fysika giati exw kai allo sto ntoulapi :silly: )!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου γλυκό δεν βιάστηκες λιγάκι να κάνεις το τεστ? Αφού περιμένεις να αδιαθετήσεις σε 5 μέρες είναι νωρίς ακόμα για να φανεί κάτι. Τα τσιμπιματάκια και τα δέκατα θα μπορούσαν να είναι σημάδια εγκυμοσύνης αλλά και περιόδου. Μοιάζουν τόσο πολύ τα συμπτώματα….

Υπομονή νύχτα είναι και θα περάσει, αύριο πρωί πρωί βρες φαρμακείο και πάρε τεστ, διπλό αυτή την φορά αν και δεν ξέρω κατά πόσο θα δείξει κάτι τόσο νωρίς….

Μακάρι να είναι θετικό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου, τωρα αγωνιουμε παρεουλα!!! εγω λεω να προσπαθησεις να κοιμηθεις (αν τα καταφερεις!:woohoo: ) και το πρωι με το καλο να κανεις ακομα ενα τεστακι, πρωτα ο Θεος!!!;)

(αλλωστε, ετσι οπως σε κοβω, δε το βλεπω να συγκρατεισαι μεχρι τη Δευτερα!!:silly: μεταξυ μας... ουτε εγω θα τα καταφερνα!!:silly: κριμα δεν ειναι να μη κοιμηθεις ολοκληρο Σ/Κ???:lol: αν και οντως, μια χοριακη θα ηταν το πιο σωφρων και το πιο σιγουρο!)

ο,τι κι αν αποφασισεις περιμενουμε τα νεα σου κι ευχομαι ολοψυχα να ειναι τα πολυποθητα!!!!!!!!!:cheer:

σε φιλω κι ελπιζω να καταφερεις να ξεκουραστεις λιγουλακι αποψε!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anty to xerw einai nwris!!!Exw parei ayta ta xazotest:P pou deixnoun nwritera kai exw mpei ston peirasmo!!!Vlepw kai thn grammh kai exw allhthwrhsei vradiatika :blink: !!!Fovamai na kanw allo!!!Eytyxws pou exw esas kai to syzhtame!:) Alla entaxei krataw gera :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαράκι! :)

Το τεστ που έκανες δε λέει "δείτε το αποτέλεσμα μετά από κάποια λεπτά;" Πιθανόν το ένα λεπτό που πέρασε να μην ήταν αρκετό, αν αναλογιστείς κιόλας ότι είσαι πριν την περίοδο 5-6 μέρες, άρα η χοριακή σε περίπτωση εγκυμοσύνης είναι ακόμα σε χαμηλά επίπεδα.

Εγώ θα σου έλεγα να πας για χοριακή αύριο κιόλας!! :D :D

Εύχομαι να 'σαι εγκυούλα! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mwre eimai apo nhsi kai einai kleista edw ta mikroviologika avrio!Den peirazei tha perimenw!!!(blakeies lew!siga mhn perimenw)An akousete gia diarhxh mikroviologikou me omhro mikroviologo egw tha eimai!!!!!!!!!xaxaxaxaxa!!!!kanw kai xioumor!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ανοίγουν Σάββατα;;;; Τστστστσ... απαράδεκτο!!!!

Χαχαχαχαχα...

Μαράκι, ηρέμησε!!! Κάτσε απόλαυσε το σαββατοκύριακό σου με τον αντρούλη σου και μην σκέφτεσαι τίποτα! Ό,τι είναι να γίνει, θα γίνει... Και μην πετάς τα λεφτά σου σε αμφιβόλου εγκυρότητας τεστ, πήγαινε κάνε τη χοριακή πρωί πρωί τη Δευτέρα για να'σαι σίγουρη 100%. Απλά πρόσεχε, μη σηκώνεις βάρη, μην πάρεις τίποτα φάρμακα κλπ, τα ξέρεις, μην στα λέω!!! Και μακάρι κοριτσάκι μου να'ναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! :D:)

Φιλάκια πολλά!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia einai 7:30 to prwi kai egw ekana test!!!!Eixa entonh epithymia gia tsisa mou :blush: kai phga!Lew 'h twra 'h pote!Einai thetikooooo!!!!!!Peritto na sas pw oti klaiw ayth thn stigmh!!!!!H kardia mou xtypaei san trelh!Kai koimatai kai o antras mou!(tha xhpnhsei se kana tetartaki!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

parakoloutho tin agonia sou toses meres!!!

sigaritiria kopela mou!!!!

me to kalo kai ola tha pane teleia!!!!!!!!

giortase to me ton antra sou !!!!

na apolauseis autous tous mines pou akolouthoun kai na kaneis pragmata pou se xaropoioun!!!!!!!

episis prosoxi sta vari, sta skipsimata kai sto agxos! a p a g o r e u o n t e !!!!

filakia polla!!!

perimenoume kiala nea....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!Ειδες η αγωνια σου??ειχες ενστικτο!

Σου ευχομαι οτι καλυτερο να πανε ολα καλα απο δω και περα και να απολαυσεις την εσκυμοσυνη σου!!!:-)

Ελπιζω Να το χαρηκατε και παρειτσα με τον αντρουλη σου!!!Αχ πες μας πως εισαι?απιστευτο ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Μαρία!!!Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας!Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να προσέχεις τον ευατό σου και το μικρό ''φασολάκι'' που κουβαλάς!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!! Σου εύχομαι να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη και όλα να πάνε τέλεια! Απόλαυσε την κάθε στιγμή από δω και πέρα! Με το καλό να κρατήσεις ένα υγιέστατο νινάκι!!!! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki τελικα αξιζε η χθεσινη αγρυπνια....πλακα κανω..συνχαρητιρια κοριτσι μου σου ευχομαι καλη εγκυμοσηνη κ να προσεχεις τον ευατο σου κ το νινι..:):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ, ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΝΤΕΞΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ! ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ? ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Ε?? ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!:):cheer: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χιχιχι... δεν άντεξες τελικά εε;;;!!!

Ποια θα άντεχε;; χαχαχαχα :D :D

Συγχαρητήριααααααααααα!!!!!! Μπράβο Μαράκι μου!!! Με το καλό!!

Όλα να πάνε καλά και σε μερικούς μήνες να 'χεις το μωράκι σου αγκαλιά!!!! :) :)

Αχ πολύ χάρηκα, ήταν το πρώτο πράγμα που είδα σήμερα! Πάντα με ευχάριστα νέα απ' όλα τα κορίτσια!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι συγχαρητήρια!Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις ένα υγιές κουκλάκι!Να μας πεις και τις εντυπώσεις του ευτυχή μέλλοντα μπαμπά που τώρα σίγουρα έχει ξυπνήσει :laugh:

Φιλάκια στην κοιλίτσα.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...