Μετάβαση σε περιεχόμενο

sumptomata egkumosunis


sia 24

Recommended Posts

μετα απο αυτη την εμπειρια π ειχα απο χτες ενα θα σας πω να προσεχετε παρα πολυ κ μην εμπειστευεσται κανεναν ειχα σχεση 17μηνες π προσπαθουσαμε να κανουμε παιδι καναμε παντα ελευθερα κ εγω δεν εμενα εδω κ ενα χρονο αυτος μ ειχε ταξει γαμους κ οτι μπορειται να φανταστητε με τα πολα εγω εμεινα εγκυος λογικα τωρα θα ειμαι 1μηνος χτες το εμαθα κ αμεσως του το ειπα ολα τα περιμενα εκτος απο αυτο μ λεει οτι δεν ειναι ετοιμος για πατερας κ οτι δεν το θελει κ ολα αυτα π μ ειχε ηταν ψεματα μ το ειπε μονος τ.εχω χασει την γη κατω απο τα ποδια μ κ δεν θελω να το ριξω αλλα δεν εχω αλλη επιλογη.....:( ευχομαι καμια αλλη να μην παθει αυτο π επαθα φιλακια πολλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy: :ohmy: :ohmy: DEN EXO LOGIA ...........TELIKA IPARXOUN POLOI ANDRES EDOS EISAGOGIKON POU DEN TIMOUN TA PADELONIA TOUS SOU EFXOMAI KALI DINAMI K KOURAGIO SE OTI K NA KANEIS EGO AFTON PADOS DEN 8A TON AFINA ETSI ....................... 8A TON EKANA NA FTISI TO GALA TIS MANAS TOU OSO ANADRA FER8IKE K EPEKSE ME TIN PSIXI SOU K THN YGEIA SOU EFOSON SE ANAGAZEI NA MPEIS SE MIA DIADIKASIA POLI ODINIRI TOSO 8A ANADRA 8A TOU SIMPERIFEROMOUN .............................................................................................................................................................:angry: :angry: :angry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε θα ήθελα να σε πάρω από τα μούτρα όμως πιστεύω πως η απόφαση να κάνεις παιδι δεν είναι τόσο απλή. Και δεν το λέω αυτό επειδη τα παιδιά έχουν έξοδα και πολλές ανάγκες από ότι έχει αποδειχτεί μεγαλώνουν και με τα πολλά και με τα λίγα. Αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι;Πιστεύω πως υπάρχουν και άλλες λύσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπάρμπαρα , μήπως έχει τρομάξει λίγο?

Δεν λέω πως η συμπεριφορά του είναι σωστή αλλά το αντρικό "ζωικό βασίλειο" φρικάρει κάποιες φορές με ευθύνες που δεν είχε υπολογίσει!!!!(αν και θα έπρεπε ο συγκεκριμένος)....Αυτό που θέλω να πω είναι να μην βιαστείς να πάρεις λάθος απόφαση........

Συζήτησέ το ξανά μόλις ηρεμήσουν τα πράγματα ...

Είσαι μικρούλα ή μου φαίνεται? Όπως και να έχει μην βιαστείς......συζήτησέ το και με τους δικούς σου.

Φιλιά κοπέλα μου και εύχομαι η συμπεριφορά του συντρόφου σου να αλλάξει και να το περάσετε όλο αυτό ευτυχισμένοι και αγαπημένοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν κανεις οτιδηποτε επικοινωνησε με αυτο τον συλλογο

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

Ηπείρου 28,10433 Αθήνα-Τηλ. Κέντρο: 210. 88.28.788 - Fax: 210.82.35.121, e-mail: unborn@unborn.gr

http://www.unborn.gr

Παντως θα πρεπει πρωτου παρεις αποφαση να γνωριζεις πως μια εκτρωση ειναι κατι που θα σε ακολουθει παντα

Επισης εχε υποψη πως καμια μητερα δεν μετανιωσε που κρατησε το παιδι της

Ελπιζω μια κοπελα να αναρτησει το βιντεο εκεινο( δεν το βρισκω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mparmpara mou geia sou agapi mou...

Kita min RIPSEIS to mwraki sou...

Mporeis na ta katafereis kai xwris ANTRA...

Ksereis POSES manades einai mones kai me 2,3,4, paidia...

Min kaneis auti tin vlakeia re agapi mou...

Mporeis kai moni,,,den xreiazwmwste tous antres...

WMOS MPOREI NA ALLAKSEI GNWMI O DIKOS SOU...

APLA NA EPATHEN SOK...{elpizw}

Wmos an den einai etsi ta pragmata me ton diko sou...

Mporeis na fereis ena mwraki ston kwsmo kai na mpite se programma,,,ESY & TO MWRAKI SOU...

Na evreis mia prwini douleia enw to mwraki sou tha einai se kapion diko sou prwsopo i sto nipiagwgio...KTl...

Agapi mou oti ki an kaneis PRWSEXTIKA...

Sou euxwme apo dw kai mpros ola KALA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Barbara m

perasa kapote tin idia empiria m esena prin polla xronia .

ola auta ta xronia koubalao ena baros mesa m gia auto to moraki

pou skotosa tote. Den mporo na s po pio einai pio sosto i pio kalo gia sena auto mono esi mporeis na to gnorizis.

ALLA NA XERIS YPARXOUN ANTROPOI P THA EDINAN TA PANTA GIA NA EXOUN ENA MORAKI.

OTI APOFASI KAI NA PAREIS NA XERIS THA SE AKOLOUTHI GIA PANTA.

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...