Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια

Τι κάνετε????
Εχω να σας ρωτήσω κάτι έχει δυο μέρες που δεν νοιώθω τόσο πολύ την μπέμπα όπως πριν δεν κάνει εξογκώματα η κοιλιά μου και ανησυχώ

Εχετε και εσείς μέρες που δεν είναι πολυ κινητικά τα μωράκια σας???

Ο άντρας μου λέει να πάρω την γιατρό να την πω πως δεν κουνιέται όπως πριν

Εσείς τι θα κάνατε είμαι σε ανάμενα κάρβουνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή εβδομάδα σε όλες εύχομαι!!! Σήμερα 22 βδομάδων νταν έχουμε τη β επιπέδου εμείς!!! Μακάρι να είναι όλα καλά!! 

  @1994Μαρια κι εγώ κάποιες μέρες δεν την ένιωθα τόσο αλλά μετά άρχισε πάλι.. Εφαγες κάνα γλυκάκι να δεις  αν ενεργοποιηθεί; Ξέρω ότι αν δεν το νιώθεις καθόλου είναι ανησυχητικό. Τα εξογκώματα που έγραψες μήπως ήταν συσπάσεις κ όχι το μωρό; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα 😌

Καλά αποτελέσματα Touloumbitsa! 

Εγώ τελικά μετέφερα το ραντεβού για την Τετάρτη. 

@1994Μαρια καθησε λίγη ώρα στο πλάι, φάε και κανένα γλυκάκι. 

Και εγώ δεν το νιώθω καθημερινά το μωρό με την ίδια συχνότητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή εβδομάδα σε όλες εύχομαι!!! Σήμερα 22 βδομάδων νταν έχουμε τη β επιπέδου εμείς!!! Μακάρι να είναι όλα καλά!! 

  @1994Μαρια κι εγώ κάποιες μέρες δεν την ένιωθα τόσο αλλά μετά άρχισε πάλι.. Εφαγες κάνα γλυκάκι να δεις  αν ενεργοποιηθεί; Ξέρω ότι αν δεν το νιώθεις καθόλου είναι ανησυχητικό. Τα εξογκώματα που έγραψες μήπως ήταν συσπάσεις κ όχι το μωρό; 

Καλημέρα όχι τα εξογκώματα ήταν όντος το μωρό η συσπάσεις όταν είναι πετρώνει η κοιλιά αυτό ηταν σε ένα πολύ μικρό σημείο της κοιλιά και ούτε για ένα δεύτερο δεν ηταν 😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η mpounio είπε:

Καλημέρα 😌

Καλά αποτελέσματα Touloumbitsa! 

Εγώ τελικά μετέφερα το ραντεβού για την Τετάρτη. 

@1994Μαρια καθησε λίγη ώρα στο πλάι, φάε και κανένα γλυκάκι. 

Και εγώ δεν το νιώθω καθημερινά το μωρό με την ίδια συχνότητα. 

Δεν είναι πως δεν το νοιώθω καθόλου απλός είναι πολύ σιγανές και ποιο λίγες από πριν για να το νοιώσω θέλει να ηρεμήσω ενώ άλλες φορές και που καθόμουν στην καρέκλα χτυπιόταν
Λετε να πάρω την γιατρο τηλέφωνο

Το θέμα είναι πως την νοιώθω λίγο δεν είναι πως δεν την έχω νοιώσει καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστώ πολύ❤️❤️ @mpounio

@1994Μαρια αν το νιώθεις το μικρουλι έστω κ λίγο να μην αγχώνεσαι. Άλλοτε είναι αρκετά κινητικά κ άλλοτε όχι. Ωστόσο, εφόσον ανησυχείς πάρε τον γιατρό σου να του το πεις κ πιστεύω πως θα σε καθησυχάσει κ εκείνος ως ειδικός.. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η touloumpitsa είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ❤️❤️ @mpounio

@1994Μαρια αν το νιώθεις το μικρουλι έστω κ λίγο να μην αγχώνεσαι. Άλλοτε είναι αρκετά κινητικά κ άλλοτε όχι. Ωστόσο, εφόσον ανησυχείς πάρε τον γιατρό σου να του το πεις κ πιστεύω πως θα σε καθησυχάσει κ εκείνος ως ειδικός.. 😉

Θα του στείλω μήνυμα γιατί σήμερα με είπε πως έχει γεννά και δεν θα είναι στο ιατρείο του

Σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα σήμερα 😘😘

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Τι κάνετε????
Εχω να σας ρωτήσω κάτι έχει δυο μέρες που δεν νοιώθω τόσο πολύ την μπέμπα όπως πριν δεν κάνει εξογκώματα η κοιλιά μου και ανησυχώ

Εχετε και εσείς μέρες που δεν είναι πολυ κινητικά τα μωράκια σας???

Ο άντρας μου λέει να πάρω την γιατρό να την πω πως δεν κουνιέται όπως πριν

Εσείς τι θα κάνατε είμαι σε ανάμενα κάρβουνα

Κοριτσάκι μου το κάνει κι εμένα...άλλες μέρες "κλωτσάει" ακόμα και όρθια που είμαι κι άλλες μέρες ίσα που τον καταλαβαίνω...έχει να κάνει και με την θέση πιστεύω που παίρνουν....έχουν ακόμα πολύ χώρο στην κοιλίτσα οπότε άλλες φορές πάνε πιο μέσα κι άλλες πιο επιφανειακά...ίσως γι'αυτό να τα νιώθουμε περισσότερο άλλες φορές κι άλλες όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Θα του στείλω μήνυμα γιατί σήμερα με είπε πως έχει γεννά και δεν θα είναι στο ιατρείο του

Σου εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα σήμερα 😘😘

 

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!! ❤️

Προκειμένου να ηρεμήσεις επικοινώνησε μαζί του αν κ νομίζω οτι θα σου πει το ίδιο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή εβδομάδα σε όλες εύχομαι!!! Σήμερα 22 βδομάδων νταν έχουμε τη β επιπέδου εμείς!!! Μακάρι να είναι όλα καλά!! 

  @1994Μαρια κι εγώ κάποιες μέρες δεν την ένιωθα τόσο αλλά μετά άρχισε πάλι.. Εφαγες κάνα γλυκάκι να δεις  αν ενεργοποιηθεί; Ξέρω ότι αν δεν το νιώθεις καθόλου είναι ανησυχητικό. Τα εξογκώματα που έγραψες μήπως ήταν συσπάσεις κ όχι το μωρό; 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου...Εύχομαι να είναι όλα τέλεια!!!

Περιμένω κι εγώ την Πέμπτη για την Β....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dioni20 είπε:

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου...Εύχομαι να είναι όλα τέλεια!!!

Περιμένω κι εγώ την Πέμπτη για την Β....

Σ ευχαριστώ πολύ!!! ❤️ Άντε να παίρνουμε σειρά κ οι τελευταίες... 😁 Εμείς οι τρεις έχουμε μείνει; @Dioni20 @mpounio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!!! ❤️

Προκειμένου να ηρεμήσεις επικοινώνησε μαζί του αν κ νομίζω οτι θα σου πει το ίδιο.. 

Μίλησα μαζί του 4:20 έχω ραντεβου στο άλλο το ιατρείο του να πάμε να δούμε γιατί δεν κουνιέται τόσο μακάρι όλα να είναι καλά και να μην έγινε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Μίλησα μαζί του 4:20 έχω ραντεβου στο άλλο το ιατρείο του να πάμε να δούμε γιατί δεν κουνιέται τόσο μακάρι όλα να είναι καλά και να μην έγινε τιποτα

Ολα καλά θα είναι.. θα το δεις κιόλας.. φάε ένα γλυκάκι εντωμεταξυ κ ξάπλωσε μήπως πάρει μπρος.. 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Ολα καλά θα είναι.. θα το δεις κιόλας.. φάε ένα γλυκάκι εντωμεταξυ κ ξάπλωσε μήπως πάρει μπρος.. 😉

Το έκανα και αυτό με το γλυκό πολύ λίγο την κατάλαβα για αυτό ανησυχώ να μην έγινε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Τι κάνετε????
Εχω να σας ρωτήσω κάτι έχει δυο μέρες που δεν νοιώθω τόσο πολύ την μπέμπα όπως πριν δεν κάνει εξογκώματα η κοιλιά μου και ανησυχώ

Εχετε και εσείς μέρες που δεν είναι πολυ κινητικά τα μωράκια σας???

Ο άντρας μου λέει να πάρω την γιατρό να την πω πως δεν κουνιέται όπως πριν

Εσείς τι θα κάνατε είμαι σε ανάμενα κάρβουνα

Κορίτσι μου εγώ θα σου έλεγα να μην ανησυχείς, αλλά αφού αποφάσισες να πας στον γιατρό εύχομαι να είναι όλα καλά. Πάντως και εμένα ο μπέμπης μου δεν είναι όλες τις μέρες το ίδιο κινητικός. Νομίζω ότι εξαρτάται και από την διάθεση μας μερικές φορές ή αν κουραζόμαστε.

@touloumpitsaκαλά αποτελέσματα να έχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Το έκανα και αυτό με το γλυκό πολύ λίγο την κατάλαβα για αυτό ανησυχώ να μην έγινε τιποτα

Θα σου φύγει το άγχος σε λίγο.. κάνε υπομονή.. μπορεί απλά να έχει τεμπελιάσει.

@Stardust_83 Σ'ευχαριστώ πολύ!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Τι κάνετε????
Εχω να σας ρωτήσω κάτι έχει δυο μέρες που δεν νοιώθω τόσο πολύ την μπέμπα όπως πριν δεν κάνει εξογκώματα η κοιλιά μου και ανησυχώ

Εχετε και εσείς μέρες που δεν είναι πολυ κινητικά τα μωράκια σας???

Ο άντρας μου λέει να πάρω την γιατρό να την πω πως δεν κουνιέται όπως πριν

Εσείς τι θα κάνατε είμαι σε ανάμενα κάρβουνα

Καλημέρα κορίτσι μου το έπαθα κ η αυτό πριν 2 μέρες,ναι μεν κουνιόταν ο μπέμπης αλλά όχι τόσο όπως πριν κ δν κλωτσούσε τόσο δυνατά ,Γτ είναι κ λίγο υπερκινητικός ! Αλλά από προχθές το βράδυ άρχισε παλι να κουνιέται πολυ κ να κλωτσάει δυνατά!  Δν είναι κάτι ανησυχητικό! Δν γίνεται να είναι όλες τις μέρες στην τσίτα κ να κουνιούνται συνέχεια! Το σημαντικό είναι ότι κουνιεται κ το νιώθεις έστω κ λίγο να είναι αυτό! Μόνο αν περάσει ένα 24ωρο χωρίς να το νιώσεις καθόλου τότε θα πρέπει να πάρεις τον γιατρό! Εμένα έτσι μου είχε πει!  Σε ποια βδομάδα είσαι τώρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή εβδομάδα σε όλες εύχομαι!!! Σήμερα 22 βδομάδων νταν έχουμε τη β επιπέδου εμείς!!! Μακάρι να είναι όλα καλά!! 

  @1994Μαρια κι εγώ κάποιες μέρες δεν την ένιωθα τόσο αλλά μετά άρχισε πάλι.. Εφαγες κάνα γλυκάκι να δεις  αν ενεργοποιηθεί; Ξέρω ότι αν δεν το νιώθεις καθόλου είναι ανησυχητικό. Τα εξογκώματα που έγραψες μήπως ήταν συσπάσεις κ όχι το μωρό; 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Όλα να πάνε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου το έπαθα κ η αυτό πριν 2 μέρες,ναι μεν κουνιόταν ο μπέμπης αλλά όχι τόσο όπως πριν κ δν κλωτσούσε τόσο δυνατά ,Γτ είναι κ λίγο υπερκινητικός ! Αλλά από προχθές το βράδυ άρχισε παλι να κουνιέται πολυ κ να κλωτσάει δυνατά!  Δν είναι κάτι ανησυχητικό! Δν γίνεται να είναι όλες τις μέρες στην τσίτα κ να κουνιούνται συνέχεια! Το σημαντικό είναι ότι κουνιεται κ το νιώθεις έστω κ λίγο να είναι αυτό! Μόνο αν περάσει ένα 24ωρο χωρίς να το νιώσεις καθόλου τότε θα πρέπει να πάρεις τον γιατρό! Εμένα έτσι μου είχε πει!  Σε ποια βδομάδα είσαι τώρα; 

Σε ευχαριστώ πολύ εγώ θα πάω σήμερα στον γιατρό να ηρεμήσω

Ειμαι 23 εβδομάδων και 6 ημερών σχεδόν 24 εβδομάδων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ εγώ θα πάω σήμερα στον γιατρό να ηρεμήσω

Ειμαι 23 εβδομάδων και 6 ημερών σχεδόν 24 εβδομάδων 

Όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς! Ίσως το έχουν κ οι βδομαδες που είμαστε αυτό! 5 μέρες διαφορά έχουμε , είμαι 23+1 γι αυτό σε ρώτησα! Γτ είχα διαβάσει κ σε παλιότερα φόρουμ κ αλλά κορίτσια περίπου σε αυτες τις βδομαδες είχαν νιώσει το ίδιο! Περιμένουμε τα νέα σου από τον γιατρό να μας πεις ότι όλα είναι καλά 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η sweetheart12 είπε:

Όλα καλά θα είναι μην ανησυχείς! Ίσως το έχουν κ οι βδομαδες που είμαστε αυτό! 5 μέρες διαφορά έχουμε , είμαι 23+1 γι αυτό σε ρώτησα! Γτ είχα διαβάσει κ σε παλιότερα φόρουμ κ αλλά κορίτσια περίπου σε αυτες τις βδομαδες είχαν νιώσει το ίδιο! Περιμένουμε τα νέα σου από τον γιατρό να μας πεις ότι όλα είναι καλά 🙂

Σε ευχαριστώ πολύ περιμενω πως και πως να περάσει η ώρα για να πάω στην γιατρο να δούμε αν είναι όλα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ!!! ❤️ Άντε να παίρνουμε σειρά κ οι τελευταίες... 😁 Εμείς οι τρεις έχουμε μείνει; @Dioni20 @mpounio

Λαό εγώ αυριο θα παω για την Β επιπέδου!! Ανυπομονώ!!! Να μας φυγει ακόμα ένα άγχος❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Λαό εγώ αυριο θα παω για την Β επιπέδου!! Ανυπομονώ!!! Να μας φυγει ακόμα ένα άγχος❤❤

Αχ ναι!!! Όλα καλά να πάνε για όλες μας!!! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Καλημέρα κορίτσια

Τι κάνετε????
Εχω να σας ρωτήσω κάτι έχει δυο μέρες που δεν νοιώθω τόσο πολύ την μπέμπα όπως πριν δεν κάνει εξογκώματα η κοιλιά μου και ανησυχώ

Εχετε και εσείς μέρες που δεν είναι πολυ κινητικά τα μωράκια σας???

Ο άντρας μου λέει να πάρω την γιατρό να την πω πως δεν κουνιέται όπως πριν

Εσείς τι θα κάνατε είμαι σε ανάμενα κάρβουνα

Κάνε υπομονή κορίτσι μου σε λίγη ώρα θα δεις που θα ναι όλα εντάξει με το μωράκι σου!🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...