Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

Κορίτσια έχει παραγγείλει καμιά από τι shein? Μου το είπε η ανιψιά μου είναι sait από το εξωτερικό και εριξα μια ματιά έχει ωραία πραγματάκια και πολύ οικονομικά!! Βέβαια για την ποιότητα των υφασμάτων δεν νομίζω να είναι και η καλυτερη αλλά έχει όμορφα ρουχαλακια 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Κορίτσια έχει παραγγείλει καμιά από τι shein? Μου το είπε η ανιψιά μου είναι sait από το εξωτερικό και εριξα μια ματιά έχει ωραία πραγματάκια και πολύ οικονομικά!! Βέβαια για την ποιότητα των υφασμάτων δεν νομίζω να είναι και η καλυτερη αλλά έχει όμορφα ρουχαλακια 😍

Κ γω είδα κάποια ρούχα από εκεί κ σκέφτομαι να παραγγείλω. Βασικά ένα μαγιό λέω να πάρω κ ένα σορτσάκι κολάν για αρχή για να δω πως είναι η ποιότητα τους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/6/2021 at 5:11 ΜΜ, ο/η sweetheart12 είπε:

Τη ωραία κορίτσι μου! Όντως είναι όμορφο συναίσθημα. Ποσό βδομαδων είσαι τώρα κ ένιωσες κινήσεις ;

Είμαι 18 εβδομάδων και 6 ημερών...Πραγματικά είναι απίστευτο... και που να γίνουν και πιό έντονες... :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η touloumpitsa είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!! 

@mairpapa τι ευχάριστα νέα!!! Θα σου μειωθεί κ το άγχος τώρα που θα το νιώθεις.. 👏👏

Από ρούχα εμένα μου κάνουν προς το παρόν τα δικά μου, αλλά παλαιότερα είχα αγοράσει κολάν κάπρι από prenatal. Πολύ βολικά!! 

Γιατρό έχει καμία αυτή την εβδομάδα;; Εγώ θα πάω μεθαύριο επιτέλους.. 

Ναι σίγουρα... όταν νιώθει ξέρεις ότι όλα πάνε καλά... Τι ωραία που θα δείς το μπεμπάκι σου!!! Θα περιμένουμε νέα σου.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Anna Tsak είπε:

Κορίτσια έχει παραγγείλει καμιά από τι shein? Μου το είπε η ανιψιά μου είναι sait από το εξωτερικό και εριξα μια ματιά έχει ωραία πραγματάκια και πολύ οικονομικά!! Βέβαια για την ποιότητα των υφασμάτων δεν νομίζω να είναι και η καλυτερη αλλά έχει όμορφα ρουχαλακια 😍

Εγώ έχω παραγγείλει διάφορα.. και ρούχα κ μαγιό (που δε θα χωράω φέτος 😝) κ διάφορα άλλα.. ποιότητα μια χαρά είναι.. αυτό που φαίνεται ήταν σε ότι αγόρασα..  έχει και αρκετές κριτικές στα περισσότερα ρούχα..αν παραγγείλεις να τσεκαρεις την ποιότητα.. 😉 κ κάνουν πάνω από μήνα να έρθουν επίσης... 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Dioni20 είπε:

Τέλειαααααα.....κι εγώ νομίζω πλέον ότι αυτό που νιώθω αν και στιγμιαίο είναι το μωρό...απλά πρέπει να είμαι πολύ ήρεμη και το νιώθω άντε μια φορά μέσα στην μέρα....το παρακολουθώ μέρες τώρα και θεωρώ πως τελικά είναι όντως το μωρό...

Εγώ έχω μπει 16ηw...άντε να αρχίσει το κλοτσίδι...!!! 

Εκπληκτικάαα.. Πολύ χαίρομαι και δια τις δυο σας @Dioni20@annoula1987... είστε και τυχερούλες διότι ξεκίνησαν αρκετά νωρίς... όσο πάνε θα δύναμόνουν κιόλας και θα τα απολαμβάνετε πιο συχνά..

@mpounio πως πήγε το ραντεβού σου κορίτσι?? όλα καλά???

@1994Μαρια Μαράκι μου έχω διαβάσει σε πολλά site πως ξεκινάνε μεταξύ των εβδομάδων 16 με 22... για όσες γίνονται δεύτερη φορά μανούλες είναι πιό πιθανό να το νιώσουν μεταξύ 16ης και 18η.. για τις μανούλες πρώτη φορά ίσως καθυστερίσει λίγο.. Είναι όπως είπε η @Dioni20 πρέπει να αρχίσει να παρατηρείς σε ηρεμία τις κινήσεις ώστε να διαχωρήσεις πότε είναι τα υγρά η τα αέρια στο εντεράκι σου και πότε το μωρό... όταν είναι το μωρό θα είσαι σίγουρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Σε δισκία ;και πόσα παίρνεις την ημέρα; 

Χάπια είναι... Ένα πρωί κ ένα βράδυ αρχικά κ όταν του είπα ότι έχω ενοχλήσεις μου είπε να παίρνω κ το μεσημέρι ένα.. 😁 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenia1983 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω ποίο μαγνήσιο παίρνετε;

Εγώ περνώ αναβράζων MAG-IASIS 243 mg και περνώ ένα το πρωί και ένα το βράδυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Χάπια είναι... Ένα πρωί κ ένα βράδυ αρχικά κ όταν του είπα ότι έχω ενοχλήσεις μου είπε να παίρνω κ το μεσημέρι ένα.. 😁 😝

Σκέφτομαι ότι ίσως οι ενοχλήσεις είναι από τη μικρή δόση μαγνήσιο που παίρνω μόνο ένα δισκίο trofocard θα το συζητήσω αύριο μαζί του!Για αυτό σας ρώτησα!🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εγώ περνώ αναβράζων MAG-IASIS 243 mg και περνώ ένα το πρωί και ένα το βράδυ 

Ακόμα καλύτερα το αναβραζον 🙂🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Σκέφτομαι ότι ίσως οι ενοχλήσεις είναι από τη μικρή δόση μαγνήσιο που παίρνω μόνο ένα δισκίο trofocard θα το συζητήσω αύριο μαζί του!Για αυτό σας ρώτησα!🤔🤔

Ναι, αν του πεις ότι έχεις ενοχλήσεις πιστεύω ότι θα σου αυξήσει τη δόση.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Ακόμα καλύτερα το αναβραζον 🙂🙂

Ναι αυτό με είπε και η γιατρός το απορροφάει ποιο γρήγορα ο οργανισμός έχει και γεύση λεμόνι λες και πίνω λεμονάδα είναι 🤣🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιο σίδηρο περνιέται κορίτσια???
Εμενα μου έδωσε viofer 300 αλλά δεν μου αρέσει καθόλου στο τέλος μου αφήνει μια χάλια γεύση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Ναι, αν του πεις ότι έχεις ενοχλήσεις πιστεύω ότι θα σου αυξήσει τη δόση.  

Ναι ναι νομίζω ότι σε όλα θέλω αύξηση και στο σίδηρο θα δω τι θα μου πει αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ναι αυτό με είπε και η γιατρός το απορροφάει ποιο γρήγορα ο οργανισμός έχει και γεύση λεμόνι λες και πίνω λεμονάδα είναι 🤣🤣🤣🤣🤣

Α μια χαρά ωραίο που έχει και γεύση!εγώ παίρνω ferro sanol 100 (σίδηρο) μόνο ένα τη μέρα 30 λεπτά πριν το φαγητό!πλου μπέρδεμα τα φάρμακα το ένα μακρυά από τα γαλακτοκομικά τ άλλο ενδιάμεσα από τα γεύματα! Ουφ😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Lenia1983 είπε:

Α μια χαρά ωραίο που έχει και γεύση!εγώ παίρνω ferro sanol 100 (σίδηρο) μόνο ένα τη μέρα 30 λεπτά πριν το φαγητό!πλου μπέρδεμα τα φάρμακα το ένα μακρυά από τα γαλακτοκομικά τ άλλο ενδιάμεσα από τα γεύματα! Ουφ😔

Αστα να πάνε πολύ μεγάλο μπέρδεμα εγώ τα έχω όλα αραδιασμένα σε ένα τραπέζι και τα βλέπω συνέχεια μέχρι να τα μάθω 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η mpounio είπε:

Εγώ σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβου και ανυπομονώ να περάσει η ώρα! 

Σήμερα μπαίνω και στην 15η εβδομάδα. 

Κορίτσι πως πήγε το ραντεβού με το γιατρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η mairpapa είπε:

Είμαι 18 εβδομάδων και 6 ημερών...Πραγματικά είναι απίστευτο... και που να γίνουν και πιό έντονες... :-)

Κ γω περιμένω πως κ πως να το νιώσω. Αλλά πιστεύω έχω ακόμα Γτ είμαι δυο βδομαδες λιγότερο από εσένα! Κ ο γιατρος μου είπε από την 19η κ μετά θα το νιώσω Γτ είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ποιο σίδηρο περνιέται κορίτσια???
Εμενα μου έδωσε viofer 300 αλλά δεν μου αρέσει καθόλου στο τέλος μου αφήνει μια χάλια γεύση 

Εγώ παίρνω το microfer. Είναι σε κάψουλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...