Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Το  φαλλικό οξυ μου είπε για όλη την εγκυμοσύνη θα το παίρνω.. 

Σήμερα είμαι 15w6d και ανυπομονώ να δω το ζουζουνάκι μου το απόγευμα 🥰🥰🥰

Κ γω σήμερα έχω ραντεβού !!! Πως γίνεται όμως να είσαι 15w6d και έχεις ΠΗΤ 28/11 Γτ εγώ έχω 19/11 κ είμαι είμαι 15w6d 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια μου καλησπέρα, αν και καθυστερημένα γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερα μου σας ευχαριστώ και πάλι όλες σας για την υποστήριξη και το ενδιαφέρον σας. 

Προσπαθώ να συνελθω σωματικά και ψυχολογικά ακόμη και με το καλό να λίγες ημέρες να πάω σε ΝΕΑ γυναικολόγο να δούμε πως θα κινηθώ από εδω και πέρα. 

Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Εγω 28/11 η γιατρός με είχε 26/11 αλλά στην αυχενική μ το άλλαξαν!!! 

Ναι κι εμένα στην αυχενική μου είπε ότι επειδή το έμβρυο είναι λίγες μέρες πιο μικρό μου έδωσε σαν τελευταία πιθανή μέρα τις 30...αλλά εκεί θα παίξω από τις 27 μέχρι της 30 του μήνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, αν και καθυστερημένα γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερα μου σας ευχαριστώ και πάλι όλες σας για την υποστήριξη και το ενδιαφέρον σας. 

Προσπαθώ να συνελθω σωματικά και ψυχολογικά ακόμη και με το καλό να λίγες ημέρες να πάω σε ΝΕΑ γυναικολόγο να δούμε πως θα κινηθώ από εδω και πέρα. 

Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας. 

Καλή δύναμη κορίτσι μου....εύχομαι σύντομα να έχεις πολύ πολύ ευχάριστα νέα και να σου πάνε όλα καλά!!!

Δεν σε γνωρίζω αλλά στεναχωρήθηκα πολύ με την περίπτωση σου...κυρίως για τον τρόπο που έγινε και σε τόσο μεγάλη εβδομάδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, αν και καθυστερημένα γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερα μου σας ευχαριστώ και πάλι όλες σας για την υποστήριξη και το ενδιαφέρον σας. 

Προσπαθώ να συνελθω σωματικά και ψυχολογικά ακόμη και με το καλό να λίγες ημέρες να πάω σε ΝΕΑ γυναικολόγο να δούμε πως θα κινηθώ από εδω και πέρα. 

Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας. 

Καλησπέρα κορίτσι μου! Να ανασυγκροτηθείς και να κοιτάξεις μόνο μπροστά!Ξέρω ότι ακούγεται δύσκολο αλλά σε λίγο καιρό θα έχεις πάλι ευχάριστα νέα να μας γράψεις!Στεναχωρήθηκα πραγματικά πάρα πολύ για αυτό που σου συνεβη !Σου στέλνω μια τεράστια αγκαλιά  ♥️💖💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, αν και καθυστερημένα γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερα μου σας ευχαριστώ και πάλι όλες σας για την υποστήριξη και το ενδιαφέρον σας. 

Προσπαθώ να συνελθω σωματικά και ψυχολογικά ακόμη και με το καλό να λίγες ημέρες να πάω σε ΝΕΑ γυναικολόγο να δούμε πως θα κινηθώ από εδω και πέρα. 

Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας. 

Να είσαι καλά κορίτσι μου!!! Οι ατυχίες είναι μέσα στη ζωή δυστυχώς.. εύχομαι να έρθει γρήγορα μια νέα εγκυμοσύνη κι ένα υγιές μωράκι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα, αν και καθυστερημένα γιατί δεν ήμουν και στα καλύτερα μου σας ευχαριστώ και πάλι όλες σας για την υποστήριξη και το ενδιαφέρον σας. 

Προσπαθώ να συνελθω σωματικά και ψυχολογικά ακόμη και με το καλό να λίγες ημέρες να πάω σε ΝΕΑ γυναικολόγο να δούμε πως θα κινηθώ από εδω και πέρα. 

Εύχομαι τα καλύτερα και σε εσάς και θα μπαίνω να μαθαίνω νέα σας. 

Καλή δύναμη κορίτσι, εύχομαι να είναι το τελευταίο κακό που σου συμβαίνει και να μπορέσεις να προχωρήσεις μπροστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι να ηρεμήσεις και να πάρουν όλα γρήγορα τον δρόμο τους!τελικά μετά η γυναικολόγος σου ενδιαφέρθηκε; Σε πήρε τηλ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maroutsalo είπε:

Σου εύχομαι να ηρεμήσεις και να πάρουν όλα γρήγορα τον δρόμο τους!τελικά μετά η γυναικολόγος σου ενδιαφέρθηκε; Σε πήρε τηλ;

Σε ευχαριστώ πολύ! Με πήρε χθες από την Παρασκευή ξημερώματα που έγινε αυτό. Πήρε δε το σήκωσα δεν ήθελα να μιλήσω ουτε να την ακούσω. Αδιάφορη με κάλεσε μέρες μετά....

Εν τελει την κάλεσε σήμερα από περιέργεια και μόνο ο σύντροφος μου να δει ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ να ακούσει και με το που το σήκωσε λεει εεεε παιδιά χρωμοσομικη ανωμαλία, χρωμοσομική ανωμαλία προχωράμε δε γίνεται τίποτα σε αυτή την περίπτωση. 

Ουτε να ρωτήσει πως είμαι ούτε τίποτα το έριξε σε μια χρωμοσομική ανωμαλία και αυτό ήταν όλα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! Με πήρε χθες από την Παρασκευή ξημερώματα που έγινε αυτό. Πήρε δε το σήκωσα δεν ήθελα να μιλήσω ουτε να την ακούσω. Αδιάφορη με κάλεσε μέρες μετά....

Εν τελει την κάλεσε σήμερα από περιέργεια και μόνο ο σύντροφος μου να δει ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ να ακούσει και με το που το σήκωσε λεει εεεε παιδιά χρωμοσομικη ανωμαλία, χρωμοσομική ανωμαλία προχωράμε δε γίνεται τίποτα σε αυτή την περίπτωση. 

Ουτε να ρωτήσει πως είμαι ούτε τίποτα το έριξε σε μια χρωμοσομική ανωμαλία και αυτό ήταν όλα καλά. 

Αν είναι δυνατόν...ακόμα κι αυτό να είναι τι αντιμετώπιση είναι αυτή; Δυστυχώς βλέπουν τόσα πολλά καθημερινά οι περισσότεροι που ξεχνάνε ότι εσυ είσαι άνθρωπος και περνάς κάτι πάρα πολύ άσχημο αυτή την στιγμή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Αν είναι δυνατόν...ακόμα κι αυτό να είναι τι αντιμετώπιση είναι αυτή; Δυστυχώς βλέπουν τόσα πολλά καθημερινά οι περισσότεροι που ξεχνάνε ότι εσυ είσαι άνθρωπος και περνάς κάτι πάρα πολύ άσχημο αυτή την στιγμή...

Ισως ετσι εξηγείται βλέπουν τόσα το θεωρούν σαν ακόμη μια περίπτωση και οκ προχωράμε επόμενος. 

Αλλα θελει να είναι και άνθρωπος ρε συ τι να πω! Ήδη βρήκα δύο καλούς θεωρητικα θα πάω από Δευτέρα και στους δύο να με κάνουν μια εξέταση να ξέρω ότι πήγε καλά η αποξεση και είναι καλά όλο το σύστημα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Το  φαλλικό οξυ μου είπε για όλη την εγκυμοσύνη θα το παίρνω.. 

Σήμερα είμαι 15w6d και ανυπομονώ να δω το ζουζουνάκι μου το απόγευμα 🥰🥰🥰

Κορίτσι πως πήγε το ραντεβού σου σήμερα??? Πως πάει το μπεμπάκι σου???

Και εμένα σε όλη την εγκυμοσύνη μου είπε θα το πέρνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η sweetheart12 είπε:

Κ γω σήμερα έχω ραντεβού !!! Πως γίνεται όμως να είσαι 15w6d και έχεις ΠΗΤ 28/11 Γτ εγώ έχω 19/11 κ είμαι είμαι 15w6d 

Δεν έχω σταθερό κύκλο, όποτε το μωρουλίνι ειναι πιο μικρό!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mairpapa είπε:

Κορίτσι πως πήγε το ραντεβού σου σήμερα??? Πως πάει το μπεμπάκι σου???

Και εμένα σε όλη την εγκυμοσύνη μου είπε θα το πέρνω.

Το μπεμπακι μας είναι μια χαρά δεν μας έκανε βέβαια την χάρη να καθήσει για να δει η γιατρό τι είναι, συνέχεια γυρναγε πλάτη ή είχε σταυρωμένα ποδια 😝😝

Αλλά είναι όλα πολύ καλά , είναι γυρω στα 110 γραμμάρια 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Δεν έχω σταθερό κύκλο, όποτε το μωρουλίνι ειναι πιο μικρό!!! 

Ααα οκ τότε! Απλά σε αυτές τις περιπτώσεις ξέρω ότι μετράνε τις εβδομάδες σύμφωνα με το ποσό εβδομάδων βγαίνει στην αυχενική το μωράκι πχ αν εσυ τη μέρα της αυχενική ήσουν 13w2d σύμφωνα με τη πρώτη μέρα της τελευταίας  περιόδου κ το μωράκι σου βγήκε 12w3d  σε μεγεθος τότε μετράς απο αυτήν την μέρα! Η γιατρος σου ομως ξερει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Το μπεμπακι μας είναι μια χαρά δεν μας έκανε βέβαια την χάρη να καθήσει για να δει η γιατρό τι είναι, συνέχεια γυρναγε πλάτη ή είχε σταυρωμένα ποδια 😝😝

Αλλά είναι όλα πολύ καλά , είναι γυρω στα 110 γραμμάρια 🥰

Μπράβο κοριτσάκι μου....έτσι να μεγαλώνουν τα σποράκια μας!!!

Πόσες μέρες σου βγάζει πιο μικρό το έμβρυο κι εμένα είναι 4 μέρες πιο μικρό...βάση ΤΕΡ πάντως νομίζω σήμερα είσαι 15w ακριβώς...19 Φλεβάρη δεν είχες τελευταία περίοδο; Το θυμάμαι γιατί είχαμε την ίδια μέρα...

Μήπως μπερδεύεσαι κάπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Ισως ετσι εξηγείται βλέπουν τόσα το θεωρούν σαν ακόμη μια περίπτωση και οκ προχωράμε επόμενος. 

Αλλα θελει να είναι και άνθρωπος ρε συ τι να πω! Ήδη βρήκα δύο καλούς θεωρητικα θα πάω από Δευτέρα και στους δύο να με κάνουν μια εξέταση να ξέρω ότι πήγε καλά η αποξεση και είναι καλά όλο το σύστημα. 

Μπίζνα είναι δυστυχώς για τους περισσότερους και οι γέννες κ οι αποξέσεις.. εύχομαι να βρεις κάποιον καλό κ ενημερωμένο γιατρό!! Στο έμβρυο κάνατε ιστολογικές εξετάσεις; Όλα καλά εύχομαι να πάνε από δω κ πέρα!! 💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου....έτσι να μεγαλώνουν τα σποράκια μας!!!

Πόσες μέρες σου βγάζει πιο μικρό το έμβρυο κι εμένα είναι 4 μέρες πιο μικρό...βάση ΤΕΡ πάντως νομίζω σήμερα είσαι 15w ακριβώς...19 Φλεβάρη δεν είχες τελευταία περίοδο; Το θυμάμαι γιατί είχαμε την ίδια μέρα...

Μήπως μπερδεύεσαι κάπου;

Ναι 19 Φλεβάρη είχα τελευταία περίοδο.. 

Αχχχ δεν μου είπε πόσο πιο μικρό είναι!!

Ναι εγώ είχα μπερδευτεί με τις εβδομάδες σήμερα είμαι ακριβώς 15, νόμιζα οτι σήμερα είμαι 16 αλλά έκανα λάθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Anna Tsak είπε:

Το μπεμπακι μας είναι μια χαρά δεν μας έκανε βέβαια την χάρη να καθήσει για να δει η γιατρό τι είναι, συνέχεια γυρναγε πλάτη ή είχε σταυρωμένα ποδια 😝😝

Αλλά είναι όλα πολύ καλά , είναι γυρω στα 110 γραμμάρια 🥰

Τέλεια!!! Ας είναι καλά αυτό και ας είναι ότι θέλει.. 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ρωτήσω... το nipt test εαν το κάνατε ακριβώς την 10η ημέρα μας λένε τα αποτελέσματα? Μας τα στέλνουν σε mail ή μας ενημερώνει ο γιατρός μας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Μπίζνα είναι δυστυχώς για τους περισσότερους και οι γέννες κ οι αποξέσεις.. εύχομαι να βρεις κάποιον καλό κ ενημερωμένο γιατρό!! Στο έμβρυο κάνατε ιστολογικές εξετάσεις; Όλα καλά εύχομαι να πάνε από δω κ πέρα!! 💖

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μακάρι τι να πω δε μπορώ ακόμη να το χωνέψω αυτό που έγινε. Θα στείλουν τον πλακούντα είπαν για βιοψία το έμβρυο επειδή με βαζαν να υπογράψω αν θα το θάψουν κλπ δεν είχα μυαλό εκείνη την ώρα γιατί ταυτόχρονα με ρωτούσαν τι να το κάνουν και την ίδια στιγμή με βγαζαν τον πλακούντα 3 άτομα απο πάνω μου. Οπότε δεν θα πάει θα δουν μόνο τον πλακούντα.

 

@mpounio εγω που έκανα το νιπτ έκανε 10 ημερες ακριβώς και με ενημέρωσε ο γιατρός της αυχενικής που ήταν αυτός ο οποιος πήρε το αίμα και το έστειλε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Maimoudaki92 είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Μακάρι τι να πω δε μπορώ ακόμη να το χωνέψω αυτό που έγινε. Θα στείλουν τον πλακούντα είπαν για βιοψία το έμβρυο επειδή με βαζαν να υπογράψω αν θα το θάψουν κλπ δεν είχα μυαλό εκείνη την ώρα γιατί ταυτόχρονα με ρωτούσαν τι να το κάνουν και την ίδια στιγμή με βγαζαν τον πλακούντα 3 άτομα απο πάνω μου. Οπότε δεν θα πάει θα δουν μόνο τον πλακούντα.

 

@mpounio εγω που έκανα το νιπτ έκανε 10 ημερες ακριβώς και με ενημέρωσε ο γιατρός της αυχενικής που ήταν αυτός ο οποιος πήρε το αίμα και το έστειλε. 

Μπορεί να φαίνεται κ από κει λογικά αν υπήρχε κάποια ανωμαλία.. δεν ξέρω κι εγώ να σου πω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η touloumpitsa είπε:

Τέλεια!!! Ας είναι καλά αυτό και ας είναι ότι θέλει.. 😊

Χθες ρώτησα και την γιατρό για τις εβδομάδες και μου είπε δεν χρειάζεται να μπερδεύομαι με τις εβδομάδες, μέχρι να τις μάθεις και να τις συνηθίσεις μου λέει θα έχεις περάσει την μισή εγκυμοσύνη 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
    • Άντε μπράβο συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό ο γάμος πάντα ευτυχισμένοι να είστε, αγαπημένοι και να έρθει το μωρακι σας να ολοκληρώσει την ευτυχία σας 🥰 καλα εκανες και έφυγες από την δουλειά δεν είναι να χάνονται τέτοιες μερες μακάρι να μπορέσετε και αύριο και μεθαύριο να έχετε μπόλικες επαφες 😊
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...