Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Νοεμβρίου 2021!


Recommended Posts

Κορίτσια μου ξερει καμια σε ποιο κατάστημα της Θεσσαλονίκης θα βρω το καινουριο μοντέλο από inglesina?? Αν δεν κάνω λάθος είναι το aptica xt?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 5.5k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η Anna Tsak είπε:

Κορίτσια μου ξερει καμια σε ποιο κατάστημα της Θεσσαλονίκης θα βρω το καινουριο μοντέλο από inglesina?? Αν δεν κάνω λάθος είναι το aptica xt?? 

Εγώ το αγόρασα της προάλλες αυτο

Σε ποιο χρώμα το θέλεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εγώ το αγόρασα της προάλλες αυτο

Σε ποιο χρώμα το θέλεις???

Πως σου φάνηκε?? 

Θέλω να το δω για αρχή για το δεν το έχω δει καθόλου!! 

Δεν ξέρω καν τ  χρώματα έχει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Πως σου φάνηκε?? 

Θέλω να το δω για αρχή για το δεν το έχω δει καθόλου!! 

Δεν ξέρω καν τ  χρώματα έχει! 

Για εμένα τα αξίζει τα λεφτά του είναι φανταστικό 😁😁😁😁

Εγώ το πήρα στο χακί έχει μαύρο , γκρι σκούρο , γκρι ανοιχτό , μπλε σκούρο και στο χακί αν θυμάμαι καλά αυτά έχει

Αλλα εγώ ήμουν τυχερή είχε ένα τελευταίο κομμάτι στο χακί το πήρα από το Prenatal 

Σε όλα τα αλλά τα μαγαζιά μου έλεγαν παραγγελία ένα με δυο μήνες

Το Ήρα θα το έχει 10-15 Οκτωμβρίου αλλά είναι στην Αθήνα το μαγαζί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Για εμένα τα αξίζει τα λεφτά του είναι φανταστικό 😁😁😁😁

Εγώ το πήρα στο χακί έχει μαύρο , γκρι σκούρο , γκρι ανοιχτό , μπλε σκούρο και στο χακί αν θυμάμαι καλά αυτά έχει

Αλλα εγώ ήμουν τυχερή είχε ένα τελευταίο κομμάτι στο χακί το πήρα από το Prenatal 

Σε όλα τα αλλά τα μαγαζιά μου έλεγαν παραγγελία ένα με δυο μήνες

Το Ήρα θα το έχει 10-15 Οκτωμβρίου αλλά είναι στην Αθήνα το μαγαζί

Τόσο πολυ κάνει για να έρθει, πω πω ?? Σε ποια κατάστημα το βρήκες? Ξέρω για το Prenatal και  mothercare! 

Πηρες 3-1?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Τόσο πολυ κάνει για να έρθει, πω πω ?? Σε ποια κατάστημα το βρήκες? Ξέρω για το Prenatal και  mothercare! 

Πηρες 3-1?? 

Ναι κάνει παρά πολύ για να έρθει ξέρεις ποσό καιρό το έψαχνα ένα μήνα και , από εκει που το είχα κάνει παραγγελία μου το καθυστερούσαν παρά πολύ για αυτό είδα αλλου

Στο Prenatal το βρήκα και το πήρα αυτό που είναι στο ΙΚΕΑ δίπλα

Ναι 3-1 το πήρα εμένα με βολεύει πολύ το 3-1

Τα Λητώ θέλουν 2 μήνες

Το Ήρα θα το έχουν 10-15 Οκτωβρίου 

Το Prenatal δεν ξέρω ποσό κάνουν να το παραγγείλουν γιατί το είχαν ετοιμοπαράδοτο και το πήρα 

Τα mothercare δεν ξέρω ποσό κάνουν δεν ρώτησα σε αυτό το μαγαζί δεν προλαβα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Ναι κάνει παρά πολύ για να έρθει ξέρεις ποσό καιρό το έψαχνα ένα μήνα και , από εκει που το είχα κάνει παραγγελία μου το καθυστερούσαν παρά πολύ για αυτό είδα αλλου

Στο Prenatal το βρήκα και το πήρα αυτό που είναι στο ΙΚΕΑ δίπλα

Ναι 3-1 το πήρα εμένα με βολεύει πολύ το 3-1

Τα Λητώ θέλουν 2 μήνες

Το Ήρα θα το έχουν 10-15 Οκτωβρίου 

Το Prenatal δεν ξέρω ποσό κάνουν να το παραγγείλουν γιατί το είχαν ετοιμοπαράδοτο και το πήρα 

Τα mothercare δεν ξέρω ποσό κάνουν δεν ρώτησα σε αυτό το μαγαζί δεν προλαβα

Συνήθως γυρω στις 20 ημερες έλεγαν σε αλλά καροτσια!!! Αμα κάνει τόσο καιρό θα έχουμε γεννήσει και καρότσι δεν θα έχουμε 🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Συνήθως γυρω στις 20 ημερες έλεγαν σε αλλά καροτσια!!! Αμα κάνει τόσο καιρό θα έχουμε γεννήσει και καρότσι δεν θα έχουμε 🤣🤣🤣

Αυτά είναι ακριβά και δεν τα έχουν στο μαγαζί 

Νομίζω από Ιταλία τα φέρνουν τα inglesina

Εγω ήμουν τυχερη είχε ένα τελευταίο όταν το αγόρασα και το πήρα εγώ 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Anna Tsak είπε:

Συνήθως γυρω στις 20 ημερες έλεγαν σε αλλά καροτσια!!! Αμα κάνει τόσο καιρό θα έχουμε γεννήσει και καρότσι δεν θα έχουμε 🤣🤣🤣

Κορίτσι μου όπως σου είπε κ η Μαρία το έχεις στα Λητω, Ήρα, Prenatal κ Mothercare . Γενικά κανένα δν τα έχει ετοιμοπαράδοτα κ κάνει γύρω στις 20-30 μερες για να έρθει. Εγώ το καροτσι το παρηγγειλα 14 του μήνα κ τους είπα ότι το χρειάζομαι άμεσα δλδ μέχρι κ 15 Οκτώβρη να είναι εδώ. Πάντως μου είπαν ότι αν καθυστερήσει κ πλησιάζουν οι μερες να γεννήσω θα μου δώσουν αυτοί ένα αυγό καθισμα για να κάνω τη δουλειά μου . Γτ ουσιαστικά το αυγό χρειαζόμαστε όταν γεννήσουμε. Πρέπει να το παραγγείλεις όμως για να προλάβει να έρθει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι 

Εχετε βγάλει καμία σας την κάθετη γραμμή στην κοιλιά???
Η είμαι η μόνη που δεν την έχω 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι 

Εχετε βγάλει καμία σας την κάθετη γραμμή στην κοιλιά???
Η είμαι η μόνη που δεν την έχω 🤣🤣🤣🤣

Καλησπέρα κορίτσι μου!!λοιπν την έχω εδώ και ένα μήνα μάλιστα ξεκινά από πολύ ψηλά !στοξ γιο μ την είχα μόνο από τον αφαλό και κάτω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!λοιπν την έχω εδώ και ένα μήνα μάλιστα ξεκινά από πολύ ψηλά !στοξ γιο μ την είχα μόνο από τον αφαλό και κάτω! 

Αυτήν η γραμμή για ποιον λόγο βγαίνει ρε κορίτσια

Εντωμεταξύ εγώ δεν έχω καθόλου θα βγει ποιο μετά η δεν θα βγει καθόλου σε εμένα???? 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η 1994Μαρια είπε:

Αυτήν η γραμμή για ποιον λόγο βγαίνει ρε κορίτσια

Εντωμεταξύ εγώ δεν έχω καθόλου θα βγει ποιο μετά η δεν θα βγει καθόλου σε εμένα???? 🤪🤪🤪

Ανάλογα είναι κοπέλα μου !συοξ κύκλο μ καμία δεν είχε ! Η μαμά μου όμως ναι ! Μπορεί να βγει από τον αφαλό ξαι κάτω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Doritoula11 είπε:

Ανάλογα είναι κοπέλα μου !συοξ κύκλο μ καμία δεν είχε ! Η μαμά μου όμως ναι ! Μπορεί να βγει από τον αφαλό ξαι κάτω 

Και εγώ βλέπω σε μια σελίδα που έχω για την εγκυμοσύνη την δείχνει αλλά δεν την έχω εγώ και λέω γιατί δεν βγήκε και σε εμένα αυτήν 🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Doritoula11 είπε:

Ανάλογα είναι κοπέλα μου !συοξ κύκλο μ καμία δεν είχε ! Η μαμά μου όμως ναι ! Μπορεί να βγει από τον αφαλό ξαι κάτω 

 

8F87739A-A863-456F-8C97-916E3C2B6E50.png

F5147C3C-C6E1-4680-B714-4AF067BC55A7.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εγώ που δεν έχω βγάλει είναι κακό???

Καθόλου όμως!! Και εγώ τα παρατηρώ όλα μην νομίζεις! Τι ζώδιο είσαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι 

Εχετε βγάλει καμία σας την κάθετη γραμμή στην κοιλιά???
Η είμαι η μόνη που δεν την έχω 🤣🤣🤣🤣

Σ'εμένα έχει εμφανιστεί από τον 6ο μήνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η 1994Μαρια είπε:

Εγώ που δεν έχω βγάλει είναι κακό???

Ούτε σε μένα έχει εμφανιστεί ακόμα... Στον γιο μου είχα αλλά δε θυμάμαι σε ποιο μήνα εμφανίστηκε.. 

Εμείς σήμερα τελειώσαμε το βάψιμο του δωματίου της μικρής!! Τέλειο έγινε!!! Ανυπομονώ να βάλω τα έπιπλα κ να αρχισω να πλένω σιγά σιγά... 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Ούτε σε μένα έχει εμφανιστεί ακόμα... Στον γιο μου είχα αλλά δε θυμάμαι σε ποιο μήνα εμφανίστηκε.. 

Εμείς σήμερα τελειώσαμε το βάψιμο του δωματίου της μικρής!! Τέλειο έγινε!!! Ανυπομονώ να βάλω τα έπιπλα κ να αρχισω να πλένω σιγά σιγά... 😊

Αχχχ τι καλά άντε σιγά σιγά όλα σε μια σειρά !! Εμένα μαμά μ πρώτα ο θεός την Δευτέρα έρχεται η μαμά μ για βοήθεια ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η 1994Μαρια είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι 

Εχετε βγάλει καμία σας την κάθετη γραμμή στην κοιλιά???
Η είμαι η μόνη που δεν την έχω 🤣🤣🤣🤣

Ούτε εγώ έχω.  Στον πρώτο μου γιο έβγαλα από τον αφαλό και κάτω μια πολύ διακριτική λεπτή γραμμούλα αφού γέννησα όμως...ή τουλάχιστον τότε την είδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η touloumpitsa είπε:

Ούτε σε μένα έχει εμφανιστεί ακόμα... Στον γιο μου είχα αλλά δε θυμάμαι σε ποιο μήνα εμφανίστηκε.. 

Εμείς σήμερα τελειώσαμε το βάψιμο του δωματίου της μικρής!! Τέλειο έγινε!!! Ανυπομονώ να βάλω τα έπιπλα κ να αρχισω να πλένω σιγά σιγά... 😊

Ούτε εγώ την έχω την γραμμή...τι ωραία με τις ετοιμασίες μας...εγώ έχω αγχωθεί λίγο ότι δεν θα προλάβουμε να τα ετοιμάσουμε ενώ είμαστε σε πολύ καλό δρόμο...χαχαχαα 

Στρώμα για κούνια έχει πάρει καμια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Doritoula11 είπε:

Καθόλου όμως!! Και εγώ τα παρατηρώ όλα μην νομίζεις! Τι ζώδιο είσαι;;;

Καρκίνος είμαι εγώ

Εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Doritoula11 είπε:

Αχχχ τι καλά άντε σιγά σιγά όλα σε μια σειρά !! Εμένα μαμά μ πρώτα ο θεός την Δευτέρα έρχεται η μαμά μ για βοήθεια ! 

Μεγάλη βοήθεια οι μανουλες!!! Να είναι καλά κ μακάρι να είμαστε κ εμείς καλά να βοηθήσουμε τα παιδιά μας όταν  έρθουν στη θέση μας με το καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Dioni20 είπε:

Ούτε εγώ την έχω την γραμμή...τι ωραία με τις ετοιμασίες μας...εγώ έχω αγχωθεί λίγο ότι δεν θα προλάβουμε να τα ετοιμάσουμε ενώ είμαστε σε πολύ καλό δρόμο...χαχαχαα 

Στρώμα για κούνια έχει πάρει καμια;;;

Εγώ έχω ένα αντιβακτηριδιακό διπλής  όψης με κοκοφοίνικα.. στρωματακι να πάρετε καλό κορίτσια για το κορμάκι τους. Καθώς επίσης κ παπούτσια όταν περπατήσουν με το καλό να παίρνετε εξίσου καλά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...