Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απογοήτευση


Recommended Posts

στις On 14/5/2021 at 5:30 ΜΜ, ο/η Marikakii είπε:

Πόσο πολύ πονάει όλη αυτή η αναμονή... 2 χρόνια προσπάθειας και από εμένα και τπτ ακόμα.. Πολύ κλάμα και μόνο απογοήτευση κάθε φορά που έρχεται η περίοδος.. Όλες γύρω μου μαθαίνουν τα χαρμόσυνα κι εγώ τπτ.. Η κολλητή μου περιμένει και αυτή παιδάκι αλλά πλέον της έχω πει ότι δεν θέλω να ακούω ούτε ευχές ούτε συμβουλές ούτε τίποτα σχετικά με δική μου εγκυμοσύνη γιατί με κάνει να πονάω και να αγχώνομαι πιο πολύ.. Δεν μπορεί κανείς να καταλάβει πραγματικά το ποσο χαλια αισθάνομαι και απλά κρύβομαι πλέον από όλους για να κλάψω μέχρι να μου περάσει.. 😔

Είμαστε πάρα πολλές που σε καταλαβαίνουμε απόλυτα! 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η N@ki είπε:

Κι εγώ έχω πάντα την ίδια απορία. Πως αντιμετωπιζονται με θάρρος?! Κι όμως έχουμε τόση δύναμη και τόσο τεράστια θέληση για ένα πλασματάκι που βρίσκουμε θάρρος. Μετά από 2+ χρόνια προσπάθειας και απελπισίας όπως είπα και πιο πάνω, έμεινα έγκυος... και το εχασα στις 7 βδομάδες. Έπεσα στα πατώματα και πίστευα ότι δε θα έχω κουράγιο να το παλέψω και πάλι. Αλλά τελικά έχω.... και προσπαθώ και ελπίζω 😊

Σου εύχομαι σύντομα να έρθει το τυχερό σπορακι και αφού έχεις τόση δύναμη θα έρθει οπωσδήποτε!!! Δεν ξέρω αν έχεις ψαχτεί σε βάθος, αλλά μετά από αποβολή υπάρχουν πολλές εξετάσεις που μπορεί να δείξουν την αιτία κ να θεραπευτεί ώστε το επόμενο να είναι το τυχερό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...