Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ......ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ........


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ.. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ (ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ..) ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΞΕΧΙΛΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ.. ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΜΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ.. ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΟ ΞΥΠΝΑΓΑ.. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ? ΑΝΗΣΗΧΥΤΙΚΟ?ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥ !!.... ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΤΟΥ.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βασουλα τι αγχωνεσαι βρε κοριτσακι???

Νομιζω οτι ειναι λιγο νωρις να ξεχειλωνει η κοιλια σου αλλά και να σε ενοχλει το νινακι σου να κοιμηθεις.

Μηπως νιωθεις κατι αλλο και το νινακι σου τελικα ειναι αθωο???

:unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ.. ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΑΙ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ! ΕΙΧΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.. ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι στην 2η εγκυμοσυνη και να σου πω την αληθεια από προσωπικη και μονο αποψη νομιζω οτι αν δεν μπεις στον 5ο μηνα δεν νομιζω να αρχιζει το μωρο να σε ενοχλει στον υπνο σου....

Τωρα οσο για το ξεχειλωμα τι να πω το καθε δερμα αντιδρα διαφορετικα, ισως να ειναι η κατακρατηση υγρων που σου δημιουργει το πρηξιμο και νιωθεις ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου μάλλον κάποια ενόχληση στο έντερο θα ειχες λόγω της γαστρεντερίτιδας..Πολυ περίεργο μου φαίνεται να μην σε αφησε να κοιμηθεις το μωρό!!Ειναι πολύ νωρίς ακόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με τα κοριτσια. Ειναι πολυ νωρις ακομα. Ιδεα σου μηπως ητανε απο το αγχος; Μην ανυσηχεις παντως εγω τους 2 πρωτους μηνες κοιμομουνα και μπρουμητα. Η κοιλια σου μαλλον θα ξεχειλωσει ουσιαστικα απο τον 6-7 μηνα και μετα. Εχεις ακομα καιρο...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα ειναι πολυ νωρις για να σε ενοχλει το μωρακι....και για να ξεχειλωσει η κοιλια....μαλλον εσυ θα ησουν ανησυχη και νομισες οτι το μωρακι ευθυνεται...με το καλο να ακουσεις την καρδουλα του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasoulla mou kalispera agapi mou...

Einai poli nwris gia na se enoxlei to ninaki sou...

Eiani apo to anxws sou agapi mou...

Giauto min anisixas kai apolause oso YPNO mporeis giati meta apo ligous mines den tha kimasai kala...

Me to kalo na akousetai tin kardoula agapi mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

basoula simfono me ti tzoanna,,,einai poli poli noris gia na se enoxlei...ola ap to agxos sou einai..

ego na fantasteis eimai etoimogenni k akoma koimamai super..an eksereseis kapoia bradia...se genikes grammes o ipnos mou einai teleios gia 9 mina

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑ μου γεια σου!!

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!Με το καλο να ερθει η ωρα που θα παρεις το νινακι αγκαλιτσα!!!Ευχομαι να εχεις καλη συνεχεια και ολα να πανε καλα!Συμφωνω με τα κοριτσια!Μην αγχωνεσαι παντως...να εισαι ηρεμη για το μωρακι...αν δεν υπαρχει λογος δεν χρειαζεται να ανυσηχεις :-)

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα αυτο που μπορει να σε ενοχλουσε ισως ηταν και η μητρα σου που αρχιζει και παχαινει και μεγαλωνει και μπορει να νιωθεις μια πιεση και πονακια, γιαυτο μπορει να νομιζες οτι ειναι το μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου συγχαρητήρια, με το καλό να εξελιχθεί η εγκυμοσύνη σου και να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο νινάκι!!

Χαλάρωσε για να απολαύσεις την ομολογουμένως ομορφότερη περίοδο της ζωής σου!

Με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του και θα με θυμηθείς.. θα είναι ο μελωδικότερος ήχος που έχεις ακούσει μέχρι τώρα και μέχρι να ακούσεις το πρώτο του κλάμα!

Όλα με το καλό σου εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BASOULA GEIA SOU,DEN NOMIZO OTI TO MORAKI EFTEGE ALLA ENDEXOMENOS O ORGANISMOS SOU NA PROETOIMAZETE,THA SOU PO TO EKSIS.EGO PANTA KOIMOMOUN MPROUMITA ,OTAN EMEINA EGGUOS KAI FUSIKA POLU PROTOU TO MATHO GIA KAPOIO LOGO OPOTE KSAPLONA MPROUMYTA DEN VOLEVOMOUN KAI EPREPE NA GURISO PLAGIA I ANASKELA,TELIKA META APO 3 EVDOMADES EMATHA OTI EIMOUN EGGUOS ,ISOS O ORGANISMOS NA PROSPATHOUSE NA ME ENIMEROSEI GIA TIS EPIKEIMEMES ALLAGES ,PANTOS TA ROUXA MOU EPAPSAN POLU GRIGORA NA ME XORANE KAI ME ENOXLOUSAN OLA GIATI ARXISA NA PRIZOMAI APO TIN ARXI...SOU EFXOMAI KALI EGKUMOSINI!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...